Ile zarabiają siatkarze?

pain79
Posty: 2
Rejestracja: 19 mar 2017, o 07:58
Płeć: M

Ile zarabiają siatkarze?

Post autor: pain79 »

Ile zarabiają siatkarze w 1,2,3 lidze?
Xenio
Posty: 211
Rejestracja: 30 wrz 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: Ile zarabiają siatkarze?

Post autor: Xenio »

Za mało .
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Ile zarabiają siatkarze?

Post autor: madlark »

Wilfredo Leon (siatkówka, Zenit Kazań) - 5,5 mln
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Ile zarabiają siatkarze?

Post autor: madlark »

Zestawienie płac według gazettareview.com:

1. Wilfredo Leon (Zenit Kazań) – 1,4 mln dolarów
2. Earvin Ngapeth (Azimut Modena) – 1,35 mln dolarów
3. Bartosz Kurek (Ziraat Bankasi Ankara) – 1,1 mln dolarów
4. Simon Robertlandy (Sada Cruzeiro) – 967 tys. dolarów
5. Dmitrij Muserski (Biełogorie Biełgorod) – 950 tys. dolarów
6. Aleksandar Atanasijević (Sir Safety Perugia) – 920 tys. dolarów
7. Georg Grozer (Lokomotiw Nowosybirsk) – 870 tys. dolarów
8. Matthew Anderson (Zenit Kazań) – 850 tys. dolarów
9. Maksim Michajłow (Zenit Kazań) – 714 tys. dolarów
10. Ivan Zaytsev (Sir Safety Perugia) – 620 tys. dolarów
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Ile zarabiają siatkarze?

Post autor: Noworoczny »

Jeśli to prawda, to Turki przepłacają. Chciałbym mieć bardziej, niż Kurasia, kilku poniżej niego na tej liście.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Ile zarabiają siatkarze?

Post autor: VernonRoche »

Jeśli Kurek tyle dostał to się mu nie dziwię
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Ile zarabiają siatkarze?

Post autor: Noworoczny »

Ale gdzie w tym wszystkim Cysorz, zwany Kazikiem? Gdzie gwiazdy ligi chińskiej?
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
biker74
Posty: 772
Rejestracja: 5 kwie 2011, o 18:08
Płeć: M
Lokalizacja: SR

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: biker74 »

Wczorajszy "Magazyn śledczy Anity Gargas" widzieliście.
https://vod.tvp.pl/video/magazyn-sledcz ... 7,34815420

Niezłe wały Panowie siatkarze robili. Poza Gumą mało rozmowni, a Papke też pokazał klasę.

A urzędników przeniesiono, bez konsekwencji.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Ile zarabiają siatkarze?

Post autor: Noworoczny »

Bardzo ciekawy materiał. Dowiedziałem się z niego, że braci P. poza Mirosławem i Arturem jest więcej. Są jeszcze Robert P. - mechanik samochodowy, który ich uczył języków i fizjoterapii, oraz Daniel P.

Ciekawe też, że w kadrze grali bliźniacy: Piotr G. i Piotr G. Choć dzieli ich kilka centymetrów.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
astronauta
Posty: 2868
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Ile zarabiają siatkarze?

Post autor: astronauta »

Noworoczny pisze: Ciekawe też, że w kadrze grali bliźniacy: Piotr G. i Piotr G. Choć dzieli ich kilka centymetrów.
I pozycja na boisku. Mali i duzi krętacze.
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023 :-) Na razie lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019 i ziemniaka 2016/2017 :-)
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ile zarabiają siatkarze?

Post autor: grzegorzg »

Dla jasności - nie ogladam takiego dna (wyłaczyłem po kilku klatkach), ale mam komentarz jeśli rzecz dostyczy sportowców
Cóz, duze nazwiska, chwytny temat. Że nikt jeszcze niezrobił audycji o tym, ze np u mechaników, czy dentystów kasy fiskalne sie kurzą raczej nieuzywane. No ale korzysc społeczna byłaby marna, bo jak co zaczeliby stukac na kasie paragony, to ceny zaraz by poidskoczyły, i gawiedz by była niezadowolona.
mily66
Posty: 953
Rejestracja: 2 kwie 2008, o 14:43
Płeć: M

Re: Ile zarabiają siatkarze?

Post autor: mily66 »

Fakt te pikselowanie twarzy wyszło trochę tandetnie, ale czy sam fakt korzystania z lewych faktur przez zawodników oraz parasol ochronny ówczesnych władz nie powinny być piętnowane ? A tu cisza.
"Jeszcze się nie zdarzyło, żeby piłka do siatkówki kogoś zabiła."
H.Wagner
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4599
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Ile zarabiają siatkarze?

Post autor: niepoinformowany »

grzegorzg pisze:Dla jasności - nie ogladam takiego dna (wyłaczyłem po kilku klatkach), ale mam komentarz jeśli rzecz dostyczy sportowców
Cóz, duze nazwiska, chwytny temat. Że nikt jeszcze niezrobił audycji o tym, ze np u mechaników, czy dentystów kasy fiskalne sie kurzą raczej nieuzywane. No ale korzysc społeczna byłaby marna, bo jak co zaczeliby stukac na kasie paragony, to ceny zaraz by poidskoczyły, i gawiedz by była niezadowolona.
A co to za logika "a u was murzyna biją"? Nie pasowałaby cena, to zmieniaj mechanika/dentystę. Jak zwykły szary człowiek oddaje % pensji państwu, to wielki pan siatkarz jeden z drugim ma zabierać sobie do kieszeni?
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Ile zarabiają siatkarze?

Post autor: Noworoczny »

grzegorzg pisze:Dla jasności - nie ogladam takiego dna (wyłaczyłem po kilku klatkach)
Twój wybór, ale jednak program był bardzo ciekawy. Zawierał wypowiedzi naszych ulubieńców i innych osób. Wypowiadał się np. piąty brat P. który chwilowo jako poseł korzysta z immunitetu i można jego nazwisko podawać.
grzegorzg pisze:Że nikt jeszcze niezrobił audycji o tym, ze np u mechaników, czy dentystów kasy fiskalne sie kurzą raczej nieuzywane.
O tym też były audycje ale nie takie ciekawe. Nie tylko dlatego, że dentyści są mniej medialni od piłkarzy złotych medalistów, lecz przede wszystkim po temu, że szef kontroli skarbowej sporej wielkości państwa w Europie nie mówił do urzędującego ministra, który przyszedł się do niego poradzić, jak sobie poradzić z kontrolą, która zapewne pokaże jego oszustwa, nie mówi "zrobimy to jak z dentystami".
Przy okazji sprawdziłem sobie wikinotkę Parafianowicza a tam stoi:
Specjalizuje się w zwalczaniu prania brudnych pieniędzy[3].
GIGATURL

A program polecam. Zasadniczo oprócz pytań początkującego dziennikarza "czy mógłby pan powiedzieć coś o tym lub o tamtym" na które nie uzyskuje od nikogo (poza Pawłem Z.) odpowiedzi, są tam same fakty. Zero propagandy.

Przy okazji: faktycznie niższy Piotr G. dostał jakąś fuchę w klubie, w którym wyższy Piotr G. trenuje? Czy śledczym pomyliły się inicjały?
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ile zarabiają siatkarze?

Post autor: grzegorzg »

niepoinformowany pisze:Jak zwykły szary człowiek oddaje % pensji państwu, to wielki pan siatkarz jeden z drugim ma zabierać sobie do kieszeni?
Wyobraz sobie, ze ja nie rusze się bez wystawienia paragonu fiskalnego. Należę zatem niewątpliwie do tej "zwykłej" części populacji jak to raczyłes nazwac.Mało tego, przez całe swoje niekrótkie już zycie, nie dostałem od Państwa złotówki pod żadną postacią, nawet wizyty u lekarza. Mimo tego, kompoletnie mnie to nie interesuje. Ba, brzydzę sie czyms takim. I wcale to nie oznacza, ze nie potępiam jakiegos tam Parafianowicza...
O powodach pisac nie będe, bo to nie forum polityczne, ale -tak ogólnie - to suma strat skarbowych jest niewarta wzmianki wobec
dziesiatek i setek miliardów topionych w pewne gałęzie gospodarki. Ale, jak powiedziałem, basta...

PS Przepraszam, skłamałem. Dostałem kiedyś, jak każdy dorosły Polak (w momencie tranformacji) około 1994 czy 1996 jakies bony reprywatyzacyjne. Już nie pamietam nawet jak to sie dokładnie nazywało. Wymieniłem w banku gdzies około 1996 roku na jakies parę stów, o ile to były w ogóle stówy, nie pamietam...
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4599
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Ile zarabiają siatkarze?

Post autor: niepoinformowany »

Nigdzie o tobie nie wspomniałem, nie schlebiaj sobie.

Akurat suma strat skarbowych jest sukcesywnie zmniejszana, ale też "nie będę się rozwodził i pisał o powodach, bo to nie forum polityczne" (w domyśle robiąc z siebie jakiegoś eksperta w każdej dziedzinie).

Oszustwo podatkowe i składanie fałszywych zeznań jest przestępstwem, tyle mam jeszcze do dodania w temacie. Również kończę i pozdrawiam.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ile zarabiają siatkarze?

Post autor: grzegorzg »

niepoinformowany pisze:Akurat suma strat skarbowych jest sukcesywnie zmniejszana, ale też "nie będę się rozwodził i pisał o powodach, bo to nie forum polityczne" (w domyśle robiąc z siebie jakiegoś eksperta w każdej dziedzinie

:D Przepraszam cię, ale ta konstatacja jest warta całej reszt, i bynajmniej nie dlatego, że ja jestem, czy staram się zrobic z siebie ekspoerta, tylko dflatego, ze kompletnie nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi, mojego zdania, byc moze istotnioe wyrazistego, ale dla mnie to jest natursalna reakcja na produkty "pijaropochodne". Takze, przepraszam, jesli sie wyraziłem nie dosc zrozumiale i tez pozdrawiam. ;)
Didek
Posty: 1364
Rejestracja: 2 sie 2015, o 14:55

Re: Ile zarabiają siatkarze?

Post autor: Didek »

niepoinformowany pisze:Nigdzie o tobie nie wspomniałem, nie schlebiaj sobie.

Akurat suma strat skarbowych jest sukcesywnie zmniejszana, ale też "nie będę się rozwodził i pisał o powodach, bo to nie forum polityczne" (w domyśle robiąc z siebie jakiegoś eksperta w każdej dziedzinie).

Oszustwo podatkowe i składanie fałszywych zeznań jest przestępstwem, tyle mam jeszcze do dodania w temacie. Również kończę i pozdrawiam.
Myślę, iż w tej konkretnej sytuacji większość siatkarzy nie wiedziała co robi. Pewnie był jakiś "doradca" który służył dobra radą i wciągną w to siatkarzy. Jak ktoś dobrze poszuka to i wyrok wobec znanego i lubianego libero w bazie orzecznictwa sądowego znajdzie.
Najrozsądniej powiedział Paweł Z. stosując narrację z Tv. Popełnił błąd, zapłacił za niego.

Inna kwestia to sprawa urzędników. Za to już ich w administracji skarbowej nie powinno być. Wszystkich zamieszkanych w to.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4599
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Ile zarabiają siatkarze?

Post autor: niepoinformowany »

Tylko na materiale widać różnicę między Zagumnym a panami P. i G. Buraki bez klasy. Skoro tacy niewinni, to dlaczego nie mogli normalnie porozmawiać? Pliński i Grzyb też zapłacili co trzeba bez gadania jak się zorientowali w co wdepnęli. Jakoś nie trafia do mnie argument, że nie wiedzieli i mieli złych doradców, ale zawsze dobre i to.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Didek
Posty: 1364
Rejestracja: 2 sie 2015, o 14:55

Re: Ile zarabiają siatkarze?

Post autor: Didek »

niepoinformowany pisze:Tylko na materiale widać różnicę między Zagumnym a panami P. i G. Buraki bez klasy. Skoro tacy niewinni, to dlaczego nie mogli normalnie porozmawiać? Pliński i Grzyb też zapłacili co trzeba bez gadania jak się zorientowali w co wdepnęli. Jakoś nie trafia do mnie argument, że nie wiedzieli i mieli złych doradców, ale zawsze dobre i to.
Wydaje mi się, iż trudno o większości siatkarzy powiedzieć iż to rekiny biznesu. Mapo, który z nich osiąga sukces w biznesie. Reszta kręci się wokół siatkówki.

Trudno też założyć, iż większość kadrowiczów wpadła na ten sam pomysł. Ktoś im szepnął coś, polecił i poszło. Bo kto by nie chciał mniejszych podatków płacić? Jak któryś z nich powiedział. Obok kadry różne osoby się kręciły. A w kadrze grała śmietanka naszych siatkarzy którzy niewątpliwie pieniądze i to nie małe miała. Kariera siatkarza trwa bardzo krótko i większość stara się to jakoś zainwestować, choćby jak Paweł Z. który ma firmę działającą w branży budowlanej, który mu niezłe pieniądze daje. Ale to chlubny wyjątek.
kowale
Posty: 4
Rejestracja: 19 gru 2017, o 16:58
Płeć: M
Kontakt:

Re: Ile zarabiają siatkarze?

Post autor: kowale »

spokojnie, to co zarabiają siatkarze to jest wystarczające, a porównywać ich do piłkarzuy nie ma co bo piłkarze są przepłacani i to wszyscy dobrze wiedzą.
Awatar użytkownika
milosz88
Posty: 4
Rejestracja: 25 sty 2018, o 23:24
Płeć: M

Re: Ile zarabiają siatkarze?

Post autor: milosz88 »

Siatkarstwo pod względem zarobków jest zdecydowanie niedocenione w Polsce. A szkoda bo, nasza kadra ma na prawdę wspaniałą historię.
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa
Awatar użytkownika
Myszerey
Posty: 5
Rejestracja: 25 sty 2018, o 21:42
Płeć: M

Re: Ile zarabiają siatkarze?

Post autor: Myszerey »

Zarobki uzależnione są od klubu i umiejętności. Chyba nie stanowi to zaskoczenia.
Życie pozbawione znaczenia przemyka obok, jak pociąg niezatrzymujący się na stacji
Awatar użytkownika
adrianwep
Posty: 4
Rejestracja: 25 sty 2018, o 20:23
Płeć: M

Re: Ile zarabiają siatkarze?

Post autor: adrianwep »

Od zawsze zastanawiały mnie realne zarobki topowych siatkarzy. Pewnie nijak ma się to z piłką nożną.
Wojna to pokój.
Wolność to niewola.
Didek
Posty: 1364
Rejestracja: 2 sie 2015, o 14:55

Re: Ile zarabiają siatkarze?

Post autor: Didek »

adrianwep pisze:Od zawsze zastanawiały mnie realne zarobki topowych siatkarzy. Pewnie nijak ma się to z piłką nożną.
Nawet w Polsce piłkarze zarabiają więcej niż siatkarze.

Zazwyczaj jest to objęte tajemnicą, ale mówi się iż najlepsi to koło miliona w Polsce. Tyle mają gwiazdy. Nie wiem, komu najlepiej płacą w Polsce. Kiedyś Mariusz Wlazły był w czołówce. Dziś obstawił bym Toniuttiego w Zaksie. Zresztą w Zaksie dobrze płacą też innym. Mają Zatorskiego, najlepiej zarabiający libero w Polsce. Mają Deroo, który zapewne jest najlepiej opłacanym skrzydłowym. Kolejnym pewnie jest Mika. Na środku to albo Nowakowski, Bieniek lub Lisiniac.




Kurekbiak za granicą zapewne więcej.
Awatar użytkownika
ABS_
Posty: 4
Rejestracja: 10 lut 2018, o 19:22
Płeć: M

Re: Ile zarabiają siatkarze?

Post autor: ABS_ »

Gdyby tyle samo pieniędzy co idzie na piłkę nożną, poszło na siatkę, mielibyśmy potęgę w tej dziedzinie sportowej. Polska liga piłkarska to śmiech i rozpacz jednocześnie.
Maluje sobie jeszcze usta, bo kto wie, kogo spotka się we śnie.
Didek
Posty: 1364
Rejestracja: 2 sie 2015, o 14:55

Re: Ile zarabiają siatkarze?

Post autor: Didek »

ABS_ pisze:Gdyby tyle samo pieniędzy co idzie na piłkę nożną, poszło na siatkę, mielibyśmy potęgę w tej dziedzinie sportowej. Polska liga piłkarska to śmiech i rozpacz jednocześnie.
Ale zainteresowanie kibiców duże. A i klubów więcej.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Ile zarabiają siatkarze?

Post autor: Nagor »

Pilka nozna to inwestycja a siatkowka w wiekszosci przypadkow zabawka.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tematy ogólno-siatkarskie”