KMŚ 2017

Verdungo
Posty: 1926
Rejestracja: 4 lip 2017, o 20:46
Płeć: M

Re: KMŚ 2017

Post autor: Verdungo »

PH3N-x pisze:Nie śledziłem turnieju wcześniej, czemu nie gra Sander? Kontuzja jakaś?
Jakieś problemy chyba z biodrem
tomikon
Posty: 382
Rejestracja: 22 kwie 2013, o 13:14

Re: KMŚ 2017

Post autor: tomikon »

Aż szkoda że nie dane było nam zobaczyć ten Kubański Dream Team, mam wrażenie że na arenie międzynarodowej byliby jak walec... Juantorena, Leon, Leal, Simon
ciacho23
Posty: 951
Rejestracja: 2 sie 2012, o 23:09
Płeć: M

Re: KMŚ 2017

Post autor: ciacho23 »

Leal zamiast Juantoreny? Żart.

Sokołow najlepszy atakujący :] :] :]

MVP z przegranej drużyny :] :] :] :]
Ostatnio zmieniony 17 gru 2017, o 22:21 przez ciacho23, łącznie zmieniany 3 razy.
Verdungo
Posty: 1926
Rejestracja: 4 lip 2017, o 20:46
Płeć: M

Re: KMŚ 2017

Post autor: Verdungo »

ciacho23 pisze:Leal zamiast Juantoreny? Żart.
Zdziwiłem się właśnie i to mocno.
Ale jest Juantorena MVP
Ostatnio zmieniony 17 gru 2017, o 22:20 przez Verdungo, łącznie zmieniany 1 raz.
polskikrul
Posty: 57
Rejestracja: 7 kwie 2017, o 18:45
Płeć: M

Re: KMŚ 2017

Post autor: polskikrul »

Strasznie dziwny wybór Leala, widać było, że nie bardzo mu pasuje gra z Uriarte.. zresztą Michajłow również lepszy od Sokołowa. MVP 2 miejsce ? dziwne te nagrody..
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: KMŚ 2017

Post autor: Noworoczny »

Niesamowite jest to właśnie, że ktoś z trójki: Leon, Leal, Juantorena, musiałby grzać ławę, choć każda reprezentacja świata bez wyjątku dałaby mu miejsce w szóstce.

No i musieliby znaleźć jakiegoś Białego rozgrywającego.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Dee-Jay
Posty: 487
Rejestracja: 21 lut 2009, o 13:14
Lokalizacja: Żory

Re: KMŚ 2017

Post autor: Dee-Jay »

Noworoczny pisze:Niesamowite jest to właśnie, że ktoś z trójki: Leon, Leal, Juantorena, musiałby grzać ławę, choć każda reprezentacja świata bez wyjątku dałaby mu miejsce w szóstce.

No i musieliby znaleźć jakiegoś Białego rozgrywającego.
Jeden z nich moglby grac w ataku:-) Do tego Simon w bloku i mega sila razenia
Verdungo
Posty: 1926
Rejestracja: 4 lip 2017, o 20:46
Płeć: M

Re: KMŚ 2017

Post autor: Verdungo »

tomikon pisze:Aż szkoda że nie dane było nam zobaczyć ten Kubański Dream Team, mam wrażenie że na arenie międzynarodowej byliby jak walec... Juantorena, Leon, Leal, Simon
Grali w takim składzie między innymi na Mistrzostwach Świata 2010 we Włoszech, ale bez Juantoreny.
Pietroo
Posty: 160
Rejestracja: 16 sie 2016, o 17:48
Płeć: M

Re: KMŚ 2017

Post autor: Pietroo »

tomikon pisze:Aż szkoda że nie dane było nam zobaczyć ten Kubański Dream Team, mam wrażenie że na arenie międzynarodowej byliby jak walec... Juantorena, Leon, Leal, Simon
Dołożyć do tego Camejo z nowego Zenita który sroce spod ogona nie wypadł, do tego dwójka grająca jeszcze niedawno w Piacenzie - Hierezuello i Hernandez i byliby nie do powąchania na arenie międzynarodowej...
Marcy$
Posty: 2082
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: KMŚ 2017

Post autor: Marcy$ »

I trenera który nad tym zapanuje. Ogólnie atak miazga ale same nazwiska nie grają :)
tomikon
Posty: 382
Rejestracja: 22 kwie 2013, o 13:14

Re: KMŚ 2017

Post autor: tomikon »

Ja myślę że to byłby walec... jeszcze z taką zagrywką...
TommyLeeJones
Posty: 1667
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: KMŚ 2017

Post autor: TommyLeeJones »

astronauta pisze: To żart, rozumiem? Jazda do Częstochowy z południa to wielokrotnie droga przez mękę.
Bez przesady, wiem, że Koziegłowy i okolice nie są super ale jakoś się jedzie i w niedzielę nie ma dramatu, tym bardziej, że można też sunąć bokami. Jeśli też krytykujesz, podaj lepszą propozycję ;) .
Verdungo
Posty: 1926
Rejestracja: 4 lip 2017, o 20:46
Płeć: M

Re: KMŚ 2017

Post autor: Verdungo »

Pietroo pisze:
tomikon pisze:Aż szkoda że nie dane było nam zobaczyć ten Kubański Dream Team, mam wrażenie że na arenie międzynarodowej byliby jak walec... Juantorena, Leon, Leal, Simon
Dołożyć do tego Camejo z nowego Zenita który sroce spod ogona nie wypadł, do tego dwójka grająca jeszcze niedawno w Piacenzie - Hierezuello i Hernandez i byliby nie do powąchania na arenie międzynarodowej...
Jakby utrzymali ten skład z MŚ 2010 to by było coś, wtedy zdobyli srebrny medal przegrywając z Brazylią w finale, Leon miał wtedy 17 lat, Leal 22 i libero Torres 23, więc bardzo młoda linia przyjęcia. Na ataku grał wspomniany Hernandez, na rozegraniu Hierrezuelo, na środku Simon i Camejo. Szkoda, że sytuacja na Kubie wygląda tak, a nie inaczej.
Adik_wwy
Posty: 538
Rejestracja: 12 maja 2010, o 13:57
Płeć: M

Re: KMŚ 2017

Post autor: Adik_wwy »

No dobra naogladali się to teraz powrót do Terzicow Pupartow i innych Kapelusow
astronauta
Posty: 2869
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: KMŚ 2017

Post autor: astronauta »

TommyLeeJones pisze:
astronauta pisze: To żart, rozumiem? Jazda do Częstochowy z południa to wielokrotnie droga przez mękę.
Bez przesady, wiem, że Koziegłowy i okolice nie są super ale jakoś się jedzie i w niedzielę nie ma dramatu, tym bardziej, że można też sunąć bokami. Jeśli też krytykujesz, podaj lepszą propozycję ;) .
Po namyśle zgoda, w weekend nie jest źle:-)
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023 :-) Na razie lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019 i ziemniaka 2016/2017 :-)
Garp
Posty: 596
Rejestracja: 18 mar 2012, o 20:46
Płeć: M

Re: KMŚ 2017

Post autor: Garp »

Verdungo pisze:
lobmar pisze:Zaksa przynajmniej walczyła.Pokonała reprezentacje Iranu;minimalna porazka z Lube i walka mimo zmeczenia z Sadą.Skra to niestety kompromitacja.
Na tę chwilę, wydaje mi się, że jakby Skra grała w tej grupie co Zaksa to by mogli iść na 0-9 w setach :D
Brawo, ktoś to wreszcie powiedział ! Dwa mecze z kelnerami a potem granie się skończyło. Czwarta drużyna świata - śmiechu warte !
Januszek
Posty: 31
Rejestracja: 12 kwie 2017, o 21:06

Re: KMŚ 2017

Post autor: Januszek »

Skra nie wyszłaby z grupy Zaksy. I mówię to jako kibic drużyny z Bełchatowa. Odnośnie dream teamu to ciekawi mnie tylko jak Butko poradziłby sobie bez takiego przyjęcia i bez Leona, któremu wystarczy "świeczka" na skrzydło. Nie mówię tego złośliwie tylko naprawdę z ciekawości :)
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1776
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: KMŚ 2017

Post autor: hardy »

"W fazie grupowej odpadł mistrz Polski ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, a czwarte miejsce po przegranej z obrońcą trofeum Sadą Cruzeiro 0:3 zajęła PGE Skra Bełchatów."
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: KMŚ 2017

Post autor: mikser »

No, jak można ładnie tytuł ułożyć :) Daje to mylne wrażenie "lepszości" Skry, która dostała baty i nawet porządnie nie jęknęła. Zaksa z grupy nie wyszła, ale pokazała się z o niebo lepszej strony.

Garp pisze:Czwarta drużyna świata - śmiechu warte !
Nie wiem komu przyplątało się do głowy, żeby na podstawie KMŚ klasyfikować jakość drużyny i jej miejsce w świecie.To jest tylko i wyłącznie impreza komercyjna :) Jak już to brać to na poważnie to wystarczy z każdej ligi wziąć najlepszą drużynę i wtedy przeprowadzać zawody.
hugo
Posty: 1563
Rejestracja: 29 maja 2009, o 03:21
Płeć: M

Re: KMŚ 2017

Post autor: hugo »

Widać, że już dobito zainteresowanie siatkówką w PL. A to wszystko 3 lata po zdobyciu MŚ. Ciągle są jakieś wielkie imprezy i ludzie zaczęli tym rz**ać.
\
batmanowski
Posty: 434
Rejestracja: 15 cze 2013, o 11:09
Płeć: M

Re: KMŚ 2017

Post autor: batmanowski »

Ale co za porównanie Skry do Zaksy. W Zaksie ogromną robotę robi Toniutti i Deroo. W sumie to oni we dwujkę nawiązali jakąkolwiek walkę. Gdyby nie to, byłby taki sam klops. :D

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka
Ostatnio zmieniony 19 gru 2017, o 20:46 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: szanuj innych, uzywaj słownika - dwójka z ortografii
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: KMŚ 2017

Post autor: Noworoczny »

To prawda, a jakby w Zenicie nie grała trujka Leon Biszkopt i Maxim, też by tak nie kozaczyli.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: KMŚ 2017

Post autor: pewniak »

Noworoczny pisze:To prawda, a jakby w Zenicie nie grała trujka Leon Biszkopt i Maxim, też by tak nie kozaczyli.
"Alice? Who the fu*k is Alice"... yyy Biszkopt i dlaczego taką ksywkę dałeś Andersonowi?
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
GolMar
Posty: 622
Rejestracja: 19 lip 2011, o 18:08
Płeć: K

Re: KMŚ 2017

Post autor: GolMar »

pewniak pisze:
Noworoczny pisze:To prawda, a jakby w Zenicie nie grała trujka Leon Biszkopt i Maxim, też by tak nie kozaczyli.
"Alice? Who the fu*k is Alice"... yyy Biszkopt i dlaczego taką ksywkę dałeś Andersonowi?
Pewnie to jakaś wariacja od "ciacha", za jakie Matt jest uznawany przez wiele niewiast (i nie tylko) ;)
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: KMŚ 2017

Post autor: drukjul »

GolMar pisze:
Pewnie to jakaś wariacja od "ciacha", za jakie Matt jest uznawany przez wiele niewiast (i nie tylko) ;)
Dawno, dawno temu, w odległej galaktyce, w czasach kiedy gładka powierzchowność Matta budziła jeszcze żywe zainteresowanie u płci przeciwnej, Jankes stał się ulubionym bohaterem "serwisu dla kobiet interesujących się sportem" o takiej właśnie nazwie, funkcjonującego wtedy w ramach portalu gazeta pl. Stąd i historyczna ksywa ciastek. :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Puchary kontynentalne poza Europą”