Jastrzębski Węgiel 2017/2018

andrzej13
Posty: 178
Rejestracja: 21 maja 2015, o 16:24
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: andrzej13 »

kanimo pisze:Zobaczymy.
Oliwe to jednaksciagnal Lebedew po starej znajomosci. Czy dogadaja sie z Fefe? To chyba inne charaktery.
Choc oczywiscie swiadczy to o checi utrzymania zespolu na jakims dobrym poziomie.
W Kędzierzynie FeFe sam wybierał zawodników, tu dostał w spadku. Myślę ze jeśli Oliva bądż reszta zawodników nie dostosują sie do zasad Trenera - jak to było w ZAKSIE to albo Fefe podziekuje JW albo odejdą Ci którzy wolą gwiazdorzyć niż trenowac.
Jako kibic ZAKSY , zycze Fefe ( któremu ZAKSA zawdzięcza powrót do swietnosci z czasów Mosto) duużo cierpliwości i sukcesów. Niech wygrywa wszystkie mecze oprócz tych z ZAKSA jeśli do nich dojdzie!
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: ursula127 »

biker74 pisze:Na portalu Jasnet jest wywiad z prezesem Gorolem:

http://jasnet.pl/?m=sport&mod=publicystyka&id=45492
Adam Gorol - Na moją decyzję wpłynął szereg okoliczności i uważam, że nie można jej określić jako nagłej. Wynika ona z sytuacji, jaka ma miejsce od kilku tygodni, czyli z zachowań zespołu i atmosfery, jaka w nim panuje. A w zasadzie... z braku tej atmosfery. Ta sytuacja przełożyła się na słabszy poziom sportowy i niesatysfakcjonujące wyniki.
Iron jest jednak bardzo dobrze poinformowany.
dziwny ruch.Pan Prezes chyba oderwał się od rzeczywistości.
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1488
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: Biciut »

Mimo wielkiej sympatii do Lebedewa cos faktycznie musialo sie wypalic. Fefe moze przyciagnac dobrej klasy grajkow. Samo zatrudnienie go swiadczy o stabilnosci klubu. Licze, ze ktos ze srodka z KK przyjdzie do pary z Kosokiem i wysokiej klasy przyjmujacy. Bedzie ciekawie :)
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: Szampon093 »

andrzej13 pisze:
kanimo pisze:Zobaczymy.
Oliwe to jednaksciagnal Lebedew po starej znajomosci. Czy dogadaja sie z Fefe? To chyba inne charaktery.
Choc oczywiscie swiadczy to o checi utrzymania zespolu na jakims dobrym poziomie.
W Kędzierzynie FeFe sam wybierał zawodników, tu dostał w spadku. Myślę ze jeśli Oliva bądż reszta zawodników nie dostosują sie do zasad Trenera - jak to było w ZAKSIE to albo Fefe podziekuje JW albo odejdą Ci którzy wolą gwiazdorzyć niż trenowac.
Jako kibic ZAKSY , zycze Fefe ( któremu ZAKSA zawdzięcza powrót do swietnosci z czasów Mosto) duużo cierpliwości i sukcesów. Niech wygrywa wszystkie mecze oprócz tych z ZAKSA jeśli do nich dojdzie!
Powrot do swietnosci to Kedzierzyn zawdziecza Toniuttiemu.
Awatar użytkownika
adi_tiger
Posty: 1421
Rejestracja: 14 paź 2009, o 14:51
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój / Gliwice
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: adi_tiger »

Wczoraj byłem w szoku. Bardzo ceniłem Marka. Coś tam w drużynie nie gra. Kampa zaraz polubił zdjęcie na Instagramie o odejściu Marka i przyjściu Włocha. Zobaczymy co to trzęsienie ziemi przyniesie drużynie...
iron
Posty: 1248
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: iron »

ursula127 pisze:
biker74 pisze:Na portalu Jasnet jest wywiad z prezesem Gorolem:

http://jasnet.pl/?m=sport&mod=publicystyka&id=45492
Adam Gorol - Na moją decyzję wpłynął szereg okoliczności i uważam, że nie można jej określić jako nagłej. Wynika ona z sytuacji, jaka ma miejsce od kilku tygodni, czyli z zachowań zespołu i atmosfery, jaka w nim panuje. A w zasadzie... z braku tej atmosfery. Ta sytuacja przełożyła się na słabszy poziom sportowy i niesatysfakcjonujące wyniki.
Iron jest jednak bardzo dobrze poinformowany.
dziwny ruch.Pan Prezes chyba oderwał się od rzeczywistości.
Brak panowania nad drużyną przez Marka i w konsekwencji jego odwołanie nazywasz oderwaniem od rzeczywistości? Akurat to jest jedyna sensowna rzecz, która ten pan zrobił od baaardzo długiego czasu.
No sympathy for fools...
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: krzysiu »

tylko czy na wszystko Mark miał wpływ? na przytycie Olivy - raczej nie? na to ,że Patrykowi coś odwaliło jak sami wspominacie- też raczej nie? wyniki były przecież w miare dobre, a że Oliva w gorszej formie a do tego drugiego przyjęcia tak na prawdę nie ma to trudno , nie zawsze jest ubiegły sezon i super gra
takaladnalala
Posty: 8
Rejestracja: 8 sty 2018, o 19:12
Płeć: K

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: takaladnalala »

adi_tiger pisze:Wczoraj byłem w szoku. Bardzo ceniłem Marka. Coś tam w drużynie nie gra. Kampa zaraz polubił zdjęcie na Instagramie o odejściu Marka i przyjściu Włocha. Zobaczymy co to trzęsienie ziemi przyniesie drużynie...
Na instagramie nie ma Kampy. To tylko jakieś konto, ma napisane: "Fan Acc".
aziente
Posty: 269
Rejestracja: 21 kwie 2012, o 10:02
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: aziente »

Przy okazji pewnie chcieli zaklepać De Giorgiego póki jeszcze wolny, póki jeszcze mieli taką możliwość, wziąć go na dłużej ;)
Awatar użytkownika
zyll
Posty: 681
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:47
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: zyll »

O zmianie trenera w Jastrzębiu i z jakimi wyzwaniami będzie się zmagał de Giorgi porozmawialiśmy w 15. odcinku Szóstego Seta. Najpierw do poprawy forma fizyczna, bo Oliva dzisiaj znowu zaczął z wysokiego C, żeby powoli gasnąć wraz z trwaniem meczu.

https://soundcloud.com/6tyset/odcinek-15
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: ursula127 »

iron pisze:
ursula127 pisze:
dziwny ruch.Pan Prezes chyba oderwał się od rzeczywistości.
Brak panowania nad drużyną przez Marka i w konsekwencji jego odwołanie nazywasz oderwaniem od rzeczywistości? Akurat to jest jedyna sensowna rzecz, która ten pan zrobił od baaardzo długiego czasu.
źle sie wysłowiłem,oderwaniem od rzeczywistości jest szok u prezesa ,że Jastrzębie nie awansowało do PP
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
andrzej13
Posty: 178
Rejestracja: 21 maja 2015, o 16:24
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: andrzej13 »

Szampon093 pisze:
andrzej13 pisze:
kanimo pisze:Zobaczymy.
Oliwe to jednaksciagnal Lebedew po starej znajomosci. Czy dogadaja sie z Fefe? To chyba inne charaktery.
Choc oczywiscie swiadczy to o checi utrzymania zespolu na jakims dobrym poziomie.
W Kędzierzynie FeFe sam wybierał zawodników, tu dostał w spadku. Myślę ze jeśli Oliva bądż reszta zawodników nie dostosują sie do zasad Trenera - jak to było w ZAKSIE to albo Fefe podziekuje JW albo odejdą Ci którzy wolą gwiazdorzyć niż trenowac.
Jako kibic ZAKSY , zycze Fefe ( któremu ZAKSA zawdzięcza powrót do swietnosci z czasów Mosto) duużo cierpliwości i sukcesów. Niech wygrywa wszystkie mecze oprócz tych z ZAKSA jeśli do nich dojdzie!
Powrot do swietnosci to Kedzierzyn zawdziecza Toniuttiemu.
Ale to Fefe poznał się na Benie i wyciągnął Go z Fryderyków , no i zakontraktowaliśmy taką perełkę jak Sam. Ben nie miałby komu rozgrywac gdyby nie dobrze zbilansowana drużyna pod kątem umiejętnosci i charakterów. Do tego ciężka praca i powstał prawdziwy zespół- Jeden za wszystkich , wszyscy za jednego
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3225
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: Kicu »

andrzej13 pisze:Ale to Fefe poznał się na Benie i wyciągnął Go z Fryderyków , no i zakontraktowaliśmy taką perełkę jak Sam. Ben nie miałby komu rozgrywac gdyby nie dobrze zbilansowana drużyna pod kątem umiejętnosci i charakterów. Do tego ciężka praca i powstał prawdziwy zespół- Jeden za wszystkich , wszyscy za jednego
Ale to Świder ściągnął Fefe, a następnie zawodników, których wybrał trener :D
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: Chal »

andrzej13 pisze:Ale to Fefe poznał się na Benie i wyciągnął Go z Fryderyków
No tak, bo wcześniej Toniutti był powszechnie uważany za przeciętniaka i żaden lepszy klub go nie chciał ;)
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: Noworoczny »

Teza, że Zaxa to Toniutti nie wytrzymuje krytyki. Drużyna została pięknie ułożona. System blok-obrona, organizacja gry, wybloki, nabijanie na blok, to wszystko zasługa Giorgiego. Toniutti nie wyblokowywał, nie bronił, nie nabijał na blok. Zauważcie łaskawie, jak w jednym z ostatnich spotkań sympatycznego Francuza zastąpił Włoch, nic się nie zmieniło.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4601
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: niepoinformowany »

Noworoczny pisze: Toniutti nie wyblokowywał, nie bronił, nie nabijał na blok.
Nieprawda (no może nie nabijał na blok)
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
astronauta
Posty: 2869
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: astronauta »

Noworoczny pisze:Teza, że Zaxa to Toniutti...
Kicu pisze:Ale to Świder ściągnął Fefe....
Chal pisze:No tak, bo wcześniej Toniutti był ....
Czy aby na pewno piszecie we właściwym temacie?
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023 :-) Na razie lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019 i ziemniaka 2016/2017 :-)
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: krzysiu »

ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: ursula127 »

w temacie Kevina: faderacja nas olała ,my olaliśmy temat,kontrakt rozwiązalismy za porozumieniem stron.SZOK.Z naszymi klubami można robić wszystkie przewały bez najmniejszych konsekwencji :x
Ostatnio zmieniony 14 sty 2018, o 15:58 przez ursula127, łącznie zmieniany 1 raz.
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
mmb
Posty: 1760
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: mmb »

"najbliższe otoczeni", "w tej samem", "trener Lebedewi", "miałem pretensja"

Naprawdę tym ludziom ktoś za to płaci? Bo przeczytać w naszej branży coś bez błędów to rzadka rzecz..
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: Nagor »

Pytanie dot. JW i Musiała:


Czy uważacie, że coś z niego będzie, czyt. solidny atakujący, do którego rozgrywający nie boi się wystawić w najtrudniejszych momentach z beznadziejnego przyjęcia? Czy zostanie na aktualnym poziomie, czyli atakującym o potężnym potencjale fizycznym ale nikłym potencjałem mentalnym i technicznym?
Pietroo
Posty: 160
Rejestracja: 16 sie 2016, o 17:48
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: Pietroo »

A ja mam inne pytanie, oglądałem kilka spotkań Jastrzębia i dlaczego nie gra Popiwczak?
stemar1972
Posty: 131
Rejestracja: 7 paź 2014, o 19:03
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: stemar1972 »

kontuzja stawu skokowego
Pietroo
Posty: 160
Rejestracja: 16 sie 2016, o 17:48
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: Pietroo »

Już myślałem, że coś przeskrobał albo trenerowi padło na oczy - Gdowski nie ta liga na razie.
Oxygen
Posty: 147
Rejestracja: 18 cze 2016, o 10:32

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: Oxygen »

Taki trochę żenujący dzisiaj był ten mecz z Zenitem. Zwłaszcza radość w trzecim secie zestawione z dywagacjami Drzyzgi "czy Fefe przywróci dyscyplinę".
mmb pisze:"najbliższe otoczeni", "w tej samem", "trener Lebedewi", "miałem pretensja"

Naprawdę tym ludziom ktoś za to płaci? Bo przeczytać w naszej branży coś bez błędów to rzadka rzecz..
To fakt. Kluby nie odstają od reguły. Ostatnio na stronie jednego z klubów:
"Zostając „mecenasem” siatkówki w męskim wydaniu oferujemy Państwu szeroką gamę możliwych reklam, w tym m.in." - jaka składnia... któż ma być tym mecenasem... ;)
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: Nagor »

Nagor pisze:Pytanie dot. JW i Musiała:


Czy uważacie, że coś z niego będzie, czyt. solidny atakujący, do którego rozgrywający nie boi się wystawić w najtrudniejszych momentach z beznadziejnego przyjęcia? Czy zostanie na aktualnym poziomie, czyli atakującym o potężnym potencjale fizycznym ale nikłym potencjałem mentalnym i technicznym?

Cofam swoje pytanie, z takim zaangażowaniem i mentalnością jak w meczu z zenitem nigdy nie będzie siatkarzem przed duże S.
Papilot
Posty: 223
Rejestracja: 25 lip 2015, o 22:00
Płeć: K

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: Papilot »

Wywiad ze Strzeżkiem: http://www.sport.pl/siatkowka/7,64948,2 ... znego.html

Co do błędów językowych w artykułach, to akurat nie zmora siatkówki, nie zmora sportu - to jest ogólna tendencja. Coraz mniej ludzi o to dba jako odbiorca, więc coraz mniej piszących na to patrzy.
biker74
Posty: 772
Rejestracja: 5 kwie 2011, o 18:08
Płeć: M
Lokalizacja: SR

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: biker74 »

Na konkurencyjnym portalu Sci-Fi jest wywiad z byłym trenerem JW Markiem Lebedew.
Zszokowany nie byłem, ale nieco zaskoczony już tak. O decyzji działaczy dowiedziałem się również w piątek, czyli w ten sam dzień, w który informacja została podana do publicznej wiadomości.
Kiepski
Posty: 790
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: Kiepski »

Dla mnie zwolnienie Lebedewa to błąd. Mam nadzieję że któryś inny klub Plusligi się do niego zgłosi.
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1488
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: Biciut »

Kiepski pisze:Dla mnie zwolnienie Lebedewa to błąd. Mam nadzieję że któryś inny klub Plusligi się do niego zgłosi.
Ten "błąd" ocenimy po pracy i wyniku nowego trenera. Jako obserwatorzy nie mamy informacji jakie posiadają w klubie...
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”