Puchar Polski mężczyzn 2017/2018

kibic_siatki
Posty: 2587
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2017/2018

Post autor: kibic_siatki »

madlark pisze:Ten w okularach to jakiś fachowiec jest?
Tak fachowiec od dawania i odbierania. Szczególnie dla Gdańska. Najpierw im odebrali fundusze na sezon, to teraz po takim wyniku może dadzą. :)
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2017/2018

Post autor: aezakmi »

kibic_siatki pisze:
madlark pisze:Ten w okularach to jakiś fachowiec jest?
Tak fachowiec od dawania i odbierania. Szczególnie dla Gdańska. Najpierw im odebrali fundusze na sezon, to teraz po takim wyniku może dadzą. :)
Nie dadzą. Mówił, że mniej pieniędzy, to więcej młodych zawodników się pokazuje :] Np. Schulz ^^
Awatar użytkownika
mitam
Posty: 1047
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:15

Re: Puchar Polski mężczyzn 2017/2018

Post autor: mitam »

Gratulacje dla Gdańska bo zagrali świetne dwa mecze. Wszystko im wychodziło i przede wszystkim super bronili. AA mistrz taktyki
TommyLeeJones
Posty: 1667
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: Puchar Polski mężczyzn 2017/2018

Post autor: TommyLeeJones »

Chciałbym pozżymać się na Skrę. Pożalić się na Piechockiego jak partaczył, jak bardzo musi być cienki, skoro Trefl poluje na niego zagrywką i to skutecznie. Jak Wlazły dostawał czapy, Ebadipour klepał i tak dalej i tak dalej... Ale nie. Pora na jedno: xD.

Trefl zasłużenie wygrywa Puchar, pokonując dwóch głównych pretendentów do tytułu Mistrza Polski. Gdańszczanie są na fali wznoszącej, Szalpuk jednak nieco ogarnął przyjęcie, Schulz gra jak dojrzały atakier. Po Mice wreszcie widać ślady życia, w cyferkach jeszcze nie błyszczy ale wizualnie wreszcie ma to ręce i nogi. Jeśli na play-offy będą gotowi, kto wie?
Robert77
Posty: 354
Rejestracja: 28 lut 2016, o 17:20

Re: Puchar Polski mężczyzn 2017/2018

Post autor: Robert77 »

Serdeczne gratulacje dla TREFLA GDAŃSK - wspaniała drużna, która pomimo przeciwności losu potrafi walczyć i wygrywać.
Serdeczne gratulacje dla AA - wspaniały trener, tylko pozazdrościć Gdańszczanom takiego fachowca.
Gratulacje, jestem pełen uznania i podziwu.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2017/2018

Post autor: pewniak »

Anastasi Anastasim, ale kluczem do tego sukcesu był chyba jednak wracający do swojej gry Mika.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
knightrider
Posty: 925
Rejestracja: 15 sie 2017, o 14:35
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2017/2018

Post autor: knightrider »

No ciężko będzie cokolwiek ugrać Skrze nawet medal w Pluslidze z Piechockim na libero, który kładzie całą linie przyjęcia już dosłownie :]
dakuul
Posty: 468
Rejestracja: 4 gru 2010, o 20:23
Płeć: K

Re: Puchar Polski mężczyzn 2017/2018

Post autor: dakuul »

Ciekawy turniej finałowy Pucharu Polski, przyjemnie się oglądało dwie duże niespodzianki, czyli mecz półfinałowy ZAKSA - Trefl i finał. Kolejny turniej, który pokazał mi, że jednak na siatkówce się nie znam :P.
Oba zwycięstwa Trefla całkowicie zasłużone, zespół waleczny, wspierający się z trudnych chwilach, z dobrze przemyślaną taktyką dopasowaną do aktualnej dyspozycji i umiejętności zawodników. Osobiście cieszy mnie powrót do żywych Nowakowskiego i Miki:).

Atmosfera w hali sprzyjająca siatkówce - moim zdaniem dobrym pomysłem jest rozgrywanie PP na neutralnym parkiecie.
Specjalne ukłony dla kibiców ZAKSY, którzy w finale wspierali zespół z Gdańska i to niezwykle skutecznie.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Puchar Polski mężczyzn 2017/2018

Post autor: leeon »

knightrider pisze:No ciężko będzie cokolwiek ugrać Skrze nawet medal w Pluslidze z Piechockim na libero, który kładzie całą linie przyjęcia już dosłownie :]
Obecnie Skra ma większe priorytety od sukcesów sportowych.
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2017/2018

Post autor: aezakmi »

pewniak pisze:Anastasi Anastasim, ale kluczem do tego sukcesu był chyba jednak wracający do swojej gry Mika.
Jak to Vital Heynen powiedział (Lepa tłumacz): Gdybym miał wymienić jednego zawodnika, to tak na prawdę musiałbym wszystkich po kolei, bo naprawdę prezentowali się na stabilnym rozegraniu i w mądrym ataku naprawdę bardzo dobrze i stąd też zasłużyli dzisiaj na tą wygraną. Kiedy patrzę, jak prezentowali się Schulz, Mika, Nowakowski, Szalpuk, no to jestem spokojny, bo to zawodnicy, którzy jeszcze w przyszłości mogą sporo pokazać.
Całkowicie się z nim zgadzam. Nie tylko sam Mika - ja dodam jeszcze młodego libero Majcherskiego, który wszedł do pierwszego składu na ten turniej i wykonał super robotę w przyjęciu i obronie + Sanders, który w końcu zgrał się ze swym zespołem.
Cieszy mnie, że Belg był na tym turnieju, bo odnotował już sobie pewne fajne nazwiska. :). A jak Jarosz mówił, to był jedyny kandydat, który zagościł we Wrocławiu (Gruszka i Kowal - ich nie było). Stara się mocno Belg, stara. A może już wie?
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2017/2018

Post autor: pewniak »

aezakmi pisze:
pewniak pisze:Anastasi Anastasim, ale kluczem do tego sukcesu był chyba jednak wracający do swojej gry Mika.
Jak to Vital Heynen powiedział (Lepa tłumacz): Gdybym miał wymienić jednego zawodnika, to tak na prawdę musiałbym wszystkich po kolei, bo naprawdę prezentowali się na stabilnym rozegraniu i w mądrym ataku naprawdę bardzo dobrze i stąd też zasłużyli dzisiaj na tą wygraną. Kiedy patrzę, jak prezentowali się Schulz, Mika, Nowakowski, Szalpuk, no to jestem spokojny, bo to zawodnicy, którzy jeszcze w przyszłości mogą sporo pokazać.
Całkowicie się z nim zgadzam. Nie tylko sam Mika - ja dodam jeszcze młodego libero Majcherskiego, który wszedł do pierwszego składu na ten turniej i wykonał super robotę w przyjęciu i obronie + Sanders, który w końcu zgrał się ze swym zespołem.
No to się wytłumaczę :)
Nie chodziło mi o to, że Mika sam to wygrał, ale o to że bez niego tak grającego nie daliby rady. Jego wejście na wyższy poziom wpłynęło na całokształt. To że wszyscy gracze Trefla zagrali świetne zawody to oczywistość. Ale to Mika zrobił największy względny postęp w ciągu ostatnich tygodni.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2017/2018

Post autor: aezakmi »

pewniak pisze:Ale to Mika zrobił największy względny postęp w ciągu ostatnich tygodni.
Kontuzja, kontuzją poganiała. Postęp ten był naturalną, czasową (bez kontuzji) koleją losu. Ten krótki czas wystarczył. Fakt, bez Miki byłoby to prawdopodobnie niemożliwe. Ale jak niektórzy powiedzą, to Trefl bez Miki to ten sam Trefl (w końcu ta sama nazwa), i to tylko jeden zawodnik... Potem oczywiście byłoby zdziwienie, czemu ta marka przegrała. I te wywody, analizy statystyczne, dlatego fajnie, że w pełnym składzie zagrali ten turniej i go wygrali.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Puchar Polski mężczyzn 2017/2018

Post autor: Noworoczny »

Pytanie do Weary_Skiera: czy w akcji z "przełożeniem" ręki przez Schulza sędzia powinien orzec powtórzenie punktu czy przyznać punkt Gdańskowi?
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
mmb
Posty: 1760
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2017/2018

Post autor: mmb »

aezakmi pisze:Stara się mocno Belg, stara. A może już wie?
Ogłoszenie za kilka dni, trener już na pewno dawno wybrany ;)
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2017/2018

Post autor: Skrzypek »

aezakmi pisze:A może już wie?
O to, to ;)
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5926
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Puchar Polski mężczyzn 2017/2018

Post autor: weary_skier »

Noworoczny pisze:Pytanie do Weary_Skiera: czy w akcji z "przełożeniem" ręki przez Schulza sędzia powinien orzec powtórzenie punktu czy przyznać punkt Gdańskowi?
Nie znam regulaminy challengu i wytycznych, to nie moje półka, ale skoro Paweł tak zasądził, to na pewno było to zgodnie z przepisami.
"Po ludzku" się z tą decyzją zgadzam.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Puchar Polski mężczyzn 2017/2018

Post autor: grzegorzg »

ciorny17 pisze:Grzegorzu, nie będę się wdawał w polemikę, bo widzę, że wszystko co złe po stronie Bełchatowa zwalasz na krycie Bednorza w przyjęciu.
Nie zauważyłem Twojego posta, dlatego odpowiadam dopiero teraz, fakt zachowam minimalizm, ponieważ istotnie ta dyskyusja chyba nie ma sensu.

Skoro przyjęcie jest podstawą do organizacji gry w ataku, a odpowiednia organizacja jest bardzo wazna przy powszechnie znanych ułomnosciach atakujacego, jednocześnie wszyscy się w zasadzie zgadzaja, ze Piechocki nie jest libero, który moze odpowiadać za cos więcej niz swoja strefę, a wraz Ebadiopurem maja te strefy poszerzane do całkowitej eliminacji Bednorza prxzy flocie, to trudno tu nie zauważac logiki co najmniej dziwnej.
Poza tym napisałem sporo o Wlazłym, błędach, czy chocby własnie róznicy w podejściu Anastasiego do Szalpuka i konsekwencji takiego działania...
weary_skier pisze:Nie znam regulaminy challengu i wytycznych, to nie moje półka, ale skoro Paweł tak zasądził, to na pewno było to zgodnie z przepisami.
"Po ludzku" się z tą decyzją zgadzam.
Moim zdaniem tłumaczenie Drzyzgi było własciwe - sedzia mógł powtórzyć akcję tylko wtedy, kiedy została przerwana sygnalizacją błedu.
kanimo

Re: Puchar Polski mężczyzn 2017/2018

Post autor: kanimo »

Nie tylko Anastaziego. Bo ta dyskusja miala miejsce i gdy Artur byl w Radomiu a Bartosz w Olsztynie.
Artur na te kilka lat kariery z reguly bral swoja czesc, moze w Skrze mniej. Rzadko byl ustawiany jako ofensywny, a nigdy tak jak obecnie Bartosz.
HalaMadrid
Posty: 35
Rejestracja: 16 kwie 2018, o 00:20

Re: Puchar Polski mężczyzn 2017/2018

Post autor: HalaMadrid »

Ma ktoś jakiś przeciek odnośnie tego, gdzie będzie finał PP w tym roku, bo to już za miesiąc, a gospodarza wciąż brak
P.S Jak zwykle organizacja na najwyższym poziomie
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Puchar Polski mężczyzn 2017/2018

Post autor: Noworoczny »

We Wrocku.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Puchar Polski”