Liga Mistrzów 2017/2018

ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2017/2018

Post autor: ciorny17 »

grzegorzg pisze: Ciorny17 - troche z innej strony - a nie zastanawia Cię polityka Anastasiego w stosunku do Szalpuka, daleko rózna od tego co serwuje Piazza?
Szczerze, tak zastanawia i to bardzo bo Bartek jakimś ułomkiem na przyjęciu nie był, szczególnie dołem. Wiadomo, lepiej by było jakby przyjmował częściej jak te 8-10 razy na spotkanie. Jednak, w Treflu mimo wszystko mając Mikę/Ferensa i Olenderka nie raz widzieliśmy jak gdańszczanie krwawili w przyjęciu, więc zostawianie Szalulpie normalnego wycinka wóczas aż tak mnie nie dziwi Progresu u Artura jedynie ślepiec by nie zauważył, ale też nie wiem skąd się wziął ten hurraoptymizm podczas PP. Artur nie przyjmował wcale aż tak dobrze jak było to komentowane, ale nie popełniał tylu błędów.

Taktyka Piazzy oczywiście zastanawia mnie, ale weryfikacja i tak przyjdzie po końcu sezonu. Pewnie jak Skra nie znajdzie się w finale, głowa Włocha poleci. Dodatkowo ten sezon mocno weryfikuje mimo wszystko Kacpra i właśnie w widząc jego dyspozycję dalej zostawiałbym Bednorzowi normalny kawałek boiska.
Kłamca.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Liga Mistrzów 2017/2018

Post autor: grzegorzg »

ciorny17 pisze:Szczerze, tak zastanawia i to bardzo bo Bartek jakimś ułomkiem na przyjęciu nie był, szczególnie dołem(...)
Ja mam takie wrazenie, ze Ansatasi po prostu ma wyobraznie, a Piazza jej zwyczajnie nie ma. I Anastasi po pierwsze wie, ze jedyną droga dla Szalpuka i Bednorza bo absolutnie ultraofensywni nie są ( w historii Skry, nie mówiąc o reprze, ze znaczacych postaci, tzn takich, które tak grały i mogłoby sie to opłacać to byli Kurek i Wlazły) jest zwykła orka na ugorze.
A po drugie, i tu odniesienie do tej wyobrazni, Anastasi doskonale jest w stanie sobie wyobrazić, co znaczą dla zespołów gracze tak uzdolnieni ofensywnie jak Bednorz czy Szalpuk, nie bedacy jednoczesnie nadmiernym, czy w ogóle, obiązeniem dla zespołu w przyjeciu. I dlatego Anastasi działa długofalowo, a Piazza widzi jedynie dorazną korzyśc.

Trochw więcej oglądam ostatnio meczów i naprawdę Bednorz bardzo mi się podoba, ale powtórzę - w perspektywie długofalowej robi Bednorzowi krzywdę, bo chłopak ma naprawdę mocne papiery na fajne granie, w przujęciu także, imho daleko lepsze niż Szalpuk. Tymczasem Szalpuk (nikt nie był huraoptymistą !!! ) roni jakies tam postepy, a Bednorz przyjmuje 8 zagrywek w meczu...

Mi się wydaje, ze gdyby od poczatku sezonu Piazzaza fundował Bednorzowi to co Anastasi Szalpukowi, to dzisiaj zSkra miałaby z tego znacznie większe korzyści, chociaz początki mogłyby być trudne.
knightrider
Posty: 925
Rejestracja: 15 sie 2017, o 14:35
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2017/2018

Post autor: knightrider »

Może po sezonie Bednorza szykuje na atak ? Ma db zagrywke i atak +wzrost papiery na tą pozycje ma, a jakiś wybitnych atakujących w tej chwili nie mamy.
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2562
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2017/2018

Post autor: Murilo0 »

Wyjątkowo zgadzam się w tej kwestii z Grzegorzem. Anastasi lepiej rozwija Szalpuka, ale to też po części bierze się z tego, że ma większą stabilność zatrudnienia i może sobie na to pozwolić. Piazza marginesu błędu absolutnie nie posiada, bo brak kwalifikacji do finału +L to pewna dymisja. Dlatego robi co może by jak najwięcej ugrać teraz, bo jutra może nie być.
All work and no play makes Jack a dull boy...
iron
Posty: 1248
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Liga Mistrzów 2017/2018

Post autor: iron »

Szkoda pierwszego seta w Jastrzębiu. Później Kazań wskoczył na właściwe tory i odjechał. Serce liczyło na coś więcej ale ekipa Alekny sprowadziła mnie na ziemię.
No sympathy for fools...
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Liga Mistrzów 2017/2018

Post autor: grzegorzg »

Murilo0 pisze:Piazza marginesu błędu absolutnie nie posiada
Wiesz, takie sprawy to trochę trudno przewidziec z naszej perspektywy. Trener powinien przedstawiac rózne wizje i koncepcje zarądowi, takze te bardziej długofalowe, a zarząd powinien się zdecydowac, która koncepcje realizujemy i w jakiej perspektywie. o ile w ogóle Piaza do tego jest zdolny, bo chodza jednak rózne słycy na jego temat.\

Szkoda imho Bednorza na atak, tym bardzierj jego kolan, z którymi ponoc miał problemy.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Liga Mistrzów 2017/2018

Post autor: leeon »

Jeszcze jedna sprawa. Junior wczoraj po dwóch setach miał statystyki przyjecia 50/6.
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2017/2018

Post autor: ursula127 »

no i co? oczekujesz ze wyleci z szóstki ? :]
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Liga Mistrzów 2017/2018

Post autor: leeon »

Tak (czy to nierealne to druga sprawa). Piszę o tym by podkreślić z jakiego rodzaju dograniem od libero musi sobie zespół radzić. Trzeci set mocno podbił te statystyki.
Didek
Posty: 1364
Rejestracja: 2 sie 2015, o 14:55

Re: Liga Mistrzów 2017/2018

Post autor: Didek »

Bardzo trudna sytuacja naszych zespołów w Lidze Mistrzów. Po 4 kolejkach jest już niemal pewne, iż ZAKSA grupy nie wygra. Tylko cud w Trento i wygrana tam, dało by im wygraną. Mają jeszcze szansę na rozstawienie, ale to przy korzystnych rozstrzygnięciach w innych grupach.

Jastrzębie przegrało z Zenitem, ale innego rezultatu nie można było się spodziewać. Myślę, iż pozostałe mecze wygrają i zajmą pewne drugie miejsce.

W najgorzej sytuacji jest Skra. Pokonała Dynamo, z tym że Dynamo to najsłabszy zespół w grupie. Muszą powalczyć z Francuzami bo te dwie wygrane mogą nie wystarczyć do awansu. Nowosybirsk jest poza zasięgiem. Jak Zenit. Pewnie powinni wygrać grupę z kompletem zwycięstw.

Nie wiecie kto kandyduje do organizacji FF?
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2017/2018

Post autor: aezakmi »

Didek pisze:Nie wiecie kto kandyduje do organizacji FF?
Kazań będzie kandydował, Alekno o tym mówił w którymś z wywiadów. Myślę też, jak Chaumont wyjdzie z grupy Bełchatowa, to podejrzewam, że CEV może chcieć skorzystać z okazji i przydzielić organizację Francuzom (jeśli oni również będą kandydować, a powinni - w przypadku awansu). Były Niemcy, czas na Francję - taki klucz.
Didek
Posty: 1364
Rejestracja: 2 sie 2015, o 14:55

Re: Liga Mistrzów 2017/2018

Post autor: Didek »

Z punktu widzenia Zaksy to najlepiej w Kazaniu. Będą wtedy rozstawieni a i później unikną ich gdzieś po drodze.

Francuzi to fajna opcja. Coś jak Berlin parę lat temu.
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2017/2018

Post autor: krzysiu »

Było na TT info,że Kazan kupil organizacje na 2018 i 2019 r. ale nie wiem ile w tym prawdy :)
kibic_siatki
Posty: 2587
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2017/2018

Post autor: kibic_siatki »

Tymczasem Trentino po przegraniu pierwszego seta, w drugim nie wypuszcza Turków z 10.
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2017/2018

Post autor: Skrzypek »

Didek pisze: W najgorzej sytuacji jest Skra. Pokonała Dynamo, z tym że Dynamo to najsłabszy zespół w grupie. Muszą powalczyć z Francuzami bo te dwie wygrane mogą nie wystarczyć do awansu. Nowosybirsk jest poza zasięgiem. Jak Zenit. Pewnie powinni wygrać grupę z kompletem zwycięstw.
Skra ma jeszcze dwa mecze przed sobą i oba może zwyciężyć. Przy zachowaniu dyspozycji z środy to jest bardzo realne. Wydaje się, że spotkanie z Chaumont zdecyduje o tym, czy Skra, czy Francuzi zajmą 2 miejsce w grupie, ponieważ nie przypuszczam, żeby podopieczni Prandiego zdobyli punkty w Moskwie.
kanimo

Re: Liga Mistrzów 2017/2018

Post autor: kanimo »

Coz, zdobyli je w Belku. A Rosjanie walcza tylko o zachowanie twarzy. Choc mam nadzieje, ze powalcza ostro.

Sala w ktorej normalnie gra Chaumont jest nieduza, moze Skra sie odnajdzie w serwisie. Jednak u siebie Francuzi notuja znakomite w tym elemancie spotkania.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2017/2018

Post autor: drukjul »

kanimo pisze: Sala w ktorej normalnie gra Chaumont jest nieduza, moze Skra sie odnajdzie w serwisie. Jednak u siebie Francuzi notuja znakomite w tym elemancie spotkania.
Tylko, że nowo koronowany mistrz Francji przynajmniej w Lidze Mistrzów, gra nie na swoim wygwizdowie, tylko w Reims w znacznie większej hali https://fr.wikipedia.org/wiki/Complexe_Ren%C3%A9-Tys

Spory kawał od Chaumont, ale w końcu korona do czegoś zobowiązuje :D
kanimo

Re: Liga Mistrzów 2017/2018

Post autor: kanimo »

Bez przesady, to nie jest duza hala. Wlasnie o tej hali mowilam. Owszem troche oddalona. Warto dodac, ze hala jest przygotowywana do meczu przez pracujacych spolecznie dojezdzajacych kibicow.
Szacunek.
Wlasnie dyskutowalam o wkladzie jaki maja kibice w dzialalnosc klubu, wywodzacego sie ze srodowiska amatorsko spolecznego.
MessageSujet: Re: Champion's League [2017/2018] Aujourd'hui à 14:57 Sélectionner/Désélectionner multi-citation Répondre en citant
pour les benevols il parlait principalement du president et de tout son bureau . Il parlait aussi des supporters qui font entre autre le deplacement à Reims 2 jours avant les matchs de LC pour preparer la salle .
Wiec bedzie to dla nich spore swieto, podobnie jak pozostale mecze z Rosjanami.
placid
Posty: 501
Rejestracja: 27 maja 2011, o 09:05
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2017/2018

Post autor: placid »

Skra z Lokomotiwem w hali Energia.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Liga Mistrzów 2017/2018

Post autor: Pele »

Jestem ciekaw postawy ZAKSY z Szymurą i Buszkiem w składzie. Jeszcze jakby tak Rejno zagrał od początku byłoby ekstra
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
ciacho23
Posty: 951
Rejestracja: 2 sie 2012, o 23:09
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2017/2018

Post autor: ciacho23 »

Ma ktoś jakiegoś linka do meczu Skry?
Awatar użytkownika
Joker
Posty: 1473
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:50
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2017/2018

Post autor: Joker »

Ale pustki w Energii
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2017/2018

Post autor: ciorny17 »

Kurkajew to jest kocur.

Wlazły coś dzisiaj skończył?
Kłamca.
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Liga Mistrzów 2017/2018

Post autor: Guilder »

ciacho23 pisze:Ma ktoś jakiegoś linka do meczu Skry?
Tam, gdzie wszystkie mecze LM
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Blanco
Posty: 1086
Rejestracja: 24 cze 2015, o 14:26
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2017/2018

Post autor: Blanco »

Niech podsumowaniem pierwszego seta będzie akcja , w której to Ebadipour wybronił atak Grozera na czystej siatce tak , że Mariusz zdołał wystawić piłkę na drugą linię , a skutecznym atakiem popisał się , posyłający bomby na zagrywce , Lisinać.
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2017/2018

Post autor: aezakmi »

Dryzga robi, co może, aby Swędrowski nie chwalił Janusza. :)
mmb
Posty: 1760
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2017/2018

Post autor: mmb »

Perełka ta akcja z nieskończonym atakiem Grozera na czystej siatce :D
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2017/2018

Post autor: Aranger »

Co oni prują na tej zagrywce dzisiaj. :o :o :o
Kamil92
Posty: 2252
Rejestracja: 1 lut 2014, o 11:48
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2017/2018

Post autor: Kamil92 »

Aranger pisze:Co oni prują na tej zagrywce dzisiaj. :o :o :o
Prują, prują, ale też trzeba przyznać, że Rosjanie są strasznie zestresowani, niepewni w przyjęciu.
ciacho23
Posty: 951
Rejestracja: 2 sie 2012, o 23:09
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2017/2018

Post autor: ciacho23 »

Odkąd oglądam (2 set) to to wygląda jak jakiś mecz Zenitu z Bielskiem ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Europa - Liga Mistrzów”