Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: leeon »

Pewniak - czyli znowu dorzucić Kowalowi kasy tak naprawdę. Wyniki pewnie jakieś tam będą, ale czy tego Resovia nie przerabiała?
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: pewniak »

grzegorzg pisze:(...)ale jesli już, to poidziekujcie Tichackowi, ze wystawił Dryji (chyba tgo on był) w 4 secie. Miał dosc pewnego Rossarda w pozycji, którą lubi i byłby pojedynczy blok.
Oczywiście! Nie wiem czy w cały meczu poszła jedna dobra wystawa na krótką. Dlatego rozgrywający to na mojej liście nr 1.
grzegorzg pisze:Kowal doskonale zdaje sobie sprawę z ułomności Jarosza i za wszelka cene próbuje doprowadzic Schoepsa do dobrej dyspozycji, tym bardziej, ze Niemiec wydaje się byc w niezłej dyspozycji fizycznej, gorzej z pewnoscią.
Dodatkowo dobrze brał weryfikacje.
Boze, ja bronię Kowala...znowu...
Też zgoda. Na meczu, jak wszedł Jochen, sąsiedzi na krzesełkach obok się dziwili co ten Kowal robi, a ja mówiłem, że to bez znaczenia. Bo tam gdzie Jochen robił metrowe loby nad blokiem (nie mylić z kiwkami) Jarosz dostałby piłkę pod nogi. Więc bez różnicy.
leeon pisze:Pewniak - czyli znowu dorzucić Kowalowi kasy tak naprawdę. Wyniki pewnie jakieś tam będą, ale czy tego Resovia nie przerabiała?
I ja i Ty znamy uwarunkowania. Kowala zwolnić się nie da. Ale z drugiej strony on nie jest też jakimś ułomkiem. Problem z nim jest tym większy im gorzej gra drużyna. Jak przyjdzie dobry rozgrywający (ale to nie może być młody na dorobku, tylko doświadczony gracz, któremu trener nie musi podpowiadać) to wszystkie te konflikty zelżeją.
Z tą większa kasa to nie do końca, bo ja chciałbym, żeby zostali Śliwka z Depowskim i Rossardem, oraz Lemański na środku. Masłowski jest oczywisty. Bo twierdzę, że przy fajnym ROZEGRANIU (nie mylić z wystawianiem) ten zespół na prawdę może się dobrze prezentować.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Memo
Posty: 359
Rejestracja: 18 maja 2014, o 16:55
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Memo »

Fabian na ile ma kontrakt? :P
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: grzegorzg »

pewniak pisze:(...)Bo twierdzę, że przy fajnym ROZEGRANIU (nie mylić z wystawianiem) ten zespół na prawdę może się dobrze prezentować.
Ja nie wiem, czy przy takim przyjeciu dobry rozgrywajacy pogra, czy własnie nie jest bardziej potrzebny solidny wystawiacz, który wystawi przede wszystkim dokładnie i taktycznie.
Bezowy
Posty: 1418
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 15:28
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Bezowy »

grzegorzg pisze:
pewniak pisze:(...)Bo twierdzę, że przy fajnym ROZEGRANIU (nie mylić z wystawianiem) ten zespół na prawdę może się dobrze prezentować.
Ja nie wiem, czy przy takim przyjeciu dobry rozgrywajacy pogra, czy własnie nie jest bardziej potrzebny solidny wystawiacz, który wystawi przede wszystkim dokładnie i taktycznie.
To może przydałby się, mówiąc kolokwialnie - klasowy sypacz? Taki który świetnie rozegra przy dobrym przyjęciu (to nie jest znowu, aż takie bardzo rzadkie w dzisiejszej Resovii), oraz dobrze wystawi przy słabszym. Ale do tego drugiego przydałby się, łamane przez byłby niezbędny, klasowy młot.
"Blokowanie dostępu do internetu, to jak przybijanie kisielu do ściany." - Zbigniew Boniek
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: grzegorzg »

Co by sie przydało i na co Was, stać, to juz sama Resovia musi sobie odpowiedzieć. Ja to tak trochę w sensie alternatywy napisałem, ktoś ( w sensie wyboru) np pomiedzy - strzelkam z grubej rury, o ile to w ogóle dobre przyblizenie, poiprawcie jak cos - Woickim a Żygadła. ;)
Bezowy
Posty: 1418
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 15:28
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Bezowy »

Zrozumiem, bo przybliżenie bardzo dobre. Taką sytuację, zresztą już w Resce mieliśmy - Woicki właśnie i Ilić. Było sporo narzekania na "wystawiacza" Ilića, ale jak już zagrał Woicki, to w jednym spotkaniu potrafił zademonstrować tyle błędów i niedokładności, co Ivan przez całą rundę zasadniczą.
"Blokowanie dostępu do internetu, to jak przybijanie kisielu do ściany." - Zbigniew Boniek
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: pewniak »

Pisząc o doświadczonym rozgrywającym miałem na myśli takiego, którego nie trzeba będzie uczyć rzemiosła, bo AK (chyba - mogę się mylić) nie ma warsztatu do tego. On potrzebuje gotowego grajka, któremu nakreśliłby plan taktyczny na mecz i oddałby stery.
Chociaż tu rodzi się pytanie: dlaczego to nie zagrało właśnie z Tichackiem, który spełnia wszystkie te moje kryteria? To znaczy spełniaŁ. Kiedyś. Potem się "z'assecował".
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: grzegorzg »

Dobre pytanie. Moiże się "spolonizował", odtąd-dotąd i wystarczy - vide Drzyzga...
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Guilder »

A może to był (jest) rozgrywający tego samego typu co np. Juraj Zat'ko? Słowak był znany z tego, że musiał mieć praktycznie ciągle mówione przez trenera, kiedy komu i jak zagrać, bo samemu się potrafił pogubić. Tichacek swój najlepszy czas miał u boku nie byle kogo, bo Steliana Moculescu, a potem już pracował tylko z Kowalem (i pół tego sezonu z Serniottim). Może w tym tkwi sekret?
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: pewniak »

A z rzeczy przyziemnych...
Co się stało Lemańskiemu? Jakaś poważna ta kontuzja?
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: ciorny17 »

pewniak pisze:A z rzeczy przyziemnych...
Co się stało Lemańskiemu? Jakaś poważna ta kontuzja?
Swędro mówił że pęknięta kość śródstopia
Kłamca.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: pewniak »

ciorny17 pisze:
pewniak pisze:A z rzeczy przyziemnych...
Co się stało Lemańskiemu? Jakaś poważna ta kontuzja?
Swędro mówił że pęknięta kość śródstopia
Dzięki.
Czyli upierdliwa kontuzja, ale nic groźnego.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
reeman
Posty: 1997
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: reeman »

Lemański mówi, że 7-10 dni i będzie gotowy do gry
Michal5
Posty: 1775
Rejestracja: 7 gru 2014, o 18:20
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Michal5 »

ciorny17 pisze:
pewniak pisze:A z rzeczy przyziemnych...
Co się stało Lemańskiemu? Jakaś poważna ta kontuzja?
Swędro mówił że pęknięta kość śródstopia
Nie wiem nawet czy nie na meczu pucharowym w środę. Wydawało mi się, że go opatrują na ławce w którymś secie.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: pewniak »

Wiedziałem, że frekwencja będzie słaba, ale nie sądziłem, że będzie aż tak źle. Jestem w szoku! Na Developres więcej chodzi
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Michal5
Posty: 1775
Rejestracja: 7 gru 2014, o 18:20
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Michal5 »

pewniak pisze:Wiedziałem, że frekwencja będzie słaba, ale nie sądziłem, że będzie aż tak źle. Jestem w szoku! Na Developres więcej chodzi
Ja to byłem pewny, że dzisiaj gramy wyjazd, a w Rzeszowie za tydzień :D
mmb
Posty: 1760
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: mmb »

Cichaczek&Rudy to jest taka przeciętność której nie da się oglądać z przyjemnością :<
bono
Posty: 3417
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: bono »

pewniak pisze:Wiedziałem, że frekwencja będzie słaba, ale nie sądziłem, że będzie aż tak źle. Jestem w szoku! Na Developres więcej chodzi
U nas sa walentynki i u Was środa popielcowa ;) Pewnie stąd te puchy
nie ma już nic... :<
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: pewniak »

bono pisze:
pewniak pisze:Wiedziałem, że frekwencja będzie słaba, ale nie sądziłem, że będzie aż tak źle. Jestem w szoku! Na Developres więcej chodzi
U nas sa walentynki i u Was środa popielcowa ;) Pewnie stąd te puchy
W sensie, że o godz. 18 kościół, a o 20. walętynki? :]
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: pewniak »

mmb pisze:Cichaczek&Rudy to jest taka przeciętność której nie da się oglądać z przyjemnością :<
Pamiętam jak w przedsezonowych analizach potencjału drużyn, bardzo często pojawiało się pytanie "ciekawe po ilu tygodniach Rossard wyląduje na ataku". Tak się zastanawiam, czy wariant ze Śliwką i Depowskim na przyjęciu i Rossardem w ataku jest w ogóle gdzieś tam wśród pomysłów trenera na tą drużynę.
Nie spodziewam się że taka zmiana da jakąś mega różnicę, ale taki układ może dać szansę na odpalenie w jakimś ważnym meczu. Bo mam nieodparte wrażenie że Jarosz i Schoeps mają konkretnego maxa, którego w tym sezonie nie przekroczą
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
bono
Posty: 3417
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: bono »

pewniak pisze:
bono pisze:
pewniak pisze:Wiedziałem, że frekwencja będzie słaba, ale nie sądziłem, że będzie aż tak źle. Jestem w szoku! Na Developres więcej chodzi
U nas sa walentynki i u Was środa popielcowa ;) Pewnie stąd te puchy
W sensie, że o godz. 18 kościół, a o 20. walętynki? :]
Hehe dobre.A tak serio mimo średniego poziomu Sovia przepchnie to 3-0 na kogo później trafia?
nie ma już nic... :<
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: pewniak »

bono pisze:Hehe dobre.A tak serio mimo średniego poziomu Sovia przepchnie to 3-0 na kogo później trafia?
Biełgorod
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: pewniak »

Chyba najlepszy mecz w tym sezonie gra Jochen
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
reeman
Posty: 1997
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: reeman »

Faktycznie skończył parę ataków i spektakularnych czap nie było za dużo
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4601
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: niepoinformowany »

Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
jinx
Posty: 6285
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: jinx »

To co teraz? Tibo, Szerszeń już teraz? Kowalowty stajl 2 równych szóstek, czy rzeczywiście Śliwka out?
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Kiepski
Posty: 790
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Kiepski »

W ogólnym tym marazmie transferowym poprzedniego okienka wiadomość że Thibo zostaje wydaje mi się że dla Resoviaków powinna to być dobra wiadomość. Dla Plusligi także. Przyjście Szerszenia nie musi oznaczać odejścia Sliwki. Nie wiadomo zresztą jak Szerszeń w pierwszym zawodowym sezonie będzie się spisywał.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: drukjul »

jinx pisze:To co teraz? Tibo, Szerszeń już teraz? Kowalowty stajl 2 równych szóstek, czy rzeczywiście Śliwka out?
Śliwka również zostanie w Resovii IMHO. Szerszeń w pierwszym roku zawodowej kariery mógłby mieć problemy, gdyby musiał udźwignąć grę jako zawodnik szóstkowy.Tym bardziej, że początek obecnego sezonu w NCAA notuje słabszy niż dwa poprzednie.
jupi_1991
Posty: 357
Rejestracja: 6 kwie 2015, o 21:39
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: jupi_1991 »

Mało realne wydaje mi się, aby puścili Śliwke.. no chyba, że Olek nie chce grać w Resovii.

Co do Szerszenia to nie wiem czy czasem teraz nie doznał kontuzji w ostatnim czasie. Rzeczywiście ten sezon rozpoczął nie najlepiej.

Najważniejsze to zatrzymać wyróżniających się graczy i wzmocnić się na pozycji atakującego (ponoć Jochen jest w stanie iść na wypożyczenie lub nawet rozwiązać kontrakt za porozumieniem stron) i rozgrywającego. Czy będą jakieś zmiany na środku? Wątpię.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”