Indykpol AZS Olsztyn 2017/2018

Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2017/2018

Post autor: grzegorzg »

niepoinformowany pisze:Raczej chciałbym zapytać, kto stworzył te oczekiwania ofensywne co do Belga. On gra mniej więcej na miarę potencjału.
Raz warunki, o których napisał Hubert, a dwa - od gracza w wieku Belga, dośc istotnego chyba elementu czwartej druzyny w Europie, można było się podziewac postępu stabilizacji w grze na wyższym poziomie.

Zgadzam się w zupełnosci z Chalem w ocenie Andringi. Chociaż z drugiej strony, jesli chcecie Sacharewicza, to przyjęcie schodzi na dalszy plan. Raczej będzie potrzeba forsowania zagrywki. ;)
Ostatnio zmieniony 7 mar 2018, o 08:37 przez grzegorzg, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2904
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2017/2018

Post autor: hubert »

Między Andringą a Rousseaux jest prawie 5 lat różnicy. Polscy gracze w wieku 23 określani są jako młodzi i perspektywiczni. Jak wchodzi Belg w wieku 23 lat z sensownymi parametrami to jest do odstrzału bo nie spełnił oczekiwań. W bogatszych zespołach może tak, ale Olsztyna nie stać na zakup bardzo dobrych graczy już sprawdzonych. Transfery ostatnich lat, które fajnie wypaliły były obarczone ryzykiem: Włodarczyk po sezonie na ławie w Cuprum, młody Kochanowski, drugi atakujący reprezentacji Czech.
Jeśli Olsztyn znajdzie kogoś dobrego w ofensywie to niech żegna Rousseaux. W przeciwnym razie granie dwoma defensywnymi przyjmującymi to duże ryzyko. Nie można zapominać także o kontuzjach: wypada Hadrava i kim Olsztyn ma atakować ?
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2017/2018

Post autor: Nagor »

Olsztyn potrafił znaleźć dobrych zawodników za rozsądne pieniądze - Kunnari, Ananiev, nawet Tuja czy jak on się nazywał.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4599
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2017/2018

Post autor: niepoinformowany »

Statystyki w ataku Ruso z ME 17: 25% z Francją, 78% z Turcją, 44% z Holandią, 22% z Włochami, 48% z Rosją, 23% z Serbią.

Wybił się tylko w meczu z Turcją. Niezły mecz przeciwko Rosji, reszta to przeciętność.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2017/2018

Post autor: grzegorzg »

Tak, ale nie można tego oderwac od kontekstu wieku, doświadczenia i predyspozycji fizycznych. Gdyby miał 30 lat to rozumiem.
A tymczasem w ataku, jest zauważalnie gorszy od Buszka w statystykach (minus 4%)
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2904
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2017/2018

Post autor: hubert »

grzegorzg pisze:Tak, ale nie można tego oderwac od kontekstu wieku, doświadczenia i predyspozycji fizycznych. Gdyby miał 30 lat to rozumiem.
Pełna zgoda. Poza tym, na chwilę obecną, Olsztyn nie podbija Europy więc statystyki z ME nie są wyrocznią.
Wybór będzie trudny. Santilli mówił, że Rousseaux w jego ocenie robi postępy. Póki co w meczach ich nie widać, ale ja bym poczekał.
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4599
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2017/2018

Post autor: niepoinformowany »

Ja też go nie krytykuję (chociaż z obecnej dwójki raczej bym postawił na Andringę, bo ten przynajmniej jest pewny w defensywie), ale zastanawiam się, skąd wzięły się oczekiwania, że będzie dużo punktował na wysokiej skuteczności. Dla mnie to było dość wątpliwe już od początku.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Demandred
Posty: 229
Rejestracja: 6 mar 2018, o 14:23
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2017/2018

Post autor: Demandred »

Myślę, że takich oczekiwań nie było, a przynajmniej nie były one jakieś wielkie. Ja również osobiście nie miałem oczekiwań, że Belg będzie kończył na potrójnym bloku piłki sytuacyjne raz za razem. Myślałem o nim raczej jako o zbilansowanym zawodniku z przyzwoitym przyjęciem i dość dobrym atakiem. Problem natomiast leży w tym, że ostatnio z przyjęciem u niego nie jest zbyt dobrze, jest mocno celowany zagrywką i gra w ataku również pozostawia sporo do życzenia. Myślę, że nikt nie oczekiwał gracza kompletnego, tym bardziej patrząc na jego wiek. Może się jeszcze rozwinąć. Jego pozostanie w AZS osobiście uzależniałbym od tego jakim budżetem dysponuje klub na przyszły sezon i czy znajdzie wolne środki na to żeby sprowadzić kogoś, kto zapewni skuteczność na sytuacyjnych piłkach. Bo gdyby został Buchowski to jest on w stanie w miarę zabezpieczyć przyjęcie. Andringa na tą chwilę jest na pewno bardziej regularny i pewny. Wiadomo co potrafi w defensywnie i w tym jest całkiem niezły, zapewnia spokój na przyjęciu, natomiast ma swoje ograniczenia w ofensywie, których już nie przeskoczy. Pod względem rozwojowym na pewno Rousseaux jest ciekawszą opcją, ale niewątpliwie też Holender jest opcją pewniejszą. Pytanie tylko czy klub będzie chciał zaryzykować i na niego postawić.
jarek8dywan
Posty: 591
Rejestracja: 24 sie 2008, o 21:57
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2017/2018

Post autor: jarek8dywan »

Ja osobiscie co do Ruso nie mam zadnych watpliwosci - out. Natomiast zostawilbym Andringe, ale koniecznie do pary z ofensywnym skrzydlowym z dobrym atakiem z szostej strefy ( w sumie taki byl zamysl rok temu, ale Palacios sie wycofal dosc pozno i Ruso byl takim transferem na szybko pod koniec karuzeli)...
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2904
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2017/2018

Post autor: hubert »

jarek8dywan pisze:Ja osobiscie co do Ruso nie mam zadnych watpliwosci - out. Natomiast zostawilbym Andringe, ale koniecznie do pary z ofensywnym skrzydlowym z dobrym atakiem z szostej strefy ( w sumie taki byl zamysl rok temu, ale Palacios sie wycofal dosc pozno i Ruso byl takim transferem na szybko pod koniec karuzeli)...
Nie. Transferem za Palaciosa był Scheerhoorn : http://www.indykpolazs.pl/aktualnosci/2 ... sztyn.html
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
Marek_AZS_Olsztyn
Posty: 47
Rejestracja: 6 mar 2018, o 09:46
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2017/2018

Post autor: Marek_AZS_Olsztyn »

Olsztyn nadal w walce o 6tkę, ale tych punktów pogubionych coś czuję nie odrobimy.

I znów frajersko zostaniemy poza Play Off.
Od lat związany z olsztyńską siatkówką...
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2904
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2017/2018

Post autor: hubert »

Marek_AZS_Olsztyn pisze:Olsztyn nadal w walce o 6tkę, ale tych punktów pogubionych coś czuję nie odrobimy.
I znów frajersko zostaniemy poza Play Off.
Frajersko to może odpaść z play off ktoś obecnie z miejsc 1-6 a nie Olsztyn. Budżet niestety gra i w kategorii miejsce w tabeli w relacji do budżetu to Olsztyn jest zdecydowanie na pierwszym miejscu.
AZS gra moim zdaniem bardzo dobrze w stosunku do umiejętności zawodników (poza Kochanowskim, który po kontuzji trochę słabiej). A to, że falują mocno w wielu meczach to właśnie cecha zespołów środka tabeli.
Jak awansują do szóstki to mega sukces. Jak nie to też dobry wynik zrobią.
Po wczorajszym meczu jeszcze ugruntowałem się w przekonaniu, że Rousseaux powinien zostać. Ma facet potencjał. Pierwszy sezon w mocnej lidze, młody zawodnik - warto inwestować. Tym bardziej, że nie widzę w zakresie budżetu Olsztyna kto byłby pewniakiem na skrzydło takim co będzie ciągnął grę.
Ciągle po głowie chodzi mi Taht w kontekście Olsztyna, ale wczoraj Drzyzga mówił, że miał mieć operację, ostatecznie nie miał więc nie wiem czy nie trzeba było czy po prostu jest raczej zaleczony niż wyleczony a tym samym jest pewne ryzyko kontraktowanie jego.
Na następny sezon byłbym zadowolony ze składu:
Woicki, Hadrava, Żurek, Zniszczoł, Sacharewicz, Rousseaux, Taht (jak zdrowy) / Łukasik.
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
Demandred
Posty: 229
Rejestracja: 6 mar 2018, o 14:23
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2017/2018

Post autor: Demandred »

Pisałem już w temacie kolejkowym - potencjał tak jak piszesz na pewno Rousseaux ma, bo wczoraj było widać, jak bił i nad Patuchą i nad Masnym. Młody zawodnik, na pewno może się rozwinąć. Ja bym go zostawił pod warunkiem, że będzie jakieś sensowne odejście dla niego w postaci zawodnika z dobrym atakiem, gdy nie będzie mu szło. Bo czasem, nie ukrywajmy, Belg się zacina i jest po grze. Kwestia tego, czy budżet pozwoli na to, żeby takiego zawodnika sprowadzić. Trzeba grać, najlepiej jak potrafią i być może uda się, przy odrobinie szczęścia do tej szóstki wskoczyć. Zgodzę się, że byłby to bardzo duży sukces. A wtedy w play-off już wszystko jest możliwe. Gra bez żadnych obciążeń. Mocno na chłopaków liczę, bo to by oznaczało, że gra jednak nie tylko budżet.
jarek8dywan
Posty: 591
Rejestracja: 24 sie 2008, o 21:57
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2017/2018

Post autor: jarek8dywan »

Ja osobiscie bardziej jestem za pozostawieniem Andringi niz Russo. Przemawia za tym to, ze Holender caly sezon rowno utrzymuje dyspozycje w przyjeciu i obronie, czyli spelnia swoja role, zadanie. Dodatkowo czuje gre w bloku. Natomiast Belg jest strasznie nierowny i zdecydowanie potrzebuje solidnego zmiennika, bo w przypadku gdy sie przyblokuje, to zostaje sam Hadrava, ktory juz wlasnie dostaje przez to zadyszki. Do defensywnego przyjumjacego trzeba dolozyc kogos pewniejszego w ataku niz Belg. Gdyby Hadrava doznal jakiejs wiekszej kontuzji to sezon jest z glowy - ani Russo, ani tym bardziej Kanczok (wtf) nie udzwigna gry w ataku.
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2017/2018

Post autor: Szampon093 »

jarek8dywan pisze:Ja osobiscie bardziej jestem za pozostawieniem Andringi niz Russo. Przemawia za tym to, ze Holender caly sezon rowno utrzymuje dyspozycje w przyjeciu i obronie, czyli spelnia swoja role, zadanie. Dodatkowo czuje gre w bloku. Natomiast Belg jest strasznie nierowny i zdecydowanie potrzebuje solidnego zmiennika, bo w przypadku gdy sie przyblokuje, to zostaje sam Hadrava, ktory juz wlasnie dostaje przez to zadyszki. Do defensywnego przyjumjacego trzeba dolozyc kogos pewniejszego w ataku niz Belg. Gdyby Hadrava doznal jakiejs wiekszej kontuzji to sezon jest z glowy - ani Russo, ani tym bardziej Kanczok (wtf) nie udzwigna gry w ataku.
Ile razy ogladales Kańczoka w pelnym wymiarze? : )
Demandred
Posty: 229
Rejestracja: 6 mar 2018, o 14:23
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2017/2018

Post autor: Demandred »

Pamiętam, że w którymś meczu wszedł za Hadravę i radził sobie całkiem przyzwoicie. Ogólnie nie sposób ocenić, jak wygląda w dłuższym wymiarze na poziomie Plusligi, ale niewątpliwie doświadczenia w najwyższej klasie rozgrywkowej nie ma.
jarek8dywan
Posty: 591
Rejestracja: 24 sie 2008, o 21:57
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2017/2018

Post autor: jarek8dywan »

Szczerze, ani razu. Dedukuje, ze jesli Hadrava gra slaby mecz i wyraznie wyglada na zmeczonego, a nie dostaje zmiany, to oznacza to, ze tej zmiany nie ma. Kontrakt ma na 3 sezony, tak wiec zobaczymy.
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2904
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2017/2018

Post autor: hubert »

jarek8dywan pisze:Ja osobiscie bardziej jestem za pozostawieniem Andringi niz Russo. Przemawia za tym to, ze Holender caly sezon rowno utrzymuje dyspozycje w przyjeciu i obronie, czyli spelnia swoja role, zadanie. Dodatkowo czuje gre w bloku. Natomiast Belg jest strasznie nierowny i zdecydowanie potrzebuje solidnego zmiennika, bo w przypadku gdy sie przyblokuje, to zostaje sam Hadrava, ktory juz wlasnie dostaje przez to zadyszki. Do defensywnego przyjumjacego trzeba dolozyc kogos pewniejszego w ataku niz Belg.
Pamiętaj o budżecie AZSu. Masz jakieś konkretne nazwisko ?
Zawodnikiem spełniającym wymagania o których piszesz jest Włodarczyk, ale na niego AZSu nie stać. Być może ktoś z młodych, np. Fornal, który lepszy jest w przyjęciu (3 miejsce vs 68).

Zakładając, że jest duży budżet to wtedy wymieniłbym Rousseaux na kogoś pewnego i ofensywnego. Zostawienie Andringi ma wtedy jak najbardziej sens bo jest sprawdzony i trzyma przyjęcie.
Ale Olsztyn nie ma budżetu dużego więc jak dla mnie sprawa wygląda tak
1) zostaje Andringa i zamieniamy Rousseaux na kogoś innego - z racji budżetu to będzie zamiana niepewna. Tutaj bym się zgodził na Fornala. A tak to nie ma wielu graczy.
2) zostaje Rousseaux, zostaje Andringa - wariant sensowny.
3) zostaje Rousseaux, odchodzi Andringa - tutaj zależy od tego kim się go zastąpi. Zamiana Andringi na innego defensywnego jest kompletnie bez sensu. Zamiana Holendra na takiego Tahta miałaby sens.
Oczywiście warianty te są pod warunkiem, że zawodnicy chcą zostać i to klub decyduje.

Przy okazji: tak jechany Rousseaux ma statystyki na poziomie Mateusza Miki a chyba każdy wziąłby Mateusza w ciemno do Olsztyna. :)
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
Demandred
Posty: 229
Rejestracja: 6 mar 2018, o 14:23
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2017/2018

Post autor: Demandred »

Też zastanawiałem się nad wariantem 2, o którym piszesz. Kwestia budżetu jest tu decydująca i powstaje pytanie, czy w przypadku zostawienia Andringi i Rousseaux można by było za Buchowskiego ściągnąć sensownego Stranieri z dobrym atakiem? Bo nie wiem, jak tam kontrakt Buchowskiego, ale sądzę, że jako Polak zbyt niskiego tego kontraktu nie ma. Jeśli się mylę i za te pieniądze nie da się sprowadzić pewnego w ataku stranieri to mnie popraw, bo nie wiem jakie są dysproporcje. Ale z tego co chodziło słuchy to zawodnicy z Polską licencją życzą sobie sporo więcej niż nawet lepsi gracze zagraniczni.

Edit: Co do statystyk, to ciekawe spostrzeżenie. Ale sam wiesz, że one nie grają i pozostaje kwestia tego w jakich momentach setów zdobywane są np. poszczególne punkty, albo popełniane są błędy.
jarek8dywan
Posty: 591
Rejestracja: 24 sie 2008, o 21:57
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2017/2018

Post autor: jarek8dywan »

hubert pisze:Pamiętaj o budżecie AZSu. Masz jakieś konkretne nazwisko ?
Niestety, przy niskim budzecie (choc tak naprawde nie mam informacji ile on obecnie wynosi) trzeba wziac kogos z atakiem, ale bez przyjecia - takich graczy jest masa. W takiej sytuacji poszerzyc pole przyjecia dla Zurka i Holendra.
hubert pisze:Zawodnikiem spełniającym wymagania o których piszesz jest Włodarczyk, ale na niego AZSu nie stać. Być może ktoś z młodych, np. Fornal, który lepszy jest w przyjęciu (3 miejsce vs 68).
Eeee, Fornal raczej bardziej defenso, tak jak wspomniales. Poza tym bedzie poza zasiegiem AZSu.
Co do wariantow:
1. Russo i Kanadyjczyk na Wachnik i Lukasik czy Walinski - budzetowo da rade, obaj ofensywni wymieniajacy sie w oparciu o obecna forme. Zmiana dla Andringi to Buchowski (jesli by chcial za duzo lub naciskalby na zmiane klubu, w odwodzie jest do wyjecia Staszewski, zapewne za rozsadne pieniadze). Mysle ze nie jest to wieksze ryzyko niz zostawienie Belga.
2. Tez spoko, dalbym mu szanse tylko i wylacznie z rozsadnym ofensywnym zmiennikiem (Kanadyjczyk nie daje rady, a Buchowski nie jest ofensywny)
Taht niestety ryzykowny z uwagi na przebyty zabieg. A tani na pewno nie bedzie (ma za soba dobre sezony). I tak pewnie wyladujemy z wypozyczonym Depowskim w ramach wieloletniej wspolpracy z Resovia :)

Przy takim budzecie buduje sie linie przyjecia dzielac na defensywnego i ofensywnego (nie stac nas na kompletnych graczy z jednym i drugim). Tak wiec po co zmieniac defensywnego jak ten ze swojej roli wywiazuje sie co najmniej dobrze.
Awatar użytkownika
AZS OLSZTYN 1978
Posty: 527
Rejestracja: 6 lis 2015, o 13:35
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2017/2018

Post autor: AZS OLSZTYN 1978 »

No ciekawe co będzie...
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2017/2018

Post autor: grzegorzg »

Tak a propos wakatu, który powstanie na pozycji środkowego - widzę, ze często przewija się Sacharewicz. Tymczasem, moze warto zwórcic uwagę na człowieka o nieco "radiowej fizjonomii" jak nazwał go kiedyś jeden z forumowiczów, czyli Bartosza Cedzynskiego. Tak, powolutku, pocichutku pnie się chłopak we wszelkich klasyfikacjach. A kiedys nawet grał w Skrze na przyjęciu...
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2017/2018

Post autor: Nagor »

http://pls-web.dataproject.com/MatchSta ... 482&Page=S

Tu Kańczok miał wejście smoka, ale fakt, wczoraj po jego lekkim plasie w 11 metr można mieć wątpliwości na temat jego znaczenia w siatkarskim świecie...
Demandred
Posty: 229
Rejestracja: 6 mar 2018, o 14:23
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2017/2018

Post autor: Demandred »

Skoro chodzą słuchy o problemach Espadonu, to może warto by się zastanowić nad takim Gawryszewskim? Sacharewicz to też opcja, co do Cedzyńskiego się nie wypowiem, bo nie miałem okazji go oglądać, a nie chcę na podstawie statystyk wróżyć z fusów. Gdyby była możliwość to może warto by było pomyśleć o wypożyczeniu, np. Rejno z Zaksy. W tych meczach, w których grał prezentował się naprawde nieźle. Jest troszkę opcji na tym środku i tu chyba można za w miarę sensowne pieniądze ściągnąć przyzwoitego grajka. Oczywiście to nie będzie kolejny Kochanowski, ale wartościowi gracze są. Może warto pomyśleć o innym MŚ Juniorów - Huberze, który wprawdzie zbyt wiele nie gra w Czarnych, ale przy Plińskim też mógłby sporo zyskać, bo potencjał ma.
Ejpok
Posty: 628
Rejestracja: 20 cze 2010, o 17:15
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2017/2018

Post autor: Ejpok »

Witam,
Demandred pisze:... Gdyby była możliwość to może warto by było pomyśleć o wypożyczeniu, np. Rejno z Zaksy. W tych meczach, w których grał prezentował się naprawde nieźle...

Chodzą słuchy, że Rejno odchodzi z Zaksy, więc wypożyczenie może nie będzie konieczne, jeśli faktycznie jest w kręgu zainteresowań klubu z Olsztyna.

Pozdrawiam,
tyszek
Posty: 14
Rejestracja: 20 wrz 2007, o 13:50
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2017/2018

Post autor: tyszek »

Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2904
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2017/2018

Post autor: hubert »

Jak dla mnie bardzo ok decyzja o pozostawieniu Santilliego. Ostatnio jak gdyby mniej nerwowo się zachowuje i wyniki jakby lepsze:
3:0 Resovia, 2:3 Trefl, 3:1 Cuprum.
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
Demandred
Posty: 229
Rejestracja: 6 mar 2018, o 14:23
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2017/2018

Post autor: Demandred »

Stabilność się przyda. Poza tym niezły trener. Nieźle reaguje zmianami, moim zdaniem nie można się przyczepić do Włocha. Trzeba dać graczom właśnie jakąś pewność, kto będzie trenerem w przyszłym sezonie. Myślę, że taki ruch może pomóc też w ewentualnych transferach.
Marek_AZS_Olsztyn
Posty: 47
Rejestracja: 6 mar 2018, o 09:46
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2017/2018

Post autor: Marek_AZS_Olsztyn »

Co Wy na taką szóstke w przyszłym sezonie:

Woicki, Rousouexe, Andringa, Hadrava, Rejno, Zniszczoł, Żurek?

Myślę, że obaj przyjmujący powinni u nas zostać bo widać w nich duży potencjał, a przy stabilizacji składu mogą fajnie pograć w przyszłym sezonie.
Od lat związany z olsztyńską siatkówką...
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2017/2018

Post autor: grzegorzg »

Skoro wróble cwierkają o Szalpuku w Wa-wie, to może nie chcac miec wiekszych kłopotów z miejscem w składzie wróci do Olsztyna Włodarczyk? Chociaz nie mam pojecia jak to wygladałoby od strony finansowej. Niemniej Włodarczyk-Andringa to byłby bardzo ciekawy duet.

PS W sumie to raczej bez sensu, bo Włodarczyk ma dwuletnia umowe.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”