Najlepsza siódemka sezonu zasadniczego 2017/18

Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Najlepsza siódemka sezonu zasadniczego 2017/18

Post autor: Noworoczny »

Oglądałem za mało spotkań, żeby wskazać jednego przyjmującego, jednego środkowego, libero. Wydaje mi się, że powinni się w nim znaleźć:
Toniutti

Schulz

Kochanowski/...

Deroo/...

...

Wpisujcie miasta.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Najlepsza siódemka sezonu zasadniczego 2017/18

Post autor: Szampon093 »

Atakujący: Schulz - Rezerwowy: Hadrava
Rozgrywający: Toniutti - Rezerwowy: Vincic
Przyjmujący: Deero, Kwolek - Rezerwowy: Żaliński, Waliński
Środkowi: Lisinac, Kochanowski - Rezerwowy: Nowakowski, Wrona
Libero: Zatorski - Rezerwowy: Żurek

Ogólnie bardzo ciężko u nas w lidze typuje się przyjmujących. Bardzo mało tak świetnie grających graczy w każdym elemencie jak Deero. Zaliński czy Waliński byli kluczowymi postaciami w swoich zespołach i grali równy sezon. Kwolek nie wiem czy nie na wyrost natomiast zagrywką wyczynia czasami cuda w kluczowych momentach. Równie dobrze postawiłbym tych 3 przejmujących na 1 miejscu.
Totti to klasa sama w sobie natomiast Vincic po powrocie aboslutnie top, widać co grają Czarni po powrocie Słoweńca.
Moze i Nowakowski łapał więcej bloków niż Lisinac, ale znajdzie mi ktoś bardziej wszechstronnego zawodnika jakim jest Serb wraz z jego sprawnością fizyczną? Nie ma nawet co porównywać. Serb to absolutnie TOP światowy i wielka szkoda, że już nie będzie nam go dane oglądać w PL. Dla mnie jest niesamowity. Wrona świetny sezon, również duchowo trzymając zespół, szkoda, że jednak tak ,, elastycznego" zawodnika nie będziemy mieć w kadrze, bo brakowało kogoś takiego jak Pliński na środku siatki. Zatorski za przyjęcie w punkt, ale w tym sezonie moim zdaniem Żurek w obronie lepszy. Niesamowicie ciągnął.
Schulz do kadry to jasne, szanse na dłuższą metę dać, niech pokaże co potrafi, bo na takiej pozycji trzeba być młotkiem. Hadrava to najrowniej grajacy zawodnik w PL.
Ostatnio zmieniony 16 kwie 2018, o 11:13 przez Szampon093, łącznie zmieniany 1 raz.
Marcy$
Posty: 2082
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Najlepsza siódemka sezonu zasadniczego 2017/18

Post autor: Marcy$ »

Schulz/Bociek
Toniutti/Janusz
Kwolek-Mika/Deroo-Fornal
Nowakowski-Kochanowski/Lisinac-Możdżonek
Zatorski/Koga

Mika z sentymentu ale pod koniec zaczął już grać swoje. Kochanowski wiadomo, ale dla mnie też Nowakowski świetnie zagrał.
Awatar użytkownika
AZS OLSZTYN 1978
Posty: 527
Rejestracja: 6 lis 2015, o 13:35
Płeć: M

Re: Najlepsza siódemka sezonu zasadniczego 2017/18

Post autor: AZS OLSZTYN 1978 »

Hadrava/Schulz
ToniUtti/Woicki
Deroo,Kwolek - Andriga,Fornal
Nowakowski,Kochanowski - Lisinac,Plina
Zatorski - Żurek

Olsztyn
Hadrava najrówniej grający,Schulz za postęp
Toniutti najlepszy , Woicki za mądrą i równą grę
Deroo standard sezon najlepszy ofensywny przyjmujący w lidze , Kwolek za ogromny skok jakościowy, Andriga najlepszy defensywny przyjmujący ligi moim zdaniem inie tylko moim, Fornal za olbrzymi przeskok jakościowy - ma papiery na naprawdę najlepszego polskiego przyjmującego.
Nowakowski ,Kochanowski - po prostu najlepsi, blok,atak serwis , Lisinac też kozak od lat, Plina robi dużą różnicęczy z ławki czy w 6.
Zatorski bezsprzecznie numer jeden, Żurek chyba najlepszy sezon w karierze - super w odbiorze, dużo w obronie.
Ostatnio zmieniony 16 kwie 2018, o 08:55 przez AZS OLSZTYN 1978, łącznie zmieniany 1 raz.
Adik_wwy
Posty: 538
Rejestracja: 12 maja 2010, o 13:57
Płeć: M

Re: Najlepsza siódemka sezonu zasadniczego 2017/18

Post autor: Adik_wwy »

Schulz
Deroo
Kwolek
Toniutii
Nowakowski
Kochanowski
Zatorski

Schulz bo grał najrowniej i nie schodził poniżej pewnego poziomu. Deroo bo był liderem najlepszego zespołu po fazie zasadniczej, Kwolek bo był liderem i motorem napędowym drużyny Onico pomimo że bym najmłodszy w 6 , Toniutii bo to klasa sama w sobie bez konkurencji w naszej lidze, Nowakowski za kilka gwoździ w meczu z Zaksa , Kochanowski za równą grę w przeciągu całego sezonu pomimo młodego wieku A Zatorski bo też w naszej lidze jest bezkonkurencyjny. Co ciekawe w mojej szostce tylko dwóch zagranicznych brawo Polacy!!!
Ostatnio zmieniony 16 kwie 2018, o 09:10 przez Adik_wwy, łącznie zmieniany 1 raz.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5926
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Najlepsza siódemka sezonu zasadniczego 2017/18

Post autor: weary_skier »

Proszę uzasadniac swoje "siódemki" bo inaczej posty będą kasowane.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Marcy$
Posty: 2082
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Najlepsza siódemka sezonu zasadniczego 2017/18

Post autor: Marcy$ »

Adik_wwy pisze:Schulz
Deroo
Kwolek
Toniutii
Nowakowski
Kochanowski
Zatorski

Schulz bo grał najrowniej i nie schodził poniżej pewnego poziomu. Deroo bo był liderem najlepszego zespołu po fazie zasadniczej, Kwolek bo był liderem i motorem napędowym drużyny Onico pomimo że bym najmłodszy w 6 , Toniutii bo to klasa sama w sobie bez konkurencji w naszej lidze, Nowakowski za kilka gwoździ w meczu z Zaksa , Kochanowski za równą grę w przeciągu całego sezonu pomimo młodego wieku A Zatorski bo też w naszej lidze jest bezkonkurencyjny. Co ciekawe w mojej szostce tylko dwóch zagranicznych brawo Polacy!!!
Tylko dwóch ale jeden (sypacz) robi mega różnicę i w reprze będzie takiej klasy zawodnika brakować ...
Awatar użytkownika
Castard8
Posty: 781
Rejestracja: 9 mar 2015, o 08:41
Płeć: M

Re: Najlepsza siódemka sezonu zasadniczego 2017/18

Post autor: Castard8 »

Toniutti, Brizard - francuski zaciąg wyglądał w tym sezonie bardzo atrakcyjnie. Toniutti wiadomo, klasa sama w sobie, chociaż gorzej niż w pierwszym sezonie, a dzięki grze Brizarda Onico długo utrzymywało się w czubie ligi.

Lisinac, Kochanowski,P.Nowakowski, Teryomenko - Długo nie będzie w tej lidze środkowego pokroju Lisinaca, aż strach pomyśleć jak by grał gdyby pierwiastek chimeryczności był trochę mniejszy. Kochanowski swój drugi sezon zagrał naprawdę dobrze, szkoda że ostatnie kolejki był wyraźnie chowany w grze AZSu. Nowakowski zagrał chyba swój najlepszy sezon od bardzo dawna, Anastasi wyciągnał z niego to czego nikt nie potrafił wyciągnąć przez lata gry w Resovii. Teryomenko to solidny zakup. Stara wschodnia szkoła, z porządną zagrywka, atakiem i blokiem

Fornal, Mika, Kwolek, Andringa - Z przyjemnością obserwowałem Tomka przez cały sezon. Bardzo przypomina mi Winiarskiego z pierwszych lat gry w Czewie. Oby kolejne sezony nie były gorsze. Mika po wakacjach jakby bardziej żywotny co było widać w przez kilka dobrych kolejek. Brak Kwolka pokazał ile on znaczy juz teraz dla zespołu. Andringa za wieczne niedocenianie i stały wysoki poziom przez cały sezon.

Szulc, Wlazły - Szulc to MVP ligi dla mnie, przez cały sezon bardzo mało słabych momentów. Wlazły za zwycięstwo w klasyfikacji najlepiej zagrywających w lidze w wieku 35 lat i za porządną grę przez cały sezon. Dzięki niemu i Lisinacowi Skra zakończyła faze regularną tylko 3 punkty za wychwalaną pod niebiosa ZAKSĄ.

Żurek, Koga - Żurek mozolnie i twardo przez cały sezon. Bez zawodów i rozczarowań. Koga za świeży podmuch prosto z Azji i nowa jakość gry na libero w Plus Lidze.

Specjalna nagroda ANTY MVP: Kacper Piechocki
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Najlepsza siódemka sezonu zasadniczego 2017/18

Post autor: Szampon093 »

Castard8 pisze:Toniutti, Brizard - francuski zaciąg wyglądał w tym sezonie bardzo atrakcyjnie. Toniutti wiadomo, klasa sama w sobie, chociaż gorzej niż w pierwszym sezonie, a dzięki grze Brizarda Onico długo utrzymywało się w czubie ligi.

Lisinac, Kochanowski,P.Nowakowski, Teryomenko - Długo nie będzie w tej lidze środkowego pokroju Lisinaca, aż strach pomyśleć jak by grał gdyby pierwiastek chimeryczności był trochę mniejszy. Kochanowski swój drugi sezon zagrał naprawdę dobrze, szkoda że ostatnie kolejki był wyraźnie chowany w grze AZSu. Nowakowski zagrał chyba swój najlepszy sezon od bardzo dawna, Anastasi wyciągnał z niego to czego nikt nie potrafił wyciągnąć przez lata gry w Resovii. Teryomenko to solidny zakup. Stara wschodnia szkoła, z porządną zagrywka, atakiem i blokiem

Fornal, Mika, Kwolek, Andringa - Z przyjemnością obserwowałem Tomka przez cały sezon. Bardzo przypomina mi Winiarskiego z pierwszych lat gry w Czewie. Oby kolejne sezony nie były gorsze. Mika po wakacjach jakby bardziej żywotny co było widać w przez kilka dobrych kolejek. Brak Kwolka pokazał ile on znaczy juz teraz dla zespołu. Andringa za wieczne niedocenianie i stały wysoki poziom przez cały sezon.

Szulc, Wlazły - Szulc to MVP ligi dla mnie, przez cały sezon bardzo mało słabych momentów. Wlazły za zwycięstwo w klasyfikacji najlepiej zagrywających w lidze w wieku 35 lat i za porządną grę przez cały sezon. Dzięki niemu i Lisinacowi Skra zakończyła faze regularną tylko 3 punkty za wychwalaną pod niebiosa ZAKSĄ.

Żurek, Koga - Żurek mozolnie i twardo przez cały sezon. Bez zawodów i rozczarowań. Koga za świeży podmuch prosto z Azji i nowa jakość gry na libero w Plus Lidze.

Specjalna nagroda ANTY MVP: Kacper Piechocki
Nic mnie tak nie rozbawiło dziś jak ANTY MVP :D :D :D
kiniaa25
Posty: 3
Rejestracja: 16 kwie 2018, o 11:46
Płeć: K

Re: Najlepsza siódemka sezonu zasadniczego 2017/18

Post autor: kiniaa25 »

Schulz - trzyma najrówniejszy poziom, a nie zawsze ma łatwo
Deroo - za całokształt i utrzymywanie wysokiej formy
Fornal - młody, a razie sobie w trudnych sytuacjach, chociaż problemy zdrowotne go nie ominęły
Toniutii - nie ma lepszego w lidze
Piotr Nowakowski - wrócił do formy i mam nadzieję zobaczyć go w kadrze
Kochanowski - niedoświadczony, a jak dla mnie światowy top
Zatorski - najlepszy polski libero
Bezowy
Posty: 1418
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 15:28
Płeć: M

Re: Najlepsza siódemka sezonu zasadniczego 2017/18

Post autor: Bezowy »

Toniutti - ozdoba tej ligi, najlepszy gracz tych słabnących rozgrywek
Schulz - dobry poziom i najrówniejszy ze wszystkich młotów
Deroo - koń pociągowy, główna armata, serce i płuca lidera rozgrywek
Rossard - to głównie jemu (wbrew Kowalowi) Resovia zawdzięcza szanse gry o medal. Najrówniejszy i po prostu najlepszy w zespole. Rewelacyjna zagrywka, to dzięki niemu potrafiłem wysiedzieć na krzesełku na Podpromiu
Kochanowski - młody, a już świetny poziom. W tej chwili chyba szóstka reprezentacji
Lisinac - dawno nie było i długo nie będzie w lidze takiego środkowego. Ciągnął Skrę gdy młot się sypał, a skrzydła niedomagały.
Zatorski - bo nie ma lepszego w lidze

Specjalna antynagroda - zarząd Resovii Rzeszów, za szopkę z trenerem / dyrektorem sportowym i ciąg dalszy kpiny z kibiców
"Blokowanie dostępu do internetu, to jak przybijanie kisielu do ściany." - Zbigniew Boniek
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Najlepsza siódemka sezonu zasadniczego 2017/18

Post autor: pewniak »

A propo najlepszej siódemki, to powiem tylko tyle, że nie będzie w niej nikogo z Resovii :)
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Najlepsza siódemka sezonu zasadniczego 2017/18

Post autor: Aranger »

Benjamin Toniutti - chyba nie muszę nic dodawać ?
Sam Deroo - też chyba za wiele nie trzeba dopisywać. Do momentu kontuzji zdecydowany lider jadącego jak czołg przez FZ lidera.
Jakub Kochanowski - najkompletniej grający środkowy w lidze, niesamowity początek, gdzieś w środku sezonu złapał dołek, ale końcówka znowu świetna.
Damian Schulz - lider trzeciej drużyny rundy zasadniczej, oczywiście ma znacznie większe wsparcie na drugim skrzydle niż Hadrava, ale wizualnie nie ma się za bardzo do czego przyczepić, a cyferki ma znacznie lepsze.
Bartosz Kwolek - w momencie, gdy wypadł przez kontuzję, Onico Warszawa była na drugim miejscu w tabeli i była to w głównej mierze zasługa Bartka. Świetny w ofensywie, dawał zagrywkę w ważnych momentach, poprawił przyjęcie. A i w końcówce jak już zaczął trzymać kondycyjnie trudy meczu, to grał swoje.
Piotr Nowakowski - w ofensywie i na zagrywce wyraźnie lepszy Lisinac, ale środkowy ma głównie blokować, a tych bloków Piter ma dużo więcej, a w ataku utrzymał dobry poziom.
Paweł Zatorski - tu też chyba bez żadnych wątpliwości.

Rezerwowa szóstka:
Powiedzmy, że Antonie Brizard
Artur Szalpuk
Srecko Lisinac
Jan Hadrava
Salvador Hidalgo Oliva/Bartosz Bednorz
Łukasz Wiśniewski
Powiedzmy, że Koga.
PH3N-x
Posty: 765
Rejestracja: 6 lip 2011, o 16:03
Płeć: M

Re: Najlepsza siódemka sezonu zasadniczego 2017/18

Post autor: PH3N-x »

A trener? Był ktoś, kto się jakoś ponadprzeciętnie wykazał?
alimak
Posty: 437
Rejestracja: 8 lut 2009, o 10:54
Płeć: M

Re: Najlepsza siódemka sezonu zasadniczego 2017/18

Post autor: alimak »

Gardini. Nikt nie kisi tak jak on.
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Najlepsza siódemka sezonu zasadniczego 2017/18

Post autor: Szampon093 »

PH3N-x pisze:A trener? Był ktoś, kto się jakoś ponadprzeciętnie wykazał?
Nie sądziłem, ze to powiem, ale za 2 cześć sezonu Prygiel.
Matius

Re: Najlepsza siódemka sezonu zasadniczego 2017/18

Post autor: Matius »

Przyjmujący:
Deroo - we wszystkich elementach bardzo dobry, lubię tak zbilansowanych zawodników, brak słabych punktów.
Kwolek - motor napędowy Warszawy, również wszechstronny i czasem robiący różnicę na zagrywce.
wyróżnienie: Szalpuk - postęp w przyjęciu i zagrywce, Fornal - miał parę słabych występów ale też podoba mi się jego rozwój.

Rozgrywający:
Toniutti - to samo co z Deroo plus momentami błysk geniuszu
Brizard - solidny rozgrywający z wartością dodaną na zagrywce, w bloku i obronie.
Wyróżnienie: Woicki - fajnie wykorzystywał Kochanowskiego, grał z fantazją.

Środkowi:
Kochanowski - odkrycie sezonu, atak, zagrywka i blok na wysokim poziomie, mimo niskiego wzrostu najlepszy blokujący w lidze.
Nowakowski - wrócił Pit w dobrym stylu, drugi najlepszy blokujący w lidze.
Wyróżnienie: Lisinac - równie dobrze jego można wrzucić do podstawowego wyboru.

Libero:
Zatorski - po prostu nie ma konkurencji

Atakujący:
Hadrava - zaskoczył mnie równą formą przez cały sezon i bardzo dobrą grą.
Kaczmarek - we wszystkich elementach groźny i pewny w swojej grze.
Wyróżnienie: to był sezon atakujących, naprawdę wielu tutaj było bohaterów. Schulz - niesamowity postęp i warunki fizyczne, Torres - miał słabe momenty ale na koniec hula jak armata, Muzaj - ma potencjał na więcej, niezbyt równy ale również pokazał się z dobrej strony.

Rozczarowania
Wlazły - mam do niego największy szacunek ale to już nie to co kiedyś, duże problemy ze skończeniem ataku. Ebadipour - oczekiwania więcej niż średniej gry. Ziobrowski - oczekiwałem więcej po złotym juniorze, szczególnie że dostał szansę na grę po kontuzji Filipa. Mika - pokazuje oznaki dobrej gry ale pierwsza część sezonu była dramatyczna. Quiroga - nawet nie prezentował solidności, określiłbym go jako 5 koło u wozu. Włodarczyk - przez długi czas grał dobrze, w najważniejszych meczach nie udźwignął presji i według mnie był jednym z powodów przegranej Warszawy.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Najlepsza siódemka sezonu zasadniczego 2017/18

Post autor: Noworoczny »

PH3N-x pisze:A trener? Był ktoś, kto się jakoś ponadprzeciętnie wykazał?
Ja bym postawił na Gardiniego, bo z zespołu przeciętniaków (w skasowanym poście Represa na 14 nazwisk było tylko jedno z Zaxy, i to na rezerwie) potrafił zrobić zespół, który na 3 kolejki przed końcem zapewnił sobie zwycięstwo w SZ.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Najlepsza siódemka sezonu zasadniczego 2017/18

Post autor: Aranger »

Ebadipour trafia do mojej szóstki po całym sezonie. Co za genialne play-offy zagrał. Czapki z głów.
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: Najlepsza siódemka sezonu zasadniczego 2017/18

Post autor: ursula127 »

Szampon093 pisze:
Castard8 pisze:Toniutti, Brizard - francuski zaciąg wyglądał w tym sezonie bardzo atrakcyjnie. Toniutti wiadomo, klasa sama w sobie, chociaż gorzej niż w pierwszym sezonie, a dzięki grze Brizarda Onico długo utrzymywało się w czubie ligi.

Lisinac, Kochanowski,P.Nowakowski, Teryomenko - Długo nie będzie w tej lidze środkowego pokroju Lisinaca, aż strach pomyśleć jak by grał gdyby pierwiastek chimeryczności był trochę mniejszy. Kochanowski swój drugi sezon zagrał naprawdę dobrze, szkoda że ostatnie kolejki był wyraźnie chowany w grze AZSu. Nowakowski zagrał chyba swój najlepszy sezon od bardzo dawna, Anastasi wyciągnał z niego to czego nikt nie potrafił wyciągnąć przez lata gry w Resovii. Teryomenko to solidny zakup. Stara wschodnia szkoła, z porządną zagrywka, atakiem i blokiem

Fornal, Mika, Kwolek, Andringa - Z przyjemnością obserwowałem Tomka przez cały sezon. Bardzo przypomina mi Winiarskiego z pierwszych lat gry w Czewie. Oby kolejne sezony nie były gorsze. Mika po wakacjach jakby bardziej żywotny co było widać w przez kilka dobrych kolejek. Brak Kwolka pokazał ile on znaczy juz teraz dla zespołu. Andringa za wieczne niedocenianie i stały wysoki poziom przez cały sezon.

Szulc, Wlazły - Szulc to MVP ligi dla mnie, przez cały sezon bardzo mało słabych momentów. Wlazły za zwycięstwo w klasyfikacji najlepiej zagrywających w lidze w wieku 35 lat i za porządną grę przez cały sezon. Dzięki niemu i Lisinacowi Skra zakończyła faze regularną tylko 3 punkty za wychwalaną pod niebiosa ZAKSĄ.

Żurek, Koga - Żurek mozolnie i twardo przez cały sezon. Bez zawodów i rozczarowań. Koga za świeży podmuch prosto z Azji i nowa jakość gry na libero w Plus Lidze.

Specjalna nagroda ANTY MVP: Kacper Piechocki
Nic mnie tak nie rozbawiło dziś jak ANTY MVP :D :D :D
teraz też jesteś taki rozbawiony?
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Najlepsza siódemka sezonu zasadniczego 2017/18

Post autor: Szampon093 »

@up To że coś mnie rozbawiło to nie znaczy że nie kibicuję temu chłopakowi czy klubowi Od wielu lat dla mnie Kacper zagrał genialne zawody w play off. Uspokój się lepiej
Komunista
Posty: 538
Rejestracja: 23 wrz 2015, o 05:35
Płeć: M

Re: Najlepsza siódemka sezonu zasadniczego 2017/18

Post autor: Komunista »

MVP sezonu 2017/2018 jest według mnie Lisinac. Wszystko na na jego temat zostało już powiedziane. Czy kiedykolwiek środkowy w naszej lidze został najlepszym zawodnikiem całego sezonu?
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Najlepsza siódemka sezonu zasadniczego 2017/18

Post autor: Szampon093 »

Komunista pisze:MVP sezonu 2017/2018 jest według mnie Lisinac. Wszystko na na jego temat zostało już powiedziane. Czy kiedykolwiek środkowy w naszej lidze został najlepszym zawodnikiem całego sezonu?
Zdecydowanie Serb.
Awatar użytkownika
Castard8
Posty: 781
Rejestracja: 9 mar 2015, o 08:41
Płeć: M

Re: Najlepsza siódemka sezonu zasadniczego 2017/18

Post autor: Castard8 »

@ursula127
Czytaj ze zrozumieniem. To były nagrody za fazę zasadniczą.
RobertBaklarzan
Posty: 145
Rejestracja: 7 lut 2018, o 14:38
Płeć: M

Re: Najlepsza siódemka sezonu zasadniczego 2017/18

Post autor: RobertBaklarzan »

Woicki Vincic
Schultz Filipiak
Kochanowski Lisinac Wiśniewski Schmidt
Ebadipour Derro Oliva Andriga
Koga
kanimo

Re: Najlepsza siódemka sezonu zasadniczego 2017/18

Post autor: kanimo »

RobertBaklarzan pisze:Woicki Vincic
Schultz Filipiak
Kochanowski Lisinac Wiśniewski Schmidt
Ebadipour Derro Oliva Andriga
Koga

A kto to?
Awatar użytkownika
Castard8
Posty: 781
Rejestracja: 9 mar 2015, o 08:41
Płeć: M

Re: Najlepsza siódemka sezonu zasadniczego 2017/18

Post autor: Castard8 »

RobertBaklarzan pisze:Woicki Vincic
Schultz Filipiak
Kochanowski Lisinac Wiśniewski Schmidt
Ebadipour Derro Oliva Andriga
Koga
albo to?
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Najlepsza siódemka sezonu zasadniczego 2017/18

Post autor: leeon »

Derro?
woli
Posty: 488
Rejestracja: 9 kwie 2013, o 15:25
Płeć: M

Re: Najlepsza siódemka sezonu zasadniczego 2017/18

Post autor: woli »

leeon pisze:Derro?
Nie, Katic.

Przecież to jest za rundę zasadniczą.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Najlepsza siódemka sezonu zasadniczego 2017/18

Post autor: leeon »

Takiego zawodnika też nie ma
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”