Transfery 2018/2019 - plotki

Kiepski
Posty: 790
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 - plotki

Post autor: Kiepski »

Marlena Pleśnierowicz - rozgrywająca reprezentacji Polski - nowym nabytkiem Chemika. Powiem szczerze,że bardzo pozytywnie wywarła na mnie wrażenie w dotychczasowych meczach Ligi Narodów. Myślę, że w Chemiku będzie pierwszą rozgrywającą, a nie Serbka. W sumie jeszcze Chemik powinien zakontraktować Kąkolewską (tak, wiem, że do Chemika nie przechodzi) i szkielet obecnej kadry byłby w Chemiku (oczywiście jeszcze jak zostanie Smarzek, ale ostatnio jest ciszej o jej odejściu do Włoch).
xeron
Posty: 195
Rejestracja: 29 maja 2017, o 18:42

Re: Transfery 2018/2019 - plotki

Post autor: xeron »

W Pałacu zostają Kuligowska, Krzywicka, Mazurek, Ziółkowska, Różyńska, Jagła, Fedusio.
Moskwa zostaje w BKSie, do zespołu dołącza Klaudia Kubacka.
Do Radomki przychodzi Iza Bałucka, do skompletowania kadry brakuje atakującej.
phil
Posty: 1281
Rejestracja: 25 kwie 2013, o 18:10
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 - plotki

Post autor: phil »

Ola Wójcik w ŁKSie. Zastanawiam się czy do "szóstki" z Bidias czy raczej na ławę, skoro ŁKS do tej pory zakontraktował tylko 2 zagraniczne zawodniczki, a atakującą ma być Bociek.
phil
Posty: 1281
Rejestracja: 25 kwie 2013, o 18:10
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 - plotki

Post autor: phil »

Tamara Gałucha podobno zamierza kontynuuować swoją karierę w Pałacu Bydgoszcz.
Słowacka skrzydłowa, Erika Salanciova w przyszłym sezonie ma grać w polskiej lidze. Stawiam, że może chodzić o Ostrowiec albo jakąś czołową drużynę I ligi.
xeron
Posty: 195
Rejestracja: 29 maja 2017, o 18:42

Re: Transfery 2018/2019 - plotki

Post autor: xeron »

Misiuna zostaje w Pałacu, czy kończy karierę?
Kiepski
Posty: 790
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 - plotki

Post autor: Kiepski »

Na kolejny sezon w Chemiku na libero zostaje Aleksandra Krzos.

http://www.chemik-police.com/aktualnosc ... ku-police/

Na stronie klubowej w tym linku są podane zawodniczki które będą reprezentować Chemik w sezonie 2018/19.
Cytuję:
"Skład Chemika na sezon 2018/19:

Atakujące: Magdalena Stysiak
Rozgrywające: Sladjana Mirković, Marlena Pleśnierowicz
Przyjmujące: Natalia Mędrzyk, Bianka Busa, Martyna Grajber
Środkowe: Chiaka Ogbogu
Libero: Aleksandra Krzos"

Nie ma ani słowa o Smarzek.
phil
Posty: 1281
Rejestracja: 25 kwie 2013, o 18:10
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 - plotki

Post autor: phil »

Pewnie jeszcze nie są pewni Malwiny. W opisach meczów VNL traktowali Malwinę jako swoją zawodniczkę.
Poza tym wydali kilka tygodni temu komunikat, że Malwina ma ważny kontrakt z klubem.
SevenUP
Posty: 981
Rejestracja: 2 gru 2013, o 18:10

Re: Transfery 2018/2019 - plotki

Post autor: SevenUP »

phil pisze:Pewnie jeszcze nie są pewni Malwiny. W opisach meczów VNL traktowali Malwinę jako swoją zawodniczkę.
Poza tym wydali kilka tygodni temu komunikat, że Malwina ma ważny kontrakt z klubem.
Phil, jak bedziesz tak wierzyl klubom to w klapkach zima bedziesz chodzic. Napisac mozna sobie wszystko. Nic nie ogloszono jeszcze, wiec fizycznie Malwina jest zawodniczka Chemika co nie zmienia faktu ze jutro moze juz nia nie byc. Dzis Bergamo ma kogos oglosic, wiec zobaczymy.
Kiepski
Posty: 790
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 - plotki

Post autor: Kiepski »

Jeśli nie zostanie Smarzek to w sumie Chemikowi ciężko będzie o godne zastępstwo za nią. Tegoroczna Liga Narodów pozwoliła jej złapać pewności siebie i z każdym meczem wyglądała coraz lepiej. Ja ogólnie sceptycznie podchodziłem do gry naszych kadrowiczek w poprzednich latach, ale w tym muszę sam przyznać że zaskoczyły mnie na duży plus.
Jeśli natomiast zostanie Smarzek, ściągnąć jakąś fajną zawodniczkę na środek i zaczęłaby ta drużyna już nie najgorzej wyglądać. Może ktoś coś więcej powiedzieć o Ogbogu? Kiedyś u nas też zaczynała w Pile Kim Adams i wiemy jaką jest teraz zawodniczką. Może i ona tą drogą pójdzie?
SevenUP
Posty: 981
Rejestracja: 2 gru 2013, o 18:10

Re: Transfery 2018/2019 - plotki

Post autor: SevenUP »

Kiepski pisze:Jeśli nie zostanie Smarzek to w sumie Chemikowi ciężko będzie o godne zastępstwo za nią. Tegoroczna Liga Narodów pozwoliła jej złapać pewności siebie i z każdym meczem wyglądała coraz lepiej. Ja ogólnie sceptycznie podchodziłem do gry naszych kadrowiczek w poprzednich latach, ale w tym muszę sam przyznać że zaskoczyły mnie na duży plus.
Jeśli natomiast zostanie Smarzek, ściągnąć jakąś fajną zawodniczkę na środek i zaczęłaby ta drużyna już nie najgorzej wyglądać. Może ktoś coś więcej powiedzieć o Ogbogu? Kiedyś u nas też zaczynała w Pile Kim Adams i wiemy jaką jest teraz zawodniczką. Może i ona tą drogą pójdzie?
Nie ma co tez ukrywac, ze gra Marleny z Grajber, Medrzyk i moze Smarzek pomoze w reprezentacji, bo te wystawy na lewe to nasza bolaczka. Mam nadzieje, ze Abbondanza to ogarnie.
phil
Posty: 1281
Rejestracja: 25 kwie 2013, o 18:10
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 - plotki

Post autor: phil »

SevenUP pisze:Phil, jak bedziesz tak wierzyl klubom to w klapkach zima bedziesz chodzic. Napisac mozna sobie wszystko. Nic nie ogloszono jeszcze, wiec fizycznie Malwina jest zawodniczka Chemika co nie zmienia faktu ze jutro moze juz nia nie byc. Dzis Bergamo ma kogos oglosic, wiec zobaczymy.
Wolę wierzyć w oficjalne komunikaty ze strony klubu niż w "newsy kibiców" w stylu Dijkema i Vasileva w Chemiku, które pojawiały się w tym roku tu i tam.
Poza tym, o ile się nie mylę, w Bergamo na ataku ma zagrać Camilla Mingardi. [Zresztą nawet J. Dolata jakiś czas temu mówił, że o ile Malwina opuści Chemika to niekoniecznie pójdzie do Bergamo].

Edit: Dopiero teraz zobaczyłem, że w Bergamo mają już 4 zagraniczne zawodniczki: Acosta, Courtney, Tapp i Strunjak to już cztery zagraniczne, więc według mnie przejście tam Malwiny jest coraz bardziej wątpliwe.
Kiepski
Posty: 790
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 - plotki

Post autor: Kiepski »

Kapturska na ataku w Radomiu. Potwierdzenie tego co było wiadomo od dłuższego czasu. Niestety transfery Radomki nie powalaja. W pierwszym sezonie nie będzie łatwo, więcej się spodziewałem jeśli chodzi o transfery
Ostatnio zmieniony 21 cze 2018, o 10:44 przez Kiepski, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2252
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Transfery 2018/2019 - plotki

Post autor: mewa »

Kąkolewska w Pomi Casalmaggiore
Maximus2
Posty: 279
Rejestracja: 4 paź 2016, o 14:20
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 - plotki

Post autor: Maximus2 »

W Policach tylko jedna atakująca będzie?
Kiepski
Posty: 790
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 - plotki

Post autor: Kiepski »

Iga Chojnacka przenosi się z Impela do Chemika. Czyli mamy drugą środkową u mistrzyń, pytanie czy do pierwszej szóstki jest przewidywana, czy ktoś jeszcze ciekawy się pojawi na środek, czy będą to jakieś wynalazki na uzupełnienie składu?
phil
Posty: 1281
Rejestracja: 25 kwie 2013, o 18:10
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 - plotki

Post autor: phil »

Jutro PTPS Piła ma ogłosić nazwisko nowego trenera. Na profilu facebookowym klubu pojawiła się pewnego rodzaju zdjęcie-zagadka, na którym widać sylwetkę szkoleniowca. Strzelam, że tym wybrańcem może być Aleksandersen.
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2252
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Transfery 2018/2019 - plotki

Post autor: mewa »

phil pisze:Jutro PTPS Piła ma ogłosić nazwisko nowego trenera. Na profilu facebookowym klubu pojawiła się pewnego rodzaju zdjęcie-zagadka, na którym widać sylwetkę szkoleniowca. Strzelam, że tym wybrańcem może być Aleksandersen.
ja słyszałem, że bardziej z Półwyspu Iberyjskiego... Zobaczymy.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery 2018/2019 - plotki

Post autor: grzegorzg »

Kiepski pisze:(...)czy będą to jakieś wynalazki na uzupełnienie składu
A fuuuj, a beee, a niełaaaadnie.... A poza tym, to "wynalazek" jest rodzaju męskiego, więc jeszcze u facetów rozumiem, ewentualnie mozna przełknąc. Ale tak o kobiecie?
Kiepski
Posty: 790
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 - plotki

Post autor: Kiepski »

Oczywiście nic nie uwłaczając kobietom, ale w LSK takie "wynalazki sportowe" niestety potrafią się pojawić. Chociażby słynna już Albanka w Ostrowcu ;) Aczkolwiek Chemika "aż" o takie zawodniczki nie podejrzewam
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery 2018/2019 - plotki

Post autor: grzegorzg »

No to nie uwłaczajmy, nie uwłaczajmy...

A poza tym, to róznie bywa jednak. Przypomnę, ze o Agnieszce Kąkolewskiej tez pisano baaardzo róznie... ;)
Kiepski
Posty: 790
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 - plotki

Post autor: Kiepski »

Moim celem nie było obrażanie kobiet, myślałem że drugim postem wyjaśniłem. Nie ma z czego robić tu dyskusji. Bez odbioru
phil
Posty: 1281
Rejestracja: 25 kwie 2013, o 18:10
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 - plotki

Post autor: phil »

Gosia Śmieszek w Budowlanych
Emilia Szubert prawdopodobnie zawiesza karierę.
Navicula
Posty: 5
Rejestracja: 17 cze 2018, o 01:42

Re: Transfery 2018/2019 - plotki

Post autor: Navicula »

Monika Bociek w ŁKS! Zdolna, perspektywiczna i do tego przecudnej urody zawodniczka. To chyba najlepsze możliwe zastępstwo jakie w polskiej lidze ŁKS mógł znaleźć za Izę Kowalińską, która zrobiła sobie przerwę.

ŁKS powoli domyka kadrę, do pierwszej szóstki brakuje jeszcze jednej przyjmującej (możliwe że zagraniczna), oraz rezerwowych: atakującej i rozgrywającej.

Udało się zatrzymać kluczowe zawodniczki: Bidias, Efimienko, Strasz, Kwiatkowska
Doszły młode ale już solidne Alagierska, Bociek i Wójcik + klika zawodniczek które powinny dodać trochę opcji zmian, których brakowało w zeszłym sezonie.

Wygląda to chyba solidnie, prawda? W sumie dla mnie największą niewiadomą jest rozgrywająca Nichole, bo wydaje się że Lucy czy Athina to jednak był wyższy poziom, ale kto wie, może akurat w tych warunkach to wypali... zobaczymy ;)
Awatar użytkownika
Artek1967
Posty: 1014
Rejestracja: 1 wrz 2012, o 20:19
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 - plotki

Post autor: Artek1967 »

mewa pisze:
phil pisze:Jutro PTPS Piła ma ogłosić nazwisko nowego trenera. Na profilu facebookowym klubu pojawiła się pewnego rodzaju zdjęcie-zagadka, na którym widać sylwetkę szkoleniowca. Strzelam, że tym wybrańcem może być Aleksandersen.
ja słyszałem, że bardziej z Półwyspu Iberyjskiego... Zobaczymy.
A co za różnica? I tak podobno nie płacą :D Pasiński zrobił im wynik którego chyba nawet nie oczekiwali, stąd szukanie trenera "typu" Aleksandresen to chyba ciut wybujałe ambicje :D... a tak poważniej to czy PTPS płatnosci mocno zaległe to ma zapłacone czy nadal leci na układach?
Brak następcy Kurka? Wilfredo by chyba sie sprawdził. Przyjmujacych mamy aż nadmiar, Leoś trochę krwawi w przyjeciu a na ataku brakuje gracza z taka charakterystyką...
phil
Posty: 1281
Rejestracja: 25 kwie 2013, o 18:10
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 - plotki

Post autor: phil »

Anna Miros zagra w Proximie Kraków (według Gazety Ostrowieckiej).
phil
Posty: 1281
Rejestracja: 25 kwie 2013, o 18:10
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 - plotki

Post autor: phil »

No i mamy Kurka w Szczecinie, więc niedługo powinni ogłosić Grejmankę w Policach :D

Według twitterowych ploteczek Natalia Gajewska i Roksana Brzóska zagrają w przyszłym sezonie we Wrocławiu. Wcześniej pojawiały się informacje o Roksanie w Pałacu, ale widocznie Makoś znalazł jakaś lepszą przyjmującą.
Bartolomeo
Posty: 67
Rejestracja: 21 kwie 2018, o 19:29
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 - plotki

Post autor: Bartolomeo »

Martyna Łukasik podobno w Chemiku, więc Smarzek odchodzi. Pierwszy raz od dawna Chemik nie będzie głównym faworytem do mistrzostwa.
erminka89
Posty: 32
Rejestracja: 23 kwie 2017, o 20:31
Płeć: K

Re: Transfery 2018/2019 - plotki

Post autor: erminka89 »

Emilia Szubert przerwa macierzyńska
Anita Kwiatkowska jak ogłosiła gazeta również przerwa
Piła nadal dłuuuuugi !
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2252
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Transfery 2018/2019 - plotki

Post autor: mewa »

erminka89 pisze:Emilia Szubert przerwa macierzyńska
Anita Kwiatkowska jak ogłosiła gazeta również przerwa
Piła nadal dłuuuuugi !
gdzie wyczytałaś?
bielszczanek
Posty: 123
Rejestracja: 1 maja 2016, o 10:08
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 - plotki

Post autor: bielszczanek »

Emilia Szubert dała zdjęcie na insta story z brzuszkiem :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Siatkówki Kobiet”