[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez jacek17 » 29 paź 2018, o 12:33

LIGA I
29.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
30.10 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3:1
31.10 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3:2
31.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : INK-OGNITO 3:0
2.11 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0

LIGA II
29.10 poniedziałek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
30.10 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice 3:1
jacek17
 
Posty: 43
Dołączył(a): 21 wrz 2017, o 11:03
Płeć: M


Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez Vivson » 29 paź 2018, o 17:20

LIGA I
29.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Dwójka Świerklany Projtrans0:3
30.10 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II :
Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski3:2
31.10 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team3:1
31.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : INK-OGNITO3:0
2.11 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0

LIGA II
29.10 poniedziałek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 2:3
30.10 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice1:3
Vivson
 
Posty: 24
Dołączył(a): 17 gru 2017, o 16:28
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez ursinio » 29 paź 2018, o 17:40

LIGA I
29.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
30.10 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II :
Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3:1
31.10 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
31.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : INKOGNITO 3:0
2.11 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0

LIGA II
29.10 poniedziałek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
30.10 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice 0:3
Pozdro
Ursinio
ursinio
 
Posty: 235
Dołączył(a): 16 wrz 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez amator85 » 29 paź 2018, o 18:47

Ave !!!

TERMIN VI

LIGA I
29.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
30.10 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3 : 1
31.10 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 1 : 3
31.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : INK-OGNITO 3 : 0
2.11 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0

LIGA II
29.10 poniedziałek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 1
30.10 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice 3 : 1
amator85
 
Posty: 327
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez jumbo » 29 paź 2018, o 19:35

TERMIN VI

LIGA I
29.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
30.10 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3 : 0
31.10 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 1
31.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : INK-OGNITO 3 : 0
2.11 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0

LIGA II
29.10 poniedziałek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
30.10 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice 3 : 1
jumbo
 
Posty: 56
Dołączył(a): 25 wrz 2007, o 08:57
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez artista » 30 paź 2018, o 16:56

TERMIN VI
LIGA I

30.10 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3 : 0
31.10 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
31.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : INK-OGNITO 3 : 0
2.11 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0

LIGA II

30.10 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice 3 : 0
artista
 
Posty: 41
Dołączył(a): 6 paź 2009, o 20:47
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez BosSs » 31 paź 2018, o 23:29

Krzysiek chyba nie wyrabia z czasem więc postanowiłem go wspomóc i podsumować V kolejkę za niego. Sprawdźcie czy nie ma błędów przy waszych typach...

Lp. NICK PUNKTY TRAFIONE
1. maly olo ............. 24 ............. 7
2. dancio ............. 24 ............. 7
3. PiotrekJ ............. 22 ............. 6
4. artista ............. 21 ............. 6
5. bosss ............. 21 .............6
6. Swierq ............. 20 ............. 5
7. jumbo ............. 19 ............ 5
8. Jacek17 ............. 19 ............. 5
9. Vivison ............. 18 ............. 4
10. knysza ............. 16 ............. 4
11. Grammatik ............. 16 ............. 4
12. amator85 ............. 15 ............. 3
13. rafcio ............. 14 ............. 2
14. Ursinio ............. 12 ............. 3
:)
Avatar użytkownika
BosSs
 
Posty: 500
Dołączył(a): 3 paź 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez BosSs » 31 paź 2018, o 23:45

Dzisiaj na szybko dam screeny, a jutro się pobawię formatowaniem ....

Obrazek


Obrazek
:)
Avatar użytkownika
BosSs
 
Posty: 500
Dołączył(a): 3 paź 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez BosSs » 1 lis 2018, o 00:07

Mały bonus ... punkty za dane spotkania ( nazwy drużyn skrócone - raczej każdy się domyśli jakie to spotkanie ).

Obrazek

Totalny popłoch zrobiło spotkanie INK z Nordem ... jedynie "knysza" trafił za 1 pkt.
:)
Avatar użytkownika
BosSs
 
Posty: 500
Dołączył(a): 3 paź 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez BosSs » 3 lis 2018, o 09:33

KOLEJKA VI

Obrazek

Obrazek
:)
Avatar użytkownika
BosSs
 
Posty: 500
Dołączył(a): 3 paź 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez rafcio » 3 lis 2018, o 13:19

Nie wyświetla u mnie załączników, u kogoś jest ok?
rafcio
 
Posty: 81
Dołączył(a): 5 cze 2015, o 18:46
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez knysza » 3 lis 2018, o 14:05

Yo.

1. Załącznik na kompie wyświetla mi się tylko z drugiego postu. Na telefonie z drugiego i trzeciego postu.
2. W rozliczeniu z terminu 5 jest błąd bo zdobyłem 18 pkt (5 dokładnych wyników). Reszty nie sprawdzałem.
3. Tabela z 6 terminu. Zdobyłem 12 pkt (3 dokładne wyniki). W tabeli mam 0 pkt.

Reasumując. Rozumiem dobre chęci BosSs, ale poczekajmy na amator85 żeby ogarnął to do porządku. Chyba że faktycznie wyrazi potrzebę pomocy to wtedy wspólnymi siłami możemy to policzyć.

amator85 daj znak życia! ;)
knysza
 
Posty: 43
Dołączył(a): 22 wrz 2017, o 10:19
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez dancio » 4 lis 2018, o 11:22

5 kolejka
mały olo - 24/7
dancio - 24/7
PiotrekJ - 22/6
artista - 21/6
BosSs - 21/6
Swierq - 20/5
jacek17 - 19/5
jumbo - 19/5
knysza - 18/5
Vivson - 17/4
Grammatik - 16/4
amator85 - 15/3
rafcio - 14/2
ursinio - 12/3

6 kolejka
dancio - 15/5 +10 bonus
mały olo - 14/4
jacek17 - 13/4
knysza - 12/3
BosSs - 11/3
Swierq - 11/3
Grammatik - 11/3
amator85 - 11/3
jumbo - 11/3
PiotrekJ - 11/3
rafcio - 10/3
artista - 9/3
Vivson - 9/3
ursinio - 8/2

Nie sumuje poczekam na szefa
Albion Team
dancio
 
Posty: 170
Dołączył(a): 22 wrz 2012, o 12:13
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez dancio » 4 lis 2018, o 11:34

7 kolejka
1 liga
5.11 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I
7.11 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team Rybnik
7.11 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów
8.11 czwartek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski
8.11 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : INK-OGNITO
8.11 czwartek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik
9.11 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Impacto LKS Chałupki
2 liga
5.11 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : AKS Marklowice
5.11 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III
5.11 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Fundacja SET-MIX
6.11 wtorek 18.30 Albion Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
6.11 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec
8.11 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Floorsky Pawłowice
8.11 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II
Ostatnio edytowano 4 lis 2018, o 23:28 przez dancio, łącznie edytowano 1 raz
Albion Team
dancio
 
Posty: 170
Dołączył(a): 22 wrz 2012, o 12:13
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez PiotrekJ » 4 lis 2018, o 22:07

7 kolejka
1 liga
5.11 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice 1:3 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I
7.11 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik 3:0 NORD Świerklany RO-JO Team Rybnik
7.11 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:0 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów
8.11 czwartek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans 3:1 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski
8.11 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:0 INK-OGNITO
8.11 czwartek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team 1:3 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik
9.11 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II 3:0 Impacto LKS Chałupki
2 liga
5.11 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik 3:1 AKS Marklowice
5.11 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki 1:3 Jedynka Jankowice III
5.11 poniedziałek 20.30 Volley Pszów 0:3 Fundacja SET-MIX
6.11 wtorek 18.30 Albion Team 3:1 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
6.11 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik 1:3 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec
8.11 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice 1:3 Floorsky Pawłowice Pilchowice
8.11 czwartek 20.00 GAPa Rybnik 0:3 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II
#AKSGO #AKSGO #AKSGO
Avatar użytkownika
PiotrekJ
 
Posty: 255
Dołączył(a): 20 wrz 2011, o 16:46
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez amator85 » 5 lis 2018, o 01:44

Ave !!!

WIELKIE DZIĘKI chłopaki za pomoc w typerze !!!
P.S. Grzegorz fajne masz te wstawki ze statystykami ale nie wszyscy potrafią je obejrzeć :p Śmiało wrzucaj dla nas jakieś ciekawostki.
Przewalony i zawalony miałem ostatni tydzień ale już się zbieram i zabieram :)


Podobnie jak to było przez dwa ostatnie sezony, mecze rozstrzygane przez walkower nie będą brane pod uwagę..

WYNIKI TERMINU V

1. PiotrekJ.........................22(6)
2. dancio...........................21(6)
2. maly olo.........................21(6)
4. artista...........................18(5)
4. BosSs.............................18(5)
4. knysza...........................18(5)
7. Swierq...........................17(4)
8. jumbo............................16(4)
8. jacek17..........................16(4)
8. Vivson............................16(4)
11. Grammatik.....................13(4)
12. rafcio............................13(2)
13. amator85........................12(2)
14. ursinio............................9(2)


KLASYFIKACJA PO V TERMINIE

1. maly olo.......................101(28) +1
2. knysza.........................100(26) -1
3. Swierq...........................96(23) +2
4. artista...........................95(24) +2
4. Vivson...........................95(24) -1
6. dancio...........................95(23) +2
6. jacek17..........................93(23)
8. rafcio............................92(22) -5
9. BosSs.............................90(22) +1
10. PiotrekJ........................87(21) +3
11. Grammatik.....................85(21) -1
12. amator85.......................85(20) -3
12. jumbo...........................85(20)
14. Lukasz_Odnova................53(12)
15. ursinio...........................24(6)



WYNIKI TERMINU VI

1. dancio...........................25(5) +10pkt bonus !!
2. maly olo.........................14(4)
3. jacek17..........................13(4)
4. knysza...........................12(3)
5. amator85........................11(3)
5. BosSs.............................11(3)
5. Grammatik......................11(3)
5. jumbo............................11(3)
5. PiotrekJ..........................11(3)
5. Swierq............................11(3)
11. rafcio............................10(3)
12. artista............................9(3)
13. Vivson............................9(3)
14. ursinio............................8(2)


KLASYFIKACJA PO VI TERMINIE

1. dancio...........................120(28) +5
2. maly olo.........................115(32) -1
3. knysza...........................112(29) -1
4. Swierq...........................107(26) -1
5. jacek17..........................106(27) +1
6. artista............................104(27) -2
6. Vivson............................104(27) -2
8. rafcio............................102(25)
9. BosSs.............................101(25)
10. PiotrekJ........................98(24)
11. Grammatik.....................96(24)
12. amator85.......................96(23)
12. jumbo...........................96(23)
14. Lukasz_Odnova................53(12)
15. ursinio...........................32(8)


7 kolejka
1 liga
5.11 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1 : 3
7.11 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
7.11 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
8.11 czwartek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3 : 1
8.11 czwartek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3 : 0
8.11 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : INK-OGNITO 3 : 0
9.11 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Impacto LKS Chałupki 3 : 1

2 liga
5.11 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : AKS Marklowice 3 : 0
5.11 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III 1 : 3
5.11 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Fundacja SET-MIX 0 : 3
6.11 wtorek 18.30 Albion Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 1
6.11 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0 : 3
8.11 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Floorsky Pawłowice 3 : 0
8.11 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1 : 3

pozDro
amator85
 
Posty: 327
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez rafcio » 5 lis 2018, o 07:04

7 kolejka
1 liga
5.11 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0 : 3
7.11 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
7.11 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
8.11 czwartek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 1 : 3
8.11 czwartek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3 : 1
8.11 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : INK-OGNITO 3 : 0
9.11 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Impacto LKS Chałupki 3 : 0

2 liga
5.11 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : AKS Marklowice 3 : 0
5.11 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III 1 : 3
5.11 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Fundacja SET-MIX 0 : 3
6.11 wtorek 18.30 Albion Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 1
6.11 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 1 : 3
8.11 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Floorsky Pawłowice 3 : 1
8.11 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0 : 3
rafcio
 
Posty: 81
Dołączył(a): 5 cze 2015, o 18:46
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez Grammatik » 5 lis 2018, o 08:54

7 kolejka
1 liga
5.11 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
7.11 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team Rybnik 3:0
7.11 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
8.11 czwartek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3:2
8.11 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : INK-OGNITO 3:0
8.11 czwartek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:1
9.11 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Impacto LKS Chałupki 3:1
2 liga
5.11 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : AKS Marklowice 3:1
5.11 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III 1:3
5.11 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Fundacja SET-MIX 0:3
6.11 wtorek 18.30 Albion Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
6.11 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 1:3
8.11 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Floorsky Pawłowice 3:1
8.11 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:2
Grammatik
 
Posty: 12
Dołączył(a): 25 wrz 2018, o 11:27
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez Swierq » 5 lis 2018, o 09:31

1 liga
5.11 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
7.11 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team Rybnik 3:0
7.11 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
8.11 czwartek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3:1
8.11 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : INK-OGNITO 3:0
8.11 czwartek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:2
9.11 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Impacto LKS Chałupki 3:0
2 liga
5.11 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : AKS Marklowice 3:0
5.11 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III 1:3
5.11 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Fundacja SET-MIX 0:3
6.11 wtorek 18.30 Albion Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
6.11 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
8.11 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Floorsky Pawłowice 1:3
8.11 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1:3
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Swierq
 
Posty: 157
Dołączył(a): 16 wrz 2013, o 10:00
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez jacek17 » 5 lis 2018, o 09:49

1 liga
5.11 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
7.11 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team Rybnik 3:0
7.11 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
8.11 czwartek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3:1
8.11 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : INK-OGNITO 3:0
8.11 czwartek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:1
9.11 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Impacto LKS Chałupki 3:0
2 liga
5.11 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : AKS Marklowice 3:0
5.11 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III 1:3
5.11 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Fundacja SET-MIX 0:3
6.11 wtorek 18.30 Albion Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
6.11 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
8.11 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Floorsky Pawłowice 3:1
8.11 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1:3
jacek17
 
Posty: 43
Dołączył(a): 21 wrz 2017, o 11:03
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez BosSs » 5 lis 2018, o 10:10

7 kolejka
1 liga
5.11 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
7.11 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team Rybnik 3:0
7.11 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
8.11 czwartek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3:0
8.11 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : INK-OGNITO 3:1
8.11 czwartek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:2
9.11 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Impacto LKS Chałupki
2 liga 3:1
5.11 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : AKS Marklowice 3:1
5.11 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III 1:3
5.11 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Fundacja SET-MIX 1;3
6.11 wtorek 18.30 Albion Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3;1
6.11 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 1:3
8.11 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Floorsky Pawłowice 3:0
8.11 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum 3:1
:)
Avatar użytkownika
BosSs
 
Posty: 500
Dołączył(a): 3 paź 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez knysza » 5 lis 2018, o 13:41

7 kolejka
1 liga
5.11 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
7.11 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
7.11 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
8.11 czwartek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 1:3
8.11 czwartek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3:2
8.11 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : INK-OGNITO 3:0
9.11 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Impacto LKS Chałupki 3:1

2 liga
5.11 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : AKS Marklowice 3:2
5.11 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III 1:3
5.11 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Fundacja SET-MIX 0:3
6.11 wtorek 18.30 Albion Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
6.11 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 1:3
8.11 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Floorsky Pawłowice 3:2
8.11 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1:3
knysza
 
Posty: 43
Dołączył(a): 22 wrz 2017, o 10:19
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez maly olo » 5 lis 2018, o 17:36

7 kolejka
1 liga
5.11 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
7.11 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
7.11 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
8.11 czwartek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 1:3
8.11 czwartek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3:2
8.11 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : INK-OGNITO 3:0
9.11 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Impacto LKS Chałupki 3:0

2 liga
5.11 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : AKS Marklowice 3:0
5.11 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III 0:3
5.11 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Fundacja SET-MIX 0 : 3
6.11 wtorek 18.30 Albion Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
6.11 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
8.11 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Floorsky Pawłowice 2:3
8.11 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1:3
maly olo
 
Posty: 84
Dołączył(a): 1 lut 2013, o 21:51
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez dancio » 5 lis 2018, o 18:16

7 kolejka
1 liga
5.11 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
7.11 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
7.11 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
8.11 czwartek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:1
8.11 czwartek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3:1
8.11 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : INK-OGNITO 3:0
9.11 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Impacto LKS Chałupki 3:0

2 liga
5.11 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : AKS Marklowice 3:1
5.11 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III 3:2
5.11 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Fundacja SET-MIX 0 : 3
6.11 wtorek 18.30 Albion Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
6.11 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 1:3
8.11 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Floorsky Pawłowice 3:1
8.11 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1:3
Albion Team
dancio
 
Posty: 170
Dołączył(a): 22 wrz 2012, o 12:13
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez artista » 6 lis 2018, o 12:28

7 kolejka
1 liga
7.11 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
7.11 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
8.11 czwartek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:2
8.11 czwartek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3:0
8.11 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : INK-OGNITO 3:0
9.11 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Impacto LKS Chałupki 3:0

2 liga

6.11 wtorek 18.30 Albion Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
6.11 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
8.11 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Floorsky Pawłowice 3:0
8.11 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1:3
artista
 
Posty: 41
Dołączył(a): 6 paź 2009, o 20:47
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez jumbo » 6 lis 2018, o 14:55

7 kolejka
1 liga
7.11 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
7.11 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
8.11 czwartek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 1:3
8.11 czwartek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3:1
8.11 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : INK-OGNITO 3:0
9.11 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Impacto LKS Chałupki 3:0

2 liga

6.11 wtorek 18.30 Albion Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
6.11 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 1:3
8.11 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Floorsky Pawłowice 3:0
8.11 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0:3
jumbo
 
Posty: 56
Dołączył(a): 25 wrz 2007, o 08:57
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez Vivson » 6 lis 2018, o 16:34

1 liga
7.11 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
7.11 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
8.11 czwartek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 2:3
8.11 czwartek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 3:1
8.11 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : INK-OGNITO 3:0
9.11 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Impacto LKS Chałupki 3:0

2 liga

6.11 wtorek 18.30 Albion Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
6.11 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
8.11 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Floorsky Pawłowice 3:0
8.11 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:2
Vivson
 
Posty: 24
Dołączył(a): 17 gru 2017, o 16:28
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez Zak_zespol_R » 9 lis 2018, o 18:33

" Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik - InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:2
NORD Świerklany RO-JO Team - Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 0:3 "

Chciałbym bardzo serdecznie w imieniu naszej drużyny pozdrowić wszystkich typerów :D
Zak_zespol_R
 
Posty: 12
Dołączył(a): 21 wrz 2016, o 13:03
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez BosSs » 11 lis 2018, o 13:48

Brawo Wy ! Życzę kolejnych tak udanych sukcesów i pozdrawiam :) :D
:)
Avatar użytkownika
BosSs
 
Posty: 500
Dołączył(a): 3 paź 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postprzez amator85 » 11 lis 2018, o 17:09

Ave !!!

Proponuję stworzyć aplikację, która będzie podawała wyniki z ligi live. Wtedy zmienimy zasady punktacji i będzie można zmieniać typy w trakcie spotkania za miejszą liczbę punktów do zdobycia :D


WYNIKI TERMINU VII

1. jumbo...........................19(5)
2. dancio...........................19(4)
3. amator85........................18(3)
3. jacek17..........................18(3)
3. maly olo.........................18(3)
3. PiotrekJ..........................18(3)
7. BosSs.............................17(3)
7. Swierq............................17(3)
9. rafcio.............................17(2)
10. artista...........................16(4)
10. Vivson...........................16(4)
12. Grammatik.....................15(2)
13. knysza...........................15(1)


KLASYFIKACJA PO VII TERMINIE

1. dancio...........................139(32)
2. maly olo.........................133(35)
3. knysza...........................127(30)
4. jacek17..........................124(30) +1
5. Swierq...........................124(29) -1
6. artista............................120(31)
6. Vivson............................120(31)
8. rafcio............................119(27)
9. BosSs.............................118(28)
10. jumbo...........................115(28) +2
11. PiotrekJ.........................115(27) -1
12. amator85.......................114(26)
13. Grammatik.....................111(26) -2
14. Lukasz_Odnova................53(12)
15. ursinio...........................32(8)



TERMIN VIII

LIGA I
13.11 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II : Impacto LKS Chałupki
13.11 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik
14.11 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Jedynka Jankowice II
15.11 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Orton Flex-Pawłowice
15.11 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : INK-OGNITO
15.11 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : Leśna Perła Damons Rybnik
16.11 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Dwójka Świerklany Projtrans

LIGA II
12.11 poniedziałek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Top Ten ZST Rybnik
12.11 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Strzelec Gorzyczki
13.11 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Victoria Pilchowice
14.11 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Beer Team Rybnik
15.11 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Albion Team
16.11 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Fundacja SET-MIX
amator85
 
Posty: 327
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Siatkówka amatorska

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości