Łódzka Amatorska Liga Siatkówki

wojtulat
Posty: 2
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 18:18
Płeć: M

Łódzka Amatorska Liga Siatkówki

Post autor: wojtulat »

Witam na forum naszej ligi

Zainteresowanych grą informujemy, że wszelkie informacje znajdziecie na naszej stronie http://www.siatka-lodzkie.org
sputek
Posty: 1
Rejestracja: 5 wrz 2007, o 15:41
Płeć: M

Re: Łodzka Amatoska Liga Siatkówki

Post autor: sputek »

Witam.
Gram w drużynie Arete III liga.
Szukamy sparingpartnerów ,dysponujemy salą we wtorki i czwartki do końca września godz. 19.20.
Kontakt GG-57342 ,kom. 668-048-866.
Pozdrawiam.
Andrzej Sputowski.
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Łódzka Amatorska Liga Siatkówki

Post autor: dreamer »

W miniony weekend we wszystkich trzech ligach odbyły sie mecze IV kolejki ligowej. Szczególnie ciekawie było w I lidze, w meczu dotychczasowego lidera, z mistrzem ubiegłego sezonu. Prowadzący w tabeli Biogened-Dermedic, pokonał aktualnego jeszcze mistrza, któremo nie wiedzie się w tegorocznych rozgrywkach.

Niżej podaję link do tekstu w Strefie Siatkówki, podsumowującego rozegraną w miniony weekend kolejkę ligową we wszystkich ligach:
http://www.siatka.org/?kibic.aktualnosc ... tkie.21630

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
kamilziomekyo
Posty: 1
Rejestracja: 6 mar 2008, o 18:00
Płeć: K

Re: Łódzka Amatorska Liga Siatkówki

Post autor: kamilziomekyo »

ja chciałbym gdzieś zagrać.. pograć sobie.. grałem kiedyś,lubie sport,siatke.. nie mam obecnie gdzie grać.. trenowałem ,skończyłem dwa lata temu,mam 18 lat,trenowałem też piłkę nożną,biegi,pływanie,od jakiegoś czasu nic... może ktoś poszukuje?spróbowałby mnie?
wojtulat
Posty: 2
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 18:18
Płeć: M

Re: Łódzka Amatorska Liga Siatkówki

Post autor: wojtulat »

To zapraszam do odwiedzenia nas w trakcie rozgrywek. Będziesz mógł ocenić poziom i znaleźć zespół.
bakumi
Posty: 1
Rejestracja: 15 paź 2008, o 21:59
Płeć: M

Re: Łódzka Amatorska Liga Siatkówki

Post autor: bakumi »

Witam chcialbym pograc sobie troche w siatke!trenowalem przez pare lat w Skrze ale jakies 6lat temu przestalem. Moze znacie jakies miejsce w Łodzi i jakis najblizszy termin??
pozdrawiam
mars
Posty: 1
Rejestracja: 16 lis 2008, o 18:13
Płeć: M

Re: Łódzka Amatorska Liga Siatkówki

Post autor: mars »

Cześć.
Jeśli chcesz porozmawiać o pograniu w sitkówkę zadzwoń na [ciach]
Pozdrawiam Marek
Ostatnio zmieniony 19 lis 2008, o 12:12 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Regulamin Forum - punkt 16.
piotro
Posty: 1
Rejestracja: 28 lis 2008, o 23:46
Płeć: M

Re: Łódzka Amatorska Liga Siatkówki

Post autor: piotro »

witam
tez bym z chęcią pogral, jestem rozgrywajacym wiec jezeli ktos poszukuje to prosze o kontakt na priv
johny
Posty: 1
Rejestracja: 9 gru 2008, o 20:15

Re: Łódzka Amatorska Liga Siatkówki

Post autor: johny »

Cześć,
smutno mi się zrobiło po przeczytaniu nekrologo na stronie naszej ligi.
Andrzej "Koza" Kozerski nie żyje???!!
Ja nawet nie wiedziałem, że chorował!!
Bardzo go lubiłem - ostatni raz widziałem Koze gdy sprzedawał mi towar z dużym upustem w Hepi. Ciągle niewierze .!?! > !?
Taki był z niego fajny herbatnik ... . .. :(
easyssie
Posty: 1
Rejestracja: 16 lut 2009, o 15:30
Płeć: K

Re: Łódzka Amatorska Liga Siatkówki

Post autor: easyssie »

Chciałbym zaproponować drużynie "easy" zmiane nazwy np. na: "cwaniaczki" albo inna nieco dłuższą "nie umiemy grać ale dobrze piszemy protesty". Panowie z tej drużyny (choć niejestem pewien czy to panowie czy płaczące dziewczynki) podchodzą do ligi chyba trochę za poważnie ,być może nie zdajecie sobie z tego sprawy ale gracie w lidze AMATORSKIEJ , nie jesteście zawodowcami i wierzcie mi nie będziecie a już na pewno patrząc na waszą gre nie byliście :P . Śmieszycie mnie chłopcy , być może nadszedł już czas by zdać sobie sprawę że poziom w lidze jest dla was troche za wysoki i spróbować bawić się grą , a nie robić dziwne napinki na wynik za wszelką cene :o
MWL
Posty: 10
Rejestracja: 17 kwie 2008, o 07:47
Płeć: M

Re: Łódzka Amatorska Liga Siatkówki

Post autor: MWL »

Mozna by bylo jeszcze gdzie pograc :P:P?? Jestem zainteresowany mam 17 lat jestem rogrywajacym (wystawiajacym) chetnie bym pogral i sprawdzil sie . Cos o sobie moge napisac na priv :D
Ania23
Posty: 1
Rejestracja: 27 mar 2009, o 16:16
Płeć: K

Re: Łódzka Amatorska Liga Siatkówki

Post autor: Ania23 »

Witam

Chciałabym potrenować z jakąś drużyną a jakbym się sprawdziła to pograć. Dawno nie grałam i bym chętnie pograła z kimś a nie mam mozliwości zebrania ludzi do gry. Kontakt na gg: 6700482
qwerty123
Posty: 1
Rejestracja: 7 kwie 2009, o 14:45
Płeć: M

piwocioty

Post autor: qwerty123 »

Gratuluje piwociotom zaszczytnego 6 miejsca i "awansu" do II ligi. Swoim niezwykłym postępowaniem z duchem fair play piwociecie udowodniły, że zasługują na II ligę. Może kiedyś nauczą się zachowań fair play (aczkolwiek wątpie czy oni są zdolni czegokolwiek się nauczyć, prócz robienia sobie idiotycznych fryzur) Życze im powodzenia w przyszłym sezonie oraz gratuluje Iskrze końcówki sezonu i wyrzucenia tych [cenzura] do II ligi.
Brawo
tomeka
Posty: 1
Rejestracja: 12 maja 2009, o 11:47
Płeć: M

Chetnie pogram w siatke ...

Post autor: tomeka »

Witam.
Chcialbym pograc w siatke, potrenowac troche i sie poruszac. Mam 32lata, 2 i 3 lata temu gralem w SALS w III lidze. Jesli komus brakuje ludzi, ja chetnie dolacze. Pasuja mi praktycznie wszystkie dni tygodnia po 16:00 (no moze oprocz srody). Kontakt do mnie, e-mail: tomasz_andrzejczak@tlen.pl, gg: 3239950
TomekA
tomek881126
Posty: 1
Rejestracja: 2 wrz 2009, o 21:27
Płeć: M

Re: Łódzka Amatorska Liga Siatkówki

Post autor: tomek881126 »

Witam,
Chcailbym troche pograc w siatke wlasnie w tym roku zaczynam studia w tym miescue i szukam jakiegos zespolu moze ktos potrzebuje zawodnikow? Prosze kontakt gg 1255484 lub tomek881126@wp.pl
Przemek132
Posty: 1
Rejestracja: 7 wrz 2009, o 20:09
Płeć: M

Re: Łódzka Amatorska Liga Siatkówki

Post autor: Przemek132 »

Witam serdecznie, ja również chętnie bym wrócił do częstszego grania w siatkówkę, trochę czasu pogrywałem w salosie, później zająłem się szkoleniem dzieciaków w tej pięknej dyscyplinie. Poza grą mogę też wspomóc zespół wiedzą i doświadczeniem z pracy z dzieciakami, pozycja... hmm.. najbliżej mi do przyjmującego. p_stawicki@poczta.fm bądź gg 1411753
HardcoreFan
Posty: 54
Rejestracja: 23 lip 2014, o 23:24
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Łódzka Amatorska Liga Siatkówki

Post autor: HardcoreFan »

Witam. Nie wiem czy ktoś tu jeszcze zaglada ale warto spróbować. Od przyszłego roku będę studiować w Łodzi i jednocześnie chciałbym zagrać w jakimś zespole. Mam 19 lat i 187cm wzrostu. Mam za sobą 3 lata grania w zespole juniorskim. Pozycją którą preferuje jest atak, aczkolwiek podczas swojej krótkiej kariery grałem również na środku oraz na przyjęciu. Co do zasięgu to w czasie intensywnych treningów udało mi się wyskoczyć na 329cm. Mój średni pułap to jakieś 315-320. Moimi mocnymi stronami są: zaangażowanie, skocznosc i dynamika, uniwersalność, pracowitość oraz zagrywka i blok. Gdyby ktoś z przeglądających miał jakieś informacje lub propozycje to byłbym naprawdę wdzięczny. W razie jakichś niejasności jestem gotów przyjechać i zaprezentować swoje umiejętności .
ODPOWIEDZ

Wróć do „Siatkówka amatorska”