[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby Vivson » 5 Mar 2019, o 02:04

LIGA I
4.03 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Jedynka Jankowice II -----
5.03 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3 : 2
5.03 wtorek 18.30 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 0: 3
5.03 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3 : 0
7.03 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 0 : 3
7.03 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
7.03 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 1 : 3

LIGA II
4.03 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Beer Team Rybnik -----
4.03 poniedziałek 20.30 Fundacja SET-MIX : Volley Pszów -----
5.03 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Strzelec Gorzyczki 3 : 0
5.03 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Top Ten Rybnik 0 : 3
5.03 wtorek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : GAPa Rybnik 3 : 0
6.03 środa 20.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Albion Team 0 : 3
6.03 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Victoria Pilchowice 3 : 2
8.03 piątek 18.30 AKS Marklowice : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0 : 3
Vivson
 
Posts: 36
Joined: 17 Dec 2017, o 16:28
Płeć: M


Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby amator85 » 10 Mar 2019, o 15:19

Ave !!!

Sorki za ten poślizg ale brakowało mi czasu i weny..

Wyniki z uwzględnieniem meczy Strzelec Gorzyczki - Victoria Pilchowice oraz Beer Team - Victoria Pilchowice


WYNIKI TERMINU XIX

1. jacek17..........................21(6)
2. knysza...........................19(5)
3. Grammatik......................18(5)
3. maly olo.........................18(5)
5. dancio............................16(4)
6. Vivson............................13(3)
7. rafcio.............................12(3)
8. Swierq............................9(2)
9. BosSs..............................1(0)



WYNIKI TERMINU XX

1. maly olo.........................27(7)
2. Grammatik......................25(6)
2. Swierq...........................25(6)
4. jacek17..........................21(5)
5. ursinio...........................21(5)
5. Vivson............................21(5)
7. dancio............................20(4)
8. rafcio.............................20(3)
9. amator85........................18(4)
10. knysza..........................16(3)


KLASYFIKACJA PO XX TERMINIE

1. dancio...........................441(106)
2. knysza...........................430(107)
3. jacek17.........................418(106)
4. maly olo.........................414(106)
5. Grammatik......................395(97) +2
6. Swierq...........................394(95) -1
7. rafcio............................390(90) -1
8. Vivson............................355(89) +1
9. amator85........................350(86) -1
10. BosSs...........................309(74)
11. ursinio..........................272(71)
12. jumbo...........................184(47)
13. PiotrekJ.........................182(43)
14. artista...........................151(38)
15. Lukasz_Odnova..................53(12)


TERMIN XXI

LIGA I
12.03 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski
13.03 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I
13.03 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik
14.03 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : Orton Flex-Pawłowice
15.03 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Dwójka Świerklany Projtrans
15.03 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : INK-OGNITO

LIGA II
11.03 poniedziałek 19.15 Top Ten Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II
11.03 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Volley Pszów
12.03 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec
12.03 wtorek 18.30 Albion Team : GAPa Rybnik
12.03 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Floorsky Pawłowice
14.03 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : AKS Marklowice
15.03 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle

pozDro
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby jacek17 » 11 Mar 2019, o 07:46

LIGA I
12.03 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 1:3
13.03 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:1
13.03 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 0:3
14.03 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : Orton Flex-Pawłowice 0:3
15.03 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Dwójka Świerklany Projtrans 3:2
15.03 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : INK-OGNITO 3:0

LIGA II
11.03 poniedziałek 19.15 Top Ten Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0:3
11.03 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Volley Pszów 3:0
12.03 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 1:3
12.03 wtorek 18.30 Albion Team : GAPa Rybnik 3:0
12.03 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Floorsky Pawłowice 3:1
14.03 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : AKS Marklowice 3:1
15.03 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
jacek17
 
Posts: 64
Joined: 21 Sep 2017, o 11:03
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby dancio » 11 Mar 2019, o 14:07

LIGA I
12.03 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 1:3
13.03 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:0
13.03 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 1:3
14.03 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : Orton Flex-Pawłowice 1:3
15.03 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Dwójka Świerklany Projtrans 2:3
15.03 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : INK-OGNITO 3:0

LIGA II
11.03 poniedziałek 19.15 Top Ten Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1:3
11.03 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Volley Pszów 3:0
12.03 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 1:3
12.03 wtorek 18.30 Albion Team : GAPa Rybnik 3:0
12.03 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Floorsky Pawłowice 2:3
14.03 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : AKS Marklowice 3:0
15.03 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
Albion Team
dancio
 
Posts: 191
Joined: 22 Sep 2012, o 12:13
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby maly olo » 11 Mar 2019, o 16:19

LIGA I
12.03 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 0:3
13.03 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:0
13.03 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 1:3
14.03 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : Orton Flex-Pawłowice 0:3
15.03 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
15.03 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : INK-OGNITO 3:1

LIGA II
11.03 poniedziałek 19.15 Top Ten Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1:3
11.03 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Volley Pszów 3:0
12.03 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 2:3
12.03 wtorek 18.30 Albion Team : GAPa Rybnik 3:0
12.03 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Floorsky Pawłowice 2:3
14.03 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : AKS Marklowice 3:0
15.03 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
maly olo
 
Posts: 97
Joined: 1 Feb 2013, o 21:51
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby Grammatik » 11 Mar 2019, o 17:15

LIGA I
12.03 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 2:3
13.03 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:0
13.03 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 1:3
14.03 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : Orton Flex-Pawłowice 0:3
15.03 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Dwójka Świerklany Projtrans 2:3
15.03 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : INK-OGNITO 3:0

LIGA II
11.03 poniedziałek 19.15 Top Ten Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1:3
11.03 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Volley Pszów 3:0
12.03 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 2:3
12.03 wtorek 18.30 Albion Team : GAPa Rybnik 3:1
12.03 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Floorsky Pawłowice 2:3
14.03 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : AKS Marklowice 3:0
15.03 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
Grammatik
 
Posts: 33
Joined: 25 Sep 2018, o 11:27
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby ursinio » 11 Mar 2019, o 17:19

Liga I
12.03 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 0:3
13.03 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:0
13.03 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 0:3
14.03 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : Orton Flex-Pawłowice 0:3
15.03 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Dwójka Świerklany Projtrans 3:1
15.03 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : INK-OGNITO 3:1

LIGA II
11.03 poniedziałek 19.15 Top Ten Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0:3
11.03 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Volley Pszów 3:0
12.03 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 3:2
12.03 wtorek 18.30 Albion Team : GAPa Rybnik 3:0
12.03 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Floorsky Pawłowice 1:3
14.03 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : AKS Marklowice 3:0
15.03 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
Pozdro
Ursus
ursinio
 
Posts: 248
Joined: 16 Sep 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby knysza » 11 Mar 2019, o 17:54

LIGA I
12.03 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 1:3
13.03 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:0
13.03 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 0:3
14.03 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : Orton Flex-Pawłowice 0:3
15.03 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
15.03 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : INK-OGNITO 3:0

LIGA II
11.03 poniedziałek 19.15 Top Ten Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1:3
11.03 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Volley Pszów 3:0
12.03 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 1:3
12.03 wtorek 18.30 Albion Team : GAPa Rybnik 3:0
12.03 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Floorsky Pawłowice 2:3
14.03 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : AKS Marklowice 3:1
15.03 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
knysza
 
Posts: 66
Joined: 22 Sep 2017, o 10:19
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby rafcio » 11 Mar 2019, o 18:36

LIGA I
12.03 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 0:3
13.03 środa 19.30 Leśna Perła Damns Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:0
13.03 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 2:3
14.03 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : Orton Flex-Pawłowice 0:3
15.03 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Dwójka Świerklany Projtrans 3:1
15.03 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : INK-OGNITO 3:0

LIGA II
11.03 poniedziałek 19.15 Top Ten Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1:3
11.03 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Volley Pszów 3:0
12.03 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 3:2
12.03 wtorek 18.30 Albion Team : GAPa Rybnik 3:0
12.03 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Floorsky Pawłowice 2:3
14.03 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : AKS Marklowice 1:3
15.03 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
rafcio
 
Posts: 99
Joined: 5 Jun 2015, o 18:46
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby amator85 » 11 Mar 2019, o 19:13

TERMIN XXI

LIGA I
12.03 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 1 : 3
13.03 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3 : 0
13.03 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 0 : 3
14.03 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : Orton Flex-Pawłowice 0 : 3
15.03 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Dwójka Świerklany Projtrans 1 : 3
15.03 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : INK-OGNITO 3 : 0

LIGA II
11.03 poniedziałek 19.15 Top Ten Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1 : 3
11.03 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Volley Pszów 3 : 0
12.03 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0 : 3
12.03 wtorek 18.30 Albion Team : GAPa Rybnik 3 : 0
12.03 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Floorsky Pawłowice 1 : 3
14.03 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : AKS Marklowice 3 : 0
15.03 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby Swierq » 12 Mar 2019, o 17:35

LIGA I
12.03 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 0 : 3
13.03 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3 : 1
13.03 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 0 : 3
14.03 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : Orton Flex-Pawłowice 0 : 3
15.03 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Dwójka Świerklany Projtrans 1 : 3
15.03 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : INK-OGNITO 3 : 1

LIGA II

12.03 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 1 : 3
12.03 wtorek 18.30 Albion Team : GAPa Rybnik 3 : 0
12.03 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Floorsky Pawłowice 0 : 3
14.03 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : AKS Marklowice 3 : 0
15.03 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Swierq
 
Posts: 168
Joined: 16 Sep 2013, o 10:00
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby amator85 » 17 Mar 2019, o 14:32

Ave !!!

Nasze słabe zdobycze punktowe świadczą o zaciętości i nieprzewidywalności w tej lidze 8-)


WYNIKI TERMINU XXI

1. jacek17..........................18(5)
2. dancio...........................18(4)
2. ursinio...........................18(4)
4. rafcio............................17(4)
5. Grammatik......................16(3)
5. maly olo.........................16(3)
7. Swierq...........................14(3)
8. amator85........................14(2)
9. knysza...........................14(2)


KLASYFIKACJA PO XXI TERMINIE

1. dancio...........................459(110)
2. knysza...........................444(109)
3. jacek17.........................436(111)
4. maly olo.........................430(109)
5. Grammatik......................411(100)
6. Swierq...........................408(98)
7. rafcio............................407(94)
8. amator85........................364(88) +1
9. Vivson............................355(89) -1
10. BosSs...........................309(74)
11. ursinio..........................290(75)
12. jumbo...........................184(47)
13. PiotrekJ.........................182(43)
14. artista...........................151(38)
15. Lukasz_Odnova..................53(12)


TERMIN XXII

LIGA I
18.03 poniedziałek 18.30 INK-OGNITO : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik
18.03 poniedziałek 18.30 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Jedynka Jankowice II
18.03 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team
19.03 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów
20.03 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik
21.03 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski
21.03 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Impacto LKS Chałupki
22.03 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I

LIGA II
18.03 poniedziałek 19.15 Top Ten Rybnik : Victoria Pilchowice
18.03 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec
19.03 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Beer Team Rybnik
20.03 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Jedynka Jankowice III
22.03 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : GAPa Rybnik
22.03 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Strzelec Gorzyczki


pozDro
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby rafcio » 17 Mar 2019, o 14:34

TERMIN XXII

LIGA I
18.03 poniedziałek 18.30 INK-OGNITO : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 1:3
18.03 poniedziałek 18.30 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Jedynka Jankowice II 1:3
18.03 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 3:2
19.03 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
20.03 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:1
21.03 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 0:3
21.03 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Impacto LKS Chałupki 3:1
22.03 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:1

LIGA II
18.03 poniedziałek 19.15 Top Ten Rybnik : Victoria Pilchowice 3:1
18.03 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
19.03 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Beer Team Rybnik 1:3
20.03 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Jedynka Jankowice III 1:3
22.03 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : GAPa Rybnik 3:0
22.03 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Strzelec Gorzyczki 2:3
rafcio
 
Posts: 99
Joined: 5 Jun 2015, o 18:46
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby dancio » 18 Mar 2019, o 10:02

LIGA I
18.03 poniedziałek 18.30 INK-OGNITO : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 1:3
18.03 poniedziałek 18.30 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Jedynka Jankowice II 2:3
18.03 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
19.03 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
20.03 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:0
21.03 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 0:3
21.03 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Impacto LKS Chałupki 3:0
22.03 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:1

LIGA II
18.03 poniedziałek 19.15 Top Ten Rybnik : Victoria Pilchowice 3:1
18.03 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
19.03 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Beer Team Rybnik 0:3
20.03 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Jedynka Jankowice III 0:3
22.03 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : GAPa Rybnik 3:0
22.03 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Strzelec Gorzyczki 1:3
Albion Team
dancio
 
Posts: 191
Joined: 22 Sep 2012, o 12:13
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby jacek17 » 18 Mar 2019, o 12:24

LIGA I
18.03 poniedziałek 18.30 INK-OGNITO : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 1:3
18.03 poniedziałek 18.30 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Jedynka Jankowice II 1:3
18.03 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
19.03 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
20.03 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:0
21.03 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 0:3
21.03 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Impacto LKS Chałupki 3:0
22.03 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 2:3

LIGA II
18.03 poniedziałek 19.15 Top Ten Rybnik : Victoria Pilchowice 3:2
18.03 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
19.03 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Beer Team Rybnik 0:3
20.03 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Jedynka Jankowice III 0:3
22.03 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : GAPa Rybnik 3:0
22.03 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Strzelec Gorzyczki 1:3
jacek17
 
Posts: 64
Joined: 21 Sep 2017, o 11:03
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby Grammatik » 18 Mar 2019, o 12:48

LIGA I
18.03 poniedziałek 18.30 INK-OGNITO : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 1:3
18.03 poniedziałek 18.30 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Jedynka Jankowice II 3:2
18.03 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
19.03 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
20.03 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:0
21.03 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 0:3
21.03 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Impacto LKS Chałupki 3:1
22.03 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:2

LIGA II
18.03 poniedziałek 19.15 Top Ten Rybnik : Victoria Pilchowice 3:2
18.03 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
19.03 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Beer Team Rybnik 1:3
20.03 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Jedynka Jankowice III 1:3
22.03 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : GAPa Rybnik 3:1
22.03 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Strzelec Gorzyczki 1:3
Grammatik
 
Posts: 33
Joined: 25 Sep 2018, o 11:27
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby ursinio » 18 Mar 2019, o 17:08

Witka
LIGA I
18.03 poniedziałek 18.30 INK-OGNITO : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 1:3
18.03 poniedziałek 18.30 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Jedynka Jankowice II 1:3
18.03 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
19.03 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
20.03 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:0
21.03 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 0:3
21.03 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Impacto LKS Chałupki 3:0
22.03 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:0

LIGA II
18.03 poniedziałek 19.15 Top Ten Rybnik : Victoria Pilchowice 3:1
18.03 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
19.03 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Beer Team Rybnik 0:3
20.03 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Jedynka Jankowice III 0:3
22.03 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : GAPa Rybnik 3:2
22.03 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Strzelec Gorzyczki 0:3
Pozdro
Ursus
ursinio
 
Posts: 248
Joined: 16 Sep 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby knysza » 18 Mar 2019, o 17:58

LIGA I
18.03 poniedziałek 18.30 INK-OGNITO : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 0:3
18.03 poniedziałek 18.30 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Jedynka Jankowice II 3:1
18.03 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
19.03 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
20.03 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:0
21.03 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 0:3
21.03 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Impacto LKS Chałupki 3:0
22.03 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 2:3

LIGA II
18.03 poniedziałek 19.15 Top Ten Rybnik : Victoria Pilchowice 3:1
18.03 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
19.03 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Beer Team Rybnik 1:3
20.03 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Jedynka Jankowice III 0:3
22.03 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : GAPa Rybnik 3:0
22.03 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Strzelec Gorzyczki 1:3
knysza
 
Posts: 66
Joined: 22 Sep 2017, o 10:19
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby amator85 » 18 Mar 2019, o 18:23

TERMIN XXII

LIGA I
18.03 poniedziałek 18.30 INK-OGNITO : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 0 : 3
18.03 poniedziałek 18.30 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Jedynka Jankowice II 1 : 3
18.03 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 1
19.03 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
20.03 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3 : 0
21.03 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 1 : 3
21.03 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Impacto LKS Chałupki 3 : 0
22.03 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3 : 1

LIGA II
18.03 poniedziałek 19.15 Top Ten Rybnik : Victoria Pilchowice 3 : 1
18.03 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0 : 3
19.03 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Beer Team Rybnik 1 : 3
20.03 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Jedynka Jankowice III 0 : 3
22.03 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : GAPa Rybnik 3 : 0
22.03 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Strzelec Gorzyczki 0 : 3
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby Vivson » 18 Mar 2019, o 20:12

I
18.03 poniedziałek 18.30 INK-OGNITO : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik
18.03 poniedziałek 18.30 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Jedynka Jankowice II
18.03 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 2 : 3
19.03 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
20.03 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3 : 0
21.03 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 1 : 3
21.03 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Impacto LKS Chałupki 3 : 0
22.03 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3 : 1

LIGA II
18.03 poniedziałek 19.15 Top Ten Rybnik : Victoria Pilchowice
18.03 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0 : 3
19.03 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Beer Team Rybnik 0 : 3
20.03 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Jedynka Jankowice III 0 : 3
22.03 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : GAPa Rybnik 3 : 1
22.03 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Strzelec Gorzyczki 0 : 3
Vivson
 
Posts: 36
Joined: 17 Dec 2017, o 16:28
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby dancio » 19 Mar 2019, o 08:20

Fundacja Set-Mix - Albion Team 1-3
Albion Team
dancio
 
Posts: 191
Joined: 22 Sep 2012, o 12:13
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby Grammatik » 19 Mar 2019, o 13:34

Fundacja Set-Mix - Albion Team 2-3
Grammatik
 
Posts: 33
Joined: 25 Sep 2018, o 11:27
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby Swierq » 19 Mar 2019, o 18:30

19.03 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
20.03 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3 : 0
21.03 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 0 : 3
21.03 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Impacto LKS Chałupki 3 : 0
22.03 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 2:3

LIGA II
19.03 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Beer Team Rybnik 0 : 3
20.03 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Jedynka Jankowice III 1 : 3
22.03 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : GAPa Rybnik 3 : 0
22.03 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Strzelec Gorzyczki 1: 3
Fundacja Set-Mix - Albion Team 3:1
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Swierq
 
Posts: 168
Joined: 16 Sep 2013, o 10:00
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby maly olo » 19 Mar 2019, o 19:48

19.03 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
20.03 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3 : 0
21.03 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski 0 : 3
21.03 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Impacto LKS Chałupki 3 : 1
22.03 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:1

LIGA II
19.03 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Beer Team Rybnik 1 : 3
20.03 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Jedynka Jankowice III 1 : 3
22.03 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : GAPa Rybnik 3 : 0
22.03 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Strzelec Gorzyczki 0 : 3
Fundacja Set-Mix - Albion Team 3:2
maly olo
 
Posts: 97
Joined: 1 Feb 2013, o 21:51
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby amator85 » 24 Mar 2019, o 13:13

Ave !!!


WYNIKI TERMINU XXI

1. rafcio............................22(6)
2. ursinio...........................21(5)
3. Grammatik......................20(5)
4. amator85........................17(3)
4. dancio...........................17(3)
6. jacek17..........................16(3)
7. maly olo.........................14(3)
8. knysza...........................13(2)
8. Vivson............................13(2)
10. Swierq..........................11(2)


KLASYFIKACJA PO XXI TERMINIE

1. dancio...........................476(113)
2. knysza...........................457(111)
3. jacek17.........................452(114)
4. maly olo.........................444(112)
5. Grammatik......................431(105)
6. rafcio............................429(100) +1
7. Swierq...........................419(100) -1
8. amator85........................381(91)
9. Vivson............................368(91)
10. ursinio..........................311(80) +1
11. BosSs...........................309(74) -1
12. jumbo...........................184(47)
13. PiotrekJ.........................182(43)
14. artista...........................151(38)
15. Lukasz_Odnova..................53(12)



PIERWSZA RUNDA PLAY-OFF, TERMIN I

LIGA I
27.03 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Impacto LKS Chałupki
29.03 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
26.00 wtorek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I
27.03 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans
26.03 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów
25.03 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : INK-OGNITO


TERMIN XXIII

LIGA II
25.03 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : GAPa Rybnik
25.03 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Floorsky Pawłowice
26.03 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : AKS Marklowice
26.03 wtorek 18.30 Albion Team : GAPa Rybnik
26.03 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Top Ten Rybnik
28.03 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice
29.03 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec


pozDro
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby ursinio » 24 Mar 2019, o 16:47

Witka
LIGA I
27.03 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Impacto LKS Chałupki 3:0
29.03 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
26.00 wtorek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:1
27.03 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
26.03 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
25.03 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : INK-OGNITO 3:1


TERMIN XXIII

LIGA II
25.03 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : GAPa Rybnik 3:0
25.03 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Floorsky Pawłowice 0:3
26.03 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : AKS Marklowice 3:0
26.03 wtorek 18.30 Albion Team : GAPa Rybnik 3:0
26.03 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Top Ten Rybnik 2:3
28.03 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 3:1
29.03 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3

Pozdro
Ursus
ursinio
 
Posts: 248
Joined: 16 Sep 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby rafcio » 24 Mar 2019, o 18:28

LIGA I
27.03 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Impacto LKS Chałupki 3:0
29.03 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
26.00 wtorek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:2
27.03 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
26.03 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
25.03 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : INK-OGNITO 3:1


TERMIN XXIII

LIGA II
25.03 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : GAPa Rybnik 3:0
25.03 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Floorsky Pawłowice 0:3
26.03 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : AKS Marklowice 3:0
26.03 wtorek 18.30 Albion Team : GAPa Rybnik 3:0
26.03 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Top Ten Rybnik 3:1
28.03 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 3:0
29.03 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
rafcio
 
Posts: 99
Joined: 5 Jun 2015, o 18:46
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby maly olo » 24 Mar 2019, o 20:33

I LIGA :
7.03 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Impacto LKS Chałupki 3:0
29.03 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:2
26.00 wtorek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:1
27.03 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
26.03 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
25.03 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : INK-OGNITO 3:0

II LIGA:
25.03 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : GAPa Rybnik 3:2
25.03 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Floorsky Pawłowice 0:3
26.03 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : AKS Marklowice 3:0
26.03 wtorek 18.30 Albion Team : GAPa Rybnik 3:1
26.03 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Top Ten Rybnik 2:3
28.03 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 3:0
29.03 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
maly olo
 
Posts: 97
Joined: 1 Feb 2013, o 21:51
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby jacek17 » 25 Mar 2019, o 10:33

I LIGA :
7.03 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Impacto LKS Chałupki 3:0
29.03 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
26.00 wtorek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
27.03 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
26.03 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
25.03 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : INK-OGNITO 3:1

II LIGA:
25.03 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : GAPa Rybnik 3:0
25.03 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Floorsky Pawłowice 0:3
26.03 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : AKS Marklowice 3:0
26.03 wtorek 18.30 Albion Team : GAPa Rybnik 3:0
26.03 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Top Ten Rybnik 2:3
28.03 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 3:0
29.03 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
jacek17
 
Posts: 64
Joined: 21 Sep 2017, o 11:03
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby Vivson » 25 Mar 2019, o 15:15

I
27.03 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Impacto LKS Chałupki 3:0
29.03 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
26.00 wtorek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 2:3
27.03 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
26.03 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
25.03 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : INK-OGNITO 3:1


TERMIN XXIII

LIGA II
25.03 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : GAPa Rybnik 3:1
25.03 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Floorsky Pawłowice 1:3
26.03 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : AKS Marklowice 3:0
26.03 wtorek 18.30 Albion Team : GAPa Rybnik 2:3
26.03 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Top Ten Rybnik 2:3
28.03 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 3:0
29.03 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
Vivson
 
Posts: 36
Joined: 17 Dec 2017, o 16:28
Płeć: M

PreviousNext

Return to Siatkówka amatorska

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests