Liga Mistrzów 2018/2019

treonik
Posty: 88
Rejestracja: 27 mar 2008, o 08:51

Re: Liga Mistrzów 2018/2019

Post autor: treonik »

A czy widziałaś jak Teppan chodził?
Awatar użytkownika
skrowiec
Posty: 965
Rejestracja: 15 kwie 2016, o 21:56
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Liga Mistrzów 2018/2019

Post autor: skrowiec »

Skrzypek pisze:
Szary Wilk pisze:Katić widać może być niezłym zmiennikiem
Katić jest słabym zmiennikiem. Pokazał, że potrafi grać w siatkówkę dopiero po tym, gdy z przymusu rozegrał serię meczów w pierwszej szóstce.
No raczej ciężko być dobrym graczem tylko z treningów....
ollay12
Posty: 24
Rejestracja: 11 sty 2015, o 21:49
Płeć: K
Lokalizacja: Łódź

Re: Liga Mistrzów 2018/2019

Post autor: ollay12 »

treonik pisze:A czy widziałaś jak Teppan chodził?
Jak dla mnie wyglądał i rozgrzewał się normalnie, chociaż nie przyglądałam się szczególnie.
Awatar użytkownika
skrowiec
Posty: 965
Rejestracja: 15 kwie 2016, o 21:56
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Liga Mistrzów 2018/2019

Post autor: skrowiec »

ToxicBoy pisze:Zupełnie obiektywnie, to Teppan od jakiegoś miesiąca co najmniej zjada skutecznością gry Wlazłego. Wlazły po powrocie po kontuzji nawet nie zbliża się poziomem gry do tego, co prezentował Teppan w ostatnim czasie. A i tak ma miejsce w szóstce, to jest kuriozum...
Spokojnie, spokojnie.... chodzisz na treningi i widzisz jak wymienieni przez Ciebie zawodnicy się prezentują??? Twoją podstawą do sądzenia w ten sposób jaki sądzisz jest tylko mecz obejrzany przed telewizorem lub na trybunach, a to zbyt mało.
kibic_siatki
Posty: 2593
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2018/2019

Post autor: kibic_siatki »

Skra ten mecz wygrała ( i to za 3 pkt) dzięki temu, że grała tak jak rok temu u siebie w Bełchatowie, a nie nie na obcej hali w Łodzi. Kiedy zespół miał szanse przejść ten etap rozgrywek w LM, to Prezes ze względów finansowych rezygnował z własnego obiektu i względy sportowe miały niższy priorytet. Teraz nawet jak przejdą Zenit, to szanse na końcowy sukces są niewielkie.
Z całego zespołu najbardziej wyróżniłbym Łomacza: przy nie najlepszym przyjęciu maksymalną ilość piłek kierował do środkowych, potem do Persa (jak już się nie dało), Katicia, ostatnią opcją był atakujący... Wbrew pozorom to było dobre rozwiązanie, bo po przeciwnej stronie prawie połowę piłek dostał atakujący, który miał dobrą skuteczność, ale to nie wystarczyło.
Dobrze jako formacja zagrali przyjmujący (poza 2 setem): oprócz stabilnego przyjęcia, dostali ponad 40 piłek do ataku i dużo skończyli. Szalpuk w tym momencie źle się w zespole bilansuje, ponieważ jego obecność pogarsza przyjęcie, które i tak jest na limicie. Katić dużo lepiej przyjmuje, atak ma tylko trochę gorszy i jego obecność jest wskazana. Środkowi kolejny raz zagrali na dobrym poziomie, skuteczność Kłosa spadła, ale nadrabiał zagrywką i blokiem. Wlazły zagrał dobrze na zagrywce, bloku, obronie, a atak ma od dawna słaby. Ta jego słabość ma też plusy, bo rozkład całego zespołu jest bardziej równomierny. Na koniec Piechocki: przyjęcie niestety ma słabe, raczej to się już nie zmieni, za to dobrze broni.
Jak można ocenić grę Zenitu: bazowanie głównie na 1 zawodniku w ataku ma słabe strony: można go zajeździć co stało się dzisiaj w 4 secie. Siwożelez postraszył Skrę na zagrywce, ale w ataku przez 4 sety dostał tylko 8 piłek (!) U siebie na hali będą dużo mocniejsi.
W rewanżu obecność Teppana na Boisku może być niezbędna, niestety możliwości poprawy przyjęcia nie ma. Duża szansa na wygranie dwumeczu jest. :)
Awatar użytkownika
skrowiec
Posty: 965
Rejestracja: 15 kwie 2016, o 21:56
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Liga Mistrzów 2018/2019

Post autor: skrowiec »

Maniac`18 pisze:Jak Zenit to przegra to będzie śmiesznie.
Te puste miejsca na trybunach podsumowują wszystko.
Lubie wspominać tego typu posty....

P.S gdzie widziałeś puste trybuny?? chyba tylko kilka krzesełek które ktoś wykupił ale z jakiegoś powodu nie pojawił się na meczu
J-F CHAMPOLLION
Posty: 58
Rejestracja: 21 sty 2019, o 16:00
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2018/2019

Post autor: J-F CHAMPOLLION »

Ależ niespodziewane wyniki
Lube goniąc wynik, ledwo wygrywa w Moskwie 2:3
Mocarny Zenit przyjeżdża do Gdańska, który 48 godzin wcześniej rozegrał 5 setowe spotkanie i wygrywa z ultra problemami 2:3
Skra po ciężkim ligowym spotkaniu ogrywa Zenit z Petersburga 3:1 ( osłabieni brakiem lidera - Camejo )
Perugia przyjeżdża do Chaumont, gdzie ciężko wymienić jakąś personę, o którą walczyłby silny zespół z Seria A czy też PlusLigi
i póki co kompletnie bezradni przegrywają 1:2. Leon i Lanza po 3 setach tylko po 6 pkt. Jedynie Atan na poziomie 12 punktów. Szok

e: Leon przyłożył na początku 4 seta na zagrywce i poszła seria 5 punktów. Na 99 % trzecie tie-break na 5 możliwych spotkań.
Tam gdzie faworycie mieli przejechać się po rywalach, skończyło się na 5 setach. Teoretycznie najbardziej wyrównany mecz Skra vs St.Petersburg tylko 4 sety
mmb
Posty: 1762
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2018/2019

Post autor: mmb »

kibic_siatki pisze:Piechocki: przyjęcie niestety ma słabe, raczej to się już nie zmieni
Jak to? Dziś panowie komentatorzy mówili że jest jasnym punktem Skry, że się rozwija i w ogóle oh i ah :D
Ostatnio zmieniony 14 mar 2019, o 22:13 przez mmb, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
skrowiec
Posty: 965
Rejestracja: 15 kwie 2016, o 21:56
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Liga Mistrzów 2018/2019

Post autor: skrowiec »

Można gdzieś znaleźć w internecie cały mecz?
J-F CHAMPOLLION
Posty: 58
Rejestracja: 21 sty 2019, o 16:00
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2018/2019

Post autor: J-F CHAMPOLLION »

Perugia w samym 4 secie 10 punktowych bloków :o
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2686
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Liga Mistrzów 2018/2019

Post autor: Simao »

dedede pisze:
Simao pisze:Trzeba postulować, aby np. ogólnodostępny TVP Sport wykupił prawa przynajmniej do LM, w telewizji publicznej brakuje siatkówki na najwyższym poziomie, to jedna z najpopularniejszych dyscyplin w Polsce. Może ktoś zapytać po co, aby była ta różnorodność medialna, nie wszystkie prawa do transmisji skupione chociażby tak jak w ostatnich latach w rekach Polsatu. Obecnie w studiu Kacper Piechocki. Szczerze to te studia w Canal+ Sport są bardziej profesjonalne i merytoryczne niż w kanałach polsatowskich, to moje subiektywne zdanie.
Teraz wszystkie rozgrywki reprezentacyjne będą w TVP...
Rzeczywiście, to prawda, odnośnie siatkarskiej LM to znacznie lepiej było odnośnie dostępności w sieci, gdy były transmisje w Polsacie.
dedede
Posty: 507
Rejestracja: 19 maja 2017, o 13:46
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2018/2019

Post autor: dedede »

kibic_siatki pisze:Skra ten mecz wygrała ( i to za 3 pkt) dzięki temu, że grała tak jak rok temu u siebie w Bełchatowie, a nie nie na obcej hali w Łodzi. Kiedy zespół miał szanse przejść ten etap rozgrywek w LM, to Prezes ze względów finansowych rezygnował z własnego obiektu i względy sportowe miały niższy priorytet. Teraz nawet jak przejdą Zenit, to szanse na końcowy sukces są niewielkie.
Z całego zespołu najbardziej wyróżniłbym Łomacza: przy nie najlepszym przyjęciu maksymalną ilość piłek kierował do środkowych, potem do Persa (jak już się nie dało), Katicia, ostatnią opcją był atakujący... Wbrew pozorom to było dobre rozwiązanie, bo po przeciwnej stronie prawie połowę piłek dostał atakujący, który miał dobrą skuteczność, ale to nie wystarczyło.
Dobrze jako formacja zagrali przyjmujący (poza 2 setem): oprócz stabilnego przyjęcia, dostali ponad 40 piłek do ataku i dużo skończyli. Szalpuk w tym momencie źle się w zespole bilansuje, ponieważ jego obecność pogarsza przyjęcie, które i tak jest na limicie. Katić dużo lepiej przyjmuje, atak ma tylko trochę gorszy i jego obecność jest wskazana. Środkowi kolejny raz zagrali na dobrym poziomie, skuteczność Kłosa spadła, ale nadrabiał zagrywką i blokiem. Wlazły zagrał dobrze na zagrywce, bloku, obronie, a atak ma od dawna słaby. Ta jego słabość ma też plusy, bo rozkład całego zespołu jest bardziej równomierny. Na koniec Piechocki: przyjęcie niestety ma słabe, raczej to się już nie zmieni, za to dobrze broni.
Jak można ocenić grę Zenitu: bazowanie głównie na 1 zawodniku w ataku ma słabe strony: można go zajeździć co stało się dzisiaj w 4 secie. Siwożelez postraszył Skrę na zagrywce, ale w ataku przez 4 sety dostał tylko 8 piłek (!) U siebie na hali będą dużo mocniejsi.
W rewanżu obecność Teppana na Boisku może być niezbędna, niestety możliwości poprawy przyjęcia nie ma. Duża szansa na wygranie dwumeczu jest. :)
100% zgoda własna hala może czynić cuda zwłaszcza na zagrywce. W tamtym sezonie jak grali z Lube na Atlas Arenie to w pięciosetówce mieli chyba tylko 5 asów, gdzie na boisku byli Lisinac, Wlazły, Ebadipour, Bednorz..jestem pewien że w Bełchatowie mieliby tych asów więcej a wtedy nie wiadomo jakby się mecz skończył..zresztą w tym sezonie to dokładnie widać jak własne ściany pomagają i stąd takie wyniki zaskakujące zwłaszcza Chaumont u siebie jest potężne
dyletant
Posty: 5075
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2018/2019

Post autor: dyletant »

Świat się kończy, Lanza najlepszym zawodnikiem Perugii, a Leon psuje 11 zagrywek nie punktując. W tamtym roku Chaumont też odpadł po wyrównanym meczu z Trentino i tu będzie podobnie. Tym nie mniej jednak słowa uznania dla drużyn skazanych na pożarcie.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
witalis99
Posty: 143
Rejestracja: 17 gru 2017, o 14:27
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Liga Mistrzów 2018/2019

Post autor: witalis99 »

dyletant pisze:Świat się kończy, Lanza najlepszym zawodnikiem Perugii, a Leon psuje 11 zagrywek nie punktując. W tamtym roku Chaumont też odpadł po wyrównanym meczu z Trentino i tu będzie podobnie. Tym nie mniej jednak słowa uznania dla drużyn skazanych na pożarcie.
Świetne były wszystkie pierwsze mecze ćwierćfinałowe. Faworyci co prawda powygrywali, ale nie bez kłopotów. Rewanże już chyba nie będą takie wyrównane niestety :/
Maniac`18
Posty: 97
Rejestracja: 3 lut 2019, o 18:04
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2018/2019

Post autor: Maniac`18 »

skrowiec pisze:
Maniac`18 pisze:Jak Zenit to przegra to będzie śmiesznie.
Te puste miejsca na trybunach podsumowują wszystko.
Lubie wspominać tego typu posty....

P.S gdzie widziałeś puste trybuny?? chyba tylko kilka krzesełek które ktoś wykupił ale z jakiegoś powodu nie pojawił się na meczu
A ja lubię czytać takie komentarze.
Nie jestem przekonany że to był wysoki poziom meczu. Na dobrym poziomie to zagrali gracze(z obu drużyn), których można na palcach jednej ręki policzyć(Katić, Kochanowski, Łomacz, Ebadipour, Grozer). I moim zdaniem zakłamuje ogólny obraz meczu ostatni set, w dobrym stylu zagrany przez Bełchatów.

A teraz spójrz po którym secie napisałem: "Jak Zenit to przegra to będzie śmiesznie."
Jest w tym momencie mi do śmiechu, ponieważ w meczach 1/4 finału wszyscy faworyci mieli problemy lekceważąc przeciwników. Zenit SP zagrał na prawdę słabo nie wygrywając ze skrą i ciężko temu zaprzeczyć, a że to skra wygrała to moim zdaniem duża zasługa rozgrywającego i przyjmujących.

Co do trybun- a gdzie Ty widzisz żebym napisał "puste trybuny". Pisząc tak mocno manipulujesz faktami co do mojej wypowiedzi. I tak to moim zdaniem nie zmienia faktu, że puste miejsca na trybunach były, co w LM skrze bardzo rzadko się w Bełchatowie zdarzało, zwłaszcza w PO. Trzeba było wręcz wyjeżdżać do Łodzi i tam można było zapełnić trybuny. Mecz we własnej hali był jednak atutem, co nie zmienia faktu, że gdyby było wystarczająco dużo chętnych to prezes przepchną by opcję z meczem w Atlas Arenie.

P.S.
Swoją drogą "kilka" to widać pojęcie względne, bo do kilku ja liczę na palcach jednej ręki, a dla Ciebie to liczba ponad 200.
Awatar użytkownika
skrowiec
Posty: 965
Rejestracja: 15 kwie 2016, o 21:56
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Liga Mistrzów 2018/2019

Post autor: skrowiec »

Maniac`18 pisze:
skrowiec pisze:
Maniac`18 pisze:Jak Zenit to przegra to będzie śmiesznie.
Te puste miejsca na trybunach podsumowują wszystko.
Lubie wspominać tego typu posty....

P.S gdzie widziałeś puste trybuny?? chyba tylko kilka krzesełek które ktoś wykupił ale z jakiegoś powodu nie pojawił się na meczu
A ja lubię czytać takie komentarze.
Nie jestem przekonany że to był wysoki poziom meczu. Na dobrym poziomie to zagrali gracze(z obu drużyn), których można na palcach jednej ręki policzyć(Katić, Kochanowski, Łomacz, Ebadipour, Grozer). I moim zdaniem zakłamuje ogólny obraz meczu ostatni set, w dobrym stylu zagrany przez Bełchatów.

A teraz spójrz po którym secie napisałem: "Jak Zenit to przegra to będzie śmiesznie."
Jest w tym momencie mi do śmiechu, ponieważ w meczach 1/4 finału wszyscy faworyci mieli problemy lekceważąc przeciwników. Zenit SP zagrał na prawdę słabo nie wygrywając ze skrą i ciężko temu zaprzeczyć, a że to skra wygrała to moim zdaniem duża zasługa rozgrywającego i przyjmujących.

Co do trybun- a gdzie Ty widzisz żebym napisał "puste trybuny". Pisząc tak mocno manipulujesz faktami co do mojej wypowiedzi. I tak to moim zdaniem nie zmienia faktu, że puste miejsca na trybunach były, co w LM skrze bardzo rzadko się w Bełchatowie zdarzało, zwłaszcza w PO. Trzeba było wręcz wyjeżdżać do Łodzi i tam można było zapełnić trybuny. Mecz we własnej hali był jednak atutem, co nie zmienia faktu, że gdyby było wystarczająco dużo chętnych to prezes przepchną by opcję z meczem w Atlas Arenie.

P.S.
Swoją drogą "kilka" to widać pojęcie względne, bo do kilku ja liczę na palcach jednej ręki, a dla Ciebie to liczba ponad 200.
Po pierwsze to nie ma znaczenia kiedy napisałeś że ""będzie śmiesznie jak Zenit to przegra" tylko znaczenie ma że to napisałeś...
Po drugie... pisząc o tym że puste miejsca na trybunach mówią wszystko - również wszystko, mówi co miałeś na myśli... - tłumaczyć nie trzeba.
Po trzecie pisząc 200... obalasz tłumaczenie tego co wyżej.... Poza tym, jak naliczysz 50 wolnych miejsc to będzie świat !, nie zwracając uwagi na początki setów gdzie jak na każdym meczu kibice nie zdążyli wrócić z papierosa lub WC. Byłem widziałem i wiem co mówie i inni co byli z pewnością się ze mną zgodzą.
Po czwarte (ostatnie) nie oceniaj mnie i innych do ilu kto umie liczyć bo jeszcze sam się przeliczysz. :D
Pozdrawiam i życzę miłego weekendu.
Maniac`18
Posty: 97
Rejestracja: 3 lut 2019, o 18:04
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2018/2019

Post autor: Maniac`18 »

skrowiec pisze:Po pierwsze to nie ma znaczenia kiedy napisałeś że ""będzie śmiesznie jak Zenit to przegra" tylko znaczenie ma że to napisałeś...
Po drugie... pisząc o tym że puste miejsca na trybunach mówią wszystko - również wszystko, mówi co miałeś na myśli... - tłumaczyć nie trzeba.
Po trzecie pisząc 200... obalasz tłumaczenie tego co wyżej.... Poza tym, jak naliczysz 50 wolnych miejsc to będzie świat !, nie zwracając uwagi na początki setów gdzie jak na każdym meczu kibice nie zdążyli wrócić z papierosa lub WC. Byłem widziałem i wiem co mówie i inni co byli z pewnością się ze mną zgodzą.
Po czwarte (ostatnie) nie oceniaj mnie i innych do ilu kto umie liczyć bo jeszcze sam się przeliczysz. :D
Pozdrawiam i życzę miłego weekendu.
Wydaje mi się, że piszemy coś pod wpływem jakiś faktów, spostrzeżeń i wyciągniętych wniosków, także ma to znaczenie kiedy i dlaczego to napisałem. Nie chcę odnosić się do pozostałych Twoich spostrzeżeń, ponieważ wytłumaczyłem o co mi chodziło w powyższym poście. To jak to zinterpretowałeś, to Twoja sprawa, tak jak ja zinterpretowałem twój pierwszy komentarz napisany w drwiącym tonie, dlatego też moja odpowiedzieć po post scriptum była w tym samym tonie.

Ja mam swoje zdanie którego nie zmienię, a Ty masz swoje i ja to szanuje.
Również pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2018/2019

Post autor: Skrzypek »

Maniac`18 pisze: Co do trybun- a gdzie Ty widzisz żebym napisał "puste trybuny". Pisząc tak mocno manipulujesz faktami co do mojej wypowiedzi. I tak to moim zdaniem nie zmienia faktu, że puste miejsca na trybunach były, co w LM skrze bardzo rzadko się w Bełchatowie zdarzało, zwłaszcza w PO. Trzeba było wręcz wyjeżdżać do Łodzi i tam można było zapełnić trybuny. Mecz we własnej hali był jednak atutem, co nie zmienia faktu, że gdyby było wystarczająco dużo chętnych to prezes przepchną by opcję z meczem w Atlas Arenie.
W tym roku Skra także miała grać play-off w Łodzi, ale Atlas Arena była niedostępna. Ba, tuż po losowaniu w terminarzu na stronie CEV pojawiła się informacja, że mecz z Zenitem będzie w Łodzi. ;)
GolMar
Posty: 623
Rejestracja: 19 lip 2011, o 18:08
Płeć: K

Re: Liga Mistrzów 2018/2019

Post autor: GolMar »

Trefl wygrywa z Zenitem 1:0. Właściwie cały set na prowadzeniu zespołu z Gdańska. Jeszcze dwa!
Michal5
Posty: 1775
Rejestracja: 7 gru 2014, o 18:20
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2018/2019

Post autor: Michal5 »

Ma ktoś link?
kinagyo
Posty: 751
Rejestracja: 27 sty 2015, o 21:06
Płeć: K

Re: Liga Mistrzów 2018/2019

Post autor: kinagyo »

Michal5 pisze:Ma ktoś link?
tak, proszę
http://assia.tv/live2/online-football/?lang=ru

o ile nie przeszkadza komentarz w j. rosyjskim
tu w j. polskim
http://www.maniak.tv/kanal-4
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2018/2019

Post autor: Aranger »

Totalnie bezproduktywny Mijailovic, spróbowałbym przynajmniej do końca tego seta Jakubiszaka.
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2018/2019

Post autor: Szampon093 »

Co sie dzieje w tym Kazaniu. Chcialoby sie obejrzec tak wielka sensacje, jednak gdzies to siedzi, ze Rosjanie ponownie wlacza 6 bieg..
kuchcik77
Posty: 2338
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2018/2019

Post autor: kuchcik77 »

kolejny horror z cyklu grali jak nigdy a przegrali i zasłużyli na ogromne brawa i uznanie?
dyletant
Posty: 5075
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2018/2019

Post autor: dyletant »

Co gra dziś Trefl to nie mam pytań, zwłaszcza świetnie gra 2 Niemców
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
ciacho23
Posty: 951
Rejestracja: 2 sie 2012, o 23:09
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2018/2019

Post autor: ciacho23 »

Ale jaja...
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2018/2019

Post autor: Lucarelli »

Zenit z Ngapethem jest o dwie klasy słabszy niż Zenit z Leonem.
dyletant
Posty: 5075
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2018/2019

Post autor: dyletant »

https://www.cev.eu/Competition-Area/Mat ... x?ID=32065
Ale Muzaj złapał formę, może też lepiej gra mu się z Kozłowskim?
Nie ma póki co Ngpetha
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
knightrider
Posty: 926
Rejestracja: 15 sie 2017, o 14:35
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2018/2019

Post autor: knightrider »

Niezależnie od wyniku wielkie brawa dla Anastasiego i zespołu. Wielka szkoda że klub nie może znaleźć sponsora..
Riad69
Posty: 493
Rejestracja: 2 paź 2010, o 21:33
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2018/2019

Post autor: Riad69 »

Muzaj dzisiaj ostoja spokoju. Cieszę się wiedząc jakie kłopoty z nerwami miał ten chłopak.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Europa - Liga Mistrzów”