[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby Grammatik » 25 Mar 2019, o 17:21

I LIGA :
7.03 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Impacto LKS Chałupki 3:0
29.03 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
26.00 wtorek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:1
27.03 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
26.03 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
25.03 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : INK-OGNITO 3:1

II LIGA:
25.03 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : GAPa Rybnik 2:3
25.03 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Floorsky Pawłowice 0:3
26.03 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : AKS Marklowice 3:0
26.03 wtorek 18.30 Albion Team : GAPa Rybnik 3:2
26.03 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Top Ten Rybnik 3:2
28.03 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 3:0
29.03 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
Grammatik
 
Posts: 33
Joined: 25 Sep 2018, o 11:27
Płeć: M


Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby knysza » 25 Mar 2019, o 18:35

I LIGA :
7.03 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Impacto LKS Chałupki 3:0
29.03 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
26.00 wtorek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 2:3
27.03 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
26.03 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
25.03 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : INK-OGNITO 3:2

II LIGA:
25.03 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : GAPa Rybnik 3:1
25.03 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Floorsky Pawłowice 1:3
26.03 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : AKS Marklowice 3:0
26.03 wtorek 18.30 Albion Team : GAPa Rybnik 3:1
26.03 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Top Ten Rybnik 1:3
28.03 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 3:0
29.03 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
knysza
 
Posts: 66
Joined: 22 Sep 2017, o 10:19
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby dancio » 25 Mar 2019, o 19:14

I LIGA :
7.03 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Impacto LKS Chałupki 3:0
29.03 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
26.00 wtorek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:1
27.03 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
26.03 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
25.03 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : INK-OGNITO 3:1

II LIGA:
25.03 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : GAPa Rybnik 3:0
25.03 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Floorsky Pawłowice 0:3
26.03 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : AKS Marklowice 3:0
26.03 wtorek 18.30 Albion Team : GAPa Rybnik 3:0
26.03 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Top Ten Rybnik 3:2
28.03 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 3:0
29.03 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
Albion Team
dancio
 
Posts: 191
Joined: 22 Sep 2012, o 12:13
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby amator85 » 25 Mar 2019, o 19:43

Ave !!!

PIERWSZA RUNDA PLAY-OFF, TERMIN I

LIGA I
27.03 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Impacto LKS Chałupki 3 : 0
29.03 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 1
26.00 wtorek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3 : 1
27.03 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 1 : 3
26.03 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
25.03 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : INK-OGNITO 3 : 0


TERMIN XXIII

LIGA II
25.03 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : GAPa Rybnik 3 : 0
25.03 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Floorsky Pawłowice 0 : 3
26.03 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : AKS Marklowice 3 : 0
26.03 wtorek 18.30 Albion Team : GAPa Rybnik 3 : 0
26.03 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Top Ten Rybnik 1 : 3
28.03 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 3 : 1
29.03 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0 : 3
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby Swierq » 26 Mar 2019, o 16:20

I LIGA :
7.03 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Impacto LKS Chałupki 3:0
29.03 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
26.00 wtorek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 2:3
27.03 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
26.03 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
25.03 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : INK-OGNITO 2:3

II LIGA:

25.03 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Floorsky Pawłowice 1:3
26.03 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : AKS Marklowice 3:0
26.03 wtorek 18.30 Albion Team : GAPa Rybnik 3:0
26.03 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Top Ten Rybnik 1:3
28.03 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 3:0
29.03 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Swierq
 
Posts: 168
Joined: 16 Sep 2013, o 10:00
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby amator85 » 29 Mar 2019, o 14:54

Ave !!!

Poniżej zamieszczam poprawione tabele bo znalazłem 3 błędy. Jak widzicie to inaczej to mnie poprawcie :)
Wstawiam też następną kolejkę (nie mylić z "stawiam" :D ). Wyniki będą po weekendzie bo mam wyjazd.


WYNIKI TERMINU XXI

1. rafcio............................23(6) !
2. ursinio...........................21(5)
3. Grammatik......................20(5)
4. amator85........................17(3)
4. dancio...........................19(4) !
6. jacek17..........................16(3)
7. maly olo.........................14(3)
8. knysza...........................15(3) !
8. Vivson............................13(2)
10. Swierq..........................11(2)


KLASYFIKACJA PO XXI TERMINIE

1. dancio...........................478(114) !
2. knysza...........................459(112) !
3. jacek17.........................452(114)
4. maly olo.........................444(112)
5. Grammatik......................431(105)
6. rafcio............................430(100) +1 !
7. Swierq...........................419(100) -1
8. amator85........................381(91)
9. Vivson............................368(91)
10. ursinio..........................311(80) +1
11. BosSs...........................309(74) -1
12. jumbo...........................184(47)
13. PiotrekJ.........................182(43)
14. artista...........................151(38)
15. Lukasz_Odnova..................53(12)



TERMIN XXIII

LIGA II
25.03 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : GAPa Rybnik
25.03 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Floorsky Pawłowice
26.03 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : AKS Marklowice
26.03 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Top Ten Rybnik
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby jacek17 » 1 Apr 2019, o 10:49

I LIGA
5.04 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
4.04 czwartek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice II 1:3
4.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 1:3
2.04 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:0
4.04 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
4.04 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Orton Flex-Pawłowice 3:1

II LIGA
1.04 poniedziałek 19.15 Top Ten Rybnik : Jedynka Jankowice III 0:3
2.04 wtorek 18.30 Albion Team : Strzelec Gorzyczki 3:0
2.04 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Volley Pszów 3:1
2.04 wtorek 19.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Beer Team Rybnik 3:0
2.04 wtorek 20.30 Fundacja SET-MIX : Jedynka Jankowice III 1:3
4.04 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Beer Team Rybnik 3:2
4.04 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
5.04 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1:3
5.04 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Floorsky Pawłowice 1:3
jacek17
 
Posts: 65
Joined: 21 Sep 2017, o 11:03
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby amator85 » 1 Apr 2019, o 11:45

II LIGA
1.04 poniedziałek 19.15 Top Ten Rybnik : Jedynka Jankowice III 1 : 3
2.04 wtorek 18.30 Albion Team : Strzelec Gorzyczki 3 : 1
2.04 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Volley Pszów 3 : 1
2.04 wtorek 19.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Beer Team Rybnik 3 : 0
2.04 wtorek 20.30 Fundacja SET-MIX : Jedynka Jankowice III 1 : 3
4.04 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Beer Team Rybnik 3 : 0
4.04 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0 : 3
5.04 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1 : 3
5.04 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Floorsky Pawłowice 1 : 3
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby rafcio » 1 Apr 2019, o 11:52

I LIGA
5.04 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
4.04 czwartek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice II 1:3
4.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 1:3
2.04 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:1
4.04 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
4.04 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Orton Flex-Pawłowice 1:3

II LIGA
1.04 poniedziałek 19.15 Top Ten Rybnik : Jedynka Jankowice III 0:3
2.04 wtorek 18.30 Albion Team : Strzelec Gorzyczki 3:1
2.04 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Volley Pszów 3:1
2.04 wtorek 19.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Beer Team Rybnik 3:0
2.04 wtorek 20.30 Fundacja SET-MIX : Jedynka Jankowice III 2:3
4.04 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Beer Team Rybnik 3:2
4.04 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
5.04 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:1
5.04 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Floorsky Pawłowice 1:3
rafcio
 
Posts: 99
Joined: 5 Jun 2015, o 18:46
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby Grammatik » 1 Apr 2019, o 12:45

I LIGA
5.04 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
4.04 czwartek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice II 1:3
4.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 2:3
2.04 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:0
4.04 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
4.04 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Orton Flex-Pawłowice 2:3

II LIGA
1.04 poniedziałek 19.15 Top Ten Rybnik : Jedynka Jankowice III 0:3
2.04 wtorek 18.30 Albion Team : Strzelec Gorzyczki 3:0
2.04 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Volley Pszów 3:2
2.04 wtorek 19.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Beer Team Rybnik 3:0
2.04 wtorek 20.30 Fundacja SET-MIX : Jedynka Jankowice III 1:3
4.04 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Beer Team Rybnik 3:1
4.04 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 1:3
5.04 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:2
5.04 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Floorsky Pawłowice 1:3
Grammatik
 
Posts: 33
Joined: 25 Sep 2018, o 11:27
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby knysza » 1 Apr 2019, o 17:06

I LIGA
5.04 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
4.04 czwartek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice II 1:3
4.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 0:3
2.04 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:1
4.04 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
4.04 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Orton Flex-Pawłowice 3:2

II LIGA
1.04 poniedziałek 19.15 Top Ten Rybnik : Jedynka Jankowice III 0:3
2.04 wtorek 18.30 Albion Team : Strzelec Gorzyczki 3:1
2.04 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Volley Pszów 3:1
2.04 wtorek 19.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Beer Team Rybnik 3:0
2.04 wtorek 20.30 Fundacja SET-MIX : Jedynka Jankowice III 0:3
4.04 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Beer Team Rybnik 1:3
4.04 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
5.04 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1:3
5.04 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Floorsky Pawłowice 1:3
knysza
 
Posts: 66
Joined: 22 Sep 2017, o 10:19
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby dancio » 1 Apr 2019, o 17:17

I LIGA
5.04 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
4.04 czwartek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice II 1:3
4.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 1:3
2.04 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:0
4.04 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
4.04 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Orton Flex-Pawłowice 1:3

II LIGA
1.04 poniedziałek 19.15 Top Ten Rybnik : Jedynka Jankowice III 0:3
2.04 wtorek 18.30 Albion Team : Strzelec Gorzyczki 3:0
2.04 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Volley Pszów 3:1
2.04 wtorek 19.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Beer Team Rybnik 3:0
2.04 wtorek 20.30 Fundacja SET-MIX : Jedynka Jankowice III 1:3
4.04 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Beer Team Rybnik 1:3
4.04 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
5.04 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1:3
5.04 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Floorsky Pawłowice 1:3
Albion Team
dancio
 
Posts: 191
Joined: 22 Sep 2012, o 12:13
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby maly olo » 1 Apr 2019, o 17:29

I LIGA
5.04 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
4.04 czwartek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice II 3:1
4.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 0:3
2.04 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:0
4.04 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
4.04 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Orton Flex-Pawłowice 1:3

II LIGA
1.04 poniedziałek 19.15 Top Ten Rybnik : Jedynka Jankowice III 0:3
2.04 wtorek 18.30 Albion Team : Strzelec Gorzyczki 1:3
2.04 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Volley Pszów 3:2
2.04 wtorek 19.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Beer Team Rybnik 3:0
2.04 wtorek 20.30 Fundacja SET-MIX : Jedynka Jankowice III 2:3
4.04 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Beer Team Rybnik 1:3
4.04 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
5.04 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:1
5.04 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Floorsky Pawłowice 1:3
maly olo
 
Posts: 97
Joined: 1 Feb 2013, o 21:51
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby amator85 » 1 Apr 2019, o 18:09

I LIGA
2.04 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3 : 0
4.04 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Orton Flex-Pawłowice 3 : 2
4.04 czwartek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice II 1 : 3
4.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3 : 1
4.04 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : NORD Świerklany RO-JO Team 0 : 3
5.04 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3

II LIGA
1.04 poniedziałek 19.15 Top Ten Rybnik : Jedynka Jankowice III 1 : 3
2.04 wtorek 18.30 Albion Team : Strzelec Gorzyczki 3 : 1
2.04 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Volley Pszów 3 : 1
2.04 wtorek 19.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Beer Team Rybnik 3 : 0
2.04 wtorek 20.30 Fundacja SET-MIX : Jedynka Jankowice III 1 : 3
4.04 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Beer Team Rybnik 3 : 0
4.04 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0 : 3
5.04 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1 : 3
5.04 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Floorsky Pawłowice 1 : 3
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby Vivson » 2 Apr 2019, o 09:21

I LIGA
2.04 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3 : 0
4.04 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Orton Flex-Pawłowice 3 : 2
4.04 czwartek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice II 1 : 3
4.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 2: 3
4.04 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : NORD Świerklany RO-JO Team 0 : 3
5.04 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3

II LIGA
1.04 poniedziałek 19.15 Top Ten Rybnik : Jedynka Jankowice III
2.04 wtorek 18.30 Albion Team : Strzelec Gorzyczki 3 : 1
2.04 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Volley Pszów 2: 3
2.04 wtorek 19.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Beer Team Rybnik 3 : 0
2.04 wtorek 20.30 Fundacja SET-MIX : Jedynka Jankowice III 1 : 3
4.04 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Beer Team Rybnik 3 : 2
4.04 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0 : 3
5.04 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1 : 3
5.04 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Floorsky Pawłowice 2: 3
Vivson
 
Posts: 36
Joined: 17 Dec 2017, o 16:28
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby rafcio » 2 Apr 2019, o 13:24

W związku z presją drużyny jaka wytworzyła się na mnie po niekorzystnym typowaniu chciałbym zmienić typ dzisiejszego meczu:
2.04 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 0:3
rafcio
 
Posts: 99
Joined: 5 Jun 2015, o 18:46
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby amator85 » 6 Apr 2019, o 23:05

Ave !!!

Dzięki za wyrozumiałość, już nadrabiam zaległości.

rafcio- nawet zmiana typu pod naciskiem kolegów nie przeszkodziła Ci w odnotowaniu dubletu ;)

Sprawdzajcie czy nie robię błędów bo koniec sezonu się zbliża i może mnie zgubić rutyna.. dostałem cynk na prive, że jest jeszcze jeden błąd- sprawdziłem i poprawiam chociaż na tą chwilę status quo zostanie utrzymany.

WYNIKI TERMINU XXIII

1. rafcio............................22(6)
2. amator85........................21(6)
3. dancio...........................20(5)
4. ursinio...........................19(5)
5. jacek17..........................16(4)
6. Vivson............................15(4)
7. Grammatik......................15(3)
7. maly olo.........................15(3)
9. knysza...........................14(3)
10. Swierq..........................12(3)


WYNIKI TERMINU XXIV

1. rafcio............................23(6)
2. dancio...........................22(6)
2. jacek17..........................22(6)
4. Grammatik......................22(5)
5. maly olo.........................21(5)
6. knysza...........................19(5)
7. amator85........................17(4)
8. Vivson............................16(4)


KLASYFIKACJA PO XXIII i XXIV TERMINIE

1. dancio...........................519(125) ! (-1pkt po moim błędzie obliczeniowym)
2. knysza...........................492(120)
3. jacek17.........................490(124)
4. maly olo.........................480(120)
5. rafcio............................475(112) +1
6. Grammatik......................468(113) -1
7. Swierq...........................431(103)
8. amator85........................419(101)
9. Vivson............................399(99)
10. ursinio..........................330(85)
11. BosSs............................309(74)
12. jumbo...........................184(47)
13. PiotrekJ.........................182(43)
14. artista...........................151(38)
15. Lukasz_Odnova..................53(12)


PIERWSZA RUNDA PLAY-OFF, TERMIN III

LIGA I
8.04 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : INK-OGNITO
12.04 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski

LIGA II
8.04 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Albion Team
8.04 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Fundacja SET-MIX
8.04 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Top Ten Rybnik
9.04 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Victoria Pilchowice
9.04 wtorek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Albion Team
10.04 środa 20.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec
10.04 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : GAPa Rybnik
11.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Beer Team Rybnik
12.04 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : AKS Marklowice

pozDro
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby rafcio » 7 Apr 2019, o 08:09

LIGA I
8.04 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : INK-OGNITO 3:1
12.04 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1

LIGA II
8.04 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Albion Team 3:0
8.04 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Fundacja SET-MIX 0:3
8.04 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Top Ten Rybnik 1:3
9.04 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Victoria Pilchowice 3:0
9.04 wtorek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Albion Team 3:1
10.04 środa 20.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 1:3
10.04 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : GAPa Rybnik 3:2
11.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Beer Team Rybnik 3:1
12.04 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : AKS Marklowice 3:0
rafcio
 
Posts: 99
Joined: 5 Jun 2015, o 18:46
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby Grammatik » 8 Apr 2019, o 07:40

LIGA I
8.04 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : INK-OGNITO 3:1
12.04 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1

LIGA II
8.04 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Albion Team 3:0
8.04 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Fundacja SET-MIX 0:3
8.04 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Top Ten Rybnik 1:3
9.04 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Victoria Pilchowice 3:0
9.04 wtorek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Albion Team 3:1
10.04 środa 20.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
10.04 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : GAPa Rybnik 3:1
11.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Beer Team Rybnik 3:0
12.04 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : AKS Marklowice 3:1
Grammatik
 
Posts: 33
Joined: 25 Sep 2018, o 11:27
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby jacek17 » 8 Apr 2019, o 12:21

LIGA I
8.04 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : INK-OGNITO 3:1
12.04 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0

LIGA II
8.04 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Albion Team 3:0
8.04 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Fundacja SET-MIX 0:3
8.04 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Top Ten Rybnik 0:3
9.04 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Victoria Pilchowice 3:0
9.04 wtorek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Albion Team 3:1
10.04 środa 20.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
10.04 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : GAPa Rybnik 3:0
11.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Beer Team Rybnik 3:1
12.04 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : AKS Marklowice 3:0
jacek17
 
Posts: 65
Joined: 21 Sep 2017, o 11:03
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby dancio » 8 Apr 2019, o 13:20

LIGA I
8.04 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : INK-OGNITO 3:0
12.04 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1

LIGA II
8.04 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Albion Team 3:1
8.04 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Fundacja SET-MIX 1:3
8.04 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Top Ten Rybnik 1:3
9.04 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Victoria Pilchowice 3:0
9.04 wtorek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Albion Team 3:1
10.04 środa 20.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
10.04 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : GAPa Rybnik 3:0
11.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Beer Team Rybnik 3:0
12.04 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : AKS Marklowice 3:1
Albion Team
dancio
 
Posts: 191
Joined: 22 Sep 2012, o 12:13
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby knysza » 8 Apr 2019, o 15:07

LIGA I
8.04 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : INK-OGNITO 3:1
12.04 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1

LIGA II
8.04 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Albion Team 3:1
8.04 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Fundacja SET-MIX 0:3
8.04 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Top Ten Rybnik 0:3
9.04 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Victoria Pilchowice 3:0
9.04 wtorek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Albion Team 3:1
10.04 środa 20.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
10.04 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : GAPa Rybnik 3:0
11.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Beer Team Rybnik 3:1
12.04 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : AKS Marklowice 3:1
knysza
 
Posts: 66
Joined: 22 Sep 2017, o 10:19
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby amator85 » 10 Apr 2019, o 19:21

Ave !!!

PIERWSZA RUNDA PLAY-OFF, TERMIN III

LIGA I
8.04 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : INK-OGNITO -----
12.04 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 1

LIGA II
8.04 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Albion Team -----
8.04 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Fundacja SET-MIX -----
8.04 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Top Ten Rybnik -----
9.04 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Victoria Pilchowice -----
9.04 wtorek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Albion Team -----
10.04 środa 20.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec -----
10.04 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : GAPa Rybnik 3 : 0
11.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Beer Team Rybnik 3 : 0
12.04 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : AKS Marklowice 3 : 1
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby amator85 » 13 Apr 2019, o 20:03

Ave !!!

Po frekwencji w typerze widać jak co roku, że sezon dobiega powoli do końca.. Ale dzięki temu mam szansę w kolejnych kolejkach zajmować miejsca w pierwszej piątce :D

Jeżeli ktoś chce powalczyć ambitnie o jak najwyższe miejsce w końcowym układzie tabeli ale obawia się "naśladowców" to może wysyłać mi swoje typy na prive :)

No i zwróćcie uwagę, że przez strajk nauczycieli również nasza liga dostaje rykoszetem...
Przypominam, że walkowery nie liczą się w podsumowaniu !

WYNIKI TERMINU XXV

1. dancio...........................14(4)
1. jacek17..........................14(4)
1. knysza...........................14(4)
4. rafcio............................13(3)
5. Grammatik......................12(3)
6. amator85.........................7(2)


KLASYFIKACJA PO XXV TERMINIE

1. dancio...........................533(129)
2. knysza...........................506(124)
3. jacek17.........................504(128)
4. rafcio............................488(115) +1
5. Grammatik......................480(116) +1
5. maly olo.........................480(120) -1
7. Swierq...........................431(103)
8. amator85........................426(103)
9. Vivson............................399(99)
10. ursinio..........................330(85)
11. BosSs............................309(74)
12. jumbo...........................184(47)
13. PiotrekJ.........................182(43)
14. artista...........................151(38)
15. Lukasz_Odnova..................53(12)


DRUGA RUNDA PLAY-OFF, TERMIN I

LIGA I
16.04 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice
16.04 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik

LIGA II
15.04 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II
15.04 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Top Ten Rybnik
16.04 wtorek 18.30 Albion Team : Floorsky Pawłowice
16.04 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Jedynka Jankowice III
17.04 środa 19.30\ Jedynka Jankowice III : Victoria Pilchowice
18.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Albion Team
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby rafcio » 14 Apr 2019, o 19:23

LIGA I
16.04 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 3:1
16.04 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 1:3

LIGA II
15.04 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1:3
15.04 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Top Ten Rybnik 1:3
16.04 wtorek 18.30 Albion Team : Floorsky Pawłowice 3:2
16.04 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Jedynka Jankowice III 0:3
17.04 środa 19.30\ Jedynka Jankowice III : Victoria Pilchowice 3:0
18.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Albion Team 3:1
rafcio
 
Posts: 99
Joined: 5 Jun 2015, o 18:46
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby Grammatik » 15 Apr 2019, o 11:24

LIGA I
16.04 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 3:2
16.04 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:1

LIGA II
15.04 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0:3
15.04 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Top Ten Rybnik 1:3
16.04 wtorek 18.30 Albion Team : Floorsky Pawłowice 3:1
16.04 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Jedynka Jankowice III 1:3
17.04 środa 19.30\ Jedynka Jankowice III : Victoria Pilchowice 3:0
17.04 środa 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Floorsky Pawłowice 1:3 ,,,uzupełnienie o przełożony mecz
18.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Albion Team 3:0
Last edited by Grammatik on 16 Apr 2019, o 07:03, edited 1 time in total.
Grammatik
 
Posts: 33
Joined: 25 Sep 2018, o 11:27
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby jacek17 » 15 Apr 2019, o 12:23

LIGA I
16.04 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 3:1
16.04 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:1

LIGA II
15.04 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0:3
15.04 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Top Ten Rybnik 0:3
16.04 wtorek 18.30 Albion Team : Floorsky Pawłowice 3:1
16.04 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Jedynka Jankowice III 0:3
17.04 środa 19.30\ Jedynka Jankowice III : Victoria Pilchowice 3:0
18.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Albion Team 3:0
jacek17
 
Posts: 65
Joined: 21 Sep 2017, o 11:03
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby dancio » 15 Apr 2019, o 16:16

LIGA I
16.04 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 1:3
16.04 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:1

LIGA II
15.04 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1:3
15.04 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Top Ten Rybnik 0:3
16.04 wtorek 18.30 Albion Team : Floorsky Pawłowice 3:1
16.04 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Jedynka Jankowice III 1:3
17.04 środa 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Floorsky Pawłowice 1:3
17.04 środa 19.30 Jedynka Jankowice III : Victoria Pilchowice 3:0
18.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Albion Team 1:3
Albion Team
dancio
 
Posts: 191
Joined: 22 Sep 2012, o 12:13
Płeć: M

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby amator85 » 15 Apr 2019, o 18:44

DRUGA RUNDA PLAY-OFF, TERMIN I

LIGA I
16.04 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 1 : 3
16.04 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3 : 1

LIGA II
15.04 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0 : 3
15.04 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Top Ten Rybnik 0 : 3
16.04 wtorek 18.30 Albion Team : Floorsky Pawłowice 3 : 0
16.04 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Jedynka Jankowice III 0 : 3
17.04 środa 19.30\ Jedynka Jankowice III : Victoria Pilchowice 3 : 0
18.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Albion Team 1 : 3
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019

Postby knysza » 15 Apr 2019, o 20:21

LIGA I
16.04 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 0:3
16.04 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik 3:0

LIGA II
15.04 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II -:-
15.04 poniedziałek 20.30 Volley Pszów : Top Ten Rybnik -:-
16.04 wtorek 18.30 Albion Team : Floorsky Pawłowice 3:0
16.04 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Jedynka Jankowice III 0:3
17.04 środa 19.30 Jedynka Jankowice III : Victoria Pilchowice 3:0
18.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Albion Team 3:1
knysza
 
Posts: 66
Joined: 22 Sep 2017, o 10:19
Płeć: M

PreviousNext

Return to Siatkówka amatorska

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron