Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

boftek
Posty: 194
Rejestracja: 16 lut 2019, o 08:16
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: boftek »

VolleyFan10 pisze:Rossard odchodzi z Resovii ale ma zostać w Pluslidze.
Super informacja, chłopak o na prawdę dużym potencjale, tylko w Rzeszowie nie pokazał możliwości. Wiadomo coś do jakiego klubu jest przymierzany?
VolleyFan10
Posty: 418
Rejestracja: 10 kwie 2017, o 10:37
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: VolleyFan10 »

boftek pisze:
VolleyFan10 pisze:Rossard odchodzi z Resovii ale ma zostać w Pluslidze.
Super informacja, chłopak o na prawdę dużym potencjale, tylko w Rzeszowie nie pokazał możliwości. Wiadomo coś do jakiego klubu jest przymierzany?
Znalazłem tę informację na stronie bodajże "czassiatkowki". Niby informacja własna ale czy sie sprawdzi tego nie wiem. Ciężko wytypować chętnych na Francuza pewnie JW, Onico może ktoś jeszcze (Zawiercie, Radom ?) wszystko zależy od budżetu a że Plusliga ma być w przyszłym sezonie mocniejsza to nie zdziwmy się jak Rossard wyląduje właśnie w Radomiu. Oczywiście to są moje dywagacje z przymrużeniem oka ;)
Awatar użytkownika
kanap
Posty: 2300
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:02
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: kanap »

z twittera @mksbedzinsa
Zarząd naszego klubu sfinalizował kolejny transfer. Jak myślicie, kto wzmocni linię przyjęcia
Miszczu-xdd
Posty: 544
Rejestracja: 16 maja 2018, o 20:16
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Miszczu-xdd »

VolleyFan10 pisze:
boftek pisze:
VolleyFan10 pisze:Rossard odchodzi z Resovii ale ma zostać w Pluslidze.
Super informacja, chłopak o na prawdę dużym potencjale, tylko w Rzeszowie nie pokazał możliwości. Wiadomo coś do jakiego klubu jest przymierzany?
Znalazłem tę informację na stronie bodajże "czassiatkowki". Niby informacja własna ale czy sie sprawdzi tego nie wiem. Ciężko wytypować chętnych na Francuza pewnie JW, Onico może ktoś jeszcze (Zawiercie, Radom ?) wszystko zależy od budżetu a że Plusliga ma być w przyszłym sezonie mocniejsza to nie zdziwmy się jak Rossard wyląduje właśnie w Radomiu. Oczywiście to są moje dywagacje z przymrużeniem oka ;)
A ja wyjdę jeszcze dalej i powiem że okazję na rynku po nieudanym sezonie wykorzysta "ZŁOTOUSTY" Senior Piechocki i ściągnie Francuza do Bełchatowa, gdzie wraz z Persem będą tworzyć jak na Polskie warunki potężną parę przyjmujących..
Oczywiście to taki mój wymysł żeby rozbawić siebie i innych kibiców Belchatowskiej Skry, więc proszę traktować to z przymrużeniem oka ;)
VolleyFan10
Posty: 418
Rejestracja: 10 kwie 2017, o 10:37
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: VolleyFan10 »

kanap pisze:z twittera @mksbedzinsa
Zarząd naszego klubu sfinalizował kolejny transfer. Jak myślicie, kto wzmocni linię przyjęcia
Albo Sobański albo zagraniczny zawodnik.
Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Bartek O »

VolleyFan10 pisze:nie zdziwmy się jak Rossard wyląduje właśnie w Radomiu. Oczywiście to są moje dywagacje z przymrużeniem oka ;)
Ja również słyszałem nazwisko Rossarda w kontekście transferów Czarnych Radom. Obiło mi się o uszy, że nie dogadali się z Cebuljem i pojawił się temat Francuza, który podobno chce zostać w naszej PlusLidze. Może więc faktycznie coś jest na rzeczy?
Para Mika - Rossard na przyjęciu w Radomiu ;-) ? Gdyby to był Volleyball Manager, to ta dwójka dawałaby gwarancję walki o wysokie cele ;-). Ale tegoroczna forma, a przede wszystkim stan zdrowia Mateusza sprawiają, że jestem sceptycznie nastawiony do takiego rozwiązania. Wciąż mam nadzieję, że nie upadł temat Pawła Halaby.

Sprzeczne informacje natomiast docierają do mnie w sprawie środkowych. Nie tak dawno słyszałem, że Huber jest bardzo blisko pozostania w Radomiu. Teraz, że szanse na to są niewielkie. O Norberta bardzo mocno zabiega podobno Skra Bełchatów. Zastanawiam się tylko po co on tam pójdzie? Nie wiem czy na tym etapie jego kariery rywalizacja z Kubą Kochanowskim i Karolem Kłosem to rozwiązanie lepsze, niż pewne granie wyjściowym składzie radomskiej drużyny?
Awatar użytkownika
AZS OLSZTYN 1978
Posty: 527
Rejestracja: 6 lis 2015, o 13:35
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: AZS OLSZTYN 1978 »

Bartek O pisze:
VolleyFan10 pisze:nie zdziwmy się jak Rossard wyląduje właśnie w Radomiu. Oczywiście to są moje dywagacje z przymrużeniem oka ;)
Ja również słyszałem nazwisko Rossarda w kontekście transferów Czarnych Radom. Obiło mi się o uszy, że nie dogadali się z Cebuljem i pojawił się temat Francuza, który podobno chce zostać w naszej PlusLidze. Może więc faktycznie coś jest na rzeczy?
Para Mika - Rossard na przyjęciu w Radomiu ;-) ? Gdyby to był Volleyball Manager, to ta dwójka dawałaby gwarancję walki o wysokie cele ;-). Ale tegoroczna forma, a przede wszystkim stan zdrowia Mateusza sprawiają, że jestem sceptycznie nastawiony do takiego rozwiązania. Wciąż mam nadzieję, że nie upadł temat Pawła Halaby.

Sprzeczne informacje natomiast docierają do mnie w sprawie środkowych. Nie tak dawno słyszałem, że Huber jest bardzo blisko pozostania w Radomiu. Teraz, że szanse na to są niewielkie. O Norberta bardzo mocno zabiega podobno Skra Bełchatów. Zastanawiam się tylko po co on tam pójdzie? Nie wiem czy na tym etapie jego kariery rywalizacja z Kubą Kochanowskim i Karolem Kłosem to rozwiązanie lepsze, niż pewne granie wyjściowym składzie radomskiej drużyny?
Mika będzie grał w Olsztynie.
barti522
Posty: 1809
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: barti522 »

Czyli skrzydła Hadrava - Żaliński - Mika, nieźle jak na Olsztyn.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Nagor »

Bartek O pisze:O Norberta bardzo mocno zabiega podobno Skra Bełchatów. Zastanawiam się tylko po co on tam pójdzie? Nie wiem czy na tym etapie jego kariery rywalizacja z Kubą Kochanowskim i Karolem Kłosem to rozwiązanie lepsze, niż pewne granie wyjściowym składzie radomskiej drużyny?
Po pierwsze nie wiadomo jak to wygląda z tą rywalizacją, bo do tej pory w skrze nie było czegoś takiego jak rywalizacja. Grali ci co mieli grać, nie decydowały względy sportowe. A pytasz po co on tam pójdzie? Po to samo co w latach dominacji chodzili tam juniorzy - żeby zmarnować sezon na staniu w kwadracie.
barti522
Posty: 1809
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: barti522 »

Jeśli Gogol będzie patrzył na formę sportową, a nie nazwiska, to spokojnie przecież może wygryźć Kłosa i utworzyć duet środkowych z Kochanowskim.
reeman
Posty: 1997
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: reeman »

A prezes na to pozwoli?
Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Bartek O »

AZS OLSZTYN 1978 pisze: Mika będzie grał w Olsztynie.
To podobno wcale nie jest jeszcze przesądzone. Chyba, że masz lepszych informatorów / bardziej aktualne źródła od moich?
barti522 pisze:Czyli skrzydła Hadrava - Żaliński - Mika, nieźle jak na Olsztyn.
Nie zapominaj, że w Olsztynie został też Andringa. Gdyby nie podatność na kontuzje Holendra, a przede wszystkim Mateusza, to Olsztyn miałby na przyjęciu naprawdę bardzo poważny "kłopot bogactwa".
Nagor pisze:A pytasz po co on tam pójdzie? Po to samo co w latach dominacji chodzili tam juniorzy - żeby zmarnować sezon na staniu w kwadracie.
Wiem. To było pytanie retoryczne.
I tym większe byłoby moje zdziwienie, gdyby akurat Norbert poszedł tą drogą.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Nagor »

Bartek O pisze:Nie zapominaj, że w Olsztynie został też Andringa. Gdyby nie podatność na kontuzje Holendra, a przede wszystkim Mateusza, to Olsztyn miałby na przyjęciu naprawdę bardzo poważny "kłopot bogactwa".
Bardziej możliwym scenariuszem jest absencja obu tych panów niż ich dostępność.
barti522
Posty: 1809
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: barti522 »

Z katowickim klubem wiązani są także siatkarze zagraniczni, amerykański libero Dustin Watten i Norweg Andreas Takvam.

O Takvamie nie słyszałem do tej pory, czyli jednak on, a nie McDonnell w Katowicach?
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: drukjul »

barti522 pisze:Andreas Takvam.

O Takvamie nie słyszałem do tej pory, czyli jednak on, a nie McDonnell w Katowicach?
Przecież Norweg już grał nie tylko u nas w Pluslidze, ale nawet u Daszkiewicza tyle że w Kielcach z Bieńkiem w parze.
perykles
Posty: 263
Rejestracja: 14 maja 2016, o 18:58
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: perykles »

barti522 pisze:Z katowickim klubem wiązani są także siatkarze zagraniczni, amerykański libero Dustin Watten i Norweg Andreas Takvam.

O Takvamie nie słyszałem do tej pory, czyli jednak on, a nie McDonnell w Katowicach?
Nie słyszałem plotek o Norwegu w kontekście Gieksy ale skoro grał już w Kielcach u Daszkiewicza to pewnie niestety dużo większe szanse są na to że on przyjedzie a nie McDonnell.
VolleyFan10
Posty: 418
Rejestracja: 10 kwie 2017, o 10:37
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: VolleyFan10 »

Wszystko fajnie w tych Katowicach tylko ten rozgrywający.. Firlej to bardziej wystawiacz.

Katowice nieźle kombinują, zagraniczny środek Kohut/Takvam, Grobelny i libero Watten. W siódemce czterech stranieri ale na boisku trzech i wszystko się zgadza. Zresztą nie jest powiedziane, że Grobelny będzie szóstkowym graczem.

A tak wgl to zapowiada sie ciekawa 4 środkowych dodając do tego J. Nowakowskiego i Zniszczoła.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: drukjul »

perykles pisze:
Nie słyszałem plotek o Norwegu w kontekście Gieksy ale skoro grał już w Kielcach u Daszkiewicza to pewnie niestety dużo większe szanse są na to że on przyjedzie a nie McDonnell.
Pytanie jeszcze na jaką pozycję, bo w Friedrichshafen już przed poprzednim sezonem wiercił dziurę w brzuchu Vitalowi, aby przystawił go na skrzydło. Mimo że Vital się na to zgodził i w poru spotkaniach, także Ligi Mistrzów dał Norwegowi szansę pogrania na skrzydle na przyjęciu z atakiem nic z tego dobrego nie wyszło. Takvman jako przyjmujący przynajmniej w VfB u Heynena nie dawał sobie rady, a i jako środkowy ostatnio mocno obniżył loty.
barti522
Posty: 1809
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: barti522 »

drukjul pisze:
barti522 pisze:Andreas Takvam.

O Takvamie nie słyszałem do tej pory, czyli jednak on, a nie McDonnell w Katowicach?
Przecież Norweg już grał nie tylko u nas w Pluslidze, ale nawet u Daszkiewicza tyle że w Kielcach z Bieńkiem w parze.
Takvama znam doskonale, chodziło mi o to, że nie słyszałem nic o nim do tej pory w kontekście Katowic, uważam, że to byłoby solidne wzmocnienie, dobry gracz.
perykles
Posty: 263
Rejestracja: 14 maja 2016, o 18:58
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: perykles »

VolleyFan10 pisze:Wszystko fajnie w tych Katowicach tylko ten rozgrywający.. Firlej to bardziej wystawiacz.

Katowice nieźle kombinują, zagraniczny środek Kohut/Takvam, Grobelny i libero Watten. W siódemce czterech stranieri ale na boisku trzech i wszystko się zgadza. Zresztą nie jest powiedziane, że Grobelny będzie szóstkowym graczem.

Tego Firleja aż tak bym nie deprecjonował. W Belgii trochę się ograł, jego drużyna jest chyba w top4 ligi, a Komenda przechodząc do Gieksy ze słabutkich Kielc też nie był gwarantem niewiadomo jak wysokiego poziomu. Oczywiście mimo wszystko ja też wolałbym jakieś większe nazwisko w szczególności że jego zmiennikiem będzie mój ulubieniec Fijałek. A co do budowy drużyny w Katowicach to jak na początku krytykowałem poczynania władz (nadal kilka rzeczy mi się nie podoba) to plan na najbliższe lata przestawiony przez dyrektora sekcji jest całkiem ciekawy. W skrócie: zespół budowany na okres 3 lat, większość kontraktów 2+1, co roku zwiększany budżet, celem jest gra w PO, no i chyba najważniejsze stabilna sytuacja finansowa.

https://youtu.be/qgTcauxCv9o
Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Bartek O »

drukjul pisze:
Pytanie jeszcze na jaką pozycję, bo w Friedrichshafen już przed poprzednim sezonem wiercił dziurę w brzuchu Vitalowi, aby przystawił go na skrzydło. Mimo że Vital się na to zgodził i w poru spotkaniach, także Ligi Mistrzów dał Norwegowi szansę pogrania na skrzydle na przyjęciu z atakiem nic z tego dobrego nie wyszło. Takvman jako przyjmujący przynajmniej w VfB u Heynena nie dawał sobie rady, a i jako środkowy ostatnio mocno obniżył loty.
McDonnellowi jak zapewne pamiętasz również zdarzało się grywać na pozycji przyjmującego ;-).
Ale zdziwię się nieco, jeśli mając do wyboru tych dwóch bardzo wszechstronnych ( ;-) ) środkowych, w Katowicach postawią na Norwega.
VolleyFan10
Posty: 418
Rejestracja: 10 kwie 2017, o 10:37
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: VolleyFan10 »

Katowice mogłyby się postarać ściągnąć Kędzierskiego ale Firlej już chyba pewny.
HalaMadrid
Posty: 35
Rejestracja: 16 kwie 2018, o 00:20

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: HalaMadrid »

Kamil Maruszczyk w Lubinie
witalis99
Posty: 143
Rejestracja: 17 gru 2017, o 14:27
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: witalis99 »

HalaMadrid pisze:Kamil Maruszczyk w Lubinie
Bardzo rozsądny kierunek. Z Wrocka do Lubina, czyli w jednym województwie zostaje i pierwsza szóstka na wyciągnięcie ręki. Trzymam kciuki za tego chłopaka.
apiotrek
Posty: 19
Rejestracja: 2 mar 2015, o 16:55
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: apiotrek »

Ktoś wyżej pytał o Halabę w Radomiu - nie ma takiego tematu.
Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Bartek O »

apiotrek pisze:Ktoś wyżej pytał o Halabę w Radomiu - nie ma takiego tematu.
Między innymi ja ;-).
A skoro już tak brutalnie sprowadziłeś mnie na ziemię kategoryczną zapowiedzią, że Paweł w Radomiu nie zagra, to może masz jakieś informacje nt. przyjmujących, których w kolejnym sezonie można będzie oglądać w zespole Roberta Prygla?
pwpl97
Posty: 352
Rejestracja: 21 lut 2019, o 13:01

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: pwpl97 »

Masłowski dogadany z Czarnymi.
apiotrek
Posty: 19
Rejestracja: 2 mar 2015, o 16:55
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: apiotrek »

Tego niestety nie wiem, po prostu mam informację, że Paweł będzie grał w innym klubie niż Czarni ;)
barti522
Posty: 1809
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: barti522 »

pwpl97 pisze:Masłowski dogadany z Czarnymi.
Para Ruciak - Masłowski, czy Ruciak odchodzi?
TheDaniel
Posty: 98
Rejestracja: 22 maja 2017, o 20:57
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: TheDaniel »

Jakieś nowe informacje o Zawierciu? Temat Rossarda to wymysł, czy coś na rzeczy, szczególnie po informacji, jakoby miał zostać w Pluslidze?
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”