Transfery 19/20

Kali BBTS
Posty: 460
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:29
Płeć: M

Re: Transfery 19/20

Post autor: Kali BBTS »

Kali BBTS pisze:[post skasowany]
No tak, stary użytkownik pisze pierwszego posta od 11 lat i nie można tego skomentować.

Dodam zatem: w pełni się z Tobą zgadzam x-manie, że Buła jest spragniony gry i obok Pasińskiego może być szóstkowym graczem.
Naprzód małymi łyżeczkami :)
dezerter
Posty: 1266
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Transfery 19/20

Post autor: dezerter »

Kali BBTS pisze:
Kali BBTS pisze:[post skasowany]
No tak, stary użytkownik pisze pierwszego posta od 11 lat i nie można tego skomentować.

Dodam zatem: w pełni się z Tobą zgadzam x-manie, że Buła jest spragniony gry i obok Pasińskiego może być szóstkowym graczem.
Nie może, a będzie ;)
barti522
Posty: 1809
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Transfery 19/20

Post autor: barti522 »

mAiZkSe pisze:
barti522 pisze:Krzysiek/Kaczorowski - Szczurek/Matula - Długosz/Dobosz - Łapszyński/Bućko - Zajder/Mucha - Schamlewski/M'Baye - Czunkiewicz/Dembiec, jak z tym składem Nysa nie awansuje, to ja już nie wiem :) 3 solidne wzmocnienia z Norwida + atakujący z Plusligi.
Trzy solidne CO ?! :] :] :]

W zeszłym sezonie zrobiliście wzmocnienia, które pozwalały realnie wygrać ligę - a teraz to zwyczajny zaciąg 1ligowych przeciętniaków + grający zero-jedynkowo "atakujący z plusligi", którym nawet dół plusligi i jej beniaminek się nie zainteresował w obecnym okienku, co nie dziwi szczerze mówiąc - wszak 80% sezonu przestał w kwadracie nie potrafiąc wygrać rywalizacji z przeciętnym Butrynem
Jesli uważasz, że Krzysiek, czy Łapszyński to słabe wzmocnienia w 1 lidze, a Butryn jest przeciętny, to naprawdę współczuję. Nysa w tym zestawieniu wydaje się zdecydowanym faworytem ligi i ciężko będzie komukolwiek z rywali jej zagrozić. Skąd niby wiesz, że nie miał innych ofert, narazie to w Bydgoszczy np nie widać zbytnio lepszego atakującego, a lepiej chyba wygrać ligę w cuglach, być jej gwiazdą i wejść do Plusligi, niż przegrywać mecz za meczem, utrzymać się rzutem na taśmę lub ostatecznie z niej spaść.
Ostatnio zmieniony 28 maja 2019, o 22:52 przez barti522, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
mAiZkSe
Posty: 576
Rejestracja: 17 cze 2009, o 20:59
Płeć: M
Lokalizacja: Czę100chowa...

Re: Transfery 19/20

Post autor: mAiZkSe »

barti522 pisze:Nysa w tym zestawieniu wydaje się zdecydowanym faworytem ligi i ciężko będzie im zagrozić komukolwiek.
Napisałeś to tak "składnie", że wynika z tego że Nysa mimo iż na papierze jest faworytem, to nikomu nie zagrozi...

Butryn był i jest plusligowym przecietniakiem. To solidny rzemieślnik, ale nic poza tym,aczkolwiek na zespół z dołu tabeli odpowiedni. Nie powiedzialem o Krzyśku że jest przecietniakiem tylko że przestał sezon w kwadracie, przegrywając z w/w oraz że gra w trybie 0-1,wiec nie wiadomo czego się spodziewać po nim. Zaciag z Norwida - żadne wzmocnienia, zwykli solidni 1 ligowi gracze, rzemieślnicy, zadni wirtuoz, aczkolwiek można uznać ich za pierwszy szereg. Nie pompujcie sobie balonika, bo znowu za 11 miesięcy będziecie chlipać w rękaw, że 16 sezon na zapleczu, że grali jak nigdy, a wyszło jak zwykle czyli nakryli się nogami potykajac się o nie na ostatniej prostej. Nie mam nic do Nysy, ale się powtórzę- zespół Stali jest budowany ZLE jeśli chodzi o zarobki - w myśl zasady "czy się stoi czy się leży" - po co się mają uzerac o Plusligę skoro 9na10 z nich w niej nie zagra? Szczebel niżej mają bardzo wygodnie, więc po co sobie robić pod górkę na przyszłość i ryzykować utratę $$$ hojnie rzucanych Stalowcom z miejskiej kasy przez władze Nysy...Zatem nie dziwię się że Bartek nie wybrał Nyse - tu dobrze zarobi, mniej niż w pluslidze ale za to pogra jako "gwiazda". Swoją drogą ciekawa jest ta częstochowska obsesja w Stali, by wyciągać z obu klubów to co najlepsze...
Kiedyś wrócimy tam, gdzie nasze miejsce...
barti522
Posty: 1809
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Transfery 19/20

Post autor: barti522 »

mAiZkSe pisze:
barti522 pisze:Nysa w tym zestawieniu wydaje się zdecydowanym faworytem ligi i ciężko będzie komukolwiek z rywali jej zagrozić.
Nie pompujcie sobie balonika, bo znowu za 11 miesięcy będziecie chlipać w rękaw
Tylko, że ja nie jestem z Nysy, więc ciężko byłoby abym ten balonik pompował. :) Obiektywnie stwierdziłem po prostu, że mają świetny skład, jak na 1 ligę i są faworytem, czego ty nie potrafisz zaakceptować.
Awatar użytkownika
mAiZkSe
Posty: 576
Rejestracja: 17 cze 2009, o 20:59
Płeć: M
Lokalizacja: Czę100chowa...

Re: Transfery 19/20

Post autor: mAiZkSe »

barti522 pisze:
mAiZkSe pisze:
barti522 pisze:Nysa w tym zestawieniu wydaje się zdecydowanym faworytem ligi i ciężko będzie komukolwiek z rywali jej zagrozić.
Nie pompujcie sobie balonika, bo znowu za 11 miesięcy będziecie chlipać w rękaw
Tylko, że ja nie jestem z Nysy, więc ciężko byłoby abym ten balonik pompował. :) Obiektywnie stwierdziłem po prostu, że mają świetny skład, jak na 1 ligę i są faworytem, czego ty nie potrafisz zaakceptować.
O baloniku mówiłem ogólnie, nie ad personam. Nie neguję, że na papierze są faworytami. Tylko proponuję ostygnięcie, bo w zeszłym sezonie na papierze też byli faworytami, a skończyło się zaledwie v-ce majstrem.
Kiedyś wrócimy tam, gdzie nasze miejsce...
dezerter
Posty: 1266
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Transfery 19/20

Post autor: dezerter »

Tylko, że ja nie jestem z Nysy, więc ciężko byłoby abym ten balonik pompował. :) Obiektywnie stwierdziłem po prostu, że mają świetny skład, jak na 1 ligę i są faworytem, czego ty nie potrafisz zaakceptować.[/quote]

O baloniku mówiłem ogólnie, nie ad personam. Nie neguję, że na papierze są faworytami. Tylko proponuję ostygnięcie, bo w zeszłym sezonie na papierze też byli faworytami, a skończyło się zaledwie v-ce majstrem.[/quote]

Powtórzę do znudzenia. Plan powrotu do PlusLigi drużyny Stali, od samego początku, tj. od przyjścia trenera Stelmacha, był zakładany na dwa sezony.
Ale to nie ten dział droga administracjo. ;)
barti522
Posty: 1809
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Transfery 19/20

Post autor: barti522 »

mAiZkSe pisze:
O baloniku mówiłem ogólnie, nie ad personam. Nie neguję, że na papierze są faworytami. Tylko proponuję ostygnięcie, bo w zeszłym sezonie na papierze też byli faworytami, a skończyło się zaledwie v-ce majstrem.
Tylko jak widać wyciągneli wnioski i zbudowali jeszcze mocniejszy skład z dobrymi rezerwami na większości pozycji. Dla mnie taki Krzysiek powinien być solidnym wzmocnieniem w stosunku do Kaczorowskiego, jeśli chodzi o 1 atakującego.
majdzonez1
Posty: 1
Rejestracja: 30 maja 2019, o 13:26
Płeć: M

Re: Transfery 19/20

Post autor: majdzonez1 »

W Siedlcach trenerem Michał Grabda.
Z obecnego składu nikt nie zostaje nikt.
Damian Dobosz-Nysa
Patryk Łaba-Kraków
Bartosz Kowalczyk-Jaworzno
Krzysztof Gibek-Wrocław
Krzysztof Antosik-Chrobry Głogów???
Matusz Januszewski-Olimpia Sulęcin???
itd,itd....
olog55
Posty: 286
Rejestracja: 24 paź 2007, o 15:58
Płeć: M

Re: Transfery 19/20

Post autor: olog55 »

Pytanie do kogoś bliżej klubu Norwid. Czy na następny sezon zostaje Sługocki Modzelewski? Nie w widzę nic w transferach, ani odchodzą,ani zostają ???
HalaMadrid
Posty: 35
Rejestracja: 16 kwie 2018, o 00:20

Re: Transfery 19/20

Post autor: HalaMadrid »

Raczej zostają, będzie kielecki zaciąg na przyjęciu i Kryś na libero. Skład nie porywa, w porównaniu do poprzedniego sezonu
Kali BBTS
Posty: 460
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:29
Płeć: M

Re: Transfery 19/20

Post autor: Kali BBTS »

BBTS zamknął skład na najbliższy sezon:

R: Macionczyk, Popik
A: Krikun, Frąc
P: Piotrowski, Makowski, Żuk, Kapelus
Ś: Cedzyński, Oniszk, Dorosz, Hunek
L: Marek, Englart
Naprzód małymi łyżeczkami :)
Awatar użytkownika
mAiZkSe
Posty: 576
Rejestracja: 17 cze 2009, o 20:59
Płeć: M
Lokalizacja: Czę100chowa...

Re: Transfery 19/20

Post autor: mAiZkSe »

Pierwsze, choć pewnie nie ostatnie informacje o odejsciach z AZSu Częstochowa. Krzysiek Rykała wybrał drugoligowy zespół z Żagania. Odchodzą również Hubert Mańko oraz Mikołaj Szewczyk.
Kiedyś wrócimy tam, gdzie nasze miejsce...
wrz
Posty: 22
Rejestracja: 21 maja 2018, o 10:49
Płeć: M

Re: Transfery 19/20

Post autor: wrz »

Ma ktoś jakieś informacje czy Siedlce i Kielce wystartują w lidze?
brzydal
Posty: 141
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 17:45
Płeć: M

Re: Transfery 19/20

Post autor: brzydal »

wrz pisze:Ma ktoś jakieś informacje czy Siedlce i Kielce wystartują w lidze?
Siedlce już szukają zawodników
barti522
Posty: 1809
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Transfery 19/20

Post autor: barti522 »

Kali BBTS pisze:BBTS zamknął skład na najbliższy sezon:

R: Macionczyk, Popik
A: Krikun, Frąc
P: Piotrowski, Makowski, Żuk, Kapelus
Ś: Cedzyński, Oniszk, Dorosz, Hunek
L: Marek, Englart
Moim zdaniem 1 skład Bielsko będzie mieć naprawdę solidny, jak narazie na papierze, to 2 najmocniejsza ekipa po Nysie.
pwpl97
Posty: 352
Rejestracja: 21 lut 2019, o 13:01

Re: Transfery 19/20

Post autor: pwpl97 »

barti522 pisze:
Kali BBTS pisze:BBTS zamknął skład na najbliższy sezon:

R: Macionczyk, Popik
A: Krikun, Frąc
P: Piotrowski, Makowski, Żuk, Kapelus
Ś: Cedzyński, Oniszk, Dorosz, Hunek
L: Marek, Englart
Moim zdaniem 1 skład Bielsko będzie mieć naprawdę solidny, jak narazie na papierze, to 2 najmocniejsza ekipa po Nysie.
Różnica jest taka,że Nysa ma trenera a bielsko..
brzydal
Posty: 141
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 17:45
Płeć: M

Re: Transfery 19/20

Post autor: brzydal »

Na jakiej podstawie uważasz że Gradowski nie jest trenerem?
tomaszn
Posty: 164
Rejestracja: 22 lut 2013, o 17:57
Płeć: M
Lokalizacja: Zgierz

Re: Transfery 19/20

Post autor: tomaszn »

brzydal pisze:Na jakiej podstawie uważasz że Gradowski nie jest trenerem?
Bo jeśli się nie mylę to Gradowski jest instruktorem :D
pwpl97
Posty: 352
Rejestracja: 21 lut 2019, o 13:01

Re: Transfery 19/20

Post autor: pwpl97 »

brzydal pisze:Na jakiej podstawie uważasz że Gradowski nie jest trenerem?
Na takiej że już w sezonie w którym zajęli 5 miejsce z tym składem co mieli powinni zająć miejsce 1-2. A po drugie jak się nie zajmuje tylko "trenerką" to tak to wygląda.
Awatar użytkownika
mAiZkSe
Posty: 576
Rejestracja: 17 cze 2009, o 20:59
Płeć: M
Lokalizacja: Czę100chowa...

Re: Transfery 19/20

Post autor: mAiZkSe »

Beniaminek z Lublina zakonczył budowę zespołu na sezon 19/20 i zamknął skład - wygląda on bardzo solidnie (m.in. Sławek Stolc, Wierzbicki, Rusin, Zrajkowski) i daje realne szanse na play offy i możliwości namieszania w tychże.
Kiedyś wrócimy tam, gdzie nasze miejsce...
pwpl97
Posty: 352
Rejestracja: 21 lut 2019, o 13:01

Re: Transfery 19/20

Post autor: pwpl97 »

Awans bezpośrednio czy są baraże o PlusLigę?
witalis99
Posty: 143
Rejestracja: 17 gru 2017, o 14:27
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery 19/20

Post autor: witalis99 »

pwpl97 pisze:Awans bezpośrednio czy są baraże o PlusLigę?
Ostatnie drużyna PL spada od razu do pierwszej ligi, więc awans bezpośredni.
Guma
Posty: 36
Rejestracja: 22 lut 2010, o 21:52
Płeć: M
Lokalizacja: TM

Re: Transfery 19/20

Post autor: Guma »

Kańczok na ataku w Lechii Tomaszów
HalaMadrid
Posty: 35
Rejestracja: 16 kwie 2018, o 00:20

Re: Transfery 19/20

Post autor: HalaMadrid »

Co tam we Wrocławiu za hit się szykuje ?
Duzy
Posty: 151
Rejestracja: 18 wrz 2012, o 15:03
Płeć: M

Re: Transfery 19/20

Post autor: Duzy »

Moze mi ktos powiedziec co z KPS Siedlcami ?? Zagraja w 1 ? I jezeli tak to kim ?
wrz
Posty: 22
Rejestracja: 21 maja 2018, o 10:49
Płeć: M

Re: Transfery 19/20

Post autor: wrz »

Nie zdziwię się jak I liga będzie liczyć 12 zespołów
brzydal
Posty: 141
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 17:45
Płeć: M

Re: Transfery 19/20

Post autor: brzydal »

Duzy pisze:Moze mi ktos powiedziec co z KPS Siedlcami ?? Zagraja w 1 ? I jezeli tak to kim ?

Np Maziarzem, Karakułą, Woźnicą, Bińkiem, Napiórkowskim
slimak
Posty: 58
Rejestracja: 27 kwie 2018, o 20:54
Płeć: M

Re: Transfery 19/20

Post autor: slimak »

Spala w 1 lidze, ktos mi to wyjasni jaki ma to sens? W 2 lidze oni mieli problem z wygrywaniem, a co bedzie w 1.
witalis99
Posty: 143
Rejestracja: 17 gru 2017, o 14:27
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery 19/20

Post autor: witalis99 »

slimak pisze:Spala w 1 lidze, ktos mi to wyjasni jaki ma to sens? W 2 lidze oni mieli problem z wygrywaniem, a co bedzie w 1.
Szkoda, liczyłem na to że dadzą szansę Olimpii Sulęcin :/
ODPOWIEDZ

Wróć do „I liga mężczyzn”