Prawdopodobne transfery przed sezonem 2019/20

krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Prawdopodobne transfery przed sezonem 2019/20

Post autor: krzysiu »

Trenerem Developresu został Stephane Antiga ;)
Awatar użytkownika
rzr
Posty: 603
Rejestracja: 12 lut 2013, o 22:11
Płeć: M
Lokalizacja: koło Rz

Re: Prawdopodobne transfery przed sezonem 2019/20

Post autor: rzr »

Ciekawe jak to sportowo wyjdzie, bo marketingowo bomba.
nie jest dobrze, co prawda nie jest też źle, można powiedzieć, że jest średnio
bielszczanek
Posty: 123
Rejestracja: 1 maja 2016, o 10:08
Płeć: M

Re: Prawdopodobne transfery przed sezonem 2019/20

Post autor: bielszczanek »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 20 maja 2019, o 11:21 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: użytkownik wprowadzał wszystkich w błąd
bielszczanek
Posty: 123
Rejestracja: 1 maja 2016, o 10:08
Płeć: M

Re: Prawdopodobne transfery przed sezonem 2019/20

Post autor: bielszczanek »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 20 maja 2019, o 11:21 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: użytkownik wprowadzał wszystkich w błąd
phil
Posty: 1281
Rejestracja: 25 kwie 2013, o 18:10
Płeć: M

Re: Prawdopodobne transfery przed sezonem 2019/20

Post autor: phil »

Jeżeli przyjście Gosi ma być tym "wielkim hitem transferowym i powrotem do rodzinnego miasta" to wyjdzie to naprawdę zabawnie. W piątek też miała być ogłoszona jakaś super zawodniczka, czołowa punktująca ligi, a ogłoszono Szczepańską, która w rankingu była 28.
bielszczanek
Posty: 123
Rejestracja: 1 maja 2016, o 10:08
Płeć: M

Re: Prawdopodobne transfery przed sezonem 2019/20

Post autor: bielszczanek »

Marta Wellna pozostaje w Bielsku na kolejny sezon.
Gibson
Posty: 287
Rejestracja: 19 gru 2018, o 14:20
Płeć: M

Re: Prawdopodobne transfery przed sezonem 2019/20

Post autor: Gibson »

bielszczanek pisze:Marta Wellna pozostaje w Bielsku na kolejny sezon.
Cóżeś tam nałgał Bielszczanek
barti522
Posty: 1809
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Prawdopodobne transfery przed sezonem 2019/20

Post autor: barti522 »

Kamila Pancewicz zostaje w Volley Wrocław, Agata Babicz w Budowlanych Łódź natomiast Natalia Mędrzyk w Chemiku Police.
Goscinnie
Posty: 267
Rejestracja: 5 maja 2019, o 18:09
Płeć: M

Re: Prawdopodobne transfery przed sezonem 2019/20

Post autor: Goscinnie »

barti522 pisze:Kamila Pancewicz zostaje w Volley Wrocław, Agata Babicz w Budowlanych Łódź natomiast Natalia Mędrzyk w Chemiku Police.
Czyli dwie reprezentacyjne zawodniczki będą grzały ławę w Chemiku?
barti522
Posty: 1809
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Prawdopodobne transfery przed sezonem 2019/20

Post autor: barti522 »

Ewelina Krzywicka i Monika Jagła zostają w Pałacu Bydgoszcz.
kibic94
Posty: 6
Rejestracja: 25 kwie 2018, o 18:03
Płeć: K

Re: Prawdopodobne transfery przed sezonem 2019/20

Post autor: kibic94 »

Pavla Smidova (Vincourova), Andrea Kossanyiova zawodniczkami BKS-u Bielsko-Biała
MuchaLover
Posty: 78
Rejestracja: 22 cze 2016, o 15:27
Płeć: K

Re: Prawdopodobne transfery przed sezonem 2019/20

Post autor: MuchaLover »

Agata Wawrzyńczyk blisko podpisania kontraktu w Bielsku
Gibson
Posty: 287
Rejestracja: 19 gru 2018, o 14:20
Płeć: M

Re: Prawdopodobne transfery przed sezonem 2019/20

Post autor: Gibson »

Cy Regiane Bidias zostaje?
Goscinnie
Posty: 267
Rejestracja: 5 maja 2019, o 18:09
Płeć: M

Re: Prawdopodobne transfery przed sezonem 2019/20

Post autor: Goscinnie »

Podczas sezonu mówiło się że odejdzie
ollo0
Posty: 383
Rejestracja: 3 kwie 2017, o 18:07
Płeć: M

Re: Prawdopodobne transfery przed sezonem 2019/20

Post autor: ollo0 »

K.S. Developres Rzeszów żegna się z zawodniczkami Helene Rousseaux, Mają Tokarską, Barbarą Zakościelną, Petyą Barakovą, Agatą Sawicką, Dorotą Medyńską, Agnieszką Rabką, Kingą Hatalą, Evą Yanevą
titerlitury
Posty: 336
Rejestracja: 19 lis 2008, o 20:02
Płeć: M

Re: Prawdopodobne transfery przed sezonem 2019/20

Post autor: titerlitury »

Z tych zawodniczek wartość dodaną do zespołu stanowiły jedynie Medyńska i Eli, ale w całości to i tak trzęsienie ziemi. Jeżeli przyjąć, że zostało 6 siatkarek z poprzedniego sezonu, to jest 8 miejsc dla nowych zawodniczek, bo skład 15-osobowy nie będzie. Odejdzie jeszcze któraś ze środkowych - Żabińska lub Hawryła, bo z przychodzącymi byłoby pięć zawodniczek na tej pozycji. To 9 miejsc. Z przecieków wynika, że dojdą - Kaczmar, Polańska, Efimienko-Młotkowska, Krzos, libero i przyjmująca z Solnej Wieliczka. Zostaje 3 miejsca. Jedno zagraniczne w bezproblemowym limicie. Te trzy transfery, to już muszą być mocne nazwiska, jeżeli Developres ma ambicje na złoto lub srebro. A zdaje się, że ma. No, to czekam z ciekawością.
ollo0
Posty: 383
Rejestracja: 3 kwie 2017, o 18:07
Płeć: M

Re: Prawdopodobne transfery przed sezonem 2019/20

Post autor: ollo0 »

co do Developressu przychodzą:Krzos,Bąkowska,Efimienko,Polańska,Kaczmar,Grabka Magda i ciekawa Amerykanka Ali Frantti z ligi uniwersyteckiej
kibic94
Posty: 6
Rejestracja: 25 kwie 2018, o 18:03
Płeć: K

Re: Prawdopodobne transfery przed sezonem 2019/20

Post autor: kibic94 »

Kinga Drabek w BKSie Bielsko-Biała
Navicula
Posty: 5
Rejestracja: 17 cze 2018, o 01:42

Re: Prawdopodobne transfery przed sezonem 2019/20

Post autor: Navicula »

Klaudia Alagierska zostaje w ŁKS!

https://www.lkscommerceconlodz.pl/klaud ... iewiorami/

Wszystko wskazuje, że ŁKS zatrzyma większość z trzonu mistrzowskiego zespołu. Na tą chwilę z podstawowej 6+1 przedłużyły już 4 zawodniczki.
titerlitury
Posty: 336
Rejestracja: 19 lis 2008, o 20:02
Płeć: M

Re: Prawdopodobne transfery przed sezonem 2019/20

Post autor: titerlitury »

Tak, o Amerykance (Frantti) już gdzieś czytałem, umknęło mi, dzięi Ollo. Fajny naskok do ataku, na pracy rąk wyrabia chyba 3/4 zasięgu ;) Mamy więc 3 przyjmujące zagraniczne. No to zostaje atakująca i rozgrywająca. Wieliczka się sypie, może stamtąd znów? A tak serio, to jeszcze poprawy jakości (na papierze) całego teamu nie widać. A Martyna Łukasik? Idzie do Budowlanych czy za granicę?
Goscinnie
Posty: 267
Rejestracja: 5 maja 2019, o 18:09
Płeć: M

Re: Prawdopodobne transfery przed sezonem 2019/20

Post autor: Goscinnie »

Rozgrywające z Wieliczki to chyba nie ten poziom, atakująca ? Jeśli jest zdrowa może na rezerwowa
titerlitury
Posty: 336
Rejestracja: 19 lis 2008, o 20:02
Płeć: M

Re: Prawdopodobne transfery przed sezonem 2019/20

Post autor: titerlitury »

Szanowne Gościnnie, przepraszam, teraz skonstatowałem, że sarkazm jest trudniejszą formą wyrażania opinii, bywa niezrozumiały. Obiecuję doklejać emotki typu ;) , aby wchodziło łatwiej ;) Szanowne Ono nie dostrzega, że zaprzecza sobie, bo potencjalny kolejny transfer z rozgrabianej Wieliczki czy tam sypiącej się Soli jest "be"; czysto hipotetyczny transfer Martyny Łukasik również "be" - ale zapowiadany transfer Magdy Grabki z tejże Wieliczki, to już "ten poziom" i ok?
Powtórzę więc - nie widzę w dotychczasowych transferach Developresu, również tych z Wieliczki, poprawy jakości składu. Najciekawszy do tej pory jest transfer trenerski i bardzo bym chciał, i mocno wierzę, że nie skończy się tylko na fajnym strzale marketingowym korporacji Developres.
Mattt
Posty: 2
Rejestracja: 7 cze 2019, o 13:44
Płeć: M

Re: Prawdopodobne transfery przed sezonem 2019/20

Post autor: Mattt »

Lauren Carlini zawodniczką chemika police , Kąkolewska w savino del bene scandicci , skorupa w saguella monza , abbondanza w Zanetti bergamo , celeste plak ostatecznie w beledyiespor turcja
Mattt
Posty: 2
Rejestracja: 7 cze 2019, o 13:44
Płeć: M

Re: Prawdopodobne transfery przed sezonem 2019/20

Post autor: Mattt »

Stysiak w savino del bene scandicci
Goscinnie
Posty: 267
Rejestracja: 5 maja 2019, o 18:09
Płeć: M

Re: Prawdopodobne transfery przed sezonem 2019/20

Post autor: Goscinnie »

titerlitury pisze:Szanowne Gościnnie, przepraszam, teraz skonstatowałem, że sarkazm jest trudniejszą formą wyrażania opinii, bywa niezrozumiały. Obiecuję doklejać emotki typu ;) , aby wchodziło łatwiej ;) Szanowne Ono nie dostrzega, że zaprzecza sobie, bo potencjalny kolejny transfer z rozgrabianej Wieliczki czy tam sypiącej się Soli jest "be"; czysto hipotetyczny transfer Martyny Łukasik również "be" - ale zapowiadany transfer Magdy Grabki z tejże Wieliczki, to już "ten poziom" i ok?
Powtórzę więc - nie widzę w dotychczasowych transferach Developresu, również tych z Wieliczki, poprawy jakości składu. Najciekawszy do tej pory jest transfer trenerski i bardzo bym chciał, i mocno wierzę, że nie skończy się tylko na fajnym strzale marketingowym korporacji Developres.
Wypowiedziałem się tylko w temacie rozgrywających i atakującej Solnej. Nic nie temat Łukasik nie pisałem,
W którym miejscu zaprzeczam sobie ?
Gibson
Posty: 287
Rejestracja: 19 gru 2018, o 14:20
Płeć: M

Re: Prawdopodobne transfery przed sezonem 2019/20

Post autor: Gibson »

Navicula pisze:Klaudia Alagierska zostaje w ŁKS!

https://www.lkscommerceconlodz.pl/klaud ... iewiorami/

Wszystko wskazuje, że ŁKS zatrzyma większość z trzonu mistrzowskiego zespołu. Na tą chwilę z podstawowej 6+1 przedłużyły już 4 zawodniczki.

Fajnie, tylko żeby jeszcze REgiane została... Wiesz coś?
Navicula
Posty: 5
Rejestracja: 17 cze 2018, o 01:42

Re: Prawdopodobne transfery przed sezonem 2019/20

Post autor: Navicula »

Gibson pisze: Fajnie, tylko żeby jeszcze REgiane została... Wiesz coś?
Nie mam pewności, bo w ŁKS strasznie hermetycznie i ciężko o wiarygodne przecieki, ale chyba jeszcze odejście Regiany nie jest przesądzone (choć nadal bardzo prawdopodobne). Wiadomo, że sportowo pewnie ŁKS chciałby ją zatrzymać, ale też nie za wszelką cenę...
Kiepski
Posty: 790
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: Prawdopodobne transfery przed sezonem 2019/20

Post autor: Kiepski »

Devolopress Rzeszów ogłosił cały skład. Powiem szczerze że zaskoczyli mnie in minus. Spodziewałem się innych nazwisk. Może by tak było gdyby nie przegrały półfinału. Najbardziej zaskoczyła mnie ta Portorykanka na rozegraniu. Spodziewałem się innego typu rozgrywającej.
Na pewno po transferach które już zostały zaklepane będzie mocniejsze Legionowo i być może Radomka. Reszta nie poraża, jeszcze nie wszystkie czołowe zespoły z zeszłego sezonu ogłosiły kadry, ale raczej wielkich nazwisk nie należy się spodziewać.Liczyłem na więcej ;)
dweep
Posty: 32
Rejestracja: 17 maja 2017, o 10:38
Płeć: M

Re: Prawdopodobne transfery przed sezonem 2019/20

Post autor: dweep »

Patrząc na skład Developresu też liczyłem na więcej, ale mam wrażenie, że oczekiwania wszystkich zostały rozbudzone po ogłoszeniu Trenera. Analizując na chłodno pozycja po pozycji:
- Kaczmar i Portorykanka pewnie będą stanowić słabszą parę niż Barakowa i Rabka, tymbardziej, że wg strony klubu Valentin ma 170 cm wzrostu- dawno nie pamiętam tak niskiej rozgrywającej.
- Gałucha za Hatalę jest wzmocnieniem
- Efimienko i Polańska za Żabińską i Tokarską też wg mnie wzmocnieniem
- Frantii i Grabka za Yanewa i Zakościelna ( nie liczę Rousseaux, ponieważ i tak cały sezon nie grała) to raczej też wzmocnienie. Nie znam amerykanki, ale od Yanewej raczej gorsza nie będzie, a Grabka od Zakościelnej na pewno da więcej tej drużynie.
- Krzos i Bąkowska za Sawicką i Medyńską (rozpatrując w duecie, bo grały na dwie libero) może być ciut słabiej, ale patrząc na tą szóstkową to już każdy ma swoje zdanie czy lepsza Krzos czy Sawicka.

Wg mnie generalnie potencjał zespołu bardzo podobny do tego z ubiegłego sezonu, jednak z mocniejszą ławką rezerwowych i przede wszystkim Trenerem ;)
phil
Posty: 1281
Rejestracja: 25 kwie 2013, o 18:10
Płeć: M

Re: Prawdopodobne transfery przed sezonem 2019/20

Post autor: phil »

Dagmara Dąbrowska w BKSie Bielsko-Biała.

Co do Valentin, to u rozgrywających wzrost ma nieco mniejsze znaczenie. Tomkom ma 169 cm a radziła sobie w takim Fenerbahce :)

Eva Mori zagra w ŁKSie.
Irina Trushkina nową środkową Chemika.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Siatkówki Kobiet”