Verva Warszawa Orlen Paliwa 2019/2020

Aquino
Posty: 1305
Rejestracja: 7 lip 2019, o 10:42
Płeć: M

Re: Projekt Warszawa 2019/2020

Post autor: Aquino »

Skoro są tam wpisani nowi Król i Kopyść a nie ma Udrysa to rzeczywiście wygląda na to, że w Warszawie nie zagra. Jestem ciekawy dlaczego? Czy ma to związek z brakiem pięniędzy i wizją nieuchronnego upadku klubu. Czy wręcz przeciwnie- wiedzą że Udrys ma kontuzję i oszczędzają na lepszego atakująceg, który będzie zdrowy.
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2347
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Projekt Warszawa 2019/2020

Post autor: jaet »

No to się nadyskutowałem z uszatem :].
Warszawa to jest jednak w tym sezonie prawdziwy projekt...
Ale w upadek klubu nie wierzę, bo to by doszczętnie skompromitowało i PLS i PZPS. Nawet bez oficjalnego sponsora tam będą po cichu płynęły pieniądze jakiejś spółki skarbu państwa. Riczard dopilnuje. Podobny pomysł był w Szczecinie, tylko Szczecin to nie Warszawa.
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
Ejpok
Posty: 628
Rejestracja: 20 cze 2010, o 17:15
Płeć: M

Re: Projekt Warszawa 2019/2020

Post autor: Ejpok »

Witam,
jaet pisze:No to się nadyskutowałem z uszatem :].
Warszawa to jest jednak w tym sezonie prawdziwy projekt...
Ale w upadek klubu nie wierzę, bo to by doszczętnie skompromitowało i PLS i PZPS. Nawet bez oficjalnego sponsora tam będą po cichu płynęły pieniądze jakiejś spółki skarbu państwa. Riczard dopilnuje. Podobny pomysł był w Szczecinie, tylko Szczecin to nie Warszawa.

Właśnie nad tym samym się zastanawiałem. Jeśli faktycznie Orlen miałby być sponsorem klubu z Warszawy, a rok temu miał wspierać Stocznię, tylko teraz dojdzie to skutku, to jak się poczuje Markiewicz? Wyjdzie faworyzowanie itp.
W sumie to byłby dobry ruch ze strony Warszawy aby szukać atakującego w trakcie sezonu, można by rzec, że mają w tym doświadczenie :)

Pozdrawiam,
Awatar użytkownika
kanap
Posty: 2300
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:02
Płeć: M

Re: Projekt Warszawa 2019/2020

Post autor: kanap »

Za pisanie tych bzdur, że Orlen miał być sponsorem Stoczni, gdzie sam prezes siatkarskiego klubu Stocznia mówił, że to jedynie była kaczka dziennikarska i Orlen nigdy nie miał być sponsorem tego kluby powinno być ostrzeżenie z miejsca. Może to by zakończyło ponawianie kłamstw. :]

stary wywiad z Jakubem Markiewiczem 12.XII.2018r
Prowadził pan rozmowy z Orlenem? Mówi się nieoficjalnie, że powrót Roberta Kubicy do Formuły 1 spowodował, że negocjacje zostały zerwane.
Ani ja, ani nikt z klubu nie rozmawiał z Orlenem. Wysłaliśmy mailowo kilka ofert sponsorskich, m.in. właśnie do Orlenu, ale otrzymaliśmy negatywne odpowiedzi.
Ejpok
Posty: 628
Rejestracja: 20 cze 2010, o 17:15
Płeć: M

Re: Projekt Warszawa 2019/2020

Post autor: Ejpok »

kanap pisze:Za pisanie tych bzdur, że Orlen miał być sponsorem Stoczni, gdzie sam prezes siatkarskiego klubu Stocznia mówił, że to jedynie była kaczka dziennikarska i Orlen nigdy nie miał być sponsorem tego kluby powinno być ostrzeżenie z miejsca. Może to by zakończyło ponawianie kłamstw. :]

stary wywiad z Jakubem Markiewiczem 12.XII.2018r
Prowadził pan rozmowy z Orlenem? Mówi się nieoficjalnie, że powrót Roberta Kubicy do Formuły 1 spowodował, że negocjacje zostały zerwane.
Ani ja, ani nikt z klubu nie rozmawiał z Orlenem. Wysłaliśmy mailowo kilka ofert sponsorskich, m.in. właśnie do Orlenu, ale otrzymaliśmy negatywne odpowiedzi.

Wybacz, nie widziałem tego wywiadu, faktycznie opierałem się tylko na "zasłyszanych" informacjach.

Pozdrawiam,
Szary Wilk
Posty: 7939
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Projekt Warszawa 2019/2020

Post autor: Szary Wilk »

To Udrys będzie czy nie będzie?

Cały sezon ma grać Król? Nie ma nikogo wolnego na rynku?
kottot
Posty: 13
Rejestracja: 30 paź 2019, o 17:57
Płeć: M

Re: Projekt Warszawa 2019/2020

Post autor: kottot »

Szary Wilk pisze:To Udrys będzie czy nie będzie?
Będzie. Rehabilituje się i powoli wraca do treningu.
Aquino
Posty: 1305
Rejestracja: 7 lip 2019, o 10:42
Płeć: M

Re: Projekt Warszawa 2019/2020

Post autor: Aquino »

Dlaczego nie zgłosili go do ligi mistrzów?
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2252
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Projekt Warszawa 2019/2020

Post autor: mewa »

Aquino pisze:Dlaczego nie zgłosili go do ligi mistrzów?
Będzie zdrowy, to zgłoszą. Do LM można zgłosić zawodnika na dwa dnie przed meczem. Przed każdym meczem.
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2347
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Projekt Warszawa 2019/2020

Post autor: jaet »

kanap pisze:Za pisanie tych bzdur, że Orlen miał być sponsorem Stoczni, gdzie sam prezes siatkarskiego klubu Stocznia mówił, że to jedynie była kaczka dziennikarska i Orlen nigdy nie miał być sponsorem tego kluby powinno być ostrzeżenie z miejsca. Może to by zakończyło ponawianie kłamstw. :]

stary wywiad z Jakubem Markiewiczem 12.XII.2018r
Prowadził pan rozmowy z Orlenem? Mówi się nieoficjalnie, że powrót Roberta Kubicy do Formuły 1 spowodował, że negocjacje zostały zerwane.
Ani ja, ani nikt z klubu nie rozmawiał z Orlenem. Wysłaliśmy mailowo kilka ofert sponsorskich, m.in. właśnie do Orlenu, ale otrzymaliśmy negatywne odpowiedzi.
Ostrzeżenie, to z miejsca powinno być dla miejscowych gamoni, którzy wierzą w słowa prezesa zatrudniającego Stoyczeva, Kurka i Kaziyskiego pod logo firmy, która nie istniała (Stocznia) i piszącego "maila" do potentata państwowego pt "Orlen" w nadziei sponsoringu. Bez odzewu niestety. Brakuje mi tu jeszcze informacji, że Markiewicz chciał wysłać drugiego maila, ale mu sprzątaczka w Orlenie, pani Basia odradziła :].
Weź ty kolego z takimi rewelacjami wracaj na strony SF. To właściwe miejsce. Stocznia od początku była budowana pod budżet skrojony ze spółek skarbu państwa, w tym Orlenu, choć oficjalna nazwa nigdzie by nie padła. Trudno powiedzieć, co i na jakim etapie się wysypało i już się raczej tego nie dowiemy.
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
Awatar użytkownika
kanap
Posty: 2300
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:02
Płeć: M

Re: Projekt Warszawa 2019/2020

Post autor: kanap »

jaet pisze:Weź ty kolego z takimi rewelacjami wracaj na strony SF. To właściwe miejsce.
Żeby było zabawnie to na tym forum wcześniej się zarejestrowałem niż PAN. I nie jesteśmy "koleg"-ami.
jaet pisze:Stocznia od początku była budowana pod budżet skrojony ze spółek skarbu państwa, w tym Orlenu, choć oficjalna nazwa nigdzie by nie padła. Trudno powiedzieć, co i na jakim etapie się wysypało i już się raczej tego nie dowiemy.
No, co niektórym to teorie spiskowe wyjaśniają wszystko w życiu. Obłęd.
Didek
Posty: 1364
Rejestracja: 2 sie 2015, o 14:55

Re: Projekt Warszawa 2019/2020

Post autor: Didek »

Prawdopodobnie nigdy nie dowiemy się co się stało w Szczecinie. Myślę, iz plotka o Orlenie nie wzięła się z kapelusza i coś na rzeczy było.
Swoją drogą ciekawy przypadek w Warszawie jest obecnie. Mocno trzymam za nich kciuki, aby ukończyli sezon i pokazali innym, iz bez głównego sponsora ogarnie się drużynę na miarą medalu. Póki co grają rewelacyjnie.

Fajnie jak pan od centrów zabaw ogarnął drużynę, która jest postrachem dla zespołów firmowanych przez Asseco, PGE czy Jastrzębską Spółkę Węglową. Pewnie do tej pory sponsorzy zastanawiają się, co się stało iz ich zespoły co rusz dostają baty.
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2347
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Projekt Warszawa 2019/2020

Post autor: jaet »

kanap pisze:
jaet pisze:Weź ty kolego z takimi rewelacjami wracaj na strony SF. To właściwe miejsce.
Żeby było zabawnie to na tym forum wcześniej się zarejestrowałem niż PAN. I nie jesteśmy "koleg"-ami.
jaet pisze:Stocznia od początku była budowana pod budżet skrojony ze spółek skarbu państwa, w tym Orlenu, choć oficjalna nazwa nigdzie by nie padła. Trudno powiedzieć, co i na jakim etapie się wysypało i już się raczej tego nie dowiemy.
No, co niektórym to teorie spiskowe wyjaśniają wszystko w życiu. Obłęd.
"Kolega" na potrzeby dyskusji na forum internetowym, to chyba oczywiste. W realu nie aspiruję :].
A co do reszty, to powtarzam już ostatni raz - rozmawiamy o klubie, który zatrudnił Stojczeva, Kurka, Kazijskiego, Hoaga, Pencheva, Żygadłę, Gogola itd. A Ty jako dowód ostateczny przytaczasz jakieś komiczne wypociny Markiewicza dla ubogich intelektualnie, w których prezes dowodzi, że wysłał maila i na tym się skończyło. A klub miała sponsorować Stocznia, która w rzeczywistości istniała tylko w rządowych papierach.
No ok, tak było :].
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
Son
Posty: 1057
Rejestracja: 28 kwie 2019, o 15:32
Płeć: M

Re: Projekt Warszawa 2019/2020

Post autor: Son »

https://www.przegladsportowy.pl/siatkow ... ki/bl8kpbv

Sponsor według tego artykułu w tym tygodniu ;)
Zaksa na maksa
reeman
Posty: 1999
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Projekt Warszawa 2019/2020

Post autor: reeman »

Son pisze:https://www.przegladsportowy.pl/siatkow ... ki/bl8kpbv

Sponsor według tego artykułu w tym tygodniu ;)
Zawsze aktualne
DuszanKubica
Posty: 115
Rejestracja: 16 paź 2019, o 19:54
Płeć: M

Re: Projekt Warszawa 2019/2020

Post autor: DuszanKubica »

Ktoś pisał tutaj na forum że przekręt powinien być wzorcem i przykładem dla innych jak grać bez sponsora. Trochę kuriozalna teoria bardziej z gatunku „Opowieści z Narni“. Już widzę jak zawodnicy i trenerzy lecą jak muchy do klubu który nie ma kasy :]
Tak jak przyszli do Warszawy pograć społecznie, z miłości do stolicy :] I tak sobie grają za darmo bo lubią.

Tak serio, gdyby jakikolwiek mały przedsiębiorca robił takie numery na nieporównywalnie mniejszą skalę, to miał by już dawno zamkniętą działalność i wszystkie możliwe służby na karku. Ot moralność Kalego.
uszat
barti522
Posty: 1809
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Projekt Warszawa 2019/2020

Post autor: barti522 »

https://www.przegladsportowy.pl/siatkow ... ki/bl8kpbv
Anastasi będzie miał niebawem do dyspozycji atakującego Artura Udrysa. Kontuzjowany Białorusin był na meczu w Zawierciu i kibicował kolegom. – Dla mnie to tragedia, że oglądam mecz i nie mogę pomóc chłopakom, ale muszę być cierpliwy. Lekarz mi powiedział, że jeżeli wszystko będzie w porządku, za dwa tygodnie wrócę do gry – powiedział nam Udrys ;)
qtp
Posty: 2277
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Projekt Warszawa 2019/2020

Post autor: qtp »

A kto płaci za tą zabawe? Jest już nowy sponsor?

Ok już przeglądnąłem kilka postów w góre i widze że nie ma :P
barti522
Posty: 1809
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Projekt Warszawa 2019/2020

Post autor: barti522 »

Wygrana z Aluronem to nie jedyna dobra wiadomość dla wicemistrza Polski. Jak ustaliliśmy, w tym tygodniu wreszcie oficjalnie zostanie ogłoszony nowy sponsor drużyny. Koszulki, zawierające jego logo, są już przygotowywane od kilku dni. ;)
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3237
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Projekt Warszawa 2019/2020

Post autor: Kicu »

barti522 pisze:Wygrana z Aluronem to nie jedyna dobra wiadomość dla wicemistrza Polski. Jak ustaliliśmy, w tym tygodniu wreszcie oficjalnie zostanie ogłoszony nowy sponsor drużyny. Koszulki, zawierające jego logo, są już przygotowywane od kilku dni. ;)
W sumie szkoda, bo Warszawa ma aktualnie najładniejsze koszulki w PLS. I chyba w ogóle jedne z ładniejszych jakie kiedykolwiek w lidze były :D
witalis99
Posty: 143
Rejestracja: 17 gru 2017, o 14:27
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Projekt Warszawa 2019/2020

Post autor: witalis99 »

Kicu pisze: W sumie szkoda, bo Warszawa ma aktualnie najładniejsze koszulki w PLS. I chyba w ogóle jedne z ładniejszych jakie kiedykolwiek w lidze były :D
Pewnie projekt koszulki pozostanie bez zmian. Zapewne zamienią tylko logo i dodadzą gdzieś logotyp sponsora.
Maximus2
Posty: 279
Rejestracja: 4 paź 2016, o 14:20
Płeć: M

Re: Projekt Warszawa 2019/2020

Post autor: Maximus2 »

Niby na dniach ma być podpisany kontrakt. Sponsorem ma być Verva marka Orlenu
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2347
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Projekt Warszawa 2019/2020

Post autor: jaet »

Maximus2 pisze:Niby na dniach ma być podpisany kontrakt. Sponsorem ma być Verva marka Orlenu.
Ludzie, Orlen będzie sponsorem, Orlen.
Zresztą od dłuższego czasu już jest i tylko dlatego to hula.
A nazwać sobie ten projekt mogą jak chcą. Nawet Stocznia :].
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
Awatar użytkownika
kanap
Posty: 2300
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:02
Płeć: M

Re: Projekt Warszawa 2019/2020

Post autor: kanap »

Tylko na początku było mówione, że tych sponsorów będzie kilku a nie jeden Orlen.
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Projekt Warszawa 2019/2020

Post autor: Szampon093 »

Jest sponsor - Orlen. Cóż się wydarzyło, nareszcie.
witalis99
Posty: 143
Rejestracja: 17 gru 2017, o 14:27
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Projekt Warszawa 2019/2020

Post autor: witalis99 »

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - komiczna nazwa.
DuszanKubica
Posty: 115
Rejestracja: 16 paź 2019, o 19:54
Płeć: M

Re: Projekt Warszawa 2019/2020

Post autor: DuszanKubica »

Alleluja! W koncu. Teraz tylko trzymac kciuki za dobra gre w LM. Na krajowym podwórku powinno być w rejonie medalu, dość spokojnie.

Mimo moich zastrzeżeń do tego całego cyrku w koło, na prawdę gratuluje ostatecznego sfinalizowania.

Oby nigdy więcej w lidze takich sytuacji.

Kibicom Warszawy natomiast życzę dystansu w stosunku do innych klubów, tego którego w zakończonym już sezonie bardzo brakowało. Jak widać nie zawsze złoto to co się swieci. Trzeba się cieszyć z tego co się ma.
uszat
krzychszp
Posty: 974
Rejestracja: 30 maja 2011, o 12:00
Płeć: M

Re: Projekt Warszawa 2019/2020

Post autor: krzychszp »

Dobrze że to już koniec tej telenoweli.
Umowa na 3 sezony mam nadzieję ze z opcją przedłużenia bo szkoda by było żeby po 3 latach nastąpiła powtórka z rozrywki, a drugiego cudu już raczej nie będzie.
Szary Wilk
Posty: 7939
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Projekt Warszawa 2019/2020

Post autor: Szary Wilk »

Noo, to teraz można Wilfredo Leona ściągnąć :D

A tak poważnie, to super, że się udało. Warszawski klub sportowo jest fajnie zarządzany, mimo tych finansowych nieporozumień.

Najbardziej w brodę to pluje sobie chyba Piotr Łukasik, który w ZAKSIE nie jest nawet przyjmującym nr 3, a Tillie jakoś jeszcze nie zachwyca, do tego Kwolek trzyma przyjęcie, to tu by pograł sporo. No cóż, cierpliwość jest cnotą.
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1575
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Projekt Warszawa 2019/2020

Post autor: lukecik »

Marzy mi się, żeby ktoś zainwestował w siatkarski klub konkretne pieniądze. W kopaną ładują od lat, a z roku na rok nasza klubowa piłka stacza się coraz bardziej. Gdyby podobny pieniądz włożyć w siatkówkę, na pewno by się nie zmarnowały.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”