PlusLiga 2019/2020 - 9.kolejka:6-8.12.2019

Awatar użytkownika
pietrus72
Posty: 533
Rejestracja: 28 cze 2013, o 19:14
Płeć: M

PlusLiga 2019/2020 - 9.kolejka:6-8.12.2019

Post autor: pietrus72 »

6 grudnia (piątek)

17:30 Cuprum Lubin – BKS Visła Bydgoszcz, Polsat Sport
Do Lubina zawita ekipa która jeszcze nie zaznała smaku zwycięstwa w lidze ,czyli Visła Bydgoszcz, na 10 spotkań uzbierała 5 pkt ,natomiast lubinianie po zaskakującej wygranej w Suwałkach mają szansę zdobyć kolejne 3 pkt.Do tej pory na 12 spotkań lubinianie 8 razy pokonali drużynę z Bydgoszczy/dom 3-3,wyjazd 5-1/jeśli dobrze rozegrają pierwszego seta w tym spotkaniu ,nie popełniając błędów własnych będą mieli szansę w spokojnej atmosferze wygrać spotkanie.
Mój typ 3-1.

20:30 Asseco Resovia Rzeszów – Jastrzębski Węgiel, Polsat Sport
Na wznoszącej fali Jastrzębianie przyjeżdżają do Rzeszowa,juz pod okiem nowego trenera Kovaca,będzie to debiut szkoleniowca w polskiej lidze.Resovia ma passę 4 porażek pod rząd ,po dobrym meczu z mistrzem Polski, w meczu z Vervą wrócili ze swoimi zmorami formy do poziomu zero.Teraz czeka ich trudniejsza przeprawa ,walka z Jastrzębiem.Wśród kibiców pełna przyjaźń ale na boisku tego nie będzie tylko walka na całego,punkty potrzebne w każdym meczu ligowym bo strata do czołówki dośc spora.Mój typ 1-3

7 grudnia (sobota) ,
14:45 GKS Katowice – Verva Orlen Paliwa Warszawa, Polsat Sport
Wicelider tabeli przyjeżdża na Śląsk ,gdzie rywalem będzie ekipa z Katowic,która do tej pory na 9 spotkan aż 6 kończyła spotkanie w tie breaku.Warszawiacy w całej historii pojedynków tylko raz potknęli się ,w sezonie 2016/17,będą także faworytem sobotniego spotkania,po środowym wygranej w Lidze Mistrzów z francuską ekipą 3-0,z entuzjazmem będą starali się wygrać jak z najmniejszym nakładem sił ,czego nie można powiedzieć o gospodarzach gdzie punkty szukają w każdym spotkaniu.
Mój typ 1-3

17:30 Indykpol AZS Olsztyn – MKS Będzin, Polsat Sport Extra
Ekipa Bednaruka przyjeżdza do sławnego Olsztyna z mojej opcji geograficznej :]która spróbuje postraszyć rywala swoją upartością na boisku jak w ostatnim spotkaniu z Treflem ,na dodatek bez punktu w lidze.Hadrava i spółka na 10 meczy z MKS Będzin mają 7 wygranych z czego 5 u siebie,więc tym razem bez historii Olsztyn wygra kolejne spotkanie w lidze.
Mój typ 3-1

20:30 Cerrad Enea Czarni Radom - MKS Ślepsk Malow Suwałki, Polsat Sport
Po zwycięstwie w Zawierciu ,radomianie będą chcieli podtrzymać passę wygranych w meczu z Suwałkami,którzy starają się pokazać z dobrej strony w każdej kolejce ligowej ,będąc beniaminkiem nie jest łatwo na boisku o czym przekonali się w ostatnim spotkaniu u siebie z Cuprum 0-3. Faworytem wśród bukmacherów jest Radom ,podpierając się ku analizie po 8 kolejkach punkty zostaną w Radomiu.
Mój typ 3-1

8 grudnia (niedziela)
12:30 Trefl Gdańsk - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn - Koźle, Polsat Sport
Najciekawsze spotkanie 9 kolejki ,spotykają się młode wilki Winiarskiego kontra mistrz Polski. Trefl do tego meczu przystepuje 4 zwycięstwami pod rzad ,w tym cenna wygrana w Zawierciu 3-0 ,natomiast mistrz rozegral sparing w Lidze Mistrzów pokonując serbski zespól z Nowego Sadu 3-0. Gdański zespół na tle mistrza wygląda na papierze bardzo słabo,ale na boisku pokazują harmonię i charyzmę swojej walki ,do tej pory 9 razy spotykali się w Ergo Arenie,sześciokrotnie wygrali zawodnicy z Kędzierzyna.Mimo osłabienia w kadrze /brak Kaczmarka/ obrońca tytułu pokaże swoja wartość w meczu z gospodarzami .
Mój typ 1-3

14:45 PGE Skra Bełchatów - Aluron Virtu CMC Zawiercie, Polsat Sport
Na koniec kolejki ligowej Skra podejmuje nieobliczalną ekipę Jurajskich rycerzy,która dwa ostatnie mecze u siebie zakończyła bez zdobyczy punktowej.W tabeli dzieli ich jeden punkt ,ale zawiercianie mają o dwa mecze więcej.Do tej pory rozegrano 4 mecze między sobą, plus jest taki że boisko gospodarzy jest szczęśliwe w tych pojedynkach.Czy tym razem Skra wygra po raz trzeci jako gospodarz czy Zawiercie przełamie historię klątwy. Analizując formę obu zespołów ,faworytem jest zespół z Bełchatowa ale po cichu czyha mała niespodzianka,,,
Mój typ 2-3

p.s Moje typy z ostatnich dwóch kolejek :D
7 kolejka:
Aluron Virtu Zawiercie -Ślepsk Suwałki 3:0 typ :3-1
Czarni Radom-Jastrzębski Węgiel 1:3 typ:1-3
Resovia Rzeszów -ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2:3 typ:0-3
Skra Bełchatów- Verva Warszawa 3:1 typ:1-3
GKS Katowice -MKS Będzin 3-1 typ:3-1
Trefl Gdańsk -BKS Visła Bydgoszcz 3:2 typ:3-0
AZS Olsztyn -Cuprum Lubin 3:1 typ:3-0

8 kolejka:
Ślepsk Suwałki -Cuprum Lubin 0:3 typ: 3-1
BKS Visła Bydgoszcz -AZS Olsztyn 2:3 typ: 1-3
MKS Będzin-Trefl Gdańsk 1:3 typ: 1-3
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle -GKS Katowice 3:1 typ: 3-0
Verva Warszawa -Resovia Rzeszów 3:1 typ: 3-1
Jastrzębski Węgiel -Skra Bełchatów 3:2 typ: 3-1
Aluron Virtu Zawiercie-Czarni Radom 1:3 typ: 3-2

Widać zamiary dobre ale zawsze jeden set gdzieś ucieka :]
Awatar użytkownika
firefoxkk
Posty: 315
Rejestracja: 29 kwie 2014, o 17:40
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 9.kolejka:6-8.12.2019

Post autor: firefoxkk »

Cuprum na razie gra koncertowo, a ich dyrygentem jest Tavares, które robi dzisiaj co chcę z blokiem Bydgoszczy :) , chyba wychwalanie go nie pójdzie na marne po utrzymuje ten dobry poziom w kazdym meczu.
kuba94
Posty: 47
Rejestracja: 22 lis 2019, o 09:11

Re: PlusLiga 2019/2020 - 9.kolejka:6-8.12.2019

Post autor: kuba94 »

Lubin przy dzisiejszych 3pkt wyprzedzi w tabeli Katowice i wskoczy na 9 miejsce w tabeli, całkiem nieźle.
Anula
Posty: 45
Rejestracja: 23 sty 2019, o 19:58
Płeć: K

Re: PlusLiga 2019/2020 - 9.kolejka:6-8.12.2019

Post autor: Anula »

6 grudnia (piątek)

17:30 Cuprum Lubin – BKS Visła Bydgoszcz,
3-0

20:30 Asseco Resovia Rzeszów – Jastrzębski Węgiel, Polsat Sport
1-3

7 grudnia (sobota) ,
Katowice - Verva
1-3

17:30 Indykpol AZS Olsztyn – MKS Będzin,
3-2

20:30 Cerrad Enea Czarni Radom - MKS Ślepsk Malow Suwałki,
3-2

8 grudnia (niedziela)
12:30 Trefl Gdańsk - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn - Koźle, Polsat Sport
1-3

14:45 PGE Skra Bełchatów - Aluron Virtu CMC Zawiercie, Polsat Sport
1-3
Ciekawe ile trafię
Ostatnio zmieniony 6 gru 2019, o 18:33 przez Anula, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
laanca
Posty: 318
Rejestracja: 17 lut 2017, o 14:02
Płeć: M
Lokalizacja: Kłodzko

Re: PlusLiga 2019/2020 - 9.kolejka:6-8.12.2019

Post autor: laanca »

Cuprum gra dobrze, ale za to Visła prezentuje bardzo niski poziom.

Bolą mnie oczy jak widzę wystawy Lipińskiego. Coś strasznego.
Masz lat blisko 40, wyglądasz na blisko 30, wyobrażasz sobie, że masz nieco ponad 20, a postępujesz, jakbyś miał niecałe 10
zajczik
Posty: 366
Rejestracja: 25 cze 2019, o 09:04

Re: PlusLiga 2019/2020 - 9.kolejka:6-8.12.2019

Post autor: zajczik »

Mimo, iż kibicuje by było inaczej to muszę obiektywnie przyznać, że to co gra BKS to dramat. Skrzydła nic, środek tylko Kalembka, Stern poniżej przyzwoitości. Nie jestem przekonany czy zawodnicy są zadowoleni, że Michalczyk wpuszcza Lipińskiego na rozegranie. Brakuje mu dokładności i finezji jak u Tavaresa. Wiem, że w niektórych meczach z Lipą na sypie się udało a punkty Bydgoszcy potrzebne jak tlen, jednak Gil może w końcu by odpalił. Brawa dla Barłomieja Lipińskiego. Świetny mecz z dobrym przyjęciem co w poprzednim sezonie nie było tak oczywiste. Bydgoszcz może żałować, że odszedł.
kanimo

Re: PlusLiga 2019/2020 - 9.kolejka:6-8.12.2019

Post autor: kanimo »

Fajna ekipa sie zebrala w Lubinie. Os rozgrywajacy-libero niemal jak w KK ;)
I najwyraznie trener niezle to poukladal. Indywidualnie tez widze postepy i u Ziobrowskiego i u Lipinskiego.

Najwyraznie mam mniejszego nosa do fuksow niez Petrus. Tak sobie myslalam, ze moze Bydgoszcz wreszcie cos zagra i szarnie
zas w kolejnym meczu moze Resovie cos wreszcie ugra (choc bardziej kibicuja JW).
Zobaczymy juz niedlugo. Ciekawe jak bedzie wygladal JW po kolejnej zmianie trenera. Czy juz bedzie widac, nad czym pracuja?
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 9.kolejka:6-8.12.2019

Post autor: johnnyrotten »

zajczik pisze: Bydgoszcz może żałować, że odszedł.
Jeżeli to, co mówią o finansach klubu, jest prawdą, to on raczej nie żałuje odejścia ;)

Masz rację co do Piotra Lipińskiego, bo Gil miewa oczywiście niedokładności i to czasem spore, ale widzimy, że w naszej lidze nie da się grać wolno. Nie przychodzi mi na myśl ani jeden szóstkowy rozgrywający, który grałby świeczki, a blok i obrona przy tak ślamazarnych wystawach (mimo że dokładnych) ma dużo prostsze zadanie.

Na drugim biegunie dziś Tavares, bo to przy jego zagrywce w drugiej partii Lubin odjechał Bydgoszczy. A najważniejsze, czyli rozegranie było niemal bezbłędne. Ta piłka do Ziobrowskiego wystawiana przez plecy praktycznie na siedząco to tylko przykład kunsztu Portugalczyka. Jeżeli reszta ekipy utrzyma dobry poziom - zwłaszcza Ziobrowski, który kolejny raz grał nieźle w ataku, miał asy i efektowną czapę oraz Dvoranen i Lipiński, który też zaczyna stabilizować niezłą formę, to Cuprum może powalczyć o ósemkę. Libero, rozgrywający i środkowi trzymają dobry poziom od początku, więc o nich się nie ma co martwić.

A co do ósemki, to jeżeli Resovia dziś przegra, będzie miała fatalną sytuację. Moja prognoza bilansu tej drużyny to 13-13 w porywach do 14-12, ale nie sądzę, by nagle Rzeszów zaczął wszystko wygrywać. Potencjał kadrowy niby jest, ale po pierwszym secie wygranym z Warszawą znów z drużyny pozostał zlepek indywidualności. Zaczęło to mocno przypominać grę z początku zeszłego sezonu. Pytanie tylko, czy Góral zdecyduje się powtórzyć scenariusz sprzed roku i zwolnić trenera. A przypomnijmy, że Andrzej Kowal poleciał mimo olbrzymiego kredytu zaufania właściciela i swojej pozycji w klubie z Podkarpacia. Nazwiska Castellaniego i Giulianiego, które padały w kontekście Jastrzębia, są na pewno ciekawe. Ja z dużym podziwem patrzyłem zwłaszcza na Argentyńczyka podczas jego okresu kędzierzyńskiego - bardzo merytoryczny, spokojny. Fachowiec pełną gębą. Pytanie, czy właściciel Resovii znowu przyzna się do porażki i błędnego wyboru trenera. Choć po prawdzie, to musiałby chyba zwolnić sam siebie, jeśli głosy o jego wpływie na wybór graczy są prawdziwe :D
TommyLeeJones
Posty: 1667
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: PlusLiga 2019/2020 - 9.kolejka:6-8.12.2019

Post autor: TommyLeeJones »

Bydgoszcz gra po prostu na miarę swojego potencjału. A nie ukrywajmy, ten bez Sterna w formie jest I-ligowy. Urbanowicz przez lata się nie przebił (co mnie dziwi, na pierwszy rzut oka niczego mu nie brakuje), Peszko w tamtym sezonie walnie przyłożył się do "imponującej" gry Będzina, Lipiński to już emeryt, Gil nieograny. Jedynie środkowi przeciętni ale to środkowi więc siłą rzeczy ich impakt jest mniejszy. Największym niewypałem jest jednak Gonzalo Quiroga. W GKS-ie miał nawet przyzwoite momenty, potem kontuzja i cóż, równa pochyła, obecnie co najwyżej sabotuje i zamiast jego kontraktu, na luzie można było wziąć I-ligowca (nawet II-ligowca). I taniej i jakiś Polak mógłby się pokazać, dostać szansę...

Edit: @johnnyrotten - słowo honoru, że przez cały czas pisania posta myślałem o tym, żeby nie pomylić imienia ale po całym dniu pracy mózg zdecydował inaczej. Dziękuję za szybkie zwrócenie uwagi, imię poprawione na właściwe.
Ostatnio zmieniony 6 gru 2019, o 19:56 przez TommyLeeJones, łącznie zmieniany 1 raz.
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 9.kolejka:6-8.12.2019

Post autor: johnnyrotten »

TommyLeeJones pisze: Największym niewypałem jest jednak Rodrigo Quiroga.
Gonzalo Quiroga :)

Rodrigo to jego brat.

Co nie zmienia faktu, że przy Urbanowiczu i Peszce jako rywalach powinien się przebić. Chyba że znowu ma problemy zdrowotne.

Bydgoszcz walcząca jest w stanie sprawić niespodziankę, nawet bez jakości i potencjału czysto siatkarskiego. Ale taka jak dziś nie ma szans na utrzymanie, bo Będzin materiał na niezłe ubranie ma, tylko się coś ciągle pruje w trakcie szycia. Jednak sądzę, że dwa razy MKS wygra z Bydgoszczą, więc ile by nie przegrywał, to wyczynu kolegów z zeszłorocznego teamu 2-24 przebić nie zdoła :]
TommyLeeJones
Posty: 1667
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: PlusLiga 2019/2020 - 9.kolejka:6-8.12.2019

Post autor: TommyLeeJones »

johnnyrotten pisze:Gonzalo Quiroga

Rodrigo to jego brat.

Co nie zmienia faktu, że przy Urbanowiczu i Peszce jako rywalach powinien się przebić. Chyba że znowu ma problemy zdrowotne.
Oczywiście, dokonałem już edycji opatrzonej stosowną wzmianką ;) .

Odnosząc się natomiast do gry Quirogi, normalnie wychodził i grał też w I linii. Niestety atakował jakoś co piątą piłkę, reszta to klepanie. Brak zagrywki. Mizerny blok i przeciętne przyjęcie. Nieprzypadkowo grają Peszko z Urbanowiczem. A skoro obiektywnie I-ligowcy grają od Gonzalo o półkę wyżej, on jest na poziomie II ligi.
Son
Posty: 1057
Rejestracja: 28 kwie 2019, o 15:32
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 9.kolejka:6-8.12.2019

Post autor: Son »

Śmiejecie się z Bydgoszczy, a Bydgoszcz 5; Będzin 0 ;)
Zaksa na maksa
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 9.kolejka:6-8.12.2019

Post autor: drukjul »

johnnyrotten pisze:
A co do ósemki, to jeżeli Resovia dziś przegra, będzie miała fatalną sytuację. Moja prognoza bilansu tej drużyny to 13-13 w porywach do 14-12, ale nie sądzę, by nagle Rzeszów zaczął wszystko wygrywać. Potencjał kadrowy niby jest, ale po pierwszym secie wygranym z Warszawą znów z drużyny pozostał zlepek indywidualności. Zaczęło to mocno przypominać grę z początku zeszłego sezonu. Pytanie tylko, czy Góral zdecyduje się powtórzyć scenariusz sprzed roku i zwolnić trenera. A przypomnijmy, że Andrzej Kowal poleciał mimo olbrzymiego kredytu zaufania właściciela i swojej pozycji w klubie z Podkarpacia. Nazwiska Castellaniego i Giulianiego, które padały w kontekście Jastrzębia, są na pewno ciekawe. Ja z dużym podziwem patrzyłem zwłaszcza na Argentyńczyka podczas jego okresu kędzierzyńskiego - bardzo merytoryczny, spokojny. Fachowiec pełną gębą. Pytanie, czy właściciel Resovii znowu przyzna się do porażki i błędnego wyboru trenera. Choć po prawdzie, to musiałby chyba zwolnić sam siebie, jeśli głosy o jego wpływie na wybór graczy są prawdziwe :D
Widzę, że czarna loża jasnowidzów nam się zebrała ;)

Choć rzeczywiście nie da się ukryć, że Resovia zagra dziś z Ptokami nie tylko o trzy punkty, ale uratowanie całego sezonu, a sam Piotrek być może o utrzymanie swoich szans zostanie następcą Vitala Heynena. Kolejny raz okazuje się, że praca w Rzeszowie szybciej zamyka naszym szkoleniowcom takie szanse niż otwiera - Kowal miał zostać selekcjonerem, Grucha też miał zostać selekcjonerem po IO w Tokio - już przy ostatnim wyborze był przecież najważniejszym kontrkandydatem Vitala, a tu się okazuje że w Rzeszowie od kilku lat te wszystkie gruszki to trochę na wierzbie rosną. :(

Co do samego prezesa Górala to jednak nie życzmy może Sovii, aby sam siebie zwalniał i się od siatkówki odwrócił, bo jak pokazuje nawet przykład Warszawy poważnego prywatnego, a nie państwowego sponsora, gotowego wkładać własne, spore pieniądze w ten sport (a jak wyjaśniał sam prezes Góral w jednym z wywiadów na początku tego roku, dla niego osobiście i Asseco to nie żaden biznes, czy reklama jego firmy, a tylko i wyłącznie feblik i sentyment) to można w naszym kraju ze świecą szukać i szanse że się znajdzie są najniższe z możliwych.
Son
Posty: 1057
Rejestracja: 28 kwie 2019, o 15:32
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 9.kolejka:6-8.12.2019

Post autor: Son »

Właśnie to jest dla mnie abstrakcja. Gość, który na oko przegrał 2/3 spotkań jako trener (a pewnie i lepiej)
Jest przymierzany do kadry. No cóż. Oby przegrał jeszcze więcej.
Zaksa na maksa
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 9.kolejka:6-8.12.2019

Post autor: johnnyrotten »

@drukjul

Masz całkowitą rację w kwestii sponsora prywatnego, ale nikt nie zadaje sobie pytania, dlaczego tak się dzieje. Przecież siatkówka nie wymaga jakiegoś gigantycznego wkładu finansowego. Kto jest winny? Ten słynny dział komunikacji w osobie pana Składowskiego? Polsat, który pokazuje wszystkie mecze w weekend, ale nie puszcza choćby jednego w otwartym kanale? A na dodatek stacja ze słoneczkiem za popularyzowanie ligi w mediach społecznościowych w postaci filmików z najlepszymi akcjami i śmiesznymi sytuacjami z meczów banuje i usuwa w imię praw autorskich.

To jest dla mnie niepojęte, bo liga jest naprawdę mocna, a nie ma marketingu i opakowania. Canal Plus opakować potrafi, ale co z tego, skoro jego zasięg jest niewielki. Katastrofalna od lat ekstraklasa trzyma się mocno, mimo że kibiców na trybunach nie ma wcale wielu. Mamy tylko prezesa Barana w Zawierciu i Górala w Rzeszowie, a kluby z kapitałem prywatnym powinny być normą, a nie anomalią. Ale mogłoby to się stać tylko wtedy, gdyby mogli promować szeroko swoje marki, a bez medialności ligi to niemożliwe.

A w kwestiach sportowych - Resovia przypomina Brooklyn Nets sprzed kilku lat z Joe Johnsonem, Deronem Williamsem, Kevinem Garnettem i Paulem Pierce'em. Na papierze super nazwiska, ale zgrane karty, a zawodnicy dla odmiany niezgrani :D
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 9.kolejka:6-8.12.2019

Post autor: Aranger »

Komenda ułatwia zadanie Vitalowi w kwestii doboru drugiego sypacza na kadrę. :|
astronauta
Posty: 2869
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 9.kolejka:6-8.12.2019

Post autor: astronauta »

Ale wp...l. Jestem w szoku małym.
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023 :-) Na razie lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019 i ziemniaka 2016/2017 :-)
Awatar użytkownika
pietrus72
Posty: 533
Rejestracja: 28 cze 2013, o 19:14
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 9.kolejka:6-8.12.2019

Post autor: pietrus72 »

Jeszcze takiej słabej Resovii nie widziałem ,JW gra jak nakręcone trio ,jak dalej pójdzie to nie liczę emocji w tym meczu.
Lynn
Posty: 969
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 22:28

Re: PlusLiga 2019/2020 - 9.kolejka:6-8.12.2019

Post autor: Lynn »

No i jak tam Reska się podoba? :D
krzychszp
Posty: 969
Rejestracja: 30 maja 2011, o 12:00
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 9.kolejka:6-8.12.2019

Post autor: krzychszp »

Ciekawe czy jak Resovia przegra za 3 pkt to Igła straci cierpliwośc do Gruszki, ta drużyna naprawdę nie jest tak słaba żeby zbierać takie baty.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 9.kolejka:6-8.12.2019

Post autor: drukjul »

25:12 - po stronie Resovii źle, bardzo źle to wygląda :(
johnnyrotten pisze:@drukjul

Masz całkowitą rację w kwestii sponsora prywatnego, ale nikt nie zadaje sobie pytania, dlaczego tak się dzieje. Przecież siatkówka nie wymaga jakiegoś gigantycznego wkładu finansowego.
Niestety wymaga. To drugi, po piłce nożnej najdroższy sport w naszym kraju. I w przeciwieństwie do piłki nożnej pozwalający ze sprzedaży biletów, jeżeli chodzi o te czołowe kluby, pokryć budżet w kilkunastu procentach. Na transferach, jak wiemy w siatkówce też się nie zarabia.

Więc wbrew pozorom to bardzo drogi sport i skarbonka bez dna dla sponsora. Dlatego poza spółkami skarbu państwa, dużych prywatnych sponsorów możemy policzyć na palcach jednej ręki i w dwójnasób warto ich cenić. W takiej Francji, nie licząc może Tours dla większości drużyn siatkarskich w Ligue A najważniejszym sponsorem są władze samorządowe.
Ostatnio zmieniony 6 gru 2019, o 21:06 przez drukjul, łącznie zmieniany 1 raz.
kuba94
Posty: 47
Rejestracja: 22 lis 2019, o 09:11

Re: PlusLiga 2019/2020 - 9.kolejka:6-8.12.2019

Post autor: kuba94 »

Son pisze:Właśnie to jest dla mnie abstrakcja. Gość, który na oko przegrał 2/3 spotkań jako trener (a pewnie i lepiej)
Jest przymierzany do kadry. No cóż. Oby przegrał jeszcze więcej.
Obyś ty przestał wypisywać tutaj swoje bzdety.
kanimo

Re: PlusLiga 2019/2020 - 9.kolejka:6-8.12.2019

Post autor: kanimo »

Chyba powinien stracic cierpliwosc do samego siebie.
Alez w gazie Jastrzabki. Dobrze sie to oglada. Ratowanie sie Buszkiem nie rokuje.
Awatar użytkownika
laanca
Posty: 318
Rejestracja: 17 lut 2017, o 14:02
Płeć: M
Lokalizacja: Kłodzko

Re: PlusLiga 2019/2020 - 9.kolejka:6-8.12.2019

Post autor: laanca »

Przy tak grającej Resovii wystarczy grać poprawnie. Oni sami rozwalają swoją grę jak chociażby teraz Buszek waląc kolejny atak w aut.
Masz lat blisko 40, wyglądasz na blisko 30, wyobrażasz sobie, że masz nieco ponad 20, a postępujesz, jakbyś miał niecałe 10
PH3N-x
Posty: 765
Rejestracja: 6 lip 2011, o 16:03
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 9.kolejka:6-8.12.2019

Post autor: PH3N-x »

Son pisze:Właśnie to jest dla mnie abstrakcja. Gość, który na oko przegrał 2/3 spotkań jako trener (a pewnie i lepiej)
Jest przymierzany do kadry. No cóż. Oby przegrał jeszcze więcej.
Po tym sezonie będą wypychać Winiara do kadry. :D
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3938
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: PlusLiga 2019/2020 - 9.kolejka:6-8.12.2019

Post autor: Klugenhammer »

Nie jest łatwo wyrzucić z pracy kolegę (przyjaciela), którego zna się od ćwierćwiecza.
Son
Posty: 1057
Rejestracja: 28 kwie 2019, o 15:32
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 9.kolejka:6-8.12.2019

Post autor: Son »

kuba94 pisze:
Son pisze:Właśnie to jest dla mnie abstrakcja. Gość, który na oko przegrał 2/3 spotkań jako trener (a pewnie i lepiej)
Jest przymierzany do kadry. No cóż. Oby przegrał jeszcze więcej.
Obyś ty przestał wypisywać tutaj swoje bzdety.
Zgłaszam ten post do usunięcia. Nie zycze sobie wycieczek osobistych pod moim adresem.
Pomimo, ze jest napisany przez kibica Zaksy
Zaksa na maksa
Son
Posty: 1057
Rejestracja: 28 kwie 2019, o 15:32
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 9.kolejka:6-8.12.2019

Post autor: Son »

PH3N-x pisze:
Son pisze:Właśnie to jest dla mnie abstrakcja. Gość, który na oko przegrał 2/3 spotkań jako trener (a pewnie i lepiej)
Jest przymierzany do kadry. No cóż. Oby przegrał jeszcze więcej.
Po tym sezonie będą wypychać Winiara do kadry. :D
O Winiarze naprawdę można wypowiadać się w samych superlatywach. Świetnie się ich ogląda. A tu? Cóż powiedzieć, wszyscy oglądamy :|
Zaksa na maksa
kanimo

Re: PlusLiga 2019/2020 - 9.kolejka:6-8.12.2019

Post autor: kanimo »

Nie wiem czy Grucha nie powinien zmienic sypacza. Limity chyba nie przeszkadzaja, jak jest Buszek.
Bez odejscia na srodku Komenda nie daje rady ulozyc gry ani wykreowac lidera.
Ostatnio zmieniony 6 gru 2019, o 21:32 przez kanimo, łącznie zmieniany 1 raz.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 9.kolejka:6-8.12.2019

Post autor: drukjul »

Momenty przyzwoitej gry Resovii w tym II secie nawet były, ale co z tego? W pierwszym secie Sovia miała 24% w ataku, aż tak źle całego meczu grać się nie dało. :|
Klugenhammer pisze:Nie jest łatwo wyrzucić z pracy kolegę (przyjaciela), którego zna się od ćwierćwiecza.

Coś z tym całym bajzlem trzeba jednak będzie zrobić. "Idzie gajowy, patrzy przez szybkę, o tu potrzebne działanie szybkie"
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”