CEV cup 2009/10

Awatar użytkownika
marcinbvb
Posty: 274
Rejestracja: 16 gru 2007, o 17:16
Płeć: M
Lokalizacja: Kedzierzyn-Koźle

Re: CEV cup 2009/10

Post autor: marcinbvb »

Dennis Guilder pisze:Jaki był powód wywieszenia tego transparentu?
Czyżby chodziło o fatalny poziom sędziowania i błędy sędziów na korzyść Arkasu podczas meczu w Turcji?
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: CEV cup 2009/10

Post autor: Guilder »

Rozumiem. W sumie, to pojechaliście nie tych, co trzeba. Trzeba było jakoś zaznaczyć, że to sędziowie zawalili. A wyszło nieelegancko, i mijało się z prawdą.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: CEV cup 2009/10

Post autor: Pele »

Dennis Guilder pisze:Rozumiem. W sumie, to pojechaliście nie tych, co trzeba. Trzeba było jakoś zaznaczyć, że to sędziowie zawalili. A wyszło nieelegancko, i mijało się z prawdą.
Sędziowie sędziowali fatalnie ale nie dlatego, że nie potrafią sędziować. Oni zostali poproszeni lub też przekonani żeby sędziować po "gospodarsku"
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2252
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: CEV cup 2009/10

Post autor: mewa »

Pele pisze:Sędziowie sędziowali fatalnie ale nie dlatego, że nie potrafią sędziować. Oni zostali poproszeni lub też przekonani żeby sędziować po "gospodarsku"
A ty jak rozumiem masz to wszystko nagrane, w razie jakby prokuratura poprosiła... Internet to cierpliwe medium, przyjmie każdą bzdurę i w zasadzie nic nie trzeba udowadniać.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: CEV cup 2009/10

Post autor: Pele »

mewa pisze:
Pele pisze:Sędziowie sędziowali fatalnie ale nie dlatego, że nie potrafią sędziować. Oni zostali poproszeni lub też przekonani żeby sędziować po "gospodarsku"
A ty jak rozumiem masz to wszystko nagrane, w razie jakby prokuratura poprosiła... Internet to cierpliwe medium, przyjmie każdą bzdurę i w zasadzie nic nie trzeba udowadniać.
Bez komentarza!
Mecz z Copra Piacenza we Włoszech jest w czwartek!
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Florian
Posty: 161
Rejestracja: 6 kwie 2009, o 16:29
Płeć: M

Re: CEV cup 2009/10

Post autor: Florian »

Mecz Zaksy 25 lutego o 20:30, niestety nie ma jego w ramowce polsatsport :( Co jest zamiast meczu? Hahaha 100 dolców kto zgadnie... mecz pilkarski z 1974 roku!! Polska- Szwecja.
Co za naród, ze taki mecz wszyscy mają głęboko.... Normalnie trafia mnie.
Rewanż, 3 marca o 18.
EDIT: Troche szkoda, ze laola1 nie wziela pod swoje skrzydla pucharu cev choćby najwazniejszych meczów. Zawsze była by jakas alternatywa.
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3938
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: CEV cup 2009/10

Post autor: Klugenhammer »

Florian pisze:Mecz Zaksy 25 lutego o 20:30, niestety nie ma jego w ramowce polsatsport :( Co jest zamiast meczu? Hahaha 100 dolców kto zgadnie... mecz pilkarski z 1974 roku!! Polska- Szwecja.
Co za naród, ze taki mecz wszyscy mają głęboko.... Normalnie trafia mnie.
Rewanż, 3 marca o 18.
EDIT: Troche szkoda, ze laola1 nie wziela pod swoje skrzydla pucharu cev choćby najwazniejszych meczów. Zawsze była by jakas alternatywa.
Nie marudź na Polsat bo tym razem to nie ich wina.
Mecz o którym piszesz będzie rozgrywany we Włoszech i tamtejsze telewizje nie są zainteresowane transmisją
bo Puchar CEV to dla Włochów peryferia siatkówki (liczy się tylko LM). Jakim cudem więc Polsat miałby pokazać ten mecz?
Mieliby wysłać do Włoch własne wozy transmisyjne ze sprzętem i własnych ludzi do realizacji obrazu?
Do tego 25-go o godz 20.00 na żywo w otwartym kanale TVP bezpośrednia transmisja z Vancouver - sztafety biegaczek z Justyną Kowalczyk na pierwszej zmianie. Jaką oglądalność miałaby transmisja z CEV Cup w tym samym czasie?
Florian
Posty: 161
Rejestracja: 6 kwie 2009, o 16:29
Płeć: M

Re: CEV cup 2009/10

Post autor: Florian »

heh, kibic sukcesu sie znalazl. Gdzie byles jak justyna Kowalczyk ganiała 4-5 lat temu po sniegu? Wtedy tez byś ogladal biegi gdy justyna zajmowała miejsca od 35 w dol?? Ja siatkowke mam w sercu od zawsze a malysze, kowalczyki to inna bajka.
Nazywaj to jak chcesz, ja jestem wnerwiony, ze tego meczu nie bedzie w TV.
ciekawe czy pokaza rewanz
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3938
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: CEV cup 2009/10

Post autor: Klugenhammer »

Florian pisze:heh, kibic sukcesu sie znalazl. Gdzie byles jak justyna Kowalczyk ganiała 4-5 lat temu po sniegu?
Byłem dokładnie tam gdzie jestem teraz. Nie znasz mnie więc oszczędź sobie prób personalnej oceny.
Chodziłem na mecze Chemika Kędzierzyn jeszcze kiedy grali II lidze,
a starty Kowalczyk śledziłem już wtedy gdy zobywała złoto Młodzieżowych Mistrzostw Świata.
Florian pisze:Ja siatkowke mam w sercu od zawsze
To nie zachowuj się jak male dziecko, któremu ktoś zabrał zabawki i teraz wini za to wszystkich dookoła.
Powtórzę jeszcze raz: w tym przypadku to nie jest wina Polsatu, że tego meczu nie będzie w telewizji.
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: CEV cup 2009/10

Post autor: krzysiu »

Ja czytałem wiadomość o meczach AZS-u i Zaksy które miały być pokazane w tamtej rundzie to Kmita powiedział , że CEV chciało takie pieniądze za transmisję których się nie płaci nawet w LM
Florian
Posty: 161
Rejestracja: 6 kwie 2009, o 16:29
Płeć: M

Re: CEV cup 2009/10

Post autor: Florian »

Kij z tym, kto za to odpowiada, mecz móglbym nawet obejrzeć na TVaze lub Aljazera a Polsat to jedyna polska stacja, ktora proboje cokolwiek zrobić i coś pokazac. Liczylem wiec, ze sie moze dogadaja z wlochami.
Po 2 lipa byla juz podczas poprzednich rund np mecz z Arkasem, gdzie po 1 meczu pachniało ogromnymi emocjami.
To nie zachowuj się jak male dziecko, któremu ktoś zabrał zabawki i teraz wini za to wszystkich dookoła.
Sory ale nie bede skakał z radosci, wiedzac ze nie obejrze prawdopodobnie najbardziej interesującego meczu rundy challenge.
Florian
Posty: 161
Rejestracja: 6 kwie 2009, o 16:29
Płeć: M

Re: CEV cup 2009/10

Post autor: Florian »

krzysiu pisze:Ja czytałem wiadomość o meczach AZS-u i Zaksy które miały być pokazane w tamtej rundzie to Kmita powiedział , że CEV chciało takie pieniądze za transmisję których się nie płaci nawet w LM
A mecz AZS z Montpellier? To akurat bylo dziwne dla mnie, bo wiadomo bylo ze czewa pojedzie zaby. 3:1 na wyjezdzie i nie dziwie sie ze ogladalnosc mala. Mogli zaoszczedzić kase choćby, na rewanz Kedzierzyna z Copra. !!!
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: CEV cup 2009/10

Post autor: Mate »

Kędzierzyn wygrał 3:1 z Rzeszowem, a osłabiona Piacenza przegrała 0:3 z Modeną. Najwyraźniej Włosi przygotowują się na mecz z Kędzierzynem, bo nie grali: Marshall, Rak i Meoni. Bravo słabo w ataku, bo 7/22, a Zlatanov 13/36. Szykuje się niezłe spotkanie.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
marcinbvb
Posty: 274
Rejestracja: 16 gru 2007, o 17:16
Płeć: M
Lokalizacja: Kedzierzyn-Koźle

Re: CEV cup 2009/10

Post autor: marcinbvb »

Czy ktoś się orientuje co się dzieje z tymi podstawowymi zawodnikami? Kontuzje czy co? Jeśli Piacenza zagrałaby w takim skaldzie jak dzisiaj to myślę że Zaksa powinna coś ugrać we Włoszech.
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3938
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: CEV cup 2009/10

Post autor: Klugenhammer »

marcinbvb pisze:Czy ktoś się orientuje co się dzieje z tymi podstawowymi zawodnikami? Kontuzje czy co? Jeśli Piacenza zagrałaby w takim skaldzie jak dzisiaj to myślę że Zaksa powinna coś ugrać we Włoszech.
Włosi mają tak szeroki skład, że nawet grając rezerwowymi mogą nie wypuścić ZAKSy z 20 w każym secie.
Najistotniejsze nie jest więc to, kto po tamtej stronie siatki będzie grał, ale to z jaką motywacją i zaangażowaniem wyjdą na boisko zawodnicy Copry, a z tym może być różnie.
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: CEV cup 2009/10

Post autor: KadrO »

Klugenhammer pisze:
marcinbvb pisze:Czy ktoś się orientuje co się dzieje z tymi podstawowymi zawodnikami? Kontuzje czy co? Jeśli Piacenza zagrałaby w takim skaldzie jak dzisiaj to myślę że Zaksa powinna coś ugrać we Włoszech.
Włosi mają tak szeroki skład, że nawet grając rezerwowymi mogą nie wypuścić ZAKSy z 20 w każym secie.
Najistotniejsze nie jest więc to, kto po tamtej stronie siatki będzie grał, ale to z jaką motywacją i zaangażowaniem wyjdą na boisko zawodnicy Copry, a z tym może być różnie.
Piacenza jest do ogrania, i myślę że najistotniejsze jest właśnie to, z jaką motywacją i zaangażowaniem wyjdzie ZAKSA na mecz przeciwko Włochom. Mimo zwycięskiego starcia z Resovią, zawodnicy tacy jak Ruciak czy Jarosz wyraźnie nie są w najwyższej formie, a żeby pokonać Coprę, oboje musieli by wrócić do co najmniej dobrej dyspozycji.
Awatar użytkownika
marcinbvb
Posty: 274
Rejestracja: 16 gru 2007, o 17:16
Płeć: M
Lokalizacja: Kedzierzyn-Koźle

Re: CEV cup 2009/10

Post autor: marcinbvb »

Klugenhammer pisze:
marcinbvb pisze:Czy ktoś się orientuje co się dzieje z tymi podstawowymi zawodnikami? Kontuzje czy co? Jeśli Piacenza zagrałaby w takim skaldzie jak dzisiaj to myślę że Zaksa powinna coś ugrać we Włoszech.
Włosi mają tak szeroki skład, że nawet grając rezerwowymi mogą nie wypuścić ZAKSy z 20 w każym secie.
Najistotniejsze nie jest więc to, kto po tamtej stronie siatki będzie grał, ale to z jaką motywacją i zaangażowaniem wyjdą na boisko zawodnicy Copry, a z tym może być różnie.
Nie wiem czy widziałeś mecz, ale jeśli wyszliby w tym samym składzie co wczoraj to 2 sety są spokojnie w zasięgu Zaksy. Jedynie Zlatanov i Bjelica grali na jako takim poziomie. Szczególnie na początku 1 seta było widać że Copra gra w eksperymentalnym składzie.
PS. Na stronie Copry w okienku najbliższy mecz napis Zaksa a obok logo AZS Częstochowa. Gorzej nie mogli się pomylić :D
Dee-Jay
Posty: 487
Rejestracja: 21 lut 2009, o 13:14
Lokalizacja: Żory

Re: CEV cup 2009/10

Post autor: Dee-Jay »

Polsat będzie pokazywał mecz Mostostalu?
Awatar użytkownika
nikt wazny
Moderator
Moderator
Posty: 1528
Rejestracja: 17 kwie 2008, o 10:16
Płeć: M
Lokalizacja: Opole

Re: CEV cup 2009/10

Post autor: nikt wazny »

Dee-Jay pisze:Polsat będzie pokazywał mecz Mostostalu?
nie...
pozostaje Park FM
Ale jedno wiem po latach,
prawdę musisz znać i Ty.
Zawsze warto być człowiekiem,
choć tak łatwo zejść na psy...
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: CEV cup 2009/10

Post autor: Pele »

Dee-Jay pisze:Polsat będzie pokazywał mecz Mostostalu?
Mostostalu już nie ma od dwóch lat bo jest ZAKSA. Dziś prezes Pietrzyk zapowiedział, że ma pewne info, że telewizyjnych relacji z meczów ZAKSY z Piacenzą nie będzie bo Polsat nie da kasy i Włosi tez
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3938
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: CEV cup 2009/10

Post autor: Klugenhammer »

Pele pisze:Dziś prezes Pietrzyk zapowiedział, że ma pewne info, że telewizyjnych relacji z meczów ZAKSY z Piacenzą nie będzie bo Polsat nie da kasy i Włosi tez
Na mecz Częstochowy z kelnerami z Francji w drugiej rundzie jakoś Polsat znalazł kasę, a jak ZAKSA gra na finiszu rozgrywek z mistrzem Włoch to biedny Polsat nagle nie ma pieniędzy. Żenada.
Awatar użytkownika
marcinbvb
Posty: 274
Rejestracja: 16 gru 2007, o 17:16
Płeć: M
Lokalizacja: Kedzierzyn-Koźle

Re: CEV cup 2009/10

Post autor: marcinbvb »

Klugenhammer pisze:
Pele pisze:Dziś prezes Pietrzyk zapowiedział, że ma pewne info, że telewizyjnych relacji z meczów ZAKSY z Piacenzą nie będzie bo Polsat nie da kasy i Włosi tez
Na mecz Częstochowy z kelnerami z Francji w drugiej rundzie jakoś Polsat znalazł kasę, a jak ZAKSA gra na finiszu rozgrywek z mistrzem Włoch to biedny Polsat nagle nie ma pieniędzy. Żenada.
Nie pokazanie przynajmniej rewanżu meczu pomiedzy drugą obecnie ekipą w Polsce i mistrzem Włoch to porostu wstyd. Fakt że puchar cev jest mniej prestiżowy, ale z takim przeciwnikiem nie gra się co tydzień!
A co do wyniku mogłoby być podobnie jak z Arkasem. Przegrywamy 3-2, a później u siebie przy fantastycznej atmosferze i pełnej hali odrabiamy straty i organizujemy FF ;)
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: CEV cup 2009/10

Post autor: Mate »

Noliko wygrało 3:1 z Patrasem, Teruel remisuje 1:1 z Cuneo, a Tours przegrywa z Iskrą 1:2.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Dee-Jay
Posty: 487
Rejestracja: 21 lut 2009, o 13:14
Lokalizacja: Żory

Re: CEV cup 2009/10

Post autor: Dee-Jay »

Jaki wynik?Gdzie go mozna sprawdzić live?
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3938
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: CEV cup 2009/10

Post autor: Klugenhammer »

Dee-Jay pisze:Jaki wynik?Gdzie go mozna sprawdzić live?
Tours - Iskra 2-3
Teruel - Cuneo 2-3
Noliko - Patron 3-1
Wyniki na żywo można śledzić na: http://www.cev.lu/mmp/online/website/ma ... 30_EN.html

Osobiście trzymam kciuki za wszystkie zespoły, które grają w CEV Cup od samego początku.
Mam nadzieję, że żaden ze "spadochroniarzy" z LM nie awansuje do F4. Nie zasłużyli sobie na to. :D
Florian
Posty: 161
Rejestracja: 6 kwie 2009, o 16:29
Płeć: M

Re: CEV cup 2009/10

Post autor: Florian »

Leci transmisja gdzies indziej niż w Park? Niestety nie działa mi real... :(
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4599
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: CEV cup 2009/10

Post autor: niepoinformowany »

baty do 18 w 1. secie.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
dudek90
Posty: 60
Rejestracja: 26 maja 2009, o 16:20
Płeć: M

Re: CEV cup 2009/10

Post autor: dudek90 »

dobry początek w 2 secie.
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3938
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: CEV cup 2009/10

Post autor: Klugenhammer »

Tego jeszcze nie było - Martin gra za Ruciaka. :o
Wziąłbym w ciemno chociaż 1 seta...
przemek16
Posty: 279
Rejestracja: 16 lip 2008, o 07:09
Płeć: M
Kontakt:

Re: CEV cup 2009/10

Post autor: przemek16 »

prowadzą 14:9 i ugrany set we Włoszech może być kluczem do wygranej w dwu meczu Brawo !
ODPOWIEDZ

Wróć do „Europa - Puchar Konfederacji”