Temat: Liga Światowa 2016
Odpowiedzi: 904
Odsłony: 414569

Re: Liga Światowa 2016

Myślicie,że Beldzy mogą ten mecz wygrać? Bo patrząc na ich wczorajszy mecz z Brazylijczykami,to grali oni świetnie.
2 lip 2016, o 11:46

Kanada ma 7 zwycięstw, a czwarta Finlandia ma 4 i dwa mecze to jakby się nie starała to tyle zwycięstw co Kanada mieć nie będzie. Holandia też już bardzo blisko awansu po wygranej 3-1 nad Czechami. Turcja prowadzi 2-0 z Chinami i tez o krok od awansu. Zarówno Holendrom jak i Turkom zagraża tylko Fi...
2 lip 2016, o 09:48

W drugiej dywizji pewna awansu do turnieju finałowego oprócz gospodarzy Portugalczyków jest Kanada. Blisko awansu Turcja i Holandia. Ciekawa walka o utrzymanie. Koreańczycy u siebie wygrali oba mecze i na pozycji spadkowej Słowacy, którzy jednak mogą ją szybko opuścić, bo prowadzą po trzech setach ...
2 lip 2016, o 09:47

Mamy dzisiaj jakieś szanse,czy ugranie seta to wszystko na co nas stać,a może znowu 3:0?
1 lip 2016, o 14:23

Jak myślicie,będą co najmniej 4 sety w meczu Iran-Serbia?
1 lip 2016, o 11:03

Jak myslicie,raczej Brazylia się dzisiaj po nas gładko przejedzie? I tak myślę,czy Serbia ogarnie w Iranie.
5 cze 2016, o 11:07
Forum: Liga Narodów K (dawniej WGP)
Temat: WGP 2016
Odpowiedzi: 61
Odsłony: 63621

Re: WGP 2016

Portorykanki raczej dzisiaj odniosą zwycięstwo?
4 cze 2016, o 12:51

Jak,myślicie? Czeszki mają szanse nas dziś ograć,czy raczej wygramy po 4,5 setach?