Temat: Sezon 2021/22
Odpowiedzi: 139
Odsłony: 55130

Re: Sezon 2021/22

Z pierwszą rozgrywającą to Chemik wygrywa łatwo ten finał, ale ta Naiane to jakiś dramat. Już pal licho wystawy, ale dawno nie widziałem tak drewnianej rozgrywającej w obronie. Wszystko wpada, a ona wiecznie pokazuje ,,moja wina". Szkoda pieniędzy na takie transfery.
26 kwie 2022, o 19:49
Forum: PlusLiga
Temat: Play-off 2021/2022 - 1/2 finału
Odpowiedzi: 388
Odsłony: 48837

Re: Play-off 2021/2022 - 1/2 finału

Skra jak chce w przyszłym sezonie medal to musi wszystkich przyjmujących wymienić. Zapowiada się kolejny mecz kooya i ebadipoura na 0. Słabe przyjęcie i brak mocy w ataku, zwłaszcza u Irańczyka to widać.
25 kwie 2022, o 17:47

Chemik rozjeżdża Budowlane.

Górecka w zeszłym roku jeszcze podstawowa przyjmująca w reprezentacji, a teraz grzeje ławkę kosztem Fedusio i Damaske. Dziwny zjazd biorąc pod uwagę, że nie słyszałem o poważnej kontuzji.
21 lis 2016, o 19:46
Temat: Sezon 2016/17
Odpowiedzi: 248
Odsłony: 197789

Re: Sezon 2016/17

Sędziowie dostosowują się poziomem do zawodniczek w tym roku. Właśnie oglądam mecz Wrocław-Dąbrowa i w 1 secie przy stanie 23:23 pani sędzia pokazuje aut mimo, że 50 cm obok niej piłka wyraźnie dotyka bloku zawodniczek Dąbrowy (set dla przyjezdnych). W 3 secie przy stanie 24:24 nie gwiżdże siatki i ...