Transfery i plotki na sezon 2022/23

Awatar użytkownika
hunter
Posty: 1028
Rejestracja: 13 lis 2013, o 16:15
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: hunter »

Simao pisze: 27 maja 2022, o 17:14 Zawodnik za słaby na PlusLigę. Na ławkę rezerwowych ok.
Gość przychodzi do jednej ze słabszych drużyn w lidze ale i tak jest za słaby. Ile razy i kiedy widziałeś go w akcji?
Amfetamina-produkcja, dystrybucja, masturbacja.
Za bezpieczny weekend Władziu.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Streeter »

No tylko to trochę tak jak wejdziesz z dychą do restauracji w Grand Hotelu. Możesz sobie popatrzeć na krewetki, małże, ale koniec końców stać Cię na wodę albo na to takie pudełeczko, żeby zapakować jedzenie na wynos.

Ja bym tylko chciał, żeby ktoś młody się tam w Bielsku pokazał, a nie zbudują ekipę z Hunków tego świata. Taki właśnie Sawicki byłby idealną opcją - młody, coś tam się pokazał, sprawdziłby się na dłuższym wymiarze, a Bielsko nie podniosłoby wielkich kosztów i być może skorzystało.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2629
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Simao »

hunter pisze: 28 maja 2022, o 12:45
Simao pisze: 27 maja 2022, o 17:14 Zawodnik za słaby na PlusLigę. Na ławkę rezerwowych ok.
Gość przychodzi do jednej ze słabszych drużyn w lidze ale i tak jest za słaby. Ile razy i kiedy widziałeś go w akcji?
To są tylko moje subiektywne odczucia, bazuje na jego statystykach. Widziałem go tylko kilka razy w meczach LM. Jak zawsze, sezon zweryfikuje. Mam nadzieję, że mylę się co do Niego, będzie miał dobry sezon. Tego oczywiście życzę mu. Chciałbym po prostu, aby BBTS dobrze prezentował się i przyjemnie oglądało mecze tej drużyny.
kamil1999
Posty: 5447
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: kamil1999 »

Streeter pisze: 28 maja 2022, o 12:47 No tylko to trochę tak jak wejdziesz z dychą do restauracji w Grand Hotelu. Możesz sobie popatrzeć na krewetki, małże, ale koniec końców stać Cię na wodę albo na to takie pudełeczko, żeby zapakować jedzenie na wynos.

Ja bym tylko chciał, żeby ktoś młody się tam w Bielsku pokazał, a nie zbudują ekipę z Hunków tego świata. Taki właśnie Sawicki byłby idealną opcją - młody, coś tam się pokazał, sprawdziłby się na dłuższym wymiarze, a Bielsko nie podniosłoby wielkich kosztów i być może skorzystało.

Streeter
Przecież gość ma tylko zagrywkę. W ataku ani przyjęciu się nie wyróżnia.
To już prędzej Depowski by w końcu mógł dostać szansę gdzieś jako 1, ale ma już klub
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Streeter »

kamil1999 pisze: 28 maja 2022, o 14:00
Streeter pisze: 28 maja 2022, o 12:47 No tylko to trochę tak jak wejdziesz z dychą do restauracji w Grand Hotelu. Możesz sobie popatrzeć na krewetki, małże, ale koniec końców stać Cię na wodę albo na to takie pudełeczko, żeby zapakować jedzenie na wynos.

Ja bym tylko chciał, żeby ktoś młody się tam w Bielsku pokazał, a nie zbudują ekipę z Hunków tego świata. Taki właśnie Sawicki byłby idealną opcją - młody, coś tam się pokazał, sprawdziłby się na dłuższym wymiarze, a Bielsko nie podniosłoby wielkich kosztów i być może skorzystało.

Streeter
Przecież gość ma tylko zagrywkę. W ataku ani przyjęciu się nie wyróżnia.
To już prędzej Depowski by w końcu mógł dostać szansę gdzieś jako 1, ale ma już klub
Ciężko wchodząc na zagrywkę pokazać coś więcej niż zagrywkę :D w tym sezonie co Surfer jeszcze był i padł to Sawicki nawet nieźle go zastąpił, gdzieś w tym sezonie też widziałem go na dłuższym dystansie. Oczywiście raczej nie będzie to kolejny Semeniuk czy Śliwka, ale chętniej bym go zobaczył w szóstce Bielska niż tego Węgra, gdyby to ode mnie zależało ;) a Depowski to chyba lubi swoją rolę, inaczej już dawno by gdzieś zaczepił gdzie więcej gry by miał.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
hunter
Posty: 1028
Rejestracja: 13 lis 2013, o 16:15
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: hunter »

Simao pisze: 28 maja 2022, o 13:48
To są tylko moje subiektywne odczucia, bazuje na jego statystykach.
Podrzuć te staty, rzucę okiem z ciekawości.
Amfetamina-produkcja, dystrybucja, masturbacja.
Za bezpieczny weekend Władziu.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2629
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Simao »

hunter pisze: 28 maja 2022, o 15:40
Simao pisze: 28 maja 2022, o 13:48
To są tylko moje subiektywne odczucia, bazuje na jego statystykach.
Podrzuć te staty, rzucę okiem z ciekawości.
http://championsleague.cev.eu/en/men/st ... ayer-stats
Statystyki z LM, to jest jakoś miarodajne, grał przeciwko czołowym drużynom w Europie. Czołówka naszej ligi to ten sam poziom sportowy.
kamil1999
Posty: 5447
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: kamil1999 »

Grał po roku bez gry i przeciwko samej czołówce. Jednak większość męczy w PL jest łatwiejsza niż te zespoły przeciwko którym grał.
Awatar użytkownika
hunter
Posty: 1028
Rejestracja: 13 lis 2013, o 16:15
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: hunter »

Powiem tak, gość tam gdzie grał to zawsze swoją rolę spełniał. Ten typ bardziej ofensywny. Z Francji mam z nim związane same pozytywne wrażenia poza numerem, który wykręcił Poitiers. Rozumiem chęć bycia blisko rodziny ale wystawił w ostatniej chwili klub, który został z trójką przyjmujących. A skrzydła miały być zacne wtedy Chizoba-Raffaelli-Gergye, zostali z niestabilnymi N'Gapeth i Gutierrezem. Ten wybór Mariboru też chyba nie był przypadkowy z tego co pamiętam, chodziło o to, żeby być blisko domu.
Uważam, że w Bielsku nie zawiedzie, szkoda, że jego kariera nie przebiegła do końca tak jak powinna, bo spokojnie mógł pograć w trochę silniejszych ligach.
Amfetamina-produkcja, dystrybucja, masturbacja.
Za bezpieczny weekend Władziu.
Tommy
Posty: 79
Rejestracja: 13 maja 2021, o 14:20
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Tommy »

Podobno w Bielsku Jakub Urbanowicz i Bućko. Czy ktoś spada z Plusligi w tym sezonie ?
SzymonBB
Posty: 224
Rejestracja: 9 wrz 2009, o 10:46
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: SzymonBB »

Żródło poproszę.
BBTS Bielsko-Biała
Tommy
Posty: 79
Rejestracja: 13 maja 2021, o 14:20
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Tommy »

Twitter
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Streeter »

Czyli z grubsza zapowiada się to, co już raz widzieliśmy. Oby tylko trafili kogoś takiego, jak niegdyś Jose Gonzaleza, to był ciekawy zawodnik i wniósł coś ciekawego do ligi.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
kamil1999
Posty: 5447
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: kamil1999 »

Streeter pisze: 29 maja 2022, o 11:07 Czyli z grubsza zapowiada się to, co już raz widzieliśmy. Oby tylko trafili kogoś takiego, jak niegdyś Jose Gonzaleza, to był ciekawy zawodnik i wniósł coś ciekawego do ligi.

Streeter
Mówiąc o ciekawym to chodzi ci o ta akcję gdzie po ataku zamiast w boisko trafił w kolegę swojego zespołu czy coś podobnego?
To był za słaby zawodnik na PlusLigę. Mega drewniany. Coś w sumie podobnego jak Hanes, ale po Amerykaninie spodziewam się więcej. Zaraz spojrzę jakie gość miał staty z ciekawości.
41,51% skuteczności oraz 19% efektywności. Mega słabe staty. Właśnie mam nadzieję jak najmniej takich gości jak Gonzalez. On nigdy nie grał dobrze. W przeciwieństwie do Gergye jest to w miarę znane nazwisko bo grał jako 1 w Argentynie gdzie kompletnie nie było atakującego i takie twory jak Gonzalez czy Romanutti byli tam próbowani, ale zawodnik zawsze grał słabo. Jeśli dobrze wspominasz Gonzaleza a krytykujesz transfer Gergye, który w przeciwieństwie do Argentyńczyka był bardzo mocnym punktem swoich drużyn to nie wiem co mam napisać:)

Ps. Fajnie, że Bucko dostanie szansę na którą zasłużył, grania w "6". Urbanowicz to też dobry rezerwowy.
Mi się to bielsko podoba jak na ich niewielki(możliwe, że najniższy) budżet. Przemyślane ruchy. Całkiem inaczej niż gdy jeszcze grali w PlusLidze
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Streeter »

12 najlepszy punktujący ligi i po pierwszym sezonie w Bielsku w wieku 29 lat dostał szansę debiutu w reprezentacji Argentyny. No rzeczywiście dramat :D nie wiem, coś mi się nie zgadza, chwalisz ruchy z Węgrem i Bućko co jak będzie taka para to raczej Welcome Tauron liga, a najlepszego gościa jako kiedykolwiek zaczepił w tym klubie uważasz za kiepskiego :) ok drugi sezon już mu nie poszedł tak dobrze i odszedł bez większego żalu, ale w pierwszym to był naprawdę fajny zawodnik co trzymał poziom i Bielsko na powierzchni.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Orduna
Posty: 996
Rejestracja: 29 wrz 2021, o 14:59
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Orduna »

To Gonzalez to nawet niezły był. Pamiętam jak na IO miał dzień konia i w meczu z Polską kończył wszystko.
Co do Bielska to tutaj taktyka taka jak Radom-oszczędzanie pieniędzy. Wiadomo że nie spadną bo zrobi to Lwów którego największą gwiazdą będzie turecki rozgrywający z 4 szeregu.
Chyba że Pan Składowski w wyniku wielkiej miłości do naszych wschodnich sąsiadów uczyni Lwów niespadalnym, wtedy Putin się załamie, rzuci wszystko i zakończy inwazję.
kamil1999
Posty: 5447
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: kamil1999 »

Streeter pisze: 29 maja 2022, o 12:16 12 najlepszy punktujący ligi i po pierwszym sezonie w Bielsku w wieku 29 lat dostał szansę debiutu w reprezentacji Argentyny. No rzeczywiście dramat :D nie wiem, coś mi się nie zgadza, chwalisz ruchy z Węgrem i Bućko co jak będzie taka para to raczej Welcome Tauron liga, a najlepszego gościa jako kiedykolwiek zaczepił w tym klubie uważasz za kiepskiego :) ok drugi sezon już mu nie poszedł tak dobrze i odszedł bez większego żalu, ale w pierwszym to był naprawdę fajny zawodnik co trzymał poziom i Bielsko na powierzchni.

Streeter
Liczby i jeszcze raz liczby.
W pierwszym sezonie jego skuteczność wynosiła 40,14% Przecież to dramat. To skuteczność Andringi z tego sezonu. 19% efektywności też kiepsko wygląda. Nie dość, że był chyba najmniej skutecznym atakującym PlusLigi w tych dwóch sezonach to jeszcze popełniał sporo błędów i nabijał się efektownie na blok. Wiadomo, że liczby wszystkiego nie oddają, ale mając takie liczby nie można mieć udanego sezonu. Zresztą to nie tylko była moja opinia, ale wielu użytkowników go mega krytykowało. Dobrym ruchem zespołu z dołu tabeli był Jimenez. Nazwisko podobnie znane przeciętnemu Januszowi co ten Gergye, ale wykonywał więcej ataków na nieporównywalnie lepszej skuteczności i efektywności niż Argentyńczyk. No nie i jeszcze raz nie. Oczy bolały jak się go widziało. Chyba jedyne wytłumaczenie twojej opinii jest takie, że go nie widziałeś bo inaczej nie rozumiem jej.
Widziałeś tego Węgra gdzieś poza poprzednim sezonem? Ja widziałem dość dużo meczów Węgra jak i Gonzaleza w PL no i zestawianie ich ze sobą to obraza dla Węgra.
Bielsko na powierzchni trzymał słaby poziom ligi. A Bućko miał bardzo dobre wejścia w Nysie i nie rozumiem dlaczego grałfatalny w tym sezonie Kwasowski a nie on.
Z Argentyną co to ma do rzeczy? Jego szczęście, że Argentyńczycy są dosyć niscy i mieli problem ze znalezieniem atakującego to spróbowali tego olbrzyma bez techniki. W reprze też grał przeciętnie. Może jakieś niezłe mecze mu się mogły trafić, ja takiego nie pamiętam, ale ogólnie sporo narzekań na niego było.
Ostatnio zmieniony 29 maja 2022, o 13:05 przez kamil1999, łącznie zmieniany 1 raz.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Streeter »

No tylko weź pod uwagę, że Andringa miał obok siebie Butryna i TJa, więc jak już dostał piłkę to rywal reagował w stylu "ło panie co to się stanęło", a Gonzalez miał obok siebie Stojlovicia i Vlka, którzy byli tak świetni, że większość sezonu grał niewielki Błoński i 18-letni wówczas Bućko. W takim zespole każdy zawodnik traci na procentach, jak blok idzie w ciemno. Przecież on tam jedyny punkty umiał zdobyć w tamtej ekipie. Na środku wtedy straszyli Buniak, Kokociński i Kalembka. Tam Nimir nie wiem czy by więcej niż 45% wykręcił.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
SzymonBB
Posty: 224
Rejestracja: 9 wrz 2009, o 10:46
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: SzymonBB »

Poczekajmy co ogłosi klub. Na chwilę obecną to czyste plotki pismaka z TT. Niestety BBTS nie ma sponsora strategicznego i raczej ciężko o takiego. Budżet jaki jest każdy wie. Raczej skromny i nie można liczyć na dobrych siatkarzy. Obojętnie kto uzupełni skład to raczej zapowiada się walka o utrzymanie. Sam Prezes w wywiadzie mówił.
BBTS Bielsko-Biała
kamil1999
Posty: 5447
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: kamil1999 »

Streeter pisze: 29 maja 2022, o 13:43 No tylko weź pod uwagę, że Andringa miał obok siebie Butryna i TJa, więc jak już dostał piłkę to rywal reagował w stylu "ło panie co to się stanęło", a Gonzalez miał obok siebie Stojlovicia i Vlka, którzy byli tak świetni, że większość sezonu grał niewielki Błoński i 18-letni wówczas Bućko. W takim zespole każdy zawodnik traci na procentach, jak blok idzie w ciemno. Przecież on tam jedyny punkty umiał zdobyć w tamtej ekipie. Na środku wtedy straszyli Buniak, Kokociński i Kalembka. Tam Nimir nie wiem czy by więcej niż 45% wykręcił.

Streeter
Jakiego Stojkovicia jak on tam chyba ławe grzał jeśli dobrze pamiętam? Miał koło siebie Błońskiego, który grał całkiem niezły sezon(dla pewności sprawdziłem czy dobrze pamiętam i staty rzeczywiście wyraźnie lepsze niż Gonzalez przy też dużej liczbie ataków) i rzeczywiście był ten Vlk, który był takim defensywnym przyjmującym typu Andringa.
No sporo atakował, ale w rankingu atakujących Argentyńczyk był dopiero 10, więc nie był Nimirem w Holandii i tak dalej. Nawet gdyby był to 40% skuteczności przy tak dużej liczbie błędów to tego nie da się po prostu obronić. Zresztą kiedy Gonzlaez miał taki sezon jak Węgier we Francji? Nigdy
maz1ko
Posty: 29
Rejestracja: 28 kwie 2022, o 21:07
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: maz1ko »

SzymonBB pisze: 29 maja 2022, o 13:55 Poczekajmy co ogłosi klub. Na chwilę obecną to czyste plotki pismaka z TT. Niestety BBTS nie ma sponsora strategicznego i raczej ciężko o takiego. Budżet jaki jest każdy wie. Raczej skromny i nie można liczyć na dobrych siatkarzy. Obojętnie kto uzupełni skład to raczej zapowiada się walka o utrzymanie. Sam Prezes w wywiadzie mówił.
Jesteśmy w temacie transfery i plotki, jak ogłosi klub to przejdziemy na temat potwierdzone transfery :)
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Streeter »

kamil1999 pisze: 29 maja 2022, o 14:58 Jakiego Stojkovicia jak on tam chyba ławe grzał jeśli dobrze pamiętam? Miał koło siebie Błońskiego, który grał całkiem niezły sezon(dla pewności sprawdziłem czy dobrze pamiętam i staty rzeczywiście wyraźnie lepsze niż Gonzalez przy też dużej liczbie ataków) i rzeczywiście był ten Vlk, który był takim defensywnym przyjmującym typu Andringa.
No sporo atakował, ale w rankingu atakujących Argentyńczyk był dopiero 10, więc nie był Nimirem w Holandii i tak dalej. Nawet gdyby był to 40% skuteczności przy tak dużej liczbie błędów to tego nie da się po prostu obronić. Zresztą kiedy Gonzlaez miał taki sezon jak Węgier we Francji? Nigdy
No grał Błoński, bo Serb okazał się dramatem nie nadającym do gry. Ale sezon zaczynali tym wynazkiem jeśli dobrze pamiętam. Mniejsza o to, niech będzie więcej Gonzalezow niż Stojloviciów, to może parę meczów uda się wygrać.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
rzr
Posty: 603
Rejestracja: 12 lut 2013, o 22:11
Płeć: M
Lokalizacja: koło Rz

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: rzr »

Ło kruca fuks Kerminen blisko Bełchatowa
https://twitter.com/NisseHuttunen/statu ... 4610869249
nie jest dobrze, co prawda nie jest też źle, można powiedzieć, że jest średnio
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7760
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

https://twitter.com/Arteem_05/status/15 ... 6822248448

Skra buduje skład jak klub drugiej kategorii.
Kilgor92
Posty: 265
Rejestracja: 30 gru 2020, o 23:27
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Kilgor92 »

WysokiPortorykanczyk pisze: 29 maja 2022, o 18:23 https://twitter.com/Arteem_05/status/15 ... 6822248448

Skra buduje skład jak klub drugiej kategorii.
Jeśli to się sprawdzi to będzie to chyba pierwszy przypadek w historii naszej galaktyki, gdzie zespół podpisując kontrakt z nowym zawodnikiem już na starcie zakłada, że na najważniejsze mecze sezonu będzie go pozbawiony... Osobliwe, nie powiem.
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: michal1983 »

To jest jesli się nie mylę, kolejny raz spekulanctwo. Coś w deseń: może jednak nie wyjedzie do tych Chin.

Jeśli byłby to normalny kontrakt na cały sezon, rewelacyjna sprawa. No ale nie będzie.

Wielka szkoda że w takim wielkim, zasłużonym i utytułowanym klubie tak strasznie się pogrubiono.
Małymi krokami zbliża się nieuchronnie wielka potrzeba zmiany u sterów.
W administracji biznesu mówi się o +/-7 latach po których potrzeba zmiany inaczej zaczyna się stagnacja.
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7760
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Kilgor92 pisze: 29 maja 2022, o 18:38Jeśli to się sprawdzi to będzie to chyba pierwszy przypadek w historii naszej galaktyki, gdzie zespół podpisując kontrakt z nowym zawodnikiem już na starcie zakłada, że na najważniejsze mecze sezonu będzie go pozbawiony... Osobliwe, nie powiem.
Cisterna w tym sezonie podpisała kontrakt z Lanzą na parę meczów na początku sezonu, zagrał z 5 spotkań i pojechał do Chin, ktoś podobnie zrobił w przeszłości, już nie pamiętam kto. Tylko dla takiej Cisterny każdy punkt jest ważny na wagę utrzymania/awansu - i Lanza pare punktów pomógł im ugrać w sumie, dla klubu z topu to nie przystoi rzeczywiście.
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 604
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: bez_nazwy »

Dzięki za info, już leci ;)
Kilgor92
Posty: 265
Rejestracja: 30 gru 2020, o 23:27
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Kilgor92 »

WysokiPortorykanczyk pisze: 29 maja 2022, o 18:50
Kilgor92 pisze: 29 maja 2022, o 18:38Jeśli to się sprawdzi to będzie to chyba pierwszy przypadek w historii naszej galaktyki, gdzie zespół podpisując kontrakt z nowym zawodnikiem już na starcie zakłada, że na najważniejsze mecze sezonu będzie go pozbawiony... Osobliwe, nie powiem.
Cisterna w tym sezonie podpisała kontrakt z Lanzą na parę meczów na początku sezonu, zagrał z 5 spotkań i pojechał do Chin, ktoś podobnie zrobił w przeszłości, już nie pamiętam kto. Tylko dla takiej Cisterny każdy punkt jest ważny na wagę utrzymania/awansu - i Lanza pare punktów pomógł im ugrać w sumie, dla klubu z topu to nie przystoi rzeczywiście.
O, to nie widziałem. Dzięki za info :)

Nie zmienia to faktu, że w przypadku Skry takie rozwiązanie jest cokolwiek niepoważne. Albo kontraktujemy bardzo dobrego zawodnika, bowiem obiektywnie zatrudnienie Bednorza na pełen etat byłoby sporym wzmocnieniem, albo nie. A tak przyszły trener Skry już na dzień dobry musiałby się przygotowywać na wariant, gdzie Bednorza nagle by zabrakło... Słabe to bardzo.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7760
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

bez_nazwy pisze: 29 maja 2022, o 19:02 Dzięki za info, już leci ;)
Wprowadzanie kogokolwiek w błąd jest średnio zabawne jednak
Kilgor92 pisze: 29 maja 2022, o 19:21 Nie zmienia to faktu, że w przypadku Skry takie rozwiązanie jest cokolwiek niepoważne. Albo kontraktujemy bardzo dobrego zawodnika, bowiem obiektywnie zatrudnienie Bednorza na pełen etat byłoby sporym wzmocnieniem, albo nie. A tak przyszły trener Skry już na dzień dobry musiałby się przygotowywać na wariant, gdzie Bednorza nagle by zabrakło... Słabe to bardzo.
Zgadzam się, może to dlatego, że docelowa para jest tak nieprzekonująca.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”