Transfery i plotki na sezon 2022/23

Martodo
Posty: 91
Rejestracja: 25 lip 2022, o 20:33
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Martodo »

WysokiPortorykanczyk pisze: 9 sie 2022, o 18:03 Nom, ale nie ma co się emocjonować, skoro nawet u @Artema to tylko jedna opcji (ktrych w toku offseason było pewnie sporo).

Do opisu prezesa z wywiadu sprzed kilkunastu dni najbardziej pasowałby Esfandiar, co też byłoby ruchem bez szału, skoro rok temu w Maaseik na ławce w kluczowym momencie sezonu posadził go nowy nabytek Trefla Gdańsk, ale Esfandiar ma możliwości na poziom fajnego, ofensywnego przyjmującego (nawet jeśli hype młodzieżowy po MVP MŚK i MŚJ okazał się przesadzony, gdyż Irańczycy mocno bazowali na przewadze warunków fizycznych). Do tego ze swoją zagrywką i blokiem dawałby Zaksie dalej perspektywy grania o medale, ze zdrowym Huberem to byłoby jakieś dzikie zestawienie w relacji zagrywka-blok, tzn. KK był pierwszy w rankingu asów i bloku (co oznaczało game-over, bo jeszcze byli najlepsi skrzydłowi), a Esfandiar w VNL-u był w czołówce w zagrywce i bloku wśród przyjmujących. Jego problemem jest, że za bardzo nie skacze (i średnio przyjmuje), trochę charakterystyka a'la Fromm (ten młodszy, nie z JW), czyli w ataku często nie daje tyle ile oddaje w przyjęciu, ale nie sądzę by było tak źle, że Zaksa wypadnie ze ścisłej czołówki.

Aczkolwiek ciekawe jak tam z finansami Zaksy, bo kontrakt Semeniuka + wykup kontraktu Semeniuka + nagroda za wygranie LM, przy takim sobie wzmocnieniu na przyjęciu, sugeruje, że tak sobie. Ale może będzie ten Anderson. ;)
To co piszesz przekonuje, ale z tego co widzę, Esfandiar ma 23 lata, w dobrym środowisku może wystrzelić, na VNL wyglądał przyzwoicie (żadna to wielka gwiazda, ale nie ma tragedii), jak ma ZAKSA grać 35 letnim Żalińskim czy Garettem, to lepszy młody Irańczyk.

W Andersona nie wierzę, no ale kibicuję, bo to byłby super ruch.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7761
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Nom, czytałem parę razy o tym niepotwierdzonym Kljuce, więc przeprowadziłem szeroko zakrojone internetowe śledztwo wpisując w google cyrylicą ,,Jegor Kljuka'' z ustawieniami ,,ostatni tydzień'' - i pyk, po minucie okazało się, że przygotowuje się z Zenitem do sezonu. 3 dni temu nazwali go Terminatorem na telegramie, mi zawsze kojarzył się z Rumcajsem.

A, no i w karuzeli też jest, że zostaje, to nie wiem o co cho: https://sport.business-gazeta.ru/article/274494
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: ciorny17 »

Michał, Mag, jak tam, prezes nie wie, a wy wiecie?
Zastanawiamy się, która opcja będzie dla nas najlepsza. Jeszcze nie podjęliśmy decyzji. Musimy poczekać na odpowiedź na to pytanie - powiedział szef ZAKSY podczas środowej konferencji prasowej.
https://www.polsatsport.pl/wiadomosc/20 ... raz-mniej/
Kłamca.
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: michal1983 »

Serio? Szok! No jestem wbity w fotel!

Ale przecież niema zawodników i skompromitowani liczymy na cud* i może na to aż któryś się zlituje.

A nie, chwilka, Wojtek Żaliński ma grać. Tak? Czy jak to w końcu było?

*już poprawiłem
Ostatnio zmieniony 10 sie 2022, o 14:55 przez michal1983, łącznie zmieniany 1 raz.
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
Orzi
Posty: 750
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Orzi »

michal1983 pisze: 10 sie 2022, o 14:32 Serio? Szok! No jestem wbity w fotel!

Ale przecież niema zawodników i skompromitowani liczymy na cód i może na to aż któryś się zlituje.

A nie, chwilka, Wojtek Żaliński ma grać. Tak? Czy jak to w końcu było?
*cud ;). Normalnie mi to nie robi, ale zabawne jak na kogoś, kto w innym temacie czepiał się ortografii
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: michal1983 »

Przepraszam, pisze z czterema włączonymi słownikami z telefonu, naprędce. Już poprawiłem.
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Vilgefortz »

michal1983 pisze: 10 sie 2022, o 14:32 Serio? Szok! No jestem wbity w fotel!

Ale przecież niema zawodników i skompromitowani liczymy na cud* i może na to aż któryś się zlituje.
Mam pytanie. Czy ta wypowiedź prezesa pokrzepia Cię w tym, że Zaksa kogoś ma w garści?
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
Orduna
Posty: 996
Rejestracja: 29 wrz 2021, o 14:59
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Orduna »

michal1983 pisze: 10 sie 2022, o 14:32 Serio? Szok! No jestem wbity w fotel!

Ale przecież niema zawodników i skompromitowani liczymy na cud* i może na to aż któryś się zlituje.

A nie, chwilka, Wojtek Żaliński ma grać. Tak? Czy jak to w końcu było?

*już poprawiłem
Brnij w to dalej. Jak już Zaksa ogłosi Młagututje to będzie można stworzyć śmieszną kompilację twoich wpisów.
lobmar
Posty: 760
Rejestracja: 22 mar 2015, o 23:38
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: lobmar »

Wydaje mi się , ze Bednorz zastanawia się nad wyborem Zaksy. Przy Grbiciu oraz Swiderskim,który tez ma jakiś wpływ Paryż dla niego jest nierealny.Medal olimpijski to także dożywotnia emerytura. Skoro nawet przyszły gracz Zaksy jest w kadrze to daje mu do myślenia
Nuriel
Posty: 838
Rejestracja: 16 kwie 2021, o 21:45

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Nuriel »

lobmar pisze: 10 sie 2022, o 15:47 Wydaje mi się , ze Bednorz zastanawia się nad wyborem Zaksy. Przy Grbiciu oraz Swiderskim,który tez ma jakiś wpływ Paryż dla niego jest nierealny.Medal olimpijski to także dożywotnia emerytura. Skoro nawet przyszły gracz Zaksy jest w kadrze to daje mu do myślenia
To brzmi jak coś, co musi być prawdą!
Kurde, jeszcze się zaraz okaże, że Leon to wcale nie miał kontuzji i operacji, tylko nigdy w ZAKSIE nie grał...
granvorka
Posty: 711
Rejestracja: 24 wrz 2019, o 11:29
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: granvorka »

lobmar pisze:Wydaje mi się , ze Bednorz zastanawia się nad wyborem Zaksy. Przy Grbiciu oraz Swiderskim,który tez ma jakiś wpływ Paryż dla niego jest nierealny.Medal olimpijski to także dożywotnia emerytura. Skoro nawet przyszły gracz Zaksy jest w kadrze to daje mu do myślenia
Pomijając, że wg mnie Bednorz nie chciałby być stawiany w roli następcy Semeniuka i do niego porównywany (całkiem zrozumiałe), to raczej jego wcześniejsze wybory klubowe + realne spekulacje o grze w Chinach sugerują, że nie chciałby grać gdziekolwiek za dużo mniejsze pieniądze niż w ostatnich 2-4 latach.

Esfandiara oglądałem w Gdańsku patrząc od tyłu na przyjęcie rywala i przyznam, że ta jego zagrywka wyglądała dość mocarnie pod względem rotacji i siała popłoch w liniach przyjęcia.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2629
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Simao »

granvorka pisze: 10 sie 2022, o 15:56
lobmar pisze:Wydaje mi się , ze Bednorz zastanawia się nad wyborem Zaksy. Przy Grbiciu oraz Swiderskim,który tez ma jakiś wpływ Paryż dla niego jest nierealny.Medal olimpijski to także dożywotnia emerytura. Skoro nawet przyszły gracz Zaksy jest w kadrze to daje mu do myślenia
Pomijając, że wg mnie Bednorz nie chciałby być stawiany w roli następcy Semeniuka i do niego porównywany (całkiem zrozumiałe), to raczej jego wcześniejsze wybory klubowe + realne spekulacje o grze w Chinach sugerują, że nie chciałby grać gdziekolwiek za dużo mniejsze pieniądze niż w ostatnich 2-4 latach.

Esfandiara oglądałem w Gdańsku patrząc od tyłu na przyjęcie rywala i przyznam, że ta jego zagrywka wyglądała dość mocarnie pod względem rotacji i siała popłoch w liniach przyjęcia.
Myślę, że Esfandijar ma dużo ofert z różnych klubów. Na pewno też kilka lepszych finansowo. Wygląda na to, że chce zagrać gdzieś za granicą. Na pewno będzie miał jakieś oferty z Włoch, Turcji. Możliwe też, że Rosja. Pewnie sam Piechocki złoży mu ofertę, jak Bednorz niepewny. Możliwe, że również inne kluby z PlusLigi i nie tylko.

Ps. Nie rozumiem dlaczego ciągle karmicie tego trolla @michal1983, już chyba bardziej kompromitować siebie i przy okazji ZAKSY nie może...
To oczywiście wyłącznie moje subiektywne zdanie.
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: michal1983 »

Wiesz @simao, bardzo mi to „wszystko jedno“ co sobie myśli grupa anonimowych ludzi z forum.
Jak do tej pory czytam tylko nieudolne, często kipiące frustracją ataki na moją osobę. Worek gorącego powietrza, nic więcej.

Czuję natomiast niebywałą satysfakcję (nie tylko ja) robiąc to samo co wielu użytkowników robi w stosunku do zawodników, działaczy, klubów. I już tak fajnie nie jest, prawda? Jak jakiś anonimowy „koleś” z forum punktuje cię jak Lewis Gołotę, prawda? A tak łatwo wyprowadzić was z równowagi zaburzając ten status quo przy użyciu najprostszych socjotechnicznych technik zarządzania ludźmi.

Napiszesz mi że troll i że się kompromituje bo co innego masz napisać? Najlepszą metodą obrony jest atak. Więc, do boju! ;)


Miłego wieczoru:)

Btw. Nie będę już pisał. To mój ostatni post. Obiecuje.
Chce przy okazji nadmienić że jest tutaj wielkie grono świetnych ludzi, prawdziwych pasjonatów i to jest piękna i wielka sprawa. Chylę czoła przed wiedzą i fachowością wielu użytkowników i mówię to absolutnie poważnie jako ktoś kto siedzi w tym sporcie od prawie 25ciu lat.
Trochę zaczęliście się jednak kisić we własnym sosie i popadliście w przekonanie o własnej nieomylności. Taki „troll” przez pewien czas wyjdzie na dobre końcem końców.

Pozdrawiam.
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
PioterZJastrzebia
Posty: 1185
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: PioterZJastrzebia »

michal1983 pisze: 10 sie 2022, o 21:32
Btw. Nie będę już pisał. To mój ostatni post. Obiecuje.
Obaj dobrze wiemy, że to nieprawda.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2629
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Simao »

michal1983 pisze: 10 sie 2022, o 21:32 Wiesz @simao, bardzo mi to „wszystko jedno“ co sobie myśli grupa anonimowych ludzi z forum.
Jak do tej pory czytam tylko nieudolne, często kipiące frustracją ataki na moją osobę. Worek gorącego powietrza, nic więcej.

Czuję natomiast niebywałą satysfakcję (nie tylko ja) robiąc to samo co wielu użytkowników robi w stosunku do zawodników, działaczy, klubów. I już tak fajnie nie jest, prawda? Jak jakiś anonimowy „koleś” z forum punktuje cię jak Lewis Gołotę, prawda? A tak łatwo wyprowadzić was z równowagi zaburzając ten status quo przy użyciu najprostszych socjotechnicznych technik zarządzania ludźmi.

Napiszesz mi że troll i że się kompromituje bo co innego masz napisać? Najlepszą metodą obrony jest atak. Więc, do boju! ;)


Miłego wieczoru:)

Btw. Nie będę już pisał. To mój ostatni post. Obiecuje.
Chce przy okazji nadmienić że jest tutaj wielkie grono świetnych ludzi, prawdziwych pasjonatów i to jest piękna i wielka sprawa. Chylę czoła przed wiedzą i fachowością wielu użytkowników i mówię to absolutnie poważnie jako ktoś kto siedzi w tym sporcie od prawie 25ciu lat.
Trochę zaczęliście się jednak kisić we własnym sosie i popadliście w przekonanie o własnej nieomylności. Taki „troll” przez pewien czas wyjdzie na dobre końcem końców.

Pozdrawiam.
Mam wrażenie, że odebrałeś to bardzo osobiście. Przez słowo "troll" nie miałem na myśli Twojej wiedzy odnośnie siatkówki etc. Tylko Twój niekiedy bardzo protekcjonalny ton dyskusji, konwersacji praktycznie ze wszystkimi użytkownikami. Trzeba być obiektywnym i przyznać też, że czasami jesteś prowokowany. Jednak prowokacja działa tylko w przypadku, gdy dana osoba da się sprowokować. Na wszystkie uwagi odnośnie ZAKSY, problemów kadrowych jest z Twojej strony taka niezdrowa reakcja. Wszystkie tego typu uwagi uważasz, jako atak na ZAKSE i nie przemawiają do Ciebie praktycznie żadne argumenty przytaczane przez różnych użytkowników. Mam szacunek do wszystkich ludzi w różnych aspektach związanych z siatkówką, dla których jest to pasja i ten sport stanowi jakąś część życia, jakby nie było. Nikt z Nas nie jest idealny, jednak czasami potrzeba chyba więcej refleksji nad własną osobą. Odnośnie ZAKSY to mam takie przeczucie, że cała ta historia odnośnie następcy Semeniuka zakończy się happy endem. Oczywiście z korzyścią dla ZAKSY oraz całej PlusLigi.
Vivo
Posty: 472
Rejestracja: 8 cze 2010, o 09:53
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Vivo »

michal1983 pisze: 10 sie 2022, o 21:32 (...)
Btw. Nie będę już pisał. To mój ostatni post. Obiecuje.
Gloria victis.

Wypije za to jedną szklaneczkę więcej. Obiecuję. :cheers:
(...) końcem końców.
:D
Orzi
Posty: 750
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Orzi »

Swoją drogą krążą ploty, że P O T Ę Ż N Y Muagututia, mistrz Egiptu, zaśpiewał sobie taką kwotę kontraktu, że Zaksa podziękowała.

I dobrze, zawsze krok bliżej do Esfandiara i krok dalej do Andersona, który też lubi pienionszki.
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 604
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: bez_nazwy »

michal1983 pisze: 10 sie 2022, o 21:32
Btw. Nie będę już pisał. To mój ostatni post. Obiecuje.
I cyk, będę pisał z innego konta albo założę nowe.

Michale, nie odchodź, będzie wszystkim przykro że przestaniesz odwiedzać forum któremu to dawałeś więcej życia, wywoływałeś dyskusje, czasem i kłótnie, wyzywałeś i obrażałeś innych forumowiczów, masz dużą wiedzę, przecież jesteś bardzo blisko zaksy.
Zostań i wybacz nam wszystkim ze Cię tak szkalowaliśmy.
🙃

Chyba że powodem jest to ze lada moment mamy 1 września i robisz przygotowania w związku z tym etapem
Orduna
Posty: 996
Rejestracja: 29 wrz 2021, o 14:59
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Orduna »

Michal dogaduje transferJuantoreny do Zaksy ;)
lobmar
Posty: 760
Rejestracja: 22 mar 2015, o 23:38
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: lobmar »

Wg nowego trenera Skry jr. i Dick gwarantują stabilne przyjęcie,jednocześnie uważa przyjście Bednorza jedynie za plotki.
themiel
Posty: 92
Rejestracja: 1 maja 2017, o 10:22
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: themiel »

Gdzie jest pelny wywiad?
Streeter
Posty: 7165
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Streeter »

lobmar pisze: 11 sie 2022, o 07:57 Wg nowego trenera Skry jr. i Dick gwarantują stabilne przyjęcie,jednocześnie uważa przyjście Bednorza jedynie za plotki.
Przecież to wypowiedź w stylu jak zapytasz przechodnia w Korei Północnej jak mu się żyje w kraju, a on odpowiada "nie mogę narzekać" :D

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
lobmar
Posty: 760
Rejestracja: 22 mar 2015, o 23:38
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: lobmar »

Sportowe fakty
Streeter
Posty: 7165
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Streeter »

lobmar pisze: 11 sie 2022, o 08:53 Sportowe fakty
Wywiad ogólnie ciekawy, ale też nie rozumiem dziennikarzy z tymi pytaniami. Nie wiem, spodziewają się, że trener powie że no wszystko spoko tylko libero jakiś lewy, a w ogóle to rozmawiamy z Bednorzem ale cicho, bo dogrywamy szczegóły i prezes prosił żeby nie rozgłaszać? :D

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: leeon »

lobmar pisze: 11 sie 2022, o 07:57 Wg nowego trenera Skry jr. i Dick gwarantują stabilne przyjęcie,jednocześnie uważa przyjście Bednorza jedynie za plotki.
On jest przy nadziei...
Szary Wilk
Posty: 7861
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Szary Wilk »

Miał być wielki transfer, będzie Żaliński lub Muagututia. Jeśli nie wezmą tego Esfandiara to kompromitacja ZAKSY. W Andersona nie wierzę.


Tak, kompromitacja. Żenada, ośmieszenie. Nie da dię takiej wtopy wytłumaczyć w żaden sposób. Tym bardziej, że dostali sporo kasy za Semeniuka.
Pawel9221
Posty: 1170
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Pawel9221 »

Szary Wilk pisze: 11 sie 2022, o 13:11 Miał być wielki transfer, będzie Żaliński lub Muagututia. Jeśli nie wezmą tego Esfandiara to kompromitacja ZAKSY. W Andersona nie wierzę.


Tak, kompromitacja. Żenada, ośmieszenie. Nie da dię takiej wtopy wytłumaczyć w żaden sposób. Tym bardziej, że dostali sporo kasy za Semeniuka.
Oj tam oj tam, powiedza, ze przeciez filozofia i zalozenie klubu jest aby brac graczy ambitnych i aby nie przeplacac za graczy, wiec taki Zalinski czy Garret sie swietnie wpisza w te zalozenia.
jinx
Posty: 6285
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: jinx »

A co wy biedni będziecie pisać po meczu, w którym Zaksa z Zalinskim pyknie „faworyta”??
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Szary Wilk
Posty: 7861
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Szary Wilk »

jinx pisze: 11 sie 2022, o 13:38 A co wy biedni będziecie pisać po meczu, w którym Zaksa z Zalinskim pyknie „faworyta”??
Nic. Tak jak nic nie napiszę, jak Trefl pyknie faworyta.
Jak będzie Żaliński, to chcesz się założyć, że ZAKSA skończy bez złota? A i srebro to byłby ogromny sukces
jinx
Posty: 6285
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: jinx »

Jak tobie wychodźmy przewidywania w ciągu ostatnich lat?🤡
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”