PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka I

Orzi
Posty: 793
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka I

Post autor: Orzi »

No i stanęliśmy w tym secie
dyletant
Posty: 5081
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka I

Post autor: dyletant »

Długo Radom wchodził w ten mecz dobrą grą, ale w końcu zaczynają grać na miarę oczekiwań.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2907
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka I

Post autor: hubert »

tomasol pisze: 1 paź 2022, o 19:59 Siatkówka to sztuka cierpliwości jednak, dajmy z miesiąc-półtora aby ten zespół się dotarł.
Pytanie kiedy. Sobota ZAKSA, niedziela wolne, poniedziałek wyjazd do Jastrzębia, wtorek mecz, środa odnowa - zostaje czwartek i piątek na porządny trening. W takim układzie zgrywanie może trwać do końca roku. Mnie martwi Lipiński. Trenuje od początku i od początku w sparingach grał słabo. Oby to nie był gracze jednego zespołu.
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
Orzi
Posty: 793
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka I

Post autor: Orzi »

I cyk zwycięstwo na trudnym terenie przeciw porządnemu Lublinowi! Co za thriller.

Tylko żeby grali mniej takich setów jak ten trzeci ;)
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2690
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka I

Post autor: Simao »

tomasol pisze: 1 paź 2022, o 19:59 Dyskusja o wymianie trenera po pierwszym meczu sezonu jest zwyczajnie niedorzeczna. Tym bardziej gdy weźmie się pod uwagę fakt, że sam trener jak i kilku zawodników dołączało do zespołu stopniowo i w różnych okresach czasu. Do tego jak zauważył już kolega @dyletant, karuzela z trenerami kręciła się w Olsztynie w ostatnich latach za szybko. Siatkówka to sztuka cierpliwości jednak, dajmy z miesiąc-półtora aby ten zespół się dotarł.

A co do Resovii, to trudno pisać o dobrym meczu, jak żaden z trójki skrzydłowych nie zrobił nawet 20% efektywności ataku. A że Warszawa skończyła mecz na -4 (sic !!! ), to chyba niemożliwe jest nie wygrać z tak grającym rywalem.
To prawda, jednak to dopiero pierwszy mecz i trzeba dostrzegać pozytywy. Najważniejsze są trzy punkty, bez straty seta. Rywal osłabiony, ale to też trzeba umieć wykorzystać. Do poprawy jest zagrywka, są jeszcze rezerwy u każdego gracza. Bardzo dobrze w tym elemencie zagrał Cebulj, równie dobrze Kochan. DeFalco potrzebuje czasu, aby wejść do drużyny, złapać formę. Słabo w zagrywce, solidnie jak na Niego w przyjęciu, słabo w ataku, ale za to dobrze w bloku w porównaniu do całej drużyny chyba najlepiej. Musi się zgrać z Drzyzgą. Bardzo dobry mecz środkowych. W szczególności, jeśli chodzi o ofensywę. Kocham w każdym elemencie dobrze. Do poprawy przyjęcie, bo z lepiej zagrywającym rywalem będą problemy. Skrzydłowi muszą grać na lepszych procentach w ofensywie.
Muzaj i tak ma lepszy początek niż rok temu. Dużo do poprawy w zagrywce, razem z DeFalco najgorzej w drużynie, jeśli chodzi o ten element. To zaskakuje, bo hale dobrze zna i jest od początku okresu przygotowawczego w klubie.
Dobrze w przyjęciu Zator.
Drzyzga ładnie zbilansować atak na całą drużynę i ogólnie dobry mecz w jego wykonaniu.
Najważniejsze, aby drużyna robiła stopniowo postępy i poprawia się we wszystkich elementach, każdy gracz robił postępy i wchodził na wyższy poziom. Z drużyną musi zgrać się DeFalco, potrzeba trochę czasu. Kalendarz jest sprzyjający. Najbliższe mecze to mniej wymagający rywale. Ta drużyna ma duży potencjał i możliwości. Mam nadzieję, że uda się to wykorzystać.
Awatar użytkownika
JootPe2
Posty: 396
Rejestracja: 23 lip 2022, o 19:48
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka I

Post autor: JootPe2 »

Simao pisze: 1 paź 2022, o 22:59 Najważniejsze, aby drużyna robiła stopniowo postępy i poprawia się we wszystkich elementach, każdy gracz robił postępy i wchodził na wyższy poziom. Z drużyną musi zgrać się DeFalco, potrzeba trochę czasu. Kalendarz jest sprzyjający. Najbliższe mecze to mniej wymagający rywale. Ta drużyna ma duży potencjał i możliwości. Mam nadzieję, że uda się to wykorzystać.
Ważne jest również to, żeby osiągnęli pewien poziom stabilizacji, załapali jakiś tam pułap i z niego już nie schodzili, żeby wystrzegali się tych wahań formy i popadania w skrajności, co było bardzo częstym obrazkiem zeszłego sezonu.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2690
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka I

Post autor: Simao »

JootPe2 pisze: 1 paź 2022, o 23:45
Simao pisze: 1 paź 2022, o 22:59 Najważniejsze, aby drużyna robiła stopniowo postępy i poprawia się we wszystkich elementach, każdy gracz robił postępy i wchodził na wyższy poziom. Z drużyną musi zgrać się DeFalco, potrzeba trochę czasu. Kalendarz jest sprzyjający. Najbliższe mecze to mniej wymagający rywale. Ta drużyna ma duży potencjał i możliwości. Mam nadzieję, że uda się to wykorzystać.
Ważne jest również to, żeby osiągnęli pewien poziom stabilizacji, załapali jakiś tam pułap i z niego już nie schodzili, żeby wystrzegali się tych wahań formy i popadania w skrajności, co było bardzo częstym obrazkiem zeszłego sezonu.
Dokładnie, ale to nie tylko ostatni sezon, tylko kilka ostatnich sezonów. Wcześniej to właściwie było więcej tych słabych momentów niż dobrych. Natomiast o jakiejś stabilności na odpowiednim poziomie ciężko było mówić. Nie pomagały też różnego rodzaju urazy wśród graczy, ciężko było zbudować jakąś formę, stabilność. Przy porażkach tworzy się też często toksyczna atmosfera (szuka się winnych). Wtedy ten mental, morale są na niskim poziomie, nie ma mowy o jakimś kolektywie, wynikach. Na dzień dzisiejszy największe rezerwy tkwią w ofensywie skrzydłowych. Trzeba też pracować na zagrywce, jej jakości, stabilności. Z przyjęciem na pewno będą problemy, więc trzeba to nadrabiać w elemencie zagrywki. Największe rezerwy ma DeFalco. Bardzo dobrze w tym elemencie z Warszawą zagrał Cebulj. Od każdego gracza można wymagać więcej, słabiutko Muzaj, jeśli chodzi o zagrywkę w meczu z Warszawą. Jestem spokojny o Drzyzge, On ma coś do udowodnienia całemu środowisku siatkarskiemu i swoją grą może zbliżyć się do tych najlepszych sezonów w karierze.
dyletant
Posty: 5081
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka I

Post autor: dyletant »

Nie sądziłem, że mecz Lublina z Radomiem dostarczy aż tylu emocji, że wywali stronę ;). Słabo Luk w zagrywce jak na taki potencjał. No i wahania formy Maliny, zaczął od 3/10, potem już miał 7/15 a skończył na 9/21. Włodarczyk pociągnął ile mógł, ale nie dostał wsparcia. Szerszeń też średnio.

Bardzo ciekaw jestem Radomia w kolejnych meczach. Tam teoretycznie nic nie ma prawa się układać, no chyba że np. odżyją Schulz z Łukasikiem, to niespodziewanie Radom stanie się faworytem minimum do 8.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Kliper
Posty: 300
Rejestracja: 28 cze 2017, o 22:36
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka I

Post autor: Kliper »

dyletant pisze: 2 paź 2022, o 04:26 Nie sądziłem, że mecz Lublina z Radomiem dostarczy aż tylu emocji, że wywali stronę ;). Słabo Luk w zagrywce jak na taki potencjał. No i wahania formy Maliny, zaczął od 3/10, potem już miał 7/15 a skończył na 9/21. Włodarczyk pociągnął ile mógł, ale nie dostał wsparcia. Szerszeń też średnio.

Bardzo ciekaw jestem Radomia w kolejnych meczach. Tam teoretycznie nic nie ma prawa się układać, no chyba że np. odżyją Schulz z Łukasikiem, to niespodziewanie Radom stanie się faworytem minimum do 8.
Teoretycznie to Czarni przez niektórych mieli spaść albo być przedostatni. Czarni zbudowali fajną drużyne przy rakiej dyspozycji Łukasika przy dobrej grze Schulza maja szansę na 8 10
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2690
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka I

Post autor: Simao »

Kliper pisze: 2 paź 2022, o 07:28
dyletant pisze: 2 paź 2022, o 04:26 Nie sądziłem, że mecz Lublina z Radomiem dostarczy aż tylu emocji, że wywali stronę ;). Słabo Luk w zagrywce jak na taki potencjał. No i wahania formy Maliny, zaczął od 3/10, potem już miał 7/15 a skończył na 9/21. Włodarczyk pociągnął ile mógł, ale nie dostał wsparcia. Szerszeń też średnio.

Bardzo ciekaw jestem Radomia w kolejnych meczach. Tam teoretycznie nic nie ma prawa się układać, no chyba że np. odżyją Schulz z Łukasikiem, to niespodziewanie Radom stanie się faworytem minimum do 8.
Teoretycznie to Czarni przez niektórych mieli spaść albo być przedostatni. Czarni zbudowali fajną drużyne przy rakiej dyspozycji Łukasika przy dobrej grze Schulza maja szansę na 8 10
Łukasik w pierwszej kolejce wypadł bardzo dobrze w przeciwieństwie np. do Lipińskiego. Zobaczymy jak to będzie w kolejnych meczach. Z Łukasikiem jest ten problem, że podobnie jak Szalpuk ma problemy ze zdrowiem. Często jakieś urazy, kontuzje.
granvorka
Posty: 739
Rejestracja: 24 wrz 2019, o 11:29
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka I

Post autor: granvorka »

Przypominam, że rok temu Łukasik w Suwałkach też zaczął dobrze, a jak reszta sezonu wyglądała to wiadomo. Nie musi tu być analogia, ale jeśli wynik Czarnych będzie wisiał na jego formie/zdrowiu to będzie ciężko. Olsztyn też rok temu wszedł w sezon podobnie słabo, a potem złapali rytm, tak więc wstrzymajmy się z bardziej kategorycznymi ocenami tak choćby do grudnia.

Mi się podobała jak zwykle Gieksa, wynik tego nie oddaje do końca, ale to mógł być pięciosetowiec. Magia Słabego chyba wciąż działa, Seganow raczej będzie lepszy/stabilniejszy w trakcie sezonu (uważam, że w pt. nie było źle, dość kombinacyjnie grał), gdyby mieli lepszy środek i blok to naprawdę mogliby walczyć o szóstkę.

Cichy bohater kolejki to Stępień, gość tak często kwestionowany, a nawet coś tam w bloku pomagał, nie mówiąc o tym, że po prostu dobrze sypał, a krótkie tyłem z Paszyckim na propsie. Straszną pożogę robiła Zaksa zagrywką i blokiem AZS-owi.

Widziałem tylko tego pierwszego seta Resovii, na razie nie ma się czym podpalać, ale to raczej już nie będzie systemowe kopanie się w czoło, pytanie czy Defalco odnajdzie choć z 80% ubiegłorocznej formy w ataku. Warszawa wygląda dramatycznie i tu naprawdę ciężko mieć większe nadzieje przy tych personaliach na skrzydłach (no, ale patrz pkt. 1).
kamil1999
Posty: 5514
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka I

Post autor: kamil1999 »

Zaskakująco dobra gra Radomia co mnie cieszy chociaż w nich nie wierzyłem. A cieszy dlatego bo Radom to strasznie fanjny ośrodek siatkarski gdzie jest spore zainteresowanie siatkówką, więc szkoda by szorowali dno tabeli lub spadli.
No i przyznaję się, że byłem jednym z tych, którzy wieszczyli walkę o spadek. Ale to przed transferem Schulza. Po transferze Schulza napisałem, że jednak się chyba utrzymają. Lecz jeśli Łukasik utrzyma taki poziom gry a Schulz zagrywki i bloku to kto wie czy o 8 nie powalczą.
Ale to dopiero pierwsze mecze i wstrzymałbym się z pospiesznymi osądami. Zwłaszcza co do Olsztyna.

Swoją drogą to co do Olsztyna to uważam, że mega niedoceniany w zagrywce jest Poręba. Już w zeszłym sezonie przy jego zagrywkach padały serie i zagrywek sumarycznie wykonał więcej niż Butryn a w meczu z Zaksą tylko przy zagrywkach Butryna i Poręby działo się coś dobrego. Te zagrywki Poręby nie są imponujące, ale zaskakująco skuteczne a to jest najważniejsze.
Orzi
Posty: 793
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka I

Post autor: Orzi »

kamil1999 pisze: 2 paź 2022, o 10:54 Zaskakująco dobra gra Radomia co mnie cieszy chociaż w nich nie wierzyłem. A cieszy dlatego bo Radom to strasznie fanjny ośrodek siatkarski gdzie jest spore zainteresowanie siatkówką, więc szkoda by szorowali dno tabeli lub spadli.
No i przyznaję się, że byłem jednym z tych, którzy wieszczyli walkę o spadek. Ale to przed transferem Schulza. Po transferze Schulza napisałem, że jednak się chyba utrzymają. Lecz jeśli Łukasik utrzyma taki poziom gry a Schulz zagrywki i bloku to kto wie czy o 8 nie powalczą.
Ale to dopiero pierwsze mecze i wstrzymałbym się z pospiesznymi osądami. Zwłaszcza co do Olsztyna.

Swoją drogą to co do Olsztyna to uważam, że mega niedoceniany w zagrywce jest Poręba. Już w zeszłym sezonie przy jego zagrywkach padały serie i zagrywek sumarycznie wykonał więcej niż Butryn a w meczu z Zaksą tylko przy zagrywkach Butryna i Poręby działo się coś dobrego. Te zagrywki Poręby nie są imponujące, ale zaskakująco skuteczne a to jest najważniejsze.
Nie Ty jeden :D. Widzę sporo opinii w stylu:
Przed meczem z Lublinem: Nie spadną tylko dlatego, że Bielsko-Biała jest gorsze!
Po meczu z Lublinem: Nie no top8.

I nagle jakoś narzekania na Nawrockiego ucichły ;)

Sam obstawiałem przed sezonem miejsca 10-11, I tego się trzymam. Zwlaszcza że dołączył Schulz. Ten mecz był bardzo fajny, poza setem nr 3,ale to dopiero początek. Zobaczymy co będzie na przestrzeni sezonu, ale wierzę, że będzie dobrze.
dyletant
Posty: 5081
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka I

Post autor: dyletant »

No ja tylko przypomnę, że Schulz z Łukasikiem w swoim peaku kończyli z medalami, będąc czołowymi zawodnikami całej ligi. O multimedaliście Woickim nie wspominając. Mauricio to już w ogóle chyba najbardziej utytułowany zawodnik tej ligi z obcokrajowców. Tylko, że z jakichś powodów jednak ci zawodnicy nie grają w czubie ligi lub serie A a z całym szacunkiem jednak ale tylko w Radomiu, po słabych poprzednich sezonach.

Do tego w teorii katastrofalna linia przyjęcia i gry defensywnej, słaba zagrywka. Nie było jeszcze zespołu z taką średnią wzrostu i ilością zawodników, którzy nie grzeszą koordynacją a tylko Woicki i libero ważą poniżej 100 kg :)

Też lubię Radom i życzę im jak najlepiej, ale no czysto siatkarsko to nie ma prawa się udać na dłuższym dystansie, chyba że właśnie jakieś cudowne odrodzenie tych już w sumie weteranów.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Xenio
Posty: 211
Rejestracja: 30 wrz 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka I

Post autor: Xenio »

Co będzie to będzie jak na razie to Radom super. Niech zawodnicy ważą i po 150 kg byleby wygrywali. Dyletant jednak jesteś dyletantem. Nie możesz napisać, że dobrze grali tylko narzekasz i narzekasz i kraczesz.
ciorny17
Posty: 8519
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka I

Post autor: ciorny17 »

Jest szyderka z Drzyzgi, że oponka itp, ale z roku na rok partnerzy techniczni Skry, koszulkę z nr 15 też muszą robić w coraz większym rozmiarze. Zapuszczony jest Łomacz bardzo.
Kłamca.
Verdungo
Posty: 1926
Rejestracja: 4 lip 2017, o 20:46
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka I

Post autor: Verdungo »

ciorny17 pisze: 2 paź 2022, o 14:14 Jest szyderka z Drzyzgi, że oponka itp, ale z roku na rok partnerzy techniczni Skry, koszulkę z nr 15 też muszą robić w coraz większym rozmiarze. Zapuszczony jest Łomacz bardzo.
Zobaczymy jak będzie wyglądać fizycznie Skra na przestrzeni sezonu. Ebadipour też miał nadwagę, dopiero w reprezentacji się ogarnął. Jak widać w Skrze nie zwracają na to uwagi :]

PS. Kooy jest fatalny w przyjęciu. W zeszłym sezonie w ogóle się nie bilansował. Wolałbym już Vasinę na boisku.
Ostatnio zmieniony 2 paź 2022, o 14:33 przez Verdungo, łącznie zmieniany 1 raz.
buzinga
Posty: 1238
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka I

Post autor: buzinga »

ciorny17 pisze: 2 paź 2022, o 14:14 Jest szyderka z Drzyzgi, że oponka itp, ale z roku na rok partnerzy techniczni Skry, koszulkę z nr 15 też muszą robić w coraz większym rozmiarze. Zapuszczony jest Łomacz bardzo.
No ale Grzesiek swoje gra. Gorzej z resztą. Mazur to pocieszny gość. Ma naprawdę zabawne komentarze np walnął kilka minut temu tekst, że Piechocki, żeby przyjąć piłkę musi robić różne sztuczki techniczne, pady, rzuty i takie tam :D No ale żeby się nie czepiał juniora, Bienio na razie mocno poniżej swoich możliwości.
Diomedea
Posty: 4337
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka I

Post autor: Diomedea »

Mecz pod kontrola Zawiercia. Pare niezlych akcji, z obu stron. Milo sie oglada.
Kwolo odnajduje sie jako zawodnik defensywny. Zawiercie madrze i stopniowo budowane, powinny byc rezultaty. Mam jednak nadzieje, ze Bartosz jak bedzie z czasem i zgraniem dostawakl troche wiecej pilek od Tavaresa, bo na razie to chyba nawet 3 opcja nie byl w 1 secie.

Skra gra jednak bardziej poukladana siatkowke niz majacy indywidualnie lepszych zawodnikow Olsztyn. Rutyniarze. Ciekawe jak odnajda sie zmiennicy na przyjeciu i ile czasu dostana.

Lubie Mazura, jego nieco absurdalne poczucie humoru. I co by nie powiedziec-byl to najlepszy trener wsrod obecnych komentatorow.
Orzi
Posty: 793
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka I

Post autor: Orzi »

Bieniek wtf
przemik
Posty: 1554
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka I

Post autor: przemik »

8 punktów z rzędu przy zagrywce Bieńka.Masakra
___
Noworoczny Kibic Siatki
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7836
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka I

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Bieniek poza Simonem to chyba najlepszy środkowy na świecie w tym momencie.
Wielblad
Posty: 238
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 13:50
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka I

Post autor: Wielblad »

Fajny meczyk, ciężko wyłonić potencjalnego zwycięzcę
dyletant
Posty: 5081
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka I

Post autor: dyletant »

Po staremu, Skra jedzie na seriach Bieńka, wtedy reszta gry też im się zaczyna układać.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Diomedea
Posty: 4337
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka I

Post autor: Diomedea »

No i sie odkrecilo. Skra nie taka slaba jak wielu ocenialo.
Ale i zagrywka cos Zawierciu nie siadla w 2 secie, w odroznieniu od Skry, ze wskazanie na Bienka.
Riad69
Posty: 493
Rejestracja: 2 paź 2010, o 21:33
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka I

Post autor: Riad69 »

WysokiPortorykanczyk pisze: 2 paź 2022, o 14:42 Bieniek poza Simonem to chyba najlepszy środkowy na świecie w tym momencie.
Huber w formie z zeszłego roku wciąga obydwu obecnie. Tylko się cieszyć że Polscy środkowi to światowy top. Po Simonie już widać, że wiek do dopada.
Pawel9221
Posty: 1183
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka I

Post autor: Pawel9221 »

Gdyby nie nazwisko i tytuly to Konarski umiejetnosciami powinien grac miedzy Lubinem a Radomiem
Diomedea
Posty: 4337
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka I

Post autor: Diomedea »

Ja stawiam na Zawiercie. Jednak tam wiecej mozliwosci.
Skra zalezy od Bienka i Atana.
No i sympatia po stronie Zawiercia.
Konarski nie przeszkadza i jest to idealny zawodnik do wprowadzania Dulskiego. Raczej sie nie obrazi.
Pod warunkiem, ze Winiar skorzysta z takiej mozliwosci. Np teraz by sie przydalo.
Ostatnio zmieniony 2 paź 2022, o 15:15 przez Diomedea, łącznie zmieniany 1 raz.
buzinga
Posty: 1238
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka I

Post autor: buzinga »

Diomedea pisze: 2 paź 2022, o 15:03 Ja stawiam na Zawiercie. Jednak tam wiecej mozliwosci.
Skra zalezy od Bienka i Atana.
No i sympatia po stronie Zawiercia.
Konarski nie przeszkadza i jest to idealny zawodnik do wprowadzania Dulskiego. Raczej sie nie obrazi.
A ja się nie podejmuje takiego stwierdzenia. Lanza jest cichym bohaterem. Jak będzie zdrowy to wyraźny upgrade nad Ebadipourem w kontekście całego sezonu.

Konar jest do zmiany.
Diomedea
Posty: 4337
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka I

Post autor: Diomedea »

W kontekscie calego sezonu, to ryzyko. To doswiadczony zawodnik po kontuzjach kolan, czy tam kolana. Tam w ogole podstawowi zawodnicy dosyc zuzyci, poza Bieniem. Ale zastepcy na przyjeciu ciekawi.

Konar out, Dulski in. Prosze.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”