Plotki transferowe 23/24

Diomedea
Posty: 4249
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Diomedea »

Tak jak i Sapozkow i Nikolow? :D
Zobaczymy, ktorego z uznanych mlodych zdolnych da sie sciagnac i na jakich warunkach.
KedysDaszkiewicz probowal z Plotnickim, i w trakcie rozmow zawodnik podpisal we Wloszech. Reki chyba tez nie ucalowal.
buzinga
Posty: 1210
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: buzinga »

Zaksa pytała o Nikołowa bodajże w lutym. Chłopak wolał zostać w USA. A że w sezonie reprezentacyjnym pojawiła się oferta z Lube to skorzystał. O rosyjskim atakującym nie ma sensu w ogóle pisać. Szanse na transfer Rosjan do Polski są obecnie tak samo realne jak w drugą stronę. Przypomnę, że Kędzierzyn przegrał w lato walkę z Modeną o Pope'a, który wolał ławkę we Włoszech niż szanse na regularne granie u nas. Także z tymi szansami na sprawdzanie młodych zdolnych z zagranicy to bym się tak nie rozpędzał. Oczywiście takowe istnieją, ale trzeba działać szybko. Wydaje się, że do wyciągnięcia z Berlina był duet Sotola/Brehme. Jakby ktoś pomyślał zawczasu, można byłoby przynajmniej jednego ogarnąć. Tyle, że u nas się ponoć młodych nie opłaca rozwijać ;)
Pawel9221
Posty: 1170
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Pawel9221 »

Diomedea pisze: 5 cze 2023, o 08:34 Tak jak i Sapozkow i Nikolow? :D
Zobaczymy, ktorego z uznanych mlodych zdolnych da sie sciagnac i na jakich warunkach.
KedysDaszkiewicz probowal z Plotnickim, i w trakcie rozmow zawodnik podpisal we Wloszech. Reki chyba tez nie ucalowal.
Nie rozumiem troche, takie JW mogloby wyciagnac Nilolova z Lube, bo Lube nie jest takie bogate jak kiedys, tylko tu byl problem, ze Wlosi przez brak dyzych pieniedzy musieli zaryzykowac i sciagnac go z NCAA i podpisali z nim tez dlugoletni kontrakt, a rok temu JW mialo pod kontraktami Clevenot i Fornala. Sapozkov to u Nas bylby nierealny raczej ze wzgledow pozasportowych
Paragon
Posty: 282
Rejestracja: 5 maja 2019, o 10:01
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Paragon »

Borkowski przedłużył w Norwidzie, zatem na ataku para Sobański-Borkowski? Ewentualnie Sobański będzie na przyjęciu, wtedy lewe skrzydło: Espeland, Sobański, Kogut, Gibek. Tak czy siak w Radomiu się cieszą ;)
buzinga
Posty: 1210
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: buzinga »

Pawel9221 pisze: 5 cze 2023, o 10:40
Diomedea pisze: 5 cze 2023, o 08:34 Tak jak i Sapozkow i Nikolow? :D
Zobaczymy, ktorego z uznanych mlodych zdolnych da sie sciagnac i na jakich warunkach.
KedysDaszkiewicz probowal z Plotnickim, i w trakcie rozmow zawodnik podpisal we Wloszech. Reki chyba tez nie ucalowal.
Nie rozumiem troche, takie JW mogloby wyciagnac Nilolova z Lube, bo Lube nie jest takie bogate jak kiedys, tylko tu byl problem, ze Wlosi przez brak dyzych pieniedzy musieli zaryzykowac i sciagnac go z NCAA i podpisali z nim tez dlugoletni kontrakt, a rok temu JW mialo pod kontraktami Clevenot i Fornala. Sapozkov to u Nas bylby nierealny raczej ze wzgledow pozasportowych
Nikołowom nie chodzi o kasę, przynajmniej nie teraz. Stary mówił, że Lube to Lube. Nie był zainteresowany podpisaniem syna w Kędzierzynie rok temu. To jak teraz JW dałoby go radę wyciągnąć z Włoch? Nie ma szans. Z Włoch rok temu mogła Resovia wyciągnąć Davyskibę w pakiecie z żoną do Developresu w miejsce Bajemy. Nie wiem co nie pykło, ale ponoć było całkiem realne.
Streeter
Posty: 7165
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Streeter »

Paragon pisze: 5 cze 2023, o 10:45 Borkowski przedłużył w Norwidzie, zatem na ataku para Sobański-Borkowski? Ewentualnie Sobański będzie na przyjęciu, wtedy lewe skrzydło: Espeland, Sobański, Kogut, Gibek. Tak czy siak w Radomiu się cieszą ;)
Z tego co można przeczytać na stronie Norwida, Sobański przynajmniej póki połowa przyjmujących nie okaże się niewypałami na poziomie PlusLigi będzie grał na ataku :) także czekamy na gwiazdę przyjęcia z Chile albo Urugwaju* :)

*choć tam już krucho z limitami, bo jest japoński libero no i ten Norweg na przyjęciu. Jak ściągną tego losowego chłopa z Kanady na rozegranie, no to limit się skończy, w sumie nie wiem czy ciężej znaleźć rozgrywającego czy przyjmującego z Polski, takiego co przyjdzie do Częstochowy? Na rozegraniu to mi Pająk przychodzi do głowy, chyba nic jeszcze nie podpisał. A na przyjęciu to sam nie wiem... W sensie tak myślę pod kątem żeby to jakoś wyglądało, no bo Urbanowiczów i Peszków tego świata to pewnie spokojnie można naściągać z pięciu. Tylko po co.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Paragon
Posty: 282
Rejestracja: 5 maja 2019, o 10:01
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Paragon »

Streeter pisze: 5 cze 2023, o 11:07
Paragon pisze: 5 cze 2023, o 10:45 Borkowski przedłużył w Norwidzie, zatem na ataku para Sobański-Borkowski? Ewentualnie Sobański będzie na przyjęciu, wtedy lewe skrzydło: Espeland, Sobański, Kogut, Gibek. Tak czy siak w Radomiu się cieszą ;)
Z tego co można przeczytać na stronie Norwida, Sobański przynajmniej póki połowa przyjmujących nie okaże się niewypałami na poziomie PlusLigi będzie grał na ataku :) także czekamy na gwiazdę przyjęcia z Chile albo Urugwaju* :)

*choć tam już krucho z limitami, bo jest japoński libero no i ten Norweg na przyjęciu. Jak ściągną tego losowego chłopa z Kanady na rozegranie, no to limit się skończy, w sumie nie wiem czy ciężej znaleźć rozgrywającego czy przyjmującego z Polski, takiego co przyjdzie do Częstochowy? Na rozegraniu to mi Pająk przychodzi do głowy, chyba nic jeszcze nie podpisał. A na przyjęciu to sam nie wiem... W sensie tak myślę pod kątem żeby to jakoś wyglądało, no bo Urbanowiczów i Peszków tego świata to pewnie spokojnie można naściągać z pięciu. Tylko po co.

Streeter
Tak, limity, więc został im tylko Polak, a chyba jeszcze wolny jest Łukasik, Buchowski i Depowski, to może na któregoś się skuszą.
A Pająk miał w Będzinie podpisywać, ale nie wiem czy tu nie było dopisku jak z Walińskim - czyli muszą awansować.
PioterZJastrzebia
Posty: 1185
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: PioterZJastrzebia »

Gdzieś tam czytałem, że to właśnie Buchowski idzie do Norwida. Miejsce dla obcokrajowca zostaje na środku.
No cóż, zwycięzca I ligi buduje skład na I ligę.
Streeter
Posty: 7165
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Streeter »

Jakby co to na #ŁączyNasSiatka uzupełniłem obecne PlusLigowe ruchy - link jak w poprzednim sezonie w stopce, wraz z datą ostatniego update'u. Dane przynajmniej raz w tygodniu będą aktualizowane, tak jak i w poprzednim okienku :) w wolnej chwili dorobię I ligę i Serie A, a bliżej sezonu pozostałe ligi.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
marekreg2020
Posty: 53
Rejestracja: 14 mar 2021, o 12:04
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: marekreg2020 »

Paragon pisze: 5 cze 2023, o 11:09
Streeter pisze: 5 cze 2023, o 11:07
Paragon pisze: 5 cze 2023, o 10:45 Borkowski przedłużył w Norwidzie, zatem na ataku para Sobański-Borkowski? Ewentualnie Sobański będzie na przyjęciu, wtedy lewe skrzydło: Espeland, Sobański, Kogut, Gibek. Tak czy siak w Radomiu się cieszą ;)
Z tego co można przeczytać na stronie Norwida, Sobański przynajmniej póki połowa przyjmujących nie okaże się niewypałami na poziomie PlusLigi będzie grał na ataku :) także czekamy na gwiazdę przyjęcia z Chile albo Urugwaju* :)

*choć tam już krucho z limitami, bo jest japoński libero no i ten Norweg na przyjęciu. Jak ściągną tego losowego chłopa z Kanady na rozegranie, no to limit się skończy, w sumie nie wiem czy ciężej znaleźć rozgrywającego czy przyjmującego z Polski, takiego co przyjdzie do Częstochowy? Na rozegraniu to mi Pająk przychodzi do głowy, chyba nic jeszcze nie podpisał. A na przyjęciu to sam nie wiem... W sensie tak myślę pod kątem żeby to jakoś wyglądało, no bo Urbanowiczów i Peszków tego świata to pewnie spokojnie można naściągać z pięciu. Tylko po co.

Streeter
Tak, limity, więc został im tylko Polak, a chyba jeszcze wolny jest Łukasik, Buchowski i Depowski, to może na któregoś się skuszą.
A Pająk miał w Będzinie podpisywać, ale nie wiem czy tu nie było dopisku jak z Walińskim - czyli muszą awansować.
Pająk podpisał kontrakt niezależnie od tego w której lidze będzie grał Będzin.
Z Depowskim rozmawiają w Tomaszowie
Adamde
Posty: 797
Rejestracja: 6 maja 2018, o 19:29

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Adamde »

Pająk podpisał kontrakt niezależnie od tego w której lidze będzie grał Będzin.
Z Depowskim rozmawiają w Tomaszowie
Z Depowskim juz az tak zle, ze nie lapie sie nawet na lawke klubu z plusligi? Czy to jego osobisty wybor, zeby grac, a nie stac w kwadracie? Nie sledzilem ostatnio poczynan tego zawodnika, ale w przeszlosci nie gral zle.
Streeter
Posty: 7165
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Streeter »

Adamde pisze: 5 cze 2023, o 20:51 Z Depowskim juz az tak zle, ze nie lapie sie nawet na lawke klubu z plusligi? Czy to jego osobisty wybor, zeby grac, a nie stac w kwadracie? Nie sledzilem ostatnio poczynan tego zawodnika, ale w przeszlosci nie gral zle.
W tym sezonie rozegrał w Suwałkach 18 setów, zdobywając przy tym 32 punkty, więc szału nie ma. W zasadzie może tylko w Częstochowie by się łapał do gry, może w Radomiu choć tu nie wiadomo jak wyjdzie linia przyjęcia jeszcze. Więc z perspektywy tego sezonu nie jest to ruch dziwny. Podejrzewam, że po dobrych meczach w Zawierciu sam zawodnik liczył na więcej po sezonie w Suwałkach. No ale wyszło jak wyszło.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Paragon
Posty: 282
Rejestracja: 5 maja 2019, o 10:01
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Paragon »

Streeter pisze: 6 cze 2023, o 05:36
Adamde pisze: 5 cze 2023, o 20:51 Z Depowskim juz az tak zle, ze nie lapie sie nawet na lawke klubu z plusligi? Czy to jego osobisty wybor, zeby grac, a nie stac w kwadracie? Nie sledzilem ostatnio poczynan tego zawodnika, ale w przeszlosci nie gral zle.
W tym sezonie rozegrał w Suwałkach 18 setów, zdobywając przy tym 32 punkty, więc szału nie ma. W zasadzie może tylko w Częstochowie by się łapał do gry, może w Radomiu choć tu nie wiadomo jak wyjdzie linia przyjęcia jeszcze. Więc z perspektywy tego sezonu nie jest to ruch dziwny. Podejrzewam, że po dobrych meczach w Zawierciu sam zawodnik liczył na więcej po sezonie w Suwałkach. No ale wyszło jak wyszło.

Streeter
Na miejscu Radomia bym go brał, ma potencjał - wolałbym Depo niż Formele czy J. Fornala, no ale cóż.
kamil1999
Posty: 5450
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: kamil1999 »

Streeter pisze: 6 cze 2023, o 05:36
Adamde pisze: 5 cze 2023, o 20:51 Z Depowskim juz az tak zle, ze nie lapie sie nawet na lawke klubu z plusligi? Czy to jego osobisty wybor, zeby grac, a nie stac w kwadracie? Nie sledzilem ostatnio poczynan tego zawodnika, ale w przeszlosci nie gral zle.
W tym sezonie rozegrał w Suwałkach 18 setów, zdobywając przy tym 32 punkty, więc szału nie ma. W zasadzie może tylko w Częstochowie by się łapał do gry, może w Radomiu choć tu nie wiadomo jak wyjdzie linia przyjęcia jeszcze. Więc z perspektywy tego sezonu nie jest to ruch dziwny. Podejrzewam, że po dobrych meczach w Zawierciu sam zawodnik liczył na więcej po sezonie w Suwałkach. No ale wyszło jak wyszło.

Streeter
W Radomiu raczej linia przyjęcia znana:
Hofer, Piotrowski, Formela, Jan Fornal
Nie wiem jak gra Hofer, ale od reszty z nich Depowski byłby raczej lepszy a już na pewno od Formeli

W Częstochowie przynajmniej będzie Buchowski, który poniżej pewnego poziomu nie schodzi a lewe skrzydło Radomia może zakończyć się tym co Bielsko.
No chyba, że Hofer będzie objawieniem

Chociaż mnie w przypadku Depowskiego nie dziwi sam fakt, że idzie do 1 ligi bo mimo dobrych wejść to w ostatnich latach był już rezerwowym Katowic, Jastrzębia, Zawiercia czy Suwałk i musi szukać gry, ale dziwi mnie to, że nie zaangażował go żaden klub z czołówki 1 ligi.
Nie wiem jaka agencja kieruje jego karierą, ale tam coś jest nie tak. Był potencjał na kogoś typu Walinski
Streeter
Posty: 7165
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Streeter »

kamil1999 pisze: 6 cze 2023, o 10:17 Chociaż mnie w przypadku Depowskiego nie dziwi sam fakt, że idzie do 1 ligi bo mimo dobrych wejść to w ostatnich latach był już rezerwowym Katowic, Jastrzębia, Zawiercia czy Suwałk i musi szukać gry, ale dziwi mnie to, że nie zaangażował go żaden klub z czołówki 1 ligi.
Nie wiem jaka agencja kieruje jego karierą, ale tam coś jest nie tak. Był potencjał na kogoś typu Walinski
Mnie to dziwi, że jeszcze ktoś w niego wierzy pod jakimś sensowniejszym kątem. Chłop ma 28 lat, tyle co Śliwka chociażby, no jak do tej pory nie wszedł na poziom choćby podstawowego gracza Suwałk, to skąd pomysł że wejdzie? Bo te X lat temu był obiecującym juniorem? Owszem raz na sto lat wyskoczy taki Schulz ale to odosobnione przypadki. Tu już raczej nie ma co zbierać, więc albo kiszenie w ogonach, albo granie gdzieś niżej. A może i sam Dominik stwierdził, że wiele w siatkówce nie ugra i ten Tomaszów pasuje mu ze względów pozasportowych - kto wie.

Wbrew pozorom to też nie jest tak, że rezerwowy PlusLigi z miejsca będzie gwiazdą I ligi. Często tak oczywiście jest, ale bywają przypadki jak choćby Banach, który w Strzelcach gry nie pociągnął, zresztą na czwórce przyjęciu w Zaksie grywali tacy ludzie jak Wojtowicz czy Zapłacki, momentami dając fajne zmiany, a w Strzelcach nie byli wiodącymi postaciami.

Swoją drogą ciekawy temat na jakąś dyskusję, czemu niektórzy będąc na takim samym albo lepszym poziomie w rozgrywkach młodzieżowych, potem nie potrafią tak rozwinąć kariery. Czasem są to warunki fizyczne, ale u Dominika nie ma z nimi problemów. Nie wygląda też na nieprofesjonalnego faceta, czy skłonnego do imprezowania zamiast grania. Urazów jakiś większych też nie pamiętam, co by mogły zahamować rozwój. Bo u takiego Lemańskiego to chociaż idzie zdiagnozować co poszło nie tak.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Szary Wilk
Posty: 7861
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Szary Wilk »

Sezon olimpijski, a nasi kadrowicze będą zajechani graniem z Czarnymi czy Norwidem, którzy zbudowali skład na I ligę. Dramat.
Obserwator29
Posty: 64
Rejestracja: 17 kwie 2020, o 20:11
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Obserwator29 »

Wg informacji Łódzkiego sportu rumuński przyjmujący Adrian Aciobăniţei zagra w PGE Skrze Bełchatów. Rybicki zostaje. Ostatnim przyjmującym będzie prawdopodobnie ktoś z dwójki Mika/Esfandiar.
kamil1999
Posty: 5450
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: kamil1999 »

Nie no gdzie tam Banach czy Zapłacki a gdzie Depowski.
Dla jasności ja już w niego też nie wierzę. Pisałem, że był potencjał na gościa typu Waliński, ale to "był" jest tu kluczowe.
Ale wracając do Depowskiego to zawsze gdy grał to wyglądał nieźle. W Katowicach swoje szanse dostawał i było ok, w Jastrzębiu pociągnął mecz z Kazaniem gdy zmienił Fromma no i miał inne niezłe wejścia. W Zawierciu konkurencja olbrzymia bo Orczyk w super formie, Halaba na ławce rezerwowych czy Muagututia, który sportowo z tej 4 był chyba najsłabszy, ale reprezentant USA to grał mimo, że w ataku nie domagał.
W Suwałkach też silna konkurencja na przyjęciu była.
Kiepsko te kluby sobie wybierał. Tam gdzie akurat konkurencja była duża

No i trzeba rozróżnić graczy, którzy po prostu nie przebili się do PL mimo tego, że mieli momenty jak Maruszczyk, J.Fornal czy właśnie Depowski od gości, którzy w tej PL są tylko do treningu jak Zapłacki czy Banach.
Przecież jak Zatorski miał kontuzje to Staszewski został libero a nie "zmiennik" Zatora
Obserwator29 pisze: 6 cze 2023, o 11:50 Wg informacji Łódzkiego sportu rumuński przyjmujący Adrian Aciobăniţei zagra w PGE Skrze Bełchatów. Rybicki zostaje. Ostatnim przyjmującym będzie prawdopodobnie ktoś z dwójki Mika/Esfandiar.
Trochę stanął w miejscu we Francji a nawet się cofnął, ale gorszy niż Lanza nie powinien być. PL to dla niego może być impuls do rozwoju.
Z dwójki Esfandiar/Mika chyba bym wolał Mikę, choć z drugiej strony z tyłu głowy mam jego problemy zdrowotne
Streeter
Posty: 7165
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Streeter »

Nie no jasne, po prostu chciałem podkreślić że niekoniecznie rezerwowy z PlusLigi będzie od razu gwiazdą na poziomie I ligi. Zresztą ten wspomniany przez Ciebie Maruszczyk to też chyba pierwszej ligi za bardzo nie zwojował nie? A w Lubinie miał fajne momenty.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Kudi
Posty: 107
Rejestracja: 21 sie 2012, o 10:52

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Kudi »

Łomacz Konarski Poręba Wiśniewski Acionbatei Esfandiar/Mika Diez jak na to co się zapowiadało to bardzo przyzwoity skład i ma spore szansę na walkę o 8 kę. Bardziej to jakoś poukładane choć mi przy Konarskim by Esfandiar bardziej pasował jako ten ofensywniejszy zawodnik niż Mika
Obserwator29
Posty: 64
Rejestracja: 17 kwie 2020, o 20:11
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Obserwator29 »

Szkoda Burtyna, bo byłby większy ogień w ofensywie, ale i tak nie ma co narzekać. Walka o play off jak najbardziej realna.
Streeter
Posty: 7165
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Streeter »

Parę znaczących mediów przedstawiało Irańczyka jako ruch klepnięty, natomiast Mika przewijał się chyba tylko u nas, ewentualnie jakiś copypaste Twitterowy podłapał, więc wydaje się Esfandiar taką opcją bliżej prawdy.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Szary Wilk
Posty: 7861
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Szary Wilk »

Skra chce dopiąć Esfandiara i jest/była podobno blisko, więc Mika to opcja awaryjna.

R: Łomacz, Nowak
A: Konarski, Kupka
Ś: Poręba,Wiśniewski,Lemański,?
P: Esfandiar,Acionbantei,Lipiński,Rybicki
L: Diez,?

Skład na max 8 miejsce, ale według mnie nawet na 8 to za mało.
Obserwator29
Posty: 64
Rejestracja: 17 kwie 2020, o 20:11
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Obserwator29 »

Szary Wilk pisze: 6 cze 2023, o 14:31 Skra chce dopiąć Esfandiara i jest/była podobno blisko, więc Mika to opcja awaryjna.

R: Łomacz, Nowak
A: Konarski, Kupka
Ś: Poręba,Wiśniewski,Lemański,?
P: Esfandiar,Acionbantei,Lipiński,Rybicki
L: Diez,?

Skład na max 8 miejsce, ale według mnie nawet na 8 to za mało.
Czwarty środkowy to chyba Mateusz Nowak, a przynajmniej tak miało być pierwotnie. I albo Piechocki (jeśli nie uda się rozwiązać umowy), albo jakaś opcja zagraniczna.
Diomedea
Posty: 4249
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Diomedea »

To srednio Mateusz wybral. Jemu by sie sporo gry przydalo a pozostali srodkowi na teraz zdecydowanie mocniejsi.
Tal a propos prowadzenia karier :( . Potem ponarzekamy, ze nie ma polskich srodkowych. Mateusz w pewnym momencie (gdzies w 1/3 sezony) byl najlepiej punktujacym zawodnikiem Spaly. Siadzie na 2 latka na lawce i potem bedzie szukanie klubu do gry.
asps
Posty: 324
Rejestracja: 13 maja 2021, o 16:11
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: asps »

Obserwator29 pisze: 6 cze 2023, o 13:31 Szkoda Burtyna, bo byłby większy ogień w ofensywie, ale i tak nie ma co narzekać. Walka o play off jak najbardziej realna.
Szkoda to by było, ale Butryna jakby kolejny sezon się tłukł w środku tabeli zamiast walczyć o medale.

Szary Wilk pisze: 6 cze 2023, o 14:31 Skra chce dopiąć Esfandiara i jest/była podobno blisko, więc Mika to opcja awaryjna.

R: Łomacz, Nowak
A: Konarski, Kupka
Ś: Poręba,Wiśniewski,Lemański,?
P: Esfandiar,Acionbantei,Lipiński,Rybicki
L: Diez,?

Skład na max 8 miejsce, ale według mnie nawet na 8 to za mało.
Według mnie i tak to wygląda bardzo dobrze biorąc pod uwagę, ze istniało ryzyko upadku klubu, jak będzie kasa to szybko wrócą do przynajmniej top5 ligi.
Teoretycznie na całym tym zamieszaniu najbardziej może ucierpieć Dulski, chłopak może jeszcze mniej pograć niż w minionym sezonie, szkoda, że nie wypaliło z tym Lublinem, dużo lepsza opcja niż bycie rezerwowym drugi rok z rzędu w Warcie.
PioterZJastrzebia
Posty: 1185
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: PioterZJastrzebia »

Łotewski rozgrywający Deniss Petrovs zastąpi Yenipazara we Lwowie.

Ostatni sezon w Cannes na zapleczu francuskiej ekstraklasy. Ktoś może powiedzieć więcej na jego temat?
Streeter
Posty: 7165
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Streeter »

PioterZJastrzebia pisze: 7 cze 2023, o 08:09 Łotewski rozgrywający Deniss Petrovs zastąpi Yenipazara we Lwowie.

Ostatni sezon w Cannes na zapleczu francuskiej ekstraklasy. Ktoś może powiedzieć więcej na jego temat?
Parę sezonów w Rosji dawał radę, pytanie czemu ostatni sezon spędził w Cannes. Rocznik '86, więc może powoli zjazd do bazy? W każdym razie te parę sezonów wstecz był to całkiem ciekawy zawodnik, o ile nic się nie zmieniło, to myślę, że fajne zastępstwo.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: krzysiu »

Diomedea pisze: 6 cze 2023, o 18:56 To srednio Mateusz wybral. Jemu by sie sporo gry przydalo a pozostali srodkowi na teraz zdecydowanie mocniejsi.
Tal a propos prowadzenia karier :( . Potem ponarzekamy, ze nie ma polskich srodkowych. Mateusz w pewnym momencie (gdzies w 1/3 sezony) byl najlepiej punktujacym zawodnikiem Spaly. Siadzie na 2 latka na lawce i potem bedzie szukanie klubu do gry.
Czyli w ogole nie mysli skoro chce iśc na ławke za fajna kase siedzieć..
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 605
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: bez_nazwy »

asps pisze: 6 cze 2023, o 20:16
Obserwator29 pisze: 6 cze 2023, o 13:31 Szkoda Burtyna, bo byłby większy ogień w ofensywie, ale i tak nie ma co narzekać. Walka o play off jak najbardziej realna.
Szkoda to by było, ale Butryna jakby kolejny sezon się tłukł w środku tabeli zamiast walczyć o medale.

Szary Wilk pisze: 6 cze 2023, o 14:31 Skra chce dopiąć Esfandiara i jest/była podobno blisko, więc Mika to opcja awaryjna.

R: Łomacz, Nowak
A: Konarski, Kupka
Ś: Poręba,Wiśniewski,Lemański,?
P: Esfandiar,Acionbantei,Lipiński,Rybicki
L: Diez,?

Skład na max 8 miejsce, ale według mnie nawet na 8 to za mało.
Według mnie i tak to wygląda bardzo dobrze biorąc pod uwagę, ze istniało ryzyko upadku klubu, jak będzie kasa to szybko wrócą do przynajmniej top5 ligi.
Teoretycznie na całym tym zamieszaniu najbardziej może ucierpieć Dulski, chłopak może jeszcze mniej pograć niż w minionym sezonie, szkoda, że nie wypaliło z tym Lublinem, dużo lepsza opcja niż bycie rezerwowym drugi rok z rzędu w Warcie.
Mimo wszystko przyszły sezon dla skry jest sezonem na przeczekanie. A kto okaże się wartościowym zawodnikiem -będą chcieli go zatrzymać. Jest duża szansa na budowanie naprawdę mocnego składu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”