Relacje TV z meczów PlusLigi

Vivo
Posty: 472
Rejestracja: 8 cze 2010, o 09:53
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Vivo »

Jak ktoś chce się dowiedzieć do czego to doprowadzi, gdy miłościwie nam panujący zrealizują swój plan, to jest w sieci (jeszcze) mnóstwo informacji na ten temat, tutaj nie warto tego poruszać, bo zaraz wjedzie moderator ze swoim pędzlem.
Ale że ktoś wierzy, że TVP sobie poradzi z PlusLiga i jeszcze pisze o korycie....
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: drukjul »

Resofan pisze:
Ponad 30 lat od upadku ustroju "słusznie minionego" a jeszcze są tacy, którzy nie rozumieją, że monopol na cokolwiek i brak konkurencji nigdy nie prowadzi do niczego dobrego. Cóż.....
Może właśnie o to chodzi, że to już 30 lat od upadku ustroju "słusznie minionego" i w sumie też coraz mniej ludzi związane z tym zagrożenia i przeżycia pamięta? ;)

Pokolenie, o którym psychoterapeuci mówią, że nawet do tej pory na ich kozetkach leczą głęboką telerankową traumę z powodu tego, że któregoś dnia obudzili się w zimowy poranek, włączyli telewizor, a tu masz - nie było żadnego normalnego programu telewizji, to dziś szpetni czterdziestoparoletni, czy nawet panie i panowie 50 plus. Nawet i Kadziewicz tego pamiętać nie może :D
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: grzegorzg »

Ale Resofan pisał chyba w tym własciwym kontekscie. ;)

Przyznam, że taki "monopol" na siatę mi odpowiada. Dajcie spokój z narzekaniem na komentujacych. Fonię mozna przeciez wyłaczyc jak mawiał kiedyś jeden z moich znajomych oglądając w tv popisy wokalne Sabriny
Resofan
Posty: 1420
Rejestracja: 7 lip 2008, o 19:39
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Resofan »

johnnyrotten pisze:
Resofan pisze:
Ponad 30 lat od upadku ustroju "słusznie minionego" a jeszcze są tacy, którzy nie rozumieją, że monopol na cokolwiek i brak konkurencji nigdy nie prowadzi do niczego dobrego. Cóż.....
Monopol monopolem, ale jeśli odnieść się tylko do słów o TVP, to kolega @Vivo absolutnie ma rację.

Zatem - albo monopol Polsatu ze wszystkimi jego minusami, ale za to mnóstwem transmisji, albo ogólnodostępne TVP kosztem zmniejszenia liczby pokazywanych meczów o połowę. Z dwojga złego wolę już taki stan rzeczy, jaki jest obecnie.
Chyba nie zrozumiałeś o czym pisałem, albo napisałem nie dość jasno. Ja pisałem o dążeniu (a raczej tęsknocie knightridera) do monopolu mediów państwowych. Polsat nie jest żadnym monopolistą - wygrał po prostu przetarg. Za rok czy dwa może wygrać kto inny. Jaki to monopol?
Jakkolwiek passus ten należy merytorycznie i metodologicznie do tomu drugiego, antycypujemy go szkicowo w tym miejscu ze względu na ścisłe powiązanie z korelacją i regresją.
knightrider
Posty: 925
Rejestracja: 15 sie 2017, o 14:35
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: knightrider »

Vivo pisze:Jak ktoś chce się dowiedzieć do czego to doprowadzi, gdy miłościwie nam panujący zrealizują swój plan, to jest w sieci (jeszcze) mnóstwo informacji na ten temat, tutaj nie warto tego poruszać, bo zaraz wjedzie moderator ze swoim pędzlem.
Ale że ktoś wierzy, że TVP sobie poradzi z PlusLiga i jeszcze pisze o korycie....

Przypomnę Polsat cenzurował MŚ 2014 w PL które finansowały spółki skarbu państwa i były mecze rozgrywane w halach finansowanych z podatków każdego. Uwolnienie licencji to same plusy. W Ręcznej gdy nie ma meczów w TVP każdy klub ma prawo i sporo korzysta do transmitowania tego ogólnodostępnie w internecie. Wykupowanie oraz zawyżanie cen za wartościowe treści prowadzi do ograniczanie dostępu dla ogółu to nie ma nic wspólnego z wolnym rynkiem tylko cynicznym monopolem i celowym zamykaniu dostępu dla ludzi.
Ostatnio zmieniony 10 lut 2021, o 13:20 przez knightrider, łącznie zmieniany 1 raz.
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: johnnyrotten »

@Resofan

To w takim razie opacznie zrozumiałem.

Ale jakiś monopol to jednak jest, skoro jedna stacja pokazuje ligę profesjonalną niemal od początku jej istnienia. Bo ile TVP miała prawa - 2 czy 3 lata na początku. Ja to jeszcze pamiętam, ale już mgliście. Polsat i TV4 (a był jeszcze chyba Puls) pokazują od "ery Wlazłego" i wielu młodszych kibiców - takich dwudziestoletnich chociażby - myśląc o siatkówce w TV będzie myślała "Polsat", bo na Swędrowskim i Drzyzdze leciała od początku, a Uznańskiego i Dębowskiego nie pamięta.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: grzegorzg »

Może pamiętac choby z igrzysk. ;)
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: johnnyrotten »

grzegorzg pisze:Może pamiętac z igrzysk. ;)
A - to fakt, nic tak nie tkwi w pamięci jak te ćwierćfinałowe porażki :D

Ale chodziło mi o ligową siatkówkę.
Matson
Posty: 1501
Rejestracja: 11 mar 2020, o 17:19
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Matson »

Dobrze, jaki Polsat jest każdy wie, ale nic nie stoi na przeszkodzie żeby przetarg wygrało TVP albo national geographic. Każdy walczy o swoje jak chce, taksówkarze blokowali ulice, lekarze mogliby przestać leczyć, wiec to że jednego meczu nie ogladniemy naprawdę nie jest wysoką ceną
Vivo
Posty: 472
Rejestracja: 8 cze 2010, o 09:53
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Vivo »

knightrider pisze:
Vivo pisze:Jak ktoś chce się dowiedzieć do czego to doprowadzi, gdy miłościwie nam panujący zrealizują swój plan, to jest w sieci (jeszcze) mnóstwo informacji na ten temat, tutaj nie warto tego poruszać, bo zaraz wjedzie moderator ze swoim pędzlem.
Ale że ktoś wierzy, że TVP sobie poradzi z PlusLiga i jeszcze pisze o korycie....

Przypomnę Polsat cenzurował MŚ 2014 w PL które finansowały spółki skarbu państwa i były mecze rozgrywane w halach finansowanych z podatków każdego.
Solorz i Kmita już swoje usłyszeli za to, tutaj też są całe tomy o tym, więc nie ma sensu powielać.
Aha, i to nie była jednak cenzura. Tak niestety działa kapitalizm i nikt z tego zadowolony nie był (poza wyżej wspomnianymi jegomoscmi), ale jednak obecna sytuacja nie ma nic z tym wspólnego.
Uwolnienie licencji to same plusy.
Niestety nie same.
W Ręcznej gdy nie ma meczów w TVP każdy klub ma prawo i sporo korzysta do transmitowania tego ogólnodostępnie w internecie.
Czyli lepiej obejrzeć 2 mecze w TV i resztę w necie zamiast wszystkie w tv ???
Wykupowanie oraz zawyżanie cen za wartościowe treści prowadzi do ograniczanie dostępu dla ogółu to nie ma nic wspólnego z wolnym rynkiem tylko cynicznym monopolem i celowym zamykaniu dostępu dla ludzi.
Zawyżanie cen? A kto decyduje o tym czy są one "zawyżane"?
Właśnie dzięki wolnemu rynkowi Polsat ma prawa do transmisji siatki ligowej, a to że nie jest nadawany na kanałach FTA to już jest inna bajka...
johnnyrotten pisze:@Resofan

To w takim razie opacznie zrozumiałem.
Ja też tak to zrozumiałem.
knightrider
Posty: 925
Rejestracja: 15 sie 2017, o 14:35
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: knightrider »

Vivo pisze:
knightrider pisze:
Vivo pisze:Jak ktoś chce się dowiedzieć do czego to doprowadzi, gdy miłościwie nam panujący zrealizują swój plan, to jest w sieci (jeszcze) mnóstwo informacji na ten temat, tutaj nie warto tego poruszać, bo zaraz wjedzie moderator ze swoim pędzlem.
Ale że ktoś wierzy, że TVP sobie poradzi z PlusLiga i jeszcze pisze o korycie....

Przypomnę Polsat cenzurował MŚ 2014 w PL które finansowały spółki skarbu państwa i były mecze rozgrywane w halach finansowanych z podatków każdego.
Solorz i Kmita już swoje usłyszeli za to, tutaj też są całe tomy o tym, więc nie ma sensu powielać.
Aha, i to nie była jednak cenzura. Tak niestety działa kapitalizm i nikt z tego zadowolony nie był (poza wyżej wspomnianymi jegomoscmi), ale jednak obecna sytuacja nie ma nic z tym wspólnego.
Uwolnienie licencji to same plusy.
Niestety nie same.
W Ręcznej gdy nie ma meczów w TVP każdy klub ma prawo i sporo korzysta do transmitowania tego ogólnodostępnie w internecie.
Czyli lepiej obejrzeć 2 mecze w TV i resztę w necie zamiast wszystkie w tv ???
Wykupowanie oraz zawyżanie cen za wartościowe treści prowadzi do ograniczanie dostępu dla ogółu to nie ma nic wspólnego z wolnym rynkiem tylko cynicznym monopolem i celowym zamykaniu dostępu dla ludzi.
Zawyżanie cen? A kto decyduje o tym czy są one "zawyżane"?
Właśnie dzięki wolnemu rynkowi Polsat ma prawa do transmisji siatki ligowej, a to że nie jest nadawany na kanałach FTA to już jest inna bajka...
johnnyrotten pisze:@Resofan

To w takim razie opacznie zrozumiałem.
Ja też tak to zrozumiałem.
Stosowanie podwójnych opłat za transmisje sportowe, które w innych krajach są ogólnodostępne to cenzurowanie wartościowych treści. Nagminnie stosowanie tego stosuje m.i.n Polsat. Oglądanie wszystkiego w Internecie np dla młodego pokolenia to same plusy. Polsat czy Canal + nie obrzydzi ludziom meczów reklamami viagry czy innych grzybic.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4601
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: niepoinformowany »

Matson pisze: lekarze mogliby przestać leczyć
Tak? Może ciebie niech przestaną leczyć jak będziesz poważnie chory jak takie bzdury wypisujesz.

I tak za ten podatek zapłacimy my - klienci - chyba nie myślicie, że filantrop Solorz dołoży do biznesu żeby pokryć te 5%? :]

Proponowałbym raczej jakiś pozew zbiorowy za niewywiązywanie się z umowy w dniu 10.02.2021. Ale jak widać wszyscy są tak ogłupieni propagandą z tych ściekowych mediów, że większość to popiera i przyklaskuje. Ale spokojnie, od jutra wracamy z machiną propagandową - będzie o covidzie i nie tylko, każdy znajdzie coś dla siebie.

Trzeba się poważnie zastanowić nad rezygnacją z TV skoro nawet sportu nie można oglądać bo wszędzie polityka.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Matson
Posty: 1501
Rejestracja: 11 mar 2020, o 17:19
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Matson »

niepoinformowany pisze:
Matson pisze: lekarze mogliby przestać leczyć
Tak? Może ciebie niech przestaną leczyć jak będziesz poważnie chory jak takie bzdury wypisujesz.

I tak za ten podatek zapłacimy my - klienci - chyba nie myślicie, że filantrop Solorz dołoży do biznesu żeby pokryć te 5%? :]

Proponowałbym raczej jakiś pozew zbiorowy za niewywiązywanie się z umowy w dniu 10.02.2021. Ale jak widać wszyscy są tak ogłupieni propagandą z tych ściekowych mediów, że większość to popiera i przyklaskuje. Ale spokojnie, od jutra wracamy z machiną propagandową - będzie o covidzie i nie tylko, każdy znajdzie coś dla siebie.

Trzeba się poważnie zastanowić nad rezygnacją z TV skoro nawet sportu nie można oglądać bo wszędzie polityka.
Dziękuje za miłe słowa, także życzę zdrowia ;) jakbyś czytał ze zrozumieniem to byś może miał trochę mniej jadu, napisałem że mogliby, nie robią tego bo maja kręgosłup moralny, w porównaniu do osób którzy nimi rządzą. Mówienie z taka lekkością że przecież to my i tak za to zapłacimy podsumowuje twoja całą wypowiedz. Jak właśnie sam sobie wytłumaczyłeś wprowadzanie kolejnego podatku to absurd bo zapłacą za to wszyscy, dlatego lepiej chyba się z tym nie zgodzić niż przyklaskiwać. Ale no niektórzy jak się na nich pluje mówią że deszcz pada...
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4601
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: niepoinformowany »

Dzięki za troskę o moje czytanie ze zrozumieniem.

Każdy walczy o swoje jak chce - a co to za brednia przepraszam? Mam każdemu przyklaskiwać bo protestuje? Cytując idola poprzedniej władzy, jak się nie podoba to zmień pracę i weź kredyt.

Właśnie tak się nie protestuje - nie lecząc, nie pełniąc służby, wyłączając programy TV za które ktoś płaci. Ja tego nie akceptuję. Jestem zdumiony poziomem akceptacji tego "protestu". Na prawdę zdumiony. Ale po BLM i innych tego typu akcjach w tych chorych czasach może powinienem do tego przywyknąć.

A tłumaczyć sobie nic nie muszę, bo wiem doskonale kto za to zapłaci. Ale sporo korzyści może być wbrew pozorom, ale to nie rozmowa na forum siatkarskie.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: grzegorzg »

niepoinformowany pisze:I tak za ten podatek zapłacimy my - klienci - chyba nie myślicie, że filantrop Solorz dołoży do biznesu żeby pokryć te 5%?
Nie pisz półprawd, lub nawet kłamstw. Nie chodzi tylko o tv, która pewnie się jakoś zbiloansuje, w końcu zapewne obejrzenie dowolnych "wiadomości" to rytuał znacznej częsci społeczeństwa. Tu chodzi o zupełnie inne sprawy - podstawową tj ukrywanie wzrostu podatków i inne dodatkowe np wymagany wzrost udziału polskiej twórczości w czasie nadawania do 49 % o którym ta pożal sie Boże ustawa tez traktuje.
niepoinformowany pisze:Właśnie tak się nie protestuje - nie lecząc, nie pełniąc służby, wyłączając programy TV za które ktoś płaci. Ja tego nie akceptuję.
Na szczęście mamy jeszczew wolny rynek, więc zwróc się do nadawcy, ze masz czarna plamę, skoro płacisz. A jak nie płacisxz, to nie zawracaj zupy. Jak zostanie jedynie słuszna tv, to i tak zapłacisz, nawet jęsli treśc nie jest wartatej czarnej plamy...

Jest np wiele rozgłośni, które w zaden prosty sposób, albo wcale na słuchacza tego nie przerzucą, i dla nich to jest na pewno spory cios.
Vivo
Posty: 472
Rejestracja: 8 cze 2010, o 09:53
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Vivo »

niepoinformowany pisze:
Proponowałbym raczej jakiś pozew zbiorowy za niewywiązywanie się z umowy w dniu 10.02.2021. Ale jak widać wszyscy są tak ogłupieni propagandą z tych ściekowych mediów, że większość to popiera i przyklaskuje. Ale spokojnie, od jutra wracamy z machiną propagandową - będzie o covidzie i nie tylko, każdy znajdzie coś dla siebie.
O, następny mądry. Wierzę, że ze swoim prawnikiem masz już gotowy pozew. Bo chyba na szczekaniu w Internecie nie zamierzasz poprzestać?
Właśnie tak się nie protestuje - nie lecząc, nie pełniąc służby, wyłączając programy TV za które ktoś płaci.
Chętnie w takim razie się dowiem od forumowego mędrca jak się protestuje przeciwko aparatowi władzy, który ma po swojej stronie wszelkie możliwe narzędzia do wywierania nacisku na każdego ze swoich obywateli.
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2252
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: mewa »

NIE CHCEMY TU POLITYKI, A DYSKUSJA NIEUBŁAGANIE ZMIERZA W TYM KIERUNKU, WIĘC ZAMKNIEMY NA TROCHĘ TEN TEMAT, A DYSKUSJĘ PRZENIEŚCIE PROSZĘ NA FORUM POLITYCZNE
dezerter
Posty: 1266
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: dezerter »

Słuchajcie. Komentator uparcie mówi, że W Skrze gra jakiś Sanders, który to? :]
azirck
Posty: 161
Rejestracja: 12 sty 2017, o 14:14
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: azirck »

Niech grają do 50 i niech się liczy za 2 sety... :D
choe
Posty: 217
Rejestracja: 2 mar 2020, o 14:31
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: choe »

Prawda jest taka, że to towarzystwo wzajemnego lizania się po uszach powinno być rozgonione. Mowa o Polsacie Sport. Piszcie co chcecie, ale TVP Sport lepiej pokazuje 2. Ligę jak Polsat Sport PlusLigę. Macie tam wszystko. Więcej kamer wejście z boiska przed, w trakcie i po meczu, a tutaj wszystko na odpierdziel i często mizerna jakość. KartonLiga.
kamil1999
Posty: 5448
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: kamil1999 »

choe pisze:Prawda jest taka, że to towarzystwo wzajemnego lizania się po uszach powinno być rozgonione. Mowa o Polsacie Sport. Piszcie co chcecie, ale TVP Sport lepiej pokazuje 2. Ligę jak Polsat Sport PlusLigę. Macie tam wszystko. Więcej kamer wejście z boiska przed, w trakcie i po meczu, a tutaj wszystko na odpierdziel i często mizerna jakość. KartonLiga.
Przydała by się im konkurencja na polskim rynku bo na siatkówkę mają monopol. Dlatego nieważne jak będą ukazywać PlusLigę. Ludzie po prostu będą ich oglądać. Z Polsatem i Polską siatkówką to jest jak do niedawna z Wlazłym i Skrą. Polsat ma ogromne zasługi dla polskiej siatkówki, ale obecnie raczej jej szkodzi. Siatkówka ligowa choćby jest tylko dostępna widzom Polsatu. Przydały by się mecze jednej z najpopularneijszych dyscyplin w Polsce w otwartej telewizji. Choćby tylko te hity. Do tego Polsat bardzo utrudnia oglądanie PlusLigi poza polską. Jak ktoś chce to bez problemu znajdzie w internecie mecze ligi włoskiej czy francuskiej, natomiast wiem, że kibice nie będący Polakami mają problem z oglądaniem polskiej ligi i muszą zadowalać się highlightsami na yt. Pan Solorz na pewno wpompował wiele pieniędzy w Polską siatkówkę dzięki którym rozwinęła się do tego stopnia co widzimy obecnie, lecz polska siatkówka stała się trochę jego własnością a to nic dobrego.
dezerter
Posty: 1266
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: dezerter »

Mi bardzo brakuje rozmów z zawodnikami i trenerami przed i po meczu. Nawet, jak mecz trwa godzinę z prysznicem, to i tak reklamy są ważniejsze. :|
liniaprosta
Posty: 120
Rejestracja: 10 maja 2018, o 18:12
Płeć: K

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: liniaprosta »

Nie narzekajcie, do niedawna nie wszystkie mecze były transmitowane. [SMILING FACE WITH OPEN MOUTH AND COLD SWEAT]
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1488
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Biciut »

Panu Jaroszowi za jego stronnicze komentowanie serdecznie dziękujemy!! Kto w ogóle dopuszcza tego człowieka do mikrofonu? Jest to wybitny specjalista jednak postuluję żeby już nie komentował meczów :x
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: johnnyrotten »

Jarosz i tak jest mniej irytujący niż jeszcze z rok temu, bo wtedy było ciągłe narzekanie i krytyka, a teraz przynajmniej zdarzają się jakieś pochwały. Co do stronniczości, to niespecjalnie zwracam na to uwagę, ale według mnie sam sposób komentowania Jarosza jest trudny do zniesienia. Niektórzy narzekają na zbyt entuzjastyczny komentarz Lepy albo Mielewskiego, ale ja ich akurat lubię słuchać, podobnie jak Kadziewicza, bo u nich przynajmniej nie wybrzmiewa taki wyniosły ton.

Mazur i Wanio za przerost formy nad treścią i zbędne dygresje, które dekoncentrują widza, a także Jarosz powinni się trzymać z dala od mikrofonu.
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1488
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Biciut »

johnnyrotten pisze:Jarosz i tak jest mniej irytujący niż jeszcze z rok temu, bo wtedy było ciągłe narzekanie i krytyka, a teraz przynajmniej zdarzają się jakieś pochwały. Co do stronniczości, to niespecjalnie zwracam na to uwagę, ale według mnie sam sposób komentowania Jarosza jest trudny do zniesienia. Niektórzy narzekają na zbyt entuzjastyczny komentarz Lepy albo Mielewskiego, ale ja ich akurat lubię słuchać, podobnie jak Kadziewicza, bo u nich przynajmniej nie wybrzmiewa taki wyniosły ton.

Mazur i Wanio za przerost formy nad treścią i zbędne dygresje, które dekoncentrują widza, a także Jarosz powinni się trzymać z dala od mikrofonu.
Mazur i Wanio w duecie sprawdzają się w meczach o pietruszkę gdzie widza trzeba zająć czymś ciekawszym od samego widowiska.
Kadziewicz + Swędrowski wg. mojej oceny TOP TOP TOP, aż chce się słuchać

https://www.youtube.com/watch?v=ZVkQ1nY ... sMartinusI
ŚP Zdzisław Ambroziak to była klasa sama w sobie
Xenio
Posty: 211
Rejestracja: 30 wrz 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Xenio »

Dacewicz, chłopie nie można być 3 pkt z przodu, można być 2 metry z przodu . Można mieć 2 pkt więcej albo mniej. Ogarnąleś się z ą na om, ogarnij się z liczbami.
reeman
Posty: 1997
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: reeman »

Doskonały atak, ale w aut Damian Dacewicz
Awatar użytkownika
mitam
Posty: 1047
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:15

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: mitam »

Finał to tylko para Swędro - Kadziu
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1488
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Biciut »

mitam pisze:Finał to tylko para Swędro - Kadziu
Amen!

Jako "starszy" forumowicz podpisuje się dla dobra nas wszystkich :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”