Relacje TV z meczów PlusLigi

Streeter
Posty: 7165
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Streeter »

Ale i Panas obok całkiem fajnie brzmi, jakoś tak ciekawiej niż większość Polsatowskich. Studia co prawda nie oglądałem pomeczowego, ale widziałem że Igła przygotowywał jakieś akcje do analizy i pokazywał więc też w sumie miła odmiana. Aż dziwne, że TVP potrafiło coś zrobić lepiej niż prywatną telewizja :D

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Orduna
Posty: 996
Rejestracja: 29 wrz 2021, o 14:59
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Orduna »

Szary Wilk pisze: 9 cze 2022, o 16:46
Streeter pisze: 9 cze 2022, o 16:42 Ja z racji że nie kupiłem Polsatu Go póki co, a odkryłem że TVP transmituje to jak wczoraj panowie komentowali to aż się miło słuchało. O każdym Argentyńczyku co wchodził potrafili coś ciekawego powiedzieć, gdzie grał, gdzie zaczynał, jakieś ciekawostki. A nie Wojciech: ło tego w tamtym roku nie było to nie wiadomo kto to. O a ten to kiedyś grał gdzieś u nas chyba.

Streeter
Akurat Laskowski to jeden z lepszych komentatorów sportowych, o ile nie najlepszy. Jest świetny zarówno merytorycznie, jak i pod względem tworzenia emocji, także nic dziwnego. Przygotowany jest zawsze jakby był stazystą chcącym się wykazać, bardzo gościa szanuję.
Laskowski to bez dyskusyjnie najlepszy komentator w PL. Komentuje wszystko od piłki nożnej poprzez siatkówkę(kobiecą i męską) po piłkę ręczną czy nawet snooker lub tenis i w każdej z tych dziedzin jest ekspertem. Zawsze jest świetnie merytorycznie przygotowany do meczu jego wiedza na każdy temat mi imponuje.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4601
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: niepoinformowany »

Potwierdzam, TVP z Laskowskim to coś, czego człowiek potrzebuje po całym sezonie klubowym z komentatorami Polsatu. Jak wejdzie Piotr, wtedy będzie ciężki orzech do zgryzienia, który kanał wybrać.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Streeter
Posty: 7165
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Streeter »

Kuba Bednaruk wreszcie się wziął za coś, co umie - media. Od przyszłego sezonu będzie w ekipie Polsatu Sport.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
granvorka
Posty: 711
Rejestracja: 24 wrz 2019, o 11:29
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: granvorka »

Czy ja dobrze widzę, że pakiet sportowy Polsatu na Box Go kosztuje obecnie 70 zł za miesiąc?! Czy jest jakaś bardziej zrównoważona cenowo opcja oglądania Polsatu Sport et consortes (bez tych wszystkich ekskluzywnych kanałów) w necie? Jeszcze miesiąc temu płaciłem 40 zł/30 dni…
Streeter
Posty: 7165
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Streeter »

granvorka pisze: 13 sie 2022, o 17:03 Czy ja dobrze widzę, że pakiet sportowy Polsatu na Box Go kosztuje obecnie 70 zł za miesiąc?! Czy jest jakaś bardziej zrównoważona cenowo opcja oglądania Polsatu Sport et consortes (bez tych wszystkich ekskluzywnych kanałów) w necie? Jeszcze miesiąc temu płaciłem 40 zł/30 dni…
Aż włączyłem apkę Polsat Box Go żeby sprawdzić, u mnie świeci cena 53.99/30 dni za pakiet Polsat Box Go Sport. Co nie zmienia faktu, że i tak dość sporo, na ś.p. Ipli taki sam pakiet kosztował 20 złotych.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
granvorka
Posty: 711
Rejestracja: 24 wrz 2019, o 11:29
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: granvorka »

To trochę komedia, ta cena 69,99 wyświetliła mi się na appce Box Go, potem sprawdziłem przez przeglądarkę - 40 zł... Czyli albo jakiś bug w systemie, albo cennik dopasowany indywidualnie do klienta ;) Niemniej, tak jak piszesz, beznadziejnie drogo jak ktoś ogląda samą Plusligę.
Streeter
Posty: 7165
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Streeter »

granvorka pisze: 13 sie 2022, o 19:30 To trochę komedia, ta cena 69,99 wyświetliła mi się na appce Box Go, potem sprawdziłem przez przeglądarkę - 40 zł... Czyli albo jakiś bug w systemie, albo cennik dopasowany indywidualnie do klienta ;) Niemniej, tak jak piszesz, beznadziejnie drogo jak ktoś ogląda samą Plusligę.
To nieźle, trzy różne ceny :D ja mam jakiś normalny taki pakiet kupiony, więc może temu apka raczyła mi przyznać rabat z 69.99 na 53.99 :)

Swoją drogą ciekawe jak to w Polsacie wygląda, jak w poprzednim mieszkaniu miałem jeszcze antenę, to udało mi się ogarnąć jakiś abonament za 19.90 i były tam Polsaty Sport, teraz pewnie to nieosiągalne, ale i tak nie wydaje mi się, żeby 69.99 kosztował najtańszy Polsat ze Sportami.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1533
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: lukecik »

Streeter pisze: 13 sie 2022, o 21:46 Swoją drogą ciekawe jak to w Polsacie wygląda, jak w poprzednim mieszkaniu miałem jeszcze antenę, to udało mi się ogarnąć jakiś abonament za 19.90 i były tam Polsaty Sport, teraz pewnie to nieosiągalne
<dźwięk żubra z teleturnieju "Jeden z dziesięciu">

Za dwie dyszki można wziąć najprostszy pakiet, w którym są wszystkie sportowe polsaty. Jeśli ktoś nie chce się bawić z talerzem za oknem itd., to za trzy dyszki można wziąć większy pakiet, w którym dostaje się dostęp do aplikacji mobilnej, w której to wszystkie sportowe polsaty funkcjonują. Mozna zatem podpisać umowę, nie brać anteny, dekoder który jest za złotówkę wrąbać do szafy, zapomnieć o nim i po prostu jechać na apce. Po co się bawić w jakieś wykupowanie pakietów na ich stronie to nie wiem, zupełnie to nieopłacalne.
granvorka
Posty: 711
Rejestracja: 24 wrz 2019, o 11:29
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: granvorka »

del
Ostatnio zmieniony 14 sie 2022, o 00:29 przez granvorka, łącznie zmieniany 1 raz.
granvorka
Posty: 711
Rejestracja: 24 wrz 2019, o 11:29
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: granvorka »

lukecik pisze: 13 sie 2022, o 22:21 Za dwie dyszki można wziąć najprostszy pakiet, w którym są wszystkie sportowe polsaty. Jeśli ktoś nie chce się bawić z talerzem za oknem itd., to za trzy dyszki można wziąć większy pakiet, w którym dostaje się dostęp do aplikacji mobilnej, w której to wszystkie sportowe polsaty funkcjonują. Mozna zatem podpisać umowę, nie brać anteny, dekoder który jest za złotówkę wrąbać do szafy, zapomnieć o nim i po prostu jechać na apce. Po co się bawić w jakieś wykupowanie pakietów na ich stronie to nie wiem, zupełnie to nieopłacalne.
O, dzięki za cynk, czegoś takiego szukałem. Wśród ofert telewizji internetowej widzę, że nawet przy podstawowym pakiecie za 20 zł ('pakiet wygodny', zobowiązanie na 24 mies.) mamy dostęp do Box Go, czyli jak rozumiem zarówno apka jak i odtwarzanie z przeglądarki.
Streeter
Posty: 7165
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Streeter »

lukecik pisze: 13 sie 2022, o 22:21
Streeter pisze: 13 sie 2022, o 21:46 Swoją drogą ciekawe jak to w Polsacie wygląda, jak w poprzednim mieszkaniu miałem jeszcze antenę, to udało mi się ogarnąć jakiś abonament za 19.90 i były tam Polsaty Sport, teraz pewnie to nieosiągalne
<dźwięk żubra z teleturnieju "Jeden z dziesięciu">

Za dwie dyszki można wziąć najprostszy pakiet, w którym są wszystkie sportowe polsaty. Jeśli ktoś nie chce się bawić z talerzem za oknem itd., to za trzy dyszki można wziąć większy pakiet, w którym dostaje się dostęp do aplikacji mobilnej, w której to wszystkie sportowe polsaty funkcjonują. Mozna zatem podpisać umowę, nie brać anteny, dekoder który jest za złotówkę wrąbać do szafy, zapomnieć o nim i po prostu jechać na apce. Po co się bawić w jakieś wykupowanie pakietów na ich stronie to nie wiem, zupełnie to nieopłacalne.
W sumie nie głupi pomysł :) ale sprawdziłem aż z ciekawości ofertę UPC, bo mam internet i mam podejście na ich TV w ścianie, no i mogę tam kupić pakiet 180 kanałów za 49.99 i w tym są wszystkie Polsat Sporty, Eurosporty etc. Nie wiem, nie czaję jak coś w konkurencji zawierające Twoje programy (+ jeszcze jakieś filmowe, Discovery, bajki) może kosztować 49.99, a u Ciebie kosztuje 60.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
rzr
Posty: 603
Rejestracja: 12 lut 2013, o 22:11
Płeć: M
Lokalizacja: koło Rz

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: rzr »

lukecik pisze: 13 sie 2022, o 22:21
Streeter pisze: 13 sie 2022, o 21:46 Swoją drogą ciekawe jak to w Polsacie wygląda, jak w poprzednim mieszkaniu miałem jeszcze antenę, to udało mi się ogarnąć jakiś abonament za 19.90 i były tam Polsaty Sport, teraz pewnie to nieosiągalne
<dźwięk żubra z teleturnieju "Jeden z dziesięciu">

Za dwie dyszki można wziąć najprostszy pakiet, w którym są wszystkie sportowe polsaty. Jeśli ktoś nie chce się bawić z talerzem za oknem itd., to za trzy dyszki można wziąć większy pakiet, w którym dostaje się dostęp do aplikacji mobilnej, w której to wszystkie sportowe polsaty funkcjonują. Mozna zatem podpisać umowę, nie brać anteny, dekoder który jest za złotówkę wrąbać do szafy, zapomnieć o nim i po prostu jechać na apce. Po co się bawić w jakieś wykupowanie pakietów na ich stronie to nie wiem, zupełnie to nieopłacalne.
Problem z tym jest taki, że do tego pakietu nie wliczają się mecze, które są transmitowane TYLKO na polstaboxie go (np. w minionym sezonie część meczów z TauronLigi), przez co trzeba dodatkowo kupić do nich miesięczny dostęp za całe 40zł (nie da się kupić dostępu na konkretny mecz). Na ipli tego typu mecze były w pakiecie dla klientów cyfrowego polsatu.
nie jest dobrze, co prawda nie jest też źle, można powiedzieć, że jest średnio
Streeter
Posty: 7165
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Streeter »

Jak ktoś ma Internet z UPC to tam można tv wziąć i wychodzi korzystniej niż te ich pakiety :D mi wyszło całe 25 złotych dopłaty i oprócz 4 kawałów sportowych na krzyż co ofertuje pakiet Sport Polsat Box Go, mam te programy + 120 innych :D mało tego można to na apce w telefonie też oglądać, więc w zasadzie działa jak Polsat Box Go.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Arw165
Posty: 1405
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Arw165 »

Nie jestem pewna, czy pytam w dobrym wątku, ale czy macie zakładkę "2022/2023" na Polsat Box Go? Bo ponoć niektórzy mają.
granvorka
Posty: 711
Rejestracja: 24 wrz 2019, o 11:29
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: granvorka »

rzr pisze: 15 sie 2022, o 19:16
lukecik pisze: 13 sie 2022, o 22:21 <dźwięk żubra z teleturnieju "Jeden z dziesięciu">

Za dwie dyszki można wziąć najprostszy pakiet, w którym są wszystkie sportowe polsaty. Jeśli ktoś nie chce się bawić z talerzem za oknem itd., to za trzy dyszki można wziąć większy pakiet, w którym dostaje się dostęp do aplikacji mobilnej, w której to wszystkie sportowe polsaty funkcjonują. Mozna zatem podpisać umowę, nie brać anteny, dekoder który jest za złotówkę wrąbać do szafy, zapomnieć o nim i po prostu jechać na apce. Po co się bawić w jakieś wykupowanie pakietów na ich stronie to nie wiem, zupełnie to nieopłacalne.
Problem z tym jest taki, że do tego pakietu nie wliczają się mecze, które są transmitowane TYLKO na polstaboxie go (np. w minionym sezonie część meczów z TauronLigi), przez co trzeba dodatkowo kupić do nich miesięczny dostęp za całe 40zł (nie da się kupić dostępu na konkretny mecz). Na ipli tego typu mecze były w pakiecie dla klientów cyfrowego polsatu.
Jest pakiet za 20 zł (chyba nazywa się "wygodny") z dotępem do aplikacji Polsat Box Go w ramach telewizji internetowej - zobowiązanie na 2 lata i pierwszy miesiąc za darmo. Tak jak pisał @lukecik, dostajesz dekoder (za 1 zł), ale możesz go wcisnąć do szafy, trzeba tylko aktywować konto iPolsat Box, żeby móc korzystać z platformy Box Go. Do tego możliwość oglądania programów z ostatnich 7 dni od ręki, na Polsat Boxie trzeba chyba czekać kilka dni aż wrzucą mecze na VOD (ja nie lubię oglądać z odwtorzenia znając wynik, nawet jak mnie żadna drużyna nie grzeje, a nie-znanie wyniku przez kilka dni jest trudne, do tego przewijanie przerw pilotem działa lepiej niż na Box Go). Można też podłączyć dekoder przez HDMI do komputera i oglądać jak na streamie, wystarczy przejściówka USB Grabber za 40 zł (działa u mniej płynniej niż wiecznie zacinający się Box Go).
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1533
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: lukecik »

Arw165 pisze: 11 paź 2022, o 19:28 Nie jestem pewna, czy pytam w dobrym wątku, ale czy macie zakładkę "2022/2023" na Polsat Box Go? Bo ponoć niektórzy mają.
Nie mam.
Arw165
Posty: 1405
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Arw165 »

lukecik pisze: 12 paź 2022, o 11:38
Arw165 pisze: 11 paź 2022, o 19:28 Nie jestem pewna, czy pytam w dobrym wątku, ale czy macie zakładkę "2022/2023" na Polsat Box Go? Bo ponoć niektórzy mają.
Nie mam.
Napisałam wczoraj do serwisu i powiedzieli, że postarają się rozwiązać problem - dzisiaj już zakładka jest z 20 meczami z nowego sezonu
Przemyslaw
Posty: 737
Rejestracja: 19 kwie 2012, o 20:29

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Przemyslaw »

Przepraszam być może za głupie pytanie, bo od pewnego czasu z braku możliwości śledzę forum bardzo wyrywkowo:
Co się stało z duetem Swędrowski - Drzyzga?
Czy oni się pokłócili i dlatego zestawiają ich osobno? Czy może Drzyzga gdzieś poleciał w niebo i za dużo sobie pozwalał i został odstawiony na dolne mecze tabeli? Czy coś innego ?
Bo co by nie patrzeć jak od niemal 30 lat siatkę oglądam a w Polsacie od zawsze to jednak ten duet (mimo różnych wad) był po prostu najlepszy.
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1533
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: lukecik »

Przemyslaw pisze: 14 paź 2022, o 22:21 Przepraszam być może za głupie pytanie, bo od pewnego czasu z braku możliwości śledzę forum bardzo wyrywkowo:
Co się stało z duetem Swędrowski - Drzyzga?
Czy oni się pokłócili i dlatego zestawiają ich osobno? Czy może Drzyzga gdzieś poleciał w niebo i za dużo sobie pozwalał i został odstawiony na dolne mecze tabeli? Czy coś innego ?
Bo co by nie patrzeć jak od niemal 30 lat siatkę oglądam a w Polsacie od zawsze to jednak ten duet (mimo różnych wad) był po prostu najlepszy.
Też kiedyś miałem takie podejrzenie, ale potem występowali razem w prawdzie siatki, normalnie rozmawiali, więc między nimi raczej wszystko w porządku. Na MŚ Drzyzga nie komentował, bo taką decyzję podjął Kmita. Może chciał odświeżyć komentarz, nie wiadomo.
Streeter
Posty: 7165
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Streeter »

Czy naprawdę nie da się komentatorom wytłumaczyć czy nie ma czegoś takiego jak atak Dikkoja? Nie mówią wystawa Grzegorzłomacza, przyjęcie Kacperpiechockiego, ani krótka Mateuszbieńka, to czemu mówią atak Dikkoja?

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1533
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: lukecik »

Mimo wszystko to jest pierdoła w tym całym ogromnym morzu różnorakich baboli językowych, którymi regularnie raczą nas komentujący polsatu.
Streeter
Posty: 7165
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Streeter »

lukecik pisze: 15 paź 2022, o 16:09 Mimo wszystko to jest pierdoła w tym całym ogromnym morzu różnorakich baboli językowych, którymi regularnie raczą nas komentujący polsatu.
Masz rację, ale jakoś to mnie szczególnie irytuje :)

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3938
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Klugenhammer »

Streeter pisze: 15 paź 2022, o 14:08 Czy naprawdę nie da się komentatorom wytłumaczyć czy nie ma czegoś takiego jak atak Dikkoja?
Jak ktoś już słyszał o legendarnych atakach Juana Toreny, to i Dickkoja jakoś zdoła przełknąć. ;)
Awatar użytkownika
kanonier
Posty: 1034
Rejestracja: 18 lis 2008, o 20:44
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: kanonier »

Włączyłem Jastrzębie - Radom raptem na dwie akcje a Wanio w tym czasie dał Fornalowi na imię Piotr a Boyer pomylił z Clevenot
15.03.87 - 7.05.17 30 lat w elicie.
Awatar użytkownika
Indyk AZS Ol
Posty: 943
Rejestracja: 20 maja 2011, o 12:49
Płeć: M
Lokalizacja: Jeziorany

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Indyk AZS Ol »

kanonier pisze: 6 gru 2022, o 21:30 Włączyłem Jastrzębie - Radom raptem na dwie akcje a Wanio w tym czasie dał Fornalowi na imię Piotr a Boyer pomylił z Clevenot
Nie wiem dlaczego Polsat go jeszcze trzyma na stanowisku komentatora, nie komentuje meczu tylko gada jakieś mało istotne pierdoły, myli zawodników, popełnia gafy. Osobiście jak słyszę Krzysztofa Wanio to wyłączam TV bo gdy słyszę jak on komentuje to mnie krew zalewa. Nie wiem czy ma no jakieś haki na Pana Solorza, że ciągle jeszcze pracuje w Polsacie. :D
"Tak mają wojownicy? Jak nie idzie nożem to się wyjmuje topór, a jak toporem nie pójdzie to? ". - Adam Romański o Karlitzku :] w meczu KGHM Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn - 9 grudnia 2023 roku.
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1488
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Biciut »

Gdzie można złożyć petycję aby Pan Jarosz nie komentował meczów z udziałem JW ?
Czym my kibice tak zaszliśmy za skórę decydentom w polsacie, że nas tak katują?
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1488
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Biciut »

Bardzo dobrze słucha się duetu komentatorów z meczu Bielska z Olsztynem
Streeter
Posty: 7165
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Streeter »

Obrazek

Taka ciekawostka.

Swoją drogą, znacie kogoś kto ogląda żużel? Ja nawet w Rzeszowie nikogo takiego nie znałem, gdzie chociaż ponoć była drużyna, nie mówiąc o Krakowie. Przez 30+ lat życia nigdy nie spotkałem człowieka co fascynowałby się żużlem. A mam znajomych oglądających curling, snooker albo nawet teqball. Więc jak oni za to kręcenie w lewo mają 7x więcej hajsu niż siatkówka to brawo Polsat.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
PoteznyMaxim
Posty: 112
Rejestracja: 18 sty 2019, o 18:24
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: PoteznyMaxim »

Szeroko pojętę środowisko żużlowe liczbowo bije na głowę siatkarskie. Proszę zobaczyć jaka jest srednia frekwencja na meczach. Weźmy taki Lublin na przykład. Kupić karnet przed sezonem graniczy z cudem a stadion może pomieścić około 10 tysięcy widzów. Liczba nieosiągalna dla aren siatkarskich.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”