Relacje TV z meczów PlusLigi

areq
Posty: 7
Rejestracja: 17 sie 2021, o 12:13
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: areq »

W Ipli był pakiet Plus free, plusliga za darmo i 10 zl zniżki na pakiet sport.
Zniżek dla osób z telefonem w plusie w polsatboxgo nie ma. Najtańsza opcja to chyba satelita gdzie wychodzi 15zl po rabacie za telefon i doplacie za stream.
mccuv
Posty: 10
Rejestracja: 7 cze 2021, o 20:17
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: mccuv »

Zastosowałem takie rozwiązanie- zakup prepaidowego dekodera CP do telewizji OTT na alledrogo za uzywkę od 30 zł. Do tego pakiet Komfortowy z paczką kanałów polsat sport- dostep na 30 dni za 30 zł. Daje to możliwośc jednoczesnego oglądania na 3 urządzeniach. Jak sie 3 ludzie dogadają to w pierwszym miesiącu mają siatkę za 20 zł od łba potem po 10.

Troche to pogmatwane ale działa :) Sprawdzone
fwasilcz
Posty: 851
Rejestracja: 17 gru 2012, o 23:43
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: fwasilcz »

Jeszcze przed zmianą z ipli na polsat box klienci plusa mieli darmowy pakiet plus liga, ze wszystkimi meczami. Ale teraz nie mogę namierzyć, nie wiem czy to przeoczenie z ich strony przy zmianie serwisów, czy po prostu zrezygnowali z takiej opcji.
areq
Posty: 7
Rejestracja: 17 sie 2021, o 12:13
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: areq »

Gdzieś czytalem że darmowy dostęp do meczów Plus ligii dla klientów plusa to promocja i kończy się ona z dniem 01.09.2021.
Awatar użytkownika
Gerrard
Posty: 417
Rejestracja: 13 kwie 2016, o 20:09
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Gerrard »

Pakiet sportowy za 10zł dla posiadaczy dekoderów [*]
majkelKK
Posty: 20
Rejestracja: 8 wrz 2021, o 09:21
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: majkelKK »

Panowie czy można wykupić dostęp do pojedynczej transmisji jak to było kiedyś w ipli ? Nie mogę tego nigdzie znaleźć
granvorka
Posty: 711
Rejestracja: 24 wrz 2019, o 11:29
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: granvorka »

Miałem nadzieję, że wraz z przejściem na Polsat Box Go zamiast Ipli plsowski VOD będzie w końcu na przyzwoitym poziomie, niestety, nadal prędzej obejrzymy Jadar Radom niż mecz z dnia poprzedniego, nie mówiąc o dzisiejszym.
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1488
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Biciut »

granvorka pisze: 2 paź 2021, o 22:28 Miałem nadzieję, że wraz z przejściem na Polsat Box Go zamiast Ipli plsowski VOD będzie w końcu na przyzwoitym poziomie, niestety, nadal prędzej obejrzymy Jadar Radom niż mecz z dnia poprzedniego, nie mówiąc o dzisiejszym.
Zaniepokoiłbym się gdyby można było zobaczyć jutrzejszy mecz ;)
Streeter
Posty: 7165
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Streeter »

Streeter pisze: 14 wrz 2021, o 20:51 Kupiłem końcem sierpnia jeszcze w Ipli za 20, sprawdzałem teraz że mam do 30 września i niby powinno się przedłużyć, ale na droższej nie może, a nic mi nie przyszło, że będzie więcej. Więc albo się 30-go wyłączy, albo weźmie 20 i będzie działać, zobaczymy.

Ale rzeczywiście za samą siatkówkę za 40 złotych to pewnie mniej ludzi się skusi. Mi się chociaż jeszcze skoki przydadzą na Eurosporcie :) szkoda, że nie ma np. 4 czy 5 złotych za program i kupujesz sobie które kanały potrzebujesz.

Streeter
Mogę potwierdzić, że wzięło 20. Czyli pomysł był dobry :D wychodzi na to, że dopóki nie anuluję tego pakietu, to będę miał sportowe za 20. Świeci mi jedynie, że posiadam pakiet z Ipli i że jak chcę to mogę przejść na nowe, cudowne, PolsatBoxGo'owskie :D

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Arw165
Posty: 1405
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Arw165 »

Widzę, że przewija się tu wątek Ipli, więc to chyba najlepszy wątek żeby zadać to pytanie. Zauważyłam, że nie wszystkie mecze, które wedle strony plusligi były transmitowane w tv były/są dostępne na ipli/polsatgo. Ktoś ma pomysł z czego to może wynikać?
granvorka
Posty: 711
Rejestracja: 24 wrz 2019, o 11:29
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: granvorka »

Biciut pisze: 3 paź 2021, o 09:04
granvorka pisze: 2 paź 2021, o 22:28 Miałem nadzieję, że wraz z przejściem na Polsat Box Go zamiast Ipli plsowski VOD będzie w końcu na przyzwoitym poziomie, niestety, nadal prędzej obejrzymy Jadar Radom niż mecz z dnia poprzedniego, nie mówiąc o dzisiejszym.
Zaniepokoiłbym się gdyby można było zobaczyć jutrzejszy mecz ;)
Nie wiem, co dla kogo jest standardem, ale np. w TVP Sport mecze kadry na IO wpadały na VOD szybko po zakończeniu (przynajmniej tego samego dnia). To nie jest jakaś niesamowita technologiczna przeszkoda, by na serwisie za 40 zł miesięcznie było podobnie...
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1488
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Biciut »

granvorka pisze: 3 paź 2021, o 19:29
Biciut pisze: 3 paź 2021, o 09:04
granvorka pisze: 2 paź 2021, o 22:28 Miałem nadzieję, że wraz z przejściem na Polsat Box Go zamiast Ipli plsowski VOD będzie w końcu na przyzwoitym poziomie, niestety, nadal prędzej obejrzymy Jadar Radom niż mecz z dnia poprzedniego, nie mówiąc o dzisiejszym.
Zaniepokoiłbym się gdyby można było zobaczyć jutrzejszy mecz ;)
Nie wiem, co dla kogo jest standardem, ale np. w TVP Sport mecze kadry na IO wpadały na VOD szybko po zakończeniu (przynajmniej tego samego dnia). To nie jest jakaś niesamowita technologiczna przeszkoda, by na serwisie za 40 zł miesięcznie było podobnie...
Bezapelacyjnie się z Tobą zgadzam. Skoro płacimy to powinniśmy wymagać jakości oraz rozwoju ze strony TV, a w tym TV Online, która bardzo często z nami jest w różnych miejscach na świecie.
granvorka
Posty: 711
Rejestracja: 24 wrz 2019, o 11:29
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: granvorka »

W końcu na platformie Polsat Box Go pojawiły się w VOD wszystkie mecze 1. kolejki. Jednak nie jestem w stanie odpalić żadnego z nich mimo posiadania wykupionego pakietu Sport; pojawia się adnotacja: "Wejdź do aplikacji Polsat Box Go na innej platformie, aby wykupić dostęp do tego materiału". Czy ktoś ma może inną sytuację? Jestem w stanie obejrzeć tam każdy mecz z ostatnich 10 lat i na żywo z bieżącego, ale tych najświeższych z odtworzenia już nie. Żelazna polsatowska logika... Póki co, transfer z IPLI oceniam na -1/10.
areq
Posty: 7
Rejestracja: 17 sie 2021, o 12:13
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: areq »

Są dostepne na darmowym Polsat go. Trzeba tylko wybrać sezon 21/22 i cała pierwsza kolejka jest do obejrzenia.
Awatar użytkownika
lendespl
Posty: 6
Rejestracja: 15 wrz 2020, o 11:40
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: lendespl »

W końcu na platformie Polsat Box Go pojawiły się w VOD wszystkie mecze 1. kolejki. Jednak nie jestem w stanie odpalić żadnego z nich mimo posiadania wykupionego pakietu Sport; pojawia się adnotacja: "Wejdź do aplikacji Polsat Box Go na innej platformie, aby wykupić dostęp do tego materiału". Czy ktoś ma może inną sytuację? Jestem w stanie obejrzeć tam każdy mecz z ostatnich 10 lat i na żywo z bieżącego, ale tych najświeższych z odtworzenia już nie. Żelazna polsatowska logika... Póki co, transfer z IPLI oceniam na -1/10.
Dokładnie, chciałem opisać to samo spostrzeżenie. Zastanawiam się, czy sytuacja z dostępem do najnowszych meczy PlusLigi ulegnie zmianie na dniach (liczę, że to błąd Polsatu Box Go), czy może w ich zamyśle tak ma być i trzeba będzie jeszcze jakiś pakiet dostępowy dokupić poza tym ogólnie sportowym, który swoje już kosztuje i powinien tak podstawową potrzebę spełniać..
mccuv
Posty: 10
Rejestracja: 7 cze 2021, o 20:17
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: mccuv »

włąsnie włączyłem mecz z 1 kolejki PLS i jest ok- leci
Diomedea
Posty: 4249
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Diomedea »

granvorka pisze: 7 paź 2021, o 22:21 W końcu na platformie Polsat Box Go pojawiły się w VOD wszystkie mecze 1. kolejki. Jednak nie jestem w stanie odpalić żadnego z nich mimo posiadania wykupionego pakietu Sport; pojawia się adnotacja: "Wejdź do aplikacji Polsat Box Go na innej platformie, aby wykupić dostęp do tego materiału". Czy ktoś ma może inną sytuację? Jestem w stanie obejrzeć tam każdy mecz z ostatnich 10 lat i na żywo z bieżącego, ale tych najświeższych z odtworzenia już nie. Żelazna polsatowska logika... Póki co, transfer z IPLI oceniam na -1/10.
Mialam podobnie. Albo gorzej. Najpierw mecze live mi nie chodzily (od pierwszej polowy wrzesnie). A od kilku dni nie moglam sie zalogowac. Wyslali mi link do zmiany hasla-system go nie przyjal i wyswietlal blad. Po wymianie maili, podczas ktorej strugali wariata przez chyba 6 odpowiedzi, zdzecydowalam sie prosic o rrozwiazanie umowy i zwrot pobranej przed kilku dni oplaty na nastepny miesiac, ciezko bylo, troche pogrozilam UOKIK, wyslalam jednoczesnie do ich adresu o ochronie danych prosbe o usuniecie konta.
Finalnie zgodzili sie na wszystko, nawet na zwrot tych ostatnich 20zlotych. Jeszcze nie wplynelo. :D

Poniewaz nie mam trojki sasiadow zainteresowanych polska siatkowka, to pewnie bede prosic czasem o streamy.

W moim przypadku przejscie z ipli to 0/10. Dzialalo chyba tylko pierwsze 2-3 tygodnie.

Szkoda ze tu nie zajrzalam. Pewnie pozew zbiorowy by sie dalo zlozyc ;)

Nie wiem czy nie ogarneli tego technicznie, czy maja klientow ipli za 20 zl w ....
granvorka
Posty: 711
Rejestracja: 24 wrz 2019, o 11:29
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: granvorka »

areq pisze: 7 paź 2021, o 23:07 Są dostepne na darmowym Polsat go. Trzeba tylko wybrać sezon 21/22 i cała pierwsza kolejka jest do obejrzenia.
Dzięki, rzeczywiście działa w ten sposób - ale musiałem założyć osobne konto na Polsat Go i choć dostęp jest darmowy, to zawalony reklamami. Mam nadzieję, że pójdą po rozum do głowy i te mecze będzie można oglądać bez reklam pod Box Go. Z drugiej strony - rzadko mam czas oglądać mecze na żywo, więc VOD to dla mnie zbawienie, za 40 zł/mies. naprawdę mało konkurencyjna jest oferta Box Go.
Xenio
Posty: 211
Rejestracja: 30 wrz 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Xenio »

2 X komentując mecz Nysa- Zaksa para komentatorów Swędrowski-Dacewicz stwierdziła, że rozpoczęła się I kolejka sezonu 2021/22 ale już 3 X ta sama para komentując mecz Zawiercie-Suwałki stwierdziła, że rozpoczął się sezon 2020/21 co również potwierdziła plansza Polsatu. Pandemia pomieszała wszystko i wszystkim.
Awatar użytkownika
lendespl
Posty: 6
Rejestracja: 15 wrz 2020, o 11:40
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: lendespl »

Odnośnie powtórek meczy obecnego sezonu PlusLigi w VOD na Polsat Box Go napisałem maila do pomocy i mam już bezproblemowy dostęp (posiadam pakiet sportowy). W korespondencji zaznaczyłem, że jest to bardziej powszechny problem, zachęcam więc do sprawdzenia czy problem został już rozwiązany, lub upomnieć się do pomocy.
Powtórki z tego co rzuciłem okiem na szybko okiem nie mają reklam.
granvorka
Posty: 711
Rejestracja: 24 wrz 2019, o 11:29
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: granvorka »

Też napisałem do nich i też już mam na Box Go, więc chyba problem rozwiązany systemowo.
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3225
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Kicu »

Hm... chciałem z ciekawości u siebie sprawdzić. Wszedłem na PolsatBoxGo do katalogu PlusLiga, a tam totalny burdel. Na IPLI był podział na sezony. Tutaj wszystko mam wrzucone do jednego worka, a na czele mecze Jadaru Radom z Treflem Gdańsk i Kadziewicz (jako zawodnik) na miniaturce... :|
Jest gdzieś jakiś sensowniejszy katalog archiwalny z meczami?
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Lucarelli »

Kolejny mecz, kolejny raz jakość dźwięku jest żenująca.
granvorka
Posty: 711
Rejestracja: 24 wrz 2019, o 11:29
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: granvorka »

Kicu pisze: 8 paź 2021, o 17:52 Hm... chciałem z ciekawości u siebie sprawdzić. Wszedłem na PolsatBoxGo do katalogu PlusLiga, a tam totalny burdel. Na IPLI był podział na sezony. Tutaj wszystko mam wrzucone do jednego worka, a na czele mecze Jadaru Radom z Treflem Gdańsk i Kadziewicz (jako zawodnik) na miniaturce... :|
Jest gdzieś jakiś sensowniejszy katalog archiwalny z meczami?
Jak się wejdzie do poziomu Plusligi na Box Go to w zakładce 'Serie' można wybrać sezon, który się będzie wyświetlał (od 2012/13 wzwyż bodaj) - jest tam taki mały żółty "daszek" nad miniaturami. Też zajęło mi chwilę, żeby to znaleźć...
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1533
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: lukecik »

granvorka pisze: 9 paź 2021, o 22:33
Kicu pisze: 8 paź 2021, o 17:52 Hm... chciałem z ciekawości u siebie sprawdzić. Wszedłem na PolsatBoxGo do katalogu PlusLiga, a tam totalny burdel. Na IPLI był podział na sezony. Tutaj wszystko mam wrzucone do jednego worka, a na czele mecze Jadaru Radom z Treflem Gdańsk i Kadziewicz (jako zawodnik) na miniaturce... :|
Jest gdzieś jakiś sensowniejszy katalog archiwalny z meczami?
Jak się wejdzie do poziomu Plusligi na Box Go to w zakładce 'Serie' można wybrać sezon, który się będzie wyświetlał (od 2012/13 wzwyż bodaj) - jest tam taki mały żółty "daszek" nad miniaturami. Też zajęło mi chwilę, żeby to znaleźć...
Dzięki, wreszcie znalazłem czego szukałem.
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Lucarelli »

Początek transmisji meczu Gdańsk Zawiercie pan komentator Drzyzga poświęcił na szukanie wymówek dla Resovii, niezła komedia :D
bartek_em
Posty: 174
Rejestracja: 2 maja 2014, o 10:00
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: bartek_em »

Niestety nie będzie mnie w domu w trakcie meczu o super puchar i się zastanawiam jak by go oglądnąć z odtworzenia.. Nagrywania w tv nie mam... powtórka na drugi dzień pewnie będzie ale o porze kiedy jestem w pracy a do tego pewnie pocięta jak to zwykle bywa. Polsatboxa nie mam ale z tego co słyszałem nie wrzucają tak szybko jak było to na Ipli. Czy jest ktoś kto planuje nagrać albo może to dla mnie zrobić ?:) Chciał bym oglądnąć na drugi dzień bez znajomości wyniku :D.
Garp
Posty: 596
Rejestracja: 18 mar 2012, o 20:46
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Garp »

Podrzuci ktoś streama do Superpucharu ? Jak widzę, na POLSAT GO nie ma już możliwości wykupienia pojedynczej transmisji.
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: johnnyrotten »

Dobra wiadomość dla kibiców, którzy mają alergię na Wanio, Jarosza lub innego komentatora z Polsatu :D

Słoweński i serbski SportKlub będą pokazywać niektóre mecze plusligowe mecze. Ja dziś nie mogłem oglądać w TV i natrafiłem na Nysę z Rzeszowem po słoweńsku. Wybór transmisji nie dziwi ze względu na Kozę i Klemena. Jutro będzie za to Skra - JW.

Oczywiście, te transmisje są na dalszych antenach, np. 3, 4 albo jeszcze dalszym spośród wielu kanałów stacji. Nie ma co jednak tego wcale deprecjonować, bo liczba kanałów SportKlubu jest imponująca, a oferta również. Aż boli, jak to zestawimy z naszym ogromnym rozdrobnieniem praw na kilku nadawców. Polecam sobie sprawdzić.

A co do praw, to pewnie Polsat cokolwiek za to wziął, no i może ktoś tam sobie poogląda Atana, Urosa czy właśnie Słoweńców. Na pewno coś drgnęło w tej kwestii. Może to początek i kolejne kraje dołączą? Ja w każdym razie się cieszę, że "odbojka" z naszego kraju poszła na eksport. ;)
kamil1999
Posty: 5449
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: kamil1999 »

johnnyrotten pisze: 23 paź 2021, o 22:14 Dobra wiadomość dla kibiców, którzy mają alergię na Wanio, Jarosza lub innego komentatora z Polsatu :D

Słoweński i serbski SportKlub będą pokazywać niektóre mecze plusligowe mecze. Ja dziś nie mogłem oglądać w TV i natrafiłem na Nysę z Rzeszowem po słoweńsku. Wybór transmisji nie dziwi ze względu na Kozę i Klemena. Jutro będzie za to Skra - JW.

Oczywiście, te transmisje są na dalszych antenach, np. 3, 4 albo jeszcze dalszym spośród wielu kanałów stacji. Nie ma co jednak tego wcale deprecjonować, bo liczba kanałów SportKlubu jest imponująca, a oferta również. Aż boli, jak to zestawimy z naszym ogromnym rozdrobnieniem praw na kilku nadawców. Polecam sobie sprawdzić.

A co do praw, to pewnie Polsat cokolwiek za to wziął, no i może ktoś tam sobie poogląda Atana, Urosa czy właśnie Słoweńców. Na pewno coś drgnęło w tej kwestii. Może to początek i kolejne kraje dołączą? Ja w każdym razie się cieszę, że "odbojka" z naszego kraju poszła na eksport. ;)
Ostatnio bardzo pozytywne rzeczy się dzieją w PlusLidze. Przychodzą zawodnicy z czołówki, dochodzą ciekawe kluby z zagranicy no i jeszcze jest zainteresowanie zagranicznych stacji naszą ligą, choćby to było tylko na dalekim planie. Akurat jutro z hali będę oglądał mecz, ale gdyby nie to to z ciekawości oglądnąłbym stream z słoweńskiej telewizji.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”