Relacje TV z meczów PlusLigi

Kamil92
Posty: 2252
Rejestracja: 1 lut 2014, o 11:48
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Kamil92 »

Zrezygnowano z dziesięciominutowych przerw po drugim secie. Zamiast tego wydłużone do pięciu minut zostaną przerwy pomiędzy setami. Co ciekawe, z wszystkich meczów PlusLigi mają być przeprowadzane relacje – część z nich będzie dostępna w TV (cztery mecze kolejki) a część w Internecie (trzy mecze kolejki). Niestety nie ma takich ustaleń jeśli chodzi o żeńską ekstraklasę.
https://siatka.org/pokaz/zmiany-pluslidze-lsk/
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Pele »

Kamil92 pisze:
Zrezygnowano z dziesięciominutowych przerw po drugim secie. Zamiast tego wydłużone do pięciu minut zostaną przerwy pomiędzy setami. Co ciekawe, z wszystkich meczów PlusLigi mają być przeprowadzane relacje – część z nich będzie dostępna w TV (cztery mecze kolejki) a część w Internecie (trzy mecze kolejki). Niestety nie ma takich ustaleń jeśli chodzi o żeńską ekstraklasę.
https://siatka.org/pokaz/zmiany-pluslidze-lsk/
"Błogosławieni, którzy nie widzieli a uwierzyli" :] :]
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
dyletant
Posty: 5034
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: dyletant »

To idziemy na mistrza :). Nikt nie stracił tyle na tych przerwach w zeszłym sezonie co Olsztyn
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Verdungo
Posty: 1926
Rejestracja: 4 lip 2017, o 20:46
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Verdungo »

Ktoś ogląda All-Star Volley?
Domelinho
Posty: 586
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 17:53
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Domelinho »

sory ze tu ale nigdzie nie moge znalezc odpowiedniego działu.czy ma ktos jakies dojscie do sobotniego meczu all stars w łodzi? Nie mogłem obejrzeć a nigdzie powtórek nie ma ;/
Verdungo
Posty: 1926
Rejestracja: 4 lip 2017, o 20:46
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Verdungo »

Domelinho pisze:sory ze tu ale nigdzie nie moge znalezc odpowiedniego działu.czy ma ktos jakies dojscie do sobotniego meczu all stars w łodzi? Nie mogłem obejrzeć a nigdzie powtórek nie ma ;/
Chyba nie ma nigdzie całego meczu. Widziałem jedynie kilkuminutowy skrót.
dyletant
Posty: 5034
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: dyletant »

a ipla?
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
jarek8dywan
Posty: 591
Rejestracja: 24 sie 2008, o 21:57
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: jarek8dywan »

Domelinho pisze:sory ze tu ale nigdzie nie moge znalezc odpowiedniego działu.czy ma ktos jakies dojscie do sobotniego meczu all stars w łodzi? Nie mogłem obejrzeć a nigdzie powtórek nie ma ;/
Zaluj ;) Biorac pod uwagw fakt, iz mamy w kadrze obecnie rozgrywajacych na srednim poziomie ,milo oglodalo sie wrzutki "emeryta" Zagumnego - bez duzego wysilku rzucal fajne pilki ,gdzie nasi obecni kadrowicze musza sie na takie zagrania napocic.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: madlark »

jarek8dywan pisze:
Domelinho pisze:sory ze tu ale nigdzie nie moge znalezc odpowiedniego działu.czy ma ktos jakies dojscie do sobotniego meczu all stars w łodzi? Nie mogłem obejrzeć a nigdzie powtórek nie ma ;/
Zaluj ;) Biorac pod uwagw fakt, iz mamy w kadrze obecnie rozgrywajacych na srednim poziomie ,milo oglodalo sie wrzutki "emeryta" Zagumnego - bez duzego wysilku rzucal fajne pilki ,gdzie nasi obecni kadrowicze musza sie na takie zagrania napocic.
skoro jest taki superstar, to gdzie był w grze o MP?
W meczach emerytów jest prosto :D
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Szary Wilk
Posty: 7861
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Szary Wilk »

@up

No chyba nie śmiesz podważać jego klasy. Przez kilka lat jeden z najlepszych, jak nie najlepszy na świecie na swojej pozycji. Nagrody zdobywane 4 lata pod rząd, dla najlepszego sypacza, na największych turniejach o czymś świadczą. A wtedy tych nagród nie dostawał byle kto, jak dzisiaj. Sam fakt jakim uznaniem się cieszył i cieszy dalej. Jeszcze niedawno Bruno powiedział ,że Ricardo, Ball i Zagumny to trójka najlepszych sypaczy, jakich widział. Już nie wspomnę o ogóle, bo Zagumny zawsze uznawany był za ścisły top sypaczy, nawet , jak już się postarzał i tak na prawdę już w nim nie był.
dyletant
Posty: 5034
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: dyletant »

I tak naprawdę nie mamy następcy tego 40letniego geniusza. Każdy się kogoś ciekawego dorobił
Brazylia - Mauricio Lima-Ricardo-Bruno a w rezerwie jeszcze świetni Arjona czy Raphael
Włosi - Vermiglio - Gianelli
Amerykanie - Ball - kilka lat posuchy i mają Christensona
Rosja - Chamucki - Grankin, po nim dopiero może być słabo, bo Kobzar to wystawiacz a Pankowa nie oceniam, bo nie widziałem za dużo.
Francja - Chambertin- mimo wszystko kilka lat przeciętności (solidni nic ponad de Kergret, Bazin, Redwitz czy Puyol) a teraz jest Toniutti
No może u Serbów jeszcze trochę przepaść, ale też Grbic żadnym wirtuozem nie był, a Kolegów miał lepszych do grania. Do ich systemu dobrze sprawdza się nawet Jovovic
A u nas zupełna przeciętność, 2 najlepsi rozgrywający nie grają. Jeden zakończył karierę, drugi nie wiadomo czemu przez wszystkich jest pomijany, u młodszych roczników też nie ma takiej perełki jak np był nim 18letni Uriarte kiedy debiutował w LŚ

Sorry za mały OT
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2562
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Murilo0 »

Gianell nie pasuje do tego towarzystwa. Świetnie serwuje, blokuje, ale w rozegraniu jest zwykłym przeciętniakiem i nie można go stawiać wśród takich mistrzów jak Ricardo, Bruno, czy nawet Vermiglio i Grankin.
All work and no play makes Jack a dull boy...
dyletant
Posty: 5034
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: dyletant »

Murilo0 pisze:Gianell nie pasuje do tego towarzystwa. Świetnie serwuje, blokuje, ale w rozegraniu jest zwykłym przeciętniakiem i nie można go stawiać wśród takich mistrzów jak Ricardo, Bruno, czy nawet Vermiglio i Grankin.
Niby tak, ale kilka prestiżowych wyróżnień też już zdobył, poza tym jest jeszcze młody, jak na sypacza i Włocha to nawet bardzo młody.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Marcy$
Posty: 2082
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Marcy$ »

Niestety tez może minąć kilka lat (jak w przypadku USA) gdy znajdziemy swojego rozgrywacza.
kuki91
Posty: 1130
Rejestracja: 20 sie 2012, o 08:54
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: kuki91 »

Każdy miał swoją posuchę

Włosi dość długo się męczyli z Travicą, Baranowiczem, nawet chyba Boninfante był w kadrze :)
Między Ballem, a Christensonem tez kojarzę mizerię w kadrze USA jak Hansen, Thornton czy Suxho

Może i dla nas jest jeszcze nadzieja?
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: madlark »

Trefl Gdańsk
‏ @Trefl_Gdansk
17 min.17 minut temu

Przypominamy, że od października z każdej kolejki @SiatkarskaLiga 4 transmisje w TV, 3 w internecie. LM w nc+
Jak zobaczę to uwierzę ;)
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
aziente
Posty: 269
Rejestracja: 21 kwie 2012, o 10:02
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: aziente »

przez te transmisje internetowe to się cofnęliśmy o jakieś 15 lat w jakości transmisji telewizyjnej, na programie z wyraźnym dopiskiem HD z resztą.. :<
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2904
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: hubert »

aziente pisze:przez te transmisje internetowe to się cofnęliśmy o jakieś 15 lat w jakości transmisji telewizyjnej, na programie z wyraźnym dopiskiem HD z resztą.. :<
Alternatową jest brak trasmisji. Wybierasz taką jak jest czy wcale ?
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
Awatar użytkownika
kanonier
Posty: 1034
Rejestracja: 18 lis 2008, o 20:44
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: kanonier »

Nawet nie pokazują zmian
15.03.87 - 7.05.17 30 lat w elicie.
Kamil92
Posty: 2252
Rejestracja: 1 lut 2014, o 11:48
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Kamil92 »

aziente pisze:przez te transmisje internetowe to się cofnęliśmy o jakieś 15 lat w jakości transmisji telewizyjnej, na programie z wyraźnym dopiskiem HD z resztą.. :<
To nie jest wina transmisji internetowych. Z hali w Sosnowcu zawsze był słabej jakości obraz, ja bym upatrywał problemu w specyficznym oświetleniu, które tam jest, ale nie jestem ekspertem, więc to tylko mój strzał.
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: VernonRoche »

dyletant pisze: ale też Grbic żadnym wirtuozem nie był
Hm....taak. Tylko jest legendą siatkówki i wybitnym byłym rozgrywającym. Przeczenie temu jest śmieszne. O klasie rozgrywającego decyduje ostatecznie skuteczność atakujących, a tę Grbić miał na wysokim poziomie. Może nie był "wirtuozem" (cokolwiek tak naprawdę miałoby to znaczyć) w znaczeniu, że nie wrzucał z 3-go metra piłek pod rękę do środkowych, albo innych tego typu zagrań, które tak naprawdę są bardziej efektowne niż efektywne. Grbić to efektywność, nie efekciarstwo.
Marcy$
Posty: 2082
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Marcy$ »

Przede wszystkim dokładność. Wtedy gdy reszta zawodników wie gdzie może się spodziewać piłki.
dyletant
Posty: 5034
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: dyletant »

VernonRoche pisze:
dyletant pisze: ale też Grbic żadnym wirtuozem nie był
Hm....taak. Tylko jest legendą siatkówki i wybitnym byłym rozgrywającym. Przeczenie temu jest śmieszne. O klasie rozgrywającego decyduje ostatecznie skuteczność atakujących, a tę Grbić miał na wysokim poziomie. Może nie był "wirtuozem" (cokolwiek tak naprawdę miałoby to znaczyć) w znaczeniu, że nie wrzucał z 3-go metra piłek pod rękę do środkowych, albo innych tego typu zagrań, które tak naprawdę są bardziej efektowne niż efektywne. Grbić to efektywność, nie efekciarstwo.
Ależ temu nie przeczę, natomiast nigdy nie był na poziomie Ricardo z MŚ i LŚ czy Zagumnego czy Balla z 2008.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: drukjul »

Czy podobnie jak ja, też uważacie że to gruba przesada, że mecz I kolejki rundy rewanżowej między Lubinem a Onico rozgrywany jest awansem aż sześć kolejek do przodu już dziś, po zaledwie 8 kolejkach rundy jesiennej? :o

Dla mnie jest po prostu już skrajnie dziwaczna sytuacja. :<
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Guilder »

Ja ogólnie bardzo nie lubię przekładanych meczów, wte i wewte. Niewygodnie się wtedy analizuje tabelę, bo prawie każdy zespół ma inną liczbę rozegranych meczów (oczywiście lekko hiperbolizuję).
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
mucha-07
Posty: 25
Rejestracja: 30 wrz 2017, o 15:50
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: mucha-07 »

Jak chyba wszystkim rozgrywkom siatkarskim, Pluslidze również brakuje ogłady i przejrzystości. Ponad to to przerzucanie transmisji. Jak kolejka jest w środku tygodnia (czego nawiasem bardzo nie lubię - liga to czas weekendu!) to już tylko dwa mecze puszczą a nie wszystkie, jak powinno być.
Ger@rd
Posty: 72
Rejestracja: 16 gru 2018, o 13:14
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Ger@rd »

Dzisiaj oglądając (cyfrowy polsat z satelity) powtórkę Resovii ze Skrą odkryłem, że można było zmienić ścieżkę dźwiękową z komentarzem. Na jednej leciał komentarz Swędrowskiego z Mazurem, a na drugiej jakaś para radiowców chyba, bo komentowali każdą akcję szczegółowo, jakby dla radia.
Ktoś wie czy od dawna jest taka możliwość zmiany komentarza w tv na meczach ligowych? Bo jakoś nie mogę nigdzie znaleźć info w sieci.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Nagor »

https://www.polsatsport.pl/program-telewizyjny/

Wg polsatu sport walka o brąz jeszcze się nie skończyła i pojutrze kolejny mecz :]

Może to i pierdoła ale strasznie mnie drażni takie niedbalstwo zwłaszcza, że polsat na każdym możliwym kroku się chwali jak to oni super nie pokazują siatkówki a realizacja i organizacja stoi na najwyższym poziomie...
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: johnnyrotten »

Ku mojemu zdziwieniu zamiast transmisji meczów PlusLigi o 14:45, jak to bywało przez ostatnie lata, na antenie Super Polsatu retransmitowano od 15:00 którąś z gal KSW. Ja osobiście oglądałem mecze, bo mam Polsat Sport, ale jestem zawiedziony polityką stacji, która dziś chwaliła się oglądalnością wczorajszych meczów na poziomie ponad dwustu tysięcy widzów. Pamiętam, gdy po wejściu na multipleks Polsatu Sport News przeniesiono tam mecze z poczciwego TV4, ale po jego usunięciu z ogólnodostępnego pasma Polsat stopniowo pokazywał coraz mniej meczów na Super Polsacie, który go zastąpił, a teraz, jak widać, przestał w ogóle to robić. Liczę na to, że Polsat Sport zostanie niedługo odkodowany, jak ma to miejsce w przypadku Polsatu News, żeby znacznie większa liczba widzów mogła oglądać PlusLigę.

Skoro pokazywane są prawie wszystkie mecze (choć oprawa nie ścina z nóg, delikatnie mówiąc...), to dlaczego ten mecz zaznaczany w rozpisce pana Składowskiego jako hit kolejki nie może być odkodowany? Wiem, że pan Solorz nie ma żadnych oporów przed kodowaniem o wiele ważniejszych wydarzeń sportowych, ale tutaj jest to niewykorzystywanie dużego potencjału, który mógłby zapewnić również dużo lepsze finanse w naszej "słabej lidze" i ją wzmocnić - będziecie mieli swoich Atanasijeviciów, a przynajmniej jakichś Boyerów... 8-)

Kluby LSK są zawiedzione tym, jak traktuje je stacja, dlatego rozpoczęły rozmowy z TVP. Jeżeli przyniosą one dobry dla nich skutek, to nie będę zdziwiony, jeśli z czasem liga żeńska będzie miała większą oglądalność od PlusLigi, choć teraz wydaje się to absurdalną prognozą
Awatar użytkownika
Indyk AZS Ol
Posty: 943
Rejestracja: 20 maja 2011, o 12:49
Płeć: M
Lokalizacja: Jeziorany

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Indyk AZS Ol »

W tym polsacie to też nie myślą zamiast zrobić kanał Polsat Volleyball (kanał ogólnodostępny dla platformy cyfrowy polsat) tylko dla siatkówki i sprawa byłaby rozwiązana przecież zrobili już np Polsat Fight czy coś w tym stylu dla boksu i mma.
"Tak mają wojownicy? Jak nie idzie nożem to się wyjmuje topór, a jak toporem nie pójdzie to? ". - Adam Romański o Karlitzku :] w meczu KGHM Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn - 9 grudnia 2023 roku.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”