Stroje zespołów w Pluslidze

Michal5
Posty: 1775
Rejestracja: 7 gru 2014, o 18:20
Płeć: M

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: Michal5 »

Takie jakieś nijakie te nowe stroje Jastrzębia. Chyba trochę przesadzili jednak z tym białym.
astronauta
Posty: 2869
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: astronauta »

Michal5 pisze:Takie jakieś nijakie te nowe stroje Jastrzębia. Chyba trochę przesadzili jednak z tym białym.
Kwestia gustu, mnie się podoba. Zwłaszcza mocniejszy akcent skrzydeł jastrzębia.
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023 :-) Na razie lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019 i ziemniaka 2016/2017 :-)
iron
Posty: 1248
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: iron »

Od kilku sezonów obiektywnie to stroje Jastrzębia stoją na naprawdę wysokim poziomie.
No sympathy for fools...
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: VernonRoche »

aezakmi pisze:Koszulka typu slim daje lepszą aerodynamikę .
Wszak wiadomo, że siatkarzom zdarza się występować w roli bolidów Formuły 1. ;)
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: aezakmi »

VernonRoche pisze:
aezakmi pisze:Koszulka typu slim daje lepszą aerodynamikę .
Wszak wiadomo, że siatkarzom zdarza się występować w roli bolidów Formuły 1. ;)
O żesz wyciągnał prehistorię. :D Slim są wg mnie ładniejsze i wygodniejsze, np. koszulki kadry w Londynie 2012, koszulki Skry z sezonu 2013/2014, te Onico z tego sezonu. Ja tam wolę grać najlepiej bez rękawków, przeszkadza mi grać w takich workach, jak kadra w 2014, bezrękawnik albo slim musi być. Nic mi nie lata na tym barku więc aero jest lepsze o ten milimetr, co poradzić :]
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: VernonRoche »

A nie zwróciłem uwagi na daty :D

Koszulki Jastrzębia rzeczywiście kolejny rok całkiem zacne
Gerber10
Posty: 1
Rejestracja: 5 paź 2017, o 08:05
Płeć: M
Kontakt:

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: Gerber10 »

Stroje kwestia gustu..
Mateja
Posty: 1084
Rejestracja: 17 wrz 2014, o 21:55
Płeć: M

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: Mateja »

Minimalizm minimalizmem, to jak najbardziej kwestia gustu. Uważam jednak, że na domowych strojach Politechniki przydałoby się trochę zieleni, wszak to dominujący kolor na herbie klubu. Tak samo nie wyobrażam sobie kompletów Skry bez żółtej barwy, Kędzierzyna bez granatu.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: madlark »

aezakmi pisze:
VernonRoche pisze:
aezakmi pisze:Koszulka typu slim daje lepszą aerodynamikę .
Wszak wiadomo, że siatkarzom zdarza się występować w roli bolidów Formuły 1. ;)
O żesz wyciągnał prehistorię. :D Slim są wg mnie ładniejsze i wygodniejsze, np. koszulki kadry w Londynie 2012, koszulki Skry z sezonu 2013/2014, te Onico z tego sezonu. Ja tam wolę grać najlepiej bez rękawków, przeszkadza mi grać w takich workach, jak kadra w 2014, bezrękawnik albo slim musi być. Nic mi nie lata na tym barku więc aero jest lepsze o ten milimetr, co poradzić :]
A po co koszulki?
Bez, byłaby większa oglądalność :D
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3225
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: Kicu »

Mateja pisze:Minimalizm minimalizmem, to jak najbardziej kwestia gustu. Uważam jednak, że na domowych strojach Politechniki przydałoby się trochę zieleni, wszak to dominujący kolor na herbie klubu. Tak samo nie wyobrażam sobie kompletów Skry bez żółtej barwy, Kędzierzyna bez granatu.
Jakiej politechniki? Nie ma już takiego klubu, a ONICO Warszawa nie ma zieleni w logo :)
Kali BBTS
Posty: 460
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:29
Płeć: M

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: Kali BBTS »

Co gorsza nie ma nie tylko w herbie, ale nawet wśród klubu kibica. Są za to nowe szaliki z napisem Onico.
Naprzód małymi łyżeczkami :)
panna-na-walizkach
Posty: 111
Rejestracja: 4 cze 2011, o 09:15
Płeć: K

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: panna-na-walizkach »

Mnie się bardzo stroje politechniki podobają. Prostota, schludność i moim zdaniem jedne z lepszych strojów jakie mieli
mmb
Posty: 1760
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: mmb »

Mi ze wszystkich w tym sezonie najbardziej podobają się stroje Szczecina:
http://dl.siatkarskaliga.pl/207476/inli ... djecie.jpg

Zaksa, Onico (te niebieskie) czy JW też fajne, reszta bez szału.
Mateja
Posty: 1084
Rejestracja: 17 wrz 2014, o 21:55
Płeć: M

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: Mateja »

Kicu pisze:Jakiej politechniki? Nie ma już takiego klubu, a ONICO Warszawa nie ma zieleni w logo :)
Kali BBTS pisze:Co gorsza nie ma nie tylko w herbie, ale nawet wśród klubu kibica. Są za to nowe szaliki z napisem Onico.
To nadal AZS Politechnika Warszawska, po prostu klub przyjął nazwę sponsora na trzy sezony (2016-17, 2017-18 i 2018-19). Grają w PLS-ie na uzyskanej wcześniej licencji, pozostają tą samą spółką akcyjną.

http://onicowarszawa.pl/aktualnosci/oni ... szawskiej/

Inna sprawa, że faktycznie zmienił się na ten czas herb. Mój błąd.
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3225
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: Kicu »

Okropny regres widzę w tym sezonie, jeśli chodzi o stroje zespołów. Kompletnie bez pomysłu, szablonowe i nudne jak flaki z olejem. Bardzo mnie zawiodła firma 4F, która akurat potrafi ciuchy projektować i duże nadzieje wiązałem z ich pojawieniem się w siatkówce. Lekki falstart póki co, zarówno w Kędzierzynie jak i w Warszawie.
Jastrzębie co roku miało jedne z ładniejszych strojów, a teraz nuda okropna. U nich widzę chyba największy regres. COLO tym razem dużo poniżej swojego poziomu. Najgorzej jednak wypada Olsztyn. Ciężko nawet jakoś skomentować ten twór.
Na plus Rzeszów. Może 4 liter nie urywają, ale jakiś charakter w nich jest i gdybym kibicował rzeszowianom to taką koszulką bym nie pogardził ;) . No i Gdańsk bardzo ładnie się prezentuje.
panna-na-walizkach
Posty: 111
Rejestracja: 4 cze 2011, o 09:15
Płeć: K

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: panna-na-walizkach »

Genialnie, że ktoś odkurzył ten temat. Właśnie ostatnio jak oglądałam mecz Olsztyna...Rest in pepperoni te koszulki [*] Wyglądają jak damska bluzka z za wyciętym dekoltem, a siatkarze zakładali białe podkoszulki, żeby im nie było za dużo widać, są ko-szmar-ne.
Dodatkowo nie rozumiem spodenek Projektu Warszawa, siatkarze w nich wyglądają, jakby mieli tułów 3/4 długości ciała. Dlaczego one są takie długie, niemal koszykarskie?
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1776
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: hardy »

Długość spodenek to problem firmy 4F. Wyjazdowe spodenki Shojiego nie dość że czerwone i nie pasują do błękitu koszulki to jeszcze sięgają kolan. Zdania o jego wyglądzie są podzielone. Jedni mówią że wygląda jak klaun, a inni że jak w pidżamie. Ogólnie stroje 4F to krok wstecz, chociaż mi domowe Zaksy bardzo się podobają.
Wszystkich plusligowych strojów nie widziałem, ale bardzo ładne ma Skra.
Arw165
Posty: 1405
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: Arw165 »

hardy pisze: 23 paź 2021, o 10:48 Ogólnie stroje 4F to krok wstecz, chociaż mi domowe Zaksy bardzo się podobają.
Mnie się osobiście bardziej podobają wyjazdowe, ale zgodzę się, że nie mają startu do zeszłorocznych.

Przyznam, że nie przyglądam się za bardzo strojom wszystkich drużyn, ale podoba mi się kolorystyka strojów Warszawy - wariant czarny ze złotymi napisami.
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3225
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: Kicu »

Same wzory ktoś też musiał zaakceptować, więc to też pstryczek w nos dla władz klubów. Co do spodenek 4F, reszta drużyny ma normalne. Może Shoji sam takie chciał?
iron
Posty: 1248
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: iron »

Szkoda, że JW zrezygnował z motywu "ptoka" sprzed paru sezonów. To były najładniejsze stroje w historii JW. A o wzorach Olsztyna.... w amatorskich ligach można znaleźć dziesiątki lepszych wzorów.
No sympathy for fools...
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: Vilgefortz »

iron pisze: 23 paź 2021, o 11:38 Szkoda, że JW zrezygnował z motywu "ptoka" sprzed paru sezonów. To były najładniejsze stroje w historii JW. A o wzorach Olsztyna.... w amatorskich ligach można znaleźć dziesiątki lepszych wzorów.
W tym sezonie stroje JW są po prostu estetyczne - mi się podobają
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
dyletant
Posty: 5034
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: dyletant »

Nie dobijajcie już z tymi koszulkami :D, ale fakt zeszłoroczne Olsztyna były bardzo ładne, za to gra była brzydka. To w tym roku będzie na odwrót i chyba wolę taką opcję. Widocznie wszystkiego mieć nie można :)

Ale faktycznie brakuje mi w lidze takiego odważnego i nietuzinkowego projektu jak np. będzińskie tygrysy swego czasu. To były cudowne koszulki.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
asps
Posty: 324
Rejestracja: 13 maja 2021, o 16:11
Płeć: M

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: asps »

a mi akurat brakuje strojów AZSu z czasów PZU i Mlekpolu :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”