Stroje zespołów w Pluslidze

Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3225
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Odp: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: Kicu »

hardy pisze:Ten czerwony pasek na dole z tyłu koszulek Zaksy kompletnie nie udany. Nie podoba mi się.
Niestety popieram.

Bardzo mi się podobają stroje Szczecina. Wykonane również przez Colo :)
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Odp: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: StanLee »

Kicu pisze:Bardzo mi się podobają stroje Szczecina. Wykonane również przez Colo :)
Podbijam. Wyłączyłem mecz 5 minut żeby na nie jeszcze popatrzeć. :D Ale bez żartów, bardzo są one spoko.
Awatar użytkownika
skrowiec
Posty: 965
Rejestracja: 15 kwie 2016, o 21:56
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: skrowiec »

Mnie się jeszcze nie podobają nazwiska na koszulkach zespołu ZAKSY.... buszu, konar(od razu przypomina mi reklame) wiśnia. To takie troche dziecinne i wieśniackie
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: pk+ »

skrowiec pisze:Mnie się jeszcze nie podobają nazwiska na koszulkach zespołu ZAKSY.... buszu, konar(od razu przypomina mi reklame) wiśnia. To takie troche dziecinne i wieśniackie
Ksywki, hasztagi pojawiły się wcześniej i jeśli istnieją w mediach poza meczami i poza koszulkami to są OK, zdarzyło mi się być za granicą na meczu co prawda piłki nożnej... ale spiker kilka razy ogłaszał i przypominał konkursy, na twiterze, na instagramie, mówił dokładnie jakie hasztagi dać.

Trochę używam instagrama i zdarzyło mi się oznaczyć jakieś firmy - większość z nich polubiła moje zdjęcie, zdarzyło się i Resovię oznaczyć, chyba zdjęcia były za słabe bo zero reakcji :( Te wszystkie nowoczesne pierdółki nie są po to żeby były, tylko żeby fanów wciągać do zabawy, jeśli jest interakcja to super.

Będzie w sezonie przerwa 10 minutowa, zrobić szybki konkurs w socialmedia ogłoszony na hali, dać wygranemu koszulkę w przerwie, dużo nie kosztuje a coś się dzieje.
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: ciorny17 »

Pk+ wszystko ok, ale w polskiej siatkówce zauważalna jest tendencja takiego trochę zmodyfikowanego szklanego sufitu. Możliwości są, ale po co jak i tak już jesteśmy jakąś tam uznaną marką na rynku. Coraz częściej mam wrażenie, że polskie kluby kibiców traktują jedynie jako osoby zakupujące karnety/bilety i tu z nimi się kończy jakakolwiek zabawa. To o czym pisałeś mega sprawa, ale chyba przerasta każdy PR-owy dział plusligowych klubów.
Kłamca.
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: pk+ »

ciorny17 pisze:Pk+ wszystko ok, ale w polskiej siatkówce zauważalna jest tendencja takiego trochę zmodyfikowanego szklanego sufitu. Możliwości są, ale po co jak i tak już jesteśmy jakąś tam uznaną marką na rynku. Coraz częściej mam wrażenie, że polskie kluby kibiców traktują jedynie jako osoby zakupujące karnety/bilety i tu z nimi się kończy jakakolwiek zabawa. To o czym pisałeś mega sprawa, ale chyba przerasta każdy PR-owy dział plusligowych klubów.
No tak to niestety wygląda... no ale na pocieszenie w 10 minutowej przerwie będziemy mieli pewnie klasyczny i nieśmiertelny konkurs serwowania z dreszczykiem emocji czy piłka przeleci nad czy pod siatką :D
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3225
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: Kicu »

Obrazek

Całe zdjęcie: http://dl.siatkarskaliga.pl/148922/inli ... A2407a.jpg

Widzę, że SKRA zrezygnowała z Errea na rzecz niejakiego Hungaria (http://hungariasport.com/en/). Dla mnie lekka porażka jeśli chodzi o krój... i do tego ten serek. Treningowe 100 razy lepsze.
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: ldz »

powiedzieć, że d... nie urywają to jak nic nie powiedzieć. Jedne z najgorszych strojów ostatnich lat :(
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: pewniak »

Czepiacie się. Ładnemu we wszystkim ładnie. Popatrzcie na Karola...
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
astronauta
Posty: 2869
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: astronauta »

pewniak pisze:Czepiacie się. Ładnemu we wszystkim ładnie. Popatrzcie na Karola...
I like it, znaczy post.

Szpetne to. Te black&yellow miały w sobie jakiś taki pazur. Te są takie sraczkowato-workowato-nijakie, z naciskiem na sraczkowate. Albo workowate. Albo nijakie. Zobaczę live, to się określę.
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023 :-) Na razie lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019 i ziemniaka 2016/2017 :-)
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: ciorny17 »

Eeeee tam czepiacie się mi nie przeszkadzają. Drugi komplet taki granatowy/czarny jest fajny.
Kłamca.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5926
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: weary_skier »

ciorny17 pisze:mi nie przeszkadzają.
a podobają się?
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: ciorny17 »

weary_skier pisze:
ciorny17 pisze:mi nie przeszkadzają.
a podobają się?
Poza wycięciem w serek podobają. Bardzo lubię prostotę i jak koszulka jest jednokolorowa.
Kłamca.
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3225
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: Kicu »

ciorny17 pisze:Poza wycięciem w serek podobają. Bardzo lubię prostotę i jak koszulka jest jednokolorowa.
Też lubię prostotę, ale tutaj z nią przesadzili. Wystarczy popatrzeć na stroje projektowane przez Designinho. Jest prostota, ale też jakiś pomysł. Jednak nie prostota w strojach Skry mnie razi najbardziej, a krój i serek. Nie wiem skąd oni wygrzebali tą firmę.
ldz pisze:powiedzieć, że d... nie urywają to jak nic nie powiedzieć. Jedne z najgorszych strojów ostatnich lat :(
Moim zdaniem to były najlepsze stroje jakie kiedykolwiek miała SKRA:

Obrazek
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: compact »

Do tej pory ta firma ubierała przede wszystkim rugbystów i w kroju to widać.
cwirek
Posty: 320
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:08
Płeć: M
Lokalizacja: Żory

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: cwirek »

Mam nieodparte wrażenie, że jedynym akceptowalnym krojem na tym forum jest super slim. Kurcze, tak z 8-10 lat temu drużyny grały w standardowych zestawach, bez żadnych udziwnień jeśli chodzi o krój, i nikomu to nie przeszkadzało w dobrej grze. Potem jakaś dziwna ta moda z Włoch przybyła :-)

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: ldz »

no kurde, ten wątek jest związany ściśle z czysto subiektywną oceną wizualną. Kiedyś ludzie chodzili w długich sukniach i surdutach i jak to się ma do tego, że dzisiaj moda jest inna? ;)
wielu fanów siatkówki kobiecej nie ukrywa, że ogląda ją tylko po to, by nacieszyć oko i jakoś nikt nie ma z tym problemu. To skąd to zdziwienie :) wśród widzów siatkówki męskiej też są esteci ;)
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: aezakmi »

Koszulka typu slim daje lepszą aerodynamikę więc perfekcjonista pójdzie tym krokiem: koszulka slim + bez rękawów = najlepsza opcja w siatkówce. No ja np. chciałbym, aby nasza reprezentacja grała w strojach identycznych, jak w Londynie 2012, ale bez rękawków. Dla mnie podciąganie rękawka przy zagrywce to już znak, że jest nie tak, jak być powinno. Przecież nasza obecna kadra trenując w Spale, grając tam sparingi - gra właśnie w bezrękawnikach :). W PlusLidze też mogliby takie koszulki nosić - przynajmniej ja mam takie zdanie.
@Edit
Ale właśnie, na rękawku można umieścić logo sponsora :). No tak. Zapomniałem. W klubie odpada.
Michal5
Posty: 1775
Rejestracja: 7 gru 2014, o 18:20
Płeć: M

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: Michal5 »

Te wyjazdowe koszulki Skry w mojej ocenie jeszcze słabsze niż domowe.
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3225
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: Kicu »

cwirek pisze:Mam nieodparte wrażenie, że jedynym akceptowalnym krojem na tym forum jest super slim. Kurcze, tak z 8-10 lat temu drużyny grały w standardowych zestawach, bez żadnych udziwnień jeśli chodzi o krój, i nikomu to nie przeszkadzało w dobrej grze. Potem jakaś dziwna ta moda z Włoch przybyła :-)
Kilka tysięcy lat temu ludzie żyli w jaskiniach i też nikomu to nie przeszkadzało. To znaczy, że powinniśmy do tego wrócić? ;)
Michal5 pisze:Te wyjazdowe koszulki Skry w mojej ocenie jeszcze słabsze niż domowe.
Rzekłbym, że są strasznie paskudne.
cwirek
Posty: 320
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:08
Płeć: M
Lokalizacja: Żory

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: cwirek »

aezakmi pisze:Koszulka typu slim daje lepszą aerodynamikę więc perfekcjonista pójdzie tym krokiem: koszulka slim + bez rękawów = najlepsza opcja w siatkówce. No ja np. chciałbym, aby nasza reprezentacja grała w strojach identycznych, jak w Londynie 2012, ale bez rękawków. Dla mnie podciąganie rękawka przy zagrywce to już znak, że jest nie tak, jak być powinno. Przecież nasza obecna kadra trenując w Spale, grając tam sparingi - gra właśnie w bezrękawnikach :). W PlusLidze też mogliby takie koszulki nosić - przynajmniej ja mam takie zdanie.
@Edit
Ale właśnie, na rękawku można umieścić logo sponsora :). No tak. Zapomniałem. W klubie odpada.
Nie przesadzałbym tak z tą aerodynamiką, to nie jest kolarstwo czy biegi sprinterskie żeby argumentem był ten czynnik. Bardziej zwróciłbym uwagę na takie parametry jak oddychalność koszulki, rodzaj zastosowanych szwów etc. Z własnego doświadczenia wiem (a przepracowałem kilka lat w branży), że zbyt obcisła koszulka też nie jest zawsze wskazana, szczególnie wśród siatkarzy, gdzie mówiąc kolokwialnie - nic nie może ograniczać swobody ruchów zawodnika. A swoboda ruchów to też mocno subiektywna kwestia, jedni preferują obcisłe a drudzy luźne. Jednocześnie polemizowałbym nad wyższością koszulek bez rękawów nad tymi tradycyjnymi. Może to śmieszne, ale wielu zawodników traktuje rękaw jako substytut ręcznika- zwróć na to uwagę. Poza tym, tacy Rosjanie pod "bezrękawki" bardzo często ubierają popularne koszulki oddychające, więc na czym polega ich wyższość?

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: pk+ »

Koszulka Skry żółta na zdjęciu wyżej średnio sie prezentuje, moim zdaniem - czarne znacznie lepiej, krój czcionki którym są napisane nazwiska bym zmienił. "Serek" też mniej widoczny co należy zaliczyć na plus :)
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Mateja
Posty: 1084
Rejestracja: 17 wrz 2014, o 21:55
Płeć: M

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: Mateja »

Wątek traktuje o PlusLidze, ale był tu czasem poruszany temat drużyny narodowej i myślę, że można go podjąć również teraz :) W tym sezonie, stroje reprezentacji Polski były według mnie bardzo przeciętne, więc pomyślałem, że Adidas miał po prostu tak skromną ofertę na 2017 rok. Aż zobaczyłem komplet naszego południowo-zachodniego sąsiada, w jakim grali na ME.

http://ocdn.eu/jcmsprzegladsportowy-tra ... AgDNAgDCww

Super sprawa. Czesi mają co prawda 3 kolory do dyspozycji, aczkolwiek myślę, że przy użyciu samej bieli i czerwieni również dałoby się zrobić coś fajnego w tym wzorze. Na pewno wyglądałoby lepiej niż to, co zamówił PZPS.
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: Guilder »

Jak na Adidas to bardzo fajne. Głównie dlatego, że zrezygnowali z tych paskudnych pasków na rękawach, które traktują jako swój znak firmowy.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: Aranger »

Moim zdaniem Onico Warszawa ma świetne stroje na ten sezon. Kolorystyka, krój, wszystko się zgadza. Ale ja lubię projekty minimalistyczne jeśli chodzi o stroje czy loga generalnie. :)

http://dl.siatkarskaliga.pl/207480/inli ... djecie.JPG
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5926
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: weary_skier »

Za to rzeszowskie - koszmarki! Powrót do czerwonych spodenek na plus, ale cała koszulka wygląda okropnie.
U Zaksy za to duży progres, świetne stroje.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: krzysiu »

Onico wygląda w tych strojach jak Sada Cruzeiro
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: pewniak »

Aranger pisze:Moim zdaniem Onico Warszawa ma świetne stroje na ten sezon. Kolorystyka, krój, wszystko się zgadza. Ale ja lubię projekty minimalistyczne jeśli chodzi o stroje czy loga generalnie. :)

http://dl.siatkarskaliga.pl/207480/inli ... djecie.JPG
A gdzie Antiga?
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: Aranger »

Zdjęcie robione przed meczem Bydgoszczy jak Antiga był jeszcze z reprezentacją Kanady na Mistrzostwach NORCEA.
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: aezakmi »

pewniak pisze:
Aranger pisze:Moim zdaniem Onico Warszawa ma świetne stroje na ten sezon. Kolorystyka, krój, wszystko się zgadza. Ale ja lubię projekty minimalistyczne jeśli chodzi o stroje czy loga generalnie. :)
A gdzie Antiga?
Antiga robi zdjęcie :)
Też mi się podobają te stroje. Dobra robota. A patrząc na nie - tak sobie wyobraziłem prawdziwie biało-czerwone stroje. Myślę, że ten projektant z Onico nie pomyliłby flagi austriackiej (wzór) oraz flagi ?singapurskiej czy indonezyjskiej (kolor, odcień, barwa) z polską flagą, jak to było w Rio, rombami może też nie "okleiłby" koszulek. ;) Ehh...
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”