Indykpol AZS Olsztyn 2018/2019

Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2904
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2018/2019

Post autor: hubert »

jarek8dywan pisze: Poza tym stawianie na zoltodzioba w szostce na tak waznej pozycji nie lezy w polityce klubu.
Czyli podejście klubu od czasu Kochanowskiego zmieniło się. Dobrze wiedzieć.

Poza tym nikt nie mówi, że ma grać wszystkie mecze. Po prostu fajnie jakby coraz więcej grał. Ma przy boku Woickiego, klub w którym nie ma ciśnienia na wynik - idealne miejsce do rozwoju.
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
dyletant
Posty: 5034
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2018/2019

Post autor: dyletant »

hubert pisze:
jarek8dywan pisze: Poza tym stawianie na zoltodzioba w szostce na tak waznej pozycji nie lezy w polityce klubu.
Czyli podejście klubu od czasu Kochanowskiego zmieniło się. Dobrze wiedzieć.

Poza tym nikt nie mówi, że ma grać wszystkie mecze. Po prostu fajnie jakby coraz więcej grał. Ma przy boku Woickiego, klub w którym nie ma ciśnienia na wynik - idealne miejsce do rozwoju.
Kolega dywan wyraźnie zaznaczył na tak newralgicznej pozycji jaką jest rozegranie. Tu pełna zgoda, wystarczy prześledzić jakich mieliśmy rozgrywających przez ostatnie lata. Najmłodszy był tu piszę z pamięci albo Zatko, albo ten Duńczyk, którego już nazwiska zapomniałem. Ale chyba nie mieliśmy sypacza nawet <25 rż.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Maniac`18
Posty: 97
Rejestracja: 3 lut 2019, o 18:04
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2018/2019

Post autor: Maniac`18 »

Zgadzam się z @hubert, nikt nie mówi, że Gil ma mieć niepodważalne miejsce w 6. A budowanie zespołu z doświadczonymi rozgrywającymi?- może czas coś zmienić i postawić na doświadczenie + umiejętności na innej pozycji.

W ogóle jak popatrzymy, jak w ostatnich latach był budowany skład, to widać że doświadczenia było (chyba) aż nad to. A mówienie że się nie opłaci- trochę kontrowersyjne. Gil pokazał że potrafi grać kombinacyjnie, dokładnie i dokonywać dobrych wyborów.
Czy nie lepiej zaoszczędzić na duecie Gil-Woicki niż szukać nowego, ogranego rozgrywającego? Moim zdanie największy problem jest na przyjęciu i tam należy inwestować, ale ja tu tylko przedstawiłem swoje zdanie.
Adamde
Posty: 797
Rejestracja: 6 maja 2018, o 19:29

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2018/2019

Post autor: Adamde »

Maniac`18 pisze:Zgadzam się z @hubert, nikt nie mówi, że Gil ma mieć niepodważalne miejsce w 6. A budowanie zespołu z doświadczonymi rozgrywającymi?- może czas coś zmienić i postawić na doświadczenie + umiejętności na innej pozycji.

W ogóle jak popatrzymy, jak w ostatnich latach był budowany skład, to widać że doświadczenia było (chyba) aż nad to. A mówienie że się nie opłaci- trochę kontrowersyjne. Gil pokazał że potrafi grać kombinacyjnie, dokładnie i dokonywać dobrych wyborów.
Czy nie lepiej zaoszczędzić na duecie Gil-Woicki niż szukać nowego, ogranego rozgrywającego? Moim zdanie największy problem jest na przyjęciu i tam należy inwestować, ale ja tu tylko przedstawiłem swoje zdanie.
Też tak uważam, może zamiast szukać problemów na siłę, skupmy się na tym co naprawdę jest skopane. A sezon położył nam brak jakości na pozycji przyjmujących. Z Andringą w składzie jesteśmy w stanie pokonać jastrzębie i resovię, przy dobrze grających Luxie i Kapelusie dwa razy ograliśmy skrę. Jak tylko przyjęcie nam się sypie, nie jesteśmy w stanie nic ugrać.A wczorajszy występ naszych przyjmujących w 4 secie(w szczególności początek), to sorry Panowie i Panie, ale siatkarskie jaja. To wyglądało jak mecz bejsbola, gdzie są 3 próby na odbicie piłki dla zawodnika i jest zmiana. Najpierw wyoutowali nam Kapelusa, później Luxa, później wszedł Urban i było jeszcze gorzej. Tu jest problem, a nie w dwójce Woicki-Gil.
jarek8dywan
Posty: 591
Rejestracja: 24 sie 2008, o 21:57
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2018/2019

Post autor: jarek8dywan »

hubert pisze:Poza tym nikt nie mówi, że ma grać wszystkie mecze. Po prostu fajnie jakby coraz więcej grał. Ma przy boku Woickiego, klub w którym nie ma ciśnienia na wynik - idealne miejsce do rozwoju.
Tak jak wyzej napisano, mialem na mysli glownie rozegranie, a i tez troche i atak. Od lat dzialacze na te pozycje wydaja najwiecej pieniedzy i chca tu jak najmniej to mozliwe ryzykowac. Historia transferow to potwierdza.
Oczywiscie zgodze sie, ze Gil ma potencjal i zdecydowanie powinien w tym juz straconym sezonie dostawac wiecej szans, a w przyszlym (jesli zostanie), tez czesciej wchodzic na zmiany - pod warunkiem podpisania dluzszego kontraktu (konieczne bedzie wpuszczenie go w trening z szostka, zeby sie zgral). Ale glownie nie zgadzam sie z tym, zeby ujac go jako szostkowego, bo to samobojstwo - jest dla niego za wczesnie.
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2904
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2018/2019

Post autor: hubert »

Moim zdaniem coś z tą strategią AZSu co do rozgrywających jest nie tak. Olsztyn awansował do pucharów po raz pierwszy od 15 lat - nie dzięki super rozegraniu a dzięki znakomitemu sezonowi Hadravy i Kochanowskiego. Wcześniej, z osiągnięć na miarę środka tabeli, to piąte miejsce i znowu nie dzięki niewiadomo jakiej wirtuozerii na rozegraniu a dzięki Buszkowi. Podstawowym problemem Olsztyna jest przyjęcie i atak ze skrzydeł. Wirtuoza na rozegraniu nie potrzeba, ale dokładności. I tutaj znowu przyczepię się do Woickiego. Ostatnio nie dość, że spadła mu dokładność wystaw to i wybory kiepskie - tj. prawie wszystko do Hadravy. Pojawił się Gil i starał się bardziej urozmaicić grę. Raz chyba minął się ze środkowym, ale precyzja wystaw bardzo poprawna jak na jego wiek. W dwóch rzeczach jest lepszy na pewno od Woickiego: blok i poruszanie się po boisku. Wujek w dalszych fazach meczu ledwo biega. Także nie widzę powodu aby nie stawiać na Gila w większym wymiarze - nawet większym od Woickiego. Powtórzę: Olsztyn na chwilę obecną nie potrzebuje magika na rozegraniu. Pofantazjujmy, kto bardziej by się przydał Olsztynowi na teraz:
Christenson czy Bednorz ? Odpowiedź dla mnie jest jasna.
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
dyletant
Posty: 5034
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2018/2019

Post autor: dyletant »

Zdecydowanie Christenson ;) . Ostatnie 2 sezony graliśmy najpierw parą Śliwka-Włodarczyk i zabrakło nam bodajże 2 punktów do wejścia do play off a rok temu 3 Andringa-Rousseaux/Buchowski otarliśmy się o finał. W tym też byliśmy blisko PO mimo 3 kontuzji Andringi. Stawiamy na szybkość grania i kombinacyjność, dlatego podstawa to kreatywny rozgrywający, a gdyby jeszcze jak Amerykanin nie był dziurą na bloku i miał dobrą zagrywkę (Brizard, Kampa z naszego podwórka) to już w ogóle bajka
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
kanimo

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2018/2019

Post autor: kanimo »

A ja sadze, ze Hubert ma racje. W sposob ewidentny widac jak mocno faluje Woicki i jak gubi dokladnosc na dystansie meczu.
Dodatkowo w zeszlym sezonie mial Kochanowskiego, mozna powiedziec, ze Panowie wykreowali sie wzajemnie. Tylko Kuba konczyl sporo piek bitych ze zgietego lokcie, na blok itp. Srodkowego o podobnej ofensywnej charakterystyce, rownie szybkiego i potrafiacego konczyc z wystaw czasem byle jakich szybko nie znajdziecie.

Co do Gila, to czesto sie o nim zapommina, mowiac o mlodych zdolnych na sypie i nieslusznie. Mysle, ze on i Droszynski jeszcze sie odkuja, ale Radek ma zdecydowanie stabilniejszy charakter i wie czego chce. A chce grac i po to wyjechal za granice, bo drugim to byl juz w wyzej notowanej niz Olsztyn druzynie.
Mysle, ze liczyl na wiecej gry, dostal nawet mniej niz mial w JW. Wiec raczej dlugo tej lawy w AZSie nie bedzie grzal, pojdzie gdzies grac.
dyletant
Posty: 5034
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2018/2019

Post autor: dyletant »

A ja sadze, ze Hubert ma racje. W sposob ewidentny widac jak mocno faluje Woicki i jak gubi dokladnosc na dystansie meczu.
Pełna zgoda i dlatego dezawuując rolę rozgrywającego właśnie mój przedmówca racji...nie ma ;) Woicki gubi dokładność, bo po primo wiek, po drugie primo jest to wliczone w ryzyko szybkiego grania. Kto w tej lidze gra tak szybko jak Woicki? Tylko Masny i Toniutti. Dlatego mimo kilku mankamentów tak Olsztyn jak i Zawiercie potrzebują w przyszłości zawodników o chęci kreowania gry, bo mają zawodników dostosowanych do takiego systemu. Wystawiaczy już mieliśmy, choćby takiego Oczke czy Stelmacha. Podziękuję.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
jarek8dywan
Posty: 591
Rejestracja: 24 sie 2008, o 21:57
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2018/2019

Post autor: jarek8dywan »

hubert pisze: Olsztyn awansował do pucharów po raz pierwszy od 15 lat - nie dzięki super rozegraniu a dzięki znakomitemu sezonowi Hadravy...
Zgodze sie, ze Woicki gubi dokladnosc, ale Ty tez musisz sie zgodzic z tym, ze gdyby Hadrava musial caly tamten sezon grac z rozgrywajacym ktory nie gra szybko, to by takiego dobrego wyniku nie osiagnal. Gdy Woicki mial pilke w rekach, Czech czesto wyskakiwal juz do gory - zwlaszcza tak grali kontry przy dobrym dograniu, ze Jan skakal prawie ze z miejsca. Zreszta wspominal, ze podjecie decyzji o pozostaniu w Olsztynie uzaleznil od pozostania Woickiego, z ktorym gra mu sie bardzo dobrze, bo szybko. W ostatnich latach naszym atutem, jak zaznaczyl juz kolega wyzej, byla szybkosc ataku. Wyobraz sobie Andringe czy Hadrave z rozgrywajacym typu Zygadlo... Potrzebujemy stylu gry jaki prezentuje Woicki. Trzeba go tylko troche ogarnac pod katem dokladnosci, choc w zasadzie problem lezy w przyjeciu. Nie bylo Andringi przez jakis czas, a Kapelus i Lux nie przyjmowali. W konsekwencji z przyjecia na czwarty i dalej metr szybkie i kombinacyjne rozegranie tracilo dokladnosc - normalna sprawa. Przy skompletowaniu przyjmujacych potrafiacych przyjmowac, rozegranie Woickiego bedzie szybkie, ale i dokladniejsze niz w tym roku.
Awatar użytkownika
gadugadu
Posty: 253
Rejestracja: 22 lis 2009, o 12:10
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2018/2019

Post autor: gadugadu »

Zmiennikiem Woickiego będzie Kowalski.
Marek_AZS_Olsztyn
Posty: 47
Rejestracja: 6 mar 2018, o 09:46
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2018/2019

Post autor: Marek_AZS_Olsztyn »

gadugadu pisze:Zmiennikiem Woickiego będzie Kowalski.
Informacja do której nie mogłem dotrzeć. Były poszukiwania zagranicą a skończy się na Tomku Kowalskim? hmm chyba szukanie bloku bo Tomek nie jest wybitnym graczem. Siatkarz w wieku 28 lat powinien już grać na dobrym poziomie.

No ale cóż, przy Woickim i tak dużo nie pogra.

Woicki/Kowalski
Hadrava/???
Żaliński?Andringa/ Grobelny/ ??? (temat Halaby już chyba upadł)
Pietraszko/zagraniczny środkowy/Zniszczoł/Poręba
Żurek/Zabłocki

Trener Sebastian Pawlik - ciekawie ciekawie - aczkolwiek nie wiem czy to aż tak ogromny skok jakościowy :)
Oby nowy środkowy i Żaliński podnieśli poziom gry.
Od lat związany z olsztyńską siatkówką...
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2018/2019

Post autor: grzegorzg »

adamde pisze:
grzegorzg pisze: Pietraszko miewa spoko zagrywkę. Poza tym, ogólnie pojeta motoryka nie predysponuje go do takiego grania.
Co przez to rozumiesz? Do jakiego grania go nie predestynuje? Jak na nasze warunki, to jest przyzwoity środkowy. A co do dyskusji o Grobelnym, to nigdy nie twierdziłem że to jest mistrz świata, natomiast jestem pewien że będzie grał równiej i lepiej od Luxa.
Pietraszko ma dosc cięzką, dobrze ułozoną rekę, która zresztą bardzo przydaje sie na zagrywce. I to w zasadzie koniec jego przewag motorycznych. Ani nie widac zeby specjalnie obracał, zresztą zasięgu do tego nie ma, ani nie jest specjalnie szybki.
Oczywiście, ja pisze w kontekście nawiazania do ub sezonu, gdzie Olsztyn w sposób realny kandydował do medali. Naturalnie nie znaczy to jednak, ze się jakos nie zbilansuje, przy np drugim znacznie lepszym srodkowym niż Zniszczoł, aczkolwiej jestem przekonany, ze byłby wtedy najslabszym ogniwem takiego, potencjalnie medalowego teamu. To wszystko zalezy chocby od poziomu gry kolegów w zagrywce. Przy dobrym przyjeciu przeciwnika i dobrej wystawie, Pietraszko nie jest żadnym argumentem w bloku.
Co do Grobelnego, zresztą podobnie jak Sobańskiego, czy Rousseaux, abstrahując od porównania ich aktualnych poziomów, najpierw musza osiagnąc poziom gry "medalowej", a pózniej jeszcze najczęściej zapłacic frycowe w takiej grze. I znowu, byc może bedzie lepszy od Luxa, nie będę sie spierał, ale zanim bedzie waznym elementem tej "medalowej gry", to jeszcze upłynie troszkę wody w rzekach. Naprawdę nie wiem, po co ta wstawka o "misztru świata". Z kontekstu wszystkich moich wpisów w temacie Olsztyna, jasno chyba wynika, że oceniam zawodników pod kątem nawiązania do ubiegłorocznych sukcesów.
towalowli
Posty: 220
Rejestracja: 12 lut 2019, o 09:57

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2018/2019

Post autor: towalowli »

Zamiana Gila na Kowalskiego? To zwiastuje, że Woicki nadal będzie żelaznym pierwszym, a powinno być chyba w odwrotną stronę...
Środkowy zza granicy chyba odpada, skoro Grobelny gra na belgijskiej licencji - szkoda, bo może Vigrassa by udało się skusić. Fajnie, jakby temat Halaby nie upadł, bo przy ostatnich problemach Andringi mógłby z Żalińskim stworzyć niezły duet na przyjęciu.
kanimo

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2018/2019

Post autor: kanimo »

Tylko Andringa zdrowy chyba ma pewne miejsce na boisku.
A Halaba podjal pare zyciowych decyzji zeby grac i w jakas niejasna sytuacje sie nie wpusci (mam nadzieje). Jako jeden z niewielu, ostatnio jedyny, probowal ciagnac normalne stacjonarne studia i zrezygnowal, zeby poswiecic sie w pelni siatkowce. To istotna decyzja. Przeciez tak naprawde to gra, od kiedy wyjechal z Polski tzn od 2 sezonow. I widac, ze dzieki temu bardzo sie rozwinal. Ale ciagle jeszcze ma rezerwy i ma ochote na gre.

Jesli temat upadl, to moze lepiej dla zawodnika. U nas czasem nie docenia sie swoich.
Jak zrobi jeszcze pare krokow do przodu, bedzie mial pozycje niekwestiowanego zawodnika podstawowego, to moze wroci i jego charaktarystyka bedzie brana pod uwage przy budowie zespolu. To wg mnie zawodnik podobny do Grobelnego, choc chyba z wiekszym potencjalem i moze jestem nieobiektywna, ale z wiaksza kultura gry. Skoczek w ataku, dobry z pipa, z niezlym przyjeciem i regularnym, mocnym serwisem. Czy z Andringa i gubiacym dokladnosc Woickim by blyszczal? Nie mowiac o swieczkach od Tomka Kowalskiego.
Gdansk gral od poczatku sezonu na 2 niskich przyjmujacych z mlodym rozgrywajacym. Dotarli sie po ponad polowie sezonu zasadniczego i dla obu przyjmujacych byla to tez kwestai wejscia do ligi mocniejszej niz ich poprzednie.

A ja trzymam kciuki za rozwoj Pawla i Radka. Mysle, ze jeszcze zdazymy nacieszyc sie ich gra w PL.
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2904
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2018/2019

Post autor: hubert »

Dlatego ja nie nastawiam się, że będzie duży skok jakościowy. Jeśli Woicki/Kowalski się potwierdzi to tym bardziej nie spodziewam się wiele - tzn. 50% szans na wejście do szóstki. Chciałbym aby Olsztyn był pewniakiem do szóstki ale to się nie zapowiada.

Zgadzam się, że szybka gra Woickiego jest przydatna, ale o ile jest to na fundamencie dokładności. A tej zaczyna brakować. Z dwojga złego już lepiej wolniej a dokładniej niż szybko i niedokładnie. Jak Woickiemu brakuje dokładności to ja nie widzę dla niego miejsca na boisku. Dlatego mam nadzieję, że Gil zostanie i będzie próbowany jako pierwszy w sparingach. No chyba, że słabe momenty Woickiego to pokłosie słabego przygotowania fizycznego.
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
Awatar użytkownika
AZS OLSZTYN 1978
Posty: 527
Rejestracja: 6 lis 2015, o 13:35
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2018/2019

Post autor: AZS OLSZTYN 1978 »

dyletant
Posty: 5034
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2018/2019

Post autor: dyletant »

AZS OLSZTYN 1978 pisze:http://sport.wm.pl/572294,Wojciech-Zali ... u-AZS.html
z lokalnych mediów.
Naprawdę jestem zaskoczony, dużo sobie po nim obiecuję. Gość zjada Luxa i Kapelusa, razem wziętych
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
kamil1999
Posty: 5448
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2018/2019

Post autor: kamil1999 »

I tu nasuwa się pytanie. Czy to budżet na nowy sezon AZS będzie większy niż Radomia czy Radom zatrudni na pozycję przyjmujących jakieś gwiazdy? Prawdopodobnie zagraniczne. No może, że to oni spróbują szczęścia z Miką. Też nie wykluczone bo gdzieś odejść musi. Tak w ogóle wydaje się że przyszły sezon będzie jeszcze ciekawszy bo zespoły jak Olsztyn czy Będzin i pewnie też Zawiercie się wzmocnią a najlepsi się raczej nie osłabią. Jastrzębie czy Onico wręcz będą chyba jeszcze mocniejsi.
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2018/2019

Post autor: Szampon093 »

Budżet ma być większy pytanie o ile.
Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2018/2019

Post autor: Bartek O »

Marek_AZS_Olsztyn pisze:Mniej więcej trochę znamy już skład Olsztyna na nowy sezon:

Woicki/???
Hadrava/???
Żaliński, Andringa, Halaba, Grobelny
Pietraszko, Zniszczoł, Poręba, ???
Żurek/Zabłocki

Na pewno skład będzie mocniejszy niż w tym roku.
Jestem Ci winny przeprosiny za kwestionowanie Twoich informacji dotyczących przejścia Wojtka Zalinskiego do Olsztyna. Niestety to Ty ostatecznie miałeś rację.
Ale zostaw chociaż Pawła Halabe, bo naprawdę Czarni w sezonie 2019-20 nie będą mieli przyjmujących ;-).
A Olsztynowi pary Zalinski - Andringa (o ile Holender będzie zdrowy) szczerze zazdroszczę.
Awatar użytkownika
AZS OLSZTYN 1978
Posty: 527
Rejestracja: 6 lis 2015, o 13:35
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2018/2019

Post autor: AZS OLSZTYN 1978 »

Woicki/???
Hadrava/???
Żaliński, Andringa, Halaba, Grobelny
Pietraszko, Zniszczoł, Poręba, ???
Żurek/Zabłocki

Nie wierzę że będzie Halaba i Grobelny. Moim zdaniem tylko Grobelny a na środku raczej z moich informacji zagraniczny środkowy.
Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2018/2019

Post autor: Bartek O »

AZS OLSZTYN 1978 pisze:Woicki/???
Hadrava/???
Żaliński, Andringa, Halaba, Grobelny
Pietraszko, Zniszczoł, Poręba, ???
Żurek/Zabłocki

Nie wierzę że będzie Halaba i Grobelny. Moim zdaniem tylko Grobelny a na środku raczej z moich informacji zagraniczny środkowy.
Wygląda na to, że omyłkowo zacytowałem poprzedni post Autora dotyczący składu AZS - u. Marek_AZS_Olsztyn już później pisał, ze Halaby faktycznie będzie. Za to zmiennikiem Pawła Woickiego ma być Tomasz Kowalski.
Idę stąd, bo tylko zamieszanie robię; -).
azs_oln
Posty: 209
Rejestracja: 5 maja 2018, o 22:34
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2018/2019

Post autor: azs_oln »

Zniszczol na 90% odchodzi szkoda bo na zmiennika super zawodnik,przychodzi napewno zalinski kowalski zagraniczny środkowy i prowadzone są zaawansowane rozmowy z grobelnym oraz halaba
Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2018/2019

Post autor: Bartek O »

azs_oln pisze:Zniszczol na 90% odchodzi szkoda bo na zmiennika super zawodnik,przychodzi napewno zalinski kowalski zagraniczny środkowy i prowadzone są zaawansowane rozmowy z grobelnym oraz halaba
Wiesz coś na temat tego zagranicznego środkowego? Gracz obecnie występujący w PlusLidze? Czy jednak ktoś z "zewnątrz" ?
Marek_AZS_Olsztyn
Posty: 47
Rejestracja: 6 mar 2018, o 09:46
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2018/2019

Post autor: Marek_AZS_Olsztyn »

Bartek O pisze:
azs_oln pisze:Zniszczol na 90% odchodzi szkoda bo na zmiennika super zawodnik,przychodzi napewno zalinski kowalski zagraniczny środkowy i prowadzone są zaawansowane rozmowy z grobelnym oraz halaba
Wiesz coś na temat tego zagranicznego środkowego? Gracz obecnie występujący w PlusLidze? Czy jednak ktoś z "zewnątrz" ?
W orbicie zainteresowań jest Graham Vigrass i Maksim Morozau.
Od lat związany z olsztyńską siatkówką...
kanimo

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2018/2019

Post autor: kanimo »

A czemu nie np Averill? Albo Terymienko?
Marek_AZS_Olsztyn
Posty: 47
Rejestracja: 6 mar 2018, o 09:46
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2018/2019

Post autor: Marek_AZS_Olsztyn »

kanimo pisze:A czemu nie np Averill? Albo Terymienko?
Pytanie do władz AZS. Aczkolwiek Averill mnie nie przekonuje. Wg mnie dynamika podobna do Zniszczoła.
Od lat związany z olsztyńską siatkówką...
towalowli
Posty: 220
Rejestracja: 12 lut 2019, o 09:57

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2018/2019

Post autor: towalowli »

Marek_AZS_Olsztyn pisze:
Bartek O pisze:
azs_oln pisze:Zniszczol na 90% odchodzi szkoda bo na zmiennika super zawodnik,przychodzi napewno zalinski kowalski zagraniczny środkowy i prowadzone są zaawansowane rozmowy z grobelnym oraz halaba
Wiesz coś na temat tego zagranicznego środkowego? Gracz obecnie występujący w PlusLidze? Czy jednak ktoś z "zewnątrz" ?
W orbicie zainteresowań jest Graham Vigrass i Maksim Morozau.
Obojętnie które z tych nazwisk będzie ciekawym wyjściem (chodzi o środkowych), sam wolałbym Vigrassa chociaż pewnie będzie to też droższa opcja. A najlepszym wyjściem byłoby i tak odpuszczenie zagranicznego środka kosztem Polaka (Sacharewicz/Lemański/Szalacha) i znalezienie kogoś z zewnątrz na rozegranie.

Co do przyjmujących: Halaba jednak aktualny? Robi się ciekawie.
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2018/2019

Post autor: Szampon093 »

Morozau pewnie realny bo niestety jak co roku rozbior Chemika natomiast Vigrass się ceni.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”