Asseco Resovia 2018/2019

solanum
Posty: 324
Rejestracja: 4 maja 2012, o 21:51

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: solanum »

kanimo » 11 paź 2018
" Interesujaca byla informacja o Mice. I troche niezgodna z innymi docierajacymi do nas.
To jak w koncu? Boli to drugie kolano, czy Mateusz jest w pelni zdrowy i forma rosnie? "
Mateusz Mika
Jest po udanej operacji kolana

Transfery skomentował także Tomasz Jankowski, prezes Indykpolu AZS. – Mateusza Miki nie trzeba przedstawiać. Jest po udanej operacji kolana, będzie gotowy na pierwsze zajęcia treningowe w sierpniu i jestem przekonany, że pokaże się kibicom Indykpolu AZS z bardzo dobrej strony – mówi Tomasz Jankowski.
http://olsztyn.wyborcza.pl/olsztyn/7,48 ... rects=true
kanimo

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: kanimo »

Przeciez to bylo widac po jego poruszaniu sie po boisku.
Tylko te zaklamane komunikaty z klubu byly denerwujaca, na co probowalam zwrocic uwage w swoich postach.

Troche rozumiem, ze klub nie chcial sie przyznac do zakontraktowania niedoleczonego zawodnika. Tylko nie rozumiem po jaka cholera Kowal wychodzil z nim w wiekszosci spotkan, zreszta Cretu tez probowal, zanim zreanimowal Buszka. Gdzie tu troska o zdrowie zawodnika.

Trzymam kciuki za zdrowie i nastepny sezon Mateusza. Oby dal rade wlaczyc sie do walki o IO.
Adamde
Posty: 797
Rejestracja: 6 maja 2018, o 19:29

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: Adamde »

Trzymam kciuki za zdrowie i nastepny sezon Mateusza. Oby dal rade wlaczyc sie do walki o IO.
Ja też!!! Zdrowy on plus Leon/Kubiak na przyjęciu, Kurek na ataku, Bieniu/Kochanowski na środku, Zatorski na libero i przejeżdzam jak czołg po każdym przeciwniku :D :D
mmb
Posty: 1760
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: mmb »

Do tej układanki trzeba jeszcze jednego ważnego elementu - Fabię z formą jak na ostatnich MŚ ;)
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4601
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: niepoinformowany »

No i jest Hoag. Jak to widzicie na przyjęciu? Ja bym obstawiał Hoag - Marechal, a Belg i Buszek na ławce. I kolejne pytanie, Shoji/Mariański czy Komenda/Perry? Kto na ataku? Pytań jest bardzo dużo. Jak wszystko wypali to liczę na powrót do strefy medalowej.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
RobertBaklarzan
Posty: 145
Rejestracja: 7 lut 2018, o 14:38
Płeć: M

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: RobertBaklarzan »

A ja jestem daleko od optymizmu skład dla mnie bardzo przeciętny jak na możliwości, nie widzę tu stabilizacji i mądrej polityki.
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2562
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: Murilo0 »

Stabilizacji nie ma i pewnie nie będzie. Potencjalnie najlepszy zawodnik jest podpisany na rok, tak by go wymienić w przypadku gdyby okazał się bardzo dobry lub móc przedłużyć kontrakt w przypadku gdyby okazał się średni (taki jak reszta zespołu). Tu w Rzeszowie towarzysze zawodnicy są sobie równi i nie można ryzykować, że ktoś będzie odstawał w jedną lub drugą stronę :]
All work and no play makes Jack a dull boy...
Son
Posty: 1057
Rejestracja: 28 kwie 2019, o 15:32
Płeć: M

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: Son »

Pierwszą szóstkę zweryfikuje zapewne już pierwszy mecz i znając życie zobaczymy cały wachlarz personalny.
Czy mądrze zbudowany skład? Według schematów z lat poprzednich. Były sezony kiedy to wypaliło i były to sezony mistrzowskie, ale nie trzeba sięgać daleko pamięcią, żeby stwierdzić, że skończyło się to agonią. Niczym eksplozja Gwiazdy Śmierci. Tyle, że było to w Olsztynie, a nie w odległej galaktyce. Mam obawy, że wygląda to na zabawę w nowe zabawki, stare są wciąż dobre, ale skoro stać nas na nowe... to po sezonie... Wiemy jak to może wyglądać :(
Zaksa na maksa
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4601
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: niepoinformowany »

Son pisze:Pierwszą szóstkę zweryfikuje zapewne już pierwszy mecz i znając życie zobaczymy cały wachlarz personalny.
A z kim ten pierwszy mecz grają?
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Son
Posty: 1057
Rejestracja: 28 kwie 2019, o 15:32
Płeć: M

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: Son »

niepoinformowany pisze:
Son pisze:Pierwszą szóstkę zweryfikuje zapewne już pierwszy mecz i znając życie zobaczymy cały wachlarz personalny.
A z kim ten pierwszy mecz grają?
a to jakaś różnica?? ;)
Zaksa na maksa
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4601
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: niepoinformowany »

Nie, żadna. :o Też mogę napisać, że ZAKSĘ zweryfikuje następny sezon, a wcześniej weryfikowały ją mecze w LM w 2017/2018 z Biełgorodem czy Modeną i Lube w ostatnim sezonie.

Jak zawsze boisko zweryfikuje potencjał wszystkich zespołów, niemniej liczę na "4" w kontekście tego, jak Hoag wymiatał przez czas gry w Stoczni oraz patrząc na statystyki i czytając opis gry Marechala w Rosji. Oby tylko któryś z atakujących dawał radę, zgodnie z tradycją rzeszowską jest dwóch równych to może akurat jeden będzie miał swój dzień w danym spotkaniu.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Son
Posty: 1057
Rejestracja: 28 kwie 2019, o 15:32
Płeć: M

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: Son »

Trochę luzu ;) Znając Resovię możemy być skłonni sadzić, że jednak rotacje będą niezależnie od przeciwników w początkowych spotkaniach.
Po prostu taki mają styl w większości meczów. Zapewne jakaś szóstka się wykrystalizuje, ale nie sądzę, że od razu i jaka.
Dlatego napisałem, że jest duża szansa, że zobaczymy wszystkich w większym wymiarze, a nie będziemy musieli czekać do kontuzji Hoaga, żeby zobaczyć Belga :)
Zaksa na maksa
uszat
Posty: 236
Rejestracja: 31 gru 2017, o 11:21
Płeć: M

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: uszat »

Kolego idziesz w brzydki desen pouczania wszytkich i podwazania kazdej poza jedyna sluszna opinii. Juz mielismy tutaj, nie tak dawno temu, pewnego uzytkownika ktory wszytko wiedzial najlepiej...
Dyskutujmy madrze!

Mnie sie sklad Reski podoba. Hoag moze okazac sie najlepszym transferem sezonu.
Mostostal BB´97´02´08
Son
Posty: 1057
Rejestracja: 28 kwie 2019, o 15:32
Płeć: M

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: Son »

A gdzie napisałem, ze mi się skład nie podoba?
W którym momencie byłem niegrzeczny?
Zaksa na maksa
Kaniel Outis
Posty: 86
Rejestracja: 14 lip 2018, o 21:47
Płeć: M

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: Kaniel Outis »

Wie ktoś co z Szerszeniem, gdzie odchodzi?
barti522
Posty: 1809
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: barti522 »

Chyba Suwałki.
kamil1999
Posty: 5449
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: kamil1999 »

barti522 pisze:Chyba Suwałki.
A skąd to wiadomo bo ja tutaj widziałem jeden komentarz w którym ktoś stwierdził, iż skoro Kowal jest w Suwałkach to pójdzie za nim Szerszen i od tego momentu forum traktuje to niemal za pewnik. No chyba ,że jest coś jeszcze?
barti522
Posty: 1809
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: barti522 »

Ja tego nie wiem, pisał ktoś z użytkowników na forum bodajże w wątku o transferach, iż Bołądź jeszcze nie jest pewny natomiast Szerszeń przyklepany, a co chciałbyś go pewnie w Radomiu? :)
kamil1999
Posty: 5449
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: kamil1999 »

barti522 pisze:Ja tego nie wiem, pisał ktoś z użytkowników na forum bodajże w wątku o transferach, iż Bołądź jeszcze nie jest pewny natomiast Szerszeń przyklepany, a co chciałbyś go pewnie w Radomiu? :)
Cóż słyszałem o Radomiu do, którego ktoś przejść jednak musi, słyszałem też o Włoszech, o Suwałkach tylko tutaj i tylko w kontekście Kowala co jest słabym argumentem a co dopiero by brać to jako pewnik, no chyba że ktoś wie coś konkretnego o tym, że jest w Suwałkach takie zainteresowanie Szerzeniem.
barti522
Posty: 1809
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: barti522 »

kamil1999 pisze: Cóż słyszałem o Radomiu do, którego ktoś przejść jednak musi
Spokojnie, Miłosz Hebda cały czas pozostaje bez klubu :D
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: Nagor »

barti522 pisze:
kamil1999 pisze: Cóż słyszałem o Radomiu do, którego ktoś przejść jednak musi
Spokojnie, Miłosz Hebda cały czas pozostaje bez klubu :D
Pewnie nie wie, ma ktora oferte sie zdecydowac :]
Kaniel Outis
Posty: 86
Rejestracja: 14 lip 2018, o 21:47
Płeć: M

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: Kaniel Outis »

Może mi ktoś napisać jak to jest z tym Marechalem? Będzie grał w końcu jako Polak czy nie?
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4601
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: niepoinformowany »

Taka mnie naszła myśl, u nas Gruszka a u pań Antiga. Coś chyba poszło nie tak.

Jest wstępny terminarz (tzn. pewnie zmienią się ewentualnie daty a nie kolejność meczów) i jest szansa na dobry początek, a wtedy może coś ruszy. Chociaż rok temu też miało być nieźle...
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: Aranger »

niepoinformowany pisze:Taka mnie naszła myśl, u nas Gruszka a u pań Antiga. Coś chyba poszło nie tak.
Pewno chronologia, Gruszka był chyba zaklepany od dawna. A nawet jeśli nie, to Ignaczak jest raczej cięty na Antige, kiedyś się żalił o jego decyzje z okolic MŚ 2014. Tzn. że zagrał dobry MHW i miał nadzieję na miejsce w szóstce na MŚ, a Stephane nawet z nim nie porozmawiał.
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: Szampon093 »

Nawiazujac do niektorych postow odnosnie obroncow Resovii w przypadku slabego marketingu tej druzyny, gdy nie promują zawodników nawet mniej rozpoznawalnych takich jak Krulicki, Mariański etc. polecam obejrzec w jaki sposob przedstawiane są zawodniczki Chemika Police.
Nie każda z tych zawodniczek jest rozpoznawalna myślę tym bardziej dla kibicow meskiej siatkowki natomiast sposob ich przedstawiania jest rewelacyjny.
Tak aktualnie powinno to wygladac.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4601
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: niepoinformowany »

Ja nawet nie wiem kto gram gra, o kim w ogóle mowa, więc nie jestem przekonany, czy tak to powinno wyglądać.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: Szampon093 »

niepoinformowany pisze:Ja nawet nie wiem kto gram gra, o kim w ogóle mowa, więc nie jestem przekonany, czy tak to powinno wyglądać.
Najprościej być ignorantem : )
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4601
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: niepoinformowany »

To, że kogoś nie interesuje żeńska siatkówka nie uprawnia cię do takich sformułowań. Ale nie będę się zniżał do tego poziomu i odpowiadał na tym samym poziomie więc:

tym stwierdzeniem sam się "masakrujesz", bo prowadzisz tu taką anty-krucjatę o polityce marketingowej Resovii, jaka niby to jest fatalna, a o zawodniczkach klubu o świetnym marketingu założę się, że wie o wiele mniej osób niż o Krulickim czy Mariańskim (nie wspominając o Bartmanie, Marechalu czy Hoagu) w Resovii.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: Szampon093 »

niepoinformowany pisze:To, że kogoś nie interesuje żeńska siatkówka nie uprawnia cię do takich sformułowań. Ale nie będę się zniżał do tego poziomu i odpowiadał na tym samym poziomie więc:

tym stwierdzeniem sam się "masakrujesz", bo prowadzisz tu taką anty-krucjatę o polityce marketingowej Resovii, jaka niby to jest fatalna, a o zawodniczkach klubu o świetnym marketingu założę się, że wie o wiele mniej osób niż o Krulickim czy Mariańskim (nie wspominając o Bartmanie, Marechalu czy Hoagu) w Resovii.
Do niskiego poziomu zniżyłeś się sam poprzednim postem, tu pogrążysz się dalej broniąc swój klub.
Nie żeńska siatkówka, a sposób przekazu informacji jest kluczowy.
Czasami dobrze jest umieć przyjac krytykę : )
Niestety nie każdy to potrafi.
VolleyFan10
Posty: 418
Rejestracja: 10 kwie 2017, o 10:37
Płeć: M

Re: Asseco Resovia 2018/2019

Post autor: VolleyFan10 »

Szampon użytkownikowi "niepoinformowany" nie przegadasz bo jedynym jego argumentem podczas dyskusji jest stwierdzenie pt. "nie będę się zniżał do twojego poziomu". Swoje hasło najczęściej stosuje w odpowiedzi na posty kibiców Skry.

Co do Resovii to faktycznie Mariańskiego, Komende czy Krulickiego jakoś bardzo nie promowali.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”