Jastrzębski Węgiel 2018/2019

kamil1999
Posty: 5514
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Jastrzębski Węgiel 2018/2019

Post autor: kamil1999 »

nogciu pisze:Kampa przedłużył kontrakt o rok.
Dobra wiadomość ,Jastrzębski nikogo lepszego na tą pozycję nie znajdzie. Teraz tylko zamienić Fromma na jakiegoś klasowego przyjmującego i można walczyć o wysokie cele.
iron
Posty: 1249
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Jastrzębski Węgiel 2018/2019

Post autor: iron »

kamil1999 pisze:
nogciu pisze:Kampa przedłużył kontrakt o rok.
Dobra wiadomość ,Jastrzębski nikogo lepszego na tą pozycję nie znajdzie. Teraz tylko zamienić Fromma na jakiegoś klasowego przyjmującego i można walczyć o wysokie cele.
Niestety w tym sezonie to już nie ten Kampa co na początku. A w świetle szumnych zapowiedzi o poważnych wzmocnieniach na przyszły sezon to zakontraktowanie Konara i Kampy takowymi nie są.
No sympathy for fools...
kamil1999
Posty: 5514
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Jastrzębski Węgiel 2018/2019

Post autor: kamil1999 »

No ok w tym sezonie to nie to samo ,ale Kampa w formie to drugi sypacz po Toniuttim w lidze. Kogo innego Jastrzębski miałby zakontraktować? Marouf? Dobry rozgrywający ,ale bardzo nie pewny a Kampa to jest również wysoki poziom sportowy a razem z Kosokiem są takimi mentalnymi liderami w drużynie. Przyszły sezon Kampa musi mieć lepszy ,w tym po prostu zdarzyła mu się pewna zadyszka form.
iron
Posty: 1249
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Jastrzębski Węgiel 2018/2019

Post autor: iron »

W formie tak ale co z zapowiedziami wzmocnień? Rozwiązanie kontraktu z Formmem i wzmocnienie środka?
No sympathy for fools...
bartek1124
Posty: 4
Rejestracja: 17 maja 2018, o 14:39
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2018/2019

Post autor: bartek1124 »

Jak pewnie słyszeliście w Prawdzie Siatki, Kosok prawdopodobnie powrót do Rzeszowa, wiec jestem ciekawy kogo ściągną. Kłosowi się kończy kontrakt w skrze, wiec fajnie byłoby go wyciągnąć.
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Jastrzębski Węgiel 2018/2019

Post autor: Hirako »

bartek1124 pisze:Jak pewnie słyszeliście w Prawdzie Siatki, Kosok prawdopodobnie powrót do Rzeszowa, wiec jestem ciekawy kogo ściągną. Kłosowi się kończy kontrakt w skrze, wiec fajnie byłoby go wyciągnąć.
W Prawdzie Siatki ponoć też powiedzieli że Kłos zostaje w Bełchatowie na kolejne dwa sezony.
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
martamik
Posty: 35
Rejestracja: 30 kwie 2018, o 12:10
Płeć: K

Re: Jastrzębski Węgiel 2018/2019

Post autor: martamik »

Ja tylko czekałam aż z nim przedłużą. Bardzo dobrze, że zostaje. Mogą się zgrać jeszcze bardziej z Konarem i Lyneelem, a tak jakby odszedł to znów poszukiwania sypacza i znów trzebabyło się zgrać. A tak najważniejsi są i to jest ważne. Jest mało dobrych sypaczy którzy są dostępni na rynku i w naszym zasięgu. Kampa to Kampa może i nie gra dobrego sezonu ale zawsze to jest jednak zawodnik któremu mega zależy i który jest głową tej drużyny. Do Toniuttiego mu brakuje, ale jak dostanie piłkę na nos to też potrafi coś fajnego zagrać. W Zaksie jest przyjęcie i Toniutti się bawi z blokiem. Z tego coś fajnego jeszcze wyjdzie, zapewniam was. Aktualnie Konar i Fromm w gazie, troche martwi postawa Julka no ale to tylko człowiek ileż można grać na takim poziomie. Ploty z Kosą mało prawdopodobne. Ma mieszkanie w Katowicach, wątpię żeby drugi raz poszedł do Rzeszowa. Jeśli chodzi o te wzmocnienia to mówi się o Rossardzie.
pawcio006
Posty: 261
Rejestracja: 31 sty 2019, o 19:03
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2018/2019

Post autor: pawcio006 »

Taaak, wzmocnienia. Skończy się tak jak prawie zawsze w "Lidze Mistrzów Świata". Czyli osłabieniem.
Tharaster
Posty: 961
Rejestracja: 24 mar 2018, o 20:02
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2018/2019

Post autor: Tharaster »

martamik pisze:Ja tylko czekałam aż z nim przedłużą. Bardzo dobrze, że zostaje. Mogą się zgrać jeszcze bardziej z Konarem i Lyneelem, a tak jakby odszedł to znów poszukiwania sypacza i znów trzebabyło się zgrać. A tak najważniejsi są i to jest ważne. Jest mało dobrych sypaczy którzy są dostępni na rynku i w naszym zasięgu. Kampa to Kampa może i nie gra dobrego sezonu ale zawsze to jest jednak zawodnik któremu mega zależy i który jest głową tej drużyny. Do Toniuttiego mu brakuje, ale jak dostanie piłkę na nos to też potrafi coś fajnego zagrać. W Zaksie jest przyjęcie i Toniutti się bawi z blokiem. Z tego coś fajnego jeszcze wyjdzie, zapewniam was. Aktualnie Konar i Fromm w gazie, troche martwi postawa Julka no ale to tylko człowiek ileż można grać na takim poziomie. Ploty z Kosą mało prawdopodobne. Ma mieszkanie w Katowicach, wątpię żeby drugi raz poszedł do Rzeszowa. Jeśli chodzi o te wzmocnienia to mówi się o Rossardzie.

Kampa nie gra już od dobrego roku na swoim nominalnym poziomie, jaki prezentował w pierwszym roku w Jastrzębiu. To że Kosok ma mieszkanie w Katowicach to nie znaczy, że nie będzie grał w Rzeszowie. Achrem, Drzyzga mają w Rzeszowie, Jarosz we Wrocławiu, NGapeth w Modenie i co to ma do tego? Jeśli dla ciebie Konarski i Fromm są w formie w tym sezonie a Lyneel nie, to proponuje wizyte u okulisty. Z Rossardem jeszcze nic nie wiadomo i kierunek z Warszawy jest bardziej prawdopodobny, Fromm/Lyneel nie będzie siedział na ławce.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2690
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Jastrzębski Węgiel 2018/2019

Post autor: Simao »

Lepiej aby Kosok został w Jastrzębiu. U nas w Rzeszowie coraz bardziej powątpiewam w kompetencje Igły i chyba dla niego stanowisko prezesa, to jeszcze nie ten moment. Przy budowaniu drużyny dostrzegam takie kumoterstwo. Kolega Gruszka na trenera, inny kolega Kosok z powrotem do Resovi, jeśli do wyjściowego z Możdzonkiem, to tylko pogratulować ehh. Mam nadzieję, że te rewelacje nie zostaną wcielone w życie. Gdy w poprzednim sezonie kompletowalismy drużynę, miedzy innymi Mika mial stanowić o naszej sile, jako zawodnik pierwszego wyboru, wiedziałem że to zle sie skonczy. Teraz zanosi sie podobnie. Może uda awansować sie do tej 6 i Cretu zostanie, będzie wspolnie z Igla budował druzyne, nie jakies autorskie pomysły Igły, mam wątpliwości odnosnie jego profesjonalnego podejscia do tematu. Tak w ogole to temat odnośnie JW, lubie wasz klub i życzę wam jak najlepiej, potrzeba nam jak najwiecej dobrych druzyn, prezentujących wysoki poziom i mogacych realbie walczyć w pucharach. Jednak Kampa to jest trochę ryzyko. Jak na razie ma mizerny sezon, teoretycznie w przyszlym powinno byc lepiej, poniewaz każdy wie jaki ma potencjał. Obecnie, niekiedy od jego rozegrania i dokładności az oczy bolą...
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7838
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Jastrzębski Węgiel 2018/2019

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Tharaster pisze:Kampa nie gra już od dobrego roku na swoim nominalnym poziomie, jaki prezentował w pierwszym roku w Jastrzębiu.
Kampa poza jednym sezonem w Jastrzębiu gra na swoim normalnym poziomie...
qtp
Posty: 2277
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2018/2019

Post autor: qtp »

Simao pisze:Gdy w poprzednim sezonie kompletowalismy drużynę, miedzy innymi Mika mial stanowić o naszej sile, jako zawodnik pierwszego wyboru, wiedziałem że to zle sie skonczy.
Simao pisze:Co do przewidywań, na pewno nie będzie juz dominacji ZAKSY jak w ubieglym sezonie. Odnosnie miejsc:
1-3 (JW, Szczecin, Resovia). Kolejność przypadkowa, Resovia moze nie byc w 3, ze wzgledu na Kowala, 4, moze 3 miejsce Skra, 5 miejsce ZAKSA,
Hmmm...
pawcio006
Posty: 261
Rejestracja: 31 sty 2019, o 19:03
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2018/2019

Post autor: pawcio006 »

qtp pisze:
Simao pisze:Co do przewidywań, na pewno nie będzie juz dominacji ZAKSY jak w ubieglym sezonie. Odnosnie miejsc:
1-3 (JW, Szczecin, Resovia). Kolejność przypadkowa, Resovia moze nie byc w 3, ze wzgledu na Kowala, 4, moze 3 miejsce Skra, 5 miejsce ZAKSA,
Hmmm...
Ale wiesz, że ten typ z wyjątkiem Zaksy poza TOP4 nadal jest możliwy? Stoczni nie liczę, bo kto mógł przewidzieć, że klub upadnie?
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2690
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Jastrzębski Węgiel 2018/2019

Post autor: Simao »

Szczerze przyznaję, że nie sądziłem, aby ZAKSA prezentowała i utrzymywała tak równy poziom w dłuższym okresie czasowym. Moim zdaniem jest to uwarunkowane tym, że Śliwka i Kaczmarek prezentują stabilny i wysoki poziom, co oczywiście mnie cieszy, już na pewno kibiców ZAKSY. Przed sezonem nie sądziłem że sprostają oczekiwaniom i presji w stosunku do ich osoby. Odnośnie Resovii miałem naprawdę duże wątpliwości co do Miki i łudziłem się, że będzie regularnie grał i prezentował solidny poziom co mogłoby wystarczyć na naszą ligę. Kompletnie natomiast rozczarował mnie Schulz do tej części sezonu. W tej chwili będzie ciężko awansować do 6, zważywszy na to, że Skra już zaskoczyła ze swoją gra i przy takiej zagrywce i poziomie jak w 2 pierwszych setach w Warszawie mogą realnie myśleć o obronie tytułu. Po różnych problemach i wyniku tego zmianach, których ciężko było przewidzieć, odnośnie Stoczni, ich miejsce w hierarchiczni ligowej moim zdaniem przypadnie Onico Warszawa. Na to miał znaczny wplyw rozpad Stoczni i pozyskanie głównie Kurka, ale także Pencheva. Najbardziej nie doceniłem drużynę ZAKSY, to szczerze przyznaje, jednak wyżej napisałem czym się kierowałem w przewidywaniach przed sezonowych i ich osobistym umiejscowieniem w hierarchii ligowej. To była wyłącznie moja subiektywna analiza i ocena, nie uznaję się za eksperta w zakresie siatkówki :)
Tharaster
Posty: 961
Rejestracja: 24 mar 2018, o 20:02
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2018/2019

Post autor: Tharaster »

WysokiPortorykanczyk pisze:
Tharaster pisze:Kampa nie gra już od dobrego roku na swoim nominalnym poziomie, jaki prezentował w pierwszym roku w Jastrzębiu.
Kampa poza jednym sezonem w Jastrzębiu gra na swoim normalnym poziomie...

Nie, nie gra
Marcy$
Posty: 2082
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Jastrzębski Węgiel 2018/2019

Post autor: Marcy$ »

Wiadomo co było z Kosokiem ostatnio, że nie grał? Wyjdzie jutro na mecz?
witalis99
Posty: 143
Rejestracja: 17 gru 2017, o 14:27
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jastrzębski Węgiel 2018/2019

Post autor: witalis99 »

Na necie krąży info o tym, że kontuzja Kampy jednak poważna i się zastanawiają nad zastępstwem. I uwaga może być to Łukasz Żygadło :D
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2690
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Jastrzębski Węgiel 2018/2019

Post autor: Simao »

witalis99 pisze:Na necie krąży info o tym, że kontuzja Kampy jednak poważna i się zastanawiają nad zastępstwem. I uwaga może być to Łukasz Żygadło :D
Miałem własnie zapytać jaka sytuacja z Kampą, z całym szacunkiem, ale z Wolańskim JW mógłby stracić cały sezon. W sumie i tak będzie ciężko, jest prawdopodobieństwo że o półfinał mogą zagrać ze Skrą. Wtedy nie będzie łatwo, w dodatku Konar w beznadziejnej dyspozycji, Fromm też słabiutko.
witalis99
Posty: 143
Rejestracja: 17 gru 2017, o 14:27
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jastrzębski Węgiel 2018/2019

Post autor: witalis99 »

Simao pisze:Miałem własnie zapytać jaka sytuacja z Kampą, z całym szacunkiem, ale z Wolańskim JW mógłby stracić cały sezon. W sumie i tak będzie ciężko, jest prawdopodobieństwo że o półfinał mogą zagrać ze Skrą. Wtedy nie będzie łatwo, w dodatku Konar w beznadziejnej dyspozycji, Fromm też słabiutko.
Dlatego właśnie Żygadło spadłby im z nieba. Ciekawe ile w tym prawdy. Lepszy "Ziomek", który nie grał od paru miesięcy oficjalnego meczu niż Wolański.
VMDan
Posty: 7
Rejestracja: 24 lut 2019, o 21:34
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2018/2019

Post autor: VMDan »

Lyneel i Wolański też kontuzje. Zagrożony występ drugiego z nich w dzisiejszym meczu
Tharaster
Posty: 961
Rejestracja: 24 mar 2018, o 20:02
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2018/2019

Post autor: Tharaster »

"Pech nie przestaje opuszczać naszej drużyny.


Po Lukasie Kampie urazu doznał kolejny z podstawowych zawodników Jastrzębskiego Węgla Julien Lyneel. Kontuzja mięśnia przywodziciela, jaka przytrafiła się francuskiemu przyjmującemu podczas treningu w ramach przygotowań do meczu z Cuprum Lubin, wyklucza go z występu w dzisiejszym pojedynku przeciwko lubinianom. Pod znakiem zapytania stanął również występ drugiego z naszych rozgrywających Nikodema Wolańskiego, który na środowym treningu przed starciem z „miedziowymi” wybił kciuk. W związku z tym w meczowej czternastce znalazł się junior z Akademii Talentów Artur Błażej."

Źródło ze strony klubowej
knightrider
Posty: 926
Rejestracja: 15 sie 2017, o 14:35
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2018/2019

Post autor: knightrider »

Fatalnie Jastrzębie rozegrało problemy z Olivą... Teraz to się mści strasznie.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jastrzębski Węgiel 2018/2019

Post autor: grzegorzg »

Bardzo podobał mi sie dzisiaj Wolański w obronie. Widac, ze chłopak chce i ma do tego inklinacje. Z wystawą tez wielkiego dramatu nie było.

PS W odróznieniu od Ziobrowskiego, który w jednej z obron, nawet nie starał się, by rzut był w kierunku piłki, na wszelki wypadek oczywiście... :D
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2907
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2018/2019

Post autor: hubert »

Czy Santilli ma w sztabie kogoś od przygotowania fizycznego czy "podziękował" ? Chcę ustalić czy wyrzucenie trenera przygotowania fizycznego w Olsztynie to filozofia pracy czy sprawa osobista/
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
kanimo

Re: Jastrzębski Węgiel 2018/2019

Post autor: kanimo »

A moze finansow? Ciastko bylo za male do podzialu. Trener chcial wiecej niz klub mogl/chcial dac, i ktoras ze stro zaproponowala takie wyjscie, a druga sie zgodzila.
To tylko moje domniemania, nie oparte o zadne informacje.
VMDan
Posty: 7
Rejestracja: 24 lut 2019, o 21:34
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2018/2019

Post autor: VMDan »

Prawdopodobnie do Jastrzębia przechodzą Szalacha, Gladyr, Fornal i być może Vinhedo
dyletant
Posty: 5082
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2018/2019

Post autor: dyletant »

VMDan pisze:Prawdopodobnie do Jastrzębia przechodzą Szalacha, Gladyr, Fornal i być może Vinhedo
Gladyr dobry ruch, ma świetne staty w tym sezonie. Powrót Vinhedo to chyba na drugiego?
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
VolleyFan10
Posty: 418
Rejestracja: 10 kwie 2017, o 10:37
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2018/2019

Post autor: VolleyFan10 »

dyletant pisze:
VMDan pisze:Prawdopodobnie do Jastrzębia przechodzą Szalacha, Gladyr, Fornal i być może Vinhedo
Gladyr dobry ruch, ma świetne staty w tym sezonie. Powrót Vinhedo to chyba na drugiego?
Oglądałem chwile ostatni mecz Sieny i Gładyr co jest w formie to nie mam pytań :) Blok za blokiem.
Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: Jastrzębski Węgiel 2018/2019

Post autor: Bartek O »

VMDan pisze:Prawdopodobnie do Jastrzębia przechodzą Szalacha, Gladyr, Fornal i być może Vinhedo
Jeśli to prawda, to Jastzębie wykonało kapitalny ruch.Tylko jak to jest z Jurkiem, zagra jako obcokrajowiec?
Vinhedo jako zmiennik dla Kampy to również bardzo dobry pomysł.

Kampa, Vinhedo
Lyneel, Fornal, Fromm (?), ?
Konarski, Bucki (?)
Hain, Gladyr, Szalacha,
Popiwczak
iron
Posty: 1249
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Jastrzębski Węgiel 2018/2019

Post autor: iron »

Moje źródła potwierdzają Jurka na dwa lata.
No sympathy for fools...
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”