GKS Katowice 2018/2019

Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2252
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

GKS Katowice 2018/2019

Post autor: mewa »

Link do dyskusji w sezonie 2017/2018:
http://forum.siatka.org/viewtopic.php?f=18&t=6195

Karuzela transferowa:
https://siatka.org/wyniki/ligi-polskie1 ... /plusliga/

Będę wdzięczny, gdyby ktoś wrzucił aktualny skład zespołu na sezon 2018/2019.
fixz_9
Posty: 83
Rejestracja: 4 cze 2018, o 11:47
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2018/2019

Post autor: fixz_9 »

Rozgrywający: Marcin Komenda, Maciej Fijałek
Przyjmujący: Tomas Rousseaux, Gonzalo Quiroga, Dominik Depowski, Rafał Sobański
Środkowi: Emanuel Kohút, Wojciech Sobala, Dawid Woch, Bartłomiej Krulicki
Atakujący: Karol Butryn, Bartosz Krzysiek
Libero: Bartosz Mariański, Dawid Ogórek
perykles
Posty: 263
Rejestracja: 14 maja 2016, o 18:58
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2018/2019

Post autor: perykles »

Na inauguracje sezonu Gieksa inkasuje 3 punkty w meczu z Olsztynem !!! Było to wprawdzie wymęczone zwycięstwo ale ważne, że dobrze zaczynamy rozgrywki. Trzeci set spotkania na pewno przejdzie do historii ale tym większe uznania dla chłopaków, że potrafili się podnieść i skończyć mecz w 4 secie. Myśle, że po takim meczu można się pokusić już o kilka spostrzeżeń.
Zaczynając od minusów:
1) Niestety zaczyna mnie martwić to co obserwowałem już w poprzednim sezonie czyli dziwne i często niezrozumiałe decyzje personalne trenera Gruszki. Jeżeli chodzi konkretnie o meczy z Olsztynem to ciekawi mnie czym motywowane było wystawienie Fijałka w pierwszym składzie. Czy naprawdę Komenda gorzej wyglądał od niego w treningach czy sparingach przed sezonem. Fijałek niestety z całym szacunkiem to nie jest już chyba poziom plusligowy. Kiepska zagrywka, dziura w bloku gdy jest pod siatką no i wystawa często za wysoka i zbyt wolna (kryzys Gieksy w 3 secie w 50% jego zasługą). Komenda wirtuozem nie jest ale mimo wszystko dzisiaj kilka razy wszedł i potrafił przyspieszyć grę.

2) Problemem w tym sezonie może znowu być przyjęcie. I nie chodzi tutaj o pierwszą szóstkę bo para Quiroga/Rousseaux spokojnie sobie poradzi, szczególnie Belg dzisiaj to potwierdził bo przyjmował prawie wszytko. Martwi mnie jednak sytuacja taka jak dzisiaj czyli brak Quirogi w składzie meczowym (właściwe dalej nie wiadomo kiedy będzie mógł grać). Dzisiaj Depowski pokazał się z całkiem niezłej strony na pewno jeżeli chodzi o atak natomiast w przyjęciu to jest dramat, a jego zmiennik Sobański który zawsze był słaby w tym aspekcie dzisiaj udowodnił, że jest jeszcze gorszy. O Depowskiego się nie martwię bo w tym sezonie na pewno się trochę ogra i coś z niego będzie ale przy braku Quirogi to wszyscy bedą wykorzystywali tą "dziurę" w przyjęciu.

3) No i na koniec to z czym chyba w każdym sezonie jest problem czyli głowa. Trzeci set wynik 20:10 Olsztyn na łopatkach i nagle przestajemy grać. Depowski zero przyjęcia wchodzi Sobański i jest jeszcze gorzej, a Fijałek nagle zapomina że ma na ataku gościa, który kończy wszystko i przez 6 akcji nie wystawia do niego ani jednej piłki.
Co do plusów to krótko:

1) Rousseaux, na gorąco oceniam że jest to świetny transfer. Wiem, że kibice Olsztyna mieli do niego dużo pretensji w szczególności za końcówkę poprzedniego sezonu ale nie wiem czy nie bedą marzyli o takim zawodniku w tym sezonie patrząc na parę Kapelus/Lux. Jak dla mnie zdecydowanie poprawia i uspokaja przyjęcie, w ataku radzi sobie całkiem nieźle no i technicznie poziom wyżej od pozostałych zawodników Gieksy.

2) Niezawodny Butryn, zdecydowanie MVP meczu, do kryzysu w 3 secie kończył dosłownie wszystko. Naprawdę gdyby nie wzrost to zrobiłby duża karierę

3) Krulicki, bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Przed sezonem stawiałem, że będzie środkowym numer 4 ale dzisiaj naprawdę zagrał niezły mecz. Przy nieobecności Sobali (nie wiem dokładnie co mu jest) spokojnie może dłużej pograć w pierwszej 6

4) No i to co funkcjonowało dzisiaj najlepiej i co często było atutem Gieksy kiedy grała u siebie czyli zagrywka i blok
gieksik89
Posty: 63
Rejestracja: 17 maja 2018, o 18:32
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2018/2019

Post autor: gieksik89 »

Mam pytanie dla kibicow Gieksy wcozraj na meczu z Treflem byl hymn siatkarskiej Gieksy badz piosenka czy ktos zna tytul albo link ? Pzdr
perykles
Posty: 263
Rejestracja: 14 maja 2016, o 18:58
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2018/2019

Post autor: perykles »

Wiem, że temat Gieksy nie należy na forum do najpopularniejszych ale sytuacja jaką obserwujemy obecnie w tabeli skłoniła mnie do napisania kilku zdań. Przed rozpoczęciem rozgrywek celem zespołu było na prawno poprawienie wyniku z poprzedniego sezonu czyli zajęcie miejsca w ósemce. Patrząc na grę drużyny w pierwsze rundzie, a szczególnie na decyzje trenera Gruszki (zawsze byłem dosyć sceptycznie nastawiony do jego poczynań) twierdziłem, że poprawienie wyniku będzie mało prawdopodobne. Na szczęście w rundzie rewanżowej zespół złapał swój rytm, rolę zdecydowanego lidera drużyny wziął na siebie Rousseaux i jakoś zaczęło to wyglądać. Nawet decyzję Gruszki w niektórych meczach stawały się bardzo trafne i nieraz zmieniały oblicze gry. Sytuacja w tabeli do tego stopnia się poprawiła, że jakimś cudem (przed sezonem nikt nawet o tym przez chwile nie pomyślał) GKS ma szanse na awans do szóstki. Czy te szanse są realne trudno powiedzieć. Terminarz jest dosyć trudny ale Skra, Resovia czy Trefl wcale nie mają jakiegoś prostszego. Wiadomo pozostałe zespoły może i kadrowo wyglądają trochę lepiej (chociaż tutaj można polemizować :D ) ale myśle że za Gieksą może przemawiać argument, że na nich tak na prawdę nikt nie stawiał i aż takiego ciśnienia nie mają (chociaż w słowa Gruszki, że nie spoglądają na tabele jakoś nie chce mi się wierzyć). Podsumowując jako kibic Gieksy z jednej strony bardzo wierze w chłopaków i chciałbym żeby udało im się awansować do PO ale z drugiej tak na chłodno patrząc ostatnie 3 mecze kolejno z Skrą, Zaksą i derby z Jastrzębiem jakoś ten mój optymizm tonują.
dyletant
Posty: 5034
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2018/2019

Post autor: dyletant »

A mnie ciekawi kto będzie następcą Gruszki, jeśli ten faktycznie odejdzie do Rzeszowa. Pytanie też czy uda się zatrzymać Rousseaux i Butryna. W ogóle mam przeczucie, że GKS padnie ofiarą swojej dobrej gry i kilka klubów wybierze się na zakupy do Katowic. Trzeba będzie budować od nowa
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2018/2019

Post autor: madlark »

dyletant pisze:A mnie ciekawi kto będzie następcą Gruszki,
Śliwka
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
perykles
Posty: 263
Rejestracja: 14 maja 2016, o 18:58
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2018/2019

Post autor: perykles »

dyletant pisze:A mnie ciekawi kto będzie następcą Gruszki, jeśli ten faktycznie odejdzie do Rzeszowa. Pytanie też czy uda się zatrzymać Rousseaux i Butryna. W ogóle mam przeczucie, że GKS padnie ofiarą swojej dobrej gry i kilka klubów wybierze się na zakupy do Katowic. Trzeba będzie budować od nowa
Nie mam nic przeciwko temu jakby Gieksa wymieniła się z Resovią trenerami (oczywiście tak z przymrużeniem oka) :D Niestety też myślę, że niektórzy zawodnicy GKS-u będą rozchwytywani na rynku transferowym. Chociaż przy ewentualnym dobrym wyniku na koniec sezonu, budżet na pewno znowu trochę się zwiększy i kto wie może uda się ich utrzymać. Co do Butryna to w wywiadzie jakiś czas temu mówił, że chciałby zostać w Gieksie na dłużej(ale wiadomo jak to jest z takimi deklaracjami)
kanimo

Re: GKS Katowice 2018/2019

Post autor: kanimo »

GKSa ma chyba niezla sytuacje finansowa? Jakie kluby sa silniejsze finansow? Dawna wielka 4ka i Onico. Ktos wiecej?
Moze nie bedzie tak zle z rozbiorem.
Moga podebrac Marianskiego, tylko kto? Skra ma jedynie slusznego libero, JW ma Popiwczaka a Reska....Maslowskiego. Ewentualnie Reska. Przydalby sie w Radomiu i Gdansku, ale to nie sa krezusy. Chyba ze Marianski woli swieze, morskie powietrze.

Komenda do duzego klubu na jedynke to chyba za duze ryzyko, a na rezerwowego nie pojdzie. Czy Reska sie skusi? Raczej wybiora Drzyzge. Butryn-troche podobnie. Sobanski jest niezly, ale zabijac sie o niego nie beda.

Ktos zechce Rousseaux? Pasowalby Onico w razie zmiany koncepcji lub na 3ciego, Zawierciu zamiast Walinskiego, tylko Zawiercie jest chyba podobna polka finansowo. Ewentualnie rowniez Reska, bo nie wiadomo w jaki sposob oni zechca budowac sklad. Skra tez na trzeciego.
Quiroga za duzo wam nie pogral, defensywnego Skra i JW oraz Onico pewnie zechca utrzymac. Wiec znowu Reska.

Bierzcie Cretu. :D I powalczcie o Zahorskiego.
Tharaster
Posty: 961
Rejestracja: 24 mar 2018, o 20:02
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2018/2019

Post autor: Tharaster »

No Grucha jak ma kogoś zabierać do Rzeszowa, to właśnie Mariańskiego i Komende. Z całym szacunkiem dla Masłowskiego ale on nie ma praktycznie czucia w przyjęciu i kiedy sie wydawało, że po pierwszym jego debiutanckim sezonie w PlusLidze będzie szedł ze swoim poziomem gry do góry, jest strasznie niestabilny i tak jak wspomniałem, ma głównie problemy z przyjęciem, do czego nie można sie przyczepić do Mariańskiego, co pokazują też statystyki.
kamil1999
Posty: 5448
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: GKS Katowice 2018/2019

Post autor: kamil1999 »

Mi się wydaje, że Radom czy Zawiercie będą mieli większy budżet niż Katowice bo gdyby tyle samo wydawali na zawodników to Katowice też by przed sezonem odważnie deklarował walkę o 6 jako cel. Tu Gruszka mówił o 8 tylko. Mi się wydaje, że Katowice utrzymają człon zespołu bo dobrze stoją finansowo a nikt u nich aż tak się nie wyróżnia by go miała potęga kontaktować. Tam gra dobrze cała drużyna. Jedynie ten transfer Mariańskiego do Rzeszowa będzie rozsądną opcją choć trochę szkoda Perrego, mam nadzieję, że przejdzie do jakiegoś Radomia czy może do Katowic jeśli by podwyższyli budżet po dobrym sezonie.
kanimo

Re: GKS Katowice 2018/2019

Post autor: kanimo »

Tharaster pisze:No Grucha jak ma kogoś zabierać do Rzeszowa, to właśnie Mariańskiego i Komende. Z całym szacunkiem dla Masłowskiego ale on nie ma praktycznie czucia w przyjęciu i kiedy sie wydawało, że po pierwszym jego debiutanckim sezonie w PlusLidze będzie szedł ze swoim poziomem gry do góry, jest strasznie niestabilny i tak jak wspomniałem, ma głównie problemy z przyjęciem, do czego nie można sie przyczepić do Mariańskiego, co pokazują też statystyki.

Zgadzam sie, ze Maslowski czucia w przyjeciu nie ma i chyba nie potrafi nad tym pracowac inteligentnie.
Ale to Resoviak z urodzenia, z wplywowym w Rzeszowie tata. I na zespole mu niewatpliwie zalezy, walecznoy jest nawet za bardzo ;) . Moga sie nie zdecydowac na odstawienie go. Choc trudno budowac zespol majac taki chaos w linii przyjecie.

A mysle, ze na Komende moze byc za wczesnie na zespol z takimi ambicjami. To madry chlopak, widzi gdzie jest dzieki temu, ze gral. Nie przyjdzie siedziec obok Drzyzgi i wchodzic na podwojna.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: GKS Katowice 2018/2019

Post autor: grzegorzg »

kanimo pisze:A mysle, ze na Komende moze byc za wczesnie na zespol z takimi ambicjami.
To prawda, moze to byc problem. Ale z drugiej strony, madre postępowanie zarzadu i trenera, w rozumieniu zdejmowania częsci presji w pierwszym przynajmniej sezonie, byc może pozwoliłoby mu okrzepnac. A poza tym, to -zapominając na chwile o zawodniku Zaksy - Komenda absolutnie nie ma powodów do kompleksów w lidze. Przyjmując założenie, ze radzi sobie z oczekiwaniami i utrzymuje obecny poziom, nazwałbym to nawet pewną stabilizacją majac przed oczyma dokonania rozgrywajacych Resovii. ;)
perykles
Posty: 263
Rejestracja: 14 maja 2016, o 18:58
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2018/2019

Post autor: perykles »

kanimo pisze:GKSa ma chyba niezla sytuacje finansowa? Jakie kluby sa silniejsze finansow? Dawna wielka 4ka i Onico. Ktos wiecej?
Moze nie bedzie tak zle z rozbiorem.
Moga podebrac Marianskiego, tylko kto? Skra ma jedynie slusznego libero, JW ma Popiwczaka a Reska....Maslowskiego. Ewentualnie Reska. Przydalby sie w Radomiu i Gdansku, ale to nie sa krezusy. Chyba ze Marianski woli swieze, morskie powietrze.

Komenda do duzego klubu na jedynke to chyba za duze ryzyko, a na rezerwowego nie pojdzie. Czy Reska sie skusi? Raczej wybiora Drzyzge. Butryn-troche podobnie. Sobanski jest niezly, ale zabijac sie o niego nie beda.

Ktos zechce Rousseaux? Pasowalby Onico w razie zmiany koncepcji lub na 3ciego, Zawierciu zamiast Walinskiego, tylko Zawiercie jest chyba podobna polka finansowo. Ewentualnie rowniez Reska, bo nie wiadomo w jaki sposob oni zechca budowac sklad. Skra tez na trzeciego.
Quiroga za duzo wam nie pogral, defensywnego Skra i JW oraz Onico pewnie zechca utrzymac. Wiec znowu Reska.

Bierzcie Cretu. :D I powalczcie o Zahorskiego.
Myśle, że sytuacja finansowa jest całkiem niezła. W pierwszym sezonie budżet był na poziomie Olsztyna, a przez aktualnym Gieksa starała się o Muzaja (podobno proponowali mu większą pensję niż w Gdańsku ale on wolał jednak Anastasiego) więc było chyba całkiem nieźle. A co do zawodników, którzy mogą być kuszeni przez inne klub no to na pewno Mariański (naprawdę ma świetny sezon), Komenda (wydaje się być co raz bardziej solidny tylko czy ktoś z wielkich zespołów odważy się go zabrać na 1 bo wątpię żeby chciał być zmiennikiem), Rousseaux (w końcu stał się prawdziwym liderem drużyny) no i Butryn (tutaj wzrost jest problemem, też raczej nikt z większych nie zaryzykuje)
kamil1999 pisze:Mi się wydaje, że Radom czy Zawiercie będą mieli większy budżet niż Katowice bo gdyby tyle samo wydawali na zawodników to Katowice też by przed sezonem odważnie deklarował walkę o 6 jako cel. Tu Gruszka mówił o 8 tylko. Mi się wydaje, że Katowice utrzymają człon zespołu bo dobrze stoją finansowo a nikt u nich aż tak się nie wyróżnia by go miała potęga kontaktować. Tam gra dobrze cała drużyna. Jedynie ten transfer Mariańskiego do Rzeszowa będzie rozsądną opcją choć trochę szkoda Perrego, mam nadzieję, że przejdzie do jakiegoś Radomia czy może do Katowic jeśli by podwyższyli budżet po dobrym sezonie.
Nie wiem jak sytuacja Radomia ale od takiego Zawiercia myśle, że Gieksa ma spokojnie większy budżet. Problemem nie są finanse tylko chyba osoby odpowiedzialne za budowę drużyny w tym aspekcie akurat trzeba brać przykład z Zawiercia. Wydaje mi się też, że przy ewentualnym dobrym wyniku siatkarskiej Gieksy i kompromitacji kopaczy podział środków dawanych przez miasto trochę się pozmienia ( a z tego co pamiętam jest to jakoś ponad 20 mln na wszystkie sekcje)
perykles
Posty: 263
Rejestracja: 14 maja 2016, o 18:58
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2018/2019

Post autor: perykles »

Prawda siatki —> Dariusz Daszkiewicz nowym trenerem Gieksy
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2018/2019

Post autor: Szampon093 »

Jednak Pawlik nie przekonał
perykles
Posty: 263
Rejestracja: 14 maja 2016, o 18:58
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2018/2019

Post autor: perykles »

Szampon093 pisze:Jednak Pawlik nie przekonał
W Prawdzie siatki wspominali, że rozmowy prowadzone były z Daszkiewiczem, Pawlikiem i uwaga... z Plińskim. Ten ostatni podobno odmówił i ostatecznie zdecydowano się na Daszkiewicza.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: GKS Katowice 2018/2019

Post autor: Noworoczny »

W czwartek kluczowy mecz. Jeśli tylko Gieksa wygra (nie postawię na to, bo kurs na Skrę jest tylko 1,2), a już raz to w tym sezonie uczyniła, więc nie powinna poddać meczu w szatni, to rysuje się naprawdę wielka szansa na awans do play offs.

Jeśli to prawda, że Kampa w tym sezonie nie zagra, to wg mnie z Wolańskim nie wygra już meczu do końca sezonu. Więc licząc Skrę z Treflem i GKS i JW, przewagę Katowice utrzymają. I zostanie dwumecz obu drużyn z Zaksą, a tam wszystko się może zdarzyć, jak mówią słowa piosenki. Ja tam bym Waszej drużyny nie skreślał.

Na minus, że Gieksa jest jedną z najgorszych drużyn w lidze na wyjeździe a Skierka we własnej hali trochę zyskuje.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
perykles
Posty: 263
Rejestracja: 14 maja 2016, o 18:58
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2018/2019

Post autor: perykles »

Noworoczny pisze:W czwartek kluczowy mecz. Jeśli tylko Gieksa wygra (nie postawię na to, bo kurs na Skrę jest tylko 1,2), a już raz to w tym sezonie uczyniła, więc nie powinna poddać meczu w szatni, to rysuje się naprawdę wielka szansa na awans do play offs.

Jeśli to prawda, że Kampa w tym sezonie nie zagra, to wg mnie z Wolańskim nie wygra już meczu do końca sezonu. Więc licząc Skrę z Treflem i GKS i JW, przewagę Katowice utrzymają. I zostanie dwumecz obu drużyn z Zaksą, a tam wszystko się może zdarzyć, jak mówią słowa piosenki. Ja tam bym Waszej drużyny nie skreślał.

Na minus, że Gieksa jest jedną z najgorszych drużyn w lidze na wyjeździe a Skierka we własnej hali trochę zyskuje.
Niestety już potwierdzone, że derby z Jastrzębiem będą rozegrane w Spodku. Dla mnie nie jest to dobra informacja :(
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: GKS Katowice 2018/2019

Post autor: Noworoczny »

Przy maxymalnym farciku wystarczy punkt w czwartek, ale przegrana za 3 załatwia sprawę.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
phantom
Posty: 12
Rejestracja: 7 mar 2019, o 12:14
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2018/2019

Post autor: phantom »

No i po szósteczce :x . Bardzo mnie ciekawi jakie niespodzianki dla kibiców Gieksy szykuje trener Daszkiewicz ?
Czy będą jakieś "spektakularne" transfery, bo szykuje się mała rozbiórka składu ? Na razie biorąc pod uwagę plotki, czarno to widzę :] .
perykles
Posty: 263
Rejestracja: 14 maja 2016, o 18:58
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2018/2019

Post autor: perykles »

phantom pisze:No i po szósteczce :x . Bardzo mnie ciekawi jakie niespodzianki dla kibiców Gieksy szykuje trener Daszkiewicz ?
Czy będą jakieś "spektakularne" transfery, bo szykuje się mała rozbiórka składu ? Na razie biorąc pod uwagę plotki, czarno to widzę :] .
Ja tak samo czarno to widzę bo na razie właśnie żadnych plotek o transferach nie ma. Ale poczekajmy może się jeszcze miło zaskoczymy. Chociaż znając podejście osób odpowiedzialnych za transfery i patrząc na poprzednie lata to nie spodziewałbym się fajerwerków. A co do szóstki no to niestety nie było niespodzianki. Skra zagrała bardzo przeciętnie ale Gieksa niestety również. Najsłabszy mecz w sezonie Mariańskiego, bardzo słaby Rousseaux, a jak było widać sam Butryn chyba nie jest jeszcze w stanie pociągnąć drużyny do zwycięstwa (chociaż i tak podziwiam tego chłopaka). Ważne jest teraz żeby powalczyli jeszcze w tych 2 ostatnich meczach sezonu zasadniczego bo zajęcie miejsc 7-8 i tak będzie największym sukcesem w historii klubu (no i w zasadzie jest to cel jaki postawił sobie trener Gruszka przed sezonem).
phantom
Posty: 12
Rejestracja: 7 mar 2019, o 12:14
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2018/2019

Post autor: phantom »

Może być nieźle :P słyszałem o Jaroszu i Szymurze, martwi mnie tylko rozegranie ......
kamil1999
Posty: 5448
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: GKS Katowice 2018/2019

Post autor: kamil1999 »

phantom pisze:Może być nieźle :P słyszałem o Jaroszu i Szymurze, martwi mnie tylko rozegranie ......
Jarosz i Szymura. Cóż plotki o takich zawodnikach mogą zwiastować podwyższenie budżetu czego się spodziewałem po dobrym sezonie Katowic i walkę w przyszłym o play-off. Skoro Szymura to na rozegranie może pójść ktoś zagraniczny jak D`Hulst czy może nawet lepsze nazwisko jeśli budżet ma być większy.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: GKS Katowice 2018/2019

Post autor: Noworoczny »

Nie sądziłem, że dożyję czasów, gdzie kibice drużyny, której ciut ciut zabrakło do po, i która ma zwiększyć budżet, cieszą się na Jarosza /-:
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
perykles
Posty: 263
Rejestracja: 14 maja 2016, o 18:58
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2018/2019

Post autor: perykles »

kamil1999 pisze:
phantom pisze:Może być nieźle :P słyszałem o Jaroszu i Szymurze, martwi mnie tylko rozegranie ......
Jarosz i Szymura. Cóż plotki o takich zawodnikach mogą zwiastować podwyższenie budżetu czego się spodziewałem po dobrym sezonie Katowic i walkę w przyszłym o play-off. Skoro Szymura to na rozegranie może pójść ktoś zagraniczny jak D`Hulst czy może nawet lepsze nazwisko jeśli budżet ma być większy.
O Szymurze też słyszałem już wcześniej i jeżeli przychodzi w miejsce Sobańskiego i obok siebie będzie miał jakiegoś solidnego przyjmującego z trochę większym nazwiskiem to myśle, że będzie to transfer in plus. Natomiast co do Jarosza to mimo sympatii jaką go zawsze darzyłem to moim zdaniem duży spadek jakościowy w porównaniu do Butryna. Według mnie Gieksa powinna starać się powyciągać wyróżniających się zawodników ze słabszych zespołów. Chętnie bym zobaczył takiego Poterę w miejsce Mariańskiego albo kogoś z dwójki Szalacha/Morozau. Taki Lipiński też by był ciekawą opcją.
Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: GKS Katowice 2018/2019

Post autor: Bartek O »

Odejście Rousseaux z Katowic jest przesądzone? Czy jest jednak możliwość, że podstawową parą przyjmujących GKS - u w przyszłym sezonie stanowić będą właśnie Belg i "przyklepany" podobno Szymura? Bardzo dużo pisało się o tym, że Gruszka zabierze ze sobą Rousseaux do Rzeszowa, ale ostatnio jakby nieco "ciszej" na ten temat.
perykles
Posty: 263
Rejestracja: 14 maja 2016, o 18:58
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2018/2019

Post autor: perykles »

Bartek O pisze:Odejście Rousseaux z Katowic jest przesądzone? Czy jest jednak możliwość, że podstawową parą przyjmujących GKS - u w przyszłym sezonie stanowić będą właśnie Belg i "przyklepany" podobno Szymura? Bardzo dużo pisało się o tym, że Gruszka zabierze ze sobą Rousseaux do Rzeszowa, ale ostatnio jakby nieco "ciszej" na ten temat.
Tak na prawdę to jeszcze nic nie jest potwierdzone ale szczerze wątpię żeby ktoś z pierwszego składu został no może Krulicki ale on też chyba ma koniec kontraktu.
phantom
Posty: 12
Rejestracja: 7 mar 2019, o 12:14
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2018/2019

Post autor: phantom »

Przyjęcie w miarę OK, ale analizując kto z agentów siatkarskich zarabia w Gieksie oraz biorąc pod uwagę sytuację trenera Daszkiewicza (przed podpisaniem kontraktu) bardzo obawiam się o rozegranie ... :D
phantom
Posty: 12
Rejestracja: 7 mar 2019, o 12:14
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2018/2019

Post autor: phantom »

no i hop - Jan Firlej w pakiecie :D
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”