Cerrad Czarni Radom 2018/2019

Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Cerrad Czarni Radom 2018/2019

Post autor: Noworoczny »

Zabiorę ci 10 zł czyli 90 gwarantowane.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2018/2019

Post autor: pewniak »

Ale kara jest za opuszczone dni, a nie ryczałtowa :)
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
iron
Posty: 1249
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Cerrad Czarni Radom 2018/2019

Post autor: iron »

Bzdura
Noworoczny pisze:Dam ci premię 10 zł do umówionych 90 zł wynagrodzenia to dokładnie to samo, co zabiorę ci 10 zł z umówionych 100 zł wynagrodzenia. Fakt, że premia ładnie brzmi.
90zł + 10 zł = 100zł
100zł - 10zł = 90 zł

100 zł=/=90zł

Nie, nie jest to samo.
No sympathy for fools...
Franko
Posty: 251
Rejestracja: 21 kwie 2018, o 11:11
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2018/2019

Post autor: Franko »

Mój Boże, jaki tu jest poziom logiki żałosny...

Zawodnik jest chory: w pierwszym przypadku odbiera mu się 10 zł od 100 zł i dostaje 90.
W drugim nie dostaje premii za bycie zdrowym więc dostaje 90 zł.

Zawodnik jest zdrowy: w pierwszym przypadku nie odbiera mu się 10 zł i dostaje 100.
W drugim przypadku dodaje mu się 10 zł premii za zdrowie i dostaje 100.

Dokładnie to samo
Franko
Posty: 251
Rejestracja: 21 kwie 2018, o 11:11
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2018/2019

Post autor: Franko »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 30 lis 2018, o 15:51 przez weary_skier, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 8, 19, 20 i 23 regulaminu. Jednym zdnaiem złamałes 4 punkty regulaminu. Chyba rekord.
kibic1998
Posty: 27
Rejestracja: 3 gru 2014, o 16:45
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2018/2019

Post autor: kibic1998 »

W zeszłym sezonie tylko jeden zawodnik nie opuścił żadnego treningu :) . Jak byśmy za wszystko potrącali, to niektórzy by dopłacali .Zawsze lepszy wynik osiągniemy systemem nagród ,a nie kar. Każdy zawodnik ma kontrakt i tego się trzymajmy, jest pewnie jeszcze regulamin (zazwyczaj podpisywany na początku sezonu). Wszelkiego typu takie niusy( 10 %, kara za brak czapki i ciepłych pantalonów) włożył bym między bajki.Wiem ,że idą święta, ale nie łykajmy wszystkiego jak karp wyjęty z wody.
kanimo

Re: Cerrad Czarni Radom 2018/2019

Post autor: kanimo »

A ja jestem ciekawa jak po niecalym roku pracy jest oceniany nowy trener przygotowania fizycznego?
Podobno do kontaktu z klubem doszlo poprzez silownie, w ktorej Pan Szyszko byl zatrudniony.
Przypominam, ze Pan Jakub Szyszko jest trenerem kulturystyki, crossfit, podnoszenia ciezarow. Mial tez okazje trenowac piesciarza. Dyscypliny rozne od siatkowki pod wzgledem motoryki.
Z drugiej strony studiuje fizjo, doszkalal sie w suplementacji i przygotowaniu motorycznym.
Wiec sytuacja jest troche ambiwalentna.

W tych paru widzianych przeze mnie blizej poczatku sezonu meczach Czarni nie odstawali motorycznie. A jak to wyglada obecnie?
Aershis
Posty: 1260
Rejestracja: 26 mar 2014, o 14:27
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2018/2019

Post autor: Aershis »

Nie tylko nie odstawali motorycznie, ale Żaliński pod tym względem wyglądał lepiej niż kiedykolwiek.
Obecnie to jest jednak bardzo słabo, wszyscy wyglądają bardzo ociężale.
kamil1999
Posty: 5514
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Cerrad Czarni Radom 2018/2019

Post autor: kamil1999 »

Wyjaśniła się słaba dyspozycja Vincicia w tych ostatnich meczach Radomia:
https://siatka.org/pokaz/unikneli-walko ... pluslidze/
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2018/2019

Post autor: drukjul »

kamil1999 pisze:Wyjaśniła się słaba dyspozycja Vincicia w tych ostatnich meczach Radomia:
https://siatka.org/pokaz/unikneli-walko ... pluslidze/
"– Na szczęście teraz w rozgrywkach jest przerwa do 11 stycznia. Do tego czasu na pewno wróci Żygałow. Nie wiem tylko, co z Dejanem. Jego uraz jest poważniejszy."
Wiadomo co z kontuzją Vincica? W Rosji pojawiły się pogłoski, które wiążą Grankina z Radomiem. :o

Okienko transferowe w PLS-e jest już co prawda chyba zamknięte, ale w przypadku poważniejszej kontuzji Słoweńca, która wykluczałaby go z gry do końca rozgrywek Radom może skorzystać z tzw. transferu medycznego.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2018/2019

Post autor: Aranger »

Vincic grał w sparingu z Izraelem kilka dni temu.
Michal5
Posty: 1775
Rejestracja: 7 gru 2014, o 18:20
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2018/2019

Post autor: Michal5 »

drukjul pisze: Okienko transferowe w PLS-e jest już co prawda chyba zamknięte, ale w przypadku poważniejszej kontuzji Słoweńca, która wykluczałaby go z gry do końca rozgrywek Radom może skorzystać z tzw. transferu medycznego.
Okienko kończy się 31 stycznia.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2018/2019

Post autor: drukjul »

Aranger pisze:Vincic grał w sparingu z Izraelem kilka dni temu.
Pytanie, czy od tego czasu nic się nie zdarzyło, czyli czy przypadkiem Słoweńcowi kontuzja się nie odnowiła i będzie mógł zagrać z Olsztynem?

Grankin wbrew wcześniejszym doniesieniom dopiero wczoraj formalnie rozwiązał za porozumieniem stron swój dotychczasowy kontrakt z Dynamem Moskwa, czyli chyba rzeczywiście znalazł już sobie nowy klub -> http://vcdynamo.ru/novosti-i-sobytiya/n ... akt-64865/

W Rosji co prawda jedni mówią, że pójdzie grać do Nowosybirska - w takim wypadku wygryzie ze składu Fabiana, ale są też tacy którzy utrzymują, że w grę mógłby wchodzić Radom. :o
kamil1999
Posty: 5514
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Cerrad Czarni Radom 2018/2019

Post autor: kamil1999 »

Grankin w Radomiu. Ciężko mi to sobie wyobrażić. Już pozyskanie Żygałowa było dla mnie zaskoczeniem bo to też reprezentant, ale Grankin to najlepszy Sypacz w Rosji. Byłaby to prawdziwa bomba transferowa, ale ja jednak sądzę, że trawi do zespołu z Syberii.
Awatar użytkownika
nikt wazny
Moderator
Moderator
Posty: 1529
Rejestracja: 17 kwie 2008, o 10:16
Płeć: M
Lokalizacja: Opole

Re: Cerrad Czarni Radom 2018/2019

Post autor: nikt wazny »

A czemu Grankin rozwiązał kontrakt? Byłby hit nie ma co :)
Ale jedno wiem po latach,
prawdę musisz znać i Ty.
Zawsze warto być człowiekiem,
choć tak łatwo zejść na psy...
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2018/2019

Post autor: drukjul »

nikt wazny pisze:A czemu Grankin rozwiązał kontrakt? Byłby hit nie ma co :)
Czekiści z kierownictwa klubu po prostu się zdenerwowali i Grankin został kozłem ofiarnym, który zapłacił za słabe wyniki drużyny. On, jego osobisty agent Władimir Kastronow, który jeszcze w październiku 2017 roku został dyrektorem sportowym Dynama Moskwa, a także trener Boris Kołczin - całą trójkę pod koniec ubiegłego roku z hukiem wywalono, choć formalnie kontrakt z Grankinem "za porozumieniem stron" rozwiązano jak już pisałem dopiero wczoraj.

Akurat Kastronow zna Polskę i nasz kraj lubi, kilkanaście lat temu grał nawet przez jakiś czas w Skrze Bełchatów.
Awatar użytkownika
hunter
Posty: 1036
Rejestracja: 13 lis 2013, o 16:15
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2018/2019

Post autor: hunter »

Może już było w którymś z działów, ale nie jestem ostatnio na bieżąco. Grankin w Berlinie podpisał.
Amfetamina-produkcja, dystrybucja, masturbacja.
Za bezpieczny weekend Władziu.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Cerrad Czarni Radom 2018/2019

Post autor: grzegorzg »

Akurat Kastronow zna Polskę i nasz kraj lubi, kilkanaście lat temu grał nawet przez jakiś czas w Skrze Bełchatów.
Ja tylko dla porządku i przypomniałem sobie dopiero, gdy wywołanoa została Skra, bo nie miałem zielonego pojęcia, ze o niego chodzi. W każdym razie pozwalam sobie zwrócic uwagę, bo bład został powielony, więc chyba nie była to literówka - W Skrze grał Władymir Kastornow. ;)
nogciu
Posty: 49
Rejestracja: 9 maja 2018, o 11:32

Re: Cerrad Czarni Radom 2018/2019

Post autor: nogciu »

Wiadomo co z Vinciciem? Zagra dziś?
stani3
Posty: 72
Rejestracja: 21 lis 2015, o 15:54
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2018/2019

Post autor: stani3 »

Radom ma problem z wykonawcami hali sportowej,która winna być gotowa latem 2018 roku.W dniu 1 marca MOSiR odstąpił od umowy z dotychczasowymi wykonawcami.Musi ogłosić nowy przetarg na dokończenie hali.Obecny termin oddania hali do użytku jesień 2019 może być zagrożony.A miało to wyglądać tak pięknie,nowa hala,nowy sponsor Enea zasilający budżet klubu kilkoma milionami złotych. Rzeczywistość skrzeczy,odchodzą zawodnicy Żaliński,Fornal,Vinćic a podobno też Huber i Kwasowski.Zarząd klubu musi się wziąć do pracy bo ze skompletowaniem dobrego składu mogą być ogromne problemy.
janio
Posty: 30
Rejestracja: 23 maja 2018, o 12:54
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2018/2019

Post autor: janio »

Vincic przed sezonem podpisał na 2 lata
Awatar użytkownika
ajsmen90
Posty: 151
Rejestracja: 29 kwie 2014, o 19:16
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2018/2019

Post autor: ajsmen90 »

stani3 pisze:Radom ma problem z wykonawcami hali sportowej,która winna być gotowa latem 2018 roku.W dniu 1 marca MOSiR odstąpił od umowy z dotychczasowymi wykonawcami.Musi ogłosić nowy przetarg na dokończenie hali.Obecny termin oddania hali do użytku jesień 2019 może być zagrożony.A miało to wyglądać tak pięknie,nowa hala,nowy sponsor Enea zasilający budżet klubu kilkoma milionami złotych. Rzeczywistość skrzeczy,odchodzą zawodnicy Żaliński,Fornal,Vinćic a podobno też Huber i Kwasowski.Zarząd klubu musi się wziąć do pracy bo ze skompletowaniem dobrego składu mogą być ogromne problemy.
O jednym zawodniku, o którym piszesz też słyszałem, że ma opuścić Radom.
janio
Posty: 30
Rejestracja: 23 maja 2018, o 12:54
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2018/2019

Post autor: janio »

O którym?
janio
Posty: 30
Rejestracja: 23 maja 2018, o 12:54
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2018/2019

Post autor: janio »

http://sport.wm.pl/572294,Wojciech-Zali ... u-AZS.html
Czyli Czarni się powoli rozpadaja jeszcze przed końcem sezonu. Żaliński w Olsztynie, Fornal podobno w Jastrzębskim, Kwasowski w GKSie. Ktoś jeszcze coś słyszał kto jeszcze odchodzi a kto przychodzi lub kto jest przymierza y?
phantom
Posty: 12
Rejestracja: 7 mar 2019, o 12:14
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2018/2019

Post autor: phantom »

janio pisze:http://sport.wm.pl/572294,Wojciech-Zali ... u-AZS.html
Czyli Czarni się powoli rozpadaja jeszcze przed końcem sezonu. Żaliński w Olsztynie, Fornal podobno w Jastrzębskim, Kwasowski w GKSie. Ktoś jeszcze coś słyszał kto jeszcze odchodzi a kto przychodzi lub kto jest przymierza y?
Jeszcze środkowy i atakujący :P
Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: Cerrad Czarni Radom 2018/2019

Post autor: Bartek O »

janio pisze: Czyli Czarni się powoli rozpadaja jeszcze przed końcem sezonu. Żaliński w Olsztynie, Fornal podobno w Jastrzębskim, Kwasowski w GKSie. Ktoś jeszcze coś słyszał kto jeszcze odchodzi a kto przychodzi lub kto jest przymierza y?
Jeśli chodzi o polskich przyjmujących, to w gronie tych, którzy w przyszłym sezonie mogą zagrać w Radomiu znajdują się podobno Halaba, Łukasik, Ferens, Orczyk, Wachnik i Sobański. Dwóch z nich miałoby trafić do Cerradu Czarnych. Ale nie wiem na ile te informacje wynikają z rzeczywiście posiadanej przez ich źródło wiedzy? Zwłaszcza, że np. Orczyk o ile mi wiadomo podpisywał przed sezonem dwuletni kontrakt ze Skrą.
barti522
Posty: 1809
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2018/2019

Post autor: barti522 »

No to gdyby został Vincic i Pajenk , a skrzydła np Filip - Łukasik - Halaba , nie byłoby tak źle ;)
Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: Cerrad Czarni Radom 2018/2019

Post autor: Bartek O »

barti522 pisze:No to gdyby został Vincic i Pajenk , a skrzydła np Filip - Łukasik - Halaba , nie byłoby tak źle ;)
Obaj Słoweńcy raczej zostaną. W pewnym momencie była podobno możliwość zastąpienia Pajenka Vigrassem, ale nic z tego nie będzie. Co mnie akurat lekko jednak zmartwiło.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Cerrad Czarni Radom 2018/2019

Post autor: grzegorzg »

Bardzo jestem ciekawy dalszych decyzji personalnych w Czarnych i zastanawiam się, co legło u podstaw zwolnienia obu przyjmujacych, i czy nie była to po prostu obawa, czy nawet przeświadczenie, o wyczerpaniu tej formuły, czy utraty efektywności np w relacji cena/jakośc.
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2018/2019

Post autor: Szampon093 »

grzegorzg pisze:Bardzo jestem ciekawy dalszych decyzji personalnych w Czarnych i zastanawiam się, co legło u podstaw zwolnienia obu przyjmujacych, i czy nie była to po prostu obawa, czy nawet przeświadczenie, o wyczerpaniu tej formuły, czy utraty efektywności np w relacji cena/jakośc.
Ciężko mówić o wyczerpaniu formuły wobec obecnego udanego sezonu, najbardziej udanego od lat. Czekajmy na pierwsze ruchy.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”