Trefl Gdańsk 2018/2019

kanimo

Re: Trefl Gdańsk 2018/2019

Post autor: kanimo »

A czy juz wiadomo, kto przychodzi jako trener?
Bo ze sa jakies pogloski o Winiarze to wiem, pytanie czy to powazna wiadomosc.
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk 2018/2019

Post autor: Szampon093 »

Winiar.
dyletant
Posty: 5081
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk 2018/2019

Post autor: dyletant »

Z tego co się wczoraj dowiedziałem po rozmowie z jednym z kibiców to Andrea zabiera ze sobą nie tylko Pita, ale i polskiego Niemca. Losy reszty nieznane, ale generalnie nie będzie zbyt ciekawie
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4616
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk 2018/2019

Post autor: niepoinformowany »

dyletant pisze:Z tego co się wczoraj dowiedziałem po rozmowie z jednym z kibiców to Andrea zabiera ze sobą nie tylko Pita, ale i polskiego Niemca. Losy reszty nieznane, ale generalnie nie będzie zbyt ciekawie
Pisano o tym już jakiś czas temu.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
kanimo

Re: Trefl Gdańsk 2018/2019

Post autor: kanimo »

dyletant pisze:Z tego co się wczoraj dowiedziałem po rozmowie z jednym z kibiców to Andrea zabiera ze sobą nie tylko Pita, ale i polskiego Niemca. Losy reszty nieznane, ale generalnie nie będzie zbyt ciekawie
Przesadzasz. Zle nie bedzie, choc chyba troche eksperymentalnie. ;) . Czyli wlasnie ciekawie. :D
Niestety libero slabszy jeszcze od Olenderka w przyjeciu.
Janusz zostaje, Niemiec (niemiecki) tez.
Re_soviaczka
Posty: 501
Rejestracja: 10 lis 2017, o 12:02
Płeć: K

Re: Trefl Gdańsk 2018/2019

Post autor: Re_soviaczka »

Olenderek też odchodzi? Miał chyba zostać?
dyletant
Posty: 5081
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk 2018/2019

Post autor: dyletant »

Od Olenderka gorsi w przyjęciu są tylko Masłowski, Kowalski i Ruciak. Junior jest poza skalą więc jego nie liczę
Któryś z nich?
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Miszczu-xdd
Posty: 548
Rejestracja: 16 maja 2018, o 20:16
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk 2018/2019

Post autor: Miszczu-xdd »

Ja tam mam nadzieję że Majcherski dostanie wakat zaufania jako pierwszy libero.
Maniac`18
Posty: 97
Rejestracja: 3 lut 2019, o 18:04
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk 2018/2019

Post autor: Maniac`18 »

Janusz i Schott zostają? To bardzo dobra wiadomość. Ruben nie raz udowodnił, że jest liderem zespołu. Jeżeli obok niego zagra Katić to rzeczywiście może być ciekawie jak na ten budżet. Chyba, że całe pieniądze pójdą na tą trójkę a reszta będzie uzupełnieniem.
Jeżeli Sasak ma być pierwszym atakującym to środek musi być lepszy od duetu Mordyl- Grzyb, bo gra jest bardzo uzależniona od środkowych, co pokazał min. mecz z Będzinem.

Podejrzewam, że @kanimo miała na myśli, że Majcherski zostanie pierwszy libero.
kanimo

Re: Trefl Gdańsk 2018/2019

Post autor: kanimo »

Nie, choc mysle, ze byloby lepiej. Uwazam, ze Majcherski jest niezly i moze sie rozwinac.
stani3
Posty: 72
Rejestracja: 21 lis 2015, o 15:54
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk 2018/2019

Post autor: stani3 »

Na przyjęciu na razie Jakubiszak,Schott i Halaba.Gdyby przyszedł na przykład Janikowski,mielibyśmy najmłodszą linię przyjęcia w PL.Najmłodszą ale zdecydowanie nie najsłabszą.Myślę,że Winiarski wyciągnie z chłopaków ile się da i tym składem razem z Filipakiem,Januszem i środkowymi będą w ósemce.W tym roku im się to nie udało ,zajęli dziewiąte miejsce .
Re_soviaczka
Posty: 501
Rejestracja: 10 lis 2017, o 12:02
Płeć: K

Re: Trefl Gdańsk 2018/2019

Post autor: Re_soviaczka »

A kto ma tam odciążać Filipiaka z ataku? Ofensywnych przyjmujących brak, tylko Jakubiszak... Ale on raczej znowu będzie zmiennikiem. Crer to też chyba nigdy nie była jakaś wybitna armata w ataku. Grzyb już też chyba zbytnio nie daje rady i mogłabym się założyć o to, że znów będzie tylko zmiennikiem.
Także no skład sympatyczny, nazwiska fajne... Tylko co z tego, skoro brakuje mocy w ataku. Będzie jak w zeszłym sezonie lub jeszcze gorzej, zwłaszcza, że Winiarski to nie AA. Straszliwie trudne będzie miał zadanie i pozwolę sobie wśród tego całego hurraoptymizmu związanego z jego przyjściem przypomnieć, że to jednak trener debiutant, że nikt nie wie, jakie są jego metody trenowania drużyny. I że nikt też nie wie, jak on sobie z tym wszystkim poradzi.
A jak czytam, że będzie uczył Halabę przyjęcia. On sam się będzie przecież uczył. Trenowania.
dyletant
Posty: 5081
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk 2018/2019

Post autor: dyletant »

Halaba w Niemczech grał jako ofensywny, był często pierwszą opcją w ataku a mecze kończył na najlepszej efektywności. To, że miał dobre statystyki też w przyjęciu, świadczą o jego uniwersalności. Ale zobaczymy jak to wyjdzie na trochę wyższym poziomie. Ja sobie wiele po nim obiecuję.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Crosby
Posty: 188
Rejestracja: 13 sty 2017, o 15:21
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk 2018/2019

Post autor: Crosby »

O Pawle Halabie wszyscy piszą w tym oknie transferowym tak jak w poprzednim sezonie pisano o Orczyku którego sezon zweryfikował i okazał się dziadem.. tak samo pewnie będzie z Halabą..
Awatar użytkownika
mbor3k
Posty: 533
Rejestracja: 27 kwie 2009, o 12:07
Płeć: M
Lokalizacja: Resovia

Re: Trefl Gdańsk 2018/2019

Post autor: mbor3k »

Crosby pisze:O Pawle Halabie wszyscy piszą w tym oknie transferowym tak jak w poprzednim sezonie pisano o Orczyku którego sezon zweryfikował i okazał się dziadem.. tak samo pewnie będzie z Halabą..
Tak samo jak zweryfikowano Crosby'ego? :)
Daj się chociaż chłopu pokazać ;)
To co oczywiste, przeczytaj jeszcze raz.
kanimo

Re: Trefl Gdańsk 2018/2019

Post autor: kanimo »

dyletant pisze:Halaba w Niemczech grał jako ofensywny, był często pierwszą opcją w ataku a mecze kończył na najlepszej efektywności. To, że miał dobre statystyki też w przyjęciu, świadczą o jego uniwersalności. Ale zobaczymy jak to wyjdzie na trochę wyższym poziomie. Ja sobie wiele po nim obiecuję.
Partnerem Pawla na przyjeciu byl byly zawodnik Zawiercia z sezonu 17/18, Leon da Silva. To zawodnik ofensywny, Pawel gral jako defensywny i sporo atakowal min z pipa, ktorego poprawil bardzo. Mozna powiedziec, ze ten pipe stal sie jego znakiem firmowym, widzialam nawet na rozgrzewce mu sypacz pipa dawal.

Dlatego uwazam, ze Pawel wlacza sie w kolejeczke bardzo fajnych defensywnych, ladnie atakujacych. Ja tu widze 4 mlodych o takiej charakterystyce. I trzymam kciuki za rozwoj Pawla. Kolegi z gry na trzepaku raczej nie przegoni ale...


Edot: Sprawdzilam ustawienia-gral na 5tce.
barti522
Posty: 1809
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk 2018/2019

Post autor: barti522 »

stani3 pisze:Na przyjęciu na razie Jakubiszak,Schott i Halaba.Gdyby przyszedł na przykład Janikowski,mielibyśmy najmłodszą linię przyjęcia w PL.Najmłodszą ale zdecydowanie nie najsłabszą.Myślę,że Winiarski wyciągnie z chłopaków ile się da i tym składem razem z Filipakiem,Januszem i środkowymi będą w ósemce.W tym roku im się to nie udało ,zajęli dziewiąte miejsce .
Gdańsk może mieć problem, aby być w pierwszej 10-tce w przyszłym sezonie, a co dopiero na 8 miejscu. Nie ma na to szans, skład osłabiony względem poprzedniego sezonu. Filipiak za Muzaja, Crer za Nowakowskiego, Winiarski za Anastasiego. Do tego wychodzi na to, iż w 1 składzie będzie grał Grzyb.
kanimo

Re: Trefl Gdańsk 2018/2019

Post autor: kanimo »

Albo Mordyl :D
Gdansk- jest ryzyko, jest zabawa.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”