PlusLiga 2018/2019 - 4 kolejka

batmanowski
Posty: 434
Rejestracja: 15 cze 2013, o 11:09
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 4 kolejka

Post autor: batmanowski »

weary_skier pisze:Wyjaśniło się. Lemański pauzował, bo schnął mu tatuaż.
Hahaha :D

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 4 kolejka

Post autor: ursula127 »

kanimo pisze:
Janusz jakis zjazd, czy moze jednak rola regularnego pierwszego jeszcze ciazy?

nie wiem skąd ten mit ,że Janusz to superhiper rozgrywający
Wszedł za Łomacza ,zagrał poprawnie i nic więcej
Nie róbcie z niego wirtuoza bo do tej pory tylko kisił ławę
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
batmanowski
Posty: 434
Rejestracja: 15 cze 2013, o 11:09
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 4 kolejka

Post autor: batmanowski »

Siatkarze Resovii chyba się umówili na grę na zwolnienie Kowala. :D

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka
wieloryb_wacek
Posty: 371
Rejestracja: 18 sie 2018, o 15:01

Re: PlusLiga 2018/2019 - 4 kolejka

Post autor: wieloryb_wacek »

Kazijski ogarnął przyjęcie, zdaje się. Żygadło też o niebo lepiej niż poprzednio. Brawo Gogol!
Lynn
Posty: 969
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 22:28

Re: PlusLiga 2018/2019 - 4 kolejka

Post autor: Lynn »

MrArtist pisze:
WolskiPatriota pisze:Co się dzieje ze Smithem, że nawet Lemański wchodzi a on nie?

limity i słaba gra drugiego libero
no i właśnie dlatego mówie, że ktoś kto dobierał taki skład zespołu przed sezonem powinien beknąć. Podstawowy zawodnik nie może grać, bo limity

to co szósty mecz z wynikiem 3-0? :D
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 4 kolejka

Post autor: drukjul »

Zmiana Kowala Perłowskiego akurat za Mikę na zagrywkę, który ostatnią nogą w tym elemencie przecież nie jest, przy następnych trzech popsutych zagrywkach w końcówce Resovii Lemańskiego, Jarosza i Rossarda była przyznacie taktycznie genialna.
Ostatnio zmieniony 28 paź 2018, o 21:17 przez drukjul, łącznie zmieniany 1 raz.
kanimo

Re: PlusLiga 2018/2019 - 4 kolejka

Post autor: kanimo »

Jednak Stocznia podaje reke...Kowalowi.
Ale jego siatkarze nie moga sie zdecydowac.

Stocznia strasznie faluje. Jest do przycisniecia z tak grajacym Kazijskim. Tylko ze starting bloku jest Niko. Gogol probuje reanimowac Bulgara, jednoczesnie nie tracac zbytnio punktow.
wieloryb_wacek
Posty: 371
Rejestracja: 18 sie 2018, o 15:01

Re: PlusLiga 2018/2019 - 4 kolejka

Post autor: wieloryb_wacek »

P O T Ę Ż N Y Janusz Gałązka masakruje zespół z Podkarpacia!
Morfi
Posty: 132
Rejestracja: 24 kwie 2013, o 21:34

Re: PlusLiga 2018/2019 - 4 kolejka

Post autor: Morfi »

Czemu Smith nie gra?

E: Doczytałem... :)
knightrider
Posty: 925
Rejestracja: 15 sie 2017, o 14:35
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 4 kolejka

Post autor: knightrider »

Buszek za Mikę :D
krzychszp
Posty: 969
Rejestracja: 30 maja 2011, o 12:00
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 4 kolejka

Post autor: krzychszp »

Nie lubię teorii spiskowych ale po tym jak Mika kupił oczywisty aut mysle ze oni juz grają na pozegnanie Kowala
wieloryb_wacek
Posty: 371
Rejestracja: 18 sie 2018, o 15:01

Re: PlusLiga 2018/2019 - 4 kolejka

Post autor: wieloryb_wacek »

krzychszp pisze:Nie lubię teorii spiskowych ale po tym jak Mika kupił oczywisty aut mysle ze oni juz grają na pozegnanie Kowala
Chyba się nie doczekają, będą tak grali do końca sezonu, Resovia spadnie z ligi, Asseco przestanie być sponsorem i Kowal odejdzie 8-) Chyba wszyscy będą zadowoleni z takiego scenariusza - zarówno kibice Resovii (bo Kowal odejdzie) i kibice innych drużyn (bo Resovia spadnie z ligi :) )
Ostatnio zmieniony 28 paź 2018, o 21:30 przez wieloryb_wacek, łącznie zmieniany 1 raz.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 4 kolejka

Post autor: drukjul »

Resovia tradycyjnie w tym sezonie nie potrafi zdobyć punktów przy swojej zagrywce. Idą na negatywny rekord, bo w dwóch setach mają łącznie dopiero 7 breaków. Onico w wygranym meczu z Resovią na Podpromiu miało 25 break-pointów.
knightrider
Posty: 925
Rejestracja: 15 sie 2017, o 14:35
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 4 kolejka

Post autor: knightrider »

wieloryb_wacek pisze:
krzychszp pisze:Nie lubię teorii spiskowych ale po tym jak Mika kupił oczywisty aut mysle ze oni juz grają na pozegnanie Kowala
Chyba się nie doczekają, będą tak grali do końca sezonu, Resovia spadnie z ligi, Asseco przestanie być sponsorem i Kowal odejdzie 8-) Chyba wszyscy będą zadowoleni z takiego scenariusza - zarówno kibice Resovii (bo Kowal odejdzie) i kibice innych drużyn (bo Resovia spadnie z ligi :) )
Największy ból to reprezentanci Polski u Kowala bo na tym kadra cierpi jak marnuje Mikę, Schulza, młodych czy Lemańskich z Szerszeniami. Kowal skopał przygotowania do sezonu w pełni pewny tego to pisze. Heynen Mikę w Maju zacznie znowu reanimować jak w tym roku Kurka.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: PlusLiga 2018/2019 - 4 kolejka

Post autor: Noworoczny »

Jarosz - Mistrz Europy, Mistrz LŚ (no dobra, to akurat był trolling)
Możdżonek - mistrz świata, mistrz Europy, mistrz LŚ
Buszek - mistrz świata
Shoji - brązowy medalista MŚ, brązowy medalista IO
Smith -brązowy medalista MŚ, brązowy medalista IO
Mika - mistrz świata
Schulz - mistrz świata
Serio nie da się zdobyć więcej, niż 1 punkt na 4 kolejki?

p.s. Rossard chyba też jakieś ligi światowe powygrywał? ME?
Ostatnio zmieniony 28 paź 2018, o 21:36 przez Noworoczny, łącznie zmieniany 1 raz.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
estril1992
Posty: 709
Rejestracja: 12 maja 2015, o 16:51
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 4 kolejka

Post autor: estril1992 »

Ja tam w żadne teorie nie wierzę....
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 4 kolejka

Post autor: drukjul »

estril1992 pisze:Ja tam w żadne teorie nie wierzę....
Wszystkie mecze w tej kolejce kończą się 3:0. Przypadek? :D
estril1992
Posty: 709
Rejestracja: 12 maja 2015, o 16:51
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 4 kolejka

Post autor: estril1992 »

drukjul pisze:
estril1992 pisze:Ja tam w żadne teorie nie wierzę....
Wszystkie mecze w tej kolejce kończą się 3:0. Przypadek? :D
A to mnie zaskoczyłeś bo znam wynik tylko Skry z Olsztynem , a reszty nie oglądałem.

A czy , przypadek ? nie wiem , może ta nasza liga w tym sezonie jest nieobliczalna.
kanimo

Re: PlusLiga 2018/2019 - 4 kolejka

Post autor: kanimo »

To co z tym programem naptawczym? Tzn kto go bedzie wdrazal? Trener Kowal, czy Dyrektor Sportowy Kowal?
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 4 kolejka

Post autor: aezakmi »

kanimo pisze:To co z tym programem naptawczym? Tzn kto go bedzie wdrazal? Trener Kowal, czy Dyrektor Sportowy Kowal?
Na początek: Gido Vermeulen - trener Będzina. A potem, zobaczymy, co czas przyniesie.
wieloryb_wacek
Posty: 371
Rejestracja: 18 sie 2018, o 15:01

Re: PlusLiga 2018/2019 - 4 kolejka

Post autor: wieloryb_wacek »

Aha, jednak cofam to co napisałem o Żygadle, że się ogarnął - niektóre jego wystawy to kryminał, naprawdę nie wiem, co musi pokazywać na treningach Tichacek, żeby nie grać. W ogóle myślę, że Tichacek to jeden z najbardziej niedocenianych graczy w lidze na przestrzeni lat, kibice Resovii lubili sobie z niego robić kozła ofiarnego, wg mnie zazwyczaj niesłusznie, i chyba w dużej mierze stąd taka opinia o nim. Ja tam pamiętam jego zachwycającą grę z Friedrichshafen i MŚ 10. Inna sprawa, że w Resovii do takiego poziomu się nigdy nie zbliżył, ciekawe czemu?
jarek8dywan
Posty: 591
Rejestracja: 24 sie 2008, o 21:57
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 4 kolejka

Post autor: jarek8dywan »

Noworoczny pisze:Jarosz - Mistrz Europy, Mistrz LŚ (no dobra, to akurat był trolling)
Możdżonek - mistrz świata, mistrz Europy, mistrz LŚ
Buszek - mistrz świata
Shoji - brązowy medalista MŚ, brązowy medalista IO
Smith -brązowy medalista MŚ, brązowy medalista IO
Mika - mistrz świata
Schulz - mistrz świata
Serio nie da się zdobyć więcej, niż 1 punkt na 4 kolejki?

p.s. Rossard chyba też jakieś ligi światowe powygrywał? ME?
Dobre podsumwoanie potencjalu, z ktorego dno osiaga obecny trener. Kowal ma papiery, ale na zarzad.
Resofan
Posty: 1420
Rejestracja: 7 lip 2008, o 19:39
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 4 kolejka

Post autor: Resofan »

wieloryb_wacek pisze:Aha, jednak cofam to co napisałem o Żygadle, że się ogarnął - niektóre jego wystawy to kryminał,
Jeśli chodzi o siatkówkę Żygadło ma tylko jeden bardzo dobry element - menadżera. Od lat mówię, że jest on swojego rodzaju fenomenem - nie umiejąc grać w siatkówkę (prezentując poziom naszej I Ligi) grał przez lata w jednej z najsilniejszych lig świata. To najbardziej przereklamowany polski siatkarz w historii i jeden z najbardziej przereklamowanych w Europie na przełomie XX/XXI wieku. U nas nawet go do kadry powoływali, no ale w pewnym momencie się ogarnęli.
Ostatnio zmieniony 28 paź 2018, o 21:55 przez Resofan, łącznie zmieniany 1 raz.
Jakkolwiek passus ten należy merytorycznie i metodologicznie do tomu drugiego, antycypujemy go szkicowo w tym miejscu ze względu na ścisłe powiązanie z korelacją i regresją.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: PlusLiga 2018/2019 - 4 kolejka

Post autor: Noworoczny »

A jedna poprowadził Polskę do srebra PŚ i złota LŚ. A także, o wiele pamiętam, do złota LM.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
kanimo

Re: PlusLiga 2018/2019 - 4 kolejka

Post autor: kanimo »

wieloryb_wacek pisze:Aha, jednak cofam to co napisałem o Żygadle, że się ogarnął - niektóre jego wystawy to kryminał, naprawdę nie wiem, co musi pokazywać na treningach Tichacek, żeby nie grać. W ogóle myślę, że Tichacek to jeden z najbardziej niedocenianych graczy w lidze na przestrzeni lat, kibice Resovii lubili sobie z niego robić kozła ofiarnego, wg mnie zazwyczaj niesłusznie, i chyba w dużej mierze stąd taka opinia o nim. Ja tam pamiętam jego zachwycającą grę z Friedrichshafen i MŚ 10. Inna sprawa, że w Resovii do takiego poziomu się nigdy nie zbliżył, ciekawe czemu?

Nie przepadam za Tichym ale sadze, ze on to pokazuje glownie niepolska licencje sportowa.
Fakt-Zygi momentami straszny. Kurasia nam polamie. :(
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 4 kolejka

Post autor: drukjul »

Tak jak przewidywałem jeszcze w trakcie meczu, Resovia pobiła dziś swój negatywny rekord jeżeli chodzi o break-pointy - w całym meczu miała ich tylko 11. :(

Dla porównania Leon w dzisiejszym meczu Perugia-Trentntino sam miał o dwa break-pointy więcej bo 13, a cała drużyna Perugii 28. Pokonani - Trentino 22. Co prawda w IV setach, a nie III, ale i tak dysproporcja gigantyczna.
Lynn
Posty: 969
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 22:28

Re: PlusLiga 2018/2019 - 4 kolejka

Post autor: Lynn »

Aha, jednak cofam to co napisałem o Żygadle, że się ogarnął - niektóre jego wystawy to kryminał, naprawdę nie wiem, co musi pokazywać na treningach Tichacek, żeby nie grać.
żeby Tichacek wszedł na biosko, Wika musi na stałe wejść za Kazinskiego lub Hoaga albo Maziarz na stałe za Van De Voorde

inaczej nie powącha parkietu
mmb
Posty: 1760
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 4 kolejka

Post autor: mmb »

Mam nadzieję, że MMG pomógł Resovii, tak po starej znajomości :D
Szary Wilk
Posty: 7861
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019 - 4 kolejka

Post autor: Szary Wilk »

Lynn pisze:
Aha, jednak cofam to co napisałem o Żygadle, że się ogarnął - niektóre jego wystawy to kryminał, naprawdę nie wiem, co musi pokazywać na treningach Tichacek, żeby nie grać.
żeby Tichacek wszedł na biosko, Wika musi na stałe wejść za Kazinskiego lub Hoaga albo Maziarz na stałe za Van De Voorde

inaczej nie powącha parkietu
Spoko, a kto to Kazinski ?
wieloryb_wacek
Posty: 371
Rejestracja: 18 sie 2018, o 15:01

Re: PlusLiga 2018/2019 - 4 kolejka

Post autor: wieloryb_wacek »

Ale zaraz, czyli Tichacek w ogóle nie będzie rozpatrywany jako Polak w tym sezonie? Załatwiają mu jakieś papiery czy nie?
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”