PlusLiga 2018/2019

boftek
Posty: 195
Rejestracja: 16 lut 2019, o 08:16
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019

Post autor: boftek »

Mam jedno pytanie natury technicznej. Wiadomo kiedy mniej więcej odbędą się ćwierćfinały i mecze półfinałowe? (Trzeba grafik w pracy ułożyć na kwiecień a to jest dla nas kibiców dość ważny aspekt :) )
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: PlusLiga 2018/2019

Post autor: Hirako »

Na oficjalnej stronie Plusligi jest przy rozpisce spotkań PDF do pobrania z przypuszczalnymi datami play-offów ;)
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
boftek
Posty: 195
Rejestracja: 16 lut 2019, o 08:16
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019

Post autor: boftek »

Dzięki wielkie za pomoc :)
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: PlusLiga 2018/2019

Post autor: Hirako »

Poprawka. W zakładce z tabela rozgrywek.
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: PlusLiga 2018/2019

Post autor: Noworoczny »

Update
Skład Play Offs, a i kolejność pierwszej szóstki, są już zasadniczo znane, choć matematycznie możliwe są jeszcze pewne przetasowania. Najbardziej prawdopodobne, że Warta wyprzedzi Czarnych (dobrze, że nie żyjemy w Stanach, bo już by na mnie czekali smutni panowie). Może być, że Skra wyprzedzi Rycerzy. Nie jest wykluczone, że JW wskoczy jeszcze na drugie, choć na to bym nie postawił.

1. Zaxa
2. Onico
3. JW
4. Czarni
5. Warta
6. Skra

1/3:
JW - Skra
Czarni - Warta

1/2
Zaxa - Warta
Skra (jeśli nie wróci Kampa) - Onico

Brąz:
Skra - Warta, wygrywa ?
Tu wiele zależy od formy Mańka.

Zaxa - Onico wygrywa ?
Zaxa dołuje z formą. Ciekawe co z Rockiem.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019

Post autor: ursula127 »

niewykluczone ,że Skra wyleci z PO .Tu kluczowy będzie mecz z Treflem .Jeśli przegrają to mecz o życie z ZAKSA.
Niemożliwe?
Pamiętacie Bielsko?
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: PlusLiga 2018/2019

Post autor: Noworoczny »

Zaxie ciężko będzie oddać mecz Giexie, bo nie ma zapewnionego pierwszego.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
kamil1999
Posty: 5514
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: PlusLiga 2018/2019

Post autor: kamil1999 »

Noworoczny pisze:Zaxie ciężko będzie oddać mecz Giexie, bo nie ma zapewnionego pierwszego.
Zaksa jest całkowicie bez formy. Budują ją na PO skoro już mają pewny awans z miejsca 1-2. Mogą stracić punkty. Do tego jest jeszcze Resovia ,która w ostatnim momencie może przegonić Skre ,jeśli ci przegrają oba mecze.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: PlusLiga 2018/2019

Post autor: Noworoczny »

Zobaczmy, jak drużyny radziły sobie u siebie i na wyjeździe. Sprawdzimy, jak są uzależnione od własnej hali. Przy okazji może obali się jakiś mit?

Co prawda jeszcze jedna kolejka do końca, ale z wyjątkiem meczów Skry, Zawiercia i Radomia, reszta jest o nico.

Pierwsza liczba będzie pokazywać bilans punktów zdobytych u siebie i na wyjeździe, druga miejsce w tabeli w meczach u siebie i na wyjeździe. Ujemna liczba pokaże lepsze występny na boisku wroga.
ZKK -5, -1
OWA 2, 1
JWE 5, -1
CRA 6, -2 (6 punktów więcej u siebie, a jednak w tabeli wyjazdowej wyżej)
AZA 8, 4 (ci faktycznie są uzależnieni od własnej hali, więc powinni walczyć o przeskoczenie Radomia, który, o dziwo, jest dwa miejsca wyżej w tabeli wyjazdowej, niż domowej - choć w domu zdobył więcej punktów)
SBE 12, 3 (Jednak to Skra jest pod tym względem wicerekordzistką)
GKA 14,5 (bo rekordzistką jest Gieksa)
RRZ 0, -3 (nie ma już twierdzy, a Reska o 3 miejsca wyżej w tabeli wyjazdowej)
AOL 0, -3 (identyczna sytuacja w drugim zespole z twierdzą)
TGD 1, -1
LBY 2, 0
CLU 0, 2
Będzina nie podaję.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
JanuszzPodkarpacia
Posty: 400
Rejestracja: 17 mar 2015, o 14:16
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: PlusLiga 2018/2019

Post autor: JanuszzPodkarpacia »

https://www.youtube.com/watch?v=ZH_xaIgzsX0

Wrzucam tutaj, chociaż pasowałoby równie dobrze do każdego innego tematu. Jeden z najlepszych odcinków PS, wywiad z Bednarukiem. Poruszane są między innnymi tematy:
1. Sytuacji Bydgoszczy podczas sezonu.
2. Oceny jakości Plusligi.
3. Polskich trenerów.
4. Budżetów poszczególnych klubów (Panowie rzucaja bardzo konkretnymi sumami).
5. Leona w Onico.
6. Ligi Mistrzów, Trefla.
7. Atakujących w kadrze.
8. Ruchów na przyszły sezon, Bednaruk potwierdził się w Będzinie.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: PlusLiga 2018/2019

Post autor: Noworoczny »

Skład (20 lutego)
Noworoczny pisze:Update

Czarni - 35 punktów, mają do rozegrania 5 spotkań, MKS w, Skra d, Zaxa w, Trefl d, Resovia w. Wg mnie zdobędą 8 punktów. Razem 43.

Warta - 33 punkty, mają do rozegrania 5 spotkań, Skra w, Zaxa d, Trefl w, AZS d, Cuprum d. Wg mnie zdobędą 10 punktów. Razem 43.

Skra - 29 punktów, mają do rozegrania 5 spotkań, Warta d, Czarni w, GKS d, Zaxa w, Trefl w. Wg mnie zdobędą 8 punktów. Razem 37.

GKS - 30 punktów, mają do rozegrania 4 spotkania, MKS d, Skra w, Zaxa d, JW d. Wg mnie zdobędą 4 punkty. Razem 34.

Resovia - 26 punktów, mają do rozegrania 5 spotkań, AZS w, JW d, Chemik w, Cuprum w, Czarni d. Wg mnie zdobędą 10 punktów. Razem 36.

To by znaczyło, że Skra zagra w PO.
I kolejność (10 marca)
Noworoczny pisze:Update
Skład Play Offs, a i kolejność pierwszej szóstki, są już zasadniczo znane, choć matematycznie możliwe są jeszcze pewne przetasowania. Najbardziej prawdopodobne, że Warta wyprzedzi Czarnych
(-;
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: PlusLiga 2018/2019

Post autor: Nagor »

Czy Wojciech Drzyzga kiedykolwiek, gdziekolwiek i jakkolwiek odniósł się do wyczynów swojego syna Tomasza? Mam wrażenie, że temat nie istnieje medialnie właśnie ze względu na Pana Wojciecha, który nie chce o tym mówić, wiadomo mocno nadszarpnięte nazwisko przez czarną owcę w rodzinie... Z drugiej strony wszyscy tak się palą do krytyki Stoczni czy innych negatywnych wydarzeń a chowają głowę w piasek w temacie tego oszustwa?
witalis99
Posty: 143
Rejestracja: 17 gru 2017, o 14:27
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PlusLiga 2018/2019

Post autor: witalis99 »

Nagor pisze:Czy Wojciech Drzyzga kiedykolwiek, gdziekolwiek i jakkolwiek odniósł się do wyczynów swojego syna Tomasza? Mam wrażenie, że temat nie istnieje medialnie właśnie ze względu na Pana Wojciecha, który nie chce o tym mówić, wiadomo mocno nadszarpnięte nazwisko przez czarną owcę w rodzinie... Z drugiej strony wszyscy tak się palą do krytyki Stoczni czy innych negatywnych wydarzeń a chowają głowę w piasek w temacie tego oszustwa?
Tylko, że Stocznia swoimi "oświadczeniami" sama się o to prosiła, a Papa Drzyzga nie jest winny takiego postępowania swojego syna.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: PlusLiga 2018/2019

Post autor: Nagor »

witalis99 pisze:
Nagor pisze:Czy Wojciech Drzyzga kiedykolwiek, gdziekolwiek i jakkolwiek odniósł się do wyczynów swojego syna Tomasza? Mam wrażenie, że temat nie istnieje medialnie właśnie ze względu na Pana Wojciecha, który nie chce o tym mówić, wiadomo mocno nadszarpnięte nazwisko przez czarną owcę w rodzinie... Z drugiej strony wszyscy tak się palą do krytyki Stoczni czy innych negatywnych wydarzeń a chowają głowę w piasek w temacie tego oszustwa?
Tylko, że Stocznia swoimi "oświadczeniami" sama się o to prosiła, a Papa Drzyzga nie jest winny takiego postępowania swojego syna.
Nikt tu nie mówi o jego winie, kwestia sprawiedliwego omawiania wszystkich tematów. Póki co z moich obserwacji wynika, że temat Tomasza D. syna Wojciecha Drzyzgi w Polsacie nie istnieje. A warto takie oszustwa nagłaśniać.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PlusLiga 2018/2019

Post autor: grzegorzg »

Jakby Drzyzga wyrzucił kiedyś Jarosza z szatni, tak jak Markiewicz, i nie był komentatorem, to pewnie by omawiano...
JanuszzPodkarpacia
Posty: 400
Rejestracja: 17 mar 2015, o 14:16
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: PlusLiga 2018/2019

Post autor: JanuszzPodkarpacia »

Nagor pisze:
witalis99 pisze:
Nagor pisze:Czy Wojciech Drzyzga kiedykolwiek, gdziekolwiek i jakkolwiek odniósł się do wyczynów swojego syna Tomasza? Mam wrażenie, że temat nie istnieje medialnie właśnie ze względu na Pana Wojciecha, który nie chce o tym mówić, wiadomo mocno nadszarpnięte nazwisko przez czarną owcę w rodzinie... Z drugiej strony wszyscy tak się palą do krytyki Stoczni czy innych negatywnych wydarzeń a chowają głowę w piasek w temacie tego oszustwa?
Tylko, że Stocznia swoimi "oświadczeniami" sama się o to prosiła, a Papa Drzyzga nie jest winny takiego postępowania swojego syna.
Nikt tu nie mówi o jego winie, kwestia sprawiedliwego omawiania wszystkich tematów. Póki co z moich obserwacji wynika, że temat Tomasza D. syna Wojciecha Drzyzgi w Polsacie nie istnieje. A warto takie oszustwa nagłaśniać.
Nieprawda, był o tym odcinek PS. Temat był wystarczająco nagłośniony. Poza tym nie widzę najmniejszego obowiazku (nawet moralnego), żeby Wojciech Drzyzga odnosił się do tej sprawy.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: PlusLiga 2018/2019

Post autor: Nagor »

JanuszzPodkarpacia pisze:Poza tym nie widzę najmniejszego obowiazku (nawet moralnego), żeby Wojciech Drzyzga odnosił się do tej sprawy.
Dziennikarski.
JanuszzPodkarpacia pisze:Nieprawda, był o tym odcinek PS.
Mógłbyś streścić co tam powiedzieli? Nie miałem przyjemności na niego trafić.
JanuszzPodkarpacia
Posty: 400
Rejestracja: 17 mar 2015, o 14:16
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: PlusLiga 2018/2019

Post autor: JanuszzPodkarpacia »

Nagor pisze:
JanuszzPodkarpacia pisze:Poza tym nie widzę najmniejszego obowiazku (nawet moralnego), żeby Wojciech Drzyzga odnosił się do tej sprawy.
Dziennikarski.
JanuszzPodkarpacia pisze:Nieprawda, był o tym odcinek PS.
Mógłbyś streścić co tam powiedzieli? Nie miałem przyjemności na niego trafić.
Ok, tylko pamiętaj, że Wojciech Drzyzga to nie jest dziennikarz sensu stricte. Funkcjonuje bardziej jako ekspert/komentator, jego rolą w redakcji nie jest wyszukiwanie informacji i publikowanie ich. Poza tym, nawet jeśli by tak było, to w takiej sytuacji tak po ludzku nikt by od niego tego nie wymagał.

Porównywanie całej sytuacji do kwestii upadku Stoczni jest raczej chybione. Z jednej strony mamy coś co godzi w pojedyńczych zawodników, do tegosprawa jest niejasna i sie toczy. Z drugiej aferę, która skończyłą się upadkiem bardzo ambitnego i chyba udanego sportowo projektu, który miał ogromny potencjał wewnętrzny (rozruszanie ligi, podniesienie poziomu) jak i zewnętrzy (walka w europejskich pucharach).

Co do odcinka to był już dawno, ale z tego co pamiętam to było przytoczenie stanu faktycznego, odniesienie się do publikacji na ten temat, wskazanie na to, że postępowanie się toczy. Wydaje mi się, że padły też słowa wsparcia dla Wojciecha i Fabiana Drzyzgi.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019

Post autor: Aranger »

Dzisiaj zaczynamy fazę play-off, a na zakończenie fazy zasadniczej przygotowałem trochę cyferek dla zainteresowanych. Mowa o rankingach indywidualnych.

PUNKTY:
Średnia liczba punktów na set: https://i.imgur.com/5ToWY6m.png
Średnia liczba break-pointów na set: https://i.imgur.com/ByD5vMH.png

ATAK SKRZYDŁOWYCH:
Skuteczność: https://i.imgur.com/265zguU.png
Efektywność: https://i.imgur.com/QnlMh1e.png

Brałem pod uwagę siatkarzy mających na koncie co najmniej 280 wykonanych ataków.

ZAGRYWKA:
Średnia liczba asów na set: https://i.imgur.com/z2l9mbM.png
Średnia liczba zagrywek pozytywnych (as, przechodząca, negatywne przyjęcie rywala) na set:
https://i.imgur.com/hPNZrHo.png

BLOK:
Średnia liczba bloków punktowych na set: https://i.imgur.com/XxhRYZp.png
adamow
Posty: 441
Rejestracja: 24 maja 2014, o 13:04
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019

Post autor: adamow »

Nie wiem skąd brałeś te dane ale wyglądają one mało wiarygodnie. Do tego podawanie wskaźników w przeliczeniu na set nie ma większego sensu bo set setowi nie równy tak samo jak udział danego zawodnika w danym secie. Takie wskaźniki jak ilość zdobytych punktów, ilość asów, bloków itp. należy zawsze podawać w przeliczeniu na ilość akcji/prób danego zawodnika.
Jeden set może się skończyć 31:29 i składać się z 60 akcji z czego zawodnik X rozegrał 6 w czasie których wykonał 5 ataków i zdobył 5 punktów. Inny set może skończyć się 25:15 i składać się z 40 akcji z czego zawodnik X rozegrał 38 w czasie których wykonał 15 ataków i też zdobył 5 punktów.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019

Post autor: drukjul »

Aranger pisze:Dzisiaj zaczynamy fazę play-off, a na zakończenie fazy zasadniczej przygotowałem trochę cyferek dla zainteresowanych. Mowa o rankingach indywidualnych.
Super. :D

Podziękowania za wykonaną pracę. :P

Można tylko żałować, że w przypadku skrzydłowych nie pociągnąłeś rankingu przynajmniej do 40 pozycji - zawsze warto wiedzieć, który nasz mistrz świata z 2014, jeżeli chodzi o efektywność ataku w minionym sezonie dał największą plamę i wypadł w sezonie zasadniczym najgorzej: Konar, Mario, Mika, czy może Buszek? ;)

Dla mnie przyznam małym zaskoczeniem jest to, że białoruski środkowy Maksim Morozow z Bydgoszczy został najlepszym blokującym fazy zasadniczej, choć z drugiej strony Białorusin nawet jeszcze grając w słabiutkich Kielcach potrafił być w ścisłej czołówce tego rankingu, więc nie ma wątpliwości że blokować rzeczywiście potrafi.

Szkoda, że w przyszłym roku w Pluslidze go już pewnie nie zobaczymy. Po tym jak niedawno Rosjanie zadecydowali, że zawodnicy białoruscy od przyszłego roku w superlidze nie będą dłużej traktowani jak normalni cudzoziemcy, tylko mogą liczyć na specjalne prawa (nieograniczona ilość miejsc w kadrze zespołu, co nie znaczy że na boisku) białoruski paszport w światku siatkówki za naszą wschodnią granicą jest teraz szczególnie w cenie. Do tego stopnia, że za chwilę możemy mieć do czynienia z fenomenem kubańskich Białorusinów. :D
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019

Post autor: Aranger »

adamow pisze:Nie wiem skąd brałeś te dane ale wyglądają one mało wiarygodnie.
Z pliku ze statystykami dostępnego na oficjalnej stronie internetowej naszej ligi tutaj: http://pls-web.dataproject.com/Statisti ... ayer=30495

A podawanie średniej na set faktycznie pewnie nie jest najdokładniejszą statystyką, ale jakiś pogląd raczej może dać.

... aczkolwiek jeśli chcesz, to łap procent asów i pozytywnych zagrywek z ogólnej liczby wykonanych serwisów przez danego siatkarza (w takiej kolejności): https://i.imgur.com/wwqdgQA.png, https://i.imgur.com/LYp2MYh.png

Można tylko żałować, że w przypadku skrzydłowych nie pociągnąłeś rankingu przynajmniej do 40 pozycji
Brakująca czternastka, kolejno skuteczność i efektywność: https://i.imgur.com/ZPfGzai.png, https://i.imgur.com/HONGPPA.png
Papito13
Posty: 619
Rejestracja: 25 mar 2019, o 01:03
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019

Post autor: Papito13 »

Aranger pisze:Dzisiaj zaczynamy fazę play-off, a na zakończenie fazy zasadniczej przygotowałem trochę cyferek dla zainteresowanych. Mowa o rankingach indywidualnych.
Dzięki za kawał dobrej roboty.

Parę rzeczy w tych cyferkach zaskakuje. Świetna efektywność Śliwki, bardzo dobra Nikoli Kovacevicia albo super skuteczność Faryny. Nigdy bym też nie zgadł, że to Shoji i Ferreira wygrają tą bardziej rozbudowaną statystykę zagrywki. Cieszy na pewno wielki postęp Fornala w bloku (drugi wśród skrzydłowych). Szkoda tylko, że Tomek w innych elementach nie zanotował takiego postępu.

adamow pisze:Do tego podawanie wskaźników w przeliczeniu na set nie ma większego sensu bo set setowi nie równy tak samo jak udział danego zawodnika w danym secie. Takie wskaźniki jak ilość zdobytych punktów, ilość asów, bloków itp. należy zawsze podawać w przeliczeniu na ilość akcji/prób danego zawodnika.
Wskaźniki na set są całkiem przydatne, oczywiście patrząc na nie trzeba mieć na uwadze wiele czynników, które wpływają pozytywnie lub negatywnie na ich wynik, ale na pewno są warte uwagi. Statystyki procentowe nie biorą pod uwagi liczby prób/akcji, a to też wpływa na ocenę zawodnika.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019

Post autor: drukjul »

Aranger pisze:
Można tylko żałować, że w przypadku skrzydłowych nie pociągnąłeś rankingu przynajmniej do 40 pozycji
Brakująca czternastka, kolejno skuteczność i efektywność: https://i.imgur.com/ZPfGzai.png, https://i.imgur.com/HONGPPA.png
Dzięki za uzupełnienie. Wyjątkowo ciekawa grupa zawodników, u których korelacja między wysokościami ich kontraktów a tym, co w fazie zasadniczej prezentowali ostatnio pod siatką nie była z pewnością współzależnością liniową. :D

Ale przynajmniej niektórzy z nich mają jeszcze ciągle szansę zrehabilitować się w pełni podczas playoff-ów.
Michal5
Posty: 1775
Rejestracja: 7 gru 2014, o 18:20
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019

Post autor: Michal5 »

Ja polecam również opracowanie statystyk rundy zasadniczej przez statystyka AZS Olsztyn.
http://www.indykpolazs.pl/files/news/03 ... dnicza.pdf

Też kawał roboty.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: PlusLiga 2018/2019

Post autor: Noworoczny »

Jak jest mało setów, to faktycznie statystyki na set jakieś tytanowe nie są. Ale w dystansie rundy zasadniczej to się jakoś wyrównuje. Poza tym nie chodzi o rozdawanie medali czy wyłanianie mistrza Polski, lecz o pogląd. DoRo.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2019

Post autor: Aranger »

adamow pisze:Takie wskaźniki jak ilość zdobytych punktów, ilość asów, bloków itp. należy zawsze podawać w przeliczeniu na ilość akcji/prób danego zawodnika.
Voila. Dodałem liczbę bloków punktowych do "pozytywnych dotknięć" (po których piłka zostaje po stronie zawodnika blokującego), podzieliłem przez to przez ogólną liczbę dotknięć omawianego siatkarza. Wyniki (doprowadzone do postaci procentowej) są następujące: https://i.imgur.com/7eQzpqG.png

Pod uwagę brałem graczy którzy rozegrali co najmniej 15 meczów i zaliczyli minimum 50 dotknięć na bloku.

Nie wiem na ile te dane dotyczące bloku w arkuszu plusligowym z którego korzystam są poprawne, bo to już mocno szczegółowe rzeczy, ale wyniki wyglądają chyba w miarę wiarygodnie, chociaż kilka zaskoczeń jest.
reeman
Posty: 1999
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: PlusLiga 2018/2019

Post autor: reeman »

Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2252
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: PlusLiga 2018/2019

Post autor: mewa »

część prawdy... I niestety potwierdzona anonimowo.
skysplif
Posty: 160
Rejestracja: 29 mar 2016, o 22:07

PlusLiga 2018/2019

Post autor: skysplif »

Dla mnie osobiście sytuacja nie zrozumiała. Skoro kluby z dołu tabeli nie regulują swoich należności finansowych , to po co 14 zespołów w lidze ? Nie lepiej aby było 10-12 drużyn , wszystkie wypłacalne ?
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”