Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

VolleyFan10
Posty: 418
Rejestracja: 10 kwie 2017, o 10:37
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: VolleyFan10 »

Para Tillie/Kwolek nie ma racji bytu jeśli Onico ma faktycznie mocarskie plany. Za mała siła ognia. Najlepszy byłby Rossard ale Hoag też niezła opcja. Tillie zasilił szeregi Modeny i z formą jest daleko w lesie.

Jeśli Hoag radził sobie w parze z Kaziyskim (gdzie to raczej Bułgar nigdy orłem w przyjęciu nie był) to u boku Kwolka również będzie ok.
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Chal »

Hoag tak nie umie przyjmować, że z Kazijskim i Mihułką po falstarcie z ZAKSĄ tłukli wszystkich i patrzyli, czy równo puchnie, dopóki skupiali się na siatkówce, a nie na zawartości konta.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
kamil1999
Posty: 5520
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: kamil1999 »

Z Zaksą jedna przegrali i to dość łatwo do tego również z Aluronem a wtedy im jeszcze płacili. Pamiętam ,że Stocznia miała swoje problemy w przyjęciu ,ale raz ze często rozstrzeliwali rywali zagrywką to dwa wtedy najsilniejsi rywale byli daleko poza formą. No i wtedy przyjęcia jakby coś mógł zabezpieczyć Penchev a tutaj Łukasik tej roli nie będzie raczej pełnić.
witalis99
Posty: 143
Rejestracja: 17 gru 2017, o 14:27
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: witalis99 »

kamil1999 pisze:Z Zaksą jedna przegrali i to dość łatwo do tego również z Aluronem a wtedy im jeszcze płacili. Pamiętam ,że Stocznia miała swoje problemy w przyjęciu ,ale raz ze często rozstrzeliwali rywali zagrywką to dwa wtedy najsilniejsi rywale byli daleko poza formą. No i wtedy przyjęcia jakby coś mógł zabezpieczyć Penchev a tutaj Łukasik tej roli nie będzie raczej pełnić.
Właśnie od tego meczu z Aluronem już im się powoli cierpliwość kończyła. Na pewno im nie płacili, tylko siatkarze i sztab liczyli na to że w końcu swoje pieniądze dostaną. Ich ostatnia pensja to coś koło września/października.
kanimo

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: kanimo »

Nie przesadzajmy. Druzyna Stoczni byla kompetnie nowa. Trener nieobecny w okresie przygotowawczym, czesc zawodnikow rowniez.
Wiadomo bylo, ze na zgranie beda potrzebowac ze 2 miechy. Nie mieli ich, bo nie bylo kasy.
Hoag przyjmowal calkiem przyzwoicie w Stoczni. Tam tez byl spory problem na kontrach, problem z przyjeciem owszem tez ale i z dokladnoscia wystaw. Zygi co gral ,to kryminal na poczatku.
Hoag ogarnia dyszel co najmniej w tym samym stopniu co Lukasik, IMHO jednak sporo lepiej. Lepiej pracuje na nogach i jest szybszy. Lukasik jak dostanie szybszego skrota albo pilke do linii to jest czesto zbyt okopany by sie ruszyc do odbioru.

Nie przypominam sobie, zeby Onico z Lukasikiem (czesto sciaganym) wygralo w pierwszej rundzie z Zakasa wiec argumentem na lepszosc przyjecia Lukasika to porazka z Zaksa nie jest. Onico przegralo ze Stocznia, Skra, Zaksa, gralo TB z JW, potem przegralo z Zawierciem. A Lukasik mimo nieumiejetnosci przyjecia byl 3 opcaja w ataku.
Hoag jest aktualnie sporo lepszy, bardziej wszechstronny, ale Lukasik sie rozwija. Rzeczywiscie trudno powiedziec, gdzie jest jego pulap. Tyle, ze Hoag rowniez zrobil postep przez ubiegly sezon. W tym kiepsko mu wyszlo, a jednak nie z jego winy.
kamil1999
Posty: 5520
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: kamil1999 »

Nie no ogólnie Hoag jest oczywiście lepszy niż Łukasik. Mi chodziło tylko o element przyjęcia ,który u Kanadyjczyka moim zdaniem jest często katastrofalny. Szczerze mówiąc aż tak mi nie utkwił w pamięć w Stoczni i ciężko mi mówić o jego przyjęciu wtedy. Pamiętam tylko ,że był zmieniany czasami przez Bułgara ,tu nie miał by takiego komfortu. Są jeszcze jakieś statystyki z tego okresu ,Stoczni? Pamiętam go bardziej z reprezentacji Kanady i z tego ,że może był często liderem w ataku ,ale jak przeciwnicy chcieli zdobyć łatwy punkt to serwowali w niego i to było sporo błędów bezpośrednich ,nie mówiąc o niedokładnych przyjęciach. Co do tego obecnego sezonu Hoaga to właśnie nie wiem czy on trochę nie zawyżył oceny tego zawodnika. W Trentino był to jednak tylko rezerwowy ,który przegrywał rywalizację z Lanzą nawet w LM. Teraz też jest ławkowiczem we Włoszech.
VolleyFan10
Posty: 418
Rejestracja: 10 kwie 2017, o 10:37
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: VolleyFan10 »

Akurat Hoag grał w Stoczni bardzo dobrze. Zagrywka super. W ataku kilka razy wykręcił blisko 70 %. W przyjęciu żadnej katastrofy nie widziałem. Co innego Kaziyski, który w Pluslidze szału nie robił. W Veronie to inny zawodnik. Hoag powinien odejść z Perugii bo ze względu na limity sobie nie pogra.
kanimo

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: kanimo »

Tez nie widzialam zadnej katastrofy w przyjeciu. Przeciwnie, nie jestem fanka Hoaga, ale przyznam ze zdziwila mnie jego stabilnosc w tym elemencie. Na poczatku znacznie czesciej zmieniany byl Matej wg mojej pamieci.
Statystyk szukalam, i nie znalazlam. Moze ktos lepszy w te klocki wyciagnie cos, na stronie data volley wykasowane. Nie sprawdzalam czy zostay arkusze meczowe, ale watpie.
Ponadto chyba lepiej byc zmienionym w przyjeciu przez Penczewa, niz przez 2 metrowego, wychodzacego z juniora Janikowskiego. A Lukasik byl sciagany w drugiej linii dosyc czesto a czasem na dluzej.

Fajnie by bylo, zeby Hoag wrocil. Niekoniecznie do Onico, niech sie ten Lukasik rozwija.
Mnie on by pasowal zamiast Fromma np. Reszty klubow chyba nie stac bo jako ofensywny to pasowalby wszedzie tam, gdzie jest dobry, szybki defensywny i klub z ambicjami.
Tez uwazam, ze para Kwolek/Rossard byla by bardzo fajna. W przyjeciu powinni dac rade nawet w obok Wojtaszka, a w ataku, na troche przyspieszonej pilce powinni smigac. I ten serwis :D .
Gandalf
Posty: 239
Rejestracja: 23 kwie 2018, o 11:34
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Gandalf »

Oddala się transfer Ivo dp Resovi coraz większa bryndza sie zapowiada na przyszły sezon
Kiko
Posty: 278
Rejestracja: 20 kwie 2015, o 18:46

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Kiko »

Jakiego Ivo ?
lobmar
Posty: 760
Rejestracja: 22 mar 2015, o 23:38
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: lobmar »

Kiko pisze:Jakiego Ivo ?
Ivana Zajceva oczywiscie :D :D :
greatworldofvolley
Posty: 131
Rejestracja: 18 maja 2018, o 14:37
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: greatworldofvolley »

Ktos wie czy jest jakas szansa zobaczyc w przyszlym sezonie Rychlickiego w Pluslidze?
fixz_9
Posty: 83
Rejestracja: 4 cze 2018, o 11:47
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: fixz_9 »

greatworldofvolley pisze:Ktos wie czy jest jakas szansa zobaczyc w przyszlym sezonie Rychlickiego w Pluslidze?
Zerowa kolego ;)
nawiedzony22
Posty: 13
Rejestracja: 9 mar 2019, o 08:33
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: nawiedzony22 »

Timofiej Żukowski w Będzinie
VolleyFan10
Posty: 418
Rejestracja: 10 kwie 2017, o 10:37
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: VolleyFan10 »

Miał być Stijn D'Hulst.
Gandalf
Posty: 239
Rejestracja: 23 kwie 2018, o 11:34
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Gandalf »

Kiko pisze:Jakiego Ivo ?
Marko Ivović
Kiko
Posty: 278
Rejestracja: 20 kwie 2015, o 18:46

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Kiko »

Marko już podobno przedłużył w Rosji, a bryndza będzie choćby dlatego, że nie ma na rynku w sensownych pieniądzach ofensywnego przyjmującego. Zresztą skoro prezio wygrzewał się na urlopie zamiast budować zespół to teraz nie ma co się dziwić.
qtp
Posty: 2277
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: qtp »

Kiko pisze: Zresztą skoro prezio wygrzewał się na urlopie zamiast budować zespół to teraz nie ma co się dziwić.
:] no tak, przecież nie miał telefonu z internetem

nawiedzony22 pisze:Timofiej Żukowski w Będzinie
Fajny zawodnik, nawet zbyt fajny jak na Będzin, przydał by się np w Olsztynie
Kiko
Posty: 278
Rejestracja: 20 kwie 2015, o 18:46

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Kiko »

W dzisiejszym wydaniu lokalnego dziennika Rossard dementuje odejście do Onico, stwierdza wręcz, że nigdy nie dostał propozycji kontraktu z Warszawy. Nie wyklucza również pozostania w Rzeszowie.
Gandalf
Posty: 239
Rejestracja: 23 kwie 2018, o 11:34
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Gandalf »

Kiko pisze:W dzisiejszym wydaniu lokalnego dziennika Rossard dementuje odejście do Onico, stwierdza wręcz, że nigdy nie dostał propozycji kontraktu z Warszawy. Nie wyklucza również pozostania w Rzeszowie.
Przyznał raz że odchodzi z Resovii bo chcę grać o medale i nie wyobraża sobie być dalej w zespole gdzie panuje taka atmosfera
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Szampon093 »

Więc w końcu co powiedział? Delikatnie gryzą się wasze zeznania.
janio
Posty: 30
Rejestracja: 23 maja 2018, o 12:54
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: janio »

Tu już połowa zawodników jest przyklepana przez tych ekspertów z tego forum. Póki nie ma oficjalnego potwierdzenia ja też mogę sobie tu napisać o jakimś zawodnik który gdzieś przechodzi. I pewnie połowa z tego co tu jest napisane się nie sprawdzi. Pozdro
Tharaster
Posty: 961
Rejestracja: 24 mar 2018, o 20:02
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Tharaster »

janio pisze:Tu już połowa zawodników jest przyklepana przez tych ekspertów z tego forum. Póki nie ma oficjalnego potwierdzenia ja też mogę sobie tu napisać o jakimś zawodnik który gdzieś przechodzi. I pewnie połowa z tego co tu jest napisane się nie sprawdzi. Pozdro

Sokołow w Resovii :D
ollo0
Posty: 383
Rejestracja: 3 kwie 2017, o 18:07
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: ollo0 »

Thibo powiedział ze oferty z warszwy nie było i moze zostac ale ma tez inne oferty nie chce za szybko podejmowac decyzji wiec sobie daje czas
gabres96
Posty: 87
Rejestracja: 17 maja 2017, o 16:04
Płeć: K

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: gabres96 »

Kiko pisze:W dzisiejszym wydaniu lokalnego dziennika Rossard dementuje odejście do Onico, stwierdza wręcz, że nigdy nie dostał propozycji kontraktu z Warszawy. Nie wyklucza również pozostania w Rzeszowie.
Masz cały artykuł do udostępnienia?
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: drukjul »

Gandalf pisze:
Kiko pisze:W dzisiejszym wydaniu lokalnego dziennika Rossard dementuje odejście do Onico, stwierdza wręcz, że nigdy nie dostał propozycji kontraktu z Warszawy. Nie wyklucza również pozostania w Rzeszowie.
Przyznał raz że odchodzi z Resovii bo chcę grać o medale i nie wyobraża sobie być dalej w zespole gdzie panuje taka atmosfera
Szampon093 pisze:Więc w końcu co powiedział? Delikatnie gryzą się wasze zeznania.
Ale może dlatego, że biorąc rzecz statystycznie do 15 stycznia 1/3 Francuzów rezygnuje z postanowień noworocznych, a do końca marca już 2/3? ;) :D
Kolcz_ps
Posty: 430
Rejestracja: 7 paź 2011, o 18:55
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Kolcz_ps »

Jeśli faktycznie nie udało się z Marko Ivoviciem to Resovia mogła rzucić trochę więcej złota aby Tibo został. Zdecydowanie wolę jego niż powrót Niko.

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
pira1978
Posty: 3
Rejestracja: 6 mar 2019, o 16:14
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: pira1978 »

nawiedzony22 pisze:Timofiej Żukowski w Będzinie
nic z tych rzeczy
pira1978
Posty: 3
Rejestracja: 6 mar 2019, o 16:14
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: pira1978 »

VolleyFan10 pisze:Miał być Stijn D'Hulst.
miał ale nie będzie
Zawiercie. . . . .
Posty: 15
Rejestracja: 3 mar 2019, o 10:06
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Zawiercie. . . . . »

Z ekipy trenera Roberto Santilliego na pewno odejdą środkowi – Grzegorz Kosok (przeniesie się do Asseco Resovii) oraz Dawid Gunia (do Aluron Virtu Warty Zawiercie).
Źródło: http://sportdziennik.pl/siatkowka-nowe-rozdanie/
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”