Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Bartek O »

qtp pisze:
Na prawde nie zapala się ostrzegawcza lampka że zespół który przed sezonem kontraktował Araujo i Łukasika teraz ma dawać Kurkowi 600tys euro? Ogólnie to coraz mocniej pachnie (śmierdzi) mi ta Warszawa Szczecinem.
Średnio trafione porównanie moim zdaniem. Warszawa ma realnego sponsora, który dysponuje dość zasobnym portfelem. Natomiast Szczecin jeśli dobrze pamiętam dopiero "miał mieć" tego sponsora, który to z kolei "miał mieć" dużo pieniędzy. Różnica faktycznie jest niemal niezauważalna.

Niemniej mam jednak nadzieję, że PlusLiga w sezonie 2019-20 od pierwszej do ostatniej kolejki będzie liczyła czternaście zespołów. Oraz że Bartki Kurek i Kwolek, Piotr Nowakowski z Andrzejem Wroną czy Thibo Rossard i Antoine Brizard nie będą musieli po rozegraniu dziesięciu meczów szukać nowych pracodawców.

Może po prostu grupa kapitałowa ONICO postanowiła zainwestować w siatkówkę naprawdę potężne pieniądze? Dlatego nie "kupuję" argumentu, że skoro przed sezonem ściągnęli Łukasika i Araujo, to skąd niby mają teraz pieniądze na bajeczny kontrakt dla jednego z najlepszych siatkarzy świata?

A lampka ostrzegawcza? Oczywiście, że się zapala. I po tym, co stało się w Szczecinie na każdy tego typu "projekt" będziemy patrzyli z lekkim dystansem, może nawet niepokojem. Ale ja mimo wszystko dostrzegam różnice między ONICO a sponsorem - widmo, o którym ktoś coś tam w Szczecinie może i słyszał ;-).
qtp
Posty: 2277
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: qtp »

W Szczecinie był sponsor, bajki o tym że wszystko było oparte o nowego tajemniczego inwestora powstały jak już się wszystko rypło. A analizując dane z poprzedniej strony te możliwości finansowe Onico wyglądają jednak dość mizernie, na pewno nie na tyle by płacić kurkowi szalone 600tyś w europejskiej walucie. Dla mnie ten rozstrzał jest zbyt duży.
barti522
Posty: 1809
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: barti522 »

Kolejna osoba , która się czepia Łukasika i Araujo a uważam , że obydwaj byli udanymi transferami , gdyby nie przyszedł Kurek , to tenże Araujo grałby do tej pory w pierwszej 6 zespołu z pierwszej 6, bo bez problemu by się tam znaleźli. nawet bez Kurka i Pencheva, tylko nie na 2 msc lecz prawdopodobnie na pozycjach 5-6. W to też ktoś wątpi? A to, że teraz idzie więcej pieniędzy od sponsora i mają ambitny plan na ligę mistrzów, to chyba należy się tylko cieszyć i nie krakać , iż będzie to samo co w Szczecinie. Nie, nie zapala się lampka ostrzegawcza bo Onico i Stocznia to 2 osobne podmioty nie mające ze sobą nic wspólnego. Tutaj jest realna firma, realne umowy, a nie kogoś obietnice o pieniądzach które rzekomo miały się pojawić, ale się nie pojawiły. ;)
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7838
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Przecież tutaj nie chodzi o to, że Araujo i Łukasik to złe transfery, a o to, że to inna półka cenowa niż to, co Warszawa wg tych informacji ma posiadać w następnym sezonie.

Moje wątpliwości co do Warszawy nie budzi fakt, że mają w tym momencie duże pieniądze - bo pewnie mają (Stocznia to jednak wyjątek, nie reguła, bądźmy poważni), a to, na ile można zbudować w takim ośrodku miejskim jak Warszawa wieloletni projekt siatkarski, mając na uwadze jak to wygląda we Włoszech w Mediolanie czy w Rzymie. Zobaczymy.
Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Bartek O »

qtp pisze:W Szczecinie był sponsor, bajki o tym że wszystko było oparte o nowego tajemniczego inwestora powstały jak już się wszystko rypło. A analizując dane z poprzedniej strony te możliwości finansowe Onico wyglądają jednak dość mizernie, na pewno nie na tyle by płacić kurkowi szalone 600tyś w europejskiej walucie. Dla mnie ten rozstrzał jest zbyt duży.
Więc scenariusz Twojej "bajki" (a raczej dramatu) zakłada, że w grudniu 2019 roku będzie świąteczna promocja na kilku wysokiej klasy siatkarzy (Kurek, Kwolek, Nowakowski, Wrona czy Rossard) oraz świetnego włoskiego trenera, którzy od kilku miesięcy nie oglądają obiecanych w kontraktach pieniędzy ;-).

A w mojej bajce drużyna ONICO Warszawa będzie ogrywać w PlusLidze kolejnych rywali, przede wszystkim dzięki kapitalnej grze jednego z najlepiej opłacanych na Starym Kontynencie siatkarzy ;-), a i w pucharach europejskich (może nawet w Lidze Mistrzów) będzie bardzo groźna dla drużyn włoskich i rosyjskich ;-).

Ale na rozstrzygnięcie kwestii czy to Ty jesteś lepszym dramatopisarzem, czy jednak ja bajkopisarzem, będziemy musieli trochę poczekać ;-) .
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: drukjul »

qtp pisze:W Szczecinie był sponsor, bajki o tym że wszystko było oparte o nowego tajemniczego inwestora powstały jak już się wszystko rypło. A analizując dane z poprzedniej strony te możliwości finansowe Onico wyglądają jednak dość mizernie, na pewno nie na tyle by płacić Kurkowi szalone 600tyś w europejskiej walucie. Dla mnie ten rozstrzał jest zbyt duży.
Pamiętajmy, że sponsoring klubu sportowego jest formą reklamy spółki, więc Onico może je wrzucić w koszty uzyskania przychodów. W przypadku Kurka, który ostatnio zaczął nawet reklamować w tv oranżadę - są też możliwe inne, stricte indywidualne akcje o charakterze reklamowym na rzecz Onico.

Osobiście sądzę, że Bartek z Warszawą się ostatecznie jednak dogada, a "przecieki prasowe" o japońsko-włoskich propozycjach są elementem negocjacyjnej strategii pana Michalaka z warszawskim klubem. W przypadku tych najlepiej opłacanych kontraktów siatkarzy i siatkarek w ostatnim czasie - nie wiem, czy dobrze czy to źle - ale to zaczyna w przypadku siatkarskich agentów robić powoli standardem. Czegoś się jednak uczą od kolegów po fachu od piłki nożnej, którzy poza tym że operują znacznie większymi kwotami, od dawna identyczne chwyty negocjacyjne stosują.
jinx
Posty: 6286
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: jinx »

Tak, gdyby to było takie proste, to każda firma szukałaby sobie takich kosztów uzyskania przychodów.
Może i Kuraś się dogada z Warszawą, ale nie wierzę ani trochę, że za takie pieniądze.
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
pigula
Posty: 146
Rejestracja: 14 lut 2017, o 19:33
Płeć: M
Lokalizacja: WWA

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: pigula »

Bartek O pisze:
qtp pisze:
Na prawde nie zapala się ostrzegawcza lampka że zespół który przed sezonem kontraktował Araujo i Łukasika teraz ma dawać Kurkowi 600tys euro? Ogólnie to coraz mocniej pachnie (śmierdzi) mi ta Warszawa Szczecinem.
Średnio trafione porównanie moim zdaniem. Warszawa ma realnego sponsora, który dysponuje dość zasobnym portfelem. Natomiast Szczecin jeśli dobrze pamiętam dopiero "miał mieć" tego sponsora, który to z kolei "miał mieć" dużo pieniędzy. Różnica faktycznie jest niemal niezauważalna.
Z tą zasobnością portfela to bym się tak nie rozpędzał, żeby płacić Kurkowi 2,5 mln zł to trzeba mieć budżet na sezon grubo ponad 10 mln zł...Sorry, nie widzę tego żeby Onico to udźwignęło.
Wystarczy zerknąć na ogólnodostępne sprawozdania finansowe spółki...
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: leeon »

Będzie inwestor z Wietnamu :]
cohen
Posty: 8
Rejestracja: 22 lut 2015, o 19:48
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: cohen »

leeon pisze:Będzie inwestor z Wietnamu :]
tego nie można wykluczyć;) zgadzam się, że dla firmy z new connect, której zyski netto w czterech ostatnich latach rozrachunkowych ledwie przekroczyły 90 mln zł, nowy projekt siatkarski jest zdecydowanie ponad siły. warto jednak pamiętać, że do budżetu siatkarskiego onico dorzuca się nie tylko giełdowa spółka, ale także m.in. polska filia merzedesa czy niesławny pan wojciechowski. a i wyśmiewane tutaj jeszcze kilka miesięcy temu plany przychodów z dnia meczowego to obecnie lekko licząc 150 tys. zł. więc chyba z budżetem nie jest aż tak źle...
kamil1999
Posty: 5514
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: kamil1999 »

Do tego coś może dorzucić miasto ,coś przyjdzie za prawa transmisyjne no i ten sponsor z Turcji.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Noworoczny »

Zdaje się, że w koszty można wrzucić 19% kosztów, więc dwie banieczki jeszcze trzeba wybecelować. Zważywszy, że zysk spółki wynosi ich tylko siedem, wygląda to tak sobie.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
cohen
Posty: 8
Rejestracja: 22 lut 2015, o 19:48
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: cohen »

Noworoczny pisze:Zdaje się, że w koszty można wrzucić 19% kosztów, więc dwie banieczki jeszcze trzeba wybecelować. Zważywszy, że zysk spółki wynosi ich tylko siedem, wygląda to tak sobie.
z tym, że 7 mln zł zysku netto Onico za ubiegły rok to już czysty zysk spółki po odliczeniu wszelkich kosztów m.in. na cele reklamowe i promocyjne - jakie one były w 2018 tego nie wiemy, bo raport finansowy spółki za 2018 r. będzie dopiero w maju br.
z tych wspomnianych tutaj 7 mln zł zysku Onico do klubu siatkarskiego raczej nic nie trafi - 25-30 proc. zgodnie z polityką Onico pójdzie na dywidendę dla akcjonariuszy a reszta zostanie w spółce. więc czysty zysk nie ma tu nic do znaczenia, bo idąc tym tropem KGHM, który z tytułu chilijskich odpisów ma miliardowe straty nie mógłby wydać ani grosza na Cuprum czy futbolowe Zagłębie...

sorry za off topa ale nie mogłem się powstrzymać czytając, jaką troskę przejawiają co poniektórzy, by przypadkiem nie pojawiała się drużyna mogąca rozbić stary układ, jak to mawia pewien zabawny starszy pan;)
a co do Kurka, to chyba drugi raz z rzędu nie da się wpuścić w taki kanał jak przed rokiem w Szczecinie...
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: drukjul »

Noworoczny pisze:Zdaje się, że w koszty można wrzucić 19% kosztów, więc dwie banieczki jeszcze trzeba wybecelować. Zważywszy, że zysk spółki wynosi ich tylko siedem, wygląda to tak sobie.
cohen pisze: z tym, że 7 mln zł zysku netto Onico za ubiegły rok to już czysty zysk spółki po odliczeniu wszelkich kosztów.

Nominalny koszt sponsoringu sportowego dla przedsiębiorcy opodatkowanego 19%-owym podatkiem liniowym, po odliczeniu jeszcze podatku VAT, to już tylko około 66% kwoty brutto przeznaczonej na ten cel. ;)

Ale naprawdę nie starajmy się być Pewexami i nie mieszajmy kategorii finansowych z całkowicie różnych parafii jak zysk, lub nawet strata spółki z kwestią sponsoringu sportowego i wydatkami ponoszonymi przez spółkę na reklamę, które można potraktować jako koszt uzyskania przychodu i pomniejszyć o taką kwotę podstawę opodatkowania. Jeszcze z trzy, cztery lata temu np. JSW miała jakąś gigantyczną, bo bodaj ponad miliardową skonsolidowaną stratę netto, a mimo to nie zaprzestała przecież sponsorowania zespołu siatkarskiego. Jedno z drugim nie ma po prostu wiele wspólnego.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Noworoczny »

Jak już mowa o niemieszaniu systemów walutowych to porównywanie spółek państwowych z prywatnymi jednak odrobinę ssie.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
jinx
Posty: 6286
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: jinx »

sorry za off topa ale nie mogłem się powstrzymać czytając, jaką troskę przejawiają co poniektórzy, by przypadkiem nie pojawiała się drużyna mogąca rozbić stary układ, jak to mawia pewien zabawny starszy pan;)
a co do Kurka, to chyba drugi raz z rzędu nie da się wpuścić w taki kanał jak przed rokiem w Szczecinie...
Kiedyś już to czytałem.....;)
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Chal »

Jakby Onico było jedynym sponsorem klubu. Przecież co chwilę ogłaszają nową umowę lub przedłużenie starej. Dzięki Kurkowi Onico wyskakuje z lodówki w Polsacie, w końcu też zaczęli spełniać początkowe, wtedy dalece hurraoptymistyczne założenie o pełnym Torwarze i przychodach z dnia meczowego. A co do klubu w dużym ośrodku, Berlin udowadnia, że można. A nie trudno dostrzec podobieństwa w rodzaju widowiska, jakie przygotowują dla odbiorcy w Warszawie.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
pawcio006
Posty: 261
Rejestracja: 31 sty 2019, o 19:03
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: pawcio006 »

jinx pisze: Kiedyś już to czytałem.....;)
Na prawdę myślisz, że po upadku Stoczni ktokolwiek podejmie się próby budowania klubu bez podstaw finansowych, na wymyślonym sponsorze ;) ?

Skoro Kurek ma tyle zarabiać (I to przez 3 lata!!) to znaczy, że mają pieniądze. To nie są wariaci, którzy nie pamiętają Stoczni.
Wystarczy spojrzeć na listę sponsorów. Onico nie jest jedynym a jednym z wielu. Ostatnio byli w Turcji z planami pozyskania tureckiego sponsora. Do tego mają niezłe przychodzy meczowe z biletów i karnetów.

Bardzo dobrze, że taki klub w Polsce jest. Wreszcie otwiera się szansa na podjęcie rywalizacji z Włochami i Rosjanami, a nie ciągłą cudowną "stabilizację" na Śliwkach czy Wlazłych.
Onico o stabilizacji nie zapomina, tyle tylko, że oni stabilizować się zamierzają na zawodnikach pokroju Kurka, i chwała im za to. Kibicuję temu projektowi.
jinx
Posty: 6286
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: jinx »

Przeczytali na portalu, ze ma zarabiać 600 tys i już uwierzyli. Przeczytali, ze pojechali do Turcji rozmawiać z tajemniczym sponsorem to znaczy ze na bank będzie extra kasa. Radzę wszystkim kubeł zimnej wody z tymi szumnymi zapowiedziami o podboju galaktyki.
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Hirako »

Pasini twierdzi że Tillie dostał oferte z Warszawy.

Co oni tam chcą mieć czwórke przyjmujących: Kwolek Rossard Tillie Łukasik? :o :o

I jeszcze Anastasi, Nowakowski, Kurek, Brizard, Wojtaszek...

Onico najbogatszą drużyną w historii Plusligi! :D
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
pawcio006
Posty: 261
Rejestracja: 31 sty 2019, o 19:03
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: pawcio006 »

jinx pisze:Przeczytali na portalu, ze ma zarabiać 600 tys i już uwierzyli. Przeczytali, ze pojechali do Turcji rozmawiać z tajemniczym sponsorem to znaczy ze na bank będzie extra kasa. Radzę wszystkim kubeł zimnej wody z tymi szumnymi zapowiedziami o podboju galaktyki.
Ale kto tu mówi o podboju galaktyki? Już sam skład z Kurkiem, Brizardem, Nowakowskim, Wroną, Rossardem, Kwolkiem i Wojtaszkiem z dodatkiem jakiegoś jeszcze transferu jest wystarczający do spokojnego podboju, ale ligi.

A sportowcy chyba galaktyki nie podbijają, co nie ;) ?

Zapomniałem jeszcze o dodatkowym plusie mocnej Stolycy. Zmusiłoby to resztę drużyn do wzmocnień, a nie "stabilizacji".
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: krzysiu »

Ma być Rossard albo Tillie ;) i młody na 4tego :)
Szary Wilk
Posty: 7939
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: Szary Wilk »

Tillie i Kwolek to za mało ofensywna para. Rossard i Kwolek już lepiej.

Brizard-Nowakowski,Wrona-Kwolek,Rossard-Kurek-Wojtaszek. Wygląda całkiem OK. Gdyby taka Skra pozyskała libero i atakującego i wywalczyła medal kosztem Jastrzębia, to za rok niezła ekip do LM.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: leeon »

Hirako pisze:Pasini twierdzi że Tillie dostał oferte z Warszawy.

Co oni tam chcą mieć czwórke przyjmujących: Kwolek Rossard Tillie Łukasik? :o :o

I jeszcze Anastasi, Nowakowski, Kurek, Brizard, Wojtaszek...

Onico najbogatszą drużyną w historii Plusligi! :D
Eee chyba daleko do tego.
kamil1999
Posty: 5514
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: kamil1999 »

Trzymam kciuki za Tilliego w Onico bo to by znaczyło ,że Rossard może przejść do Jastrzębia bo on zapowiadał ,że odejdzie z polskiej ligi dopiero po zdobyciu medalu. No i Tillie zważywszy ,że ani Kwolek ani Wojtaszek nie są mistrzami przyjęcia nie jest taki zły. Tylko ostatnio go widziałem raczej w średniej formie. Rossard od niego lepiej wypadał.
ciorny17
Posty: 8520
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: ciorny17 »

kamil1999 pisze:Trzymam kciuki za Tilliego w Onico bo to by znaczyło ,że Rossard może przejść do Jastrzębia bo on zapowiadał ,że odejdzie z polskiej ligi dopiero po zdobyciu medalu. No i Tillie zważywszy ,że ani Kwolek ani Wojtaszek nie są mistrzami przyjęcia nie jest taki zły. Tylko ostatnio go widziałem raczej w średniej formie. Rossard od niego lepiej wypadał.
Nie udzielam się w tym wątku bo nie lubię wróżenia z fusów a i info nie mam żadnego, ale czasami gloryfikowanie kilku zawodników jest dla mnie co najmniej niezrozumiałe. Od czasów powrotu Kevina do Europy i plotek o zasileniu Onico grupa forumowiczów rozpoczęła, w mojej ocenie, przecenianie francuskiego przyjmującego. Mając Kwolka, który ofensywnie (zagrywka i atak) już w tym momencie potrafi dać więcej jak Tillie, ściągnie tego drugiego jest niezrozumiałe. Już lepiej faktycznie pasowałby ten Hoag. Na mnie Kevin nigdy jakiegoś mega wrażenia nie robił. Prawdą jest, że w formie defensywnie jest to jeden z najlepszych przyjmujących, ale w ataku często jest dziurą.

Fajnie, że wkoło warszawskiej drużyny pojawiają się takie nazwiska.
Kłamca.
mmb
Posty: 1762
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: mmb »

Sezon przed IO, to może tym razem nie ucieknie w ostatniej chwili do Azji ;)
kamil1999
Posty: 5514
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: kamil1999 »

A po co drewniany Hoag? Przecież w przyjęciu to by była strzelnica tym bardziej ,że zmiennikiem dla niego miałby być Łukasik ,który i tak dużo lepiej przyjmuje od Kanadyjczyka. Mając Kwolka i Kurka(jeśli przedłuży)no i silny środek ,nie muszą mieć koniecznie 2 przyjmującego dobrego w ataku ,choć i Tillie gdy jest w formie nie jest dziurą w tym elemencie. A z nim w składzie Zaksa zdobywała mistrzostwa.
kanimo

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: kanimo »

Z tym lepszym przyjmowaniem to jednak troche strzeliles.

Para Rossard/Kwolek zapewnia wystarczajaco dobry atak. Kwolek/Tillie juz gorzej.
kamil1999
Posty: 5514
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Transfery prawdopodobne przed sezonem 2019/20

Post autor: kamil1999 »

kanimo pisze:Z tym lepszym przyjmowaniem to jednak troche strzeliles.

Para Rossard/Kwolek zapewnia wystarczajaco dobry atak. Kwolek/Tillie juz gorzej.
Obaj przyjmują kiepsko ,ale Łukasik przynajmniej potrafi tzw.dyszlem lepiej przyjmować. Hoaga widziałem nie jeden raz np. w reprezentacji Kanady i tam u boku lepszych przyjmujących niż Kwolek czy Wojtaszek(Perrin ,Marschall ,Bann) tracił seryjnie punkty w przyjęciu ,może dał dużo w zagrywce i ataku ,ale w przyjęciu to jest strzelnica ,więc ja go nie widzę koło Kwolka i Wojtaszka. Raczej prędzej bym go widział koło dajmy na to takiego Zatorskiego i Kubiaka co są w stanie go pokryć.
Rossard dla Warszawy byłby oczywiście najlepszą opcją ,ja jednak liczę ,że Francuz wybierze inny klub walczący o mistrza w przyszłym sezonie:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”