PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Marek908
Posty: 18
Rejestracja: 14 mar 2020, o 11:48
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: Marek908 »

knightrider pisze:Przy parze przyjmujących Sander, Ebadipur na atak z Polaków najbardziej pasuje Kurek i zostaje wolny gracz zagraniczny na libero.
I jeszcze frytki do tego
Awatar użytkownika
nikt wazny
Moderator
Moderator
Posty: 1529
Rejestracja: 17 kwie 2008, o 10:16
Płeć: M
Lokalizacja: Opole

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: nikt wazny »

Para Messi / Sander robi kolosalne wrażenie.

kurde nie wiem czy w historii ligi z + można znaleźć parę z takimi nazwiskami.
Ale jedno wiem po latach,
prawdę musisz znać i Ty.
Zawsze warto być człowiekiem,
choć tak łatwo zejść na psy...
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: Lucarelli »

nikt wazny pisze:Para Messi / Sander robi kolosalne wrażenie.

kurde nie wiem czy w historii ligi z + można znaleźć parę z takimi nazwiskami.
Waga nazwisk to sprawa dyskusyjna ale jeżeli chodzi o poziom sportowy to może Kurek i Antiga/Winiarski oraz Deroo i Tillie.
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2347
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: jaet »

Marek908 pisze:
knightrider pisze:Przy parze przyjmujących Sander, Ebadipur na atak z Polaków najbardziej pasuje Kurek i zostaje wolny gracz zagraniczny na libero.
I jeszcze frytki do tego
Otóż to :]
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: Aranger »

Jeśli chodzi stricte o wielkość nazwisk na papierze, to wyżej od Sander-Ebadipur stawiałbym Kurek-Winiarski. Bartosz w trakcie swojego pierwszego pobytu w Bełchatowie był co najmniej wschodzącą gwiazdą światowej siatkówki, a Winiar - wiadomo. Tutaj Sander to faktycznie bardzo duża marka (jeśli można to tak nazwać), natomiast Ebadipur w Pluslidze jest świetny, natomiast na arenie międzynarodowej pokazał ciągle chyba dosyć niewiele w stosunku do wcześniej wymienionych graczy.

Jak z Sanderem to prawda, to jako postronny kibic mega się cieszę, że będzie go można oglądać w Polsce, pod względem stylu gry chyba mój ulubiony przyjmujący. Oczywiście powrót do formy po tak ciężkiej kontuzji jest znakiem zapytania, ale może da radę.
starr55
Posty: 25
Rejestracja: 1 mar 2020, o 20:44
Płeć: K

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: starr55 »

Już można skończyć marzyć o odejściu Piechockiego. Wczoraj na live na IG Prezes Junior potwierdził, że zostaje. I jeszcze stwierdził, że wszystkie negatywne komentarze o nim są tylko dlatego, że ludzie mu zazdroszczą. Czyli jak widać sam nie ma swojej grze nic do zarzucenia.
Ostatnio zmieniony 25 mar 2020, o 18:31 przez starr55, łącznie zmieniany 2 razy.
starr55
Posty: 25
Rejestracja: 1 mar 2020, o 20:44
Płeć: K

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: starr55 »

Czyli zmiany zaczynają się nie tam gdzie powinny...
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: Szampon093 »

Nie wszystko na raz. Będzie coraz lepiej, wierzmy w to biorac pod uwage przyjecie w nastepnym sezonie jezeli oczywiscie dojdzie do skutku.
lipa210
Posty: 407
Rejestracja: 6 kwie 2015, o 21:11
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: lipa210 »

Na jego miejscu gdybym widział tyle krytycznych komentarzy na swój temat przez kilka lat to bym chciał odejść na neutralny teren i udowodnić, że mu się miejsce w Bełchatowie należy. Jeśli kibice by zatęsknili to by wrócił, jakby klub znalazł kogokolwiek lepszego to znaczy, że kibice mieli racje i należy się z tym pogodzić. Ale niestety Kacper ma za duże ego, od dziecka talent wpychany na kolejne szczeble, w młodzieżowych reprezentacjach dostawał nagrody dla najlepszego libero ( nie wiem czy słusznie bo nie oglądałem) i teraz uważa, że jest czołowym libero w Polsce. A tak na prawdę, to nie wiem czy kluby walczące o utrzymanie byłyby zadowolone z jego gry.
knightrider
Posty: 926
Rejestracja: 15 sie 2017, o 14:35
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: knightrider »

jaet pisze:
Marek908 pisze:
knightrider pisze:Przy parze przyjmujących Sander, Ebadipur na atak z Polaków najbardziej pasuje Kurek i zostaje wolny gracz zagraniczny na libero.
I jeszcze frytki do tego
Otóż to :]
Jak postawisz to poproszę z keczupem :D Ktoś w tym kraju musi zbudować mocny klub walczący ostro z Włoskimi czy Ruskimi klubami w LM.
filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: filippiotro »

knightrider pisze: Jak postawisz to poproszę z keczupem :D Ktoś w tym kraju musi zbudować mocny klub walczący ostro z Włoskimi czy Ruskimi klubami w LM.
Tylko, że przy Piechockim jako 1 libero, ten scenariusz nie jest możliwy do zrealizowania, a Kacperek chyba za szybko nie zamierza odejść. :D
Olwap
Posty: 195
Rejestracja: 29 kwie 2016, o 21:49
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: Olwap »

Droszyński odchodzi po sezonie, potwierdził na live dzisiaj.
ciorny17
Posty: 8520
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: ciorny17 »

Olwap pisze:Droszyński odchodzi po sezonie, potwierdził na live dzisiaj.
Nie dziwię mu się. 2 lata przeklaskane we Bełchatowie w rozwoju kariery nie pomogły. O ile pierwszy sezon i jego wejścia wyglądały fatalnie, tak w tym sezonie, już precyzja grania do lewego znacznie lepiej, a właśnie to było jego największą bolączką. Niech idzie i się rozwija Kamil. Ciekawe kto jak zmiennik Grześka w takim razie zawita. Dobrze jakby to był Polak, przy stranieri na przyjęciu i Petkovicu (o ile zostanie).
Kłamca.
filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: filippiotro »

ciorny17 pisze: Petkovicu (o ile zostanie).
,,Wiadomo na pewno, że w PGE Skrze zostaje Serb Dušan Petković, który w tym sezonie grał z Wlazłym na zmianę.''
https://www.przegladsportowy.pl/siatkow ... em/sgsm0yt
lipa210
Posty: 407
Rejestracja: 6 kwie 2015, o 21:11
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: lipa210 »

Olwap pisze:Droszyński odchodzi po sezonie, potwierdził na live dzisiaj.
Jakieś pomysły kto mógłby przyjść na drugiego rozgrywającego? Najlepiej ze względu na limity żeby to był doświadczony Polak. Masny chyba gra na polskiej licencji i byłby to chyba najlepszy możliwy wybór albo przymierzany rok temu Kędzierski ale nie wiem czy on nie zostaje w Radomiu. Najłatwiej dla klubu ściągnąć z wypożyczenia Nowaka ale na pewno rzadko by Gogol wykorzystywał wtedy podwójna zmianę, a przy parze na ataku Filipiak/Petkovic aż żal nie korzystać. Chyba, że klub postawi na w pełni polski środek to wtedy może zaryzykować z zagranicznym rozgrywającym ale wtedy też zabawa z limitami by była. Macie jeszcze jakieś pomysły kto mógłby być zmiennikiem Łomacza w przyszłym sezonie?
Aquino
Posty: 1305
Rejestracja: 7 lip 2019, o 10:42
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: Aquino »

Pająk
kamil1999
Posty: 5514
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: kamil1999 »

Może Kozub? Bo w Gdańsku na 2 chyba nie zostanie.
lipa210
Posty: 407
Rejestracja: 6 kwie 2015, o 21:11
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: lipa210 »

Aquino pisze:Pająk
Jego nie brałem pod uwagę bo podobno zostaje w Będzinie. Ale byłby jeszcze lepszą opcją niż Masny. Jeszcze zapomniałem o 40 letnim Łukaszu Żygadło, który gra w tym sezonie w Katarze. Jak sam mówił w wywiadzie był przed sezonem dogadany z Resovia, ale nie wyszło (pewnie dlatego, ze nie udało im się rozwiązać kontraktu z Shoji). Jakby Łukasz nie wołał bardzo dużych pieniędzy to chyba żaden klub Plusligi nie pogardziłby takim rezerwowym, a w niektórych klubach mógłby być spokojnie pierwszym rozgrywającym. Jak wiemy w tym sezonie dwóch jego rówieśników było podstawowymi rozgrywajacymi (Masny, Lipiński) więc myślę, że i dla Łukasza znalazłoby się miejsce w Pluslidze.
filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: filippiotro »

kamil1999 pisze:Może Kozub? Bo w Gdańsku na 2 chyba nie zostanie.
Kozub ma jeszcze ważny kontrakt w Gdańsku na przyszły sezon, chyba, że w grę wchodzi jego rozwiązanie albo jakieś wypożyczenie, ale pewnie wątpliwe.
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: Szampon093 »

Droszyński przed nowym rokiem wiedział już, że nie zostanie w Bełchatowie. Zmiennik podobno nie będzie zawodnikiem zagranicznym, a co więcej Prezes Piechocki większość transferów przyklepuje luty/marzec.
Z Bełchatowa ciężko zwykle o głośne plotki, nie mówiąc o Sanderze, który z Włoch wypłynął.
Olwap
Posty: 195
Rejestracja: 29 kwie 2016, o 21:49
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: Olwap »

Pająk? Nie ma opcji. On jest zbyt dobry i zbyt drogi żeby być zmiennikiem w Skrze. Obstawiałbym prędzej jakiegoś Kozuba.
Miszczu-xdd
Posty: 548
Rejestracja: 16 maja 2018, o 20:16
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: Miszczu-xdd »

Mamy oficjalne potwierdzenie że Szalpuk odchodzi, ten Sander coraz bardziej prawdopodobny :D
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: Szampon093 »

Miszczu-xdd pisze:Mamy oficjalne potwierdzenie że Szalpuk odchodzi, ten Sander coraz bardziej prawdopodobny :D
Kierunek Rosja? Dodatkowo wielce prawdopodobny wyjazd za granicę, ciekawe informacje.
Miszczu-xdd
Posty: 548
Rejestracja: 16 maja 2018, o 20:16
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: Miszczu-xdd »

Szampon093 pisze:
Miszczu-xdd pisze:Mamy oficjalne potwierdzenie że Szalpuk odchodzi, ten Sander coraz bardziej prawdopodobny :D
Kierunek Rosja? Dodatkowo wielce prawdopodobny wyjazd za granicę, ciekawe informacje.
Ja jakoś Artura w Rosji nie widzę, ale gdzie mu lepiej zapłacą jak nie tam?
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: Szampon093 »

Może wręcz przeciwnie ten kierunek zrobiły dobrze Arturowi?
Problemem natomiast może być jego zdrowie, ostatnio dosyć często ,, mniejsze" kontuzje, w Rosji z opieką medyczną bywa różnie.
Obstawiam, ze zostanie u nas.
tu_ciasny_wiesiek
Posty: 5
Rejestracja: 26 mar 2020, o 16:30
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: tu_ciasny_wiesiek »

To teraz skra ma z kontraktow Szalpuka, Wlazlego i prawdopodobnie Kochanowskiego worek pieniędzy na zakupy. Miejmy nadzieję że spożytkują je właściwie i korzyścią dla całej ligi, gdzie przykładem może być Sander który prawdopodobnie zawita w elektrowni.
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: Szampon093 »

tu_ciasny_wiesiek pisze:To teraz skra ma z kontraktow Szalpuka, Wlazlego i prawdopodobnie Kochanowskiego worek pieniędzy na zakupy. Miejmy nadzieję że spożytkują je właściwie i korzyścią dla całej ligi, gdzie przykładem może być Sander który prawdopodobnie zawita w elektrowni.
Pomijajac aktualna sytuacje na swiecie to prawda. Szalpuk, Kochan oraz Wlazły to naprawdę sporo.
Huber + Kłos mają ważne kontrakty, plotki o Loserze moga okazac się prawdziwe, jest skad brac na Sandera. Ciekawe kto jeszcze. Filipiak zarabiac tyle co Wlazly nie bedzie.
Adriano
Posty: 580
Rejestracja: 24 lut 2020, o 11:52
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: Adriano »

Szalpuk nie dostał propozycji z Dynama Moskwa. Z Rosji ma ofertę z Fakieła i z jeszcze jednego klubu ale napewno nie jest to Dynamo. Z Włoch jest to Verona jak wcześniej pisałem. Z Polski oferty są dwie: Verva i Zaksa. Według mojej wiedzy Szalpuk wyląduje właśnie w tym ostatnim Klubie.
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: Szampon093 »

Adriano pisze:Szalpuk nie dostał propozycji z Dynama Moskwa. Z Rosji ma ofertę z Fakieła i z jeszcze jednego klubu ale napewno nie jest to Dynamo. Z Włoch jest to Verona jak wcześniej pisałem. Z Polski oferty są dwie: Verva i Zaksa. Według mojej wiedzy Szalpuk wyląduje właśnie w tym ostatnim Klubie.
Niesamowicie jestem ciekawy źródła ich informacji.
Awatar użytkownika
firefoxkk
Posty: 315
Rejestracja: 29 kwie 2014, o 17:40
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: firefoxkk »

Szampon093 pisze:
Adriano pisze:Szalpuk nie dostał propozycji z Dynama Moskwa. Z Rosji ma ofertę z Fakieła i z jeszcze jednego klubu ale napewno nie jest to Dynamo. Z Włoch jest to Verona jak wcześniej pisałem. Z Polski oferty są dwie: Verva i Zaksa. Według mojej wiedzy Szalpuk wyląduje właśnie w tym ostatnim Klubie.
Niesamowicie jestem ciekawy źródła ich informacji.
Czyżby zaciąg bełchatowski był jakiś w kędzierzynie planowany ;), patrząc SKRA ma wszystko, jeśli te nazwiska się potwierdzą, żeby walczyć o majstra... gdyby tylko jakiś lepszy libero albo młodszy do ogrywania przybył byłoby fajnie.

Mnie martwił trochę fakt pozycji Gogola, jeśli chodzi o ściąganie zawodników. Nie jest to żadna marka w europie, nawet anonimowy trener na tą chwilę, gdzie lepsi siatkarze nie przyjdą, bo nie raz mówią że idą do jakiegoś klubu bo jest ten czy taki trener, ale jak widać brane są pod uwagę takie nazwiska jak Sander, że nie ma żadnego problemów transferowych.

Myślałem że jedyny powrót sensowny do polski Kurka byłby do SKRY, która zawsze go chciała i gdzie skończyłby kariere, ale jak widać w tym sezonie nie będzie szans, może w następnym..
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”