PGE Skra Bełchatów 2019/2020

kamil1999
Posty: 5518
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: kamil1999 »

kanimo pisze:
kamil1999 pisze:
Właśnie tego nie wiemy czy będzie grał razem z Szalpukiem...
Jesli nie wiedzielismy, czy Halaba zagra z Szalpukiem, to wlasnie sie dowiedzielismy.
Niepotrzebnie sie upierasz. Juz w zeszlym roku nie wierzyles, ze tematu Halaby w Radomiu nie ma, bo jakies Twoja zrodlo itp.

Sa na tym forum uczestnicy, ktorzy nie podaja nieprawdziwych, niesprawdzonych wiadomosci. Warto ich szanowac, dziekowac za info i nie podwazac kazedgo ich slowa. A czytajac uwaznie mozna zauwazyc, kto podaje tylko sprawdzone informacje.
Źle mnie zrozumiałaś. Akurat to, że Halaba będzie grał w Skrze to przyjąłem jako coś bardzo prawdopodobnego z tego powodu co mówisz. Nie jestem przekonany czy to Szalupa zostanie bo mało pewnie nie zarabia jako mistrz świata i to szóstkowy a obniżył loty. Do tego te kontuzje. Myślę, że Szalpuka Skra pożegna. A co do moich przedsezonowych źródeł to miałem parę informacji co do Radomia, które mówiły o Halabie, jakimś Francuzie i Klemenie Cebulju. Nic się nie sprawdziło, ale miałem powody by wierzyć w to. Z pokorą przyznaję, że się myliłem.
Awatar użytkownika
skrowiec
Posty: 965
Rejestracja: 15 kwie 2016, o 21:56
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: skrowiec »

Lepka w prawdzie siatki własnie powiedział że kochanowski byc moze odejdzie ze Skry.
Podobno dostał oferte nie koniecznie z włoch o którą sam ubiegał?? Być może będzie głośny transfer...Mahmm... Rosja?? Chiny??
Ostatnio zmieniony 23 lut 2020, o 22:04 przez skrowiec, łącznie zmieniany 1 raz.
Miszczu-xdd
Posty: 548
Rejestracja: 16 maja 2018, o 20:16
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: Miszczu-xdd »

skrowiec pisze:Lepka w prawdzie siatki własnie powiedział że kochanowski byc moze odejdzie ze Skry.
Podobno dostał oferte nie koniecznie z włoch o którą sam ubiegał?? hmm... Rosja?? Chiny??
Coś na tt widziałem o Zaksie, oby to nie była prawda...
Awatar użytkownika
skrowiec
Posty: 965
Rejestracja: 15 kwie 2016, o 21:56
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: skrowiec »

Miszczu-xdd pisze:
skrowiec pisze:Lepka w prawdzie siatki własnie powiedział że kochanowski byc moze odejdzie ze Skry.
Podobno dostał oferte nie koniecznie z włoch o którą sam ubiegał?? hmm... Rosja?? Chiny??
Coś na tt widziałem o Zaksie, oby to nie była prawda...
mysle że ze skry na zakse to zadna zmiana... poziom ten sam itp... mi jakoch chodzi po głowie Zenit albo typowa egzotyka dająca Kochanowi kokosy za granie.
Miszczu-xdd
Posty: 548
Rejestracja: 16 maja 2018, o 20:16
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: Miszczu-xdd »

skrowiec pisze:
mysle że ze skry na zakse to zadna zmiana... poziom ten sam itp... mi jakoch chodzi po głowie Zenit albo typowa egzotyka dająca Kochanowi kokosy za granie.
Też mi się wydaje że ta zmiana za bardzo nic mu nie daje, a może Do Kemerowa?.. Paszycki podobno ma odejść, a jest to gracz zagraniczny więc może wezmą w jego miejsce obcokrajowca?
Awatar użytkownika
firefoxkk
Posty: 315
Rejestracja: 29 kwie 2014, o 17:40
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: firefoxkk »

skrowiec pisze:
Miszczu-xdd pisze:
skrowiec pisze:Lepka w prawdzie siatki własnie powiedział że kochanowski byc moze odejdzie ze Skry.
Podobno dostał oferte nie koniecznie z włoch o którą sam ubiegał?? hmm... Rosja?? Chiny??
Coś na tt widziałem o Zaksie, oby to nie była prawda...
mysle że ze skry na zakse to zadna zmiana... poziom ten sam itp... mi jakoch chodzi po głowie Zenit albo typowa egzotyka dająca Kochanowi kokosy za granie.
Zmiana z drużyny, która nie gra w lidze mistrzów na taką która gra, to chyba dla niego lepiej.. :|
Realnie patrząc jeśli nie włochy to mozna dedukcją dojść że liczą się kluby w polsce: Verva,JSW,Zaksa, gdzie chyba verva ma środkowych nie do ruszenia, a w rosji Lokomotiv,Dynamo,Zenit i Zenit St.Petersburg. Ale też jego warunki fizczyne nie wiem czy są na tą ligę i na dodatek chyba w rosji jest ograniczenia do 2 obcokrajowców, każdy z tych Top teamów bardziej inwestuje we atakującego/przyjmującego.., a nie środkowego.
Zostaje egzotyka jak liga Turecka albo Niemiecka jak Berlin, ale to chyba już raczej że SKRY to krok w tył.
Miszczu-xdd
Posty: 548
Rejestracja: 16 maja 2018, o 20:16
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: Miszczu-xdd »

firefoxkk pisze:
mysle że ze skry na zakse to zadna zmiana... poziom ten sam itp... mi jakoch chodzi po głowie Zenit albo typowa egzotyka dająca Kochanowi kokosy za granie.
Zmiana z drużyny, która nie gra w lidze mistrzów na taką która gra, to chyba dla niego lepiej.. :|
Realnie patrząc jeśli nie włochy to mozna dedukcją dojść że liczą się kluby w polsce: Verva,JSW,Zaksa, gdzie chyba verva ma środkowych nie do ruszenia, a w rosji Lokomotiv,Dynamo,Zenit i Zenit St.Petersburg. Ale też jego warunki fizczyne nie wiem czy są na tą ligę i na dodatek chyba w rosji jest ograniczenia do 2 obcokrajowców, każdy z tych Top teamów bardziej inwestuje we atakującego/przyjmującego.., a nie środkowego.
Zostaje egzotyka jak liga Turecka albo Niemiecka jak Berlin, ale to chyba już raczej że SKRY to krok w tył.[/quote]

Do tych Rosyjskich dołóż Kemerowo o którym wspomniałem wyżej i Fakiel, myślę że to też są realne opcje.
Awatar użytkownika
skrowiec
Posty: 965
Rejestracja: 15 kwie 2016, o 21:56
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: skrowiec »

firefoxkk pisze:
Zmiana z drużyny, która nie gra w lidze mistrzów na taką która gra, to chyba dla niego lepiej.. :|
Realnie patrząc jeśli nie włochy to mozna dedukcją dojść że liczą się kluby w polsce: Verva,JSW,Zaksa, gdzie chyba verva ma środkowych nie do ruszenia, a w rosji Lokomotiv,Dynamo,Zenit i Zenit St.Petersburg. Ale też jego warunki fizczyne nie wiem czy są na tą ligę i na dodatek chyba w rosji jest ograniczenia do 2 obcokrajowców, każdy z tych Top teamów bardziej inwestuje we atakującego/przyjmującego.., a nie środkowego.
Zostaje egzotyka jak liga Turecka albo Niemiecka jak Berlin, ale to chyba już raczej że SKRY to krok w tył.
Myślę że Skra w nastepnym sezonie prawdopodobnie bedzie wystepowiac w LM a jeśli ma być zagrożona to tak samo jak może być zagrożona ZAKSA .

Myślę że jesli chodziłoby o lige polska do Lepka inaczej by to wyraził.... a na zakusach równie dobrze może się skończyć... bo to że Skra nie zdobędzie mistrzostwa polski nikt nie powiedzał a jak by nie patrzeć jest to bardzo prawdopodobne. Moim zdaniem Zakse czekają troche chudsze lata niż te dotychczas a jeśli chciałby przejść do innej polskiej druzyny to zrobiłby to przed podpisaniem kontraktu ze Skrą.
Lynn
Posty: 969
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 22:28

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: Lynn »

Lepka w prawdzie siatki własnie powiedział że kochanowski byc moze odejdzie ze Skry.
Podobno dostał oferte nie koniecznie z włoch o którą sam ubiegał?? Być może będzie głośny transfer...Mahmm... Rosja?? Chiny??
oglądam własnie i według mnie tylko w gre wchodzi liga rosyjska i jakiś dobry klub
pwpl97
Posty: 354
Rejestracja: 21 lut 2019, o 13:01

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: pwpl97 »

Lynn pisze:
Lepka w prawdzie siatki własnie powiedział że kochanowski byc moze odejdzie ze Skry.
Podobno dostał oferte nie koniecznie z włoch o którą sam ubiegał?? Być może będzie głośny transfer...Mahmm... Rosja?? Chiny??
Wiśnia odchodzi więc może za niego Kochanowski.
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: Lucarelli »

Lynn pisze:
Lepka w prawdzie siatki własnie powiedział że kochanowski byc moze odejdzie ze Skry.
Podobno dostał oferte nie koniecznie z włoch o którą sam ubiegał?? Być może będzie głośny transfer...Mahmm... Rosja?? Chiny??
oglądam własnie i według mnie tylko w gre wchodzi liga rosyjska i jakiś dobry klub
Brasil.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6839
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: leeon »

O libero nowym nic nie mówiono?
Miszczu-xdd
Posty: 548
Rejestracja: 16 maja 2018, o 20:16
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: Miszczu-xdd »

leeon pisze:O libero nowym nic nie mówiono?
Chyba nie ma co marzyć... Chociaż za marzenia niby nie karzą :D
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: Szampon093 »

Co to za plotki odnosnie odejscia Wisniewskiego? Zaksa, az tak by sobie w kolano strzelila? Wisnia to stabilny srodkowy co wazne, polak grajacy szybko z Tottim.
Podobno Kochan zabiega o ten transfer. Zabiegałby o Zakse? Czy roznice jest az tak duza?
Ciekawe, ale Kochan zabiegajacy o Rosje tez zastanawiajce. Skoro to nie Włochy ciezko cos powiedziec. 199 cm to nie gigant na srodku.. ???
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6839
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: leeon »

Kochan ma szansę być wybitnym środkowym. Kiszenie się w przeciętnej lidze w bylejakiej Skrze moze to zniweczyć.
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2252
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: mewa »

Okazało się, że o plotce rzuconej przez jednego użytkownika inny rozmawiał tu sam ze sobą używając dwóch kont. W dodatku zupełnie nie było to związane z tematem wątku. Wdrożono procedury przewidziane regulaminem, a posty nie dotyczące tematu Skry zostały skasowane.

Przestrzegam raz jeszcze przed spamem (zaśmiecanie wątku tematami go nie dotyczącymi) oraz posiadaniem na Forum wielu kont - każdy wykryty przypadek będzie przez nas traktowany dość surowo.


A teraz wróćmy do dyskusji o Skrze w sezonie 2019/2020.
treonik
Posty: 88
Rejestracja: 27 mar 2008, o 08:51

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: treonik »

Słuchając „Kropki nad i” nie dziwię się że Skra nie wygrała- trzeba by było odebrać nagrodę MVP.
TomekK-K
Posty: 16
Rejestracja: 23 lut 2020, o 08:18
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: TomekK-K »

Kochanowski powinien pograć w Polsce jeszcze przynajmniej jeden sezon i w tej chwili zmiana na Zaksę raczej nielogiczna. Jest wciąż młodym zawodnikiem i uważam, że jego czas na zagraniczne wojaże jeszcze nadejdzie. Myślę że jest obserwowany przez wysłanników różnych klubów i że czas działa na jego korzyść
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2347
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: jaet »

Co Wy z tą Zaksą i Kochanem, bo jeden baranek boży sprzedał takiego newsa na czacie Prawdy Siatki? Kuba się przymierza do wyjazdu poza Polskę i to być może nawet dosyć daleko (oczywiście żadne Chiny czy Japonie).
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
Lynn
Posty: 969
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 22:28

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: Lynn »

czyli daleka Rosja, pewnie Kemerovo, Ufa itd//
Kamil92
Posty: 2252
Rejestracja: 1 lut 2014, o 11:48
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: Kamil92 »

Lynn pisze:czyli daleka Rosja, pewnie Kemerovo, Ufa itd//
Bardziej już w tę Brazylię uwierzę.
Olwap
Posty: 195
Rejestracja: 29 kwie 2016, o 21:49
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: Olwap »

Lynn pisze:czyli daleka Rosja, pewnie Kemerovo, Ufa itd//
Już widzę jak Ruscy marnują swój i tak wąski limit na zagranicznego środkowego z tak słabymi warunkami fizycznymi. Nie wierzę żeby ktokolwiek w Rosji chciał Kochanowskiego.
Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: Bartek O »

Kamil92 pisze:
Lynn pisze:czyli daleka Rosja, pewnie Kemerovo, Ufa itd//
Bardziej już w tę Brazylię uwierzę.
"Naturalnym" kierunkiem dla Kuby wydawały się Włochy.
W Rosję nie wierzę. Nie dlatego, że Kochanowski sobie tam nie poradzi. Wątpię po prostu, żeby rosyjskie kluby chciały "marnować" jedno miejsce dla obcokrajowca akurat na środek. Z drugiej strony jeśli Paszycki odchodzi z Mistrza Rosji a oni chcą go zastąpić kimś z zagranicy, to dlaczego nie Kochanowski. W Rosji Kuba przeszedłby prawdziwy "chrzest bojowy" mocujac się z 215 centymetrowymi wieżami ;).

Chiny czy Japonia to jakaś abstrakcja. Niemożliwe żeby na tym etapie kariery, ktoś tak poukładany jak Kuba chciał wyjeżdżać akurat do Azji.

W Brazyli np. Funvic ma na środku Kubanczyka nazwiskiem Mesa. Może to jego następca miałby zostać nasz reprezentant ;) ?
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7848
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

W Rosji na środku grali obcokrajowcy pokroju Todorowa, Nikołowa czy Krsmanovicia. Ten wzrost to przereklamowana sprawa, nie sądzę by w naszej lidze grali słabsi środkowi, raczej odwrotnie.

Taubate na razie nie płaci zawodnikom.
kamil1999
Posty: 5518
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: kamil1999 »

Jeśli chodzi o Brazylię to Taubete nie płaci a Rio de Janeiro się rozpadło. A Sau Paulo kontraktuje tylko Brazylijczyków, więc jedyna możliwość to Sada. Może też być któryś z Argentyńskich klubów. Chodź mi ta Rosja mimo wszystko najbardziej prawdopodobna się wydaje. I nie mówcie o marnowaniu limitu na mało znacząco pozycję bo Kuzbass z tym "marnowaniem" limitu na Paszyckiego wygrał mistrzostwo a w Fakiele gra Shoji na libero, więc dobry siatkarz zawsze się obroni tym bardziej, że Rosjanie w przeciwieństwie do Włochów mają mnóstwo skrzydłowych na poziomie.
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: Szampon093 »

kamil1999 pisze:Jeśli chodzi o Brazylię to Taubete nie płaci a Rio de Janeiro się rozpadło. A Sau Paulo kontraktuje tylko Brazylijczyków, więc jedyna możliwość to Sada. Może też być któryś z Argentyńskich klubów. Chodź mi ta Rosja mimo wszystko najbardziej prawdopodobna się wydaje. I nie mówcie o marnowaniu limitu na mało znacząco pozycję bo Kuzbass z tym "marnowaniem" limitu na Paszyckiego wygrał mistrzostwo a w Fakiele gra Shoji na libero, więc dobry siatkarz zawsze się obroni tym bardziej, że Rosjanie w przeciwieństwie do Włochów mają mnóstwo skrzydłowych na poziomie.
Z pewnoscia Kochan zabiega o Argentyne..
kanimo

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: kanimo »

Rozumiem, ze przy tylu sygnalach z roznych zrodel, o odejsciu Kubu sprawa staje sie prawdopodobna. Tez mi sie nie wydaje, zeby przechodzil do Zaksy-to zblizony poziom. Oby sie rozwinal, tam gdzie pojdzie. Nie sadze, by byla to Argentyna :D .

Skra sobie poradzi-pogra wiecej Huber. Tez fajny srodkowy, z lepszymi warunkami fizycznymi , choc jednak gorsza zagrywka. Moze Huber zmieni zagrywke ;) .
Tak przy okazji zerknelam na staty Adamczyka, niegdys MPJ Skry. Niby staty nie powalaja, ale postep widoczny. Co pewnie oznacza, ze nie warto chlopaka sciagac na 4tego, na lawke. Niech pogra, moze za rok lub 2 nada sie na gra w PL, a nie tylko na lawke.
Awatar użytkownika
skrowiec
Posty: 965
Rejestracja: 15 kwie 2016, o 21:56
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: skrowiec »

Ja obstawiam Rasije, chyba że to Kubiak może kusi kasą do zgarnięcia kosztem poziomu?
ciorny17
Posty: 8532
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: ciorny17 »

Huber już próbuje serwować z wyskoku, ale póki co wygląda to średnio
Kłamca.
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: Szampon093 »

ciorny17 pisze:Huber już próbuje serwować z wyskoku, ale póki co wygląda to średnio
Leman tez sie nauczyl.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”