PGE Skra Bełchatów 2019/2020

compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: compact »

Prezes zwolennik nepotyzmu i dyrektor sportowy, który nie interesuje się siatkówka xD Widzę potencjał na przebicie popisów Resovii.

Katic gra okej, solidnie i wszechstronnie w każdym elemencie, nikt od niego nie wymaga ciągnięcia gry. Nawet ten Orczyk jest w porządku na czwartego przyjmującego, głównie ze względu na paszport. Problemem jest według mnie Szalpuk, niestety nie rekompensuje słabego przyjęcia atakiem, brakuje mu domknięcia ataku w ostatniej fazie. Nabicia na blok są fajne i często efektywne, ale jestem pewien, że z zawodnikiem typu Ferreiry Skra bylaby mocniejsza. Solidny libero, koniec benefisu Wlazłego i mocniejszy w ataku przyjmujący byłyby jakaś recepta na ten wariacki system gry. No bo kto na świecie opiera atak na środkowych o takich sobie warunkach fizycznych, przy tak niepewnym przyjęciu i atakującym, który jest ostatnią opcja.
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2347
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: jaet »

MMG też żeni mediom takie kocopoły, że ktoś go powinien wezwać z powrotem na ziemię. Baty u siebie do zera z ekipą, którą ograł ostatnio Aluron i Czarni, a gość opowiada że dwa sety przegrali raptem kilkoma piłkami...
No gratulacje trenerze, jest na czym budować :]
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
alimak
Posty: 438
Rejestracja: 8 lut 2009, o 10:54
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: alimak »

jaet pisze:Co Wy z tą Zaksą i Kochanem, bo jeden baranek boży sprzedał takiego newsa na czacie Prawdy Siatki? Kuba się przymierza do wyjazdu poza Polskę i to być może nawet dosyć daleko (oczywiście żadne Chiny czy Japonie).
No właśnie jest odwrotnie, Kochanowskiemu zależy na pozostaniu w Polsce.
mac 1
Posty: 238
Rejestracja: 12 maja 2016, o 10:52

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: mac 1 »

Teraz ważniejsze od tego, gdzie zagra Kuba jest to kiedy do gry wróci Milad. Wie ktoś coś?
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: Szampon093 »

Kuba Kochanowski łączony na poważnie z Warszawą. Chce tam grać. Dusiciel Bełchatowski się załączył. Duże miasto, dobry trener.. Budżecik.
Awatar użytkownika
skrowiec
Posty: 965
Rejestracja: 15 kwie 2016, o 21:56
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: skrowiec »

Dobrze że jest Huber. Zapomnieliśmy o Srecko to i Kochanowskiego przezyjemy. Głośne nazwisko też ma przyjść.
Miszczu-xdd
Posty: 548
Rejestracja: 16 maja 2018, o 20:16
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: Miszczu-xdd »

skrowiec pisze:Dobrze że jest Huber. Zapomnieliśmy o Srecko to i Kochanowskiego przezyjemy. Głośne nazwisko też ma przyjść.
Dokładnie Huber swoje też potrafi. Głośne nazwisko, że na środek, czy inna pozycja?
Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: Bartek O »

skrowiec pisze:Dobrze że jest Huber. Zapomnieliśmy o Srecko to i Kochanowskiego przezyjemy. Głośne nazwisko też ma przyjść.
Cieszę się, że Kuba odchodzi ;). Teraz bowiem do "szóstki" wejdzie Norbert, którego odejście z Radomia akurat do Skry nieco mnie zaskoczyło. Dziwiłem się, że idzie do teamu w którym będzie dopiero nr 3 na środku. Huber ma gigantyczny potencjał i razem z Karolem stworzą bardzo mocny duet środkowych w kolejnym sezonie.
alcio333
Posty: 113
Rejestracja: 12 maja 2015, o 16:47
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: alcio333 »

Wg. Mielewskiego ZAKSA włączyła się do walki o Kochana. Szalpuk prawdopodobnie zostaje na dłużej. Po znakiem zapytania jest też emerytura Wlazłego po zakończeniu tego sezonu.
Son
Posty: 1057
Rejestracja: 28 kwie 2019, o 15:32
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: Son »

Nie chciałbym Kochana w Zaksie, podobnie jak Conte...
Zaksa na maksa
Miszczu-xdd
Posty: 548
Rejestracja: 16 maja 2018, o 20:16
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: Miszczu-xdd »

alcio333 pisze:Wg. Mielewskiego ZAKSA włączyła się do walki o Kochana. Szalpuk prawdopodobnie zostaje na dłużej. Po znakiem zapytania jest też emerytura Wlazłego po zakończeniu tego sezonu.
Z tego co jeszcze podawali, to Janusz miałby zostać w Treflu u Winiara jeszcze na rok i wtedy przejść do Skry za Łomacza
Johny94
Posty: 188
Rejestracja: 4 maja 2012, o 13:05
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: Johny94 »

Czy ktoś wie, czy Milad dzisiaj zagra?
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6840
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: leeon »

Żenada streak 2020. Junior 31/6 w przyjęciu. Rekord jakiś?
Johny94
Posty: 188
Rejestracja: 4 maja 2012, o 13:05
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: Johny94 »

Ja poproszę Malinowskiego do Skry na następny sezon.
Dzięki temu można wziąć jakiegoś zagranicznego przyjmującego obok Ebadipura i solidnego polskiego libero, na pewno jakiś znalazłby się do wzięcia (marzenia :D).
Verdungo
Posty: 1926
Rejestracja: 4 lip 2017, o 20:46
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: Verdungo »

leeon pisze:Żenada streak 2020. Junior 31/6 w przyjęciu. Rekord jakiś?
Raczej codzienność. Mnie to zastanawia jedno. Czemu on na palce flotów nie przyjmuje, tylko kręci piruety w przyjęciu.
Johny94 pisze:Ja poproszę Malinowskiego do Skry na następny sezon.
Dzięki temu można wziąć jakiegoś zagranicznego przyjmującego obok Ebadipura i solidnego polskiego libero, na pewno jakiś znalazłby się do wzięcia (marzenia :D).
Gruszczyński wygląda obiecująco. Co do przyjmującego to gdzieś tutaj to czytałem, albo mówili w PS, że Szalpuk zostaje. Poprawcie mnie jeśli się mylę. Artur wg mnie jest dobrym grajkiem, ale nie do końca gra w Skrze to co potrafi. Ze zdrowiem też tak sobie. W zeszłym sezonie wypadł na dłużej, w tym jest to samo.

Akurat Skra nie ma problemów z limitami, więc spokojnie mogą szukać zawodników zagranicznych na pozycji liber/przyjmującego/atakującego. Kwestią jest czy będzie kontynuacja programu RnS.

W ostatnim odcniku Prawdy Siatki W.Drzyzga dość trafnie ocenił pozycję atakującego w Skrze, przed sezonem również Bartman mówił w PS o Wlazłym i jego długim graniu w Skrze.
kamil1999
Posty: 5528
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: kamil1999 »

Właśnie sobie oglądnąłem ten najnowszy odcinek Prawdy Siatki. Mielewski powiedział coś w stylu, że Szalpuk będzie chciał zostać w Skrze. Nie wydaje mi się jakby to były jakieś konkretne informacje. Ogólnie wydaje mi się, że oni tak jak każdy na razie mało wiedzą. W zeszłym roku w tym okresie było więcej informacji.
Johny94
Posty: 188
Rejestracja: 4 maja 2012, o 13:05
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: Johny94 »

Tak sobie pomyślałem, że może by Skra sięgnęła po Seyeda, wiem, że mają Hubera i Kłosa, ale Seyed i tak byłby dużym wzmocnieniem na środku, a obecność Ebadipura mogłaby go przekonać do takiego transferu.
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: compact »

Nie zdziwilbym się, jakbyśmy usłyszeli po sezonie, że Kondziu nie chce się kopać z koniem, brać udziału w licytacji i Milad odejdzie. To nie jest klub dla ambitnych graczy, którzy chcą coś osiągnąć. Patrz Conte, Lisinac, Kochanowski, Bednorz.
Szary Wilk
Posty: 7958
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: Szary Wilk »

Wlazły zostaje, Piechocki również. Odejdzie Kochanowski i przyjdzie ktoś do rotacji, coś jak wtedy, gdy brali Gładyra, a potem Fiela. I nic więcej się nie zmieni. Rodzina na swoim.
Johny94
Posty: 188
Rejestracja: 4 maja 2012, o 13:05
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: Johny94 »

Szary Wilk pisze:Wlazły zostaje, Piechocki również. Odejdzie Kochanowski i przyjdzie ktoś do rotacji, coś jak wtedy, gdy brali Gładyra, a potem Fiela. I nic więcej się nie zmieni. Rodzina na swoim.
Nie strasz!

To chyba trzeba bardzo życzyć Skrze mistrzostwa w tym sezonie, myślę, że wówczas Wlazły już sobie daruje.
mac 1
Posty: 238
Rejestracja: 12 maja 2016, o 10:52

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: mac 1 »

Teraz problemem Skry nie jest to, czy wygramy kolejny mecz i następne w tej fazie rozgrywek, tylko że z taką grą możemy przegrać w ćwierćfinale bez względu na to na kogo trafimy.
A słowa Mazura w PS o Wlazłym to kiepski żart. Przy całym szacunku dla Mariusza ale dwa lata - nierealne. Po tym sezonie powinien powiedzieć basta. Pozostać ikoną Skry a nie kula u nogi.
knightrider
Posty: 926
Rejestracja: 15 sie 2017, o 14:35
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: knightrider »

mac 1 pisze:Teraz problemem Skry nie jest to, czy wygramy kolejny mecz i następne w tej fazie rozgrywek, tylko że z taką grą możemy przegrać w ćwierćfinale bez względu na to na kogo trafimy.
A słowa Mazura w PS o Wlazłym to kiepski żart. Przy całym szacunku dla Mariusza ale dwa lata - nierealne. Po tym sezonie powinien powiedzieć basta. Pozostać ikoną Skry a nie kula u nogi.
Każdy pisze o Wlazłym, ale zapomina o Piechockim asie na libero gdzie ma kontrakt dożywotni :]
mac 1
Posty: 238
Rejestracja: 12 maja 2016, o 10:52

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: mac 1 »

Nikt o Piechockim nie zapomina. Tylko przy Mariuszu mozna mieć nadzieję, że koniec kariery jest bliski a na Kacpra, my kibice Skry jesteśmy skazani.
Zresztą przy atakującym nie będącym trzecia opcja w ataku i drugim przyjmujacym z przyjęciem i atakiem mozna grać.
Jedną dziurę łatwiej załatać niż dwie ( w tym sezonie czasami też trzy).
Mariusza szanuje i chciałabym by zszedł z parkietu jako mistrz a nie ktoś kto w odpowiednim czasie nie powiedział dość.
Verdungo
Posty: 1926
Rejestracja: 4 lip 2017, o 20:46
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: Verdungo »

knightrider pisze:
mac 1 pisze:Teraz problemem Skry nie jest to, czy wygramy kolejny mecz i następne w tej fazie rozgrywek, tylko że z taką grą możemy przegrać w ćwierćfinale bez względu na to na kogo trafimy.
A słowa Mazura w PS o Wlazłym to kiepski żart. Przy całym szacunku dla Mariusza ale dwa lata - nierealne. Po tym sezonie powinien powiedzieć basta. Pozostać ikoną Skry a nie kula u nogi.
Każdy pisze o Wlazłym, ale zapomina o Piechockim asie na libero gdzie ma kontrakt dożywotni :]
Parę stron wcześniej już było to wałkowane. Zaczęło się od tego posta, czyli słów Kacpra Piechockiego: "W swojej karierze nieraz zostałem adresatem złośliwych komentarzy, które nie miały nic wspólnego z moimi osiągnięciami, a dotyczyły mojego nazwiska. Hejterzy nie zdają sobie sprawy, że na swoją pozycję w zespole zapracowałem wytrwałą i ciężką pracą"
ciorny17
Posty: 8536
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: ciorny17 »

knightrider pisze: Każdy pisze o Wlazłym, ale zapomina o Piechockim asie na libero gdzie ma kontrakt dożywotni :]
Tylko Piechocki może zagrać taki sezon, jak 2017/2018, gdzie nikt do niego pretensji nie miał, a Wlazły już raczej sezonu na poziomie takim, jakim on chce, kibice chcą, Piechocki senior chce, nie zagra.
Kłamca.
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: compact »

Wiecie, że już szósty sezon Kacper pozwala nam cieszyć się swoją grą? Jak ten czas leci xd
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: johnnyrotten »

compact pisze:Wiecie, że już szósty sezon Kacper pozwala nam cieszyć się swoją grą? Jak ten czas leci xd
Jeszcze czarował przecież w Częstochowie :D Może kolega z tamtych czasów poleci go do Trentino, skoro Grebennikow ma odejść. :]
Adriano
Posty: 583
Rejestracja: 24 lut 2020, o 11:52
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: Adriano »

Słyszałem o Halabie w Bełchatowie, który prawdopodobnie zastąpi Orczyka. Podobno Petkovic i Kochanowski out. W ich miejsce stranieri.
Lynn
Posty: 969
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 22:28

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: Lynn »

Petković żaden gwiazdor, ale bardzo solidny zawodnik. Przydałby się w innym klubie Plus Ligi.

Skoro Petković odchodzi to domniemam, że na jego miejsce przychodzi ktoś lepszy.
Verdungo
Posty: 1926
Rejestracja: 4 lip 2017, o 20:46
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: Verdungo »

Lynn pisze:Petković żaden gwiazdor, ale bardzo solidny zawodnik. Przydałby się w innym klubie Plus Ligi.

Skoro Petković odchodzi to domniemam, że na jego miejsce przychodzi ktoś lepszy.
Nie wierze, że przyjdzie ktoś lepszy przy Wlazłym.

Przypomnę co mówił Teppan odchodząc ze Skry: "Przez jakiś czas nie było dla mnie ofert, ze względu na niejasną sytuację z moją kontuzją, ale pojawiła się dla mnie propozycja z polskiego klubu o bardzo ambitnych planach i jest ona dla mnie interesująca. Potrzebuję gry, a tam mógłbym być pierwszym atakującym, ponieważ nie ma takiej legendy jak Mariusz Wlazły" - wyjaśnił Teppan, który być może, sądząc po tym wywiadzie, liczył że na boisku w barwach PGE Skry spędzi więcej czasu.

Akurat na środku problemu nie będzie, bo jest Kłos i Huber.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”