Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

skysplif
Posty: 160
Rejestracja: 29 mar 2016, o 22:07

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: skysplif »

Skąd ta pewność ze Bartman będzie pierwszym atakującym? Schulz z Trefla to zawodnik lepszy od Bartmana u schyłku kariery.
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: Lucarelli »

Aranger pisze:Co by się nie działo, to mam nadzieję, że to tego Rzeszowa to akurat Bartosz nie trafi.
Pchać się do Rzeszowa w roku przedolimpijskim byłoby szczytem głupoty, o którą Kwolka raczej nie podejrzewam, niech się spyta o radę Schulza w sprawie wyborów w karierze.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5928
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: weary_skier »

Lucarelli pisze: Pchać się do Rzeszowa w roku przedolimpijskim byłoby szczytem głupoty,
Wiadome. Boleśnie przekonali się o tym 4 lata temu Kurek, Drzyzga i Nowakowski. Osiem lat temu podobne przykrości spotkały Kosoka i Ignaczaka.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: Noworoczny »

Może chodziło o wynik na samych igrzyskach (-;
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
barti522
Posty: 1810
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: barti522 »

skysplif pisze:Skąd ta pewność ze Bartman będzie pierwszym atakującym? Schulz z Trefla to zawodnik lepszy od Bartmana u schyłku kariery.
Bartman zapewne ma jeden z najwyższych kontraktów w drużynie i raczej był ściągany z myślą 1 atakującego. Co do Schulza, to pojawiały się plotki, że on sam chciał odejść po fatalnym poprzednim sezonie aczkolwiek został głównie dlatego, że wiązał go z klubem jeszcze kontrakt na ten rok. Bartman jest 4 lata młodszy np od Wlazłego i kariery bym mu nie kończył, on sam w którymś z wywiadów mówił, że czuje się bardzo dobrze jeśli chodzi o przygotowanie fizyczne i zamierza pograć jeszcze parę lat.
qtp
Posty: 2278
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: qtp »

Zbych wraca po latach z "zesłania" i dostaje gwiazdorski kontrakt? Ja na prawde nie rozumiem skąd ludzie biorą takie pomysły
Bezowy
Posty: 1418
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 15:28
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: Bezowy »

qtp pisze:Zbych wraca po latach z "zesłania" i dostaje gwiazdorski kontrakt? Ja na prawde nie rozumiem skąd ludzie biorą takie pomysły
Dlaczego od razu "gwiazdorski"? Przecież kolega napisał "jeden z wyższych" i "w drużynie", a nie w całej lidze. Jakiś gigantycznych kontraktów w drużynie w tym sezonie pewnie nie ma i też jestem zdania, że jeden z tych wyższych ma podpisany właśnie Zbyszek. Bo niby kto? Buszek? Rousseaux? A może Komenda, Krulicki, Mozdzon, Marianski itd...
"Blokowanie dostępu do internetu, to jak przybijanie kisielu do ściany." - Zbigniew Boniek
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: madlark »

Bezowy pisze:
qtp pisze:Zbych wraca po latach z "zesłania" i dostaje gwiazdorski kontrakt? Ja na prawde nie rozumiem skąd ludzie biorą takie pomysły
Dlaczego od razu "gwiazdorski"? Przecież kolega napisał "jeden z wyższych" i "w drużynie", a nie w całej lidze. Jakiś gigantycznych kontraktów w drużynie w tym sezonie pewnie nie ma i też jestem zdania, że jeden z tych wyższych ma podpisany właśnie Zbyszek. Bo niby kto? Buszek? Rousseaux? A może Komenda, Krulicki, Mozdzon, Marianski itd...
A co to zmienia? Dlaczego zaglądacie im w kieszeń?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
barti522
Posty: 1810
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: barti522 »

qtp pisze:Zbych wraca po latach z "zesłania" i dostaje gwiazdorski kontrakt? Ja na prawde nie rozumiem skąd ludzie biorą takie pomysły
Jakiego zesłania... Bartman nie był na żadnym zesłaniu, tylko wybierał sobie po prostu najkorzystniejsze oferty finansowe, jakie dostawał, gdyby zgodził się grać za mniejsze pieniądze, to bez problemu co roku znalazłby sobie klub w Pluslidze. Idąc tym tokiem rozumowania, to Kubiak też już parę lat siedzi na zesłaniu i nie miałby co liczyć na wysoki kontrakt po powrocie.
2015 - 2016 - Chiny
2016 - 2017 - Turcja
2017 - 2019 - Argentyna
Tak wyglądało to jego ,,zesłanie'', co do pierwszych 2 państw, to chyba nikt nie ma wątpliwości, iż za grosze tam nie grał, natomiast co do ostatniego, faktycznie dość nietypowy kierunek aczkolwiek w ostatnich latach grali tam np: Edgar, Hierrezuelo, Lee, Aleksiev, Sanchez, Theo, Krsmanovic, Uriarte, więc pewnie w tych 2 czołowych klubach, co roku kontrakty dla 2-3 zawodników muszą być całkiem niezłe, w przeciwnym razie Zbycha by tam po prostu nie było. ;)
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: drukjul »

Prawda li to, że Rousseaux ma na tyle poważne problemy zdrowotne, że grozi mu operacja i dłuższa przerwa w grze? :<

Coś się bardzo niedobrego z tymi Belgami w naszej lidze siatkarskiej ostatnio dzieje. Najpierw odszedł z ZAKS-y do Dynama Sam Deroo, opuścił nas też już dla ligi koreańskiej Bram van den Dries, a teraz jeszcze problemy Rousseaux.

Czytałem niedawno, że po ostatnich wyborach Belgii znów grozi rozpad kraju, ale nie potrafię zrozumieć dlaczego rozpadają się też sami Belgowie.
Ostatnio zmieniony 8 paź 2019, o 13:34 przez drukjul, łącznie zmieniany 1 raz.
keczup
Posty: 47
Rejestracja: 29 wrz 2019, o 10:59
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: keczup »

Zatem czekamy na info, że Kwolek, Tillie i Łukasik są przymierzani do Reski :>
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: drukjul »

keczup pisze:Zatem czekamy na info, że Kwolek, Tillie i Łukasik są przymierzani do Reski :>
Jeden z kolegów na priva mnie już zdążył uspokoić, że ten zabieg Tomasa to nic poważnego i nie zagraża jego występom w Resovii, więc wygląda że na szczęście był to tylko fałszywy alarm. :)
reeman
Posty: 1999
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: reeman »

Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2733
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: Simao »

Uważam, że to nie była by żadna strata dla naszej drużyny pod względem sportowym. Rousseaux z calym szacunkiem dla Niego, to przeciętny zawodnik. Może pełnić jedyniei funkcję zmiennika w drużynie myślącej o medale w naszej lidze. Od początku byłem sceptycznie nastawiony do transferu tego zawodnika. Ogólnie byłem przekonany, że Igła stworzy lepszą, mocniejszą drużynę. Ta obecna nie przekonuje mnie. Mam nadzieję, że przez cały sezon swoją postawą i poziomem sportowym, oraz ostatecznym wynikiem udowodnią, że mocno się myliłem. Chciałbym, aby tak było. Z pokorą przyznam, że myliłem się i przeproszę za to, że nie wierzyłem w nich. Ponieważ tak obecnie jest. Te pierwsze sparingi przed sezonowe nie napawają mnie optymizmem, mimo świadomości, że nie dysponowaliśmy pełną kadrą i kilkoma zawodnikami, ktorzy mogą być kluczowi dla drużyny w kontekście nadchodzącego sezonu.
Gibson
Posty: 287
Rejestracja: 19 gru 2018, o 14:20
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: Gibson »

To Vanden Dries już opuścił Warszawę?

Czyli jednak się rozpada Stolyuca?
mmb
Posty: 1763
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: mmb »

Jak widać prezesi i trenerzy się zmieniają, ale koncepcja wyrównanej 14-tki nie :D

Pierwsza szóstka nie wydaje się być wiele mocniejsza niż rezerwowi, np:

Komenda/Schulz/Hoag/Marechal/Lemański/Kosok/Perry
Shoji/Bartman/Buszek/Rousseaux/Możdżonek/Krulicki/Mariański

Może to ładnie odpalić, albo znów może być przeciętnie.
Re_soviaczka
Posty: 501
Rejestracja: 10 lis 2017, o 12:02
Płeć: K

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: Re_soviaczka »

Atak niespecjalnie mnie porywa, a środek jest przeciętny po całości.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2733
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: Simao »

Najbardziej nie poki mnie nasz środek. Ten najmłodszy Leman wolny na siatce, ogólnie chimeryczny i nie stabilny zawodnik. Kosok słaby w ofensywie. Krulicki solidny zawodnik, nic ponad przeciętną. Możdżonek...
Ja nie oczekuje jakiś fajerwerków, jednak teoretycznie slabsze kluby potrafią ściągnąć do siebie jednego bardzo dobrego przyjmujacego jak Będzin, czy środkowego jak ostatnio Olsztyn. Natomiast u nas nic się nie zmienia. Nie wiem jak mozna było dopuścić do tego, aby Huber poszedł do Skry. Chyba, że nie chciał u nas zagrać. W co raczej wątpię. Zamiast Krulickiego czy Możdżonka chciałbym przunajmniej Szalache. Moim zdaniem będzie ciężko o jakikolwiek medal.
knightrider
Posty: 926
Rejestracja: 15 sie 2017, o 14:35
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: knightrider »

Simao pisze:Najbardziej nie poki mnie nasz środek. Ten najmłodszy Leman wolny na siatce, ogólnie chimeryczny i nie stabilny zawodnik. Kosok słaby w ofensywie. Krulicki solidny zawodnik, nic ponad przeciętną. Możdżonek...
Ja nie oczekuje jakiś fajerwerków, jednak teoretycznie slabsze kluby potrafią ściągnąć do siebie jednego bardzo dobrego przyjmujacego jak Będzin, czy środkowego jak ostatnio Olsztyn. Natomiast u nas nic się nie zmienia. Nie wiem jak mozna było dopuścić do tego, aby Huber poszedł do Skry. Chyba, że nie chciał u nas zagrać. W co raczej wątpię. Zamiast Krulickiego czy Możdżonka chciałbym przunajmniej Szalache. Moim zdaniem będzie ciężko o jakikolwiek medal.

Reska dostała Lemańskiego, który 2 lata temu był po świetnym sezonie w W-wie i tak go Kowal zepsuł :] Nowakowskiego po 1 poważnej kontuzji w karierze Kowal się odwdzięczył trybunami i pożegnaniem z klubu. Reska nabrała Mistrzów Świata i każdego popsuła dosłownie Mikę, Shulza, Nowakowskiego oraz nikt nie zapomni tej szopki, którą zrobili w klubie Drzyzdze że aż uciekł na daleki Sybir. Nie ma w tym przypadku że Reska za Kowala poleciała ostro w dół z jakością przygotowania zawodników.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2733
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: Simao »

Z całym szacunkiem, ale Gruszkę nie uważam za wybitnego, utalentowanego trenera, podobnie myślę o Igle. Z całym szacunkiem dla niego, jednak uważam że nie ma on odpowiednich predyspozycji do swojego obecnego stanowiska. Zobaczymy co Kowal pokaże w Suwałkach. Bardzo ciekawi mnie jak sobie poradzi ten klub, co za tym idzie trener Kowal. Ja nie byłem jakimś zwolennikiem trenera, jeśli chodzi o Gruszkę. Z polskich trenerów raczej spróbowałbym Bednaruka. W ogóle widzę go jako pierwszego polskiego szkoleniowca w kadrze, po dlugiej przerwie.
qtp
Posty: 2278
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: qtp »

knightrider pisze:
Kolego niewiele wiesz, albo celowo kłamiesz, albo jedno i drugie...
Nowakowski po ciężkiej kontuzji miał jeszcze cały jeden sezon kontrakt (i grał w 6 a nie siedział na trybunach), potem klub zaoferował mu nowy, ale Pit chciał na północ (rodzina).
Leman Przyszedł 3 sezony temu, z różnych względów poleciał poziomem w dół, ale moim i nie tylko moim głównym była sodówa. O Drzyzdze i pozostałych kompromitujesz się całkowicie więc nawet szkoda odpisywać.
repres1
Posty: 664
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 07:13
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: repres1 »

Jakim cudem ci "zepsuci" zdobyli pierwsze w swojej karierze medale mistrzostw Polski (Nowakowski pierwsze złoto, Drzyzga, Konarski, Kosok, Mika, a nawet Bartman - pierwsze medale w ogóle)?
Drzyzga nie uciekł (nawiasem mówiąc - do dziś mieszka w Rzeszowie), a już z pewnością nie "uciekł na daleki Sybir". Następny sezon (po Resovii) rozegrał w lidze greckiej - średnio prestiżowej i nie płacącej na poziomie ligi polskiej.
Jakim cudem ci "zepsuci" dotarli do finału Ligi Mistrzów, co w historii polskiego sportu udało się tylko "zepsutym" przez Nawrockiego ze Skry, a nie udało innym "niezepsutym"?
knightrider
Posty: 926
Rejestracja: 15 sie 2017, o 14:35
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: knightrider »

qtp pisze:
knightrider pisze:
Kolego niewiele wiesz, albo celowo kłamiesz, albo jedno i drugie...
Nowakowski po ciężkiej kontuzji miał jeszcze cały jeden sezon kontrakt (i grał w 6 a nie siedział na trybunach), potem klub zaoferował mu nowy, ale Pit chciał na północ (rodzina).
Leman Przyszedł 3 sezony temu, z różnych względów poleciał poziomem w dół, ale moim i nie tylko moim głównym była sodówa. O Drzyzdze i pozostałych kompromitujesz się całkowicie więc nawet szkoda odpisywać.
repres1 pisze:Jakim cudem ci "zepsuci" zdobyli pierwsze w swojej karierze medale mistrzostw Polski (Nowakowski pierwsze złoto, Drzyzga, Konarski, Kosok, Mika, a nawet Bartman - pierwsze medale w ogóle)?
Drzyzga nie uciekł (nawiasem mówiąc - do dziś mieszka w Rzeszowie), a już z pewnością nie "uciekł na daleki Sybir". Następny sezon (po Resovii) rozegrał w lidze greckiej - średnio prestiżowej i nie płacącej na poziomie ligi polskiej.
Jakim cudem ci "zepsuci" dotarli do finału Ligi Mistrzów, co w historii polskiego sportu udało się tylko "zepsutym" przez Nawrockiego ze Skry, a nie udało innym "niezepsutym"?
No szczególnie Mika dzięki Resce wszedł na swój top u Antigi i Anastasiego co wiele mówi :] Dwukrotnie zmarnowali gościa w tym klubie. Za pierwszym razem odszedł z łatką jako zmarnowany talent za drugim kiedy Kowal zmarnował kolejny raz bdb drużynę. Konarski/Buszek w ostatnim sezonie w Rzeszowie byli ławkowymi i dopiero w Zaksie zaliczyli swój top klubowy. Drzyzga obniżył poziom po tym finale LM z całą drużyną dzięki Kowalowi. Pamiętam do dziś jak był bluzgany na tym forum przez kibiców Reski gdzie jest pełno postów w archiwum. Dopiero za Heynena wrócił na granie z lat 2014-2015. Lemański w każdym innym klubie w PL bardziej by się rozwinął(może za Gruszki trend się zmieni).
repres1
Posty: 664
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 07:13
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: repres1 »

Mika i "top i Anastasiego"? Przecież zawsze był niżej niż Resovia.
Mika zagrał w klubie jeden dobry sezon (14/15), a później było już tylko źle.
Anastasi to dobry trener, ale w Polsce nie ma się za bardzo czym pochwalić. Wygrał ze Skrą pólfinał, ale z Resovią nie zrobił ani sztycha. W finale w Gdańsku stuknął go Buszek, a w Rzeszowie Konarski.
Andrzej Kowal i Jacek Nawrocki to jedyni trenerzy, którzy doprowadzili polskie kluby do finału Ligi Mistrzów.
Z całym szacunkiem dla Heynena i Fabiana, ale półfinał ME'19 przegrali w złym stylu. Taka jest właśnie uroda Fabiana - i w Resovii, i w reprezentacji Polski (finał MŚ'14 ratował Zagumny), i w Nowosybirsku (5. miejsce w lidze) - potrafi zagrać kapitalnie, a chwilę potem fatalnie. Jeśli to "fatalnie" wypadnie na wcześniejszym etapie, można jeszcze nadrobić, ale jeśli wypadnie w finale czy półfinale, jest wtopa na cały sezon.
A co do Anastasiego.... Będzie śmiesznie, jeśli znów będzie niżej niż Kowal. A na to się zanosi.
knightrider
Posty: 926
Rejestracja: 15 sie 2017, o 14:35
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: knightrider »

repres1 pisze:Mika i "top i Anastasiego"? Przecież zawsze był niżej niż Resovia.
Mika zagrał w klubie jeden dobry sezon (14/15), a później było już tylko źle.
Anastasi to dobry trener, ale w Polsce nie ma się za bardzo czym pochwalić. Wygrał ze Skrą pólfinał, ale z Resovią nie zrobił ani sztycha. W finale w Gdańsku stuknął go Buszek, a w Rzeszowie Konarski.
Andrzej Kowal i Jacek Nawrocki to jedyni trenerzy, którzy doprowadzili polskie kluby do finału Ligi Mistrzów.
Z całym szacunkiem dla Heynena i Fabiana, ale półfinał ME'19 przegrali w złym stylu. Taka jest właśnie uroda Fabiana - i w Resovii, i w reprezentacji Polski (finał MŚ'14 ratował Zagumny), i w Nowosybirsku (5. miejsce w lidze) - potrafi zagrać kapitalnie, a chwilę potem fatalnie. Jeśli to "fatalnie" wypadnie na wcześniejszym etapie, można jeszcze nadrobić, ale jeśli wypadnie w finale czy półfinale, jest wtopa na cały sezon.
A co do Anastasiego.... Będzie śmiesznie, jeśli znów będzie niżej niż Kowal. A na to się zanosi.
Polecam sobie porównać budżety Reski i klubu z Gdańska jeżeli chodzi o Anastasiego i Kowala. Mika przypominam miał brąz w 2018 roku przed drugim nieszczęsnym powrotem do Rzeszowa. Półfinał Euro położony był brakiem atakującego co do gadki o tym jest inny temat. Kowal miał swoje chwile sławy, ale ostatnie lata to klęska za klęską.
Resofan
Posty: 1424
Rejestracja: 7 lip 2008, o 19:39
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: Resofan »

Prawda jak zwykle leży pośrodku. Za "czasów Kowala" Resovia zrobiła 3 Mistrzostwa Polski i jeden finał LM. Jest to niewątpliwy sukces, lecz patrząc z perspektywy czasu to przy tym budżecie, tym składzie, drużyna właściwie zrobiła "swoje". Za niewątpliwie udany sezon można jedynie uznać ten 2014/15, pozostałe to było wykonanie planu minimum. Nie da się zaprzeczyć, że z Kowalem jako trenerem drużyna zrobiła wyniki. Pozostaje jednak pytanie czy z tym składem, tym budżetem, w tych uwarunkowaniach inny w miarę ogarnięty trener zrobiłby takie same? Moim zdaniem tak. Mając takie warunki jakie były w Resovii każdy w miarę kumaty menadżer wykonałby dokładnie to samo, a może może i więcej. Dlatego z jednej strony przychylam się do tego, że Kowal nie wszystko w tym klubie spieprzył, ale również zgadzam się z tymi którzy twierdzą, że wielu zawodników pod jego ręką cofnęło się w rozwoju. Ja w każdym razie na pewno po nim nie płaczę i życzę mu jak najlepiej. Byle daleko od Resovii......
Jakkolwiek passus ten należy merytorycznie i metodologicznie do tomu drugiego, antycypujemy go szkicowo w tym miejscu ze względu na ścisłe powiązanie z korelacją i regresją.
Didek
Posty: 1364
Rejestracja: 2 sie 2015, o 14:55

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: Didek »

knightrider pisze:
Polecam sobie porównać budżety Reski i klubu z Gdańska jeżeli chodzi o Anastasiego i Kowala.
Skoro kluczową determinantą jest budżet, to umiejętności trenera są nieistotne. Więc po co te całe wywody o trenerach? A taki Alekno to w ogóle nie powinien mieć startu w tej kategorii. Kupił najlepszych na świecie a później kozakował w Lidze Mistrzów. A to mógł robić ktokolwiek. Czyż do tego zmierza dyskusja?

Mam wrażenie, iż w przypadku polskich trenerów ich pracę ocenia się przez tzw. subiektywne wrażenia artystyczne. Główna kategoria to noty za styl. A to niestety nie jest mierzalne. Na całym świecie jedynym obiektywnym kryterium są tytuły i osiągnięcia takie jak np. finały imprez rangi mistrzowskiej.
W przypadku trenerów, czasem dodatkowo bierze się pod uwagę czy osiągnął wynik, ponad posiadany potencjał ludzki. Ale to raczej w przypadku zatrudniania trenerów przez prezesów, bo kibice to rzadko biorą pod uwagę.
Ostatnio zmieniony 13 paź 2019, o 07:59 przez Didek, łącznie zmieniany 1 raz.
repres1
Posty: 664
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 07:13
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: repres1 »

Ja też każdemu polecam porównać budżety i nikt tego nie zrobił. Powtarza się jedynie jakieś niesprawdzone/wymyślone wiadomości.
Jeśli przyjąć, że budżet Resovii był wysoki, to przecież "Resovia marnowała budżet na 2 równe szóstki", a Anastasi nie marnował budżetu na 2 równe szóstki i tej pierwszej szóstki nie potrafił przygotować tak, żeby pokonała szóstkę Kowala.
solanum
Posty: 324
Rejestracja: 4 maja 2012, o 21:51

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: solanum »

"Za "czasów Kowala" Resovia zrobiła 3 Mistrzostwa Polski i jeden finał LM. Jest to niewątpliwy sukces,"

Oskar Kaczmarek:
O klasie trenera wcale nie znaczą ilości tytułów i medali na jego koncie. Daniel Castelani, jeden z tych największych, wciąż o tym powtarza. Zobacz drużynę na początku, oceń jej potencjał i zobacz jej braki a później przyglądnij się tej samej drużynie na samym końcu sezonu. Oceń ile się w tej drużynie zmieniło. W jego opinii, a ja się pod tym podpisuje dwoma rękami, to jedyna miarodajna i skuteczna metoda na ocenę wielkości trenera.
http://oskarkaczmarczyk.pl/blog/kilka-s ... euszu-mv
reeman
Posty: 1999
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: reeman »

Wyniki bronią trenera, a nie opinie statystyków
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”