Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Son
Posty: 1057
Rejestracja: 28 kwie 2019, o 15:32
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: Son »

Ja rozumiem, ze Bartman i Schulz nie spełniają oczekiwań, ale nie popadajmy w skrajności.
Wallace, Sokolov?? Mieliby stracić rok w klubie bez ligi mistrzów, tylko po to, żeby pomoc odbudować jedną z potęg 3 ligi w Europie i zrobić to „dla zaszczytów??” To jakaś abstrakcja już.
Zaksa na maksa
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: leeon »

Widzę że mocno niektórych ponosi. Zacząć od sensownego trenera a potem robić transfery.
pigula
Posty: 146
Rejestracja: 14 lut 2017, o 19:33
Płeć: M
Lokalizacja: WWA

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: pigula »

leeon pisze:Widzę że mocno niektórych ponosi. Zacząć od sensownego trenera a potem robić transfery.
I od sensownego prezesa.Ale to już może niebawem.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5926
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: weary_skier »

@adamow to troll artysta, denerwuje kibiców z przeciwnych obozów nie łamiąc w ten sposób regulaminu.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2347
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: jaet »

Nikt normalny o takich nazwiskach z pierwszego tieru w kontekście Resovii nie dyskutuje. Na to zwyczajnie nie ma w Rzeszowie pieniędzy, a być może nie ma ich także nawet w kontekście nazwisk typu Boyer czy Rychlicki. Dlatego Resovia musi bardzo poważnie zastanowić się nad tym, jaką koncepcję budowy zespołu wybrać, przy czym wszyscy już widzimy, że pakowanie hurtowo do rzeszowskiego wora siatkarskich średniaków czy młokosów na dorobku, kończy się katastrofą. Istotną częścią tej układanki jest też osoba trenera, co słusznie zauważył @leeon
A tak z innej beczki - to idealnym nazwiskiem dla Resovii na ataku byłby Luca Vettori, który kończy raczej swoją przygodę z Trento, ale jak wiadomo silny Włoch jest w serie A na wagę złota, więc obstawiam Mediolan lub Piacenzę. W naszej lidze Vettori byłby mega gwiazdą, ale to tylko takie moje volley fantasy :].
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
TommyLeeJones
Posty: 1667
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: TommyLeeJones »

weary_skier pisze:@adamow to troll artysta, denerwuje kibiców z przeciwnych obozów nie łamiąc w ten sposób regulaminu.
I za to go nawet zdążyłem zacząć szanować, zawsze naciągnie się jakaś naiwna ofiara :D . Nie tak łatwo być wytrawnym trollem.

Zupełnie nie rozumiem tych wszystkich spekulacji. Liga w pełni, sezon ogórkowy się nie zaczął. Wiadomo, że ruch transferowy w kuluarach ruszył z kopyta ale żeby chociaż były jakieś plotki, przecieki, żeby ktoś przyuważył jakiegoś zawodnika na rynku w Rzeszowie albo chociaż spostrzegł, że XYZ polubił Reskę w social media. A tu nic, czyste bajdurzenie, fantasmagorie, dziesiątki królików z kapeluszy każdej ligi. Nie mówiąc już o tym, że wielu Resoviaków ma kontrakty na następny sezon, chodzą ploty o zawirowaniach u sponsorów etc. etc. Tymczasem tegoroczna Resovia jest tak niesłychanym zjawiskiem, że aż się prosi o polemikę, nie wierzę, że środowisko rzeszowskie nie ma w zanadrzu jakiś ciekawostek z szatni ani pisków w trawie.
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2347
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: jaet »

TommyLeeJones pisze: Zupełnie nie rozumiem tych wszystkich spekulacji. Liga w pełni, sezon ogórkowy się nie zaczął. Wiadomo, że ruch transferowy w kuluarach ruszył z kopyta ale żeby chociaż były jakieś plotki, przecieki, żeby ktoś przyuważył jakiegoś zawodnika na rynku w Rzeszowie albo chociaż spostrzegł, że XYZ polubił Reskę w social media. A tu nic, czyste bajdurzenie, fantasmagorie, dziesiątki królików z kapeluszy każdej ligi. Nie mówiąc już o tym, że wielu Resoviaków ma kontrakty na następny sezon, chodzą ploty o zawirowaniach u sponsorów etc. etc. Tymczasem tegoroczna Resovia jest tak niesłychanym zjawiskiem, że aż się prosi o polemikę, nie wierzę, że środowisko rzeszowskie nie ma w zanadrzu jakiś ciekawostek z szatni ani pisków w trawie.
Tak się już ten biznes kręci, czasami mam wrażenie że spekulacje transferowe są ważniejsze od wyniku sportowego :]
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
Resofan
Posty: 1420
Rejestracja: 7 lip 2008, o 19:39
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: Resofan »

leeon pisze:Widzę że mocno niektórych ponosi. Zacząć od sensownego trenera a potem robić transfery.
Nie masz racji - zacząć trzeba od utrzymania się w lidze, a potem to, o czym Ty piszesz. Ta dyskusja powyżej jest tak abstrakcyjna, że po prostu nie wiem co o tym sądzić. Chyba, że rzeczywiście (jak weary_skier napisał) jest to trolling.
Jakkolwiek passus ten należy merytorycznie i metodologicznie do tomu drugiego, antycypujemy go szkicowo w tym miejscu ze względu na ścisłe powiązanie z korelacją i regresją.
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: Szampon093 »

Terminarz Rzeszowa arcytrudny.
Jeżeli przegrają z Będzinem kolejne 3 mecze również prawdopodobienstwo braku punktow.
Zaksa -> Wawa -> JW -> Zawiercie -> Skra -> Gdańsk

Bydgoszcz dużo korzystniej. Będzie smiesznie
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1776
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: hardy »

przecież corocznie Rzeszów zdobywa punkty w Kędzierzynie
Son
Posty: 1057
Rejestracja: 28 kwie 2019, o 15:32
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: Son »

hardy pisze:przecież corocznie Rzeszów zdobywa punkty w Kędzierzynie
Tylko w poprzednich latach Kędzierzyn miał już w zasadzie zagwarantowane 1 miejsce i grał bo grał.
W tym roku ani Zaksa, ani Skra i Warszawa nie mogą sobie pozwolić na odpuszczanie spotkań. Niemniej nie ma realnych szans ani na spadek ani na awans. Z prostej przyczyny. Bydgoszcz ma zbyt duża stratę, a w druga stronę Resovia goni nie jedną ekipę, ale cały peleton. Tamte zespoły tez będą punktowały między sobą w bezpośrednich pojedynkach.
Zaksa na maksa
bono
Posty: 3417
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: bono »

adamow pisze:
Wilinho10 pisze: Ciekawy jestem czy np. Patry,Boyer lub Patch to są nazwiska realne w kontekście Resovii.
Szanujmy się trochę. Wymienieni przez Ciebie zawodnicy powinni z pocałowaniem ręki przyjmować ofertę z takiego klubu jak Resovia. Mówimy o jednym z najbogatszych (o ile nie najbogatszym) polskich klubów w którym grali atakujący ze światowego topu jak Grozer, Schops, Kurek, Bartman(z najlepszych lat) czy Schmitt. Jeśli Resovia chce odzyskać w przyszłym sezonie MP i wygrać LM (choć z taką gra wątpię czy się zakwalifikuje w ogóle) to musi sięgać po zawodników ze światowego topu. Na ataku to mogliby być np. Sokołow (mówiło się o nim w Rzeszowie a ponoć ma odejść z Kazania więc będzie do wzięcia), Poletajew, Kurek, Ghafur czy Wallace.
Artystyczny trolling??? - szanujmy się no chyba że dla żółtodziobów - gość sobie zwyczajnie robi jaja i tyle.
Rzeszów sportowo i organizacynie szoruje po dnie +L. Zawodnik typu Faryna nawet tam nie przyjdzie, chyba że jako najemnik za 3xwiększą kasę.
Tak jak tu wielu pisało, po pierwsze Igła aut.
Wywalić dziadków z drużyny i postawić na młodych,ambitnych czasami niechcianych w innych drużynach.
nie ma już nic... :<
kanimo

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: kanimo »

Z tymi niechcianymi to przesadziles.
Dobrzy Polacy, perspektywiczni, sa wszedzie chciani.
Mniej chciani a jeszcze nie najgorsi albo graja w szostkach na dole, albo jak Depowski na rezerwie gory.
A z samych graczy dolu tabeli sredniaka ciezko zmontowac.
Kiko
Posty: 278
Rejestracja: 20 kwie 2015, o 18:46

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: Kiko »

"Rzeszów sportowo i organizacynie szoruje po dnie +L."

Sportowo, ok ale organizacyjnie? To Cię chyba poniosło.
Przemyslaw
Posty: 737
Rejestracja: 19 kwie 2012, o 20:29

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: Przemyslaw »

mmb pisze:https://www.assecoresovia.pl/2020/02/w- ... manskiego/

Cały Leman, ma chwilę zdrowia, zacznie grać dobrze, to za chwilę jakiś uraz i od nowa :(
Ten Lemański to ze szkła jest.
Takie uroki wysokich i lekkich siatkarzy. Przy jego wzrośnie powinien ważyć min. 115 kg. Podobnie jest z Udrysem czy Miką. Jakby byli mocniej obudowani mięśniowo nie łapali by tak często kontuzji.
To nie ma nic wspólnego z pechem czy jego wzrostem.
Lemański od początku kariery bardzo źle się prowadzi. Dyskoteki, wódeczka, papieroski, imprezy do 2-3 nad ranem.
Wiem co piszę bo nie raz to widziałem i ręce opadają. To mógł być jeden z najlepszych siatkarzy na świecie a wyjdzie z niego bardzo przeciętny grajek ligowych rozgrywek.
kanimo

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: kanimo »

Od jakiego poczatku? Sugerujesz, ze w Warszawie, a wczesniej w Metrze tez tak imprezowal?
I dlatego w drugim sezonie kariery zostal 2 blokujacym ligi?
pigula
Posty: 146
Rejestracja: 14 lut 2017, o 19:33
Płeć: M
Lokalizacja: WWA

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: pigula »

pigula pisze:
leeon pisze:Widzę że mocno niektórych ponosi. Zacząć od sensownego trenera a potem robić transfery.
I od sensownego prezesa.Ale to już może niebawem.
I bum, koniec projektu Ignaczak.
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1776
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: hardy »

To kto teraz? Możdżon?
Awatar użytkownika
rzr
Posty: 603
Rejestracja: 12 lut 2013, o 22:11
Płeć: M
Lokalizacja: koło Rz

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: rzr »

hardy pisze:To kto teraz? Możdżon?
Obstawiam Alka - nasza liga potrzebuje grającego prezesa :]
nie jest dobrze, co prawda nie jest też źle, można powiedzieć, że jest średnio
Kiko
Posty: 278
Rejestracja: 20 kwie 2015, o 18:46

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: Kiko »

hardy pisze:To kto teraz? Możdżon?
Broń nas Panie, przed Marcinem "przerośnięte ego" Możdżonkiem !!!
phantom1
Posty: 48
Rejestracja: 5 kwie 2019, o 06:05
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: phantom1 »

rzr pisze:
hardy pisze:To kto teraz? Możdżon?
Obstawiam Alka - nasza liga potrzebuje grającego prezesa :]
Obstawiam, że będzie to ktoś z rodziny Pana Górala lub z jego firmy. Tak więc zabawa w układanie klocuszków będzie trwać nadal, tylko że teraz już bardziej "oficjalnie".
Przemyslaw
Posty: 737
Rejestracja: 19 kwie 2012, o 20:29

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: Przemyslaw »

kanimo pisze:Od jakiego poczatku? Sugerujesz, ze w Warszawie, a wczesniej w Metrze tez tak imprezowal?
I dlatego w drugim sezonie kariery zostal 2 blokujacym ligi?
Możliwe, że przesadziłem pisząc "od samego początku".
Powinienem napisać o tym, jakie ma podejście będąc w Rzeszowie.
Camillo Marcotti

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: Camillo Marcotti »

Przemyslaw pisze:
kanimo pisze:Od jakiego poczatku? Sugerujesz, ze w Warszawie, a wczesniej w Metrze tez tak imprezowal?
I dlatego w drugim sezonie kariery zostal 2 blokujacym ligi?
Możliwe, że przesadziłem pisząc "od samego początku".
Powinienem napisać o tym, jakie ma podejście będąc w Rzeszowie.
Jakbyś grał w takim klubie, też byś wolał imprezować.

Ciekawe rzeczy się dzieją, Jastrzębie z Fornalem i Depowskim ogrywa Zenit, a Resovia z Hoagiem Marechalem, Buszkiem i Rousseaux przegrywa ze wszystkimi.

Drugi rok z rzędu drużyna gra strasznie, mimo pieniędzy. Nie wiem, czy naprawdę to rzeszowskie powietrze aż tak nie służy? Fakt, że sam tam mieszkałem bodajże 5 lat, a po przeprowadzce bardzo odżyłem, ale nie wierzę, że to dotyczy wszystkich.

Może prezydent Ferenc coś dodaje do miejskiej wody? :)

Tyłu siatkarzy, co przyszło na Podpromie i zaczęło grać piach, to jest aż niesamowite. I to na przestrzeni różnych trenerów, bo zdarzało się to i za Travicy i za Kowala, teraz mamy apogeum. Fakt, że tegoroczną ekipę zbudowano za pomocą maszyny losującej i nie trafiała do mnie od początku, ale jednak czegoś w okolicach 5-6 z nadzieją na więcej się spodziewałem.

Czy Zanini pomoże? Wątpię. Jak dom publiczny nie prosperuje, to się nie wymienia firanek. Z drugiej strony jak każdy, kogo kupisz gra poniżej swoich możliwości, to fajnie, że chociaż firanki ładne...
Kiko
Posty: 278
Rejestracja: 20 kwie 2015, o 18:46

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: Kiko »

Camillo Marcotti pisze:
Przemyslaw pisze:
kanimo pisze:Od jakiego poczatku? Sugerujesz, ze w Warszawie, a wczesniej w Metrze tez tak imprezowal?
I dlatego w drugim sezonie kariery zostal 2 blokujacym ligi?
Możliwe, że przesadziłem pisząc "od samego początku".
Powinienem napisać o tym, jakie ma podejście będąc w Rzeszowie.
Jakbyś grał w takim klubie, też byś wolał imprezować.

Ciekawe rzeczy się dzieją, Jastrzębie z Fornalem i Depowskim ogrywa Zenit, a Resovia z Hoagiem Marechalem, Buszkiem i Rousseaux przegrywa ze wszystkimi.

Drugi rok z rzędu drużyna gra strasznie, mimo pieniędzy. Nie wiem, czy naprawdę to rzeszowskie powietrze aż tak nie służy? Fakt, że sam tam mieszkałem bodajże 5 lat, a po przeprowadzce bardzo odżyłem, ale nie wierzę, że to dotyczy wszystkich.

Może prezydent Ferenc coś dodaje do miejskiej wody? :)

Tyłu siatkarzy, co przyszło na Podpromie i zaczęło grać piach, to jest aż niesamowite. I to na przestrzeni różnych trenerów, bo zdarzało się to i za Travicy i za Kowala, teraz mamy apogeum. Fakt, że tegoroczną ekipę zbudowano za pomocą maszyny losującej i nie trafiała do mnie od początku, ale jednak czegoś w okolicach 5-6 z nadzieją na więcej się spodziewałem.

Czy Zanini pomoże? Wątpię. Jak dom publiczny nie prosperuje, to się nie wymienia firanek. Z drugiej strony jak każdy, kogo kupisz gra poniżej swoich możliwości, to fajnie, że chociaż firanki ładne...
To dobrze, że już nie musisz się męczyć w tym złym Rzeszowie.
sall
Posty: 4
Rejestracja: 3 lut 2020, o 12:25
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: sall »

Parafrazując "Dziękuję Ci tato,że nie jestem Resoviakiem".
Kudi
Posty: 107
Rejestracja: 21 sie 2012, o 10:52

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: Kudi »

Może teraz Resovia pójdzie w egzotykę i zdobywanie rynku dla Asseco :D i upolują Hindusa

Ajithlal Chandran
https://www.youtube.com/watch?v=XE2mXf2cqtI&t=107s

W kwalifikacjach nawet nieźle się prezentował na tle Australijczyków itp.
Awatar użytkownika
nikt wazny
Moderator
Moderator
Posty: 1528
Rejestracja: 17 kwie 2008, o 10:16
Płeć: M
Lokalizacja: Opole

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: nikt wazny »

Ale jedno wiem po latach,
prawdę musisz znać i Ty.
Zawsze warto być człowiekiem,
choć tak łatwo zejść na psy...
towalowli
Posty: 220
Rejestracja: 12 lut 2019, o 09:57

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: towalowli »

Kudi pisze:Może teraz Resovia pójdzie w egzotykę i zdobywanie rynku dla Asseco :D i upolują Hindusa

Ajithlal Chandran
https://www.youtube.com/watch?v=XE2mXf2cqtI&t=107s

W kwalifikacjach nawet nieźle się prezentował na tle Australijczyków itp.
Rozgrywający tych Indii lepiej od Wuja chodzi, spójrzcie na te pajpy :]
Camillo Marcotti

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: Camillo Marcotti »

Tegoroczna Resovia na wesoło ;)

Prezes Ignaczak tankuje samochód na stacji paliw, idzie zapłacić, kasjerka pyta: "Zbiera Pan punkty?". "Wredna baba" - pomyślał Krzysztof opuszczając zniesmaczony stację.

Rozmawia prezes z nowym kandydatem na trenera:
- Trudne zadanie mamy. Wszyscy w tabeli są przed moimi siatkarzami. Jak się nazywasz?
- Emanuele Zanini?
- Zanimi?
- Zanini.
- Dobra, nieważne. Ktoś w końcu musi być za nimi.

Przychodzi Piotr Gruszka do gabinetu prezesa i słyszy:
- Piotrek, wylatujesz.
- Ale czemu? Przecież jesteśmy pierwsi w tabeli, niech prezes sam spojrzy.
- Piotrek... Trzymasz tabelę do góry nogami.

Rozmawia prezes Resovii z trenerem:
- Jak zajmiemy 8 miejsce to z kim zagramy w PlayOffie?
- Najprawdopodobniej z Warszawą.
- Hmm... A 7?
- Zaksa.
- To może 6 albo 5?
- Jastrzębski Wegiel albo Skra Bełchatów.
- A jak nie awansujemy do Play-Off?
- Bydgoszcz, Będzin, może Lubin, Suwałki.
- O, to mi się podoba! Macie zrobić wszystko, żeby trafić do tej najłatwiejszej grupy!
kibic_siatki
Posty: 2587
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: kibic_siatki »

Dobre, ale jakby się nad tym zastanowić, to niestety prawdziwe. ;)
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”