Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2252
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: mewa »

viewtopic.php?f=18&t=6924 - temat z poprzedniego sezonu.

Gdybym mógł kogoś prosić o wstawienie aktualnego składy drużyny na sezon 2019/2020...
Marcy$
Posty: 2082
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: Marcy$ »

Rozgrywający:
Marcin Komenda
Kawika Shoji

Atakujący
Zbigniew Bartman
Damian Schulz

Przyjmujący
Tomas Rousseaux
Nicholas Hoag
Rafał Buszek
Nicolas Marechal

Środkowi:
Bartłomiej Krulicki
Grzegorz Kosok
Bartłomiej Lemański
Marcin Możdżonek

Libero
Luke Perry
Bartosz Mariański
mmb
Posty: 1760
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: mmb »

Nie żeby to była nowość w Resovii, ale skład jest niesamowicie wyrównany, oprócz libero ciężko wskazać kto jest prawdziwym szóstkowym, bo reszta to mniej więcej porównywalny poziom, a i trener daleki od światowego topu. Na medal to wszystko może nie wystarczyć, ale może na początek niech na Podpromie wróci solidna siatkówka sprawiająca wielką radość kibicom.

Trzymam kciuki żeby Komenda po sezonie zapewnił sobie pewne miejsce w kadrze, Leman zaczął grać na miarę swojego ogromnego potencjału, a Schulz się odbudował :)
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: Aranger »

No moim zdaniem akurat ta pierwsza szóstka jednak się rysuje, według mnie powinno to wyglądać jakoś tak: Komenda-Schulz/Bartman, Hoag-Marechal, Kosok-Lemański, Perry.

Przede wszystkim zagrywka powinna być tu wielkim atutem, para przyjmujących ma ją bardzo dobrą i regularną, Schulz w Gdańsku też potrafił serwować dosyć dobrze, a para środkowych ma raczej dobrego floata. Newralgiczna może być pozycja atakującego, natomiast nie wiem na ile to może być istotne, ale zapadły mi w pamięć dwa zdjęcia Schulza z treningów wrzucone przez niego na insta story z podpisami w stylu że czas wracać do formy z Gdańska i coś komuś udowodnić, więc jest pewnie mocno zmotywowany, a na swoim optymalnym poziomie w Treflu wyglądał imponująco.

No i znak zapytania przy Gruszce, bo póki co zaliczył chyba tylko jeden naprawdę dobry sezon jako trener. Ale za to wraca Zahorski, a to bodajże za jego ostatniego pobytu w Rzeszowie ten klub miał swój złoty czas, więc to pewnie pozytywna informacja.
Domelinho
Posty: 586
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 17:53
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: Domelinho »

Achrem trenuje z Resovią z tego co widziałem
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: Noworoczny »

Nie sądziłem, że Resovia posiadając kilku (pięciu?) równych przyjmujących będzie próbowała przytulić szóstego, ale faktyczne, jak się tak zastanowić, to Kwolek bardziej do Reski pasuje, niż do GAZ.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
boftek
Posty: 194
Rejestracja: 16 lut 2019, o 08:16
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: boftek »

Szczególnie, że szatnią rządzić będzie niejaki Pan Zbigniew. W jednym z wywiadów Bartman nazwał Kwolka swoim kolegą więc pierwszy test już przeszedł ;)
Son
Posty: 1057
Rejestracja: 28 kwie 2019, o 15:32
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: Son »

Jakby był Kwolek, to wypadałoby kogoś wypożyczyć. Wszystko wskazuje na rozpad Warszawy. Za dużo już artykułów z różnych źródeł. Znowu Busz w Zaksie? ;)
Zaksa na maksa
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: Noworoczny »

Lil Bush nie, bo on defensywny. Hoaga pewnie nie dadzą. Rousseaux? Wiele lepszy od Semena chyba nie jest. Marechal - to on jeszcze żyje?
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
kamil1999
Posty: 5449
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: kamil1999 »

Przy zakontraktowaniu Kwolka, Resovia odda gdzieś pewnie albo Roussoux albo Marechala. Może do Warszawy w wymianie. Jest to też o tyle dobry ruch, że rozwiązuje problemy z limitami i zarówno Shiji jak i Perry będą mogli grać. A do Zaksy pasuje mi bardziej Tillie niż Kwolek bo potrzebują klasowego siatkarza na już.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5926
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: weary_skier »

kamil1999 pisze: że rozwiązuje problemy z limitami i zarówno Shiji jak i Perry będą mogli grać.
Jaki jest problem z limitami kiedy w składzie jest rozgrywający klasy światowej*?
*kryterium Uszata
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: Noworoczny »

Jakie to niby moje kryterium?
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5926
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: weary_skier »

Jest rezerwowym w naszej reprezentacji = klasa światowa. Kryterium stworzone przy okazji Śliwka gate.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: Noworoczny »

Zapewne nie będziesz miał problemu, żeby to zacytować?
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5926
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: weary_skier »

Kryterium stworzył jednak Uszat. Wyedytowałem ;)
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
uszat
Posty: 236
Rejestracja: 31 gru 2017, o 11:21
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: uszat »

:]
No niech mnie ... ale zaszczyt :)
Mostostal BB´97´02´08
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: Aranger »

Co by się nie działo, to mam nadzieję, że to tego Rzeszowa to akurat Bartosz nie trafi.
anty-hejter
Posty: 55
Rejestracja: 27 lip 2019, o 03:17

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: anty-hejter »

Kwolek w Resovii? To jak to już nie w Zaksie, przecież Panowie mieli pewne informacje, że ma trafić właśnie tam. :D
Wg przytoczonego powyżej kryterium, jakie problemy z limitami niby ma Resovia? Przecież w składzie jest klasa światowa, Komenda, chyba, że to kryterium tyczy się tylko Zaksy. :]
No cóż dzień po dniu posty wypisywane przez Uszata i Noworocznego stają się coraz bardziej śmieszne, dla większej liczby osób, jak widać już nawet dla moderatorów. ;) A tacy chcieli być tutaj zabawni, prześmiewczy, wszechwiedzący, no cóż nie wyszło. :)
Son
Posty: 1057
Rejestracja: 28 kwie 2019, o 15:32
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: Son »

Ty to już sobie daruj wacław, bo według ciebie nikt z Warszawy miał nie odchodzić.
Jedni wstawiają artykuły, że do Zaksy, inne, że do Resovii. Pewnie na dniach okaże się gdzie. Ale nie sądzę, żeby to miała być Resovia. Mają już dobrze ułożony skład, znowu by brnęli w zbyt dużą liczbę przyjmujących i nikt nie czułby się podstawowym.
Zaksa na maksa
qtp
Posty: 2262
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: qtp »

Kwolek jest łakomym kąskiem dla każdego kto ma troche wolnych złotówek. To nawet nie chodzi o ten sezon, ale o ustawienie sobie kilku kolejnych.
Son pisze:Mają już dobrze ułożony skład, znowu by brnęli w zbyt dużą liczbę przyjmujących i nikt nie czułby się podstawowym.
Podstawowym będzie Hoag i lepszy z pary Busz/Marechal. Jak by się udało Dołozyć Kwolka to bez żalu można puścić komuś Belga. Przy Gruszce podstawowym został by bez wątpienia Kwolek.
anty-hejter
Posty: 55
Rejestracja: 27 lip 2019, o 03:17

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: anty-hejter »

Son pisze:Ty to już sobie daruj wacław, bo według ciebie nikt z Warszawy miał nie odchodzić.
Jedni wstawiają artykuły, że do Zaksy, inne, że do Resovii. Pewnie na dniach okaże się gdzie. Ale nie sądzę, żeby to miała być Resovia. Mają już dobrze ułożony skład, znowu by brnęli w zbyt dużą liczbę przyjmujących i nikt nie czułby się podstawowym.
Wacław? Pomyłka. :(
Ja pisałem, że nic nie jest pewne, że odchodzą, a to nie to samo, co jestem pewny, że zostają. Z resztą dalej jak widzisz nie mamy stuprocentowej pewności. Moje posty były również pisane pół żartem, pół serio, dostosowując się do poziomu znanej już tutaj dwójki Panów.
Resovia nie może brnąć w zbyt dużą liczbę przyjmujących, ale Zaksa już tak i wtedy wszystko było ok? Przecież wg informacji uszata miał przyjść Tillie i Kwolek, a jest już Śliwka, Semeniuk, Smolarczyk. W zaistniałych okolicznościach Resovia zawsze może kogoś wypożyczyć. ;) Podstawową parę przyjmujących również byłoby bardzo łatwo wyłonić. Hoag - Kwolek.
Skrzydła Bartman - Hoag - Kwolek, 3 razy na tak. :)
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4601
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: niepoinformowany »

qtp pisze:Kwolek jest łakomym kąskiem dla każdego kto ma troche wolnych złotówek. To nawet nie chodzi o ten sezon, ale o ustawienie sobie kilku kolejnych.

Podstawowym będzie Hoag i lepszy z pary Busz/Marechal. Jak by się udało Dołozyć Kwolka to bez żalu można puścić komuś Belga. Przy Gruszce podstawowym został by bez wątpienia Kwolek.
Dokładnie, Kwolek to może być inwestycja na kilka sezonów, głupotą byłoby odpuszczenie walki o niego skoro nadarza się taka okazja. Na kolejną, o ile w ogóle, możemy sobie poczekać.

Gdyby się udało, to również jestem za pozbyciem się Belga, jakoś mnie nie przekonuje. Buszek przynajmniej potrafi mocno zaserwować i wejść do drugiej linii przetrzymać przyjęcie w końcówce seta, nie blokując przy tym limitów.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2347
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: jaet »

Myślę, że Kwolek będzie chciał z klubem zagrać w LM.
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
Miszczu-xdd
Posty: 544
Rejestracja: 16 maja 2018, o 20:16
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: Miszczu-xdd »

Teraz tylko czekać, aż ktoś da info że Skra i Jastrzębski też chcą go u siebie, wtedy to będą jaja i kłótnie... :D
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7761
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

jaet pisze:Myślę, że Kwolek będzie chciał z klubem zagrać w LM.
Myślę, że to nie będzie miało większego znaczenia, aczkolwiek chyba jedynym atutem Resovii w takiej rozgrywce (zakładając, że do niej by doszło) mogłoby być zaoferowanie dłuższego kontraktu, ale czy to duży atut - raczej nie.
barti522
Posty: 1809
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: barti522 »

niepoinformowany pisze: Dokładnie, Kwolek to może być inwestycja na kilka sezonów, głupotą byłoby odpuszczenie walki o niego skoro nadarza się taka okazja. Na kolejną, o ile w ogóle, możemy sobie poczekać.

Gdyby się udało, to również jestem za pozbyciem się Belga, jakoś mnie nie przekonuje. Buszek przynajmniej potrafi mocno zaserwować i wejść do drugiej linii przetrzymać przyjęcie w końcówce seta, nie blokując przy tym limitów.
Kwolek/Buszek
Hoag/Marechal
To byłaby dobra opcja, wtedy spokojnie mógłby w razie problemów na boisko wchodzić Shoji, bez oglądania się na to ilu obecnie jest obcokrajowców. Jeszcze jakiś środkowy by się przydał i skład niespodziewanie wyglądałby bardzo mocno. :)
uszat
Posty: 236
Rejestracja: 31 gru 2017, o 11:21
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: uszat »

anty-hejter pisze:
No cóż dzień po dniu posty wypisywane przez Uszata i Noworocznego stają się coraz bardziej śmieszne, dla większej liczby osób, jak widać już nawet dla moderatorów. ;) A tacy chcieli być tutaj zabawni, prześmiewczy, wszechwiedzący, no cóż nie wyszło. :)[/
Po raz kolejny jestem atakowany personalnie. Ja żadnego z użytkowników nie atakuje i nie obrażam. Ten fragment nic nie wnosi do dyskusji.
Proszę moderację forum o interwencję.
Mostostal BB´97´02´08
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: drukjul »

Miszczu-xdd pisze:Teraz tylko czekać, aż ktoś da info że Skra i Jastrzębski też chcą go u siebie, wtedy to będą jaja i kłótnie... :D
Sądząc po tym, że zdaje się właśnie dziś kończy się promocja wspólnej książki AA i rzecznika Plusligi, a kluczowe decyzje odnośnie Onico miały zapaść na początku tygodnia, to we wtorek, lub najpóźniej w środę sytuacja powinna być już w miarę jasna. I spekulacje, nie tylko dotyczące przyszłości zespołu z Warszawy, ale także poszczególnych zawodników tego klubu się szybko skończą.
jupi_1991
Posty: 357
Rejestracja: 6 kwie 2015, o 21:39
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: jupi_1991 »

Nie mam bladego pojęcia jak sytuacja z drużyną z Warszawy się rozwinie, wszystko przemawia za tym że jednak będzie to nagatywny scenariusz bez happy endu.
Nawiązując natomiast dywagacje na temat ewentualnych transferów to z pewnością znajdzie się dużo chętnych na angaż zawodników. Nie zdziwi się nawet jeśli decyzję już dawno zapadły i zawodnicy maja juz dawno powybierane nowe kluby. Zapewne w tym tygodniu, a na pewno przed 1 października powinno być jasne.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”