Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Son
Posty: 1057
Rejestracja: 28 kwie 2019, o 15:32
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: Son »

No widzisz barti, jeszcze do tego superpuchar i 15-0 w champions league.
Czasem skład to nie wszystko i chwała Zaksie za to. A Olek jest obok Milada najlepszym przyjmującym ligi w tym roku.
Zaksa na maksa
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1796
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: hardy »

Po co wywlekać te 15:0? Chyba tylko jako pożywka dla kibiców innych drużyn przy kolejnej przegranej. Granie w LM zacznie się od następnej rundy.
PH3N-x
Posty: 765
Rejestracja: 6 lip 2011, o 16:03
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: PH3N-x »

Son pisze: A Olek jest obok Milada najlepszym przyjmującym ligi w tym roku.
A nie Kwolek?
Son
Posty: 1057
Rejestracja: 28 kwie 2019, o 15:32
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: Son »

Milad to może i najlepszy gracz ligi, ale Śliwka momentami w pojedynkę ciągnie Zakse pod nieobecność Kaczmarka, jest prawdziwym liderem. Warszawa gra w pełnym składzie jednak. Zreszta Kwolo tez jest znakomity.
Zaksa na maksa
kanimo

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: kanimo »

Jak uwazac Krola za pelny sklad to i owszem.
Jesli chodzi o ciagniecie gry w pojedynke to powiedzialabym, ze Kwolu do tej pory pokazal znacznie wiecej.
Ponadto ma znaczaco wiecej przyjec ( 498 /368 ) i wiecej atakow ( 519 /465) niz Olek w obecnym sezonie. Wiec Twoja teza o wielkim samotniku jakby nieprawdziwa.
Ostatnio zmieniony 17 lut 2020, o 20:47 przez kanimo, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Hrabia_Monte_Christo
Posty: 137
Rejestracja: 17 kwie 2019, o 19:25
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: Hrabia_Monte_Christo »

Patrząc na solidny progres w grze Olka Śliwki oraz jego uniwersalność, to obawiam się, że opuści Zaksę po zakończeniu tego sezonu.
Zakładam, że jeśli Olek odejdzie, to Świder będzie chciał Szymurę wyciągnąć z Katowic.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
kanimo

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: kanimo »

A dokad ma pojsc? Do Rosji kompletnie nie pasuje, do Wloch jednak troche watpie.
Do Rzeszowa moze nie zechciec wracac, zreszta nia wiem czy to klub bogatszy od Zaksy. A i @grzegorz mi wytlumaczyl, ze do Jawora z Rzeszowa daleko.
Awatar użytkownika
Hrabia_Monte_Christo
Posty: 137
Rejestracja: 17 kwie 2019, o 19:25
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: Hrabia_Monte_Christo »

@kanimo Dla Olka jest tylko jeden kierunek - Italia.

Nie zagra na pewno w czołowej drużynie, ale jakiś średniak może się po niego zgłosić. Wszystko wtedy będzie w jego rękach.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
Son
Posty: 1057
Rejestracja: 28 kwie 2019, o 15:32
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: Son »

kanimo pisze:Jak uwazac Krola za pelny sklad to i owszem.
Jesli chodzi o ciagniecie gry w pojedynke to powiedzialabym, ze Kwolu do tej pory pokazal znacznie wiecej.
Ponadto ma znaczaco wiecej przyjec ( 498 /368 ) i wiecej atakow ( 519 /465) niz Olek w obecnym sezonie. Wiec Twoja teza o wielkim samotniku jakby nieprawdziwa.
A nie pełny??
A Stern ma jeszcze więcej ataków.... wystarczy czasem coś obejrzeć, bez nastawiania się negatywnie na Zaksę. Rozumiem, ze wszystkie Jakubiszaki, Kapice świetni, ale Olek nigdzie nie pasuje. No przynajmniej u Heynena w kadrze pasuje :D
Zaksa na maksa
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: Aranger »

Do pewnego momentu (gdzieś tak mniej więcej do świąt) Kwolek był moim zdaniem bezapelacyjnie najlepszym przyjmującym w lidze, nie dość że trzymał grę na siatce w drużynie lidera ligi wobec Króla na prawym, to jeszcze bardzo dobrze przyjmował i dobrze serwował. Od tego czasu zaczął grać w kratkę, szczególnie w ataku, postawiłbym go mniej więcej na równi ze Śliwką.
Awatar użytkownika
KentuckiFan
Posty: 389
Rejestracja: 29 maja 2011, o 21:33
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: KentuckiFan »

Hrabia_Monte_Christo pisze:Patrząc na solidny progres w grze Olka Śliwki oraz jego uniwersalność, to obawiam się, że opuści Zaksę po zakończeniu tego sezonu.
Zakładam, że jeśli Olek odejdzie, to Świder będzie chciał Szymurę wyciągnąć z Katowic.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
Ale dlaczego miał by odejść? Jak popatrzysz na skład ZAKSy to widać, że zespół jest budowany jako długofalowa strategia i myślę, że zawodnicy są tak dobierani charakterologicznie żeby tutaj chcieli się realizować na dłużej. Jeżeli zawodnik ma komfort pracy, status gwiazdy i dobre warunki finansowe to myślę, że nie musi szukać ofert w innych ligach, bo tutaj się realizuje. Patrz Toniutti, Deroo, Zatorski, Wiśniewski, wcześniej Gladyr, Witczak. Oni w wywiadach często podkreślają, że tutaj w profesjonalnym klubie mają wszystko czego potrzeba - kasa, baza trenigowa, fizjo, sprzęt sportowy, auta, opieka klubu itp. Oni się muszą martwic tylko tym, żeby trenować.
Dyskutować zawsze warto.
Awatar użytkownika
mitam
Posty: 1063
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:15

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: mitam »

KentuckiFan pisze:
Hrabia_Monte_Christo pisze:Patrząc na solidny progres w grze Olka Śliwki oraz jego uniwersalność, to obawiam się, że opuści Zaksę po zakończeniu tego sezonu.
Zakładam, że jeśli Olek odejdzie, to Świder będzie chciał Szymurę wyciągnąć z Katowic.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
Ale dlaczego miał by odejść? Jak popatrzysz na skład ZAKSy to widać, że zespół jest budowany jako długofalowa strategia i myślę, że zawodnicy są tak dobierani charakterologicznie żeby tutaj chcieli się realizować na dłużej. Jeżeli zawodnik ma komfort pracy, status gwiazdy i dobre warunki finansowe to myślę, że nie musi szukać ofert w innych ligach, bo tutaj się realizuje. Patrz Toniutti, Deroo, Zatorski, Wiśniewski, wcześniej Gladyr, Witczak. Oni w wywiadach często podkreślają, że tutaj w profesjonalnym klubie mają wszystko czego potrzeba - kasa, baza trenigowa, fizjo, sprzęt sportowy, auta, opieka klubu itp. Oni się muszą martwic tylko tym, żeby trenować.
To dlaczego Bieniek poszedł grać do Włoch? Bo dostał duuuużo więcej kasiory a zawodnicy szczególnie młodzi mają teraz czas żeby tą kasiorę zarabiać. I równiez się obawiam że Olek podziękuje ZAKSIE i wybierze południe Europy.....
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3237
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: Kicu »

Nie jestem przekonany czy któryś z czołowych klubów włoskich będzie zainteresowany Olkiem. A jeśli już to pewnie będzie grzał ławę. Natomiast pójście do włoskiego średniaka mija się z celem, bo IMO progresu tam nie zrobi.
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1488
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: Biciut »

Kicu pisze:Nie jestem przekonany czy któryś z czołowych klubów włoskich będzie zainteresowany Olkiem. A jeśli już to pewnie będzie grzał ławę. Natomiast pójście do włoskiego średniaka mija się z celem, bo IMO progresu tam nie zrobi.
Rozsądnym kierunkiem jest dla niego Trento lub Perugia o ile limity się będą zgadzać. Śliwka to kawał gracza. Doceńcie swoich ;)
knightrider
Posty: 926
Rejestracja: 15 sie 2017, o 14:35
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: knightrider »

mitam pisze:
KentuckiFan pisze:
Hrabia_Monte_Christo pisze:Patrząc na solidny progres w grze Olka Śliwki oraz jego uniwersalność, to obawiam się, że opuści Zaksę po zakończeniu tego sezonu.
Zakładam, że jeśli Olek odejdzie, to Świder będzie chciał Szymurę wyciągnąć z Katowic.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
Ale dlaczego miał by odejść? Jak popatrzysz na skład ZAKSy to widać, że zespół jest budowany jako długofalowa strategia i myślę, że zawodnicy są tak dobierani charakterologicznie żeby tutaj chcieli się realizować na dłużej. Jeżeli zawodnik ma komfort pracy, status gwiazdy i dobre warunki finansowe to myślę, że nie musi szukać ofert w innych ligach, bo tutaj się realizuje. Patrz Toniutti, Deroo, Zatorski, Wiśniewski, wcześniej Gladyr, Witczak. Oni w wywiadach często podkreślają, że tutaj w profesjonalnym klubie mają wszystko czego potrzeba - kasa, baza trenigowa, fizjo, sprzęt sportowy, auta, opieka klubu itp. Oni się muszą martwic tylko tym, żeby trenować.
To dlaczego Bieniek poszedł grać do Włoch? Bo dostał duuuużo więcej kasiory a zawodnicy szczególnie młodzi mają teraz czas żeby tą kasiorę zarabiać. I równiez się obawiam że Olek podziękuje ZAKSIE i wybierze południe Europy.....
Hajs hajsem ale ambicja sportowa robi swoje. Jak Zaksa oddaje lidera drużyny mimo ważnego kontraktu oraz zastępuje go szklanym emerytem co tylko potęguje osłabianie się drużyny.
bono
Posty: 3480
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: bono »

Po co w ogóle ta gatka gdzie kto ma grać, jak przed nami Puchar, LM i +L - będzie jeszcze ku temu czas.
Środek sezonu a tu wywody od czapy...Śliwka do Perugii?Po co?
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
ciorny17
Posty: 8519
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: ciorny17 »

bono pisze:Po co w ogóle ta gatka gdzie kto ma grać, jak przed nami Puchar, LM i +L - będzie jeszcze ku temu czas.
Środek sezonu a tu wywody od czapy...Śliwka do Perugii?Po co?
Temat się rodzi dlatego, że we Włoszech okres transferowy i dopinanie składów jest już w pełni. W Polsce to trochę inaczej wygląda i oczywiście masz racje, jeszcze wiele grania, ale jak ktoś chce najlepszych zawodników powyciągać, to musi się spieszyć.
Kłamca.
kamil1999
Posty: 5514
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: kamil1999 »

Śliwka obecnie prezentuje nawet wyższą formę niż Bednorz gdy odchodził do Modeny. Też uważam, że bardzo nie doceniamy Polaków. Zobaczymy co będzie to będzie, ale pewnie Zaksa jego nie odda tak łatwo jak Bieńka.
Awatar użytkownika
Hrabia_Monte_Christo
Posty: 137
Rejestracja: 17 kwie 2019, o 19:25
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: Hrabia_Monte_Christo »

kamil1999 pisze:Śliwka obecnie prezentuje nawet wyższą formę niż Bednorz gdy odchodził do Modeny. Też uważam, że bardzo nie doceniamy Polaków. Zobaczymy co będzie to będzie, ale pewnie Zaksa jego nie odda tak łatwo jak Bieńka.
Bieńka Zaksa frajersko oddała. Doprawdy sądziłem, że był telefon z Lube i z wiadomych przyczyn Świder nie miał możliwości Go zatrzymać. Okazało się jednak, że nie było kasy na kontrakt i Prezes nie był w stanie zagwarantować nowej umowy.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
kamil1999
Posty: 5514
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: kamil1999 »

Hrabia_Monte_Christo pisze:
kamil1999 pisze:Śliwka obecnie prezentuje nawet wyższą formę niż Bednorz gdy odchodził do Modeny. Też uważam, że bardzo nie doceniamy Polaków. Zobaczymy co będzie to będzie, ale pewnie Zaksa jego nie odda tak łatwo jak Bieńka.
Bieńka Zaksa frajersko oddała. Doprawdy sądziłem, że był telefon z Lube i z wiadomych przyczyn Świder nie miał możliwości Go zatrzymać. Okazało się jednak, że nie było kasy na kontrakt i Prezes nie był w stanie zagwarantować nowej umowy.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
Pewnie gdyby nie kontrakt dla Deroo to Bieniek grałby w Zaksie. Ale prezes nie był w stanie przewidzieć tego co się stanie a przyjmujący jest ważniejszy niż środkowy. Dlatego sądzę, że Śliwkę łatwo prezes nie odda.
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1796
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: hardy »

Przecież Bieniek przychodząc do Zaksy mówił że jego celem za 2 lata są Włochy. Myślę że raczej nie było jak go zatrzymać.
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1488
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: Biciut »

bono pisze:Po co w ogóle ta gatka gdzie kto ma grać, jak przed nami Puchar, LM i +L - będzie jeszcze ku temu czas.
Środek sezonu a tu wywody od czapy...Śliwka do Perugii?Po co?
Zespół topowy, który może mu zagwarantować progres... jak nie celować w takie kluby to gdzie? :)
NIEMAMLANCII
Posty: 290
Rejestracja: 14 mar 2016, o 13:55
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: NIEMAMLANCII »

...."Jeżeli zawodnik ma komfort pracy, status gwiazdy i dobre warunki finansowe to myślę, że nie musi szukać ofert w innych ligach, bo tutaj się realizuje...." CYTAT
Sliwka to taki drugi Wlazły, wieczny Plusligowiec i tyle. Niech sobie tu gra
Awatar użytkownika
firefoxkk
Posty: 315
Rejestracja: 29 kwie 2014, o 17:40
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: firefoxkk »

NIEMAMLANCII pisze:...."Jeżeli zawodnik ma komfort pracy, status gwiazdy i dobre warunki finansowe to myślę, że nie musi szukać ofert w innych ligach, bo tutaj się realizuje...." CYTAT
Sliwka to taki drugi Wlazły, wieczny Plusligowiec i tyle. Niech sobie tu gra
Śliwka dopiero w tym roku, jak to powiedzieć coś mu przeskoczyło w głowie i stał się liderem zespołu,chyba to odejście Deroo i więcej gry na niego oraz wiara Heynena w kadrze pozwoliła taki poziom przeskoczyć. Nie chcę wypominać ale w poprzednim sezonie został zjedzony przez Szymure, który go po połowie sezonu wygryzł że składu i jakby nie kontuzja Deroo, ZAKSA grałaby całe play-offy parą własnie Deroo-Szymura, więc z tym wysyłaniem do Włoch po 1 lepszym sezonie bym nie przesadzał.
kamil1999
Posty: 5514
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: kamil1999 »

firefoxkk pisze:
NIEMAMLANCII pisze:...."Jeżeli zawodnik ma komfort pracy, status gwiazdy i dobre warunki finansowe to myślę, że nie musi szukać ofert w innych ligach, bo tutaj się realizuje...." CYTAT
Sliwka to taki drugi Wlazły, wieczny Plusligowiec i tyle. Niech sobie tu gra
Śliwka dopiero w tym roku, jak to powiedzieć coś mu przeskoczyło w głowie i stał się liderem zespołu,chyba to odejście Deroo i więcej gry na niego oraz wiara Heynena w kadrze pozwoliła taki poziom przeskoczyć. Nie chcę wypominać ale w poprzednim sezonie został zjedzony przez Szymure, który go po połowie sezonu wygryzł że składu i jakby nie kontuzja Deroo, ZAKSA grałaby całe play-offy parą własnie Deroo-Szymura, więc z tym wysyłaniem do Włoch po 1 lepszym sezonie bym nie przesadzał.
Z jednej strony tak, ale z drugiej Bednorz do Włoch poszedł jako zawodnik zmieniany przez Pencheva w finale PlusLigi.
Awatar użytkownika
firefoxkk
Posty: 315
Rejestracja: 29 kwie 2014, o 17:40
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: firefoxkk »

Bardziej chodzi fakt, że we Włoszech na przyjęciu każda słabsza drużyna lub nawet dziadowska jak Monza ma już parę Louati i Dzavoronok, którzy by w naszej lidze obojętnie do kogo przyszli, byli by uważani za MEGA gwiazdy, a tam grają w drużynie która walczy o playoffy. Więc do jakiej drużyny miałby szansę załapać się Śliwka, i jeszcze ta jego zagrywka to tez nie ten poziom na tą chwilę,. ;)
bono
Posty: 3480
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: bono »

Biciut pisze:
bono pisze:Po co w ogóle ta gatka gdzie kto ma grać, jak przed nami Puchar, LM i +L - będzie jeszcze ku temu czas.
Środek sezonu a tu wywody od czapy...Śliwka do Perugii?Po co?
Zespół topowy, który może mu zagwarantować progres... jak nie celować w takie kluby to gdzie? :)
Śliwka w dalszym ciągu nie ma zagrywki - we Włoszech to podstawa - na ławkę do Perugii?Bez sensu.Jak już to do Mediolanu lub Trentino.

Bednorz miał zagrywkę - dzięki której Skra wygrała MP - jedyne czego nie miał to ustabilizowanego przyjęcia i przez to siedział na ławie w Bełchatowie.To gdzie miał iść?
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
kamil1999
Posty: 5514
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: kamil1999 »

bono pisze:
Biciut pisze:
bono pisze:Po co w ogóle ta gatka gdzie kto ma grać, jak przed nami Puchar, LM i +L - będzie jeszcze ku temu czas.
Środek sezonu a tu wywody od czapy...Śliwka do Perugii?Po co?
Zespół topowy, który może mu zagwarantować progres... jak nie celować w takie kluby to gdzie? :)
Śliwka w dalszym ciągu nie ma zagrywki - we Włoszech to podstawa - na ławkę do Perugii?Bez sensu.Jak już to do Mediolanu lub Trentino.

Bednorz miał zagrywkę - dzięki której Skra wygrała MP - jedyne czego nie miał to ustabilizowanego przyjęcia i przez to siedział na ławie w Bełchatowie.To gdzie miał iść?
Kovacević też nie zawsze bije mocno z zagrywki. Zagrywka to jeden z elementów. Śliwka obroni się atakiem i przyjęciem. A akurat takiemu Trentino by się pewnie przydał. Bo odchodzi stamtąd Serb. Chodź co do zagrywki to i Śliwka jak i Kovacević, gdy chce to potrafi mocno uderzyć.
bono
Posty: 3480
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: bono »

Dużo będzie zależeć od występu w LM jak Zaksa dobrze zagra oraz wykorzysta fakt grania u siebie rewanżu i wejdzie do F4 - i Śliwka zagra fajne zawody - wtedy jest szansa dobrze sprzedać się w Europie.
Te Trento nie było by głupie.
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
Pawel909
Posty: 740
Rejestracja: 22 wrz 2012, o 13:16
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: Pawel909 »

Wielki sukces kędzierzyńskiej publiczności w rankingu FREKWENCJI na hali w fazie grupowej LM

Drugi wynik

Od końca...

Wstyd, naprawdę wielki wstyd dla mieszkańców KK. Mieć taką ekipę pod nosem i ją olewać. I darujcie sobie usprawiedliwienia w stylu godzina nie pasuje, jutro trzeba iść do pracy. Im żadna godzina nie pasuje, czy to środa 18:00, sobota 14:45, niedziela 20:00 hala świeci pustkami.

Mieszkańcy KK nie zasługują na taką drużynę. Nie w całości oczywiście bo szacun dla tych, którzy regularnie chodzą. Mam nadzieję, że Świder się wreszcie wkurzy i przeniesie LM na stałe do Gliwic. Zresztą w Pluslidze też to słabo wygląda
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”