Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Radomiak97
Posty: 109
Rejestracja: 11 cze 2019, o 14:30

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: Radomiak97 »

Ale ja w przeciwieństwie do ciebie nie żartuję.
- Skra: Ebadipur, Szalpuk, Petković
- Resovia: Marechal, Hoag, Bartman
- Warszawa: Kwolek, Tillie, Udrys
- Jastrzębie: Fromm, Lyneel, Konarski
- Radom: Włodarczyk, Protopsaltis, Butryn
Nie pamiętam jak to tam w tych słabszych zespołach. Zresztą, nawet Będzin ma takiego Fayaziego.

A nie, zaraz. Ponoć Śliwka to klasa światowa i wybitny gracz. Takie rzeczy idzie tu przeczytać.
Ostatnio zmieniony 18 wrz 2019, o 21:15 przez Radomiak97, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2347
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: jaet »

Noworoczny pisze:Śliwka to już dziś klasa światowa
Jeszcze ze dwie strony konwersacji i Noworoczny uzna, że Zaksa żadnego zastępstwa za Sama nie potrzebuje, bo Śliwka jest GOAT :].
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: Noworoczny »

Chyba Tillie lepszy. Kończy z wysokiej.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Szary Wilk
Posty: 7939
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: Szary Wilk »

Penchev-Śliwka-Kaczmarek

Cóż za spustoszenie w ofensywie będzie siać to trio :]

Nie da się ściągnąć chyba nikogo, bo wszyscy zaklepani. Chyba, że Cebulj rozwiąże z Trentino, bo tam tylko ławka go czeka.

Deroo->Penchev
Bieniek->Smith
Szymura->Semeniuk

Z takim składem i tak słabiutką ławką, to Toniutti tego nie utrzyma samemu. Za rok i on odejdzie.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: Noworoczny »

@Jaet
Szymurka by się przydał, co prawda to prawda. Szymurka i Tillie i dawajcie mi tego kota.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: Hirako »

Oczywiście, nie można tego było załatwić po ludzku, czyli zawodnik po sezonie oswiadcza: sory Panowie, zostałem jednak trochę oszukany, mam rodzinę, muszę o nią dbać, poszukam sobie klubu w innym kraju który zaproponuje mi wyższy kontrakt. Dobra Sam, nie ma sprawy, idź, my mamy czas na znalezienie wartościowego zastępcy.

NIE!

Trzeba było odwalić takie coś MIESIĄC przed ligą, gdzie klub zostaje w czarnej d...

Jakby to napisał Robert Lewandowski: le cabaret
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
uszat
Posty: 236
Rejestracja: 31 gru 2017, o 11:21
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: uszat »

@Noworoczny

Niech się chłopaki pocieszą. Tyle im zostało.
Na wiosnę będziemy sobie wspominać i śmieszkować.

@Hirako
Nie bo miesiąc temu propozycji tak lukratywnych nie było.

Tak mówiąc serio bez wygłupów i prześmiewczych podtekstów. Te umowy w świecie siatkarskim są w zasadzie zbędne, równie dobrze mogli by sobie grać na „smieciowkach”.
Mostostal BB´97´02´08
Son
Posty: 1057
Rejestracja: 28 kwie 2019, o 15:32
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: Son »

Radomiak97 pisze:Ale ja w przeciwieństwie do ciebie nie żartuję.
- Skra: Ebadipur, Szalpuk, Petković
- Resovia: Marechal, Hoag, Bartman
- Warszawa: Kwolek, Tillie, Udrys
- Jastrzębie: Fromm, Lyneel, Konarski
- Radom: Włodarczyk, Protopsaltis, Butryn
Nie pamiętam jak to tam w tych słabszych zespołach. Zresztą, nawet Będzin ma takiego Fayaziego.

A nie, zaraz. Ponoć Śliwka to klasa światowa i wybitny gracz. Takie rzeczy idzie tu przeczytać.
A gwardia Gromadowskiego! No nie żartuje no! Pawciu
Zaksa na maksa
Awatar użytkownika
mitam
Posty: 1064
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:15

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: mitam »

ja tam liczę na powrót Francuza .... i wtedy bedzie ok
Szary Wilk
Posty: 7939
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: Szary Wilk »

Gdyby procenty się sumowały, to Kaczmarek+Penchev+Śliwka 33 procent razy 3 to razem 99 w ataku :D
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2347
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: jaet »

Panowie, ja za Śliwkę jak Zbyszko za Danusię tu ostatnio stawałem, ale są granice przypału. Przed chłopakiem jeszcze długa droga nawet do tego, co gra obecnie chociażby Lyneel, a Noworoczny pisze o klasie światowej. Litości...
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: Hirako »

Ogólnie kapitalne okienko w wykonaniu Zaksy. Bieniek out, Deroo out, Szymura, który zapewnił Zaksie oba puchary out, brak zmiennika na ataku i tylko dwóch rezerwowych którzy mogą cokolwiek pomóc w razie kłopotów. Pierwszorzędna sprawa.
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7838
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Zaksa miała dużo pecha, bo gdyby nie kontuzja Sandera, to Deroo takiej oferty by po prostu nie dostał. Nie sądzę, żeby afera z Drzyzgą miała tutaj znaczenie. Ciężko raczej krytykować Świdra.

I prawdę piszecie, że Zaksa dalej ma realne szanse na mistrzostwo kraju nawet z graczem pokroju Penczewa, ale po kilku latach może wrócić do poziomu ligowej szarości, czyli mocno ograniczonego siatkarsko zespołu, jak nie znajdzie mocnego zastępstwa. No i ciekawe co na to Ben.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: Noworoczny »

Nie czytacie doniesień prasowych i nie słuchacie wypowiedzi zawodników i trenerów. Grypa ich dopadła a w finale było 3-0. Jak by byli zdrowi, tyłem do siatki by wygrali.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
nikt wazny
Moderator
Moderator
Posty: 1529
Rejestracja: 17 kwie 2008, o 10:16
Płeć: M
Lokalizacja: Opole

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: nikt wazny »

oj bolesne to...

Sam powodzenia!
Ale jedno wiem po latach,
prawdę musisz znać i Ty.
Zawsze warto być człowiekiem,
choć tak łatwo zejść na psy...
Olwap
Posty: 195
Rejestracja: 29 kwie 2016, o 21:49
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: Olwap »

Hirako pisze:Oczywiście, nie można tego było załatwić po ludzku, czyli zawodnik po sezonie oswiadcza: sory Panowie, zostałem jednak trochę oszukany, mam rodzinę, muszę o nią dbać, poszukam sobie klubu w innym kraju który zaproponuje mi wyższy kontrakt. Dobra Sam, nie ma sprawy, idź, my mamy czas na znalezienie wartościowego zastępcy.

NIE!

Trzeba było odwalić takie coś MIESIĄC przed ligą, gdzie klub zostaje w czarnej d...

Jakby to napisał Robert Lewandowski: le cabaret
Nie dało się tego tak załatwić wcześniej bo to, że Sander ma sezon z głowy okazało się dopiero niedawno a nie w maju czy czerwcu. Gdyby nie kontuzja Sandera (albo gdyby nie okazała się ona tak poważna) to Deroo by nigdzie nie odszedł i sytuacja z T. Drzyzgą nie miałaby znaczenia, wszyscy żyliby długo i szczęśliwie. Ale Dynamo znalazło się w trudnej sytuacji, musieli znaleźć kogoś na szybko więc przymuszeni sięgnęli do kieszeni i ściągnęli Deroo, proste i logiczne. Gdyby Zaksa była bogatym klubem to Deroo zarabiałby tyle, że pieniądze Ruskich nie robiłyby na nim wrażenia i nie byłoby tematu. A jako że Dynamo może zaoferować znacznie więcej niż Zaksa to tak to jest. Bogatszy może więcej, tak to już jest w zawodowym sporcie.
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1796
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: hardy »

Dynamo znalazło się w trudnej sytuacji, a menagerowie wiedzieli że nie muszą szukać wolnych zawodników bo można se wziąć gracza z kontraktem z Polski.
Awatar użytkownika
AZS OLSZTYN 1978
Posty: 527
Rejestracja: 6 lis 2015, o 13:35
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: AZS OLSZTYN 1978 »

Radomiak97 pisze:Ale ja w przeciwieństwie do ciebie nie żartuję.
- Skra: Ebadipur, Szalpuk, Petković
- Resovia: Marechal, Hoag, Bartman
- Warszawa: Kwolek, Tillie, Udrys
- Jastrzębie: Fromm, Lyneel, Konarski
- Radom: Włodarczyk, Protopsaltis, Butryn
Nie pamiętam jak to tam w tych słabszych zespołach. Zresztą, nawet Będzin ma takiego Fayaziego.

A nie, zaraz. Ponoć Śliwka to klasa światowa i wybitny gracz. Takie rzeczy idzie tu przeczytać.
Szkoda że nie ma na tej liście chyba jednego z najlepszych w lidze przyjęć z atakiem
Olsztyn - Żaliński, Andringa, Mika
uszat
Posty: 236
Rejestracja: 31 gru 2017, o 11:21
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: uszat »

Bo to jest lista frustrata.

@hardy
Dlatego ktoś w końcu powinien zrobić z tym porządek! Nie może być tak ze umowa jest tylko świstkiem, zwojem jak papier toaletowy. To już jest któryś rok z rzędu taka sytuacja. Prawie każdy klub ligi w mniejszym lub większym stopniu ucierpiał. Paranoja! Szczególnie w kontekście poziomu i siły naszej kadry.
W ogóle dlaczego nie ma kwot odstępnego? Jedyne co przejmuje nowy klub to kontrakt i tyle.
Mostostal BB´97´02´08
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: leeon »

AZS OLSZTYN 1978 pisze:
Radomiak97 pisze:Ale ja w przeciwieństwie do ciebie nie żartuję.
- Skra: Ebadipur, Szalpuk, Petković
- Resovia: Marechal, Hoag, Bartman
- Warszawa: Kwolek, Tillie, Udrys
- Jastrzębie: Fromm, Lyneel, Konarski
- Radom: Włodarczyk, Protopsaltis, Butryn
Nie pamiętam jak to tam w tych słabszych zespołach. Zresztą, nawet Będzin ma takiego Fayaziego.

A nie, zaraz. Ponoć Śliwka to klasa światowa i wybitny gracz. Takie rzeczy idzie tu przeczytać.
Szkoda że nie ma na tej liście chyba jednego z najlepszych w lidze przyjęć z atakiem
Olsztyn - Żaliński, Andringa, Mika
Moze ktoś zakłada że Mika znowu nie pogra
Awatar użytkownika
kanonier
Posty: 1042
Rejestracja: 18 lis 2008, o 20:44
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: kanonier »

A w Strzelcach Opolskich nikogo nie macie? :D
15.03.87 - 7.05.17 30 lat w elicie.
Olwap
Posty: 195
Rejestracja: 29 kwie 2016, o 21:49
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: Olwap »

hardy pisze:Dynamo znalazło się w trudnej sytuacji, a menagerowie wiedzieli że nie muszą szukać wolnych zawodników bo można se wziąć gracza z kontraktem z Polski.
Bo łatwiej wykupić kontrakt Deroo zarabiającego w Polsce 300-350 tys euro niż kogoś kto zarabia we Włoszech 500-600 tysięcy. Ile oni mogli dać Deroo? Pewnie tyle ile miał dostawać Sander a obstawiam, że wymagania Sandera to w normalnych warunkach ok 600-700 tys euro. Dla Deroo to gigantyczna podwyżka w porównaniu do Zaksy ale dla gwiazd z Włoch zarabiających 600+ tysięcy te dodatkowe 100 tys euro nie jest niczym nadzwyczajnym. Oni potrzebowali kogoś dobrego a nie byle frajera bez kontraktu. Gdyby Deroo zarabiał w Polsce te 600 tys euro to jestem przekonany że dodatkowe 100 tysięcy by go nie skusiło. Ale podwojenie zarobków już działa na psychikę i wtedy miłość do klubu przestaje się liczyć.
barti522
Posty: 1809
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: barti522 »

jaet pisze:
Noworoczny pisze:Śliwka to już dziś klasa światowa
Jeszcze ze dwie strony konwersacji i Noworoczny uzna, że Zaksa żadnego zastępstwa za Sama nie potrzebuje, bo Śliwka jest GOAT :].
Podobna myśl mi się nasunęła czytając te posty. Generalnie wg niektórych użytkowników wygląda to tak, że nawet jakby odszedł Toniutti, a za niego miał przyjść Pająk, to i tak byłoby ekstra i spokojnie mogliby wygrać ligę, bo przecież jest jeszcze Kaczmarek, czy klasa światowa, Śliwka. :) A tak serio, to nic, że ma przyjść Penchev za Deroo, eee tam żadna strata przecież bo oni sympatyzują z Zaksą, to mają wygrać ligę, gdyż oni tak chcą i koniec, bez dyskusji. Nie sympatyzują z Warszawą, to mają upaść już od 2 miesięcy i nie przyjmują żadnego innego scenariusza, nie ma już ratunku dla klubu ze stolicy! Jak dochodzą wieści z twittera o sponsorze, to twitter jest bee i same kłamstwa tam się przecież pisze. Gdyby ktoś tam napisał, że Warszawa faktycznie upada, a połowa składu przenosi się do Kędzierzyna, to byłaby to najszczersza prawda z którą oczywiście nikt nie mógłby dyskutować. :)
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: Noworoczny »

No i widzicie, takie gadanie nie ma sensu, bo i tak wszystko się okaże na koniec. Weźcie udział w typerze, to zobaczymy, jacy z Was eksperci od przewidywania. Ja jestem na drugim miejscu za 4 sezony wstecz łącznie. Jeden wygrałem. Tylko zagrajcie pod nikiem z forum, żeby można się było pośmiać.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
uszat
Posty: 236
Rejestracja: 31 gru 2017, o 11:21
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: uszat »

No zgoda ale jednak nie jest to wszystko OK!
W normalnych warunkach zerwanie umowy wiąże się z odszkodowaniem lub jak to jest w piłce kopanej wykupieniem kontraktu wraz z odstępnym. Po prostu klub oddający swojego zawodnika powinien otrzymać rekompensatę finansową, tak to w innych dyscyplinach funkcjonuje. To ze traktuje się nasz kraj jak krowę dojną jest zwyczajnie przykre.
Wyobraźmy sobie sytuacje, może trochę przerysowaną.
Grają sobie dwa kluby władze mistrzów i oba dochodzą do finału. Na tydzień przed klub A dostaje milionowy zastrzyk finansowy od tajemniczego filantropa. Klub A stuka do drzwi podstawowych zawodników klubu B i daje im 10cio krotność wynagrodzenia na co oni oczywiście przystają i zrywają umowy w trybie natychmiastowym. Klub A jest bogaty i płaci wszystkie kary. Klub B do finału przystępuje w rezerwowym składzie i dostaje baty. Wykupieni zawodnicy nie grają i oglądają sobie mecz w TV.
Wszystko miodzio.
Mostostal BB´97´02´08
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: Noworoczny »

Ale wiemy, że Zaksa nie dostała odszkodowania? Czy tak sobie tylko teorytyzujemy?
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
barti522
Posty: 1809
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: barti522 »

Noworoczny pisze:No i widzicie, takie gadanie nie ma sensu, bo i tak wszystko się okaże na koniec. Weźcie udział w typerze, to zobaczymy, jacy z Was eksperci od przewidywania. Ja jestem na drugim miejscu za 4 sezony wstecz łącznie. Jeden wygrałem. Tylko zagrajcie pod nikiem z forum, żeby można się było pośmiać.
I ktoś Cię pokonał, ktoś się zna lepiej? :( Z 1 częścią zdania się zgodzę, takie gdybanie nie ma sensu, bo wszystko się okaże na koniec, więc po co stukać posty 10 razy na godzinę o jednym i tym samym. Osobiście nie jestem ani z Kędzierzyna, ani z Warszawy, ale już strasznie irytujący jest ten brak obiektywizmu, Warszawa przekreślona, upadli, wszyscy mają odejść najlepiej do Kędzierzyna, Deroo odchodzi, Penchev za niego prawdopodobny, ee tam git, Śliwka to pociągnie i nie tyczy się to tylko Ciebie, lecz grupy użytkowników, która sympatyzuje tylko i wyłącznie z Zaksą, co da się zauważyć po 3 postach i nawet bez Deroo muszą wygrać ligę tyłem do siatki.
Olwap
Posty: 195
Rejestracja: 29 kwie 2016, o 21:49
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: Olwap »

uszat pisze:No zgoda ale jednak nie jest to wszystko OK!
W normalnych warunkach zerwanie umowy wiąże się z odszkodowaniem lub jak to jest w piłce kopanej wykupieniem kontraktu wraz z odstępnym. Po prostu klub oddający swojego zawodnika powinien otrzymać rekompensatę finansową, tak to w innych dyscyplinach funkcjonuje. To ze traktuje się nasz kraj jak krowę dojną jest zwyczajnie przykre.
Wyobraźmy sobie sytuacje, może trochę przerysowaną.
Grają sobie dwa kluby władze mistrzów i oba dochodzą do finału. Na tydzień przed klub A dostaje milionowy zastrzyk finansowy od tajemniczego filantropa. Klub A stuka do drzwi podstawowych zawodników klubu B i daje im 10cio krotność wynagrodzenia na co oni oczywiście przystają i zrywają umowy w trybie natychmiastowym. Klub A jest bogaty i płaci wszystkie kary. Klub B do finału przystępuje w rezerwowym składzie i dostaje baty. Wykupieni zawodnicy nie grają i oglądają sobie mecz w TV.
Wszystko miodzio.
To nie jest kwestia "kraju" tylko tego jaką umowę podpisze pan prezes z zawodnikiem. Nie wyobrażam sobie żeby umowy zawodników nie były opatrzone jakimiś klauzulami wykupu/karami umownymi (na jedno wychodzi, sens ten sam). Nie wierzę żeby Świderski był takim idiotą i frajerem żeby podpisał z kimkolwiek umowę, bez żadnego zabezpieczenia, którą zawodnik może zerwać w każdej chwili bez żadnych konsekwencji, bo to jest po prostu nielogiczne. A tym bardziej z najważniejszym zawodnikiem w drużynie. Podpisać umowę którą można zerwać bez konsekwencji to tak jakby niczego nie podpisać. Zaksa na pewno dostała jakąś kasę za Sama, kwestia tylko ile, tego się może dowiemy później a może nigdy.
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: krzysiu »

Ale gdzie napisano,że Zaksa dostała odszkodowanie? ja widzę tylko rozwiązanie kontraktu ;)
Olwap
Posty: 195
Rejestracja: 29 kwie 2016, o 21:49
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: Olwap »

krzysiu pisze:Ale gdzie napisano,że Zaksa dostała odszkodowanie? ja widzę tylko rozwiązanie kontraktu ;)
"In a short and respectful negotiation all parties came to a mutual agreement." Z IG Sama. Czyli coś zapłacili na bank.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”